Új privát üzeneted érkezett!

Akik már várják, hogy megtudják, de már érzik.... [/b]
Vendég
 


Sziasztok!

Láttam elég sokan megnéztétek a fórumot, de még senki nem csatlakozott. Hát, rajta! :)
Vendég
 


Sziasztok,
úgy látom senki nem meri megkezdeni a hozzászólásokat:-)
akkor kezdem én!
Múlt héten teszteltem két csíkosat! és nagyon-nagyon örülünk neki...
golyababa
Bekecs
 
 

 
 

Sziasztok,
A mi babank is februarra varhato. Ma reggel teszteltem pozitivat!!! Enyhe emelygesen es a mens kimaradasan kivul nincs mas tunet. Egyelore :wink:
oolong
Gyula
 
 


Nem ir senki? :(
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Gratulálok nektek! :)
Én még várakozó állásponton vagyok, de ha sikeres volt az inszem, akkor elvileg február 18-20 körüli lenne a babóca. Most járunk az akció utáni 10. napon. Még kb 5 napot kell türelmes várakozni.
 
 


Szia Afonyabogyo!
Remelem sikerult es gyorsan eltelik ez az 5 nap!!! Drukkolok nektek ezerrel. Hogy erzed magad?
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!

Eddig 3 halvány, de pozitív tesztem van, ő lesz a negyedik gyerekünk.
Én budapesti vagyok és 28 éves. Nagyon meglepődtem, hogy spontán elsőre sikerült, mivel az előző két terhességemre mindkét almalommal minimum 1 évet vártunk, csodababa meg magától érkezett. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Úgy néz ki ma reggel megjött. :(. Pedig azt hittem most sikerült. Miszimaszi nektek is gratulálok a 4. picurhoz!
Remélem a jövő havi fórumhoz már tényleges csatlakozhatok. Jó babavárást és jó egészséget nektek!
 
 


Afonyabogyo,
Nagyon sajnalom :( Remelem jovo honapban sikerul!
Miszimaszi,
Gratulalok Csodababahoz :D Remelem a kis 1 evesed jol fogja viselni.
Hogy telik a hetvege? En varandos konyveket bujok. Mar nagyon varom hogy lathassam a kismanot. A 8. het elott nem akarok menni orvoshoz,szoval meg legalabb 3 het varakozas......
Kellemes vasarnapot mindenkinek!
oolong
Gyula
 
 


Hát lányok én már nem értem a saját testem. Egész nap ilyen nagyon halvány, inkább rózsaszín valami volt, de az is csak a papíron. Most már szinte az sem. Lehet, hogy ez egy egész nap elhúzódó beágyazódás volt???? Van ilyen? Kíváncsi leszek holnap mi lesz. Lehet, hogy mégis csatlakozunk a februári babák sorába?! Egyébként mi már 1,5 éve várjuk, hogy a mi "Csodababánkat". Sajnos a PCO-m, nem könnyítette meg a helyzetet. De talán most, vagy mégsem?! :)
 
 


Lehetseges! Van akinek enyhe verzes kiseri a beagyazodast. De jo lenne!
Meg par nap es kiderul. Mikor tesztelhetsz? 3 nap mulva? Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Lehetseges! Van akinek enyhe verzes kiseri a beagyazodast. De jo lenne!
Meg par nap es kiderul. Mikor tesztelhetsz? 3 nap mulva? Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!

Örülök Nektek!

1 hete pici barnás valami, aztán péntek reggel megjött.... De, azért maradok, az akár március lehet akár február is. NEM? :) :) :)

Gratulálok a 2 csíkosoknak, én is, én is!!! :)

Én 28 éves vagyok, a kisfunk augusztusban lesz 3 éves.

Üdv, K.
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék a fórumhoz.
múlt héten derült ki,hogy babánk lesz. :D
PCO-om volt és ahoz képest hamar összejött a kislurkó.
Nem számítottunk rá.

Sziasztok!
borcsa90
Szentlőrinc
 
 


Kata, :cry: Olyan jo ,hogy ilyen pozitivan allsz hozza.
Adam Kristof nagyon edes.
Borcsa, gratulalok! :D
Mi az elso babankat varjuk nagy-nagy orommel. 31 eves vagyok. Remelem minden rendben lesz!
Ti voltatok mar orvosnal?

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Borcsa gratulálok nektek, beleki sajnálom, hogy nem sikerült.
Nekem ma már se híre se hamva a tegnapi vérezgetésnek, így újra reménykedem. Szerintem szerda vagy csütörtök reggel csinálok majd egy tesztet. Szerdán lesz az inszem utáni 14. nap. Izgulok :)
 
 


Áfonyabogyó mindenképpen maradj! Én is maradok... Tegnap óta ismét próbálkozunk :) :) :) meglátjuk.

Ezt a várandósságot jobban várom, az elsőnél olyan kezdeti "tudatlanság" van, még nem tudni, hogy milyen.
Apa is nagyon várja :)

Szép napot Mindenkinek!

K.
Vendég
 


Sziasztok!

Beleki, hajrá,csak sikerül majd ebben a hónapban :)

Ma reggel csináltam egy tesztet, hát... Nagyon halványan mintha lenne egy csíkocska. Majd 2 nap múlva újra (vagy ha nem bírom ki, akkor holnap is) teszt. Remélem baba van a dologban :)

Többiek hogy vagytok? Orvosok, tünetek mit mondanak? :)
 
 


Afonyabogyo, teszteltel mar, vagy csak holnap reggel?
Kata, jo probalkozast :wink: :D
Tobbiek merre vagytok?
Velunk minden OK. Nagyon enyhe emelygesen(ilyen gomboc a torokban szeru erzes)+erzekeny melleken kivul meg nem erzek terhessegi tuneteket :shock:

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Ott van az a picuri! Jaj de jo!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Áfonyabogyó! Halvány vagy nem halvány az már mindegy!! Ott van a babó!!! Gratulálok!!! Örülök Veled! :)
Vendég
 


Köszi, aranyos vagy :) Ma persze nem bírtam ki és hajnalban elsütöttem egy újabb tesztet. Még mindig halvány, de már erősödött. :)
Tegnap még olyan "hol is kell lennie, ja itt mintha..." volt, most meg, "jé ott egy halvány csík". De majd hétvégén újra :) Meg persze alig várom,hogy majd lássam UH-n.

Ti mikor mentetek/mentek kb orvoshoz?
 
 


Áfonyabogyó! :D :wink: :lol: :D :idea:
Vendég
 


Afonyabogyo, gratulalok!!!!!!! :lol:
En 7-8. heten megyek orvoshoz. Az meg 2 hosszu het :( Mar nagyon varom!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok,
en is csatlakoznek, ma reggel teszteltem, es mar nagyon halvanyan pozitiv lett. Februar 19-re varjuk negyedik babankat. Kiugrik a szivem a boldogsagtol! :lol:
gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Szia gemini! Gratulálok a babucihoz! :)
Nekem ma délután újra tök halvány lett a teszt.... Szóval még mindig nem vagyok biztos abban, hogy van-e baba, vagy nincs baba :(
 
 


Gemini, gratulalok a 4. babahoz! :D
Afonyabogyo, szerintem ha reggeli elso pisivel tesztelsz erosebb lesz a csik :wink: vagy tesztelj Clearblue digitalis teszttel, az kiirja.
Terhessegi tuneteim tovabbra sem erosodnek :? Jovo heten kiderul mikorra kapok idopontot.
Kellemes hetveget mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Negatív :( Ez annyira kegyetlen tréfa az élettől.... 3 pozitív után újra negatív :'( Gondolom akkor hamarosan meg is fog jönni :cry:
 
 


Afonyabogyo :(
Szerentem menj el orvoshoz , verbol kimutatjak az a biztos. A negativ teszt nem feltetlenul negativ es mar eleg sokat kesik nem?
Hany napos a ciklusod altalaban? Ha 28 napos akkor mar vagy 4 napot kesik. Remelem ott van az a babuci! Drukkolok!!!
Tobbiek mi ujsag? Hogy telik a hetvege?
En nagyon emelyegtem delelott :( :)

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Afonyabogyo
en is a vervetelt javaslom, gyors, es pontos eredmenyt ad. Sokkal pontosabbat mint sok teszt!
Szerintem a legjobb, ha nem idegelsz, hetfon kersz egy beutalot a hazidokidtol vervetelre, es igy mar hetfo delutan tudnad az eredmeny! (Lehet, hogy jobb lenne, ha nem ennel elotte reggel, es inni is csak vizet innal).
A legrosszabb ilyenkor a para.
Ha harom tokhalvany tesztet mar produkaltal, az szerintem csak azt jelentheti, hogy van HCG a veredben.
Kitartas
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?
Eszter vagyok, 3. babánkat várjuk.
Áfonyabogyó: szerintem csak a hormonszinted hullámzása miatt van ez az összevisszaság a tesztelésben. Az a biztos tényleg, ha dokihoz mész.
Mi most 5 hét 2. napnál járunk- február 10 a hivatalos időpont-, de már most tök szarul vagyok... mi lesz később?
Voltam már dokinál, de csak beszélgettünk, majd 8 hetesen csinál UH-ot.

Borcsa Te hogy vagy?

ESzterék
3borso
Jászberény
 
 


Jo reggelt mindenkinek!
Eszter,gratulalok a 3.babahoz :D Kb egyidosek a babaink :) Nekem csak a mellem erzekeny meg enyhen emelygek neha. Olyan rossz ez a varakozas. Mar nagyon szeretnem latni,hogy tenyleg ott van+ jo helyen van stb...
Nagy a csend, minden ok lanyok?
Afonya, voltal mar orvosnal? Mit mondott?
Kata, probalkoztok :wink: ?

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Gamini! 3Borsó! Gratulálok Nektek!!!! :) :)

Áfonyabogyó! Nyugalom! Várj, ne legyél türelmetlen.

Oolong! Hát persze!!! Nagyon szeretnénk, de nem parázunk rá, bár mindketten nagyon várjuk. Meglátjuk július elején.... :)
Kitartás a rosszullétek miatt. Nézz utána, hogy homeopátiával hogyan tudnád enyhíteni. Mindig legyen nálad, keksz és víz!! :)

Megerősítésként van egy gólya a kertünkbe a fa alatt, még Kristóf próbálkozása előtt vettük. Akkor bejött. :) :)

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék :)
Tegnap este és ma reggel teszteltem két kétcsíkosat :)
Számításaim szerint február 19re várható a csöppség, pont mint nálatok Gemini!
Nekünk Õ lesz a második gyermekünk, van egy 3 éves kisfiunk Máté.

Egyenlõre csak Apa tudja a hírt, június végén tervezek elmennei az orvosomhoz és ha dobog a szívecske akkor beavatjuk a család többi tagját is :)

Rohanok, mert elkések a munkából, el vagyok varázsolva :)

Szép napot mindenkinek!
Cserfes
cserfes
Érd
 
 


CSerfes! Először is üdv köztünk. Bár ezt kellene előre, :) Gratulálok! Én is el lennék varázsolva..... :)
Vendég
 


Gratulalok a masodik babahoz Cserfes!

Kata, golya a fa alatt :lol:

Afonyabogyo, mi ujsag? Jol vagytok?

3borso,Gemini,Borcsa???

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm a gratulációkat :)
Kata jól tetted, hogy maradsz, szorítunk neked a márciusi bébihez, a gólya mellett talán a pozitív energiáink is segítenek :D

Áfonyabogyó, remélem jól vagy-vagytok!?

Aaannyiira elhatároztam, hogy csak júni végén megyek el orvoshoz és csak utána szólok a családnak, de már most érzem, hogy nagyon nehéz lesz titokban tartani elõttük
:?

Mi a véleményetek a várandósság alatti tornáról? Én most többségében azt olvasom h a lényeg a 140 alatti pulzusszám a hirtelen mozgások elkerülése és a pocak óvása a sérülésektõl. Este mennék a szokásos tekerésre s nem tudom mitévõ legyek... lehet megkérdezem az edzõ lányt, veszek egy pulzusmérõt és ülve kényelmesen eltekergetek..
Úgy érzem a lelkemnek kell ez a 45perc feltöltõdés, arra pedig figyelek hogy ne fárasszam ki magam...
Szép mosolygós napot mindenkinek :)
Évi
cserfes
Érd
 
 


Cserfes!
A tornáról ne mondj le, amíg jól érzed magad csinálod, ha nem leszálsz, pihensz. Most nem a táv teljesítése a fő célod.... :)


Lányok! Hol vannak a vonalzók??

Esetleg mindenki írhatna magáról.
+első, második, harmadik, ...várandósság
+ kor, ha nem titok
+ házas
+ merre lakik
+ dolgozik
+ .... ami még eszetekbe jut.

K. :)
Vendég
 


És persze szívesen megosszátok.
Vendég
 


Na, lássuk működnek a vonalzók?!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Cserfes! Szuperek a vonalzóid. Egy olyan alsót már én is szeretnék... :)
Vendég
 


Áfonyabogyó!

Vasárnap óta nem jelentkeztél. Kérlek, írd meg, hogy mi történt. Ha megjött az sem vész..... :?
????????????????
Vendég
 


Sziasztok!
Február 7-re várjuk a tesókát:-)))

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 
 


Kata, elszalad ez a pár hét és július elején készítheted az új vonalzód te is :)

Szia Mustyi, gartulálok :) te voltál már orvosnál? Hogy vagy? Utólért már az émelygés?

Én bejelentkeztem szerdára, remélem lesz addigra szívhang..bár elég korai az időpont. Valahogy akkor merem majd igazán elhinni, hogy növekszik bennem a kis manó :)
cserfes
Érd
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy gondoltatok rám :) Jól esik :)
Jól eltűntem (tanévzárás, statisztikák, bizonyítványok, törzskönyvek, érettségik). Kedden meg is jött. Beszéltem a dokival, jövő szerdán megyek hozzá, de ebben a hónapban még szedhetem a bogyóimat (closty, zitazonium) és akkor még egyszer megpróbáljuk az inszemet.
Remélem most már sikerülni fog. :) Kb a jövő hét végén lesz aktuális majd a dolog. Szorítsatok majd :)
 
 


Mustyi, gratula :lol:
Afonyabogyo, :( . Remelem sikerul ebben a honapban. Nagyon-nagyon szoritok nektek.
Ma kaptam meg az UH idopontomat a korhaztol ahol regisztraltam es szulni szeretnek. JULIUS 28. :shock: Meg pont 6 het.
Mi Londonban elunk. Itt Angliaban ossz-vissz 2 UH van az egesz terhesseg alatt :( Az elso a 11-14. het kozt a masodik a 18-20.het kozt.
Hetfon mindenesetre elmegyek a haziorvosomhoz. Ja es a terhesgondozast azt a 8. heten kezdik. Vervetel stb... arra meg nem jott idopont.
Ma barnaztam egy picit. Nagyon picit. 1 csepp. Minden konyv azt irja,hogy ez elofordul nem kell aggodni. Haaat nehez nem aggodni :?
Nektek van ilyesmi? Esetleg akik nem az elso babyt varjak volt ilyen az elozo terhesseg/eknel?Elore is koszonom a valaszokat.
Jo ejt mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Afonyabogyo, sajnalom :(

Oolong, 6 hét az tényleg messze van!
Tényleg próbálj meg nem aggódni, pihenni és ha van rá mód ne erőltesd meg magad! Hétfőn pedig mindenképpen szólj a háziorvosodnak!
Tényleg azt mondjak, hogy így az elejen előfordul és egyszerű hormoningadozás jele! Csak akkor van baj, ha huzamosabb ideig és nagyobb mennyiség van!Ez pedig nálad nem így van!
Nem kell aggódni, de mondani könnyű, tudom :shock: ?

Ti elkezdtetek már terhesvitamint szedni? Én ma tervezek venni, de még nem döntöttem melyiket választom.

Szép napot!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. :D
Ma reggel teszteltünk egy nagyon egyértelmű két csíkosat. :)
Ez a második próbálkozásunk, a múlt hónapban nem jött be, de legalább így már biztosan 2012-ben fog születni a gyermekünk:) (így szerettük volna) Én 23 éves vagyok, Ő lesz az első gyermekünk.
Ciklusom szerint ma vagyok 4+6, sokáig vártunk a teszteléssel, de nem csalódtunk:)
Dokihoz szerdán megyek (akkor is mennék, ha nem lennék várandós)

Üdv, Zsófi
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


ÓÓÓÓÓ!

Jó reggelt csupa új és csupa jó hír.... :)

Áfonyabogyó! :( Majd eggyütt tesztelünk, jó???? :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron