Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Szeretnék budapesti rendelőkről tapasztalatot gyűjteni ezért akinek van képe kérem ossza meg velem/velünk és a tapasztalatokat is! Főleg olyan helyet keresek ahol ha nem sikerül a vizsgálat mert pl a baba befele fordul vagy alszik éppen akkor adnak más időpontot.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Most a Kleopátrát néztem arról tud valaki valamit????
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Szia!

Mi a 4DGenesis-be voltunk, nagyon jók lettek a képek!! 25.heti sokkal élvezhetőbb volt, mint 31.heti. Én nem tudok olyan helyet ahol adnának más időpontot, nálunk is elaludt a bébi, tornáztunk, meg szőlőcukor és sok türelem :) Amúgy vagy egy óra hosszat uhzott a nő, szóval kitartó volt, a videó is jól sikerült!

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 

 
 

Szia Timi!
Köszi az infót!Képet nem tudnál nekem mutatni?Mennyit fizettek?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


25hetesen:
Kép
31.hetesen:
Kép

Első alkalommal 12.500ft-ot, a következő alkalommal, pedig kevesebbet, mert kérték az előző dvd-t amin a képek voltak és arra tette a 31.hetes képeket is!

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Nagyon szép képek és nagyon édes a baba :)Köszi szépen :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Köszönjük :) Igazán nincs mit!! Ha lesznek képek oszd meg velünk :wink:

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Okés!Nagyon körűl nézek most mert tegnap iszonyat rosszul jártam egy helyen :( De most megnéztem ennek a 4d genesisnek az oldalát és nagyon szimpi :) Remélem ilyen szép képeim lesznek nekem issss :lol: most 11000 Ft. Sokára kaptad az időpontodat?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Egy héten belül voltunk, de miattam, mert én délelőtt értem csak rá, amúgy volt közelebbi szabad helyük! Sok sikert hozzá!! :)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Hát köszi szépen!Már csak apát kell a tegnapi rossz tapasztalat után erre rávenni :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Szia!
Mi az Oktogonnál voltunk,12.500,- volt (tavaly),1db 20-25 perces dvd,25-30 db kép cd-n és 1db kiválasztott kép nyomtatva.2 napon belül volt időpont,kellemes hely,kedves vizsgálóhölgy.Remélem te nem itt voltál.
26.héten:

Kép Kép Kép

Indulás előtt egy tábla csoki és 3dl tejeskávé elfogyasztása után a vizsgálat 5.percénél ébredt fel a babó,hatalmasat nyújtózkodva.Még mindig a szemem előtt van.Imádtam,hogy elkaptuk ezt a pillanatot. :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


cukigabi: Szia! Nagyon szépek ezek is :) aranyos a baba is :)
Nem nem itt voltunk :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Hello :)

Anyamci, mi ismerjük ugye egymást, de azért írok én is, hátha másnak is hasznos lesz a dolog :)

4D genesis egyértelműen, nagyon korrektek és csodálatos képeket csinálnak!!!! Samu nálunk is aludt, de úgy feküdt, hogy még így is látszott mindene + én is forogtam, mint a ringlispíl, hogy fel fel ébredjen :)

Képek:

Kép

Kép

Kép

mi 23+6-nál voltunk :) a 30. heti UH-nk is 4D lesz, azt a hepinetnél csináltatjuk, majd elmesélem, milyen volt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziaaa jeanner :D
Igen Samuról csoda szép képek készültek,de ezt már akkor jól megfigyeltem mikor mutattat a szomszédba :)
Azt hiszem mi is ide fogunk elmenni majd :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi anno voltunk a Kleopátra-házban, elég korán már a 19. héten, és nagyon-nagyon tudom őket ajánlani! Szépek lettek a képek, maga a dvd is csúcs minőségű, és szép Celine Dion-zene megy alatta. Majd csatolok képet. :D

Mivel kíváncsi természetűek vagyunk, persze nem bírtuk ki, és a 31. hét körül megintcsak elmentünk, de akkor a genesishez. Nagyon aranyosak voltak itt is, és korrektek, mivel semmit nem lehetett látni, ezért a jövő hétre adtak még egy időpontot, hogy hátha. Addigra annyi történt, hogy megfordult (itt már fejfekvéses volt), de továbbra sem láttuk csak a hurkáit. :D
DE tényleg nagyon rendesek voltak meg aranyosak, bizony a 30. héten már nemigazán érdemes menni, ezt mi szúrtuk el. :D Na most majd a 24. hét körül megyek. :D

Kép

Kép Mosoly :)

Kép Őrület ez a testtartás :)

Másodjára azért nem ide mentünk, mert pont valami akció volt a 4dgenesisnél. :)

 
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: