Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni. Van közületek pánikbeteg kismama? Sajnos 5éve szedek Paroxat-ot a pánikbetegségemre...elég sokat,2 szemet. :( Nagyon szeretnék már kisbabát,viszont félek elhagyni a gyógyszert,mert azonnal jelentkeznek a pánikrohamok,amik miatt dolgozni sem tudok menni! Persze szépen fokozatosan csökkentem,kb fél év alatt tudtam egy fél szemet elhagyni,és sajnos rosszul lettem utána...nem ecsetelem,sajnos tudja aki ettől a betegségtől küszködik mivel jár. A pszichiáterem azt mondta többet ártanék,ha elhagynám (persze az a cél,csak még nem) Érvelt,más betegségben küszködő emberek is szednek gyógyszert,pl az epilepsziások,akik nem hagyhatják abba stb...nem is ez a lényeg...következő történt...tavaly besikerült egy terhesség,egyéb okok miatt nem tudtam megtartani...a 6ik héten vetettem el,és a 4ik héttől voltak rosszulléteim,ami azért volt érdekes,mert ugyanolyan volt,mint mikor elfogy pár napra a gyógyszer,és jön az elvonási tünet. Úgy éreztem,mintha a terhességi hormon "kiütné" a paroxat-ot egy az egyben...borzasztó volt...nagyon szenvedtem...2 hét alatt 6kg-t fogytam..nem hánytam,csak nem bírtam enni...infúziót kaptam,többször elájultam stb...(ezért volt az abortusz mellesleg :( )
Segítsetek!
Járt már így valaki?
Nagyon szeretnék már végre egy kisbabát,de nem ilyen áron....nagyon el vagyok keseredve...ez lesz minden terhességemnél?
fanta86
Miskolc
 
 


Minden terhesség más. Hívd fel a védőnőt, akihez tartozol, ő szerintem fog tudni tanácsot adni, hogy kihez fordulj.

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron