Új privát üzeneted érkezett!

én benne lennék, hogy megtudjuk, a párom viszont szeretné, ha 'meglepi' lenne... annyira meg 'nem érdekel', hogy győzködjem (azért tettem idézőjelbe, mert persze, hogy érdekel, de kibírom nyárig, ha mégsem tudjuk meg szülés előtt. lehet, ebben benne van az is, hogy régóta akartuk, meg a tudat, hogy baromi mázlisták vagyunk azzal, hogy elsőre sikerült). meg biztosan nagy csalódás lett volna a tegnapi uh, ha eleve úgy megyünk oda, hogy meg akarjuk tudni a nemét. a szonográfus kérdezte, hogy tudjuk-e, mondtuk, hogy nem, és nem is akarjuk (egyelőre). ő is mondta, hogy nem is tudná megmondani, mert annyira össze van gömbölyödve, hogy nem mutatja magát :) kíváncsi vagyok, a férjem meddig bírja :) mondtam neki, hogy ruhákat is egyszerűbb lenne vásárolni, mert nem nagyon vannak uniszex rugdalózók, meg ilyesmik (jó, tudom, vannak, de bepróbálkoztam). azt mondta, hogy semmi baja nem lesz a gyereknek, ha fiú létére lesz egy kis virág vagy valami csajos motívum a rugdalózóján (vagy fordítva). mondtam, hogy OK, csak majd ne csodálkozzon, ha a gyerek meleg lesz, mert ennek a nem megfelelő színű és ábrájú rugdalózó lesz az oka. röhögtünk rajta egy sort, aztán ennyiben maradtunk.
azért lehet, a genetikain bepróbálkozom megint (úgyis ott lesz a férjem is), és ha a doki látja, akkor megkérdezem a férjet, hogy na, biztosan nem akarod megtudni? :)

Kép
Kép


na, ez nagyon fasza kis oldalkezdés lett...

Kép
Kép


készen van a zárt topik :)
bejelentkezés után a társalgó főoldalán legalul kell látnotok - csekkoljátok le, légyszi!

Kép
Kép

 
 

készen van a zárt topik :)
bejelentkezés után a társalgó főoldalán legalul kell látnotok - csekkoljátok le, légyszi!

Én nem látom :-(

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Én sem látom. A julcsis zárt topikom ott van, de ez nincs. :roll:

Szilva, kíváncsi vagyok, hogy bírjátok :) Amúgy én fél évig csak unisex cuccokat vettem, mondván, hogy ha majd lesz egy kisöcsi, ne kelljen újakat venni :) Persze ajándékba kaptunk csajosokat is. Meg egy idő után már én sem tudtam ellenállni a cuki csajos ruciknak :)

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


:(
írtam a moderátornak, mert az adminos linkre azt írja ki nekem, hogy még nincs csoport a fórumon... és nem is találom, hol lehet létrehozni :cry: :cry:

Kép
Kép


Tündérlétra, én is nagyra tartom a kitartásodat,hogy kibírod anélkül, hogy tudd. Pont ma született egy barátnőm második gyereke, nem akarták tudni, a kisfiuk után lány lett. :) én úúúúúgy örülök neki!
veci
Budapest II. kerület
 
 


veci :) nem olyan nagy ügy - szerintem :)

no lányok, rossz volt az adminos link, most elméletileg felvettem mindenkit:

anyesz
beze
csero
csnixi
duckylion
eperke
hornorka
kbaba
krisztina125
kukoricalanyka
linda27
madame szofi
pimpoka
susycat
veci
virnya
zita978

ha valakit kihagytam volna, nem szándékos... kiabáljon, és felveszem :wink:

Kép
Kép


ja, és veci, barátnődéknek gratula :)

Kép

Kép
Kép


Sziasztok!

Szilva! Köszi! Most már látható lesz a zárt is?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nekem megvan!

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok,
mielőtt végleg elmentek zártba, szeretnék csatlakozni, csak eddig azért nem írtam, mert elég zaklatott időket élek rossz kombinált teszttel és korionbiopszia eredményére várva. Reméltem, hogy addig nem záródtok be amíg végre kedvem lesz babavárásról beszélgetni :oops:
hűű régen írtam a babanetre, nem emlékszem mi van a vonalzómban, lehet, h még csak a nagyfiam (5 éves), mindjárt meglátom..

Kép
Kép
 


agiboldi, már záródtunk, de bármikor szívesen felveszünk a zártba (akár most is, ha szeretnéd). mikor lesznek meg az eredményeid? drukkolok, hogy minden okés legyen! +++++++++++

Kép
Kép


Szilva, vegyél fel légyszi, és ott elmesélem. És a vonalzómat is frissítem majd..

Kép
Kép
 


Szilva, vegyél fel légyszi, és ott elmesélem. És a vonalzómat is frissítem majd..

várunk :)

Kép
Kép


Hellóhali!

Zita, Csanád 15,5 kg, azt hittem én leszek ezzel a listavezető, de Julcsi se kutya, látom... :D

Veci, hát, marha nehéz. A gyereket általában nem kell cipelni. De persze a lépcsőn, a harmadikra, nos, nyilván akkor kell hisztirohamot kapni, és vonszoltatni magát. Meg ha mondjuk elesik, vagy sír, akkor nem is gondolkodom, reflexből felkapom. nem kéne...
Mintha azt láttam volna valahol, hogy a középidőben a legkevésbé gáz, az elején kell nagyon vigyázni, ugye a tapadás miatt, meg a végén, mikor már nagy a hasad, akkor egyéb akadályai is vannak...

Tündér, köszi a táblát, megkérhetlek, hogy a szülési időpontomat is írd át 2012.07.13-ra? Köszi!
Ááá, én se bírnám ki, hogy ne tudjam, ha tudni lehet... :)

Ducky, jó ég, reméljük nem lesz szükség most sem vérpótlásra. étkezéssel, vassal, ilyenekkel nem lehet ezen segíteni?

Pimpoka, ne is mondd, nekem is úgy ki van száradva a szám, borzalom.

Csero, AFP, no comment... mennyi lett különben?

Szia agiboldi, üdv itt, jó, hogy jelentkeztél! Együtt a nehézségek is talán könnyebbek. Látatlanban is minden jót, és kitartást kívánok!

ÉSÉSÉS, képzeljétek, tegnap és ma már éreztem végre a kicsimackót... :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 


Tündérlétra, köszi a nevében is!!
és köszi, megkaptam a levelet, hogy a csoport tagja vagyok..:)
viszont nekem nem egyértelmű, hogy hol van, a várandósság témában csak az eddigi címet látom. vagy teljesen máshol kéne nézni???

Szofi, gratulálok, hogy érezted! csudajó már érezni, pont tegnap beszélgettünk, hogy milyen rég volt, mikor Lénát éreztük.
veci
Budapest II. kerület
 
 


Veci, nem Várandósság témában, hanem a Társalgóban legalul, tehát a Várandósságba nem kell bemenni :)

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


veci már bejelentkezett a zártba, megtalálta :)

Kép
Kép


Ja, látom megtaláltad :)
 
 


szia!

a topik zártként működik tovább itt, a babaneten.
ha szeretnél hozzánk csatlakozni, írj pü-t nekem, és felveszlek :)

Kép
Kép


Egyik barátnőm osztotta ma meg velem,hogy hol vett szebbnél szebb kismamafarmert és szopis hálóinget.A fari 5500 ft volt, a szopis hálóing 3990 ft.De annyi minden volt,hogy szinte választani sem tudott.XI.kerület,de postázás is van vidékre.

Nagyon barátiak az árak,nézzetek el!

www.gportal.hu/elenorkismamaruha

Szép estét!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


tündérlétra, kérlek engem is vegyél fel zártba! oda hogyan kell bejelentkezni, teljesen új vagyok még itt...
szillerymarta
Budapest
 
 


készen van a zárt topik :)
bejelentkezés után a társalgó főoldalán legalul kell látnotok - csekkoljátok le, légyszi!

Sziasztok!

2012. júliusára várom az első babámat, szeretnék csatlakozni a topikhoz.

Huby
huby
Budapest XIII. kerület
 
 


szia!

a topik zártként működik tovább itt, a babaneten.
ha szeretnél hozzánk csatlakozni, írj pü-t nekem (mert ide már nem írunk, nem olvasunk), és felveszlek :)

Kép
Kép


Sziasztok!
Sokan küzdünk azzal a problémával,hogy nem találunk csinos kismama nadrágot olcsón.Van Bp.-en egy hely,ahol igenis van.5500 ft-ért már új farmert kapsz,ami állítható és nagyon divatos.
Van olcsón szoptatós hálóing,pizsama.
Az oldal: www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Szép napot!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Sokan küzdünk azzal a problémával,hogy nem találunk csinos kismama nadrágot olcsón.Van Bp.-en egy hely,ahol igenis van.5500 ft-ért már új farmert kapsz,ami állítható és nagyon divatos.
Van olcsón szoptatós hálóing,pizsama.
Az oldal: www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Szép napot!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a zavarásért, gratulálok minden várandós anyukának!
Ha nem haragszotok, feltöltök egy linket, ahol 3 és fél éves kislányom és 7 hónapos kisfiam kinőtt ruhái vannak feltöltve. Nagyrészt bébi ruhák! Nagyon szép, minőségi darabok. Ha valakit érdekel, írjon a kép alá vagy emailt.
zalabaizsofi@freemail.hu

https://picasaweb.google.com/102121591541630287778

Sok egészséget kívánok!

Kép
 
 


Kedves Tündérlétra!

Most volt időm csatlakozni a társalgóhoz, a múltkoriban sajnos nem találtam meg a zárt topikot. 2012. július 15-20-ai hétre várom az első babát. A nemét még egyenlőre nem akarjuk tudni, bár sok gyakorló anyuka ismerősöm szerint jobb, ha tudod fiút vagy lányt vársz.
huby
Budapest XIII. kerület
 
 


vonalzó próba

KépKép

Kép
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt, nem rég találtam erre az oldalra. Mi 2012. júli 14-re várjuk az első babánkat és kislány lesz. Most vagyunk 22 hetesek. Szeretnék tanácsokat kérni, mert valahogy most jött el az idő, hogy kezdek izgulni félni szorongani a szüléstől. De inkább attól, hogy a babának ne legyen baja.
Esetleg Miskolcról vagy környékéről van valaki?
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok :)


Eladnám kislányom babakocsiját, amely csodaszép, jó állapotú. Kacper Trendy Lux, rózsaszín-szürke, lábzsák kettő van egy téli, és egy nyári, karfa is kettő van ezekhez, esővédő, szunyogháló, nyáriasítható-téliesíthető, pelenkázótáska, mózeskosár ehhez + fedél cipzáros, felfújható nagy kerekek, nagy kosár az alján, kupola egy része lecipzárolható és ott is van a helyén szúnyogháló , akit érdekel írjon és küldök több képet is róla.
Tegnap teljesen ki lett mosva azonnal vihető lenne, nekünk már nem kell :)

Kép

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!

Sok szeretettel gratulálok mindenkinek a pocaklakóhoz!

Nekem egy lassan 6 hónapos pici lánykám van és egy 4,5 éves nagy lánykám.

Csak jó tanács és javaslat az omega 3 szedése:

A megfelelő minőségű Omega-3 a várandósság alatt biztosítja a méhlepény és tejmirigyek fejlődését, illetve csökkenti a koraszülés veszélyét. A várandósság utolsó harmada alatt, majd a szoptatási időszakban az anyatejen keresztül az esszenciális zsírsavak (Omega-3-ból származó DHA és Omega-6-ból származó AA) beépülnek a magzat idegrendszerébe és a szemideghártya sejtjeibe, biztosítva a csecsemő optimális látás élességét és szellemi fejlődését.

Én szedtem terhesség alatt és most szoptatás során is..így a pici továbbra is kapja, a nagy lány pedig ügyesen eszi kanállal az "okosító vitamint!

Egy fontos! meg kell nézni jól mit veszünk, mert az omega 3-ak 90%-a rossz, több éves avas olajból készül. Nézzétek a TOTOX értéket, mert az ad jó képet, nem a magas EPA,DHA érték...azt mesterségesen fel tudják "turbózni".
Nem reklámozni akarom ami én eszek, csak segíteni szeretnék..korábban én is az olcsó magas értékekkel rendelkező kapszulát ettem, és folyton hányingerem, olaj szagom volt tőle és nem is éreztem semmi jó hatást...aztán rátaláltam erre....... friss norvég lazacolaj ..........de fontos és hasznos infok vannak a JÓ omega 3-akról az antalvali.com oldalon is. ahol leírják mi a jó, mire kell figyelni!

Gondtalan, szépséges babavárást!

KépKép
 
 


sziasztok.

az eleje gondolom emlékszik rám :) itt kezdtem de sajnos az a baba nem akart megszületni. remélem még olvassa valaki ezt a fórumot hogy újra sikerült:) és tutira tudjuk hogy télapóra már babázni fogok:)
Vendég
 


Gondolom még van aki emlékszik rám! Nem igazán volt időm írni a topikba! :S Mindegy! Nem is ez a lényeg! Van aki már túl van a babón? Vagy még mindenki egybe? :) Jelezzetek, hogy mi a helyzet, és remélem mindenkivel, minden a lehető legnagyobb rendben van! :)

kukoricalanyka
Hangony
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: