Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nyitom én a topikot! :) Szeretettel várok mindenkit, akinél szintén augusztusban kopogtat a gólya :)

Szép babavárást mindannyiunknak!

Üdv:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


:D :D :D :D
Látom megelőztél, épp tegnap nézegettem, hogy nincs még 2012 aug. topik :)

Részemről úgy fest hogy én is ide datálódok :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Lois!

Szuper, legalább már ketten vagyunk :) Látom neked is a második baby :)

Többiek? Vagy még csak most kezdenek +-ak lenni a tesztek?

Várunk ám benneteket!

Üdv:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 

 
 

Sziasztok! Ha nem bánjátok én is csatlakoznék, mert július legvége, augusztus eleje a várható szülés!
Mazsi vagyok Skóciából. Sajnos még nem láthattam a babám, mert itt leghamarabb a 8. héten vizsgálnak meg (akkor is csak vérvétel lesz) az első UH pedig csak a 12. héten! Első babánkat várjuk, nagyon szeretném hamarabb is hallani a pici szívhangját, így most épp magándoki keresésben vagyunk! :)

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Szia Mazsi!

Üdv a kis csapatban :)

Elhiszem, hogy szeretnéd mielőbb látni a picurkát! De a magándoki gondolom ott is megnézi?! Én a héten voltam UH-n, mutogatta a doki a petezsákot, de őszintén bevallom, hogy én sokat nem tudtam belőle kivenni... de a lényeg, hogy ő igen!!! :) Jövőhéten meg már szívhangot is hallhatunk :)

Tényleg! Van elképzelésetek, hogy fiút/lányt szeretnétek? Mi most lányt szeretnénk, mert az első fiú lett. A férjem esküszik, hogy azt csinált :) Látom Lois nektek is legényke a nagyobbik.

Üdv:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Nagyon irigyellek, hogy már jártál UH-on. Mi holnap bemegyünk a kórházba utánajárni merre is lehet magánrendelés. Nekem már biztosan lehetne hallani a szívhangot ...olyan jóóóó lenne! ♥

Egyértelmű hogy az egészség a legfontosabb, de ha a szívemre teszem a kezem, akkor KISLÁNYT szeretnék!!! 2 nővérem van, általuk 4 kisfiú (+ 1 lány) a családban, nekem erősítenem kell a lányok csapatát! :lol:

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Közületek valaki érez már émelygést? Nyugtassatok meg, (ti, mint tapasztalt anyucik) hogy az normális, ha eddig még nem volt hányingerem. A melleim feszülnek, és van esténként fejfájásom, de az sem olyan vészes. 6 és fél hetesen nem kellene már szagundornak vagy kívánósnak lennem? :?

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Szia Mazsi!

Nem feltétlen kell hányingert, émelygést érezni... Én az első terhességemnél a 7-8. hét körül kezdtem émelyegni, de komoly hányinger, hányás sosem volt... Most még egyelőre ezek engem is elkerültek :) A kívánosság sajnos nem :S Már most sokszor vagyok farkas éhes és konkrétan a káposztáért bolondulok meg :D Ami nálam jelentkezett még az a székrekedés :(

Voltatok tegnap a kórházban? Vagy ma mentek? Majd írj, hogy mi volt.

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Sziasztok csajok!

Lenne egy egyedi kézzel festett fenyő vadi új kiságyunk eladó,akit esetleg érdekelne...Ára 15.000 Ft+ 1.590 Ft posta! A fekvőfelülete 3 pozícióba állítható!
Ha bárkit érdekelne írjon nekem privát üzenetet. :wink:

Vagy mailt: timcike81@yahoo.com


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Teljesen rosszul vagyok az itteni rendszertől... bementünk férjemmel a kórházba, h nem-e tudnának ajánlani magánorvost. azt a választ kaptuk, amitől tartottam: Glasgow, vagy Edinburgh (mindkettő rettentő messze van :S) Megkérdezték miért akarok én oda menni: szépen elkezdtem neki sorolni, hogy hát ugye itt csak a 12. héten csinálnak UH-ot és mi szeretnénk hamarabb is hallani az aprócskánk szívhangját! És tudjátok milyen választ kaptam!!! Azt hittem lehidalok!!! Felesleges magándokihoz is menni, mert még annyira mélyen van a baba, hogy úgyse lehetne hallani, majd csak a 14. (!!!! nem viccelek, tényleg ezt mondta) hét körül!:shock: MI VAN??? Akkor otthon ezt hogy tudják megoldani? Hogy hallják már a 6-7 hetes babóca szívverését? áááááá, kb majdnem sírva fakadtam, mikor jöttünk kifelé a kórházból.....:(( hát nem hiába mondják, hogy a magyar orvoslás világszínvonalú
Este aztán leültem a net elé, kutakodtam kicsit,(kifejezetten korai UH-ot kerestem) és találtam magánorvost, írtam neki még tegnap este e-mailt, ma beszéltünk telefonon, és dec. 21-én végre láthatjuk mi is a babát!! Addigra van időpontunk, ami kicsit messze van még, de sebaj!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Látom azért lett némi mocorgás itt már :lol:

Akkor szeretettel üdvözlöm mindhármunkat :wink:

Niki! (mehet így?? :roll: )
Igen, a vonalzóm leleplezi az eddig leosztást, kisfiam januárban lesz 2,5 éves. Én részemről eléggé el vagyok fiúsítva miatta, így elég futurisztikus a gondolat, hogy lányom is lehet :roll:

Mazsi!
Sajnálom, hogy ilyen nehézkesek felétek a dolgok.
Amúgy én úgy tudom, hogy Magyarországon is a hivatalos protokollban 12. 18. 32. 36. héten van UH. Ezeknek van diagnosztikailag fontos szerepe. Persze akinek magánorvosa van, az úgy megy, ahogy akar. Részemről a fiammal a 12.-ik heti UH előtt én voltam már 3X :oops:

Émelygés :arrow: nekem van némi, korábbi terhességemnél is volt a 10.-ik hétig. De ez teljesen egyedi, én nem esnék pánikba mert nincs, szerintem értékeld eme kellemes állapotot :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem nagyon óvatosan.
Boldog babavárást mindenkinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom én is hozzátok?
Tegnap teszteltem halvány pozitívat. A kalkulátor szerint augusztus 9.-re leszek kiírva.

Az első babám nekem is kisfiú, de így a másodiknál még jobban mindegy a neme, mint elsőre volt, :D csak egészséges legyen. (Elsőre én nagyon fiút szerettem volna.)

Niki, Lois
Nálatok sem lesz túl nagy a korkülönbség. Ti így is terveztétek?

Mazsi
Szerintem is inkább örülj neki! Nekem az első terhességem alatt Barnival semmi ilyesmi nem volt. Sem hányinger, sem rosszullét. Talán a 10-11. hét valamelyikén nem tudtam szalámit enni és ennyivel ki is merült...



Elméletileg dec. 22.én megyek majd a dokihoz, addig én babonából nem merek vonit csinálni...

Vivi

KépKép

KépKép
 


Szia Hannám!
Mondtam én hogy együtt leszünk itt :wink:

Szia Wivianne :)
Nálunk 3 év lesz, én ezt nem tartom kis kevés korkülönbségnek :roll: Ideálisnak inkább :) Amúgy kevesebbet akartam (értsd már próbálkozunk egy ideje :)), de így sült el és nem bánom.

Ja, én dec. 13.-án megyek UH-ra :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Üdv az újaknak! :wink:

És köszönöm a biztatást....akkor megpróbálok örülni a hányingermentes napoknak, (mert egyébként más tünetem van) és nem folyton aggódni, jajj, csak jönne már el az a fránya dec. 21! :D

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

Hanna és Wivianne üdv a kis csapatban :) Gyülekezünk szépen :)

A korkülönbség nálunk is pici lesz, de mi így szerettük volna... Bár az elején tutira meg fogok bolondulni, de én azt láttam/látom, hogy sokkal jobb azoknak, akiknek "hasonló" korú a testvérük... 1-2 év és tök jól együtt fognak tudni játszani...

Mazsi! Teljesen megértem a türelmetlenséged... Az ember akkor nyugszik meg igazán, ha látja/hallja, hogy minden rendben. Én most csütörtökön megyek szívhangot hallgatni :) Már alig várom!!!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :)

Hanna
Ez olyan izgalmas! Lehet, h 3as ikreid lesznek? Mikor lesz az a bizonyos mindent mutató uh?

Mazsi
Abszolút megértem én is, h türelmetlen vagy! Azt hiszem Barnival én is kb. 5hetesen már voltam dokinál.
Jó nap lesz az a dec. 21.! :) Akkor van a szülinapom is! :)

Niki
De jó, h már a héten mész! :) Ha kapsz uh képet teszel majd fel? Olyan jó nézegetni őket!


Nekem meg van egy kis dilemmám: ugyanis én még mindig szoptatok, és nem tudom, h meddig lehet ezt úgy, h ne ártsak a pocaklakónak. (Neten nézegettem, de 2álláspont van homlokegyenest különböző...Úgyhogy teljes a tanácstalanság...) Viszont hirtelen Barnit sem szeretném leválasztani, mert az meg neki nem lenne túl jó...

A másik meg: ti mikor mondjátok el majd a nagyobb családnak a jó hírt?

Vivi

KépKép

KépKép
 


Vivi: védőnőt vagy orvosodat kérdezted a szoptatással kapcsolatban?

Egyébként mi karácsonykor szeretnénk elmondani a szüleimnek, testvéreimnek a dolgot, akkor elvileg már lesz képünk is az apróságról. Férjem szülei meg már tudják...mert férjem nem bírta tartani a száját. :D

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Mazsi
Ezek a férfiak :) :D :roll: Még hogy a nők pletykásak! :) :D
Akkor lesz nálatok nagy-nagy meglepi karácsonyra! :)

A dokimat majd meg akarom kérdezni,amikor megyek, de az ugye még több, mint 2hét. A védőnőm pedig teljesen, totálisan tárgytalan... Nem akarok csúnyát írni, de kb. annyit ér. Én már az első terhesség-, szopi-, hozzátápi- ügyben is netről tájékozódtam. :(

Vivi

KépKép

KépKép
 


Hűűű az nem jó.... :? mármint, hogy nincs egy biztos támaszod! Azt gondolom egy védőnőnek pont az a feladata, hogy a kismama minden felmerülő problémáját próbálja "orvosolni" . Főleg, mondjuk aki első babáját várja, rengeteg kérdése lehet. Nekem szerencsém van, hogy ekkora a család, (2 nővéremnek összesen 5 gyerkőc :D ) így hozzájuk bármikor fordulhatok!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Vivi!

Nekem a barátnőm van pont ebben a szituban, mint te! Neki azt javasolta a nőgyógyásza, hogy térjenek át a tápszerre és ne szoptasson, mert az vetélési kockázatot jelent... Ha nem bírod kivárni, míg elmész a saját dokidhoz, én javaslom a neten található orvos válaszol rovatokat:

http://www.informed.hu/betegsegek/az_or ... min_site=3
http://intimflora.hu/orvos/?recent
http://www.webbeteg.hu/orvos_valaszol

Ma megyek szívecskét hallgatni :) Remélem minden rendben lesz!!! Már alig várom a délutánt! :D

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék. :)
2 és fél év próbálkozás után, ma teszteltem pozitívat.
És az eddigi minden hónapban jelentkezõ elmebajtól eltérõen most halál nyugalommal teszteltem, még most is rá-rápillantgatok, hogy elhiggyem, nem álmodok! :)
A kalkulátorok szerint aug 11-13. környékén szülünk :)

Üdv,
Eszter
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, én is most teszteltem. Tegnap és ma is halvány 2 csíkos lett a tesztem :D, úgyhogy úgy gondoltam felhívom a dokit. Remélem nem lesz korai. Szerintetek? Egy kicsit félek mert új nőgyógyászhoz megyek. A halvány csík is csík, ugye? Remélem, mert nagyon szeretném!!! :?

Szép napot mindenkinek!

Vivi
vivi222
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok Eszter és Vivi!

Gratula a kis jövevényekhez!!! :)

Vivi! A 2 csík az 2 csík :):):) Szerintem kérj időpontot nyugodtan... ha szabályos volt a ciklusod, akkor kb 1 hét múlva már petezsákot fog látni a doki, 2 hét múlva pedig már szívhang is lesz. :)

Eszter! Ilyen hosszú idő után ez gyönyörű karácsonyi ajándék... :)

Tényleg? Ki hol tervez szülni? Ki hová valósi?

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Igen, ennél szebb karácsonyi ajándékot elképzelni sem tudtunk volna. :)

Én Esztergomban fogok szülni, az a legközelebbi kórház, és a nõgyógyászom is ott fõorvos.
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok itt Eszter és Vivi! :)

Vivi
Azt mondják, h álpozitív nem nagyon van, és ha halovány is a 2.csík, az attól még csík! Úgyhogy gratula! :)

Eszter
Neked is gratula a szép karácsonyi ajándékhoz! :)

Niki
Köszi szépen a linkeket! :) Fogok írni!
"Nagyfiad" hogy van? Nem vettél olyat észre, h sokkal bújósabb lett? Csak mert az enyém le se száll rólam.
Szülés: én itt Vácon szeretném a tesóbabát is szülni, mint Barnit. Itt bababarát kórház van és nekem/nekünk az nagyon bejött! :)



Hogy vagytok? Terhes tünetek továbbra se senkinek?

Vivi

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Bejelentkeznék én is. Bár még csak várakozó állásponton vagyunk :wink:

nov.15-én jött meg remélem egy jó darabig utoljára!!!!!!! :D

Az eddigi + teszteseknek naaaagy gratula!

Lois: :lol: juhúúúúúú!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat! Jövő héten szerdán kell mennem uh-ra. Remélem már érezhető lesz.
Szeretnék kérdezni tőletek valamit: tegnap ettem egy kis gesztenyét, és úgy néz ki hogy felsértette a fogamat, ínyemet, nem tudom, és begyulladt. Nagyon fáj. Úgy tudom, hogy nem szabad ezzel bohóckodni, ugye? Már hívjam is a fogorvost? Szerintetek?
Amúgy én Zalaegerszegen fogok szülni. Ha minden rendben van!
Válaszaitokat köszönöm!

Üdv.: Vivi
vivi222
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok! Üdv az új kismamiknak! :D De jóóóó, gyűlünk szépen!
Niki: majd írj, mi volt a dokinál!!!!

Nekem még mindig semmi bajom, esténként vagyok extra fáradt és fájnak a melleim, de ez mind mind tűrhető! :)

Én Miskolcon fogok majd szülni, ugyanannál a dokinál ahol nővérem is fog februárban.

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


én csak gratulálni jöttem , a tavalyi csapatból...jövö ilynkor már nektek is 3-4 hónapos rötyögő nyálfolyató babátok lesz...:)
sok sikert,boldogságot és kitartást!
marczaliniki
Győr
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok!!!
Végre babás topikba írhatok!
Sok év sikertelenség után a 3. lombikunk sikerült.
Elvileg ma vagyok 5. hetes.

Hétfőn megyünk az első uh-ra. Nagyon izgulok!!

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni! :D Ugyan orvosnál én még nem jártam, de nagyon bízom benne, hogy a pozitív tesztek nem hiába lettek pozitívak. Vonalzót még nem merek csinálni, de a számolásom szerint aug. 21-én érkezik a pici. :D 20-ára kaptam időpontot orvoshoz, remélem csak jót talál majd. :lol: Annyira zsúfoltak a rendelések, hogy szívhangot csak jan. 13-án fogok hallani. Legalábbis bízom benne. :wink:

Mokibuci, nekem is nov. 15-én volt meg utoljára. :D Az első tesztem 8-án lett pozitív. Sajnos még csak itt tartok. Te mikor mész dokihoz?

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :) És természetesen nagy-nagy GRATULA!

UH-n minden rendben volt, bár szívhangot még nem hallottunk :( De a petezsákocska gyönyörű, korának pont megfelelő és benne egy gombostűfejnyi bébike :D Legközelebb én is 20-án megyek, akkorra már egész biztosan lesz szívhang is.... Aranyos volt a dokim, mert amikor keseregtem, hogy miért nincs még szívhang, akkor viccesen megjegyezte, hogy ezek a babácskák sajnos 1 hét alatt csak 1 hetet nőnek, fejlődnek, legyek türelemmel... :D Na jóóó, igaza van, de ki tud ilyenkor türelmesnek lenni, nem?

Terhességi tünetek kezdenek felerősödni... legfőképp az émelygés :S Sajnos nem csak egy-két órát tart, hanem gyakorlatilag egész nap :( Na meg a fáradság... képes lennék egész nap aludni :D Na persze ez egy 11 hónapos gyerek mellett még részben sem megvalósítható :D De majd csak túl leszünk ezen az első nehéz időszakon :)

Mindenkinek nagyon szép vasárnapot!!!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Sziasztok!

Elmondanátok, hogy ti hogy vagytok az alvással?
Én nem nagyon tudok aludni.
Hason alvós vagyok, de most csak hanyatt fekvésben nem fáj a hasam.
Sajnos éjszaka rögtön felkelek, ha valahogy másik pozícióba keveredek.

Ti hogy vagytok ezzel??
Remélem ez nem jelent bajt.
Az első terhességem, teljesen rutintalan vagyok!!

Szép vasárnapot mindenkinek!!

Sziasztok

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Sziasztok:)

Szeretnék csatlakozni 4 plusz 2 napos picurral, elso babáskent:) Nagyon ovatos vagyok, mert tul vagyunk egy vetelesen es egy mis ab-on.
Egyenlore csak a pozitiv tesztunk a bizonyitek, az orsvosom egy het turelmet kert az uh-ra.
Orulok, hogy tapasztalt kismamik is erositik a csapatot, jo, hogy segithetjuk egymást.

Lányok! Ti hogy kuzditek le a hanyinger, hanyas okozta kellemetlenseget? Akad barmilyen gyogyszer is, ami enyhitene, vagy ilyenkor vegig kell kuzdenunk es egyeb modszerekkel kell taktikázni.....nekem ez a legnagyobb felelmem, hogy munka mellett, amikor a legvaratlanabb pillanatokban kinozni fog, hogy tudom kezelni.... Ti hogy veszelitek at?

szep vasárnapot nektek!
alietta
Ágasegyháza
 
 


Sziasztok!

Candi, sajnos nem tudok tanácsot adni alvás ügyben, szerencsére nekem ezzel nem volt még bajom. :roll: Azt volt nehéz megszokni, mikor már nőtt a pocak, hogy véletlenül se feküdjek rá, de fájni nem fájt soha. Oldalra próbáltad már?

alietta, nem sok van közöttünk. :wink: Te mikor mész dokihoz? Mennyire van hányingered? Azt olvastam, hogy soha nem szabad hagyni, hogy túl üres, vagy túl tele legyen a pocak, ami állítólag segít. Pl. írták, hogy ha nem is reggelizel, egyél meg pár db háztartási kekszet, attól jobb lesz. :roll: Én eddig a 3 terhesség alatt csak a reggeli kv-hoz mentem befogott orral, de konkrétan az elején nem hánytam. Én ezt mindig a végére tartogattam az utolsó 2-3 hónapra. Akkor viszont minden éjszaka többször hánytam a gyomorsav miatt. :( Az valami brutális volt... :cry:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers


Szia napsugar,

Koszonom a hozzászolásod, figyelni fogod ra....azért tunhetek kicsit aggodalmaskodonak, mert az elso teherbeesésem, ami sajnos vetelessel kezdodott, akkor mar a teszt elott szenvedtem.....én azt hittem soha nem lesz vege, a nap 24 orajaban rettenetes hanyinger, sehova nem tudtam menni, beszukult az élettér......nekem ez a mai napig egy rettegett felelem, de ugy gondolom a babáért barmit.....egyenlore nincs hanyinger, ahany terhesség, annyi fele......
Nekem a dokim azt mondta, hogy a pozitiv teszt utan egy hettel telefonaljak csak.....nos, ez pénteken lesz...olllllyan messze még.......
És te napsugar? jol vagy? Hanyadik napos vagy?
alietta
Ágasegyháza
 
 


Egy kis javitas az elozo hozzászoláshoz: vetéléssel kezdodott helyett vetéléssel fejezodott be
alietta
Ágasegyháza
 
 


alietta, nekem holnap van a nemvárt napja. :oops: Kicsit aggódom is, mert mérem a hőmet, ami két napja 1-1 tizedet csökkent. Mára a normál (tüszőrepedés utáni) átlag értékre esett vissza. Bár tudom, hogy addig nem kéne aggódnom, míg lejjebb nem csökken, vagy meg nem jön, de ő lenne az utolsó baba és most jobban aggódom mindenen. Semmi tünetem nincs. Nekem az 5-6. hét tájékán szokott kezdődni, de nem eget rengetően. :roll: 20-án remélem normál méretű petezsák fog látszódni, kicsit megnyugtatna... Sajnos 27-30-án, amikor mentem volna szívem szerint, már nem rendelnek. Így várnom kell jan. 13-ig. :?

niki, remélem 20-án te is jó hírrel jössz majd. :wink: Ja, amúgy Székesfehérváron készülök szülni, az utolsó 2 kisfiam is ott született, minden rendben volt szerencsére. :D

candi, hány petesejtet ültetnek ilyenkor vissza? 2-3-at? Nem emlékszem, pedig viszonylag nagy voltam már, amikor édesanyám lombikozott. Sajnos neki 5 sikertelen lombikja volt. :( Te nagyon szerencsés vagy, remélem minden rendben lesz veled is! :wink: :lol:

Ti szedtek vitamint? Milyet? És mellé folsavat?

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!

Én Elevitet szedek, lassan már 3 éve, bár vicces, mert pont november tájékán szüneteltettem egy kicsit a szedését, belefáradtam a várakozásba, a vizsgálatokba, a sikertelenségbe, erre jött a mi kis Csodánk, szóval amint megvolt a pozitív teszt, újra rákapcsoltam.
Emellett még egy alap multivitamint is szedtem, de a dokim rám parancsolt, hogy a 12. hétig szüneteltessem, mert a túl sok A vitamin nem tesz jót a babának. Nem tudom, mennyire igaz, mindenesetre azt abbahagytam, majd az elsõ trimeszter után újrakezdem, azt mondta, akkor már lehet.

Egyébként szerdán én is megyek uh-ra, már nagyon izgatottak vagyunk! :)
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Candi, alvásproblémákkal én is küzdök, amióta terhes vagyok. 4 f5 körül rendszeresen felébredek és egy-két órát fent vagyok... egyelőre sajnos semmi nem segít :( De ugyanígy voltam az első terhességnél is... Ami nekem nagyon nagy kényelmet nyújt az alvásban az a szopi párna :D Szerintem anélkül még rosszabbul aludnék... imádom :)

Alietta! Gratula a bébihez neked is! Szurkolok, hogy minden rendben legyen! Persze mindenkinél!!! Hányingerre tényleg az a tanács, hogy ne legyen sem nagyon ürem, sem teli a gyomrod... Én is reggelente keksszel indítok... nekem az nagyon bevált Dávidnál is és most is.

Zoya, azt nekem is mondta az orvos, hogy a terhesvitamint és más multivitamint ne szedjek együtt, mert nem jó a túl sok se a picinek, se nekem... Én eddig Gravidát szedtem, most átálltam a Femibionra, mert abban aktív folsav van, ami most a legfontosabb.

Én Pesten szülök a Szent Imrében, ha minden jól megy :)

Üdv és szép napot mindenkinek!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat.

napsugár: Általában 2 petesejtet ültetnek be.
Indokolt esetben, esetleg kor előre haladtával hármat.

Niki: Még nem hallottam erről a párnáról, majd kutakodom!!

Zoya : A túl sok vitaminnal is árthatsz, ezek ne csak vízben oldódóakat tartalmaznak. Így túl is lehet adagolni.
Amire most sokan esküdnek, az a Femibion nevű vitamin.
A 800 a terhesség 12. hetéig, a 400 pedig a 13. héttől ajánlott.
Más az összetétele.
Most állok át rá én is, mert most fogyott el az Elevitem. Eddig én azt szedtem.

Mi ma az első ultrahangra Pestre megyünk ahhoz az orvoshoz, aki a lombikot csinálta. Ha minden rendben lesz, ˙(miért ne lenne)
akkor a saját dokimhoz térek vissza Dunaújvárosba.

Már nagyon várom, hogy láthassam a kis gyönyörűségünket!!!
Mikor lesz már este!!!!
Majd jelentkezem.

Sziaszok

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


candi, mi volt uh-n? :D Ketten vannak? :wink:

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!
Újra itt!
Látom gyarapodtunk egy kicsit, mindenkinek gratulálok. Candi mi volt uh-n? Remélem minden rendben van. Én holnap megyek először, már alig várom. Remélem van pocaklakó!! :) Egy kicsit félek is, mert nincs émelygés, hányinger, mellfeszülés. :? De mensi sincs! :wink: Szurkoljatok nekem!
Puszi mindenkinek!
vivi222
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok lányok!!

Meg volt az uh.
Ketten vannak!!!!
Fel sem fogom!!
2 db 8mm-es petezsákocska van az első fotónkon.
Nagyon boldog vagyok!!

vivi ultrahang???
Remélem minden oké.

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Úúú, Candi, gratulálok! Ez csodálatos hír! :)
zoya04
Dorog
 
 


Szuper!
Még fel kell fognom.
1 hete a vérvétel alapján (béta-hcg) 1 babót mutató eredményünk volt. Tegnap meg következett a meglepi!

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Egy pár napja olvasgatlak titeket, és mindenkinek nagy gratula!!

Én nov. 12én menstruáltam utoljára. két pozitív teszt, a ma reggeli már nagyon erős csík. Due to aug. 18 :)
De én csak január első hetében megyek dokihoz, kb a két ünnep között lenne értelme, de akkora már nem szervezek semmit.
Kórház: Szent János, Júliánk is itt született. :)

Tüneteim amúgy nincsenek, de az első terhességemnél sem voltak, csak a 9. hét körül, és kb egy hétig tartott az a nagy klasszikus émelygés. remélem megúszom a rosszullétet most is, mert nem hagynám ki a karácsonyi dínomdánomot :)

Beus

Kép

Kép
 
 


Üdv Mindenkinek akit eddig még nem üdvözöltem :)

Megfelelő helyen szép szabályos 1 cm-es petezsák, benne helyes kis szikhólyag :roll: Itt tartunk a mai állás (értsétek Uh) szerint :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

candi, gratulálok! :lol: Csak így tovább! :wink:

Gratulálok a többieknek is! :D Őszintén irigylem azokat, akik túl vannak az első uh-n. :roll: Annyira izgulok, hogy minden rendben legyen! :oops:

Hallottatok már a káposzta tesztről?
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... kiprobalod
Jó móka szerintem! Érdemes kipróbálni! Én ma megcsináltam, bár tudom, hogy nagyon korai volt. Pár nap múlva megcsinálom megint és megint.... :wink: Kíváncsi vagyok az eredményre. :D


napsugár

Lilypie Pregnancy tickers

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron