Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Várok mindenkit, aki mostanában pozitív tesztet tartott a kezében :) Én tegnap teszteltem és két erős csík látszódott már 1 perc után :) Ha jól számoltam szeptember 2-ára várhatjuk a picit :)

Kép
maumacko
 
 


Szia!Én ma teszteltem pozitívat...
Látom,Neked sem lesz sok korkülönbség a gyerekek között... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Szia! Jaj de jó végre valaki csatlakozott :) Igen igen, nálunk is kis korkülönbség lesz, de mi így terveztük :) És ti? Terveztétek? :)
maumacko
 
 

 
 

Igen,mi már egy félé éve "Rajta voltunk",de novemberig szoptattam mondjuk.Aztán végre úgy néz ki,sikerült!Mesélj magatokról! :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Mesélek akkor ami hirtelen eszembe jut :D

Budapesten lakunk. Kisfiunk, Levente 2011. 02. 12-én született az Uzsoki utcai kórházban :) Most itt itt tervezem, megint fogadott orvossal, aki mellesleg imádok :) Egy változás lesz: most a szülésznőt is felfogadjuk, aki Levi születésénél volt :) Ezzel a kórházzal teljes mértékben meg voltam elégedve, ami mostanában ritkán mondható el a kórházakról :)

Ha van kedved, mesélj te is :)

Mikor mész először orvoshoz? :)
maumacko
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok, most, hogy túl vagyok az első döbbeneten és sokkon...
Ma délután teszteltem egy csont erős pozitívat, olyannyira erőset, hogy terhes csík hamarabb kijött, mint a kontroll vonal. Számításaim szerint a 6. héten járok.
Egyelőre 2 kint lévő gyermekem van, egy 5 és egy 3 éves. Nagyon szerettünk volna harmadik babát, de a jelenlegi helyzetben egyáltalán nem terveztük. A párom elvesztette az állását, még nem talált másikat, én nemrég mentem vissza dolgozni, és elviekben a petefészkeim alszanak... Hát mi jól felébresztettük...:) Ahogy megláttam a tesztet, elsírtam magam, sosem gondoltam volna, hogy így fogok reagálni valaha is tesztre, nagyon sokat küzdöttünk a másik két gyerkőcért.
Szóval a körülmények egyáltalán nem ideálisak, ezért is vagyok még inkognitóban köztetek, mert egyébként régi motoros vagyok a babaneten, csak nem szeretném nagy dobra verni az új kis jövevényünket.
orizatriznyak
Külföld
 
 


Orizatriznyak:egy baba sosem jön ideális időben,de mindig jókor jön. :) De ez tényleg meglepő.Vonalzókat nem tesztek fel?Kiváncsi vagyok már így Rád,nagyon... :)

Maumacko:Lilianna 2010.10.09-én született,a Margit kórházban.Én választottam a dokit is (nála születtem),és a szülésznő is fogadott volt.Nekem összességében az egész terhesség,szülés nagyon pozitív volt!!Szerettem a történetet,és nagyon vártam már újra.Dokihoz úgy tervezem,hogy kb a 7.héten megyek,hátha lesz már szívhang is.Te mikor mész?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


orizatriznyak: örülök, hogy csatlakoztál :) Hát igen, Levit mi se terveztük, először nagyon bepánikoltunk, hogy mi lesz... de most el se tudnám képzelni mélküle az életünket :)

sissy01: Még vonalzót nem csinálok, csak miután jártam dokinál :) Én már beszéltem két ünnep között a dokimmal, amint pozitív lett a teszt. De sajnos szabin volt. Úgyhogy azt mondta 9-én hívjam vissza és ad időpontot :) remélem a 9-ei héten már mehetek mert nagyon be vagyok zsongva :) alig várom, hogy lássuk, halljuk a babát... vagy babákat?! :D

Képzeljétek, olyan gyorsan nő a hasam, akkora mint Levivel 4 hósan :O Érdekes :D
maumacko
 
 


Én a jövő héten megyek el orvoshoz, eddig a csütörtöki nap a befutó, remélem, hogy sikerül is eljutnom :)

maumacko:
A pocak növekedéstől én tartok egy kicsit, a kisfiammal is gyorsan kezdett el nőni (már a 8. héten látszódott), és így harmadik terhességként várhatom, hogy ismét hamar pocakom lesz. Azért tartok ettől, mert a 12. hétig a munkahelyemen is titkolni szeretném, ami azért így nehéz ügy lesz :)
orizatriznyak
Külföld
 
 


vonalzópróba

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


sziasztok.

én félve csatlakoznék még mert még csak a 3-ik hétben vagyok de már pozitív a tesztem viszont november 23-án volt egy ronda vetélésem.
Vendég
 


Szia ronika75! :) Üdv köztünk, reméljük minden rendben lesz :) Te mikor mész orvoshoz? :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)

Jaj lányok, hát én egyszerűen nem bírok kimászni az ágyból, émelygek egész nap, tegnap 8-szor dobtam ki a taccsot :S Megdöntöttem a semmi kihányásának rekordját :S Egy falatot se tudok lenyomni a torkomon :S Fura, mert Levivel való terhességem alatt semmi bajom nem volt :S

Remélem ti jobban viselitek :)
maumacko
 
 


Szia Ronika! Drukkolok, hogy minden rendben legyen.!

maumacko:
Lekopogom, émelygés, hányás elkerül. A kislányommal nem volt ilyen gondom, a kisfiammal összesen két alkalommal hánytam.

Most hihetetlen álmosság van rajtam, de ennek ellenére hajnalban már nm bírok aludni. Néha kicsit feszül a cicim, de nem folyamatosan, és narancsot falok, amit egyébként nem szeretek :)

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


áá majd kb 2-3 hét múlva. ráérek, itthon vagyok február 2-áig.

én nálam is álomkór van
Vendég
 


Nálam álomkórtól kezdve minden... kivéve a mellek érzékenysége... vagy csak nincs mi érzékeny legyen :D
maumacko
 
 


Üdv Roni!Első baba?

Én kb 2-3 hét múlva megyek dokihoz.Nekem egyenlőre semmi tünetem nincs,néha feszül picit.De Lilivel is csak kb a 6.héttől volt,reggel éhgyomri hányinger,meg,ha kiürült a hasam,akkor volt hányingerem.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Jó nektek, én szenvedek mint a kivert kutya :S Levivel semmi bajom nem volt, de ezt most bepótlom :S Émelygek, hányok mindentől, és mára a mellek érzékenysége is előjött :S

És 18-án, szerán megyek dálután dokihoz :))) jaj de nagyon izgulok :)))
maumacko
 
 


nem nem első baba;)
6-ik lenne de sajnos kételkedek hogy megmarad e mert az utóbbi gy hétben nagyon sok fájdalom csillapítót szedtem a fogaim miatt ami kettő be volt gyulladva ezen tegnap túl is estem a másodikat is kihúzták.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még várakozó állásponton.... így többet nem írok.
Majd talán 7 vége körül! ....

Üdv
latogato1983
Pomáz
 
 


ronika:
Bízz a babádban, az elején még annyira a mindent vagy semmit elv érvényesül, hogy jól sülhet el a dolog!
Bíztatásképpen: A kisfiammal úgy lettem babás, hogy még nem tudtam, hogy ő jön, ezért paintballoztam, az első 10 hétben három alkalommal volt durva torokgyuszim, amire folyamatosan Panadolt szedtem, hozzá még emelgettem is a lányomat, és szerencsére itt van.

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok ha nem gond :) Bár nálam még érdekes a dolog.
Bemutatkozás képen, van egy csodálatos kislányom aki lombik baba és kistesó is az :) A lányommal veszélyeztetett terhes voltam, kistesóval szintén az vagyok, mert a drágám a petevezetéknél tapadt. Még méhen belül, de elég rossz helyen... fekvés van ezerrel, laptopon dolgozok (szerencsére a könyvelő létnek ez előnye :)). Jövőhéten csütörtökön megyek kontroll uh-ra a dokimhoz, és a lombikos dokimhoz is :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch:
Üdv köztünk, nem lehetett egyszerű utatok!
Éppen azt nézem, hogy a terhességünk közt 2 nap különbség van, és a kisfiam a kislányod között sincs , csak pár nap különbség (én 2008. dec. 30-ra voltam kiírva a fiammal. :) )

Voltam dokinál, 20 mm-es petezsákom van, szikhólyaggal, csütörtökön kell kontrollra mennem, mert zavaros volt az uh, valami belezavart, így nehezen láttak bármit is.

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


Ori:gratula!Köztünk meg elvileg pont egy hét...

Witc:üdv köztünk,még alakul a fórum is... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Tök véletlen kattintottam ide, nem erre a topikra akartam menni:))

Olyan irigykedve olvasom, hogy most vagytok a csodálatos 9 hónap elején!:) Olyan fantasztikus az elején a sok izgalom, a pozitív teszt, amikor először meghalljuk a szívhangot, stb...
Meg hát az egész, nagyon szerettem terhes lenni. Sajnos a 2. terhességemnél pont a kedvenc időszakomat nem élhettem át a végén, mert másképp alakult...
Talán egyszer újra én is átélhetem a pocakosságot:)

Nagyon jó és egészséges babavárást kívánok!!!

Hillsdeli

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Sziasztok!
2 napja teszteltem pozitívat. 2. baba. A kislányom 2008 áprilisában született. Akkor is babaneteztem végig de csak olvasó voltam, most szeretnék aktív lenni.
Remélem pörgős lesz a topik!
:lol:
cukika
Budapest XVI. kerület
 
 


witch26: Üdv köztünk :) Akkor pihenj sokat, remélem minden rendben lesz :))) Hol fogsz szülni? :) Látom te is pesti vagy :)

Ori: Gratula :))) Biztos nincs semmi gáz, csak a baba szégyenlős és még nem akarta magát annyira mutogatni :)

Cukika: Téged is üdvözöllek :))) Remélem akkor hogy aktív leszel :)))

Sissy: Nem írtál már magatokról tök rég :) Hogy vagy? :)

Jaj, lányok :S Hát is kikészülök... Nem bírok magammal mit kezdeni, pedig muszáj mert Levi húz von játszani :S Szerdán megyek dokihoz, már nagyon nagyon várom :))) Annyira kiváncsi vagyok, de azért remélem minden rendben, mert a sok hányástól sajna fogytam 3 kilüt egy hét alatt :S Pluszba ez a hülye idő is kikészít :S :(
maumacko
 
 


Sziasztok!

Maumackü:köszi,velünk minden ok,mondjuk tünetem még mindig nincs,csak a hasam alul néha húzódik.Én még várok a dokival,bár nagyon szeretném már hallani a kis szívét.

Cukika:üdv.

Vonalzókat majd csinálhatnátok,hogy lássuk a babákat. :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sissy: Ha kell küldök egy kis rosszulétet :D De szerintem inkább adj hálát az égnek, hogy nem vagy nap, mint nap olyan rosszul, mint én :D :)
Én vonalzót még nem csinálok, csak miután voltam orvosnál :)

Tényleg mindenki, jut eszembe: Ti elmondtátok már a családnak, barátoknak? :)

Dóri

Kép
maumacko
 
 


Én aludtam egy jót ebéd után, pedig sosem tudok napközben pihenni, de most olyan jól esett!

maumacko:
Nálunk a barátnőm tudja, és Anyósoméknak ma mondtuk el. Kissé tartottam attól, hogy mit szólnak majd, de abszolút pozitívak voltak. :)
Anyum és Öcsém messze laknak tőlünk, szerencsére a Nagyszüleim is élnek, akiket nagyon szeretünk, nekik csak február végén tervezzük elmondani, akkor már 13 hét körül leszek. Azt hiszem, sokkot kapnak majd, sőt valószínűleg megszólalnom sem kell, elég egy passzentos pólót felvenni, és úgy beállítani hozzájuk...:)

A munkahelyemen szintén a 12. hét után szeretném elmondani, feltéve, ha nem szúrják ki korábban...

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


Jövő héten lesz a szülinapom,szombaton jön a család,akkor lepjük meg őket.A Nővérem tudja.Többieknek majd doki után.Én még most is nehezen hiszem el,csak,mikor feszít lent,az figyelmeztet.

Maumackó:köszi,nem kell a rosszul lét... :)

Ori:amikor lehet,ledőlök pihenni,amikor Lili alszik ebéd után.Főleg,ha éjjel ébred többször.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Maumackó!

Én a SOTE II.-en szültem a lányom, és valószínüleg tesókát is ott fogom, de ez a dokimtól is fűgg, hogy hol vállalja be a császárt (ő több helyen is dolgozik), ugyanis, nekem már 5x vágták a hasam, 4x császárvágásnál, 1x köldöktől lefele...

Orizatriznyak!

Én a lányommal január 23-ra voltam kiírva, de ő úgy döntött, a dec 30 szebb nap :)

Sisssy!

A lányommal semmilyen tünetem nem volt, sokszor kétségbe is estem, hgoy ott van még? Most tesókával néha enyhe hányinger, viszont sokkal fittebb vagyok mint Jamival :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Én már anyukámnak tesómnak barátnőmnek elmondtam mert szombaton szülinapi buli volt és mindenki meglepődött hogy nem koccintottam, így egyből lebuktam.
Szerintetek mikor érdemes dokihoz menni?
Ronika75 6.-ik baba, jól írtad? Az nem semmi!
cukika
Budapest XVI. kerület
 
 


Cukika!

Nálam mondjuk más a helyzet, neke állandóan kell menni a lombik miatt, nekem van a 3 napos babáról is UH képem :), de olyan 6. héten már illik, akkor talán már szívhang is van, de pulzálást már biztos látni :) Én remélem most csütörtökön hallhatom a kis szivét is :)
Annyira boldog vagyok, hosszú és keserves út vezetett idáig, de a második gyermekemet várom, és ez mindent megér... :) A furi viszont az, hogy Jamival alig volt hasam, most meg mint a lufi :)
Nálatok 2. vagy sokadik babásoknál is így van? vagy csak nálam?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch: Nyugi, nekem is most akkora a hasam, mint Levivel 5 hónapos terhesen volt. Még jó, hogy holnap megyek orvoshoz, mert már sokáig nem tudnám titkolni :) A család így is állandóan a hasamat szugerálja :O :D

Jaj, olyan jó, végre enyhültek a rosszullétek :))) Végre tudok enni is :) Minő felüdülés :D

Cukika! Hány hetes is vagy most? szerintem az első vizsgálat olyan 6-8 hét körül jó ha megesik. Én most töltöm a 8. hetet, viszont csak holnap megyek elsőre orvoshoz, mert eddig szabin volt a dokim, máshoz meg nem voltam hajlandó menni :) jaj, de úggyyy izgulok már :)

Több babások? Nem féltek hogy a nagyobb megüti véletlen a hasatokat? Én ettől rettegek, nehogy pelenkázás közben Levi véletlen megrúgjon és baj legyen :S vagy amikor ül az ölemben nehogy megnyomja a kistesót :S Vagy csak túl parás vagyok? :)

Szép napot nektek! :)))

Dóri

Kép
maumacko
 
 


Maumackó!

Bennem is van félelm, mert az én lánykám nem kis méretekkel rendelkezik 3 évesen (106 cm és 21 kg ami nem látszik rajta :)), és elég eleven, négy fiú veszett el benne :) Én elmagyaráztam neki, hoy kistesó a pociba van és vigyázni kell rá. Mondjuk nekem könnyebb mivel már nagyobb... :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Még várakozó állásponton, a ciklusom 28 napos és mindig nagyon pontos, pénteken kellett volna megjönnie, de még semmi... a teszt viszont negatív...

Még nem izgulok, mert Kristófomnál is ez volt, kb. 6. héten mutatta a teszt. Furcsamód a peteérésem középidő után van, így ez lehet az oka, a cicim reggelente elég kemény és feszül, jó érzés! :)

Majd, ha konkrétumot tudok, akkor jelentkezem.... :)

Mensi szerint ma van 4+4...

Üdv
latogato1983
Pomáz
 
 


látogató!

Nekem is negatív volt két teszt is de másnap a vérvételnél 21,5 HCG-m volt, akkor voltam 4+1 :) Kitartás, lehet hogy babó van a pocakba :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Most vagyok 5 hetes de az elsővel is az 5. héten voltam úgy hogy azt hiszem bejelentkezem lassan.
Nekem a mellfeszülés, fájás volt az egyértelmű jel még mielött meg kellett volna jönnie 1 nappal és megcsináltam a tesztet és ki is mutatta a babát.
Látogató: máskor is késett már ennyit?
borikris
 
 


Borikris!

Nem, nem szokott késni. Pontos mint egy svájci óra!
De sajna megjött... Majd talán a jövő hónapban.

Minden jót Nektek!
latogato1983
Pomáz
 
 


Látogató!

Kitartás, én tudom milyen várni egy babára és küzdeni érte... Én élő példa vagyok arra, hogy mindenkinek lehet babája :) Én már a másodikat várom, pedig az esélyeim igen csekélyek voltak :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Nekem is minél előbb orvoshoz kell mennem, mert én is automatikusan veszélyeztetett terhes vagyok.
A lánykám 9 inszemináció eredménye, volt előtte vetélésem is. Csajszimmal is rengeteget voltam kórházban,vele mindent átéltem.(barnázás, vérzés, haematoma,vírusfertőzés,diabétesz,szívprobléma)
A kisfiam spontánka lett, ő a tipikus nagy könyvben megírt terhesség volt.
Most pedig.... Fekszem egész nap, mert barnázom tegnap este óta...Holnap megyünk dokihoz, nem tudom, mit mond majd...

Witch:
Én is a SOTE II-n szültem, és ,ha minden rendben lesz, most is ott fogok majd.

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


Ori: Akkor pihenj sokat!!! Ez parancs :) Remélem minden oké :) Várjuk az infókat és ha kapsz akkor uh képet is ;)

Én is holnap megyek, aj már nagyon izgulok :D :) Próbálok hozni én is képet :)

Dóri

Kép
maumacko
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek mennek a drukkok,hogy minden ok legyen.Én a 7-8 héten tervezem a doki látogatást.

Maumackó:Én is vigyázok,hogy Lili ne rúgjon oda.nem félek nagyon,de azért csak óvatosan...

Ori:ez akkor a harmadik terhességed?(bocs,lehet,lemaradtam).Pihenj sokat!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


sissy:
ez a 4. terhességem, volt 1 vetélésem, van két gyerkőcöm, és most egy pocaklakóm (remélem...)

Kép
orizatriznyak
Külföld
 
 


Latogato nagyon sajnálom!
Én is csütörtökön megyek dokihoz remélem minden ok lesz!
Maumacko nagy drukk holnapra!
cukika
Budapest XVI. kerület
 
 


Bocsi a délutáni borikris én voltam valahogy máshogy jelentkeztem be!
cukika
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi mindent. Le vagyok törve, de nem vészes végül is most telt le a vetélésem utáni 6. hónap... MEglátjuk feladni biztosan nem fogjuk.

Witch26! Van egy 3,5 éves kisfiam, ő elsőre és minden probléma nélkül hordott terhesség és szülés. Ezért sem aggódom, persze már nagyon szeretnénk, de semmiről nem vagyunk lekésve, nemsokára leszek 29 éves.

Szervusztok!
latogato1983
Pomáz
 
 


orizatriznyak!

Kezet foghatunk, nekem is volt vérzés, hematoma, barnázás, magas vérnyomás a végére diabétesz, és 26. héten fertőzés, és volt, hogy 1,5 napig nem mozgott, akkor rohanás az ügyeletre... 36+4-re született a lányom. Nem volt könnyű addig bent tartani a pociba. Mondjuk nekem szerencsém volt, mert a dokim nem híve annak, hogy befektessen ha nem muszáj, ha megígértem hogy fekszek és időnként felhívom maradhattam itthon... na feküdtem is eleget, 110 kg-al szültem a lányomat, most 66 kg vagyok :) Kinél szültél a SOTE-n?
Drukkolok :)

Maumackó!

Drukk mára neked is :)

Látogató!

Akkor 1 évvel vagy fiatalabb mint én :) A kicsi fiad pedig hamarosan kap egy kistesót, csak bízni kell benne :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


sziasztok!
Nos, miután már a munkahelyemen is kénytelen voltam elmondani a nagy titkot, így felfedem magam,én volnék orizatriznyák...:)

Szóval voltam orvosnál, semmi jót nem vártam, és mégis...:)
van egy 5 mm-es pulzáló babácskánk! Haematoma nincs, a barnázás minimális, kaptam progi pótlást.Nem dolgozhatok,így bementem a munkahelyemre elmondani, annyira izgultam, hogy mit szólnak, hogy elbőgtem magam az igazgató előtt...
Én bőgtem, ő meg nevetett, és nyugtatott, hogy bármikor is akarok menni dolgozni, ők várnak engem :) :)

2 hét múlva kontrollra kell mennem, addig pihi...

Witch: az én dokim Gimes doki. A tiéd kicsoda?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes!

Nekem Lintner doki, ő szerződéses :)

Gratulálok. A progi pótlást én is ismerem este szuri és crinon gél... Imádom :shock:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: