Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A napokban tudtam meg, hogy babát várunk, 4 hetes terhes vagyok :) Nagyon nagyon boldogok vagyunk! :)

Remélem összejövünk majd itt páran és megosztjuk az érzéseinket, tapasztalatainkat!

Kérlek Írjatok :)

Nyuszuli

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Ma voltam vérvételen, a hCg alapján novemberben szülök 8)

Magunkról:
babci2 lombikban fogant február 15-én és 18-án kaptam vissza. Ez volt a 4. és mind közül a legesélytelenebb lombikom. Nem reagáltam a hormonokra, kiderült, hogy gond van a pajzsmirigyemmel. A petesejtleszíváskor lázas beteg voltam, a visszaültetés után két nappal hánytam, majd egy nap múlva beköltöztünk a lányommal a László fertőző osztályára (ő volt kiszáradva). Ahogy ott csöveztem a padlón 3 éjjelt egy polifoamon, bizti voltam benne, hogy a kistesó még várat magára egy pár évet... De aki ezek után is megtapad, amiatt nem kell végigaggódnom a 9 hónapot 8)
19-én megyek uh-ra (lombik miatt van a 6. és a 8. héten is egy), de úgyis ott lesz az a kis villogó pixel a fekete pacában :D (vagyis lesz szívverés)

Nyuszuli Vannak tüneteid? Igen, egy napon fogunk szülni – elvileg. Én Szaffit is túlhordtam 3 nappal, most is szándékomban áll. Szaffi a férjem névnapján született, ha babci2-t is 3 nappal hordom túl, ő a saját névnapomon jön majd 8)
Priviben krédeztél az orvosról. Az enyém az Istenhegyi Géndiagnosztikai Intézetben rendel, dr. Gasztonyi Zoltán, viszonylag drága, de nála kezdtük a meddőségi kezeléseket. 2 éve 10e körül volt az uh, de minden alkalommal volt 4d és megkaptuk dvd-n. Ha nem volt 4d aszem 8e volt, vagy 6e, nem tudom már. Viszont helyben csinálnak vérvételt pár ezerért, és nem kell órákat éhgyomorra várni a rendelőben, egyszer 8 hónaposan nagyon megszívtam ezzel :?. De szerintem ne (csak) orvost válassz, hanem kórházat is! Ő az Istvánban vezet le szüléseket (meg a Telki magánklinikán egy vagyonért). Nekem az István bejött, idealisztikus volt minden, ahogy a nagykönyvben meg van írva, nincs gyorsítás, nincs vágás, nincs beöntés, nincs borotválás, félhomály van, rögtön rádteszik, veled van (meg apával) az első 2-3 órában a szülőszobán, utána 3 ágyasban 24 órás room-in. Persze állami kórház, szóval ne várj sokat az ebédtől :lol:.
Vannak tüneteid? Nekem a nagy részét a gyógyszerek okozzák, de veszettül kívánós vagyok, ami ettől független :) Szaffival is ez volt. Igazából amiatt teszteltem csak, hogy hétfő este egyszer csak muszáj volt fahéjat ennem, mire mondta a férjem, hogy tuti terhes vagy, tesztelj már egyet :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja! :)

Nagyon örülök, hogy minden rendeben veletek :)
Úgy döntöttem, a CIRIS nemzetközi reprodukciós intézetbe fogok járkálni, ott voltunk termékenységi vizsgálaton és nagyon szimpi volt a doki ( dr. Fekete Tibor), úgyhogy kértem is időpontot 9-ére :)
Elég húzós, 12ezer/alkalom a terhesgondozás, az ultrahangos szűrővizsgálat pedig egy huszas, de amig nem vagyok okosabb, addig itt leszek, bár nem tudok a témáról semmit (árak stb), gyanítom, hogy ahol tudnak, levesznek..

Kezdenek már tünetek is jelentkezni, épp olyan hányinger tört rám, hogy remegek.. furcsa érzés, nagyon ijesztő, mégis olyan édes érzés, hogy a kis babácskám okozza :) Elmondhatatlanul boldog vagyok és mindenen meghatódom :) ezek már a hormonok :)

nem semmi, napra pontosan egyezünk :)))))

Szép estét :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 

 
 

Nekem teljesen átlagosnak tűnnek az árai. Összehasonlításnak itt az Istenhegyié: http://gendiagnosztika.hu/arlista
Két „drágább” szűrés van, a 12. meg a 18. héten, ezek általában egy genetikai uh és egy laborvizsgálatból állnak össze. Ebből a második laborja támogatott csak tb által (hű, ez szép mondat volt :lol:). Azért érdemes megcsinálni, ha van rá pénzetek, mert a tb támogatott labor nagyon pontatlan és sokaknak okoz kemény heteket, mire kiderül, hogy minden rendben a manóval :? Akkor inkább fizetek a nyugalmamért!
Sztem az a legfontosabb, hogy tudjál bízni az orvosodban, mert lehet, hogy olyat mond, aminek nem örülsz, vagy amit nem akarsz hallani, és ha ilyenkor nem bízol benne, hanem a kétségeidet alátámasztandó dr. Google-höz fordulsz, annak rossz vége lehet. Szóval ha szimpi a doki, ha egyezik a mentalitásotok stb. akkor meg kell tartani 8) Én rettegtem a szüléstől és császárt szerettem volna, ő meg olyan nyugodtan és magabiztosan mondta, hogy naná, hogy természetesen, kit érdekel mekkora? (4 kg felettre jósolta, végül 3,5 lett). Szóval neki köszönhetem a születés-élményt, meg hogy kiált az oxitocin-mentesség mellett (ez az én dilim volt). Tehát ha szimpi, akkor hajrá!

Édes émelygés, ez jó :lol:. Mikor Szaffit vártam, mindenki aggódva kérdezte, hogy bírom, én meg nem értettem, mit paráznak. Hol van ez a bizonytalan, már megint semmi hónapok parájához képest?! :D Azért munka mellett egyszerűbb volt, senkit nem zavart, ha este 5kor kidőlök. Most meg Szaffi nem érti, hogy anya álmos... :roll:

Azért érdekesek a vonalzóink, mindketten 4hét 1 nap terhesek vagyunk, de neked 1-el több napod van hátra :shock:

Más még nem tesztelt? Vagy mi vagyunk túl bátrak? :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok, ha szabad.:)
Én ma teszteltem egy pozitívat, bár még nem akartam csak egy hét múlva,mert elég hosszúak a ciklusaim, de eszerint mégsem.:)))
Gondolom akkor olyan 4 hetes lehetek.Pontosabb nyilván késõbb fog kiderülni.:))
Tünetem nem sok volt eddig. Néha egy-egy röpke émelygés, picike mellfeszülés,viszont rettentõ éhség (hi-hi,amúgy is szokott lenni) gyötört már napok óta, és borzalmasan kívánom a málnás mignont.:D
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok :) de jó, üdvözöllek erra3! :)

Rekuja!
Már meg is van az időpontom Gasztonyi doktor Úrhoz :) Köszönöm a segítségedet, nagyon hálás vagyok! Söööööt, b×sszus, még az is lehet, hogy találkozunk novemberben :)
Valamiért a vonalzóm tényleg bolondozik :) na sebaj :)
Képzeljétek, nagyon durva, felhívtam ma a Nagymamámat és még hallgatni akartam a dologról, erre elkezdi mesélni, hogy azt álmodta, hogy bővül a család, és hogy rögtön rám gondolt.. Lefehéredtem kissé :shock: , vagyunk páran unokatesók, Mama meg simán ráérzett a kis minibabucimra :) úgyhogy elmondtam neki, örült nagyon..
Hogy telt a napod? Tünetek? Fahéjmánia? :) Engem ostromolnak a hányingermanók elég komolyan..de nem panaszkodom :)
Olvastam pár topicot, és csomó helyen belefutottam a kommentjeidbe, hihetetlen, annyi hasznosat írtál :) Olyan jó volt olvasni olyan kommenetedet, amikor még a pocakodban volt Szaffi baba, most meg már milyen nagy :)

erra3!
Örülök, hogy becsatlakoztál! Első baba? Örülünk veled :)


További szép estét Nektek :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli, köszönöm szépen az üdvözletet!!!!
Nagyon aranyos és nagyon intuitív nagyikád van!!!!!!!!Biztos nagyon örül akkor.Elsõ dédunokája lesz???
Hát igazából nem az elsõ babánk, hanem a harmadik.:)) Van egy közel 3 éves nagyfiunk és egy 1,5 éves kislányunk.:)
erra3
Szolnok
 
 


Tegnap egyetemen voltam, ma kirándultunk. Olyan fáradt vagyok, mintha a Mátrabércet teljesítettem volna, pedig csak 6 km-t mentünk, és alig volt benne szintemelkedés :roll:. Hazajöttünk, aludtam 1,5 órát :roll:. Csajszi persze kihagyta az alvását, tiszta dilis volt, itt hisztizett apának :( Apa egy hős, hogy hagyott aludni, és „szórakoztatta” az aludni nem hajlandó lánykát!

Erra Jó kicsik a korkülönbségek! Majd adhatsz tanácsokat :) Sejtetted, hogy most terhes vagy, azért teszteltél? A második terhességnél mennyire „kímélted” magad? Nagyfiú emelgetése, lépcsőn cipelése stb. terén gondolom. Nekem ez folyton para, bár amióta lemondtam a borsószememről, és nyugodtan cipeltem a csajt, majd mégis megmaradt a kis sejtkupac, egy kicsit bátrabban emelgetem a 9 kilós popóját :lol:

Nyuszuli Nem úgy volt, hogy a másik helyre mész? Ajjaj, ha ezek után nem tetszik a dokim … :oops:. Amúgy az a típus, akit kérdezgetni kell, és mindent elmond, de magától azt hiszi, te mindent tudsz :) Én ezt szeretem, így nem érzem, hogy hülyének néz és evidenciákkal ostromol :roll:. Ja és nem fogja a kezed a szülés alatt, arra ott van apa :D
Nagymamis tiszta cuki ezzel a megérzéssel! Imádom az ilyet! Én nem vagyok valami közvetlen viszonyban anyósommal (13 hónap alatt még nem látogatták meg az unokájukat, mert „vigyázni kell a nagymamára :evil:), de pont aznap, mikor elkezdtem a szurikat a lombikhoz, megkérdezte skypon, hogy kistesó ügyben van-e előrelépés :shock:. Pedig nem mondtuk előre, hogy mekkora korkülönbséggel tervezünk, meg ilyenek. A lombikról arról mondjuk tudtak (ezt szerencsére minden családtag normálisan kezeli).
Én is úgy voltam Szaffinál, hogy minden rosszullétnek örültem :) Mondjuk jól viseltem, remélem, most is :roll:.
Fahéjmánia helyét a gesztenyepüré vette át :oops:.
Eléggé nagy a társaság-igényem és ez „bezárva” egy babával fórumokon élhető ki :roll:. Még mindig jobb, mintha a csajt rángatnám mindenhová „barátnőzni”. Amúgy is átalakulnak a baráti körök, hirtelen nem tudtunk miről beszélni a gyerektelenekkel :roll:. Meg olyan furán néztek ránk, hogy szegények, nem tudnak jönni kirándulni/moziba stb. :shock:.

Számításaim alapján a következő tesztelőnek a 4. gyerekét kell várnia, hiszen így jöttünk sorba :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szia Rekuja!

Jó kis progijaid vannak, mit ne mondjak!!!!Megkérdezhetem mit tanulsz?
Párod akkor angyal tényleg, ha hagy ilyen esetekben pihenni.Én ha beteg vagyok akkor hagy, aztán kicsit persze elkezd duzzogni, hogy hát ő is fáradt.:)
Igen, kicsi korkülönbséget szerettünk volna, ezért sem nagyon akartunk várni a harmadik babával. De látom Nálatok is kicsi lesz.:)Igazából most februárban kezdtünk próbálkozni, de igazából nem tudom....Alig van tünetem,ahogy le is írtam,csak a rettentő étvágy, és kimondottan bizonyos ételek utáni vágy.De valahogy egy nyolcadik érzék, vagy valami elkezdett sürgetni, hogy teszteljek, pedig csak egy hét múlva lett volna esedékes a mensim. :D De rettentő boldog vagyok.Elmondtam este a férjemnek is, és nagyon megörült ő is. Ezek után nagyon izgulok, hogy minden rendben menjen.
Igazából semennyire sem kíméltem magam. :oops: Valahogy az nem igazán megy.Főleg egy kicsi mellett.A 18. héten találtak valami gyanúsat a lepényen,akkor egy hónapig nagyon vigyáztam mindenre,aztán kiderült, hogy semmi komoly,vagy aggodalomra okot adó,így aztán emelgettem végig a nagyfiút(imádott a pocakomon ülni,és úgy kellett menni vele),meg a 36. héten ablakot pucoltam. Az a baj, hogy még nem álltam át "kismamába" és a nagyot,aki most 16kg is ugyanúgy emelgetem,mint annak előtte.Ma szólt rám a kedves, hogy kicsit fogjam vissza magam,és azonnal tegyem le. :oops: Nagyon aggódik értünk.
erra3
Szolnok
 
 


Erra Tanár vagyok és szakvizsgát csinálok, ez olyan másod-diploma szerűség. Vezetőtanár leszek ettől, ami azt jelenti, hogy fogadhatok egyetemistákat és mentorálhatom őket. De tekintve, hányan végeznek jelenleg matek tanárként, kétlem, hogy sokan jönnének hozzám :lol: Viszont érdekeseket tanulok!
Apa nálunk nagyon lelkes, lehet, ez a lombik előnye :D. Kezdetektől fogva mindent csinál, sőt, szerintem azért erősködött, hogy kezdjem el az egyetemet szeptemberben, mert így heti egy nap kettesben lehet Szaffival :D. Nem is tudom, melyikük élvezi jobban ezeket a napokat. Nekem meg nagyon jó, hogy az agyam felnőtt felét is stimulálom :D Bár azt hiszem, szeptembertől halasztok egy évet... :D
Megérzés nekem is volt :D Ez olyan furi, mert folyton figyelem magam, hogy hátha most összejön stb. Aztán múlt hétfőn egyszer csak bizti voltam benne, másnap teszteltem is :D
Épp most állapítottam meg, hogy ablakot kéne pucolni itthon – de szerintem én kihasználom a „terhesen nem lehet” ütőkártyát :lol:. Szaffinál is mondogattam, úgyhogy apa megpucolta őket – 2 héttel a szülés előtt :evil:
Én folyton azt mondogatom, hogy amit a szervezetem megszokott – Szaffi cipelése – azt nem éli meg megterhelésnek. Persze, ha holnaptól a 9 helyett 15 kilót cipelnék, az nem tenne neki jót, de így... úgyis alig hízik a csajszim :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Kb egy súlyban vannak a lányaink, az enyém is kb 9,2-9,3 körül van, csak ő már 20 hónapos.Amikor őt veszem ki mondjuk a kiságyból,azt nem is nagyon érzem meg.
Amúgy egyetértek Veled!Szerintem is,amit megszokott terhelést a testünk,azt nem éli meg nehezen.
erra3
Szolnok
 
 


Jó reggelt!!
Na kezdődik az álom-iőszak!:))) Vagy 3 napja olyan élénkek és életszerűek az álmaim! Emlékszem az előző terhességeknél is ez volt.Remélem ez jó jel.És a babával álmodtam,aki fiú volt. Ez vajon anyai megérzés?
erra3
Szolnok
 
 


Háááát, Erra, én azt olvastam, hogy az anyai megérzés az egyetlen, ami szignifikánsan eltalálja a gyerek nemét :) Én Szaffinál bizti voltam, hogy lány :). Te az előzőknél érezted? Amúgy nekem is sokat álmodós éjjelem volt, de ez inkább annak köszönhető nálam, hogy sokat aludtam (éljen hős apa, aki kelt fél6kor!). Tényleg, van nem-preferenciátok, vagy így 3.ra, hogy már minden van, tényleg mindegy lett? Nálunk apa megint lányt akar, nekem tök mindegy :)

Ma felkeltem 6kor és nem tudtam kimászni az ágyból, úgy szédültem :shock:. Vissza is feküdtem még 2 órára :lol:. Most meg megint majd elalszom, pedig még csak dél van... tehát már 4 órája ébren vagyok :D Csajszi már alszik, megyek én is!

Mai bosszantó momentumunk: elmentünk az alle-ba, mert ott van chico bolt és lánykám csak és kizárólag egyfajta cumit hajlandó a szájába venni :evil:. Naná, hogy leltár miatt zárva volt :evil:. A következőnél törekszünk majd valami bárhol kapható cumi megszerettetésére :)

Nyuszuli, merre jársz?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Pihenjél sokat.Én is majd összeesem a fáradtságtól!
Sajnálom a zárva lévő boltot.:(
A baba neme.Hááát, tényleg mindegy mi lesz, hiszen van már mindkét "típusból".:D Sőt olyannyira mindegy, hogy a szülésig nem is akarjuk tudni a nemét.:) Legyen meglepibaba.:D
Igazából,ahogy így gondolkozom, hol fiúnak örülnék, hol kislánynak. Mindkét nem előnyeit meg tudom magamnak indokolni egy táblázatban.Elsőre nagyon kislányt szerettem volna, és kicsit meg is ijedtem, mikor kimutatta az uh, hogy fiú.Másodikra mindegy volt, de rettentő megörültem, hogy kislány.Talán közelebb áll a habitusomhoz egy kislánnyal való foglalkozás.Élvezem, hogy öltöztethetem, alig várom, hogy barbizhassak vele, vihessem balettra,stb. De a kisfiúkkal is rengeteg dolgot lehet csinálni.Igazi kis lovag a miénk is.
Egy szó,mint száz, bármilyen neme legyen is,csak egészségesen megszülessen november elején,és akkor majd kiderül, ki lakik(lakott) idebent.
A fiunknál mivel nagyon lányt akartam, tudomást sem vettem az érzéseimről,pedig nagyon az motoszkált bennem, hogy bizony fiúcska van a pocimban. A kislányunknál meg nem volt semmilyen megérzésem.Mindegy volt.És szeretném most is ezt érezni szívből.:)
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok!

De jó, nagyon aktívak vagytok :) annyit írtatok,hogy most el sem bírom olvasni, majd holnap :oops: és akkor majd válaszolok is :)
szép álmokat :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Hát, nem értél ide, Nyuszuli :D Azért remélem, minden okés, és csak álomkórban szenvedsz :wink:

Erra, én most tényleg úgy vagyok, hogy mindegy, de azért szeretném majd idővel tudni :D Jobb lenne :roll:. Akkor úgy hangolódok rá, meg ilyenek :roll:. Amúgy mi apával szörnyen nehezen egyezünk meg nevekben, úgyhogy már az is nagy könnyebbség lenne, ha legalább a nemét tudnánk :D. Mondjuk ma apa közölte, hogy ő csak lányneveket tud kitalálni :)

Nézegettem neten terhes ruhákat, mire apa kifejtette, hogy nem érti, mért nem jók az eddigiek :evil:. ÁÁÁÁ, férfiak!!! Persze az, hogy más évszakban lesz nagy pocim, az mit se számít, mi?!

Ma nagyon fáradt napom volt, csajszim homokozni akart, én meg ültem ott mellette, kényelmetlen is volt, hideg is, nagyon nem esett jól :(. Mennyivel könnyebb volt ez, mikor „csak” a munkám volt! Én meg akkor az „otthon ülő” kisgyerekeseket irigyeltem :oops:. Én, a tudatlan :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szia Rekuja!
Hát igen, ilyenek vagyunk, sosem úgy jó,ahogy van.:))
Képzeld, én is ma szedegettem elő a régi ruháimat. Végül arra jutottam szereznem kell egy nyári alsót és felsőt még, és amúgy a többi meglévővel egész jól kihúzhatom.:)
Amúgy már 3 napja, mióta fizu van- nagybevásárlást tartunk.Már lejártuk a lábunkat, de van végre sok-sok ennivaló a hűtőben, vettünk átmeneti sapekokat a gyerkőcöknek, plusz sok-sok apróságot a családnak,ami kell.Jó kis anyagi csőd.Paff...Pedig jövő héten megyünk egy kicsit lazulni Galyatetőre. Az is egy vagyon.Asszem jól le fogunk égni a hónap közepére.:D De sebaj, végre megvan minden,ami kell!!!!!
Komolyan, tudom furán hangzik, de olyan nagyon megduzzadt az alhasam. Teljesen tapintható.Minél többedik terhesség,annál hamarabb kezdődnek ezek a dolgok?:) remélem ez jót jelent!Ti mikor mentek dokihoz?
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok,

Ha nem bánjáttok én Is csatlakoznék
Most csak nagyon röviden mert mindjárt be alszik, de Gasztonyi Dr. Után "nyomozok" és úgy latom ti tudnátok segíteni.

Valami elérhetőséget kaphatnék?

Előre is millió köszi! Amúgy mit tudunk róla? Én hallottam mar mindent, de valahogy profinak tűnik a doki...

Jó ejt!
egykezdokismama
Budapest III. kerület
 
 


Csak röviden, mert a csajszi az ölemben ül és ő is gépelni akar :)

Üdv itt Kezdő :D
Gasztonyit priviben nem nagyon lehet elérni, utálja megadni a számát... hívd az Istenhegyi-t, és ott adnak hozzá időpontot! Én kedvelem a stílusát, de sokan nem (nem ápolgatja a lelked, de tényleg profi. Vagy annak tűnik, ugye, mivel nem értek hozzá, ezt nem tudom megítélni.). Azt tudom, hogy a Czeizel hozzá szokta küldeni a kritikus eseteket, hogy nézze meg, tényleg beteg-e a babó. Ez nekem elég jó ajánlólevél :) A 12. heti 3-as teszt meg kiváltja a kritikus AFP mérést, ami miatt folyton mindenkire a szívbajt hozzá :evil: De a Gasztonyinak „érdekes” humora van, én bírom, de nem mindenki, van akit idegesít... és drága!!!

csajom már nagyon gépelni akar...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt!! :D
Hogy vagytok?? Nálam elkezdődött az éjjeli pisi járat.:)
Olyan kevesen vagyunk még mindig.Pedig már nov. közepei babák vannak.:(
erra3
Szolnok
 
 


Erra Galyatető jól hangzik :wink:. Tavaszi sapit még nekünk is be kell szerezni, rápróbáltam az őszit, felugrott a kis kobakja tetejére, nagyon mókás volt, de nem sokat véd :roll:. Mondjuk, még március végéig sztem marad a téli sapija :roll:. Szerencsére a nővérem 9 éves lányának megvan minden ruhája, szóval én csak „hobbiból” veszek neki cuccokat. Rászoktam a babaruha-turira, a kedvenc cuccaink onnan vannak fillérekért. Csajom meg élvezi, hogy mászkálhat a turkálóban éktelen randa cuccokat gyűjt össze nagy boldogan :oops:. Amúgy tesco-babaruha gyűjtők vagyunk, elég korán kezdődnek a szezon végi leárazásaik. Bodyból meg a c&a-sok bírják legjobban a mindennapi gyűrődést nálunk. Gyerekcipők a decatlonban vannak olcsón. Komolyan, kifejezetten bababoltban nem is tudom sapin kívül vettünk-e már valamit?
Én nem fogytam teljesen vissza Szaffi után, szóval most akkora a hasam, mint vele a 14. héten :lol: :lol: :lol: De azért még nem hordok terhes ruhákat :roll:.
Éjjeli pisi-járat nekem nem múlt el szülés után... szóval az csak szimplán folytatódik. Apa szerint ez praktikus, mert így nem csak a csaj miatt kelünk éjjelente :lol: (Szaffi még mindig eszik egyszer éjjel....... no comment........ )
Sztem sokan olvasnak minket, akik novemberre várnak babót, csak még nem akarnak írni. Én Szaffival már az utsó trimeszterben voltam, mire írni mertem, annyira nem hittem el, hogy most már végre tényleg szülök :oops:. Most tök más, eleve tudom, hogy azok a fura érzések a pociban normálisak, nem akarok minden hasfájásnál orvoshoz rohangálni :D. Másrészt, ha olyan nehéz és sok hátráltató körülmény ellenére mégis megmaradt ez a manó, akkor már nem parázok 8)
Én márc 19-én megyek uh-ra, akkor lesz 6,5 hetes, addigra már biztosan van szívhang. Rá két héttel még egy uh, utána megkapom a papírt a Kaáliból, és attól kezdve „normál” terhesgondozásra járok. Sztem csak a 12. hétre jelentkezem be a dokimhoz a hármas tesztre. Talán kibírok 4 hetet baba-mozi nélkül :wink:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Mész kombináltra?Én is szeretnék.Mikor a kisfiamat vártam, akkor még fiatalabb is voltam és nem is láttam szükségét.A kislányommal egy teszt időszak volt a helyi kórházban, és automatikusan csinálták mindenkinek ingyé.:) Most viszont Pestre szeretnék menni a Géndiagnosztikai központba. Ott voltunk előzőleg is 18 és 32 hetes genetikai uh-n és nagyon elégedett voltam a dokival. Most is szeretnék majd hozzá.Én is számolgattam, és úgy 22-e tájékán megyek majd dokihoz.De olyan nehéz kivárni!!!
De jó Nektek, irigyellek picit a rucik miatt!Meg a turi miatt is.Én is jártam régen, csak az megszűnt,azóta meg nem találtam jó helyet.Egyébként nagyon szeretem én is a tescos ruhákat.Meg a C&A-sakat, illetve ki lehet fogni a Takkoban is. Meg ha van indíttatásunk,akkor felmegyünk egy évben 1-2x Pestre és shoppingolunk.A férjem talán jobban szeret mint én.És akkor a nagy leárazáskor végigjárunk egy nagy bevásárlóközpontot, és begyűjtünk egy csomó rucit a következő méretből.:)))
Hát a súly az nálam is kulcskérdés.Én mindkét babócával sokat híztam.A fiammal 21, a lányommal 18kg-t. Most sem számítok sokkal kevesebbre, pedig szentül fogadkozom, hogy max 15kg!!:)) Ehhez képest most tömtem be egy zacsival az egyik kedvenc chipsemből.Evvanno.Kívántam, álmos vagyok és fáradt, ééééés...megérdemlem.:D
Tényleg, akartam kérdezni, Ti elmondtátok már valakinek?
erra3
Szolnok
 
 


Hát, nálunk anyámék tudták a próbálkozást, mert ők vigyáztak Szaffira, amíg a műtét meg a visszaültetés volt, szóval ott nem lesz nagy meglepi. Meg anyós is rájött, ugye. Anyámnak mondtam a + tesztet, apám előtt még titok egy darabig, anyósnak is ködösítettem, hogy még nincs eredmény :roll:. Ja, meg az anyám elpletykálta nővéremnek, meg a nővérem 9 évesének :) Jellemző :roll:. Mindegy, nem bántam. Május elején lesz az unokahúgom ballagása, utána kertiparti, szerintem akkor tárjuk a nagycsalád elé hivatalosan, akkor már túl leszek 12 héten. De ahogy ezt a pletykás bandát ismerem, úgyis mindenki tudni fog már róla, de azért úgy tesznek, mint akik meglepődnek majd :lol:.

Mi az első terhességem titkoltuk, és elvesztettük a babát a 7. héten. Szaffinál elég sokaknak elmondtuk, és megmaradt. Most nem nagyon foglalkozok ezzel. Barátoknak írtam lelkesen e-mailben, úgyis sűrűn levelezek velük (Szaffi mellett erre van csak idő/lehetőség, ők se túl mobilak). Játszótéri kismamiknak nem reklámozom (barátnőmnek mondtam ma homokozás közben, de őt nem a játszóról ismerem, csak spec itt laknak és 4 hónappal utánam szült :)). Lépcsőházi nyanyókáknak se hirdetem azért :lol: :lol: :lol:. Az egy külön „állatfaj” :lol:.

Chips nálam is fő élelemforrássá lépett elő :lol: Meg a cola :oops:. Pedig azt nem lenne szabad... no mind1, bazsalikomról is a 39. héten tudtam meg, hogy vetélést okoz :) most se szándékozom mellőzni. Szerintem az olaszok már kihaltak volna, ha a bazsalikom tényleg vetélést okozna :D. Azért camembert nem vettem ma pedig azt is kívánom :roll:.

Ingyenes hármasteszt (vagy kombinált, hol hogy hívják) tényleg jó ajándék a kórháztól :wink:. Szaffinál kiszámoltam, hogy a lombik költségei elenyészőek a terhesgondozás-szüléshez képest. Babakelengyéről nem is beszélve...

Merre felé laktok, hogy ilyen macerás pestre jönni? Nincs közelben más nagyváros? Vidék sokszor olcsóbb, mint Pest, főleg terhesgondozás terén hallottam 30-40%kal alacsonyabb árakat :shock:.

Én Szaffival 16 kg-t híztam, de a szüléssel ebből 10 lement :wink:. A maradék 6ról most inkább ne beszéljünk, jó? :evil: Én is legalább annyira számítok most is... Nem vagyok a fogyókúra híve :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nem lakunk messze Pesttől,csak 100km,nem annyira macera, csak a babákkal nem megyek szívesen egész napos túrákra.
Meg szabad kérdezni hogy mennyibe kerül a lombik?Bocsánat, ha túl indiszkrét voltam, és ne válaszolj, ha kellemetlen volt a kérdésem, csak elképzelésem sincs róla.
Mi elmondtuk mindkettő babát szerintem aznap,amikor megtudtuk minden illetékesnek(nagyik és a barátnőim). Nem igazán hiszek a babonában, én másban hiszek. Most is szívesen elmondanám, csak...tudod nincs kinek.Elmondtam az egyik barátnőmnek ugyan,mert tényleg muszáj volt valakivel megosztanom.A másik két barátnőmet azonban tényleg nem akarom ezzel terhelni, megvan most a saját kis dolguk a pici babáikkal.A nagyiknak meg nem merjük, mert mindkét oldalról ellenezték a harmadik babát. Nem szeretném, ha elrontanák az örömünket. Szóval addig hallgatunk róla,amíg nem látszik meg, és nem lesz muszáj színt vallani.
erra3
Szolnok
 
 


Na jó, megint megbuktam magam előtt.Bár megfogadtam, hogy várok még két hetet, de sajnos nem megy.Megyünk jövő héten üdülni,de így én képtelen lennék kikapcsolódni, így hát bejelentkeztem a hétre a dokihoz. Tudom korán van, de annyira szeretném tudni tényleg van-e bent valaki, minden rendben van-e, és egyedül van-e. Egyik legfőbb jellemhibám,ami bizony leküzdhetetlennek látszik. Nincs mit tenni.....
erra3
Szolnok
 
 


Erra
Lombik még támogatott, ez „csak” a negyedik volt (5öt finanszíroz a tb). Így csak a gyógyszer meg a vérvizsgálatok egy része volt pénzes, illetve az előzetes konzultációk, arra nem fizet a tb a Kaálinak :?. Kb. 120e-nél tartunk, ez egész olcsó. De mi szerencsések vagyunk, nincs „komolyabb” hormongond, nincs utazási költség stb. Mondjuk, mikor végigrepedt a szélvédőm -10 fokban akkor azért taxival mentünk haza :evil: apa meg vitte szervizbe a kocsit :evil: (Csajszi is velem volt, úgy azért nem bkv-zek 1,5 órát ilyen időben).

Nagyszülők nem örülnének?! :shock: :shock: :shock: Nálunk anyámék iszonyú boldogok minden unokától!!! Akár tízet is szülhetnék nekik :lol:. Anyósoméknak meg tök mindegy, úgyse járnak erre :roll:.

:) aranyos, hogy mégis mész dokihoz :) Nekem „könnyű”, múlt csütörtökön vérből kimutatták, hogy van bent valaki, az mégis több, mint a teszt. Itt ugye pontosan tudják hanyadik napon vagyok és aznap mennyinek kell lennie kb. a hCGnek. Így azért nyugodtabban böjtölöm ki 19-ig.

Nyuszuli, mi van veled? Ne tűnj el!!!

Egykezdőkismami nem írsz bővebben magatokról? Első babó? Tünetek? Tudod kb. mennyi idős lehet?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Újabb kismama tünetem van: két szobával arrébról kiszúrom a borsónyi kaki szagát a pelusban :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre összeszedtem magam és leültem, nyugiban írok.. Őszintén szólva, fáradtabb vagyok, mint valaha, ráadásul rosszullétek jönnek rám, ami megint csak "kivesz".. Komoly lesz :)
Sokmindent írtatok, alig bírtam a végre érni.. :)
Ráadásul egy új taggal bővült a fórum, üdv egykezdokismama! :)

Én is alig várom már a dokit, nagyon izgulok, és Rekuja, ne aggódj a doki miatt, úgy örülök, hogy ajánlottad, tuti jó lesz! Szakmailag nagyon jókat írnak róla..
Azt akartam még kérdezni tőled, hogy szerinted érdemes csomagot venni? 240.000Ft-ért ajánlgatták, de elég soknak tűnik..Abban elvileg minden eshetőség benne van, de azért 240ért??? javascript:emoticon(':roll:')

Képzeljétek, tudom, még korai, csak egyszerűen nem bírtunk magunkal :) szóval, elmentünk a váci uti Brendonba nézelődni :))))
Rá vagyok kattanva a babakocsikra :)) Vannak tanácsaitok esetleg ? Nagyon nagyon drágák, főleg amikbe belebolondultam ( Concord Fusion, Peg Péregok) plátói szerelemnek elmegy :)
Annak ellenére, hogy mindketten nagyon akartuk a babát, azért most még nehéz felfogni, kell a megerősítés is a párom részéről, hogy örül e igazán :) Úgyhogy nagyon jól esett a bababoltos séta, tisztára elérzékenyültem a 44-es kis kombiktól :)

Erra! Én is elmondtam kb mindenkinek már, egyszerűen nem birtam magamban tartani :) Bár nem hiszek a babonákban, azért tartok tőlük..

Rekuja! nálunk is gondok övezik a név kérdést :) Mindketten nagyon szeretnénk kislányt, de a névízlésünk nem nagyon egyezik, de majd idövel..:)

Képzeljétek, az egyébként igen szolid méretű melleim úgy bedurrantak, hogy ámulok.. sajnos nagyon fájnak, ugy hogy megvan a hátulütő..Ez így marad? Roszabb lesz? ha már egy póló hozzáér, végem, mi lesz, ha a kispiciéletem magjd szopizik?? :)

Rekuja! Buta kérdés, bocsánat. Az Istenhegyiben, ami ugye egy magánklinika, fizetem a költségeket, de zsebpénzt ugye már nem várnak el? Csak gondolom majd a szülésnél, ami viszont horror összeg lesz..

SZép estét Nektek, teljen vidáman a holnapi napotok! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli, nem lesz ez mindig ilyen durva!!Csak a legelején.Aztán nem lesz ennyire érzékeny.Főleg a szopinál nem.Szóval ne aggódj!!;) De ez legalább egy biztos jel!;)
erra3
Szolnok
 
 


Nyuszuli
Na, már aggódtam, akkor csak a szokásos kismama-tünetek :D
Mi nem vettünk csomagot, sztem van benne egy csomó minden, amit a Gasztonyi nem csinált. A leírás alapján kéthetente menni kéne, mi sztem 4-6 hetente jártunk oda. És sose nézett méhszájat, csak a végén. Azt mondta, nem nyúlkál be, nem zavar senkit, és ehhez tartotta magát egészen 39 hét 5 napig :D Akkor voltak jóslófájások a ctg-n, megnézte, találkozunk-e még aznap, mondta, hogy nem és igaza lett, még kellett vagy 5 :) Én most se „csomagozok”. Ja és ctg-re lehet menni a kórházba is tök ingyen :roll:. Én mondjuk burzsuj módon azt is az Istenhegyin csináltam :roll:.
Szaffinak a 8. hónapban vettük a babakocsit és a 7.ben rendeztük be a szoba nagy részét. De pl. az ágymatracáról a neilon csak a hazahozatal után került le :roll:. Én most se fogok sietni, főleg, mivel Szaffi rácsoságyát kapja a kicsi, így neki kell majd rendes ágy, de minél később annál jobb!
Nekünk Peg Peregonk van, 3 kerekű és imádom, de ha most vennék, Peg Perego uno-t választanék. Ugyan kisebbek a kerekei és nem megy el terepen, de mindkét irányba lehet tolni, szóval lehet feléd is a baba, meg kifelé is, és úgy tudod forgatni, hogy ő közben akár aludhat is. Egy csajnak van itt a telepen, nagyon tetszik! :) De előbb nagyon nézz szét, gondolt végig, milyen szempontjaid vannak (súly, terepviszonyok, egy kocsi (vízszintig dönthető) vagy mózeskosár+sportrész, bevásárlás-tartó méret, Magyarországi szerviz (peg peregónak nincs), garancia (majd mindre 1 év)).
Annak csak örülj, ha bedurrantak a melleid! Akkor a tejtermelés is menni fog :wink:. Nekem nem durrantak be, nincs is minek, alig van tejmirigyem :? A hormonproblémám egyik „kézzel fogható” jele :? Szoptatás kb 1-1,5 hét alatt megszokható... már amennyi tejem nekem tud lenni... De amúgy remek dolog, imádtam :wink:
Istenhegyinél én sose adtam pénzt. Néha vittem sütit, ha reggeli időpontom volt (akkoriban ráértem sütni :D). Meg egyszer vártunk 2 órát, mert szülésen volt a doki, akkor elmentünk egy cukrászdába reggelizni és vittünk neki is reggelit :). Szülést én megkérdeztem, 100e-t kért. Sokat nézegettem fórumokon, általában egy vizsgálat 10x-esét szokták kérni, ehhez képest ez átlagár. Persze marha drága minden magándoki. Én hülye meg tanár lettem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Nekikezdtem az ablakpucolásnak.Titta élmény,ugyanis,nem tom mi van, de ma úgy szédülök.A kutya vinné el.Így az ablakok között inkább tartok jó hosszú pihenőket.
erra3
Szolnok
 
 


Erra Minden tisztelet a takarításért! Én inkább nem nézek ki :lol: Szédülés jó, az biztos tünet :) Nekem továbbra is az álmosság a legerősebb tünetem :roll: De annyira nem hiányzik a hányósság :lol:

Ma nagyon fáradt vagyok, voltunk uncsitesóméknál babázni (ott 10 hónapos a lányka), de emiatt kimaradt a délutáni alvásom, apa meg csak 7re ér haza. Csajszi is most aludt el 4-kor a dél helyett...
Julával megbeszéltük, hogy ők is belekezdtek a tesó-projektbe, remélem hamar összejön nekik is, jó lenne megint egyszerre terhesnek lenni. Meg a gyerkőcök miatt is ideális lenne ha a második is egyszerre jönne :D mondjuk a babamérleggel akkor megint gondban lennénk, hogy adogatjuk egymásnak :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egy újabb nappal közelebb a dokihoz :))
Erra, képzeld, ma én is takarítottam ablakot :) De én sem kapkodtam el a dolgot :) A szédülés nálam is eléggé játszik, csomószor le kell ülnöm...
Rekuja!
Köszi a dokis pénzes tippeket, egész jó hírek..Azt hittem Gasztonyi doki drágább lesz szülésnél.. Na de várjuk ki a végét.. A csomagot szerintem én is mellőzöm..
Nagyon tetszenek a PegPeregok, én is néztem az UNO-t is, de annyi van, atya ég.. Az tuti, hogy travel systemeset veszünk, amihez van mózeskosár is meg hordozó is..
Legszívesebben már vennék ezt azt, de félek "előre inni a medve bőrére".. Pedig úgy szeretnék már nézegetni, simogatni egy kis ruhácskát..

Na sziasztok, folytatom az alapos és hosszas döglést..:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli Ez az „újabb nappal közelebb a dokihoz!” megjegyzés nagyon tetszett :lol: Szívemből szóltál :D
Doki árai utólag, mikor megtudtam, hogy mások is kb. ennyit szoktak adni engem is meglepett. Én azért soknak tartom a dolgot, de ha tényleg ennyi másnál is akkor... No érted. Épp tegnap mondta uncsitesóm, hogy ők is ennyit adtak, csak még nem is voltak megelégedve a dokival :evil:.
Én nem babonából nem vásárolok, hanem helytakarékosságból :) Így is folyton kerülgetem a csajszi kinőtt cuccait. Pl. van egy baba-pihenőszékünk, vagy mink, amibe már kb. fél éves kora óta nem marad meg, de ott áll a szobájában, mert nincs hova tenni. Pincébe nem akarom levinni, még megsérül, koszolódik stb. Szóval most a babáit teszi bele a lány :D

Napok óta ikres dolgokat álmodok :oops: Nem kicsit parázok ám! Rettegek az ikerterhesség kockázatától :oops:. De lombiknál ugye erre jó esély van. Most azzal nyugtatom magam, hogy nem volt kiugróan magas a hCG-m, szóval bizti jól érzem, hogy 1 manó van csak odabent..........

Elcsesztem a mai ebédet, a túrógombócot véletlenül szezámmagos zsemlemorzsában forgattam meg, kritikátlanul rossz lett :evil:. Csaj amúgy se eszik, szóval ő megvolt helyette sajttal+tápival, én meg úgyse vagyok éhes... majd este főzök vmit... most inkább alszok egyet! 5-kor keltett minket a lányka... vidáman, nevetve, mosolygósan, nem lehet neki ellenállni :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja!

Komoly a gombócos sztory, én egyszer szintén túróval jártam meg, cukor helyet sót sikerült beleönteni :)
Az iker dolog engem is megrémít, nem lehet egy leányálom.. Hála Istennek, végre van net a munkahelyemen is, tudok gyakrabban irogatni..
Jól esne most nekem is délutáni alukálás :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Voltam dokinál, elvileg ma töltöttem az 5. hetet. Gondoltam, hogy túl sok minden nem látszik még, de egy kb. 5mm-es petezsákot már láttunk. Méhen belül van. 10 nap múlva kell visszamennem, remélem akkor már lesz szívműködés. Az a rossz csak, hogy ez a doki mindig olyan óvatos. Nem merte még kimondani a terhességet, csak annyit, hogy nagyon annak látszik.
erra3
Szolnok
 
 


Délutáni alvás helyett paprikás csirkét főztem holnapra :?

Nyuszuli Milyen munkahely, ahol eddig nem volt net?! :) De most már legalább érdemes bejárni oda :lol:

Erra Tök jó!!! Ezek szerint november 8-án szülsz? :) Tisztára egy időben vagyunk mind! :) Dokik kötelességből óvatosak és ködösítenek, ezt a meddőségi kezelések alatt már megszoktam. Nálunk tudják, hogy velem van valami hormongond, de nem tudják pontosan mi, szóval remek ködösítős szövegeket hallottam már e téren :evil:. Viszont egyre jobban kezelem :wink:.
Jól számolom, hogy te is 19-én mész akkor dokihoz, mint én? Addigra már lesz szívhang! :) Na jó, hangja még nem lesz, csak a kis villogó pixel :lol:

Egykezdőkismami Merre jársz?

Hahó, többiek! 650 felett van a megtekintések száma a 35 bejegyzéshez, szóval jó pár zugolvasó van itt! Kizárt, hogy csak 4-en szülünk novemberben! Bár legalább saját kórtermem lesz az Istvánban :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Rekuja! Nem rég kezdtünk bele egy kis vállalkozásba párommal és a digi 3 hét alatt még nem volt képes kifáradni..úgyhogy most már valóban kellemesebb az itt lét, mert tegnap végre megszületett a kis kábel a falból, úgyhogy lehet végre netezni.. :)

Erra!Ne izgulj, hipp hopp elmegy az a 10 nap és akkor már biztos nem óvatoskodik..

Én hétfőn megyek, már nagyon izgulok, ráadásul már meggazdagszik belőlem egy tesztgyártó cég, mert minden nap ugy beszélgetek a kispicmickémmel, hogy tesztelek. Minden este megkérdezem : ott vagy kisbabó? Két csík = igen :) Kicsit lükécske, de így nyugszom csak meg..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli, dehogy lükécske!Ez olyan kedves!!Én is teszteltem múlt péntek óta, hogy megvan-e a baba. :oops: Meg én is minden nap beszélgetek vele.
Ti is fáradtak vagytok? Én annyira, de annyira kimerült vagyok. Szeretném, ha több energiám lenne, mert a két pici nem igazán érti anya miért kókadozik itt egész nap.
erra3
Szolnok
 
 


Tegnap szokásos egyetemi napom volt, annyira gyengére sikerült a délutáni óra, hogy inkább eljöttem róla :? Így legalább játszózhattunk még egyet este. Apa hősiesen pakolta a lányt a csúszdára, mert nekem nem szabad emelnem :lol:

Tiszta lökött vagyok, ma megnéztem a c&a-ban a terhesruhákat :lol:. Emlékeim szerint úgy a 12-14 hét körül kellettek először Szaffival, de sok barátnőmön a 20. hétig semmi sem látszott. Egyikük az esküvőn volt a 20. hétben és nem vette észre a násznép :shock:. Az azért kemény!

Nyuszuli Aranyos, hogy tesztelgetsz :) Néha nekem is ilyenem van, de aztán mondogatom, hogy nyugi már, ne hergeld magad... még a végén begolyózok az aggodalomtól, és nem merem emelgetni a leánykám :roll:.

Erra Addig örüljünk, amíg a legerősebb tünetünk a fáradtság :wink:. De tudod, a középső időben meg extra sok energiánk lesz, én már azt várom :D Még jó, hogy pont az esik nyárra, amikor a köjkök is virgoncabbak! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na igen,Rekuja, ne is mondd!!!!Az nagyon jó lesz.Ma is a család jött-ment egész nap, én meg itthon szinte álló nap feküdtem.Aztán persze meg pityeregtem, hogy ezt a napot is elcsesztem az ágyban.Tiszta érzelmi hullámvasút.
Szerencsére az előző két terhességemnél ezzel, meg némi fejfájással az elején ki is merült a kellemetlen tünetek tárháza. Az utolsó pillanatig élveztem, pedig a fiacskámat túl is hordtam.Azt kívántam, bár sose lenne vége.
Holnapra próbálom összeszedni magam, hogy délelőtt lemenjünk játszóterezni egy nagyot.Ebédet ma főztem, úgyhogy holnap szabad vagyok.Csak sajnos a férjem megy meccsre délután.:((
erra3
Szolnok
 
 


Erra Nézőnek vagy játékosnak megy meccsre? Menjetek vele ti is! :) Nálunk szerencsére apa elég antiszociális, és számára az a legjobb program, ha a csajával lehet (mármint Szaffival). Én hétvégén eléggé el vagyok kényeztetve, így könnyen igértem be neki, hogy szülök hármat :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Játszik.Kb 20 éve kézilabdázik.Nem egykönnyen abbahagyható szenvedély. Meg némi keresetkiegészítés is. Szóval mennyie kell.De én egyedül nem viszem át nézőnek a két picit.Csak futkároznának össze-vissza.
Ti is hármat szeretnétek?
erra3
Szolnok
 
 


Három van tervbe véve, de lombikosként ezt sose lehet tudni. Én már másodiknál is örültem volna egy természetes babának... de hátha majd a harmadik :wink: Még nagy dilemma a korkülönbség, mert én a második után szeretnék hoszabb, mondjuk 3-3,5 év szünetet hagyni, apa meg azt is röktön akarja. Meglátjuk, lehet, kettő után azt mondjuk, nem bírjuk energiával :roll:.

A kézilabda az kemény sport. Volt egy diákom, most benne van a válogatottban, de a középiskolás évek alatt hónapokat hiányzott, állandóan műtötték a lábát :? Nagyon kajla srác, kedveltem, de messze képességei alatt teljesített a suliban. Ő a sportot választotta, bejött neki. Érdekes volt tanárként elfogadni, hogy mennyire boldog és sikeres benne. Sokat tanultam az esetéből :) Ehhez persze kellett, hogy egy kedves, pozitív ember legyen és néha "ne nézzek oda" ha az kell :roll:

Gondolom apa milyen jól koncentrálna a meccsen, miközben a lurkói ott rohangálnak a lelátón :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szeretné nagyon, hogy majd vigyem ki őket.De még picik, nem tudják végigülni.
Igen Daninak is most műtötték pár hónapja a térdét.
erra3
Szolnok
 
 


Sziasztok!

1-2 hete olvasgatom titokban ezt a topicot, mert mi is babát tervezünk. Eddig nem mertem írni, mert tüneteim voltak, de pozitív tesztem csak ma reggel lett. :D Igaz, kicsit halvány még, de majd megerősödik. Végülis még 5-6 napom lenne a következő mensesig.
Szóval csatlakoznék...

Magamról: Mi már a 3. babát várjuk, van egy májusban 8 éves fiunk és egy november 8-i, 4 éves lányunk. A november 8-at azért írom, mert láttam, hogy egy-kettőtöknek ez a szülés várható időpontja. :wink:

Úgy tervezem, még várok 2-3 hetet a dokihoz futással, mert tapasztalataim szerint úgyis visszarendel 1 vagy 2 hét múlva, ha még csak petezsák van.

Mindenkinek jó babanevelgetést!

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Bobek! Előnyben vagy, te már „mindent” tudsz rólunk :) Lehet, a lányod a szülinapjára kapja a kistesót? :wink:
Tök jó, hogy már most látszik a teszten, pedig még jó pár napod van hátra! Jó erős manó lehet odabent :wink:. Ez talán a legrosszabb, amikor tudjuk, hogy ott van, de még nem láttuk uh-n. Nem is értem, anyáink hogy bírták ezt annak idején 9 hónapig :roll:.


Nyuszuli Na mi volt a dokinál? Gondoltam ám rád délelőtt! Akkor mentél egyáltalán? :roll:

Csajok, veszettül nő a hasam :shock: Két hét alatt láthatóan kikerekedtem :shock:. Pedig ugyanannyi vagyok kilóban, mint a műtét napján (ráadásul farmerben mértem magam). Én nem értem ezt a dolgot, Szaffinál is hamar volt hasam, úgy a 10. héten már látszódott, de hol vagyok még attól?! Kb. 3 hete nem volt rajtam a kék nadrágom és alig bírtam begombolni :shock:.
Tegnap aggódtam, hogy milyen kevés tünetem van, ma reggel olyan hányingerrel ébredtem, hogy rögtön megnyugodtam :lol:. Morbid, mi? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Új vagyok ezen az oldalon, de szeretnék egy kis segítséget kérni, illetve leírni, én hogyan állok.
Márc első napjaiban kellett volna megjönnie, általában előtte egy héttel már erős tüneteket szoktam érezni, és pontosan szokott megjönni. Most semmi. Teszt negatív, majd egy második is, majd egy harmadik nagyon halvány pozitív.
Kértem időpontot az orvosomhoz, aki megvizsgált, és uh-on is megnézett. Azt mondta nagyon korai, így nem lát semmi biztosat, de érzésre, a vizsgálat alapján és az uh szerint is nagy valószínűséggel ez baba lesz.
Ez volt a 38. nap, ma van a 43, még mindig semmi, mármint tünet, se a terhességre, se arra, hogy megjönni készülne, viszont egy tegnapi teszt is negatív lett.
Szerdáig izgulhatok, mert akkorra rendelt vissza.
Szerintetek lehet még itt baba a negatív tesztek ellenére?
Nagyon köszi, ha elolvastátok! :)
Szép napot mindenkinek!
Zsuzsi
liliomlany
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok! :) :) :) :)

Nagyon jó kedvem van, most jövök a dokitól! :)

Rekuja! Odavagyok a dokiért, nagyon szimpatikus, kedves, mosolygott, még egy poént is lőtt :) Mégegyszert köszönöm a tanácsot!
SZóval. 5,3mm-es a kis pocok :) két hét múlva megyek ismét :) még uh képet is kaptam, igaz azt se tudom mit kell nézni :D

Erra! Én is nagyon fáradt vagyok folyamatosan, majd csak elmúlik és erőre kapunk! :)

Bobek! Tetszik a neved :) Üdv itt, úgy látszik ez a november 8 népszerű :)

Liliomlány! Milyen tesztet csináltál? Nekem a nagyon érzékeny Cupidó teszt, ami elvileg a legérzékenyebb, alig mutatott valamit, amikor a Rossmannos 500Ft-os tesz márt jelezte, hogy baba van odabent :) Igazából, ha már egyszer megjelent az a bizonyos második csík, az már jelenthet valamit, azt mondják, álpozitiv nincs, de azért izgulunk, hogy legyen baba, csak még szégyenlősködik :)
Írj, hogy mi újság, és üdv a fórumon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli Huh, megkönnyebbültem, hogy bejött neked a Gasztonyi :) Kicsit paráztam, itt ajnározom, aztán ha rossz napja van és gázul viselkedik szégyenkezhetek miatta :lol:. 5,3 mm jó nagy! Nézd meg az uh képet, szokott rajta lenni valahol a felső sorban becsült kor, valami ilyesmi, hogy 5w3d (5 week 3 day), esetleg várható szülés időpont. Bár mi Szaffival a 10. héten voltunk először a Gasztonyinál, akkor már bizti írta. Szívhang volt? Kis villogó pixel? Vagy még kicsi hozzá?
Basszus, aztán nehogy egy napon szüljünk és a doki veled foglalkozzon helyettem :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: Legalább pár óra különbséget!!! Ja, és én kezdek, hogy ne nálam legyen fáradt :lol: :lol: :lol: Amúgy nem vagyok ám önzőőőőőőőőőő :roll:

Liliomlány Az, hogy sokáig nem látszik a teszten, nem jelent semmit, mert lehet, hogy jóval a ciklus közepe után fogant. Nővérem lánya akkor fogant, amikor menstruálnia kellett volna, nem is értette, mért nem jelez két hétig a teszt. Én a helyedben csinálnék még tesztet, vennék két egyformát és 24 óra különbséggel használnám őket. Ha erősödik a csík, van ott valaki!!! Ugyanolyan volt a két teszt? Van, ami sokkal érzékenyebb, és kijelzi azt, amire a másik még semmit se jelez. Szorítok nagyon, de biztosat csak a doki tud mondani.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: