Új privát üzeneted érkezett!

Judit, szedek! Bar most hogy Ircsi irta, hogy o mennyit szed... Hat en annxi nem... Kb 750-1000 mgot naponta!

Ircsi, ezt lehet emelni?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

fairytale20

judit: 9kg plusz amiből 4 a gyerek...és ugye kb ugyanannyi a többi, mint a baba súlya...na le a kalappal.


Köszi, de most biztos többet fogok hízni. Mondjuk lehet rám is férne, ha maradna rajtam 1-2kg.
Szerintem nincs aggódni valód a mérleg miatt! Néztem a blogodat, és nagyon csinos vagy a képeken! Róza pedig nagyon édes!

Ircsi

Judit
Megy ez! Laughing Laughing Laughing


Igen, csak az a probléma, hogy a mai előző hozzászólásomat is kb. másfél óra :roll: alatt sikerült összehoznom (amíg a gyermekem az ebéd utáni alvását végezte).
De idővel hátha sikerül javítanom ezen. :)

Szép nagy már a pocid! Kíváncsi vagyok mekkora lesz a végére!
Ezzel az IR-rel kicsit megijesztettél!

Lili72
Fogorvost ne is említsd! Már rég el kellett volna mennem, de csak húzom, halasztom. Komolyan mondom jobban félek tőle, mint a szüléstől. Előző terhességem alatt is mennem kellett pedig párszor. Akkor 2 fogorvosnál is voltam. Az egyik azt mondta nyugodtan mehet az érzéstelenítő (de sajnos nem emlékszem mit adott), a másik viszont az mondta inkább ne. :shock: Így legyen okos az ember.

Viki1983
Sajnálom, hogy nem vagy jól. Meglátod, jót fog tenni a pihenés. Szerintem emelheted a magnézium adagját. Az én orvosom a Magnesii Citrici 500-as tablettából 3X2 szemet írt fel, ami 3000mg/nap. Mostanában már van hogy be is veszek ennyit, mert érzem hogy kell.

Judit

Kép
Kép
 
 
 
 


Jó reggelt!

Én is 3-4000mg magnéziumot szedek naponta...

Fogorvos
Érdemes elmenni, nem halogatni! Érzéstelenítőt simán lehet adni! (szájsebészeten dolgozom :wink: )
Sokkal veszélyesebb, ha egy-egy rossz fognál gyulladás alakul ki! A súlyos gyulladás akár életveszélyes is lehet! A gyulladt fogak gócként szerepelhetnek a szervezetben! Az meg koraszüléshez is vezethet!!!!

Kép
Kép
 
 
 

 
 

Kép

Linea negram nekem sincs. A hasamon levő heg látszódik :?

Kép

Kép
Kép
 
 
 


Sziasztok!


Végre elkezdődött az óvoda :lol: :lol: Milyen édes anya vagyok :twisted: Gyerekeim azóta kicserélve édesek elvannak olyan jó :lol:


Rebelen!De jó,hogy írtad az érzéstelenítőt mert nekem van egy betört bölcseség fogam amit szájsebészeten kéne kiműtettni :? De nem tudtam lehet-e mert lehet megcsináltatnám(nincs vele még semmi baj) amig tp-en vagyok és még Zorka bent van :roll: Zsebinél bedurrant a másik bölcsesség fogam és apadt a tejem.Szerinted akkor simán megcsinálják?Találtatok már nevet a babának?


Viki!Sajnálom,hogy végül hamarabb kell TP-re menni de tényleg pihenj sokat!!!Doki nem mondta,hogy a frontok simán lehetnek???Én azoktól készülök ki vagy is mindig tudom a mai vihart is jelezte a kisbéka :x Hidd el jó lesz én otthon na meg gyere sokat írni és elrepül az idő :lol: :lol:

Judit!Örülök,hogy végül csak írsz :D


Tündi!Én még mindig úgy mentem az ikeába,hogy ott volt fél Budapest :x Rozi,hogy van?Én nem kövezlek már nagyon vártam az őszt!!!

Panndi!Te jó ég szegény Gábor :cry: Jobban van már?Tényleg ez megfog látszódni neki?Én fiam 1,5évesen ugrált és úgy szájra esett,hogy letört a fogából egy darab meg ráharapott a szájára és ömlött a vér :? Csajok óviznak már?

Ircsi!Csini poci :lol:


Barnacsik:Nekem egyiknél sem volt a köldököm sem fordult ki :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Kata
Simán kiszedetheted a bölcsességfogadat! És egyszerűbb még most, mint mikor már pocakon kívül lesz a picurka!
Pocak takarásával még röntgent is csinálhatnak!

Nevet még nem találtunk a kisfiúnknak! :?

Kép
Kép
 
 
 


Lili: Köszi mi már teljesen jól. Kenegetem még, de inkább csak elővigyázatosságból betadinnal.
Mór éppenhogy többet mozog. Vagyis inkább úgy mondom, hogy fájdalmasabban. Kellemetlen néha.
Fogadat sajnálom!! :cry: :cry:

Judit: amúgy Péterem is szolnoki. :)

Rebelen: ez terhesgatya??? Amúgy édes vagy!!! Mindig olyan szépen mosolyogsz!!! Pocakod szép!!

Kata: Mai vihart????? Hol volt vihar??? Én alig aludtam, mert olyan melegem van, hogy csak inni járok, izzadok, és pisilnem kell. :? :x :x

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan beköszönök, megjött a töltőm végre, 3 hét volt... :) Iszonyatosan pörögtök, de próbálok szokás szerint visszaolvasni...

Egy dolgon akadt meg a szemem, na vajon...? Rebelen mosolyán... :D

Kép
nutty
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttem a terheléses cukorról, sajnos amit beszéltünk Ircsi, hogy nézzék ezt az IR-t, arra azt mondta, hogy nem írta rá a doki a beutalóra, úgy hogy nem tudja így nézni, de várjuk meg az eredményeket és még utána is lehet csinálni, az nincsen konkrét terhességi héthez kötve!

Egyébként nagyon rendes volt a nő, bár voltak előttem többen is, engem hívott be legelsőnek, belenyomta az egész citromot :D Hát szerintem nagyon jó ez a lötyi, olyan mint egy porcukorral készült kissé túl édes limonádé, mondjuk ott állt felettem, hogy egy húzásra igyam megy a kb- 3-4 dl lötyit. A vérvétellel is ügyes volt, elsőre sikerült neki!

Ahogy megittam kb. 2 perc múlva éreztem a fejembe a rengeteg cukrot...olyasmi érzés volt, mint ha berúgtam volna, de olyan jólesően, aztán egy órán keresztül semmi extra, ücsörögtem,olvastam. 9 óra körül viszont elkezdetem izzadni de nagyon, éreztem ahogy elönt az izzadság és a fejem is zúgott ezerrel, felálltam és mondtam, hogy valami nem ok, mert mindjárt beájulok. A nő tök kedves volt, behívott, leültetett, megállapította, hogy falfehér vagyok, de ez nem a cukor miatt van, nézzük a vérnyomást , ok, mondom nézzük. Megmérte 70/60 volt, nem hitte el, mondtam neki,hogy de ez "tök normális", ennyi, megmérte még egyszer akkor már feljebb ment 80/60-ra :P Mondta, hogy emiatt vagyok én ennyire rosszul, menjek ki egy kicsit a levegőre, szívjak mély levegőket és 5 perc múlva jöjjek vissza és üljek le. Utána semmi nem volt már és 10 óra után nem sokkal le is vette a következő vért, mondta, hogy most egyek egy banánt vagy valami gyümölcsöt, menjek szépen haza, igyak egy kávét és egyek is . Hétfőn 11-től lehet menni az eredményekért. Hát röviden ennyi! :D Még egy megjegyzés, ez a helyi falunkban lévő kis állami rendelő volt, meg kell mondjam, nagyon-nagyon pozitívan csalódtam, mert abszolút korrekt hozzáállása volt a laborosnak, nem azzal a szokásos citrompofával ült ott, hanem kedves aranyos volt mindenkihez! Meg is mondtam neki, hogy köszönöm a kedvességét és türelmét, erre csak az volt a válasz, hogy ő 50 éve csinálja ezt, szóval neki ez az élete! :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én is hazaértem a cukros vérvételről, hát nem bánom. Sokat voltak (pedig itt csak kismamák vannak), egy órát kellett várni az első vérvételre, Gábor már nagyon készen volt. Ráadásul nálunk 60 és 120 perces vérvétel is van, így nagyon el sem tudtunk onnan jönni, de túléltük :)

Szerintem Gábor sérülésének nem lesz nyoma, a mőltkorinak igen, mikor az asztal sarkát fejelte le :(
Lányok oviban, élvezik, jól elvannak :)

Én meg már hideget szertenék!!!

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Panndi!

Nem semmi, ennyi kismama egy rakáson...és normál vérvételes helyre nem lehet ilyenkor menni? Hátha ott előre vettek volna...

Gábor meg fiú, talán neki nem annyira vészes egy heg a fején. Meg amúgy is kisebb és fehérebb lesz, reméljük alig látható majd. ;)

Dana!

NA ugye, hogy finom a cukros lötty? :lol: A vérnyomásod sajnálom, de szerencsésen megúsztad ájulás nélkül, az ember mindig örül, ha kedvesek hozzá, jó pozitívan csalódni! :)

Tündi!

Nálunk is csak csendes eső volt éjjel. De megnéztem a köpönyeg. hu-n és most meg azt írják ma estére várható a hőmérsékletcsökkenés is.

Kata!

Én is vártam már az ovit, bölcsit. Hiába a sok program nyáron, a végére már kibírhatatlanok voltak, unták magukat. Gondolom vágytak a nagyobb gyerektársaságra, mi nem voltunk elegek nekik. :)

Rebelen!

De hosszában van a heg a hasadon??? :shock: A köldököd alatt is? Mert én ott látok valami barna csíkot. ;)

Judit!

De jó, hogy írsz!! Meglátod bele fogsz jönni! ;)

Én úgy vagyok ezzel a hízással, hogy minden terhességemmel egyre kevesebbet hízok. Nekem tetszik ez a tendencia. :D Fiammal 20 kiló lett a vége, lányommal nem mértem, de tuti kevesebb, mert nem piszkálgatott sem a doki sem a védőnő, most meg eddig 7 kilónál tartok. Az nálam extra kevés. :D

Viki!

Szerintem ne bánd, hogy otthon maradsz, biztos ami biztos, és jól jön az a kis pihenés a szülésig.

Mi most pont azon agyalunk, hogy októbertől lejár a gyedem, ezért ki akartam venni a szabijaimat Karácsonyig, mert gyesre nem megérős elmenni, utána nagyon kevés lenne újra a gyedem. Erre a munkáltatóm azt javasolta, hogy menjek el mégis inkább táppénzre... végülis mindegy, mert akkor most pár hónapig lenne kevesebb a pénzem, de legalább megmaradna későbbre a sok szabim, csak szeretném megérteni, miért jobb ez a munkáltatómnak...

Ircsi!

Szép nagy pocid van neked is! És látom te sem úsztad meg a csíkokat... :( Nekem már első terhessémeg után sok maradt, úgyhogy bár kenegetem, de nincsenek illúzióim...

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ízisz!

Alapból ilyen vagyok, mindig a rosszabbra számítok és akkor nagyon tudok örülni ha a negatív dolgokhoz képest pozitív történik.

A cukros lötyi meg nagyon finom :lol: ez is pozitív csalódás volt, mert sokan írták, hogy ihatatlan, nagyon édes, hányingert okoz....stb, hát én benyakaltam az egészet egyszerre :oops: Mondjuk olyan éhes meg szomjas voltam, hogy lehet még a pacalt is megettem volna ha arról van szó. :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Judit; örülök, hogy köztünk vagy, és meglátod, az írás egyre gyorsabban fog menni, főleg, ha zárt topic leszünk, szabadon írhatsz, nem kell "cenzúrázni"
Ircsi; szép nagy a pocakod, látom szépen alakítják a kuckót a lurkók odabent
Éva; mi újság Veled? Hogy bírod a frontokat?
Rebelen; annyira szép vagy, csak úgy ragyogsz. Öröm Rád nézni. És ahogy elnézem, csak a pocakod nő :wink: Te dolgozol még?
Viki; Sajnálom, hogy nem voltál jól tegnap. Biztosan volt valami a levegőben, mert én is vacakul voltam, de nekem az allergiám tombolt Délután már nem kaptam levegőt, folyt a könnyem, két szót nem tudtam kommunikálni senkivel. És a lapockám is iszonyatosan tropa volt, de este megmasszírozta a párom, így mára egész tűrhető. Használd ki a táppénzt, és pihenj, olvass, az életben soha többet nem lesz ennyi szabadidőd, használd ki!
Tündi; örülök, hogy Rózi jobban van, és végül használt a kenegetés. Én is várom az őszi időjárást, az esőt. Tegnap a munkahelyem volt egy nagy zuhi, olyan jó volt. Már várom a következő adagot :lol: Éjjel nálunk is csak csendes kis esőcske volt, és nem hűlt le a levegő :( Nekem nincs csík a pocimon, pedig a várandósság elején látható volt halványan (lehet, hogy a progeszteron pótlás miatt). Egyik várandósságom során nem volt csíkom amúgy, úgyhogy nem is csodálkozom.
Lili; Kata; ne is mondjátok a fogorvost, nekem is kéne menni ellenőrzésre, de olyan macerás. Kb 1hónapra előre adnak időpontot, és akkor is várni kell egy csomót. Az időpont csak arra jó, hogy aznap tuti bejuss a dokihoz (nagyon jó orvos SZTK alapon, ezért az egész város hozzá akar bejutni :? )
Dana; a cukros lötyit nekem is a kórházban keverték össze (nekem csak citromot és vizet kellett vinnem), pár csepp citromot rakott csak bele a hölgy és ott állt fölöttem, hogy egyszerre megigyam a 3dl szirupot. Maradt egy kevés a pohár alján, de azt is ki kellett kanalazni. Az ivászat után kb 10 múlva azt éreztem, elájulok, hiába ültem, minden bajom volt, zsibbadt a kezem, nehéz volt a fejem elég vacakul éreztem magam, de aztán szépen lassan elmúlt. Ittam sok ásványvizet (nekünk azt lehetett inni) és szerintem az kicsit oldotta a tömény cukrot. Vigyázz ezzel az alacsony vérnyomással, nehogy baj legyen!
Izisz; figyelni kell, mert megváltozott a munkatörvénykönyve, és aki ezután szül, annak nem jár már a gyed/gyes alatti időre a szabadság. Nehogy elvesszen a most felgyűlt szabadságod!!Szerintem járj inkább utána, nehogy rosszabbul járj így!!
Mi jól vagyunk, KisManó nagyon él odabent, már nagyon erős :shock: . A lapockafájdalmán és a lábdagadáson kívül semmi probléma, jó lenne, ha ezeket is meg lehetne szüntetni, mert még 10 hétig dolgozom.
Ez a fránya álomkór nem akar szűnni. Ti hogy vagytok ezzel?
Kérlek, segítsetek, az előző hozzászólásomban írtam, hogy lightosan, de diétáznom kell, nehogy elszálljon a cukrom. Aki tapasztalt, írja meg nekem, mire figyeljek, mert most csak a saját tanulmányaimból próbálom kiokoskodni... Előre is köszi.
További szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


Maci: :D Mi alszunk! Pont most beszéltük a Panndival, hogy mindketten aludtunk a gyerekkel a délutáni alváskor. :D Én amúgy minden nap ledőlök ilyenkor szinte, pedig este simán megvan a 8-9órám egyhuzamban.

na most megyek , mert Rózi az ölemben ül, és így is másodpercenként törlöm ki amit ír. :) Arról nem beszélve, hogy beszart.... :lol: :lol: :lol:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Viki
Egyéni érzékenység alapján lehet emelni a magnéziumot. Nagyobb mennyiségben esetleg hasmenést okozhat!

Judit
Mi is így kezdtük a fórumozást! :wink:

Rebelen
Szép vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nutty
Végre van töltőd :lol: :lol: :lol: :lol:

Bdana
Akkor ma kifogtál egy kedves laborost! Egyébként meg neki is lehet rossz napja! :wink:
Gondold el, hogy naponta hány értetlen ember bosszantja fel pl! :?

Izisz
Vannak csíkjaim, de engem nem zavarnak! :oops: :wink:

Maci
•Kerüljük a cukrot és cukortartalmú ételeket (édességek, üdítő- és energia-italok, gyümölcslevek)
•Napjában gyakran, legalább öt-hatszor, de egyszerre csak kis mennyiségeket együnk
•A sok keményítőt tartalmazó ételekből csak keveset fogyasszunk (kenyér- és pékárú, krumpli, rizs, tésztafélélék; de a teljes kiőrlésű lisztből készült árúkból is csak keveset)
•Friss zöldség, saláta, gyümölcs (nem gyümölcslé!), nem rántott főzelékek, hüvelyesek képezzék az étrend alapját.
•Húsféléből a szárnyas és a hal (mindezek főzve vagy grillezve, bőre és zsírja nélkül) a legmegfelelőbb
•Vizet ihatunk bőségesen, naponta egy pohár vörösbor nem árt.
http://www.pco-szindroma.hu/index2.html

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Judit, aztán majd úgy belejössz a fórumozásba, hogy le sem tudunk lőni :wink:

Rebelen, a mosolyod nem semmi! Bár a pocakod is nagyon szép, de a mosolyod :)

Maci, igen, úgy lesz, kihasználom az itthonlétet, jó lesz az, csak tegnap sokkolt a történet. Ma már jobb. Még nem nagyon ficánkolok, mert ha felkelek, akkor hamar érzem, de majd kiheverem - szó szerint :wink:

Diéta:
Ircsi már leírta nagyjából. Fontos, hogy reggel már korán egyél valamit és ha lehet reggel kerüld a tejet, mert az nagyon emeli a vércukrot, nem jó. Ugyanígy magában a cukros teát is kerülni kell, inkább édesítőzni. Előnyben kell részesíteni a lassú felszívdású szénhidrátokat, teljes kiőrlésű pékáruk, zabpehely, zöldségek. Kerülni kell a fehér lisztet. Cukrot amennyire lehet szintén kerüld (én amúgy norbi zéró édesítőt használok, és nagyon bevált, árban is jó, majdnem teljesen természetes és nincs mellékíze, norbi pékségekben kapható). Ami nagyon fontos, hogy reggelizni kell és onnantól kezdve enni 2-3-4 óránként, legalább 5*-6* egy nap. Tehát be kell iktatni tízórait és uzsonnát.

Nekem így néz ki egy napom:
Reggeli: egy szelet barna kenyér vajjal, felvágottal vagy valamilyen krémmel, zöldségekkel + egy pohár édesítős-citromos tea
Tízórai: natúr joghurt zabpehellyel vagy valamilyen általam sütött sütemény (tk liszttel, édesítővel, ha kell ehhez recept, linkelek a hozzászólásom aljára, isteniek, és több napig elállnak, általában sütök egy adagot fél óra alatt és jópár napig van mihez nyúlni), de ha nincs, akkor korpovit keksz vagy hozzáadott cukortól mentes müzliszelet, itt lehet hozzá inni egy bögre tejes kávét vagy egy kis gyümölcsöt
Ebéd: valamilyen normális főtt étel, de nincs benne fehér liszt és cukor, tésztából csak durum, rízsből barna vagy basmati, vagy bulgur
Uzsonna: gyümölcs, diétás keksz, joghurt vagy ami épp kéznél van
Vacsora: Vagy olyan mint az ebéd, vagy olyan, mint a reggeli :) Vagy valami köztes, pl padlizsánkrém általam sütött pitával, vagy egy adag saláta pirítós rozskenyérrel

Én is már nagyon várom, hogy hűvösebbre forduljon az idő, mert ez most már nagyon rossz volt!

Sütik:
Zabpelyhes keksz http://justff.blog.hu/2011/09/17/zabpelyhes_keksz_3

Mákos http://justff.blog.hu/2011/09/12/egysze ... ogres_suti

Répatorta (ne féljetek tőle, nagyon finom!!! - csokiöntet nélkül csinálom hétköznapra) http://justff.blog.hu/2012/01/28/repatorta_334

Brownie (ezt én kilófaló liszttel csinálom, tk-val nem próbáltam még, kísérletezni kell, valamint elhagyom a narancsot. magas kakaótartalmú étcsokiból kell, mert abban alig van cukor, vagy van olyan, ami kifejezetten cukormentes): http://www.csakapuffin.hu/2011/10/naran ... ownie.html

Próbáljátok ki, mert ezek nagyon finomak, hamar megvannak és jó sokáig elvannak dobozban
:wink:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Huhhh Viki a kajáról jut eszembe, ma én is sütöttem, nem éppen diétás sütit :oops: :oops: :oops: Gondoltam ha kiderülne valami hétfőn, akkor még gyorsan előtte bűnözök egy kicsit. Imádom a karamellát és kakaós piskótát sütöttem karamella krémmel, tetején rumos csoki bevonattal......huuuhhhh de jó lett...muszáj volt... :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Jaaahhjj Viki, elolvastam egyenlőre a sütirecepteket amiket belinkeltél...Istenem répatorta!!!! :P :P :P imádom, meg a bögrés mákost, bár a férjem egyiket sem szereti, de néha szoktam csinálni magamnak :roll: Ohhh bár ne lennék ennyire édesszájú és a bajt még tetézi, hogy a férjem is az, szóval ebben is nagyon egyformák vagyunk :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki!

Köszi a recepteket, én is kérni szerettem volna. Ha van még ne tartsd magadba. ;) Nekem is jó, meg a gyerekeknek is jobb, mint a bolti rágcsa. ;)

Ügyes vagy a napi étkezésekkel! :)

Maci!

Részemről a nyírfacukor vált be, xilit néven lehet olcsóbban beszerezni. Persze ez is drágább, mint a kristálycukor, de teljesen természetes és még jótékony hatása is van. Pl. a fogaknak is jó, meg az emésztésnek. Teljesen úgy néz ki, mint a kristálycukor az íze is olyan és mindenbe ugyanannyi mennyiség kell belőle, ezért is szeretem, nem kell vele kísérletezgetni. ;)

Ircsi!

Már én is kezdem megszokni a csíkokat, majd leírom, hogy mégis miért zavar picit, majd ha zártak leszünk. ;)

Dana!

Karamellát én is imádom!!! :D

Tündi!

Én is alszom általában a gyerekekkel. Először még netezek picit, aztán alvás. A lényeg, hogy pihenés. Semmi házimunka olyankor, meg semmi zörgés, mert én i szeretem a csendet és a nyugalmat, ha pihenni szeretnék, ezért én sem zavarom őket.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ircsi,Rebelen,jók a képek. :lol:

Köszönöm mindenkinek a"fogas-információkat"! :wink:
Ircsi,priviben elküldenéd a fogorvosok neveit?Ha itt a közelben nem tudnak fogadni,akkor lehet jövőhéten bemegyek Ny.házára. :wink:

Viki,köszi a recepteket,én is kipróbálom. :lol:

Nálunk is lehűlt egy kicsit a levegő,a szél is fúj.Azért így elviselhetőbb! :wink:

lili

Kép
 
 


FONTOS!!!!!


Elkészült a zárt topikunk!
A társalgó főoldalán, legalul található! BEJELENTKEZÉS UTÁN JELENIK CSAK MEG A LISTÁBAN!!!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Izisz, azt is szoktam használni. De mostanában abból is átálltam a norbira, 250 gramm 1200 forint, viszont négyszer édesebb, mint a sima nyírfacukor. Ez azért van, mert 99% nyírfacukor és 1% szuklaróz, amitől ilyen édes lesz. Így ez 1 kg-nak felel meg. Ennek a szukralóznak utána néztem és egész jókat írnak róla, nem annyira mű, de ha mégis, igazán kevés van benne tényleg.

Ircsi, köszi!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hát akkor viszlát ott lányok!! De jó, de jó!! Elárasztalak titeket képekkel meg infókkal!! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


Eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, egy pelenkatároló kuka és egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal.

Ikres egymás utáni babakocsi (Jane), 2 db hordozóval !

(van még egy pár apróság, lehet érdeklődni)

Ha valakit érdekel, írjon privit!

Köszi
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, van egy Babysense II. légzésfigyelőm teljesen jó állapotban :)

itt olvashattok róla bővebben
http://www.baby-paradise.hu/index.php/w ... -reszletes

Új ára 29.990,- Ft, én 15.000,- Ft-ért adom oda.

Ha valakit érdekel 30-986-2504, vagy vecsey.monika@gmail.com elérhetőségeken találtok meg.

További szép és nyugodt babavárást kívánok. :)

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok.

ahhoz képest hogy anno mennyire ellene voltatok a zárt topiknak:D

nah mindegy csak bejöttem szólni tegnap elfolyt a vizem 31 hetesen így ma vagy holnap megszületik Geri babám.
Remélem mindenki jól van.
üdv Vera
tunderlala06
Budapest X. kerület
 
 


Szia Vera!

Te is átjöhettél volna a zártba, ha jelentkezel! Nagyon sokáig nyitott volt a topic! Remélem minden rendben lesz veled és a babával is !!! Ennyi hetesen már nem lesz baja, ugye???? :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hello Lányok, még az elején irkáltam én is aztán valahogy sosem volt időm, költözködtünk is, nem volt internet se...szóval minden egybe :)

Nem is olvastam vissza, látom azóta van akinek már kint a babyje :)

mi 35 hetesek vagyunk, már nincs sok hátra :)

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Hello gigi!

Mizuj? Egyben vagytok még? :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron