Új privát üzeneted érkezett!

Én a köpönyegen nem láttam annyira jó időt, de inkább neked legyen igazad. Nem kell nekem feltétlenül a 35 fokos kánikula.



 
 


A laptető hozhatna egy kis szerencsét, hogy ne a nyaralás alatt jöjjön meg.



 
 


Akkor hajrá laptető :)
Nekünk eldőlt, hogy két hét múlva megyünk pestre. Pár napot ott töltünk, remélem tudok találkozni a barátaimmal.
Nem emlékszem a melegtől, hogy írtam-e, de holnap este megyek dokihoz.
Valószínüleg írtam már.
Nagyon lehervadtam megint, pedig tényleg nem bíztam el magam. Már nincs is kedvem egyébként az együttlétekhez sem...
Már semmit nem írok, ki is kell majd számolnom, hogy mikor volt utoljára menzeszem, lehet, hogy a fórumozást is abba kellene hagynom és nem törődni az egésszel. Csak titeket is olyan jó olvasni és a szívem meg szó szerint sajog, annyira szeretnék már gyermeket

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

 
 

Helenka, remélem a doki segít! Majd számolj be. Mióta is próbálkoztok?

Csilla

KépKép

KépKép
 


Helenka


Ne csüggedj el kérlek! Tudom, hogy nagyon szar érzés negatívot tesztelni, de hátha tényleg korán csináltad. Kiváncsi vagyok a dokid mit mond, úgyhogy eszedbe ne jusson nem írni ide :wink: .

Vicky

Azt kívánom, hogy a laptető meg ne a mensidet hozza meg :) , hanem egy szép pozitív tesztet!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


időjárást én is néztem, jó idő lesz 28-30 fok, úgyhogy ha így marad, nagyon boldog lennék.

Én már tegnap estére belefáradtam a nagy melegbe. A teraszon, árnyékban 38 fok volt , kint a napon 43 :? .

Ja, és olyan hányingerem van a melegtől már, hogy csak na.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én is remélem, hogy jó idő lesz, ez a kánikula már engem is nagyon fáraszt. Reménykedem a pozitív tesztben, de már megint maratoni ciklusom van. És egy tesztem már negatív volt. Valami történhetne már.



 
 


Na haza értünk kis kitérőkkel: gyógyszertár, utcabuli, fagyizás :)
A diagnózis PCO
Kaptam norcolutot meg clostilbegyt-et, és menni kell tüszőkukucskára is.
Csak azt nem tudom, hogy ugyan elkezdtem a norculutot, de ha megjön a tíz nap előtt, akkor abba kell hagyni és folytatom az 5. napon a clostilgegyt?
Nem túl közlékeny a doki, csak pár szót hadart el...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka: remélem a gyógyszer segít hamar,és hozza a várva várt pozitív tesztet! :)

Vicky: Neked is pozitív tesztet kívánok a maratoni ciklus helyett! :) 9 hónapig tartó mensi-mentességet! :D

Remélem nekem is ez a 2 napos volt egy időre az utolsó :D
Persze minden hónapban ebben reménykedtem,de ugyanígy most is :)

Eszti

Kép
 


Annyit kivettem a doki beszédéből, hogy mivel ezek segítik a tüszőérést, és ultrahanggal ellenőrzi, hogy megfelelő méretű-e a tüsző, így biztosabban tudjuk a legtermékenyebb napokat, így a terhesség is könnyebben következik be.
Nagyon reménykedünk, hogy ennyi elég lesz. Apa nagyon bátorít

Hajrá uccsó menzik! Én se ragaszkodok már túl sokhoz. ;) Vigyük csődbe a tamponcégeket :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka

Én szedtem mindkét gyógyszert, nem akarlak elkeseríteni, de nem hozták meg az eredményt, de úgy híztam a norculuttól , mint az állat. de legalább nálam bevált volna.végül utána fél évre fogant meg a kislányom segítség nélkül :) . Viszont a kolléganőm csak a norculutot szedte, rögtön terhes is lett az ikreivel :lol: .

Azért jó olvasni, hogy már nem vagy elcsüggedve, legalábbis úgy tűnik az írásodból.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Helenka!

Fel a fejjel! Orvosi segítséggel, így már hamar érkezni fog a várva várt baba! :D Sok ismerősömnek van és amint kiderült, pár hónap és már 2 csíkos tesztje volt! :D

Én ma végre elértem a bűvös 20. hetet! Még ugyan ennyi és babázunk újra! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszönöm a bíztatást :)
Amúgy is engedelmes gyógyszerszedő és betegtájékoztató-olvasó vagyok és bízunk a mihamarabbi sikerben.
Már a fogamzásgátló előtt is volt 3 hónapos ciklusom, tehát nem újkeletű a dolog. A fogamzásgátlót is első sorban emiatt kezdtem el.

Orsi, a hízástól annyira nem félek, mert szerencsés alkatom van. De ki tudja. Bízom benne, hogy ennyi elég lesz, mindenesetre szedem a norculutot és majd a másikat.
De még mindig az nyugtalanít. hogy mi van, ha tíz nap előtt jön meg? Akkor norculutot le, másikat fel? Vagy hogy?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka

Nekem is előtte szerencsés alkatom volt:(((, azóta sem nyertem vissza azt...
Sajna nem tudok a gyógyi szedésében segíteni már nem emlékszem rá. Szerintem, ha megjön, nyugodtan hívd fel a dokidat, hogy akkor hogyan tovább.Nekem is volt olyan, hogy bizonytalan voltam, nem nagyon fogtam fel hirtelen mit is mond a dokim, és felhívtam, hogy mit csináljak, és abszolút nem nézett hülyének.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nekem már 4 napja olyan hányingerem van, hogy csak na. Viszont el kezdett megint szúrni a petefészkem, mintha megint meg akarna jönni. Ha hétfőig nem jön meg, akkor megyek dokihoz.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


helenka: Nem fog hamarabb megjönni. A norculut úgy működik, hogy amíg szeded, addig nincs mensi, amikor abbahagyod és megszűnik a hormonpótlás, akkor jön meg. Utána mehet a closty. Egyébként én is tudok olyanokat, akinek bevált, de nálam sem vált be. A tüszőnéző jó dolog, de én a helyedben rákérdeznék nála a tüszőrepesztőre is, mert azt én a clostyhoz nem kaptam, de lehet hogy jól jött volna. Bár nem tudom ahhoz szoktak-e adni. Endokrinológushoz nem irányított? Lehet hogy el kéne menned és kérni egy terheléses cukor-inzulin vizsgálatot. Hátha több kiderülne. Kitartás, a segítség már úton van. :)



 
 


Nem volt szó sem endokrinológusról, sem tüszőrepesztőről. A legegyszerűbb megoldásban bízik, majd a tüszőnéző ultrahang után fogja mondani, hogy miújság.
Köszi a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok.
Viszont, ha nem jön meg előbb, el tudok menni a dokihoz :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!
Teszek nektek pár képet a babámról ha nem baj! :)
Nem sok időm van jönni! De drukkolok nektek!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Jaj Zuzim! Nagyon szép gyermek! :D Még 20 hét és mi is babázunk újra! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Zuzmi

Nagyon édes a kisbabád! Hogy bírja a meleget?Azért, ha van egy kis időd írhatnál, milyen a 3 gyerekes lét :wink: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Zuzmi, nagyon cukker :)
Sok boldogsagot, egeszseget ! :)


Orsi, mikor mesz dokihoz??

Kepzeljetek, kiderult h. tesomnak 2 csikos tesztje lett.. :shock:
allitolag szedett tabit, es haaat annyira nem rozsas a helyzet(e) parkapcsolat teren...


Reginand

Úgy volt , hogy ma megyek, de nem tud a férjem időben hazajönni, így a csütörtök a köv. időpont, mikor a dokim rendel.
Olyan álomkor van egész nap rajtam, már megint produkálom a terhességi tüneteket, de már tesztet nem veszek, biztos ez a borongós idő készít ki...?SZombaton meg iszonyatos mensis görcsöm volt, meg még mindig hányingerem volt tegnapig, ma már szerencse nincsen.

Gratulálok azért tesódéknak! Első babájuk lesz?

Én meg azt álmodtam valamelyik nap, hogy a tesóm terhes. Ő az első terhességét is titkolta 12. hétig a család előtt, és akkor is nagyon csend volt körülötte, mint most :D , de ők sem szeretnének több babát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.06.24 16:07-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Látom nemsokára tesztelni fogsz! Hogy érzed magad?

Vicky

Neked megjött a hétvégén?

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi,
Koszi, bar ennyire nem jo a helyzet tesomnal :( es ez el is szomorit..

Ugy nez ki nem lesz szukseg tesztre..:( Jonnek a szokasos mensi fajasok, faj a mellem, szurkal is, meg erzekeny is, elegge.. Erdekes igy ulo helyzetben is erzem , mintha mozognek.
De ugye ez normalis. Ami nem az, hogy mar gorcsolt a hasam mult heten is, olyan megjon gorcs volt, de ezeken kivul semmi. Nem vagyok annyira faradt sem, semmi. Remelem nem jon meg elobb mint ami latszik a vonalzon!
de mar most erzem mintha jonne..
2 hete voltam dokinal, akkor azt mondta vastag az mehnyalkahartya, 8mm volt 10. napon, elotte meg mindig vekonyabb, jol meg is ilyesztett..

Nincs otthon teszted ? vagy nem is akarsz mar? erdekes h mindent produkalsz.. csodalkoznek ha nem lenne semmi :)
akkor csut. mesz is?


Talan annyi h. gyakran pisilek, de lehet sokat is iszom, bar az nem tunt annyira fel..


reginand, kell is a sok ivás! Én nagyon nem-ivó vagyok, egy nap mégis lemegy három liter simán :)

Nem tudom a leírtak alapján, hogy gratuláljak-e vagy sajnálkozzak a tesód híréhez. Biztos nehéz megtudni, hogy a tesód tabletta mellett teherbe esett, te meg mindent megteszel. Én kiborulnék, tuti. Ez, meg hogy nincs náluk minden rendben csak még jobban aggaszt engem a baba jövőjével kapcsolatban... Egy gyermeknek egyetlen dologra van szüksége: Hogy Apa és Anya szeresség egymást! Ha ez nincs meg, minden elromlik. És egy gyerek erre soha nem megoldás.

Orsi, kicsit hasonlítunk, én is miden tünetet képes vagyok produkálni. :)

Szerencsére nem érzek a gyógyszeremnek mellékhatását, elvagyok, mint a befőtt, várom a két hét múlva esedékes ultrahangot, hogy minden rendben és gőzerővel hajrá :)

Zuzmi, csodálatos a kisbabád! Gyerekfelügyeletet vállalok ;)

Dia, te hogy érzed magad így, félidő tájékán? Minden rendben van? Engem pölö nagyon érdekel a terhesség alatti mindenféle elővigyázatosság, mint terhességi-csík megelőzés, lazító gyakorlatok, méhen kívüli vizsgálatok (fogászati, meg mittudomén), vitaminigény, testi változások és azok kibírása és ciki, nem ciki, aggódom a szüléskori szőrtelenítés miatt is, hogy nem látok majd a pocaktól. Pedig nekem egyféle fóbiám a szőr és tuti kikészítene, ha nem uralom a dolgokat...

Na, inkább horgolok, abban jobb vagyok.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,

annyira nem vagyok kiborulva, inkabb csak a helyzet miatt: szakitottak, majd kiderult a dolog. Nem elnek egyutt, anyum lakasaban lakik, sracnak van mashol.. Anyu miatt aggodom.. tul sok minden harulna ra a kesobbiekben.. Hiaba mondta a csavo h. szamithat ra mindenben, sztem ez keves...
Egyelore csak tesztje van, a heten megy dokihoz.. Remelem falsh pozi volt.. de nem hiszem..
es ha igen.. anyu kikeszul tuti..
Igy talan annyira nem is akarok most egy poz tesztet..
Holnap megyek a prolaktin teszt eredmenyert. Remelem jo lesz..Ha most neznek, tuti nem lenne megfelelo..
Vmit amugy csinalt ez a baratcserje kivonat, legalabbis miota abbahagytam , az utolso 3 mensit eleg jol elviseltem..


Zuzmi: Gratulálok! :) Aranypofa! :lol:

Reginand: Hát sajna akkor nem túl bíztató a helyzet, ami a tesód illeti. :roll: De sajnos sok van ilyen az életben. Különben én is egyetértek Helenkával abban, hogy kiborultam volna, mert u.tesóm felesége meg spirál mellett lett terhes, miután én elveszítettem a babámat. Aztán, hogy gratulált a volt ofőm, aki 42 éves, most derült ki nemrég, hogy ő is teherbe esett első gyerekével az én esetem után. :x :cry:
Tőle nem is "sajnálom", de az u.tesómék amúgy is elég szar körülmények között élnek, sajnálom a babát, hogy ilyen helyre (nyomorba) születik. És a szülők sem éppen felelősségtudók. :cry:

Valaki tudna segíteni nekem, mi a véleménye a hőgörbéimről? :roll: Én nem igazán igazodom ki. Pl. Dia? :o Te másoknak is olyan jókat mondtál! :)

Puszi Mindenkinek!

Május: http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 32000_.png

Június: http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 32000_.png
 
 


Ami azt illeti o sem felelossegtudo..
mindegy, majd meglatjuk..

En nem ertek hozza, a juniusi eleg fura.. sztem a majus egyertelmu..


helenka:
Teljesen jól vagyunk! :D Most már tényleg megnyugodtam! Minden rendben van Ilkával is!
Én most már a csíkok ellen nem próbálok védekezni! A lányommal is minden szart magamra kentem és semmit nem segített! Egy zebra megirigyelné a csíkjaimat! :S
Én vitamint nem nagyon szedek. Ha érezem, hogy kell akkor szedem pár napig és ennyi! Lányommal se szedtem és semmi baja nincs! :D
Szőrtelenítés: Nekem apa segít! :P Amit tudok én szedek, de ő javít nekem rajta! :D Tudom amúgy javasolni majd a hajvágó gépet! :D Nekünk nagyon bevált! :D

tiger23
Teljesen jók a görbéid! Szépen mutatják az ovud, a hőd mindig az alaphő felett marad! Mondjuk ebbe a hónapban nem tudom, hogy tényleg 16-án volt-e. Inkább a 12. napra tenném!
Kérdezz nyugodtan! Akár privátban is, ha itt nem reagálnék rá! [/b]

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszi a gyors válaszokat! :)

Dia: nyugi,nekem gyerek nélkül is vannak csíkjaim a fenekemen és a combjaimon kb. 9 éves korom óta, és világ életben gizda voltam. :)
Középidős terhességemnél is csak 54kg. Szóval szar a bőröm. Ezen nem segítenek a krémek. :)
Köszi a kiértékelést! :D Májusban nem sikerült teherbe esnem, pedi azért szinte minden nap együtt vagyunk. Csak nem tudom igazán mikor kellett volna együtt lennünk júniusban? Ha szerinted 12-én volt? És mi volt az a nagy kiugrásom(37.1°) ott 22-én?

Köszi! Puszi!
 
 


Befolyásolja az éjszakai szobahő is! Péntekről szombatra marha meleg volt De lehetett a progeszteron szint változás is! :D

Amúgy nem feltétlenül jó a 2 naponta együtt lét! Nekünk úgy nem sikerült a baba! :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 32000_.png

Itt az én görbém amikor sikerült! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Még mindig nem jött meg nálam, most már ha meg akarna jönni, akkor várja ki amíg a nyaralásból hazajövök.



 
 


Dia: Köszike! Tényleg nem tudom,h akkor mi tévő legyek. Mikor hogy. Nekem első terhességem így sikerült. Bár nem jó lett jó a végkimenetele. :(
Ma reggel óta szurkál a hasam. Jajj! Nagyon jó a görbéd! :) Szeretnék én is ilyet! Látom,Te már profi voltál benne,h mikor kell együtt lennetek. :D
Az nekem is jobb lenne,mert gyorsabbak lennének a hímivarsejtek,ha több napjuk lenne érni. :lol:
Ha ebben a hónapban sem lennék babás,segítenél köv. hónapban? :roll: Hátha sikerülne?! :D

Puszi: Kati
 
 


Mióta késik?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ma vagyok a 70. napon. Volt már negatív tesztem (június 1-jén), de most nem csináltam már egy ideje. Kéne majd tesztelnem egyet valamikor.



 
 


Húúú Viki, az tényleg sok idő! Tényleg dokihoz kellene menned!
 
 


Nála ez nem ritka. Mióta abbahagytam a gyógyszert szeptemberben azóta csak decemberben és áprilisban menstruáltam.



 
 


Nekem is ilyen volt gyógyszer előtt. Volt hogy 3 hónapig nem jött meg.
 
 


Szívesen segítek!
Azt kb tudtam mikor van pé-m, mert éreztem! De mivel csak így nem sikerült, belekezdtem januárban a hőmérőzésbe!

vicky79: Ha van otthon teszted, azért reggel csinálj egyet, ha negatív akkor irány a doki!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Helenka: szőrtelenítés-téma: még a beindult szüléskor is magamnak intéztem,pedig 3300 grammos babával a pocakban voltam 59 kilómmal,szóval takart egyet s mást a pocak :D

létezik egy olyan segédeszköz,mint a tükör pl. :) nekem az is ciki lett volna,ha apát kérem meg erre,így inkább elintéztem én,így a kórházban se nyúltak már hozzám -emiatt :)

ja,és igen,10 kg-ot híztam,59-cel szültem 40.héten :D

Eszti

Kép
 


nekem a hőmérőzés nem jött be,a tervezettbaba is máshova húzta be mindig az ovut,mint amikorra a teszt szerint (és menstruáció szerint) is esett. :)
pár hónapig csináltam,aztán rájöttem,hiába győzködöm,nem akarja úgy látni,mint a valóság :D

Eszti

Kép
 


Én is köszönöm a kimerítő válaszokat :) Eszti, látod, milyen jó tippeket adsz! :) Tükör. Akrobatikusan hangzik :) De gondolom, lesz időm gyakorolni.
Apát én sem szívesen kérném meg ilyesmire, a hajnyíró meg a szakállához van véve :D

A csíkozódással kapcsolatban is vannak olyan előérzeteim, hogy én is zebraszerű leszek... Vannak halvány csíkjaim, látszik, ha meghúzom a bőrömet. A legnagyobb súlyingadozásom 4 kg volt eddig, leszámítva a 7kiló hízást a fogamzásgátlótól. De pont így lettem egészséges testsúlyú a vészesen soványról.

Vicky, tényleg durva, hogy így kibabrál veled a szervezeted. Mindjárt visszanézem, hogy mikkel próbálkoztok.

reginand, egyre jobban aggódok. Az édesanyátoknak gyereket szülni nem lenne szép dolog tőle. Alapból az édesapa nélkül nevelni... Az egész életét elvágja a tesód, kezdve a következő párválasztással. És apukának is lehet később új, saját családja, akkor mennyi ideje lesz az első gyermekére? Nem tetszik ez nekem, főleg ha a felelősségtudat is hiánycikk. Bízom benne, hogy minden jól alakul majd.

Tudom, kicsit agyalós vagyok -najó, nem is kicsit- Ez az én bajom. Meg sok más :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Sokat irtatok es sajnos azon kivul h vegigolvastam nem nagyon tudok hozzaszolni mert csak par percem jut irni - itthon rohangalok a varosban az eskuvo miatt.
zuzmi, nagyon szep babad van!
Nekem ma jott meg de mar tegnspelott tudtam mert elkezdtem barnazni, mint mindig. Azert remelem a naszuton osszehozzuk mi is a babat, mar nagyon vagyom ra! Kicsit elszomorodtam, de ma megyek endodokihoz is es rakerdezek h nem akarnak-e a nogyogyival karoltve nekem is clostyt felirni vagy ilyenek. A tsh-m megint nagyon magas, rosszabb mint multkor pedig emelte az adagomat. Viszont a PCOs hormonjaimmal minden rendben es az IR HOMA ertrkem is 4 ala ment mar pedig 5,9 rol indultam. (Ezt ehhomi inzulinbol es cukorbol szamoljak). Talan javulok. Csak az a franya pajzsmirigy!!! Hat basszus 5 eve kezelnek es meg mindig nincs beallitva...

Kép
 
 


Vicky

Nagyon egy cipőben járunk:(. Április 13.-án volt meg nekem is utoljára..

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ja, és nincs itthon tesztem...

Samimi

Mikor lesz az esküvőtök? Most hétvégén? Remélem összejön a baba a nászutatokon. Hová mentek?

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Megjott a prolaktin tesztem :( ez egyre rosszabb
mar 1130 nal jar :( kesz vagyok..


Nekem sincs tesztem itthon és most nem is vettem. Dokihoz meg max nyaralás után tudok menni. Lehet hogy egy tesztet még megnézek nyaralás előtt, de nem hinném, hogy lenne odabent valaki.



 
 


Vicky

Én is ezen gondolkodom, hogy még egy tesztet veszek csüt előtt.

Reginand


Sajnálom , hogy rossz az eredményed:(-.

Kép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron