Új privát üzeneted érkezett!

Orsi, te nem mész dokihoz? Azért te is maratonira veszed a ciklust, úgy tűnik.
samimi, jó bulit és eredményes nászéjszakát kívánok.
Nekem van tesztem mindenféle, de most majd ugye nem kell lőni lh-t sem, mert lesz uh :)
reginand, nagyon sajnálom én is. mit lehet ezzel tenni?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Most MRI re kell mennem :( kesz vagyok teljesen...
azt mondta a doki ha akkora az elvaltozas az agyalapi mirigyen akkor muteni kell...
ugye milyen szuper? :(
Amugy kaptam ra vmi bromi akarmit, gondolom van akinek ismeros a szer, azt kell szedni, negyeddel kezdve, es eljutni a 2x1 db ig.. hat ez sem egy egy hetes kura.. hurra...

Bocsi, hogy ennyire negtiv vagyok, de az utobbi napok tortenesei sokkoltak..


Azt hiszem most fog megjonni, nemsokara..

ja, azt mondta a doki h. ez okozhat problemakat a ciklusban, de mondom nekem nincsenek problemaim.. azt mondta erre h lehet egesz eddig nem is volt peteeresem.. sztetek?? vagyis volt tuszo, de nem volt benne petesejt.. de franko..
es ha nem megyek el 3 honap probalkozas utan csak 1 ev utan?? mar igy is elment fel ev- 7 honap a vizsgalatokra, szedjek ezt, azt..

na befejezem mielott meg mindenkit lerombolok.. :oops:

 
 

Reginand, ez nagyon rossz hír.
Nekem annyit mondott most a doki, amikor voltam nála, hogy semmitől ne féljek, ha kizárható az ismeretlen eredetű meddőség.
Én is csak ezt tudom javasolni, ha ennyi idő alatt még nem mondták ki, hogy meddő lennél, akkor van remény!
És gondolj arra is, hogy ha feladnád a próbálkozást és más gyermekét vennéd magadhoz, az is eltarthat évekig.

Sajnos nagyon kemény, de nem szoktam hazudni ezért nem ringatlak hiú ábrándokba. Egy fűszál is meg tud tartani, ha hiszel benne! És ha ennyi esélyed van a teherbe esésre, akkor abban az egy fűszálban kell minél erősebben hinni! Én hiszek benned.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok! :)

Néha bekukkolok kivel mi újság! :)

Zuzmi! Nagyon nagyon gratulálok a babádhoz, gyönyörű! :)
Remélem veled is minden ok a nagy beavatkozás után!?

Dia! 20. hét! :) Mintha nem rég írtad volna, hogy babás vagy! :)
Akkor utánam te jössz!
Arra már nem emlékszem mit írtál, ki lakik a pociban? :)

Reginand: a bromocriptin tuti jó lesz, helyre rakja a prolaktinodat!
Mondjuk nagy adag az a 2X1, de ha kicsinyenként vezeted be, talán nem üt meg annyira!
Nekem is van adenómám a az agyalapi mirigybe, de szerencsére nem akkora, hogy műteni kelljen.
Majd évente kell menned MRi-re, aztán ha nem változik a mérete, akkor csak a 2-3 havi vérvétellel kontrollálnak!
Ne félj a gyógyszertől, ez meghozza az eredményt, ha más baj nincs!

Többieknek hajrá! Kitartást!

Nekem sincs már sok vissza, 8 hét elvileg.
Védőnő és a dokim is azt mondta, a 36. hétre azért szedjem össze magam, kórházi csomag, babacuccok stb...

Én is szépen álok a kilókkal! :) 50-el kezdtem, most 12 kg "híztam" a babám kb 2 kg :)
Mi lesz még a végére!!!???
:shock:
De igazából csak a pocim nagy, szerencsére valahogy eloszlik a többi pussz!
A csíkok még nem jöttek elő, remélem nem is fognak!
Ha meg igen, akkor ez van! :) Valamit, valamiért!

Jó nyarat, szép esküvőt, a melegben hűsölsét, babásodást Nektek!!!
:)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


bayar

Kicsi lány lesz! :D Még egy! :D

A súllyal ne törődj! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Szia Dia!

Így alakul a hőm. Én már nem nagyon tudom mit jelent ez. :(

http://ciklus.hu/images/diagramok/f6ce6 ... 04800_.png
 
 


Pé biztos, hogy előbb volt! A 12. napon!

De hogy utána miért ugrál ennyire, azt sajna nem tudom! :S De fent van a hőd!

Hol méred amúgy?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát igazából mivel előtte is hónaljban mértem, nem akartam rajta változtatni, hogy össze lehessen hasonlítani. De higanyossal mérem.
Én sem tudom, hogy miért ugrált. Nem ilyen a trifázisos görbe, amúgy? Még fent van, de előző hónapban is menzi előttig fent volt, aztán hirtelen lement és megbetegedtem. Reménykedem, ahogy mindenki más is! :)

Köszike! :)
 
 


Nem! az nem ilyen!

Próbáld meg szájban mérni! Nekem az jött be! Hüvelybe nagyon gázos volt a görbém szájban mérve pedig szép! Ha nem sikerül most akkor mérd szájban!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Reginand

Nyugodtan írd ki magardból a dolgokat, nekünk nem ártassz vele!Sőt, nagyon is átérezzük az aggodalmadat, de tuti minden rendben lesz.

Húú, én ehhez a hőmérőzéshez abszolút nem értek, soha nem is csináltam :roll: .

Ma apa vesz tesztet a Dm-ben, ha negatív lesz, akkor nem megyek el holnap dokihoz. Ha elmennék, lehet tovább küldene vér vételre, uh-ra , de a nyaralás miatt amúgy sem tudnék elmenni jövőhéten. NA, meg arra pénzre a nyaraláskor elég nagy szükségünk lesz.

De remélem holnap találkozok mégis a nődokimmal 8) .

A teszt eredményéről írok majd.

Már alig várom a nyaralást, 11 napig nem leszünk itthon :D .
Addig meg a kertet rendbe kell kapnom, pakolászok, holnap vásárolunk, pénteken bepakolom a cuccainkat, és már a délutáni alvás időben irány Zamárdi :D .
Elviekben ott is lesz net, majd fel-fel nézek, ha lesz időm.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Oké Dia, akkor következő hónapban megpróbálom szájban mérni. :)

Orsi, neked meg jó nyaralást, és meleg időt kívánok a nyaraláshoz! Puszi!
 
 


Mi vasárnap megyünk! :D De már szombaton se leszek gépnél! Délelőtt fotózás a lányomnak, aztán pakolás! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia, akkor Nektek is szép nyaralást! Mi júl. 19-től megyünk.

Puszi!
 
 


Reginand, csatlakozom Orsihoz, tessék kiönteni a lavórt ránk! Én sem szégyenlősködöm :oops:

Mi jövő hét közepén utazunk el. Egy szemmel kevesebb norculutot fogok bevenni, hogy ne hétvégén kelljen orvoshoz mennem.

Azt tudjátok, hogy az utolsó szem után mennyi idővel fog megjönni? Mondjuk éppen 2 napja lesz rá, csak szeretném nagyjából biztosra tudni, hogy számolhatok.

Jó pihenést, jó időt kívánok mindenkire. 8)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Koszi, hogy "meghallgattok" ill olvastok :)
Remelem legalabb ez segit..

Jo nyaralast mindenkinek. remelem jo idotok lesz..

Mi csak aug.ra tervezzuk.. meg odebb van..

Bayar, nekem pedig kitartast :) es jo babazast :)


Tiger, amikor homeroztem en is mindig szajban csinaltam, de aztan feladtam..


Nem megyek dokihoz holnap, sajna :( .viszont tuti meg fog jönni a nyaralásra, hüpp-hüpp.full idegbaj vagyok :evil: .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, nyugii :)


Reginand: :) Hát én sem azért csinálom, mert annyira értenék hozzá, meg mert annyira megbízható lenne. :D Csak addig is lefoglalom magam vmivel. De most annyira olyan érzésem van, hogy sikerült, persze ezt csak fű alatt, nem akarom elkiabálni meg koppani sem jó minden hónapban, és újra meg újra csak várni... :(

De most így alakul egyelőre a hőm: http://ciklus.hu/images/diagramok/f6ce6 ... 91200_.png

Majd 9-én kell megjönnie... :)

Puszi Mindenkinek!
 
 


Na ha még pár napig marad ez a vonalas dolog akkor bizakodhatsz! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Tiger

Ez nagyon izgi :D .
Mikor tesztelsz először?


Jajj, én is mindig azt hiszem, hogy sikerült.

Vicky

Te nem tesztelsz?

Kép
Kép
 
 
 
 
 


:D Lányok köszi a drukkot! Deee majd mindenképp tesztelek vmikor, de még korai lenne. Első terhességemnél menzi előtt 6 nappal halvány pozitív volt, most is max. július 1., 2. körül kellene megnéznem. az is 1 héttel menzi előtt lenne... Csak nem biztos merek, ezek a csalódások! :( :)

És milyen a jósteszt? Olyat még soha nem csináltam. Az ovulációs teszt peteérést mutat, ha baba van?
 
 


Különben tényleg nagyon nehéz lelkileg, mert 4 barátnőm közül 3 terhes, még utánam lettek terhesek, de sajna én elveszítettem a kislányom... így azért rossz teljes szívből örülni nekik, de muszáj túltennem magam rajta. Aztán még ott van 2 rokonom, aki terhes, 2 m.társam lánya, a faluban 2 nő és még az volt ofőm is! :O Szóval cirka 10 terhes vesz körül, vagyis már csak 9, mert a férjem u.tesójának élettársa most 24-én megszült. Ijjjé!
Szóval így még rosszabb nekem a várakozás, mert egyelőre más babákban és 4D-s fotókban gyönyörködhetem csak. :(

Egyébként Reginand! Úgy emlékszem Te szedsz "Bromit" (gondolom Bromocriptin). Az egyik barátnőm is a 3-ból ilyet kellett hogy szedjen, mert mikro oedema van a fejében, folyton az egekben volt a hormonja. Aztán szedte, szépen le is ment, endokrinológus javaslatára terhesség 6-8. hetéig szednie kellett (még biztos nem volt a terhesség), aztán szépen elhagyta. 2011 decemberétől próbálkoztak és 2013 jan. 31-én volt beteg utoljára. De csak azért, mert nem tudták mi a baj, és nem volt orvosolva a probléma. Elkezdte szedni a gyógyszert 2012 november körül, és januárban babás lett. Pedig ők is már majdnem feladták a férjével! Szóval tényleg a remény hal meg utoljára! Mindenkinek szívből drukkolok! (Reginand, Helenka, Orsi...). Dia Nektek pedig jó egészséget kívánok! :)
 
 


orsi: Kéne, de most nem vettem tesztet és nem is nagyon tudok, mert Barbus megint belázasodott és haza kellett jönnöm. Szombaton mentünk volna nyaralni, de ez most hétfőre tolódik. Még jó, hogy volt hely a szállodában.



 
 


tiger23: Akkor nyomás hozzájuk és a kismamákkal lenni!

Tesómnak azt mondták hogy 35 évesen, egyéb bajokkal már nehezen fog terhesbe esni. Sokat volt a másik tesómmal aki akkor várta az első babáját és láss csodát 2 hónap múlva terhes lett! :D

És sok ilyen történetet tudok még!

Én is sokat voltam egy barátnőmmel aki babát várt, majd később sokat voltam vele mikor már megszült, sőt az előtti este náluk aludtunk mikor megfogant a babánk 10 hónap után! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát Viki, remélem minél hamarabb meggyógyul a kislányod! Majd azért ha lesz időd, tényleg nézz egy tesztet! :)
 
 


Dia, különben elég nehézkes nekem a hőmérőzés, mert éjszakázom is, így délelőtti alvás után reális a hőm, mert min. 6 órai alvás kell....
24-én már picit fájdogált a hasam, ma meg hogy reggel hazajöttem a melóból, megint fájdogált, 4x voltam pisilni, plusz halvány rózsaszín kis pötyi vérzésem van. Igazán örülnék, ha ez már a beágyazódás miatt lenne. :)
 
 


Akár az is lehet!

Én olvastam olyat, hogy attól hogy valaki 3 műszakban van nem befolyásolja!

Aludj annyit amennyi jól esik!

Én sokszor keltem fel éjjelente a lányomhoz és látod mégis szép volt a görbe! Volt hogy 2 órát aludtam éjjel összesen, mert fogzott!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hála az égnek csak 2 műszakban dolgozom, 12 órázom. (ápolónő vagyok). De a sors fintora, h ápolónő létemre, nem értek a hőgörbéhez. :) Ilyenekkel nem foglalkoztunk. :/
 
 


Most látom csak a másik üzidet Dia! remélem igazad lesz, és megfertőznek a csajok! :D
Nekem is most lenne a második hónap! :)
Igaz előtte volt szigorú 3 hónap várakozási idő, így összesen 5.
 
 


Drukkolok nagyon! :D

Remélem a 2. hónapos sikeresség neked is bejön! :D

Amúgy még nekünk februárba ott volt az is hogy anyum agyvérzéssel került kórházba! Marhára nem az volt a fontos, hogy gyereket csináljunk! :D

Igaz anyum utána mesélte, hogy aznap mikor bekerült apummal álmodott (ő 97-ben halt meg), hogy meg kell gyógyulnia és haza kell mennie mert neki még dolga van! Talán az ő keze is benne volt! :D

Amikor Emmám fogant akkor volt apum halálának évfordulója! :D

Nem mondom, hogy hiszek az ilyenekben, de azért furcsa! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Szerintem is lehet benne valami. :)
 
 


én mindig reménykedem, hogy sikerül, csak ez tart életben. :) Már nagyon régóta szeretnék pici babát, nélkülük nem élet az élet! :D
Már nagyon babáznék! :D Nagy felelősség, sok gond, de mindent megérnek. :)
 
 


Tiger

A kis vér pötty jó.nekem is volt márciusban, es utána halvány pozi,de sajna elment. Én még mindig produkálom a ter.jeleket...de legalább,már jönne meg,ha már nem vagyok az.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Tiger, koszi, remelem is h. sikerul

Holnap megyek MRI re.. Nem lesz occso:( de nem akarok 4-5 hetet varni ezzel is..

Ja, es van egy jo hir: Tesom megsem terhes.. es nem hiszitek el miert volt 2 csikja... mert nem idon belul nezte meg hanem fel ora 1 ora mulva... nagyon kiakadtam h. ilyen felelotlen... de meg ennel is..
komolyan orvosra van szuksege, de nagyon komolyra, talan csernus ki tudna kezelni... szomoru vagyok, mintha nem is az en testverem lenne..


Azt elfelejtettem irni h. ma , percre pontosan megjott :) en azert remelem h a dokinak nem volt igaza es van petesejt is a tuszoben...


Reginand: olvasva a soraidat,azt muszáj megírnom,én hogy jártam...

2010-ben én is csináltam a megfelelő napon egy terhességi tesztet,amit aztán félre is dobtam,mert csak egy csík volt rajta...
Aztán úgy fél óra elteltével gondoltam kidobom (addig fórumoztam), és akkor megláttam rajta egy második csíkot!
Hülyeség volt ránézni?

Életem egyik legjobb döntése volt! Az a második csíkocska most ott szuszog bent a kis ágyban,és 1 hónap múlva 2 éves lesz! :D
Nekem bizony nem volt ott elsőre a csík,pedig 5 évnyi (!!!!!!!!) várakozás és tesztelgetés után gondolhatod,mennyire rutinos voltam :)

Eszti

Kép
 


Eszti,
a tesom akkor is felelotlen.. gondolom nem ez volt az egyetlen teszt amit csinaltal, vagy megis?
raadasul szedett gyogyszert is, vagyis ezt mondta..


reginand: Én sajna hiába nézegetem, akár másnap is, sose lesz rajta 2 csík. :D
De különben lehet igaza van Esztinek. Ezt orvos is alátámasztotta, hogy nem terhes? Mert csak az a biztos. Sok kismama a kukából halássza elő a két csíkos tesztet.

Orsi: Remélem hogy jót jelent, nem szeretném, ha elmenne, ha mégis az lennék. :)
Drukkolok Neked is!
 
 


Hát a fél nap után nézett tesztem, most durmol....,csináljon még egy tesztet a tesód szerintem,vagy irány a doki.

Tiger

Nálad megmarad a baba :D .mert megerdemled.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Reginand: no persze ha más téren (is) felelőtlen volt,az más!
Másnap megismételtem a tesztet,és azon is látszott a csík,no meg lombikos voltam,szóval így is-úgy is kiderült volna,hogy elkönyveljék a sikert vagy kudarcot! ;)

Eszti

Kép
 


Orsi: no akkor egy cipőben jár(t)unk :)
enyém is bent durmol,pedig mindenki más kidobta volna azonnal a tesztet :)

Lehet,hogy 99,9%-osan pontosak,de ilyen hiba elég sok előfordul :)

Én egyébként még mindig azt vallom,amit egy doki nyilatkozott asszem,hogy ha egy HCG-teszt pozitív,akkor ott VAN valaki,vagy legalábbis volt,de a lényeg,hogy nem tévedés, mindenképp emelkedett szintet mutat ki,azaz kémiai terhesség is lehet, amit aztán már nem mutat ki tovább (így jártam én is babám előtt egy évvel),mert elhalt a terhesség,ez menstruációval ürül...

Ha az ember nem várja ennyire,hogy teherbe essen,rengeteg ilyen vetélés nem derülne ki,hisz nem tesztelnének ilyen korán, max. azt vennék észre (ha egyáltalán), hogy 1 napot késett,vagy időre megjött,csak kicsit másként.....

Eszti

Kép
 


Nekem a mostani babát ugyan így mutatta ki a teszt!

Megcsináltam, negatív 5 percen belül, félredobtam az asztalra! Párom kiabál 15 perc múlva, hogy ez nem negatív (épp ki akarta dobni)! ÉS tényleg, ott volt a halványka 2. csík! Holnap meg már a 21. hetet töltjük! :D

A lányomat is biztos kimutatta volna nem várt napján reggel, mert csináltam tesztet, de 5 percen belül negatívnak tűnt kidobtuk! Utána 4 nappal csináltam tesztet, azon már kiugrott a 2. csík! Bár én enélkül is tudtam, hogy van odabent valaki, mert a tüneteim már akkor 1 hete megvoltak, és mivel tesómék addigra már szültek és őket kérdeztem, így tudták, hogy mi a "bajom"!

Tavaly együtt nyaraltunk tesómékkal és mikor hazaértünk onnan akkor esett le, hogy már 2 napja késik, csináltam tesztet és pozi lett, hívom tesómat, erre közölte, hogy ő sejtette, mert a hangulatomon érezte! :D (7 év van köztünk, de mindent megérzünk a másikkal kapcsolatban)

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát már nem vagyok annyira biztos a dolgokban, mert ma reggel csak 36,8 volt a hőm. :/
Orsi, köszi, aranyos vagy. A Te esetedben tényleg nem tudom, mi lehet. Azért drukkolok, hátha Neked is összejön. Talán velem együtt leszel majd babás. :)
 
 


Még a 36,8 belefér!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ja, akkor köszike. :)
Egyébként ma is szurkálódik a hasam, meg egy két csöpp rózsaszínes pötyi van, remélem azért. :D Múlt hónapban nem tapasztaltam ilyet, és nem is lettem terhes.
 
 


Ha azt vesszük, hogy peteérésem 20. körül volt mégis, (nem 12.), mivel 22.-én fel is ment a hőm 37.1-re, mint peteérés után általában. Na most a beágyazódás ~7 nap múlva van, ami még stimmelne is, mert 27-én szurkált a hasam, meg volt először rózsaszín pötyim...., elvileg elseje körül fejeződik be. Akkor már talán csinálhatok tesztet, vagy majd 2-án.
 
 


Bár a a pecsételő vérzést kb.1 héttel menzi előtt írják. Nekem 8., 9. körül kellene megjönnie. Így 3-4 nap differencia van, de hátha még belefér! reménykedek. Mint mindig. :D lehet rosszul teszem, de muszáj, nem adom fel! :) Ti se! :D (Orsi, Helenka, Eszti, Reginand)!
 
 


A remény hal meg utoljára!

Majd a teszt eredmény elküldöd nekem privibe? Nem lesz egy hétig net közben! Vasárnap megyünk nyaralni és csak 7-én jövünk haza!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: