Új privát üzeneted érkezett!

Hamarosan érkeznek 2013 első babáinak, első jelei, két csíkos tesztecskék.
Hajrá!
kavics1
Budapest
 
 


nekem valami furcsa érzésem van, habár nem terveztük és nem is sok ezért rá az esély, nem is tudom mi lenne ha..... de valahogy most elkezdett foglalkoztatni a téma.
De ha nekem nem is,biztosan sokaknak sok öröme telik majd a topikban.
Szeretettel várok mindenkit aki a következő napokban pozitívat tesztel....
kavics1
Budapest
 
 


hát én nem fogok közétek tartozni, de tán nem is baj, nem olyan most az élethelyzetünk de azért lassan jöhettek drága kismamák beszélgetni.
Jó babavárást mindenkinek!
kavics1
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Én 2012.dec.31-re vagyok kiírva, de lehet 2013.jan.01.... :-) Akkor azért jöhetek ide?? :lol:
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok, jönnék én is :) Szombaton teszteltem pozitívat. Nagyon izgatott vagyok, elsõ baba. Sajnos volt már egy vetélésem két hónappal ezelõtt, Pcos-ir-es vagyok, úgyhogy most nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen... Eddig ennyien vagyunk?
viki1983
Budaörs
 
 


En is csatlakozom :)
Hetfön teszteltem pozitivat, a masodik babank lesz. A kislanyom 9,5 honapos, ugyhogy nalunk is izgalmas a dolog.
Ti mikor mentek elöször orvoshoz?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Én is csatlakoznék :)
Nekem már a múlt héten pozitív lett a tesztem, de én sem vagyok egyszerű eset, úgyhogy még nem merek örülni...
 
 


Sziasztok :) Végre nem csak egyedül vagyok :)

Én hétfõn felhívtam a dokit, azt mondta, hogy kb 2,5-3 hét múlva menjek. De mivel nekem kell szednem progeszeront, ami nem tartana ki addig, mondta, hogy menjek be a kórházba hétfõn, ad receptet és ha már ott vagyok meg is néz de max petezsákot fogunk látni. De én már azt is nagyon várom. 24--re van idõpontom a magánrendelõbe.

ekruzs:

Én is nagyon kétes érzelmekkel vagyok, ma is rám jött egy hatalmas aggodalom-hullám... De muszáj örülni, muszáj pozitívan hozzáállni, mert mostmár úgyis mindegy, úgyis hatalmas pofára esés lenne, ha valami baj történne. Megkérdezhetem, hogy mik a problémák?
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom. Vasárnap teszteltem pozitívat, bár még csak szerdán lett volna esedékes a mesim. Félig- meddig véletlen baba. Én hihetetlen mód örülök, apukának még nagyon szokni kell a gondolatot! :)
Van már 2 gyerkőc, egy 3 éves lány és egy 2 éves fiú.
Jövőhét pénteken megyek dokihoz, bár akkor még csak 5 hetes leszek.
 


Sziasztok!
honeymoon: örülök, hogy Te is csatlakoztál, és grat. a pozitív teszthez :)

viki1983:
A problémám csak annyi, hogy volt már 2 vetélésem, mindkettő az 5-6. héten pecsételéssel indult. Ezért én is szedek progesteront némi L-Tiroxin mellett (pajzsmirigy-alulműködés miatt) és Clexane-nal szúrom magam. És sajnos aggódásom nem volt alaptalan: ma (5 hét 3 nap) megint megjelent a jól ismert (és nem kevésbé utált) pecsételés... Szóval indul a fekvés, Utrogestan (progesteron) adag emelése, aztán várjuk a csodát... Bocs a negativizmusért, remélem, ti szerencsésebbek lesztek :)
 
 


ekurzs:

Szurkolok, hogy minden rendben legyen! Gondolom ir-t vizsgáltak nálad, mert az is tud ilyeneket... Én is azért izgulok, mert ugyebár simán okozhat korai vetélést... Úgyhogy szóról-szóra tartom a diétát és a gyógyszert... És nagyon bizakodom.

honeymoon:

Üdv neked is, kezdünk alakulni :)
viki1983
Budaörs
 
 


viki1983:
IR-t még nem néztek, mert eddig még nem volt gond a vércukrommal. Hát, majd lehet, hogy ezt sem árt megnézni..

Nálatok mi újság?

Honeymoon:
apuka szokja már a gondolatot? :)
 
 


Pedig azt érdemes lenne... Az tipikuson okozhat korai vetélést :S És a cukorral nincs gond sosem ir-nél általában. Alattomos egy betegség...

Nálam minden rendben, izgulok, hogy mehessek már dokihoz, állandóan hulla fáradt vagyok, és hiába kéne egész nap tanulnom a jövő heti vizsgára, csak bámulom a könyvet :(
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Én ma teszteltem pozitívat.
Nekünk is második baba lesz. Van már egy 1 éves lányunk.
A teszt előtt tudtam már, hogy babás vagyok, mert a lányom reggel még szopizott, és este szó szerint dührohamot kapott mikor megérezte a tej ízét. Onnantól kezdve nem volt hajlandó elfogadni.
Most nálunk is nagy a boldogság. Ráadásnak megint piszok mázlisták voltunk, mert elsőre sikeredett.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Bobojszka :)

Üdv itt.

Én mindkét terhességemet onnan sejtettem meg, hogy a kiskutyám leült elém és elkezdett ok nélkül kb egy órán át ugatni :) Az első alkalommal a barátnők csak szórakozásból kérdezték, hogy nem lehet, hogy terhes vagy és észrevette? Jót nevettem rajta, aztán egy hét múlva pozitív lett a teszt... Most másodjára már gondoltam, hogy megint ezért ugat :)
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Kedden teszteltem pozitívat, ma elvileg a 39. napomon vagyok, kedden megyek uh-ra. Remélem minden rendben lesz, sajnos kicsit parás vagyok, mert volt már egy vetélésem. :cry:
Sok sikert és kitartást Mindenkinek :D
Ti hogy álltok a tünetekkel?
csigabiga1
Aszód
 
 


Szia Csigabiga :)

Hidd el, most nem lesz semmi baj - mint ahogy nálam se :)

Nekem a mellem akkora lett mint egy ház és fáj is... Egyik szemem sír, a másik nevet, mert nagyon szép, de tényleg kellemetlen. Nekem folyamatosan görcsöl a hasam, talán mintha tegnap meg ma egy kicsit jobb lenne. Az alvási szokásaim megváltoztak rendesen, hamar elalszom, és reggel kipattan a szemem nagyon hamar. Egyenlőre ennyi, de bőven elég is a jóból... Ja és a szédülés.... Este és reggel nagyon durva... De szerintem ez nagyrészt az időjárástól van.

Ti éreztek már valamit?
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én már kétszer voltam UH-n, mert egészen egyszerűen semmilyen tünetem nincsen, se hányinger, se szédülés.....semmilyen rosszullét és nem akartam elhinni, hogy ott van....:-)

Egy "tünet" van, muszáj paradicsomot zabáljak :-)

Eddig minden rendben volt, legközelebb máj.25-én megyünk, akkor már azt mondta a doki kell halljunk szívhangot.... Nekem ez a leges legelső terhességem 34 évesen, úgy hogy nagyon be vagyok szarva ( bocs), főleg emiatt a teljes tünetmentesség miatt. ( Kivéve a melleimet amik iszonyatosan nőnek)

Viki, most hogy olvaslak ez nálam is így van, este nagyon korán eltudok aludni, de van hogy már hajnal 5-kor fent vagyok....

Hát csajok, remélem még sok élményt megtudunk egymással osztani :-)
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Örülj, hogy nincs, nem attól függ, hogy egészséges lesz-e a baba :)

Amúgy én is teljesen gyagya vagyok, napokig úgy görcsölt a hasam, tökre aggódtam. Aztán elmúlt. Akkor meg azért, hogy most meg miért nem... Én megígértem magamnak, hogy ha dobog a szívecskéje, utána soha többet nem aggódom. Légyszi emlékeztessetek, ha épp rinyálok majd :oops:
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, múlt kedden kellett volna megjönnie. A tesztem pozitív.

Viki1983! Nekem az első naptól görcsöl a hasam, szedem a Magne B6-ot, az kicsit segít. Az első gyermekemnél nem emlékszem, hogy lett volna ilyen.

Szerintem ez a mi időnk, nekem is volt tavaly ikerterhességgel vetélésem a 8-9 hét között. Gondolhatjátok....

Már nagyon vártuk, hogy újra várandós legyek. A vetélés után vártunk 3 hónapot és most tartunk a +5 hónapnál. Mondjuk kicsit stressze az életünk.

Mi alapján szeditek a gyógyszert? Már korábbi probléma miatt?

Szép napot! Sziasztok!



latogato1983
Pomáz
 
 


Viki!

Ja majd elfelejtettem! Ígérem emlékeztetni foglak, cserébe Te is engem!!!! Jó?

:D :shock: :D



latogato1983
Pomáz
 
 


Szia :)

Ha jól gondolom mi egyidősek vagyunk :)

Nekem amikor volt a vetélésem, akkor mondta a doki, hogy lehet, hogy ez az oka, és felírta, hogy ha pozitív lesz a teszt, egyből szedni kell. Azt mondja, hogy sokszor ez az oka, viszont mellékhatása nem nagyon van, úgyhogy jobb szedni, mint nem. Ma megyek újabb receptért.

Te mikor mész dokihoz?

Gratulálok :)
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Én is 34 éves vagyok, bdana, egyidősek vagyunk. :D
Nekem a melleim nőttek meg, állandóan ég a gyomrom, néha émelygek, és napközben is tudok durmolni. Egyenlőre ennyi.
A holnapi uh miatt nagyon izgulok.
1-2 napig nem éreztem tüneteket, akkor azon paráztam :lol:
Én Elevitet szedek, és folsavat.
A férjem kikészítem, kérdezgetem tőle, hogy mástól ugye nem lehet pozitív a teszt, csak a babától? Nem fog elmúlni???
:lol: Szóval szerintem ő is nagyon várja a holnapi pozitív megerősítést, legalább békén hagyom ezzel :)
Gondolom ti is akkor nyugszotok majd meg valamelyest, ha látni fogjátok a szívcsőpulzációt... :lol:
csigabiga1
Aszód
 
 


Viki!

Igen, nagyon valószínű!!!! :)

Én még nem tervezem, majd a 8-9. hét körül, amikor a második mensi is kimarad, persze, ha kibírom addig.
De azért most felhívom az orvost és megkérdezem, hogy a vetélés után kell e valamit tennem, hogy minden rendben maradjon.

Az fiamnál a 14. héten voltam először, most is maradnék ennél, de az előzmények után, nem fogom kibírni addig... :oops:

Csigabiga! Engem is a szívhang nyugtatna meg!!!!!!!!!! Átaludnám addig azt a pár hetet. :shock:



latogato1983
Pomáz
 
 


Te aztán türelmes vagy, én nem bírnék várni, így is tiszta aggodalom vagyok, hogy minden rendben van-e... Én ma megyek dokihoz, nagyon várom már a délutánt.
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! Majd drukkolok, aztán hátha elcsábulok...

Mennyi idős is vagy pontosan? Én 4+6.



latogato1983
Pomáz
 
 


Óvatosan a férjekkel!!!!!

Mert hamar bemondják az unalmast, mert ők ebből csak a nyavajgást látják, hiszen nem bennük él...

Fentebb szóba került én az elsőt Dúlával szültem a Margitba. A férjem még jóval előtte mondta, hogy ő nem akarja látni a "szenvedésem", és igaza lett, nagyon boldog volt és meghatódott, amikor rendbe tettek és bejött a szülőszobába.
Nem bántam meg és a másodiknál is így tervezzük.



latogato1983
Pomáz
 
 


Nekem a férjem nagyon jól viseli és érdeklődik nagyon.

Elviekben 5+2.

Csajok, én egyre szarabbul vagyok, folyamatosan szédülök. :( Valami tipp, praktika?
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!
Én is nagyon drukkolok neked a délután miatt, majd jelentkezz!
Az én aggodalmam viszonylag megalapozott, mert van "múltam". Igazából 3 vetélésem volt, és 4 lombik beültetésem - az előző férjemmel...
csigabiga1
Aszód
 
 


Hát az sem semmi, nem csodálom, hogy aggódsz.

DE MOST MINDEN RENDBEN LESZ! :)

Nekem egy vetélésem volt, kiderült az IR, és megmondom őszintén, attól parázom, hogy az első gyógyszeres-diétás hónapban teherbe estem és hogy nem korai-e még, hogy elég volt-e a változás... De igyekszem azzal nyugtatni magam, hogy ha nem lett volna elég, akkor nem jött volna össze!
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!
Ugye, minden rendben volt tegnap!!!!!!!!!



latogato1983
Pomáz
 
 


Szia, igen :)

Bocsi, ide nem írtam! Szóval minden rendben, jó helyen van és pont akkora, amekkorának lennie kell. Még nem látszik a petezsákban semmi, de azt mondja, hogy ez normális. Jövőhét csütörtökön megyek, addigra azt mondta, hogy lesz szívhang is. Imádom a dokit :) Kaptam képet is :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


:) :) Örülök a szuper hírnek.

Tegnap felhívtam az orvosom, megkérdeztem a sárgatesthormon pótlásáról a véleméynét. És azt mondta, hogy megtámogathatjuk, de ő nem gondolja, hogy bele kellene avatkozni a természetbe. Végülis egyetértettem vele, bennem a tavalyi rossz élmény miatt van kérdés, bár talán már nincs is.

Majd a 8-9. héten találkozom vele.

Viki!
Akkor most kell, hogy figyelmeztesselek, hogy legfőbb feladatod, az örülés!!! Mosolyogni, az aggósát elfeledni!!!
:D :D :D


Ui: hova írsz még?



latogato1983
Pomáz
 
 


Igen, igyekszem, de azért majd a végleges öröm akkor lesz, ha dobog a kis szíve :)

A decemberi babásokhoz, mert az elején még nem volt itt senki :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én nagyon szeretnék maradni!!!! :D :lol: :D :lol: :D



latogato1983
Pomáz
 
 


Bdana/Csigabiga!

Hány hetes a várandósságotok?
Bdana! Mit látott eddig, gondolom szívhangot még nem hallottatok.



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok!
Viki! Először is gratulálok, gondoltam ám rád tegnap!
Most már minden rendben lesz!!!
Én is ma jártam meg a dokit, szikhólyag, petezsák oké, mehetek uh-ra a kórházba, vérvétel, belgyógyászat, fogorvos, védőnő, ezekhez már elzavart.
Hozzá pedig azután megyek vissza, hogy megvan minden lelet.
Nekem innentől táppénz van szigorúan az előzmények miatt.
A folsavat nagyon emlegette, hogy napi kettőt feltétlen szedjem, de ezt eddig is tettem. Nem tudom, ki mit szed a magzatvédő vitaminon kívül...
Nekem azt mondta, az 5.hétben vagyok, de ugye elvileg holnap lesz a 42. napom, tehát az már a 6. hét...mindegy is, a lényeg hogy VELÜNK VAN :lol:
Szép estét nektek, pihenjetek sokat, vigyázzatok MAGATOKRA!!! :wink:
csigabiga1
Aszód
 
 


Sziasztok!

Viki gratulálok az Uh hoz. Örülök, hogy minden rendben, így tényleg nyugi. Minden rendben lesz.

Tünetek:
Sajna ez ilyen. Van akinek semmi, és van aki végig rókázza az egészet. A lányomnál nekem az 5. héten jelentkeztek a tünetek és a 13. hétig tartott. Ebéd után indult a hányinger és egészen eltartott estig amíg el nem aludtam. És a legszörnyűbb az az álomkórosság volt. Volt, hogy elaludtam a munkahelyemen. Mikor megmondtam a főnöknek akkor mondta, hogy ő már vagy 2 hete sejti, mert olyan jókat durmoltam. :lol:

Én most jelenleg pont 4 hetes vagyok. És már jelentkeznek az első tünetek. Néha émelygés és hányinger, simán alszom a gyerekkel napközben, és állandóan pisilni járok.
Jövő hét hétfőn tervezek dokihoz menni. Már alig várom.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Csigabiga, te ma mész / voltál dokinál?
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Ha minden igaz, akkor január 20 környékén érkezik a második babám.
Már van egy 13 hónapos imádnivaló kislányom. :)
 
 
 
 


Szia Viki!
Igen, írtam is, mi volt.
Te mikor mész legközelebb? Helyzet veled?
Andi! Üdv körünkben!
Csigabiga, te ma mész / voltál dokinál? :D
:lol:
csigabiga1
Aszód
 
 


Jéééééé. Nekem teljesen összekeveredtek akkor a hozzászólások, vagy nem tudom... Nem láttam. Pedig már többször visszanéztem, hogy nem válaszoltál-e!
Lényeg, hogy minden rendben van :)

Mikor mész következő uh-ra? Én csütörtökön. Nagyon várom már.

Többiek hogy vannak? Nagyon nagy itt a csönd, pedig jó lenne beszélgetni :)

Szia Andi :)
viki1983
Budaörs
 
 


Szia andi1982!

Üdv, köztünk!!!
Én is január 20. környékére vagyok kiírva, és nekem is van már egy majdnem 13 hónapos imádni való kislányom. :O

Viki1983
Én hétfőn tervezek először dokihoz menni. Már nagyon várom.
Ja és sajna egyre szarabbul vagyok. Annak ellenére, hogy alig múltam 4 hetes, már most sokkal durvább hányingereim vannak mint a lányomnál voltak. És az álomkór is egyre jobban gyötör.
A lányommal az első tünetek kb. a 6. héten kezdődtek. Most attól parázok, hogy nehogy ikrek legyenek.(Van rá esély) . Meg általában az ikreknél erősebbek a tünetek. (Nem tudom,hogy ez mennyire szóbeszéd/mendemonda)

Ki hova valósi? És ki hol tervez szülni???
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Kinek mennyire látszik már?
Főleg azokat kérdezem akinek már a második vagy sokadik babája. Mert én ha akarnám sem tudnám rejtegetni. Iszonyat gyorsan elkezdett gömbölyödni a pocakom és nagyon egyértelmű. (Még az avatatlan szemek is kiszúrják.:S)
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, aranyosak vagytok! :)

bobojszka!

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Nekem a kislányomnál a 8. hét után kezdődtek a tünetek. Most már a 3. héttől olyan fáradt vagyok, mint még soha. Már émelygek is. Ráadásul most a hasam is sokkal érzékenyebb, mint az elsőnél.

Ezzel az ikres dologgal kicsit megijesztettél! :)

Én Pest mellett lakom egy kis zsákfaluban (direkt a gyerekvállalás miatt költöztünk ide) és a Bajcsyban szeretnék szülni megint.
 
 
 
 


Nekem még semennyire sem látszik, most fogytam is, mert nem voltam jól... De nekem első baba, úgyhogy remélem még egy darabig így is marad :) Elég nagy lesz ez úgy is :)

Nálam: volt hihetetlen délutáni álomkór és szédülés, de azt mondta a doki, hogy ez a progeszteron tablettáktól lehet. Ezen kívül eléggé átalakultak az alvási szokásaim, mindig is nehezen kelő voltam, de most kipattan a szemem már 4-5 óra körül!

Hányingerem/hányásom két napja van, de nem vagyok benne biztos, hogy a terhességtől, más bajaim is vannak sajnos :(

Mi pest mellett lakunk egy kisvárosban, és a jánosban tervezem a szülést, a doki ott van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, úgyhogy remélem ilyen jó is marad a kapcsolatunk :)

Lányok! Ne ijedjetek meg, ha ikrek, akkor már mindegy :P Majd úgyis kiderül az első uh-n!
viki1983
Budaörs
 
 


Ja, és a mellfájdalom. Az valami brutális.
viki1983
Budaörs
 
 


Ha ikrek lesznek, akkor is örülünk persze, de az azt jelentené, hogy rögtön 3 gyerekem lenne. :shock:

De most igazából csak az számít, hogy minden rendben legyen. Jövő héten megyek a dokihoz, remélem minden oké.
 
 
 
 


Minden oké lesz, nyugi :)
Melyik nap mész?
viki1983
Budaörs
 
 


Kedden megyek, egyenlőre az sztk-ba, remélem az uh-ra is kapok időpontot jövő hétre.

Igazad van, minden rendben lesz! :)
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron