Új privát üzeneted érkezett!

Igen, nekem is azt mondták.
Ha meg nem csináltatom meg a kombináltat, el sem jut az ember idáig. Mert ahogy írtad, 37 éves kortól ajánlják a mintavételt.
Reméljük a legjobbakat!
Írj, ha kaptál eredményt! ;-)


@kockasrozsaszin:
Szia nemrég kaptam az smst felhivtam doktornőt azt mondtta minden rendben amivel a teszt ilyesztgetett
ada
 
 


@kockasrozsaszin:
Szia nemrég kaptam az smst felhivtam doktornőt azt mondtta minden rendben amivel a teszt ilyesztgetett semmi olyan nics egészséges.Megkérdezte akarom e tudni kilakik bent mondttam igen,mondja milenne ha kislány mellé kapnák egy klassz kispasit :-D .Én már most megnyugodttam,remélem nálad is minden rendben lesz
ada
 
 

 
 

@ada:
Szia! De örülök, hogy minden rendben! De jó, lesz kis trónörökös! :-D Gratulálok!
Kontroll vizsgálatra be kell még menned azért, vagy a karantén helyzet miatt nem? Bocsi, csak én 1,5 órára vidéken lakom, és nem szívesen tömegközlekedem, ha nem muszáj, ezért kíváncsi vagyok!


@kockasrozsaszin:
Köszönöm :) Igen mennem kellene jövőhét csütörtökön ha addig nem változik ha igen telefonálnak.Bízok benne nálad is minden rendben lesz :) Ma voltam ultrahangon is ott is minden oke csak időpontot kell kérnem magazti szívultrahangra mert attól megnézik hogy magas volt az eredmény.
ada
 
 


@ada:
Szia! Tegnap este kaptam sms-t, hogy meg van az eredmény. De este 9 körül hívjam. Mindent rendben talált a doktornő. Nekünk is kislegény lesz! :-D Kontroll előtt egy nappal kell telefonálni, hogy végül kell e menni. (9-ig még hogy változik a helyzet.) De nem igazán szaladgálunk, itthon vagyunk többnyire.
Remélem mielőbb javul a vírus helyzet! Vigyázzatok magatokra!
Minden jót Ada!


@ada:
Szia! Tegnap este kaptam sms-t, hogy meg van az eredmény. De este 9 körül hívjam. Mindent rendben talált a doktornő. Nekünk is kislegény lesz! :-D Kontroll előtt egy nappal kell telefonálni, hogy végül kell e menni. (9-ig még hogy változik a helyzet.) De nem igazán szaladgálunk, itthon vagyunk többnyire.
Remélem mielőbb javul a vírus helyzet! Vigyázzatok magatokra!
Minden jót Ada!


@kockasrozsaszin:
Szia.Örülök neki akkor :) jó egészséget nektek :)Ti is vigyázzatok magatokra.
ada
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: