Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy kicsit én is eltűntem, csak 1-2 naponta visszaolvasok, de írni már nincs energiám :(
Mikor jön már az energiabomba időszak???????
Meg voltunk fázva elég rendesen, majd a nagytakarítást csináltam, meg a gépem is bemondta az unalmast :( Ilyenkor jó az informatikus férj, aki tudja gyorsan orvosolni a problémákat :D

Szóval gratulálok az új ultrahangosoknak! :)

Zártat én is nagyon támogatom, szerintem ha valaki még csatlakozni szeretne, akkor ír ide, időnként idenézünk és beengedjük a zártba... nem?

Vigyázzatok magatokra!
Pusz

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
 
 


Vannak bizony paprazzoim, nem mintha egy kicsit is híres személyiség lennék. :lol: :lol: :lol:

Tényleg örülök, hogy mindenki jól van! (vagyis, hogy nincs sehol baj!)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is csupa-csupa jó hírrel jelentkezek, de a többit majd zártban!!! Minden a lehető legnagyobb rendben.

Kép

Kép
 
 

 
 

Csajok!

Ahhoz hogy zartta tegyuk a topikunkat a szerkeszto@bgabanet.hu oldalra kell irni Diának, Ő tudja zárttá tenni a topicot. meg kell írni, hogy ki lesz az admin, neki lesz jogosultsága név alapján felvenni a zárt csoportba az emberkéket.

Ki vallalja hogy admin lesz?

Kép

Kép
 
 



Sziasztok!

Remélem mindenkivel minden rendben!! Én elkezdtem érezni babócát esténként, nem mindennap de néha néha jelet ad

A topik indítónk eltűnt, én analfabéta vagyok ehhez, ha valaki elvállalja az jó lenne! :D :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Látom már van is jelentkező!!! Részemről rendben. :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 



Jó reggelt mindenkinek :lol:
Örülök,hogy mindenhol minden okés :lol: nálunk is remélem,de majd csüt-ön megyek dokihoz :lol:
Tök jóóó,hogy akkor alakul a zárt is :wink:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


84mia, akkor kuldom priviben az email cimem! :)

Bogyo, de jo hogy mar erzed .... Neha en is azt hiszem hogy erzem, de aztan rajovok hogy megsem az volt. Alig varom mar a mocorgos idoszakot :)

Kép

Kép
 
 


Nem kell e-mail cím, Mia majd az itteni felhasználónevünk alapján tud felvenni minket a csoportba, legalább is, úgy emlékszem, hogy anno is, így lettünk egy zárt csoport tagjai.

Kép

Kép
 
 


Jelentem ezennel zártak lettünk :D Pár embert felvettem, akit nem, az jelezzen légyszi!
A lap alján vagyunk találhatóak, 2013 áprilisi babák néven!!!!!

 
 


linket tennél? én nem találom...

 


sziasztok!!

juhéééjjjj zárt topik :D de én sem találom.... :(
írjatok hogy hogy van és azt sem tudom hl lehet látni ha már felvett..köszi

szép napot mindenkinek!
 
 



Kopp-kopp!
Sziasztok! Beléphetek még közétek? Eddig is olvasgattalak Benneteket, de túl egy vetélésen, úgy éreztem, hogy ki kell várjam a 12 hetes uh-t mielőtt nekiállok örömömet ország-világnak kikürtölni!
De ma megtörtént a várva várt uh és a doktorbácsi mindent rendben talált! Április 30-ára várjuk első gyermekünket! Békés megyei 33 éves kismama vagyok, másfél év ismerkedés után idén áprilisban házasodtunk össze a párommal! De sajnos az esküvő örömét beárnyékolta, hogy 4 hetesen elvesztettük első babánkat, amihez még egy kellemes petefészekciszta műtét is társult! De nem bánkódtunk sokáig és amint lehetett újból belevágtunk, most már talán úgy tűnik sikerrel! Szedek Utrogestant még pár napig, és homeos bogyókkal is erősítem magam és babust! A 4. héttől rettenetes hányingerrel küzdök és a iszonyúan antiszociális lettem! De úgy érzem napról napra javulok! Egy dolog sajnos megmaradt: a farkaséhség! Mindent szeretek, de abból lehetőleg sokat! :D ez viszont sajnos nem várt hízáshoz vezetett, jó lenne visszafogni magam, de az éhség eddig még nyert! Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?
Mint első babás, rengeteg kétely, kérdés motoszkál bennem, tele vagyok félelmekkel, remélem hogy tőletek, tapasztalt anyukáktól hasznos tanácsokat és megnyugtatást kaphatok!
Szép estét kívánok mindenkinek!
gvikus
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!
köszi mia csak nem tudom hol keressem nem találom...??
amúgy holnap megyünk 4d re a doki amit beígért kihasználom megnézi a nemét ingyen bejelentés nélkül :D és ha lány lesz akkor Mia Dorina lesz :)
írjatok hogy találom meg a zártat...kösziiiiiiiii
 
 


Sziasztok!

Én is jól eltűntem, fogat növesztettünk a lányommal (4-et másfél hét alatt, nem tudom, melyikőnket viselte meg jobban...), meg taknyos is volt a drágám, plusz minden egyéb megmaradt energiámat leszívta a pocaklakó...
Angeltina, nagyon irigyellek az energiád miatt!
Légyszi engem is vegyetek fel a zárt részbe, próbálok majd sűrűbben jönni, és egy csomó mindenre reagálni is szeretnék, meg persze van mesélnivalóm is a legifjabb csemetével kapcsolatban... :-)
Köszi előre is!

Kép

Kép
simironi7
Tamási
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, ha még lehet.:) Kivártam a 12. heti uh-t a jelentkezéssel, mint gvikus. Igaz, nem babonából, hanem szimplán nem jutottam idáig. 34 éves vagyok, a harmadik babánkat várjuk. Van két kislányom, a nagyobbik 3, a kisebbik 1 éves. Pörgés van. 8)
Igyexem visszaolvasni és ismerkedni a tagokkal.

Anikó

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok!
Én is áprilisra várom első babámat. Szeretnék hozzátok csatlakozni, mert így első terhesség alatt minden új. Biztos sok okos dolgot tudhatnék meg Tőletek.
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
Üdv :)
krinya82
Szentendre
 
 


Sziasztok,

Na vegre ujra jelentkezem, irtam multkor, hogy gond van a laptoppal, meg aznap teljesen bedoglott a billentyuzet, valoszinuleg csemetem meglocsolta valamivel. Most lett kicserelve, ezert eddig sajnos nem tudtam irni.

Latom zart lett a topik, bar nem tudom, ez mit jelent, remelem visszaterhetek a csapatba. Tortent egy s mas ebben a par hetben. Irok,. ha rajovok a zart topik mukodesere.

Szep napot mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!Április elejére vagyok kiírva!És szeretnék csatlakozni a csoporthoz ha még lehetséges??Nem tudom hogy mi a szokás ilyenkor mit kell tenni?Valaki esetleg tudna segíteni?Kicsit még bénácska vagyok ehhez :) Köszönöm
Sziasztok Niki
niki8310
Szekszárd
 
 


sziasztok csajok :lol:
Nem tudom vagytok-e még vagy kerestetek másik topikot? Gondoltam visszanézek és látom,hogy írtatok nekünk,de mi teljesen figyelmen kívül hagytuk amit először kezdtünk.
Először is gratula minden pocaklakóhoz :lol: :lol: :lol:
Ha valamelyikőtök szeretne még itt eszmecserét folytatni akkor ÉN itt vagyok :lol:
Niki:Én is kezdő voltam mikor kezdtük és még mindig tanulok,nyugi belejössz(ha ez már megtörtént,ügyi vagy :wink: )mikorra vagy kiírva?Első baba?
Krinya:gratula az első babához :lol: Ismeretlennek tűnik minden tudom,de bízz az anyai ösztönökben :lol: :lol: És ha tudsz kitől (akár tőlünk) kérdezz nyugodtan :wink: Nekem van 3 fiam és most lesz egy kiscsaj is az életünkben :lol: ....és ez a terhesség még tudott és lehet h tud eztán is újat mutatni :lol:
Anikó:gratula a két szép kiscsajhoz és a pocaklakóhoz :lol: Az Ő nemét tudjátok már? Gyorsan jönnek a manók nálatok is :wink: Nálunk anno 3 évente jöttek a fiuk és mire ők felnőttek így 36 évesen jön a kiscsaj(eddig úgy néz ki :wink: )
Gvikus:sajnálom az előzményeket,de nagy-nagy gratula a babához :lol: :lol: :lol: Nekem az első időbe a farkaséhség elmaradt,helyette volt rókakoma :shock: ezen felül meg max a savanyúság kellett,de már minden ok és eszek is :wink:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!


Kedves Angeltina!
Réges régen nem jártam erre, azt gondoltam, hogy mivel zárttá vált a csoport, már nem jutott hely a későn érkezőknek! De most látom válaszod! Köszönöm!
Még mindig szívesen olvasnék hozzám hasonló cipőben, időben járó kismamák élményeiről, érzéseiről! És nagyon örülnék sok-sok biztató szónak! Ha lehet vegyetek fel az április kismamák klubjába!
Üdvözlet minden kedves babaváró kismamának!
gvikus
Békéscsaba
 
 


szióka Gvikus :lol:
Szólok a csajoknak,mert a meghívást a zárt topikba nem tudom én intézni,de addig is tudunk itt csevegni :wink: Ha Mia-t utolérem Ő tud neked segítséget nyújtani.
Egyébként hogy vagy?Hogy viseled a kismamaságot?
Mi jól vagyunk,a három fiacskám után most végre kiscsaj a pocaklakó :lol: :lol: :lol: Alapjába véve egész jól viselem a dolgot,teljesen más a mostani várandosságom ,mint a fiukkal :) A nehezét most kezdem igazán érezni....mármint a növekvő pocak okozta akadályokat :lol:
kellemes hétvégét :wink:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozhatnék még?
Régi banaetes vagyok, a kislányom 2005-ben született :)
most 2. gyerekemet várom, fiú lesz és elvileg május 5-re vagyok kiírva, de császár lesz megint valószínűleg így lehet már a 39.héten érkezik.

Vegyetek fel légyszi, ha tudtok, mert a régi topicunk most már nem él igazán, egyébként a mai napig működik/működött 2005 óta, amire nagyon büszkék vagyunk :)

Magzatok/kor szerint-2005 ősziek

Mea
mea
 
 


Szia Mea. :lol:

GRATULA A POCAKLAKÓHOZ ÉS A LÁNYODHOZ IS :wink:
Nem semmi,hogy ilyen sokáig élt a topikotok :lol:
Remélem,hogy a mienk is kitartó lesz. Szólok a csajoknak és bizti jelentkeznek nálad hamarosan. :lol: :wink: :wink:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: