Új privát üzeneted érkezett!

Nem vagyok egy panaszkodós, levélirogatós tipus, de ezt már nem hagyhatom szó nélkül!

2009-ben, amikor a fiamat vártam 8 hetes terhesen bejelentkeztem a Dóri 4D ultrahagba (http://www.dori4dultrahang.hu/ )
2 nappal az uh elött vérezni kezdtem, ezért sürgősségi uh-ra mentem a kórházba. Másnap, gondoltam jó fej leszek, és lemondom az időpontot, nem pedig csak úgy elsunnyogom.
A telefonbeszélgetés így zajlott.
Én:- Szeretném lemondani a holnap du-i időpontomat, mert egy sajnálatos esemény miatt sürgősségi uh-ra kellett mennem a kórházba.
Pasi (gúnyosan): - Hát ez nagyon remek!! Holnapig hogy töltöm fel a maga kiesett időpontját?! Ez nekünk pénzkiesés!
.... Hát az empátia szobrát tuti nem róla mintáznák....

mindezek ellenére, mivel kb az utcánk aljában van az egyik rendelőjük ( Savolya Park), most vasárnapra 10:30-ra - a 3. babánkkal 16 hetesen, bejelentkeztem egy újabb időpontra.
este 19:30-kor csörög a telefon, hogy elromlott a savolya parki gép, ezért csak a másik rendelőben tudnak helyet biztosítani.

Pasi: - Átírom magát a Csillagvár, III. kerületi rendelőnkbe.
Én: - Köszönöm, ne írjon át, mert az nekem nagyon messze van ( Kb +30-35 perc) és az uh után Szigetsztmiklósra megyünk, ami pont az ellenkező irány.
Pasi: - Akkor átírom délutánra a Csillagvárba.
Én. - Köszönöm, ne írjon át, nem érek rá, és az nekem messze van!
Pasi: - Rendben, visszhall!

kb fél perc múlva újra csörög a telefon

Pasi: - Vidékről is járnak hozzánk páciensek, magának csak + 12 km-t kellene utazni a Csillagvárba( ami persze tök nem igaz ). Ez igazán nem sok, ennyit igazán utazhatna az uh-ért!
Én: - Köszönöm, de nem! És ezen nem is szeretnék a továbbiakban vitatkozni. Manapság kb minden sarkon van egy uh, nem utazom valamiért + fél órát, ha nem muszáj.
Pasi:- JOBB IS HOGY NEM JÖN HOZZÁNK! REMÉLEM SOSEM FOG HOZZÁNK JÖNNI, MERT AZ ILYENBŐL SOSEM LESZ HŰSÉGES PÁCIENS!!
Én: - Rendben, megígérem soha nem megyek. Visszhall!

2012, Magyarország, fizetős egészségügyi szolgáltatás!!! A szolgáltatás 14.000 Ft lett volna, megspékelve ilyen penetráns stílussal!!

a sztorit tudnám még tovább cizellálni. Például ha elmesélném részletesen azt a beszélgetést, amikor bejelentkeztem hozzájuk. Na az is minősíthetetlen volt!!! Az összes kismamát szó szerint lehülyézte, amiért a többség babamozinak hívja a 4D uh-t, mert hogy annak nem, a "mozi" a funkciója!! és még sorolhatnám.....
De én voltam a hülye, mert itt kellett volna ráraknom a telefont!!

A TÖRTÉNET TANULSÁGA: HA MÁR FIZETÜNK VALAMIÉRT, JÓL NÉZZÜNK KÖRÜL, MIELÖTT VÁLASZTUNK!!!

Akiket viszont szívből ajánlok: 4D genesis rendelő !! 3 babával számtalanszor voltam és soha nem csalódtam!!!

Kép

Kép

KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron