Új privát üzeneted érkezett!

Anno a kisfiam ovu teszt segítségével jött össze.
Most is igénybe vettük ovu teszt barátunkat és PÉ-t mutatott tegnap, akcióba léptünk... és ha olyan szerencsések vagyunk, mint anno, akkor júniusi tesókája lesz a fiúnknak. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Akkor reménykedjünk együtt!!!!!!!!! :D

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Júniusi babában reménykedünk mi is,már csak napok kérdése,és kiderül,hogy úgy lesz-e :)
Már van egy egy éves lányunk :D
Drukkolok mindenkinek!

Eszti

Kép
 

 
 

Na akkor nem én vagyok az egyetlen aki izgatottan várja, hogy tesztelhessen :)))

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok!
Júniusi babában reménykedünk mi is,már csak napok kérdése,és kiderül,hogy úgy lesz-e :)
Már van egy egy éves lányunk :D
Drukkolok mindenkinek!

Neked már csak 3 napod van a tesztig! :)))

Én is csinálok egy ilyen vonalzót, bár anno a mensi ideje után majd 1héttel mutatott csak pozit a teszt. :shock:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Fatamorgana: köszi,én is drukkolok Neked! :)
még csak ez az első hónap,amikor figyelem az ovu-teszttel is a dolgokat (ez sikerült is),reggelente már a jóstesztet is kipróbáltam,a hőmérőzés viszont nagyon nem válik be nálam...,vagy másnál is olyan össze-vissza van?
Most épp fent van a hőm,napközben 37.0-37.2 is van,úgy érzem meggyulladok!

Nem is tudtam,hogy minden hónapban ezzel küzdök... :shock: Most mérem először a reggeli hőket,de nem győzök vetkőzni...
éjszaka óta fájdogál a hasam és a derekam is,picit tartok tőle,hogy nem ez lesz a mi hónapunk,bár jó lenne!

Eszti

Kép
 


Halihó! Mai teszt eredmény:
Kép

:D :D :D :D a holdon járkálok azóta is. Ha minden szuperül megy, 2013 június lesz nekünk is!
ficere
Miskolc
 
 


Ficere: gratula!!!! :)
jujj de imitálnám ezt pár nap múlva! :D

Eszti

Kép
 


Köszönöm(-jük) szépen :)
Az a legdurvább, hogy az exemmel 2 éven át próbáltuk, a mostani párommal pedig kb. azonnal sikerült.
Nem lehet véletlen :)
ficere
Miskolc
 
 


Talán az exeddel volt gond,nem? :roll:
voltatok vizsgálatokon? gondolom mostani partnereddel nem,ha elsőre sikerült :) véletlenek nincsenek!!!

Eszti

Kép
 


Voltunk vizsgálaton, és az jött ki, hogy a probléma nálam van (kevés, kb. feleannyi a sejt, mint kéne). Nála nem mutattak ki semmit.
Nem vagyok semmilyen szinten hívõ, de lehet, hogy ez máshol dõl el mégiscsak? ;)
ficere
Miskolc
 
 


Ficere gratulálok!!!!!!!! :))))
Te vagy az első kismama! :)

Az exeddel nm illettetek össze, biológiailag sem. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


incifinci
ez a hőmérőzés azért lutri, m pl ha a lakásban más hő van egyik-másik nap, akkor az hat a te hődre is így nem 100% Én 1x próbáltam egy hónapig, de olyan összevisszaság volt, hogy hagytam a francba. 8)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Ficere gratulálok!!!!!!!! :))))
Te vagy az elsõ kismama! :)

Az exeddel nm illettetek össze, biológiailag sem. :wink:

Õõ... a félreértések elkerülése végett: én az apuka leszek, ha minden jól megy :D A "sejt" alatt a kis farkincásokra gondoltam.... visszér és gyerekkori mûtét miatt is lehet.
Köszönöm szépen a gratulációt - és igen, nem illett ott valami... de így van ez jól most már, nagyon is :)
ficere
Miskolc
 
 


Ja Te pasi vaaaaaaaaaaagy??? :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D

És hol a kismama? :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


A kismama egy igazi pacsirta - 9 körül már alszik, és 6 körül kel - magától :) Amúgy pedig jelenleg másik városban - rezidenskedés miatt heti 3 napot. Amit szerencsére a hét végére idõzített orvosi vizsgálat után nagyjából azonnal felfüggesztünk, hogy együtt lehessünk mindig :)
ficere
Miskolc
 
 


Reggel még otthon pisilt egy pozitívat és otthagyott Téged repesni? :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Nem reggel pisilt, hanem kora délután, a képet pedig emailen perceken belül megkaptam :)
Ez volt az ajándék, pedig nincs szülinapom :D
ficere
Miskolc
 
 


Ja, hogy még összeborulás se volt? Na akkor nem fogsz sokat aludni, ha nem tudjátok kibeszélni magatokból :) Mióta vagytok együtt? :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Hát igen, õ is mondta hogy jobb lett volna, ha élõben látja a fejem amikor megtudom, de egyszerûen nem bírta kivárni... Megértem, nem az a türelmes típus :)
Másfél éve vagyunk együtt, de én már vagyok olyan tapasztalt (38 ) azt hiszem, hogy a legelején tudtam, hogy tõle akarok gyerekeket. Õ 27, de hálistennek szintén nem a "keresem az utam" fázisban jár õ sem. Úgyhogy ez egy teljesen tervezett dolog, amitõl igazán durva, hogy kb. azonnal sikerült!

Az tény, hogy aludni nem nagyon akarózik, pedig elég sokat beszélgettünk ma este skype-on :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficere 2012.10.02 22:54-kor.
ficere
Miskolc
 
 


Gratulálok, remélem én is csatlakozhatom a két csíkos táborhoz 1-2 hét múlva :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Mindenképpen, legyen népes kis tábor ez is :)
ficere
Miskolc
 
 


Ficere: az én férjem az előző pozitív tesztet telefonon tudta meg,és szintén email-ben küldtem a képet,mivel dolgozott már akkor,és kellett a megerősítés,hogy tényleg 2 csík van rajta :D

Fatamorgana: Nekem kezd leesni a hőm,bár ahogy írtad is,nem tűnik megbízhatónak a dolog... Azért viccből ma is ellőttem egy negatív terhességi tesztet,még mindig korai lehet,bár a "mindjárt megjön" érzés az megvan,egyetlen bíztató jel van elkezdett fájni a hónapjamnál! :D
Ez volt az előző terhességemnél az első jel :D Persze ez most lehet a menstruáció miatt is,de nekem azelőtt mindig kizárólag a hasam-derekam jelzett,se mellfeszülés nem volt,se más :)

Eszti

Kép
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni. Igaz még csak a reménykedők táborához. Elvileg 5 nap múlva kellene nem megjönnie, remélem nem is jön:-) Ma csináltam egy tesztet, ami negatív lett, de még csak a 9. dpo-n vagyok, remélem csak azért lett negatív mert korai volt még.
Nálunk a harmadik baba lenne, már 10 hónapja próbálkozunk, de eddig nem sikerült. Remélem ez a hónap végre sikeres lesz! Remélem szerencsét hoztok nekem:-)

Ficere!
Gratulálok nektek a pozi teszthez! Tök jó, hogy itt vagy, érdekes egy pasi szemszögéből látni a várandósságot:-)

A többieknek nagyon drukkolok! Zebrásodjunk együtt! :D
mokieger1
Szeged
 
 


Szia Mokieger1! :)
drukk Neked is! Nekem 3 nap múlva kéne nem megjönnie,én ma is teszteltem egy totál negatívat,de még nem adom fel,míg meg nem jön.
Akkor viszont majd másik topichoz kell csapódnom,pedig most már szívesen maradnék itt :D

Eszti

Kép
 


mokiegér szia itt! :)

Az első kettő hamar összejött?

Amúgy én azt mondom ha mensi napján még nega, azért nem kell elkeseredni, nekem is később mutatta csak ki. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Nekem a lányom is sok évnyi várakozás után sikeredett (nem spontán),de bízom benne,hogy a kistesóval szerencsésebbek leszünk! :)

én 2 nappal korábban teszteltem,először semmi se volt a teszten,csak jóval későb újra ránéztem,mielőtt a kukába akartam dobni,és akkor megláttam nagyon halványan :)

Eszti

Kép
 


Incifinci
Na akkor reménykedjünk, tesó tényleg spontán összejött!! :wink:

Én megálmodtam, h pozit tesztelek és azonnal felkeltem olyan 5óra magasságában, és már majdnem a kukában landolt a teszt mikor vetettem rá egy uccsó pillantást... :shock: :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Ma is teszteltem egyet,igazából semmi nincs rajta,aztán sok idő után ránéztem,és még mindig semmi,csak azt hiszem a 2. csík helyén valami gyűrődés-féle csíkot láttam,de azóta mintha az is eltűnt volna! :lol: :lol: :lol: :lol:
olyan volt,mintha a körmömet mélyesztettem volna a csík helyére,tehát nem láttam elszíneződést...

Nekem mondjuk a lányom is nagyon kicsi HCG-vel érkezett,csak a facelle teszt mutatta ki igazán (olvastam,hogy sokaknak csak azon látszott ;) ),így ma irány a Rossmann! :D

Na,most ránéztem újra... Bakker,MINTHA....,de talán csak odaképzelem,mert annyira halvány,hogy csak a még negatívabb teszthez képest képzelem oda! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti

Kép
 


A halvány is pozi!!!!!

Jajjjj de jó lenne!!!! :)

De a facelle-t reggel lődd el tuti, ami tuti! 8)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Fatamorgana: most lőttem el,de reggeli mintával,hát ez elég negatívnak tűnik...
még mindig lehet mondani,hogy korai,hisz szombaton kell(ene) megjönnie,de mivel olyan soká volt a peteérésem,elvileg akkor még tovább csúszhat a következő ciklusom,szóal fogalmam sincs!
eléggé egy csíkos ez is :(

Eszti

Kép
 


mikor volt PÉ-d?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Fatamorgana: 23-án és 24-én volt pozitív az ovulációs teszt,mindkettő egyformán erősen pozitív lett.
Elég nagy csoda lenne,ha sikerülne,de bízom azért egy ekkora csodában...

Eszti

Kép
 


Persze a grafikonom miatt berakták szept.19-re az ovulációt,mert a hőm épp azután ugrott egyet,de igazából csak napokkal később volt először pozitív az ovulációs teszt.
Az nagyon szépen erősödött,így azt biztosra veszem!

Eszti

Kép
 


Nekem anno 20án volt PÉ-m és csak 10-én lett + a teszt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fatamorgana 2012.10.04 14:40-kor.

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


sztem is az ovu teszt a lényeg!

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


korábban is teszteltél,csak negatív lett?
mondjuk ez a teszt felbosszantott,mert úgy használtam,ahogy írták,10 mp-ig a mintában max. félig,és 3 perc várakozás,de még csak át se nedvesedett,így újra kapott 10 mp-et a mintában (mázli,hogy nem öntöttem ki az első merítés után),akkor már elindult felfelé a nedvesség,így lett negatív.

Sajnos abszolút benne van a pakliban,hogy negatív lesz a következő napokban is,de olyan jó álmodozni,hogy talán egyik nap csoda történik,és ott lesz a második csíkocska is :D

Eszti

Kép
 


Persze, hogy teszteltem korábban is, majdnem minden nap, jó pár tesztet ellőttem, mire pozi lett! :wink:


Így van bízni kell a végsőkig! :) Én már beágyazódásos tüneteket is produkálok és simán lehet, h csak bebeszélem, de nem érdekel. :oops: :lol: :lol: :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Én is minden tünetet bebeszéltem magamnak! :lol:
Elkezdett megint feszülni a hónaljam-mellem környéke (már nem cicizünk),először azt gondoltam,hogy még le kéne szívni,talán telítődött,nem marad abba a termelés,de 2 cseppnél több nem jött,szóval úgy látszik nem ez a megoldás.
A szúrkálódást is éreztem,és valahogy jobban kitüremkedik a méhem (ez mondjuk lehet hogy minden ciklusban így van,csak most tűnt fel! :lol: ).
Igazából minden bebeszélhető terhességi tünetnek is,de PMS tünetként is elmenne bármelyik! :)
A hőm még nem esett le,és mára egy picit erősödött a jósteszt is,pedig tegnapra mintha gyengült volna,szóval bármi lehet,meg annak az ellenkezője! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti

Kép
 


Ha én is jósolhatok, akkor sztem terhes vagy! :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


De aranyos vagy! :D Szuper lenne! :) Nem adom ám fel,míg utól nem érnek a piros betűs napok :lol:
Te miket érzel? Drukkolok ám nagyon!

Eszti

Kép
 


Ja,és álladóan kellene piss.... Még nincs egy órája,hogy teszteltem,akkor voltam is mosdóban a meglevő teszttől függetlenül,de most megint mehetnékem van,pedig nem járok ki sűrűn amúgy,elég rossz "ivó" vagyok :)

Eszti

Kép
 


Fatamorgana!
Az első 5 év után jött össze. 6 inszem és 2 lombik után spontán:-) A második gyerek 10 próbálkozós hónap után sikerült.
Mai teszt olyan, mint Esztinek:-) Mintha csík van rajta. Persze nyilván száradási csík.... De én is nagyszerűen tudok tüneteket produkálni. Ebben csúcs vagyok:-)
mokieger1
Szeged
 
 


Mokieger: hihi,sokban hasonlítunk! :D 5 év,majd lombik... A mintha-csík szárazon még annyira se látszik,tényleg csak odaképzelem szerintem,de látok különbséget így is a két negatív teszt között.
Bárkinek megmutatnám,hogy nézze meg jobban,akkor se látn rajta semmit! :lol:
Szerintem tényleg nincs ott semmi,max. tényleg a csík HELYE kihagyva! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálatok miért kellett meddőségi?

Eszti

Kép
 


A legfeltűnőbb tünet nálam az az alhas feszülése. Egyébként van egy enyhe derék fájdalom. Lényegében olyasmit érzek, mint PÉ-kor és mensi környékén, de enyhébben.

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Fatamorgana: no a derékfájdalom nálam is megvan... :?
A mindjárt megjön-érzés is megvan,bár enyhén,de ennek nem tulajdonítok jelentőséget,az előző terhességemet minden hónapban kísérte ez az érzés,majd jött mellé a keményedés. :lol:

Nekem a méhem feszül nagyon! Félő,hogy simán csak meg akar jönni... :shock:

Eszti

Kép
 


Jóestét,

Mokiegérnek is üdv! :)
A (remélem, most már biztosan) kismama már alszik, mostanában a gyomorégés meg a hajnali émelygések miatt rosszul alszik szegény. Ezzel együtt (és velem együtt) még mindig a világ egyik legboldogabb és legszerencsésebb embere... azt még csak álmodni se mertem volna, hogy azonnal összejön nekünk a legelsõ próbálkozásra. Ráadásul a fenti kép alapján a tesztcsík brutál erõs lett, vastagabb mint a kontroll :D
Mindez kora délutáni pisibõl. 16-án volt az ovuláció, a 28-ai elsõ teszten még semmi se volt. 2.-án pedig már a fenti sikerült :)
Tényleg érdekes férfiként ezekrõl olvasgatni, de én mindig is teljesen nyitott voltam. Az is különbség, hogy nekünk ez az elsõ. Az itt olvasottak (sok év próbálkozások), és a korábbi, doki általi "leírottságom" fényében egészen elképesztõ, hogy milyen szerencsések lehetünk.... remélem, nem kiabálok el semmit :)
Egyelõre minden ok, vasárnap lesz az elsõ vizsgálat és elõzetes UH :)
ficere
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Üdv mokieger (vicces a neved!!!! ) :D talán egri vagy?

Ficere meglepetten láttam,hogy pasi vagy :oops: örülök nektek és nagyon nagy gratula!!!

Rólunk: van már egy 2 éves kislányunk.tesót kb. egy-másfél éve próbáljuk összehozni sikertelenül :? az a durva,hogy Anna azonnal "összejött" szinte pontosan három éve! Ő 2010 júliusi ha pedig végre szerencsénk van tesó jun.19...........
Tesztelni nem merek még,igazság szerint még múlt héten rendeltem ebayről 20 terhességi tesztet de elkeveredett valahol az új és a régi címünk között.... :lol: venni nem akarok mert itt (németország) eléggé drága és ez a 20 az ebayen 2 euro volt összesen............

Tüneteket természetesen már én is "csinálom" magamnak :lol: cicifájás,kívánósság,gyomorégés,fáradtság....de már lassan másfél év után tudom,hogy ezekre nem kell figyelni........... :lol: :roll:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Mokibuci: drukk a teszteléshez! :)
Mikor kellene megjönnie?
Én az esélytelenek nyugalmával csinálom a teszteket,akkor lennék meglepve,ha egyszer nem csak az ovu lenne pozitív,hanem a terhességi teszt is! :lol:

Eszti

Kép
 


Ja,természetesen ma is gyártottam negatív terhességit,mondjuk ez nem érzékeny teszt,és lehet,hogy a késői pé miatt nem is holnap kéne megjönnie,hanem csak 2 nappal később...
Az ovu tesztem (jósteszt) halványodott mára,a hőm még "fent" van...


Aki figyelte a peteérést ovulációs teszttel: tényleg pont 14 nappal később jön meg azután?
Vagy ez csak annyira igaz,mint hogy egy ciklus 28 napos?

Eszti

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron