Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!

Cicamica jó vásárlást nektek akkor :)
Zsófi nálunk is borongós az idő :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)

Kellett dícsekednem ,itt is beborult.

Már rég akartam írni,hogy nálunk a kisfiam születése óta Apás,(Párom tartotta míg engem elláttak a szülőszobán).
Kiskorában mindig az Apját leste,volt hogy,egész nap sírt majd megőrültem ,nem tudtam mi a baja ,aztán hazaért a Párom és szószerint viháncolásba kezdett. Első szava is Apu volt :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Megvettük a komódót íme:)
Utolsó kiállított példány volt,57. ezer volt az eredeti ára de le volt értékelve 43 ezerre.
Erre észre vettem,hogy a tetéjén van egy minimális karcolás,így megkaptuk végül 38 ezerért
Párom már össze is szerelte :lol:

http://kika.grando.hu/kika-katy-pelenka ... 1493644650

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

 
 

most nézem a kika honlapján, hogy vannak egész jó árban babakocsik is... 69e-re leértékelve ilyesmi:

http://www.grando.hu/kunert-silver-mult ... 1522123743

jó lenne élőben is látni...

 


Cicamica szuper a komód és az ára is :)
Zsófi jó kis kocsi ez ..mintha már láttam volna élőben a KIKÁban..mondhatni sokszor vagyok arra ha anyuékhoz megyek..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Zsófi!
Abban teljesen igazad van,hogy élőben kell kipróbálni 8)
Én egy csomót kipróbáltam élőben,de nekem szempont volt a könnyű összecsukhatóság, szállíthatóság,strapabíró legyen nem csak a kocsi hanem a huzat is,és kis helyen elférjen.

Az sem elhanyagolható szempont ,hogy milyen terep viszonyok között és mekkora tömegben kell használnod.
Nyílvánvaló ,hogy a belvárosba és vidékies helyre is más és más kocsi jön számításba.

Remélem mindenki megtalálja babakocsi terén is az igazit :lol:
További szép :?: hétvégét ,a nap kisüthetne végre

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Köszi Nitácska :)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


én megtaláltam álmaim babakocsiját és minden viszonyoknak megfelel :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Én is így vagyok vele,drága ,de valószínűleg Öcsémék öröklik majd, így az is szempont ,hogy tartósan jó minőségű legyen 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


csajok normális hogy állandóan a babakocsi és a babaholmikat nézegetem ?komolyan kezdem hibbantnak érezni magam :) meg hát nem első babám :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska amig nem kezdesz esznelkuli koltekezesbe, mehet:)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok!:)

le tudtam végre a dupla vérvételt is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én nekem jövő hét közepén lesz a 3. cukorterhelésem,remélem rendbe lesz megint,mert kénytelen vagyok néha lekvározni a kávé mellett. :oops:


Nem tudom ki hogy van az alvással, de nekem nagyon nehezen megy és fájnak a csontjaim is egész éjjel. :? (lehet,hogy azért mert alacsony a D vitamin szintem)

Nitácska én is vásárlás függő vagyok.Ha a férjem nem fognak vissza,már kész lenne mindenestül a babaszoba.De hál Istennek ő józanabb mint én ilyen tekintetben is :lol:


Végre süt a nap, remélem mindenkinél nem csak nálunk

További szép napot nektek 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Megérkezett a vércukor eredményem. :(
Sajna szigorú diéta, mert 8,7 lett a 2 órás. Na mindegy úgy látszik tolódik a csokitortázás a szülés utánra.
Most azért jobban viselem, mint Áronnál, fel voltam rá készülve.
Viszont a vizeletem teljesen rendben van! Pedig azt hittem nem lesz, mert nagyon zavaros volt.
Mai napig sem tudom mi volt az.
Kicsi gyulladás is volt a szervezetemben, mert fájt a torkom. Ez is megjelenk a vérképemen. Remélem emiatt nem fog antibiotikumot adni a doki, főleg, hogy mire eljutok hozzá már 3 hetes lesz a vérképem.
A torkom egyébként teljesen helyre jött. Úgyhogy szerintem nem kell antibiotikum.
A másik a vasamat nem tudták kimutatni, mert kevés volt a küldött minta. Annyira pipa vagyok arra az emberre, hogy nem tudta rendesen végezni a dolgát!!!

Na ennyi, nálunk is szépen süt a nap, végre!

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Indigo, akkor a szuloszobaba rendeltess ferjeddel egy tortat ;) Annal jobban fog esni. Nyaron az is lehet, hogy inkabb egy bodon fagyi lesz, hutodobozban ;) A pisi meg.... Ki tudja, mitol zavaros. Ok nem talaltak annak.

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sargahibiszkusz, hát az lesz. A múltkor is másnap már hozták a dobostortát. Nyami!
Igaz, hogy még szülés után 6 hétig diétázni kellene, de egy alkalom nem fog ártani. :) Örülök, ha addig kibírom. Fagyiért annyira nem vagyok oda!

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Indigo sajnálom,de csak diéta és nem inzulin ez a lényeg.
A 2 órás 7,6-ig normális elvileg,szóval nincs akkora gond.
Ha kell segítség diétában tudok egy két dolgot csak szólj, bár a leírtak alapján te is jól ismered a rendszert :?

A vizelet nekem is zavaros volt a múltkor,és nekem sem találtak benne semmit(én is torokfájós voltam mintavételkor :lol: )

Én is aggódok,hogy jövő héten milyen lesz a cukorterhelésem ,majd meglátjuk.
Éhgyomrid mennyi volt?Mert azt is nézik,hogy mennyivel emelkedik.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Indigo, ha egyszer már nincs panaszod, akkor miért is adna gyógyszert!? :) amúgy sem szívesen adnak a kismamáknak... nekem a fülgyulladás, és folyamatos láz miatt adtak anno, amúgy a torokfájással (sajnos ma is elkezdődött egy újabb nyavalya) mindig hazazavar, hogy pihenjek, sokat igyak, hársfa tea nagyon jó ilyesmikre, és ennyi! ha nem javulok, ha lázas vagyok, akkor menjek vissza mindenképp, de csak szimpla piros torokra, ami általában szokott a fájdalom hátterében állni, nem adnak semmit! pedig attól is meg tudok őrülni, ahogyan pl. most is! :(

a cukor miatt nem irigyellek, bár talán jobb a terhességi diabétesz, mint a sima... ezt a szülés után le is tudod, viszont a másik oldal egy életre megkapja, hogy folyton diétázzon és társai :(( persze már van benne rutinod, de mégis rossz lemondani! :(

cicamica, drukkolok a cukor miatt!!! nekem csak 1x kért az endorinológus! neked eddig mindegyik jó lett? cukor lötyis mind? volt előtte terhességi diabéteszed, vagy "csak" az IR?

aludni én is nagyon nehezen alszom el :(

nitácska, de jó, hogy végeztél a vérvétellel! a babaholmi nézegetés pedig nem bűn! nekem sem lenne a világ összes pénze sem, ha elengedném magam :)

babakocsi téma! nagyon nehéz ügy... megvettünk egy nagy monstrumot, még Beni születése előtt, imádtuk, igaz, hogy nagy volt, és nehéz, meg a csomagtartóba is neccesen fért bele, de a terepviszonyok és egyéb kívánalmaknak megfelelt teljesen, ő egyébként egy bergon kocsi volt... aztán mikor már Eszter is kinőtte, meg úgy volt, hogy babaproject befejezve, szépen eladtuk a nagy bababörzén még ősszel... erre tessék :D jött hármaska és most agyalhatok, hogy mi legyen! a bergont tényleg csak dícsérni tudom, aki nem akar tömegközlekedni, mert hatalmas, elfér benne még egy nagy baba is jó sokáig, de most olyan kocsit keresek, aminél a vázra külön rátehető a hordozó, meg a mózes és a sport rész is... elég horror árakon mennek ezek a kocsik :( pedig nem terveznék harmadik gyerkőcre 100e-s kiadást csak a babakocsira! :S nem tudom, hogy mi lesz, ezért néztem a kika-sat, mert az jópofa és olyan, amilyet szeretnék is (azért három gyerkőc logisztikázása kemény meló lesz...), csak hát nem tudom, hogy mennyire könnyen tolható, terepen hogy viselkedik, pl. hóban tolható-e, vagy sem, meg ilyen apróságok, amit az ember talán elsőre át sem gondol :D meg nekem azért nem jó a peg perego p3, vagy melyik is, mert ott a sport részre kell a hordozót is rátenni és úgy tudod tolni csak a hordit, ami meg plusz x kiló még, amit fel kell cipelnem a lakásba gyerekestől, plusz a két fülemen a szatyrok és a másik két gyerek még itt-ott :D szóval kihívás jót találni, de igyekszem és mindenképpen beszámolok, ha megvan :D

lányok, a facebook téma elindult, vagyunk már páran a csoportban, ami teljesen zárt, és titkos, szóval csak mi látjuk, hogy kik a tagok és ki mit ír oda. ide is jövünk, ahogy látom, de ott is zajlik az élet. pl. a születéses táblát ide nyíltba nem is tudom feltenni, mert sokan nem szeretnék publikálni a dolgot... ha esetleg meggondolnátok magatokat!!!??? :roll: :oops: olyan jó lenne így együtt maradni! gondolom, hogy ide is jövünk a továbbiakban is, amig az energiával bírja az ember, csak, hogy aztán mi lesz, az kérdéses!? :shock:

 


lányok én a meglévő babacuccokra gondoltam hogy azokat nézegetem egyfolytában:) nekünk már szinte minden meg van csak apróságok hiányoznak meg nekem pár dolog a kórházi pakkba :)

Zsófi facen vissza igazoltalak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsófi

Nekem az első cukorterhelésem rossz volt Meforal mellett 7,4 azt hiszem.(14 hét)
A második Meforal nélkül meg jó lett 5,3-ról csak 5,6-ra emelkedett.(16 hét)
Most jön a harmadik cukros lötyi :oops: (26 hét)

Nekem Ir van,nincs vagyis nem voltam eddig terhességi cukros egyszer sem,remélem nem most kezdem el.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, hát drukkolok, hogy Neked jó legyen a terhelésed. Az éhgyomrim, 4,7 volt.

Sophie, sajnálom, hogy fáj a torkod. A torokfájással az a baj, hogyha baktérium okozza, akkor lemehet a méhlepényre és beindulhat a szülés. Legalábbis nekem ezt mondta anno a dokim, mikor a lányommal a vérképemen gyulladást látott. Azonnal antibiotikumot kaptam. Nem akarlak megijeszteni, lehet, hogy Neked vírus okozza a gyulladást, az nem csinál ilyen galibát.
Hát a diétát meg majdcsak kibírom valahogy. :)

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Indigo

Már csak 15 hét és ehetsz:)rendesen.
Kitartás,ki tudja lehet hogy én is csatlakozom majd,bár nem akarok :oops: elég volt az első 16-17 hét.

Mindenkinek szép napot :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Indigó, köszi az infót, igazából lázam nincs, ha baktérium okozná, gyanítom, hogy lenne, meg trutyi az orromban is, nem? :S remélem, hogy az "enyhébb" vírusos torokgyulladásom van, vagy nem tudom, de elmúlhatna már! :S

Cicamica, simán lehet, hogy kimaradsz a dolgoból! :)

 


Szia Zsófi

Jobbulást!Nekem a Lacalut szájvíz többet segített bárminél és naponta korlátlanul lehet használni :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


cicamica, köszi a tippet!!!

 


Cicamica és ez a szájvíz esetleg segíthet a fogínyvérzésen is ? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita

Arra a fogkrém változat a jó,de az elmex is megfelelő az is íny feszesítő 8)

Végre süt a nap erre meg egész nap fáj a fejem :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Eladó egy kényelmes, tágas Bergon cross babakocsi, vanília-mogyoró színben, így kisfiúnak és kislánynak is használható. Használt, de nagyon jó állapotban. Budapesti átvétel!


Újszülött kortól használható, később sportkocsivá alakítható (télen-nyáron is jól kihasználható babakocsi)
Mindkét irányból tolható (váltókaros), így ha süt a nap, akkor csak átállítom, és nam süt a baba szemébe
Lapra csukható
A tolókar magassága állítható, így különböző magasságú személyek is kényelmesen tolhatják a babakocsit
Kupola tető lehajtható, kihajtható belőle egy kis napellenző
Kupolarész hátulján egy plusz kis tárolórész, a tetején és a két oldalán zipzározható, felhajtható szellőző, szúnyoghálóval (a szúnyoghálón át a baba is kikukucskálhat, ill anya is benézhet hozzá-praktikus!)
Masszív kerekek, amik terepen sétálásnál, kirándulásnál nagyon jól kihasználhatóak, hóban is könnyen lehet vele menni
Elől bolygókerekes, ami rögzíthető fixre (jól fordul, könnyen irányítható)
5 pontos biztonsági övvel ellátott
A lábtartójának a dőlési szöge állítható
Az ülés háttámlája ülőhelyzetből teljesen vizszintesig fektethető
Tágas belső tér, még bundazsákkal együtt is elfér benne a baba!
Mosható huzat
Nagy bevásárló kosár
Adok még hozzá:

Pelenkázó táskát
1 db esővédő nejlont
Szúnyoghálót
1 lábzsákot
Ára mindenestül: 20.000 Ft
Hívjatok bátran, mert jön a jó idő, a nagy kirándulások, erdei séták ideje, amihez kiváló ez a babakocsi, mi nagyon szerettük! :) Telefon: 30-932-4803 (Budapesti átvétel) Kép Kép





 


Cicamica köszönöm :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki rendben van.A betegek gyógyulgatnak szépen.

Nekem nem volt fenékig tejfel az éjszakám,kitört csapostul a koronám, amit a múltkor a fogorvos 1 órán keresztül csinált.

Ez most így marad eldöntöttem,mert annyira tud vérezni az ínyem,hogy úgy sem tudnának mit kezdeni vele.Szerencsére viszonylag hátrébb van,de nem fogok mostanában nagyokat mosolyogni senkire sem.
:oops:

Kisfiam egy tündér mikor mondtam neki mi történt,rögtön rá vágta,hogy mama én büszke vagyok arra ,hogy kiesnek a fogaim :lol:

Mindenkinek szép napot és kérném vissza a napsütést 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


ó, cicamica... :( sajnálom! nálam is vannak gondok, bár igazi koronám nincs, csak egy felépített fogam, amiből lepattant egy nagyon pici darabka, de félek, hogy pont most fogja megadni magát :S reménykedem, hogy nem szívhatok ekkorát!!!

kisfiad tényleg nagyon cuki! :)

gyógyulástól még nagyon messze vagyok :S sajnos! nem tudom. megpróbáltam feltérképezni, hogy merre van egy értelmes orvos, most találtam is egyet, lehet, hogy el kellene nézni... vasárnap is rendelnek! de persze lehet, hogy ez egy ilyen hosszú folyamat, főleg nekem, akinek ultra gáz az immunrendszere és csak még türelmesebbnek kellene lennem :)

 


Sziasztok!

Cicamica, sajnálom a fogadat! A fiad tényleg cuki lehetett. :)

Sophie, biztos több idő kell a gyógyuláshoz! Próbáltad már a sós vizes öblögetést? Én mindig ezzel szoktam gargalizálni, már akkor is, amikor érzem, hogy valami készülőben van. Jó sósra szoktam készíteni és akár óránként is öblögetek vele. Illetve kamillateát iszok reggel és este.
Jobbulást!

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ma voltam ismét ultrahangon, módosították a szülés időpontját, júl 30-ról aug. 12-re. Kb nekem is így jön ki a 40 hét. Most 22 hét 4 napos Panni baba. Jövő héten megyek terheléses cukorvizsgálatra, meg a védőnőhöz is. A módosított időponthoz képes kíváncsi vagyok, hogy a babám mikor fog ténylegesen megszületni.
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Ungeszbungesz, Benim pont 5 éves lesz aznap? :)) szerencsés nap amúgy! szerintem ez olyan "hülyeség", hogy menet közben is ennyit módosítgatnak, mert miből ítélték meg most, hogy 2 héttel kisebb? eddig nem volt az? vagy csak eddig nem módosították az időpontot? amúgy meg tényleg akkor jönnek, amikor nekik jó! :) na jó, valaki az istenért sem akar kibújni, de ez egy másik sztori! :)) a lényeg, hogy minden okés Pannival!

Indigó, köszi. megpróbálom még azt is, a türelmem elég véges már... éjjel sem alszom valami jól, arra kelek, hogy ömlik a nyál a számból kifelé, gondolom, hogy ne kelljen lenyelnem, mert az iszonyatosan fáj :S

 


Zsófi!

Ha nagyon elhúzodik azért jó lenne megmutatni magad egy orvosnak :shock:
Igyál sok citromos langyos teát,(ne zöldet és feketét)és a kamilla tea is jó,esetleg hurutra hársfavirág tea.

Hát beszéltem a fogorvossal szájszebészhez kell menjek kihúzza a gyökeret a koronám helyén és csak szülész után lehet implantátummal foglalkozni :cry:
Nem tudom,annyi kiadásunk lesz ,hogy csak na ha időre jön szóval lehet ,hogy így maradok :?

Ma napoztam egy kicsit ,úgy is mindig kicsi a D-vitamin szintem.Remélem Zsófi neked is használ majd a napocska::)

Vigyázzatok magatokra és szép hétvégét mindnekinek 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


cicamica, igen, én is így gondolom, elvileg holnap reggel rendel egy dokinő, aki tud, vagyis ért magyarul, esetleg elmegyünk arra, ha semmi nem változik, mert nagyon ucsi, csak azért attól is félek, hogy milyen gyógyszert ír fel, ha egyáltalán felír bármit is, mert csak francia és holland leírás lesz rajta, az tuti... szóval azért vannak kételyeim! :( ha otthon lennék, már rég elmentem volna az orvohoz! mondjuk az is igaz, hogy lázam nincs, szóval nem tudom, hogy mit fognak velem kezdeni... majd beszámolok! :)

óóó, ez nem hangzik jól! és mindenképp az implantátumos megoldás játsszik? tudom, hogy nagyon jó (nekem nincs), de iszonyat drága és hosszadalmas a felépülés is :( mondjuk az is igaz, hogy a hídnál meg több, esetlegesen full egészséges fogat kell kinyírni :(

hát a nap itt is sütöget, de azért melegünk nincs :)

 


Csajok, nálunk voltak történések a múlt héten :(
Sajnos betörtek a lakásunkba, és elvittek néhány cuccot. Leginkább a laptopot sajnálom, mert rajta volt az összes kép amit a fiamról készítettünk az évek során. Így csak az a pár maradt meg, amit előhívattam és beragasztgattam az albumba.
Sajnos leginkább a gyerkőcöt viselte meg a dolog, mert még mindig nem mer nagyon eltávolodni tőlem. Pl. ma a reggeli után, addig ott téblábolt amíg el nem pakoltam, de egyedül nem ment el a fürdőszobáig fogat mosni. Szerencsére a szokásával ellentétben, erről most beszél és kérdez, így remélem, hogy kibeszéli magából és megnyugszik a kis lelke.

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


homano, nagyon sajnálom!!! :( reméljük, hogy hamar kiheveritek a dolog lelki részét!!! egy nagy kalappal! amúgy mikor történt? nem voltatok otthon? vagy éjjel?

 


Homano sajnálom:(

Nekem egyszer a telefonomat lopták el,és azt is csak a kisfiam képei miatt sajnáltam,de ez így még sokkal rosszabb.

Remélem a kicsi hamar fel fogja dolgozni a történteket.
Nálunk a házba 3 éve volt egy betörés sorozat(vagy 6 lakást törtek fel),nekünk akkor szerencsénk volt,mert éppen akkor értem haza, amikor a mi lakásunk következett volna,5 méterre voltam a "munkásoktól".

Mindenkinek szép napot !

Holnap cukorterhelés :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Mivel mindketten dolgozunk a férjemmel, így volt idejük bőven a betörőknek nap közben. Persze, ha már ott voltak, akkor nem csak a mi, hanem a szomszéd lakását is feltörték, ebben még a hasonló ajtók és zárak is segítették őket. :(
Izgalmas volt éjszaka a behajtott ajtó és az elé tolt szék "védelmében" aludni. Szerencsére hétvégén kicserélték a komplett ajtót. Balkónak viszont úgy tűnik, jó sok idejébe fog kerülni, amíg visszatér a biztonság érzete. Egyenlőre nem mer egyedül maradni a szobákban és este is hiszti van, hogy a saját ágyában kell aludnia.

Cicamica, szorítok holnap :)

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


nagyon sajnálom Balázst! :(

 


Homano sajnálom.és rohadjon meg aki ezt tette :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Megjött a cukorterhelés eredménye
éhgyomri:4.8 60':8.8 120':5.9 :lol:

Szóval úgy néz ki a dolog,hogy megúsztam 8) Ennek örömére már le is csúsztattam egy jégkrémet 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, juhéjjj! :) Na az én 60 percesem ettől durvább volt... :P

 


Zsófi

Köszi!Jobban vagy?Mikor jöttök vissza?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nitácska de kedves vagy a rohadásnál ennél több kellene nekik...

Változatok betörésre:

Egy másik topikos ismerősnek lentről vittek el sokmindent amíg ő egyedül fent aludt a két gyerekkel...


Plusz ezt a múlt héten hallottam, a csajszi ahol lakik, a "munkások a panelben, fenti és lenti emeletekre beszóltak, hogy elnézést, most egy kis lakás átalakítás van-lesz, egy pár óra hangoskodás lesz. MEgjöttek a lkakók, flexel kivágták az ajtót és kirámoltak...

Az évolyamtársam apja adtt valami kulcsot a betörőnek, mert becsöngettek, hogy van e valamiylen szerszámuk, utána a pasi kész volt...



NEkem megvan az eredmény, nincs pajzsmirigy bajom...
Hétfőn cukros lötyi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia Kemse

Drukk hétfőre!
Ez én ismerőseimet elgázosították, az egész család otthon volt,nagyszülőkkel együtt 140 nm családi házban.

Nagyon durva dolgok mennek.
Mi anno éppen megúsztuk,ha pár ms később jövök haza akkor pont bent találom őket,szó szerint.

Mindenkinek szép napot ,remélem nem ér senkit semmilyen balszerencse/betegség már,és kibírjuk a hátra lévő pár hetet nyugiban,utána úgyis indul a banzáj :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kemse, de miért!? mi volt a tünet, hogy talán van!? ... nekem van :( kell is szednem rá gyógyszert. Beni után alakult ki :S állítólag nagyobb a sansz a fiút szülő nők között :(

Cicamica, hétvégén átmegyünk a tesómhoz Londonba :) és akkor onnantól még 1 teljes hét, és hétfőn megyünk!!! véééégre!

és igen, köszönöm, jobban, a torkom már csak reggel fájdogál, de szerintem a száraz levegő miatt... viszont most van más bajom, szóval tegnap voltam nőgyógyásznál! :( komolyan! nem egyszerű a dolog!

 


Sziasztok!
tegnap elmentem én is a cukros vv eredményért.minden rendben :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsófi!

Remélem semmi komoly.
Én is szedek gyógyszert a pajzsmirigyemre,amit idő közben meg is kellett emeleni.
Most várom a következő pajzsmirigy és egyéb eredményeket,remélem minden rendben lesz.

Nitácska

Gratulálok:)

Mindekinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron