Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Cicamica köszi: )

sajnos 3 napja viszont hogy ne legyen minden jó kijött az aranyerem (:

mára már jobb de padlón voltam emiatt lelkileg..egyik terhességnél se volt ilyenem..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma bűnöztem rendesen egyik ismerősömmel voltunk négyesben a Hemingway étterembe,ahol vasárnap családi nap és hát bármennyit ehetsz és ihatsz fix árért.
Hát rendesen kihasználtam az étlapot :oops:
Hál Istennek voltak még ott kismamák ,szóval így nem volt annyira kínos.

Nitácska !
Reparon krémet használj előtte és utána is,viszonylag gyorsan rendbehozott anno engem,mondjuk nekem szülés után volt 5 hónap extra brutál,neked max 1-4 napig segíteni fog.

Remélem mindenki jól van Zsófi remélem meggyógyultál 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért!
(Egyenlőre) kezdő fotósként, de rengeteg ötlettel ingyen pocakos,újszülött,baba-mama fotózást vállalok. Az eredményt nyersen illetve retusálva természetesen nektek is elküldöm
Fóton lenne a fotózás (Bp-től 5 km-re).

Akit érdekel kérem írjon a kedver@yahoo.com-ra!

Üdv:
Csilla"

Csilla

 
 

Sziasztok!

Megjöttem a szájsebésztől.Baromi ügyes egy férfi kb. egy perc alatt végeztem.
Sajnos minimum 2 hét a gyógyulási idő és kb 3 hétig nem javasolt a tejtermékek fogyasztása.

Remélem mindenki jól van. 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, de jó! és a fájdalom? volt? vagy lesz? kihúzták végül, ugye??? gyógyulást!

és köszi a kérdést, igen, meggyógyultam. vééégre! :) mindjárt megyünk haza!

 


Csajok, ti hogy álltok a plusssssz kilókkal?

Én annyira élvezem, hogy végre süt a nap és kiszabadultunk a szobából. :)
Jaaa, és holnap megyek a dokimhoz, meglesni a "nevesincs" kis csajszit. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mekkora lehet odabent. Minden esetre aktívan mozog, rugdos, bökdös.

Egyébként, nektek sem adják át a helyet a BKV járatain, vagy csak a mi környékünkön ennyire figyelmetlenek és udvariatlanok az emberek?

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű a kisfiúnk :lol: Sajnos képet nem tudok feltenni(úgy is mindenkinek a sajátja a legszebb ,de még nem adtam fel teljesen a harcot:)

Már egy kilós és szépséges:)
Hál Istennek egészségesnek tűnik minden téren,és még a dokink is megjegyezte hogy nagyon szép fotogén kisfiú:)

Most teljes a boldogság 8) Ráadásul a párom is ott volt ő is nagyon büszke,vitt is be egy nyomtatott képet a munkahelyére 8)

Remélem mindenki jól van:)Zsófi már nem is fáj a fogam helye és örülök ,hogy meggyógyultál.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


homano, nem tudom, hogy állok a plusz kilókkal... de biztos, hogy szarul, mert nem igazán tudom türtőztetni magam :S

cicamica, de jó!!! nem semmi, hogy már 1 kiló. olyan hihetetlen, hogy már ilyen nagyok. nem? :)

mi kedden megyünk a G1-be! izgiii! :)

 


Sziasztok!

Egész nap az uh-n készült fotókat bámulom :oops: :)
Megpróbálok majd ide is feltenni egyet ,remélem sikerül.

Biztos meg fogsz hatódni Zsófi kedden ,vigyél majd zsebkendőt:)nagyon cukik ilyen korba már:)

Midenkinek szép napot és vigyázzatok magatokra 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kép Picink

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!

Cicamica én sperti krémet kaptam ami úgy látszik használ is..remélem már nem fog kijönni a terhesség alatt...

nagyon jól tetted hogy annyit ettél ittál amennyit csak tudtál :) néha belefér az ilyen is :)

tényleg GYÖNYÖRŰ a kisfiad :) :)

Zsófi örülök hogy meg gyógyultál :) :) :) :)

Homano nem vagy egyedül nekem se adták még át a helyet csak nagy marha szemükkel nézik a pocakom..de addig még be nem szólok):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi szépen Nitácska:)

Várom majd én is a képeket mindenkitől:))))

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, de széééép! remélem, hogy nálunk is tudnak majd ilyen klassz fotót csinálni... bár ugye nekem van a hasamon felesleg jócskán, így mindig az van, hogy rossz szonográfiás viszonyok :/ ez van!

zsepi mindig van nálam :P kisgyerekkel vagyok :DD (mondjuk a férjem sosem tart magánál, ezért marha pipa is vagyok, mert mindig kellhet a gyerekeknek, de ő ilyenekre nem gondol :))

kedden már 27+5 leszek :)

 


Köszi Zsófi:)))

Páromnál általában van,főleg nyáron,mert allergiás szegénykém.
Én csak egy nappal járok előtted:)
Biztosan kerek lesz a pofija nálatok is.

A kilókról ne beszéljünk inkább.
A kisfiam megkérdezte,hogy miért nem veszek magamnak egy nagyobb méretű melltartót,mert ez szerinte már kicsi.Mondtam ,hogy már gondolkodunk Apával,csak nem tudjuk hol tudunk megfelelő méretűt kapni.
Erre rám néz és kijelenti:Tudod ugye mama ,hogy neked zs-s kell? :lol:

Hát jelenleg az F110-es melltartó is kicsi,remélem nem nő tovább a mellem. :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica majd még szülés után tuti nőni fog:) legalább is nekem akkor a triplájára nő még :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Nitácska ne idegesíts :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, és hol szerzel be ilyen méretű, normáis melltartót? nekem a hátam nagy, vagyis nem a mellem nő, sőt... sajnos tejem sem igen szokott lenni, szóval erre nem foghatom :( de nekem is nagy méretű kellene, a triumph nagymama melltartói pedig nem jönnek be. szeretem a pamut, kényelmes viseletű melltartókat! hol lehet ilyesmit, ebben a méretben???

 


Sziasztok!!!!!

Cicamica nem akartalak én idegesíteni :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ha jól tudom van egy üzlet a Kék golyó utcában.Én anno ott vettem magamnak,most azt hordom ,de valószínűleg kell majd egy új is.

Nitácska ,csak hülyéskedek nehogy már magadra vegyed :lol:

Ha találok jó melltartót felrakom az üzlet címét,hátha mást is érdekel.

Kérdésem lenne ,hogy valaki közülünk nem MTHFR heterozigóta véletlenül?
És ha igen kihez jár hematológushoz?

Mindenkinek további szép napot!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


úristen, én a kérdést sem értem... :S

a Kék golyó utcában mi ez a bolt? fehérneműs? vagy aranypók? vagy mi?

 


Szia Cicamica!
Sajna én sem értem a kérdést :-(
ez véralvadással kapcsolatos talán?
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok !

A kék golyó utcai fehérneműs bolt.

A MTHFR véralvadással kapcsolatos mutáció,szerencse,hogy nem értitek,mert akkor ti nem szenvedtek vele.
Már sikerült felvennem a kapcsolatot a trombozis központtal,lehet hogy vérhígitót kell kapjak a végéig,illetve szülés után pár hétig.,
Kedden megyek,majd kiderül.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, sajnálom :((

 


Cicamica nem vettem ám magamra :) nyugis tipus vagyok :)
remélem minden rendben lesz :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)
Nitácska remélem is ,főleg így háromszoros Anyukaként nem lesz hátrányod belőle,ha nyugodt tudtsz maradni :lol:
Mi ma vettünk még pár dolgot a picinek,dekorokat a szoba falára,mellszívót ami mellé kaptam egy ajándék sterizilálót,és egy terhes nadrágot is ami jó vékony és szerintem szülés után is jó lesz majd.

Remélem mindenkinek jól telik a hétvégéje 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


én most egy kismama szoknyára hajtok de még nem válaszolt vissza a csaj...

már várom hogy mi is beszerezzük azt a pár dolgot ami még hiányzik a picinek :)
de a legjobban azt várom mikor össze állítjuk a kiságyat meg mindent ami hozzá van :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


cicamica, a gatyót hol sikerült beszerezni? én ha hétfőn hazamegyek, nyakamba vehetem a várost és kereshetek terhesgatyót, vagy akármit, amit nyári és rám is jön... a régi háromnegyedes gatyóm sajnos megadta magát, és kidobtam már jó rég! :S

 


Zsófi!

A Brendonban vettem,sajnos a méretemben nem volt nagy választék(44-es jelenleg),és a kismami ruhákba sem fértem bele a mell méreteim miatt :oops:

A faldekorációk hungarocellből készültek és viszonylag reális áron árulják.

Melltartó még mindig gond,nem tudok eljutni a Kék golyó utcába ,mert mindig van valami intéznivaló.

Sajnálom,hogy a többiek így eltűntek:(jó lenne tudni mi van velük

Szép hétvégét mindenkinek 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

még télen én is vettem gatyót a Brendonba de már milliószor megbántam annyi pénzt kidobtam:(
a neten is találtam nagyon jó nacikat marha olcsón a brendonhoz képest :)
én most tunikákra vadászok :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tősgyökeres Babanetesként örülnék, ha szintén Babanetes kismami lenne a következő elégedett tulajdonosa hőn szeretett babakocsinknak, úgyhogy engedelmetekkel linkelném. Köszi, és jó babavárást! :D

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 83285.html

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
Mindenki azért nem tűnt el! :-)
Most a 25. hetet kezdtük el, voltam vérvételen, a süllyedésem 100 lett! Most keresik az gócot, voltam gégészeten, ott semmi, ma megyek fogorvoshoz, remélem ott sem lesz semmi. Írt fel a doki vasat, azt kell még szednem.

Hogy viselitek ezt a hirtelen meleget?
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Ungeszbungesz kitartást a fogorvoshoz! :)

én most kezdem nehezebben viselni ezt a meleget..pont ma beszéltük párommal hogy felállítjuk a nagy medencét.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjártam a hematologust,szurnom kell magam vérhígítóval a végéig,és szülés után is,nem lesz kellemes,de ez van :cry:

Ungeszbungesz te mikorra vagy kiírva?
Mert nem látok nálad vonalzót,és lusta vagyok visszaolvasni.

Holnap szabadnap jó lesz,hogy nem kell hajnalok hajnalán kelni,lesz egy kis nyugi így hétközben.

Remélem minden rendben mindenkivel:) 8) További szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Cicamica: elvileg júl 30-ra, de sztem aug. 2, a legutolsó ultrahang szerint aug 12. A fene se tudja, hogy most mi az igazság.
A fogorvosnál millió injekciót kaptam, húztak egy fogamat, a fogköveket leszedték és még két fogamat tömni kell.
A vérsüllyedésre antibiotikumot kaptam, amit a nődoki írt fel.
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Szia Ungeszbungesz!

Sajnálom,hogy ennyi gond van a fogaddal,nekem is kihúztak egyet,egyenlőre úgy néz ki,hogy ennyivel megúsztam a dolgot.

Lehet,hogy a fogad miatt rossz a vérsülyedésed,nekem érdekes módon azt nem is nézték.

Remélem mindenki jól van. 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Cicamica kitartást a szurikhoz!!!!!!!!!!!!!!

Ungeszbusngesz remélem sikerül hamar helyre hozni a fogadat!!!!!!
nekem is kéne mennem fogdokihoz hogy betegye végre az ideiglenes tömést a fogamba de mindíg csak halogatom :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok !

Kérdezném,a 3.babásokat,hogy tényleg igaz,hogy a 2. gyorsabban meg lehet szülni,mint az elsőt?

Tapasztalatokat kérnék,előre is köszi. :oops:

Hát Nitácska,a cél érdekében mindent meg kell tennünk,sajnos.
Hál Istennek a férjem ügyesen szúr 8)

Mindenkinek szép napot :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


ma voltunk uh-on :)

olyan szép nagy már a lánykánk :) :)
már 1200 grammos és harántfekvéses :) már unta a fejel lefelé levést:)
beszélgettem szülésznőmmel hogy ő juli 15-17-ig nem lesz és megbeszéltük hogy juli 10 és 14-e között megnézi a méhszájam és ha úgy áll akkor indítjuk a szülést....mert én nem vagyok hajlandó másnál szülni..és ahogy ismerem magam tuti magától akkor indulna be mikor ő nincs...
de ha a méhszájam teljesen zárt akkor imádkozunk a csajszimhoz hogy ezek alatt a napok alatt ne induljon eme külvilág felé..:)

no de a méretei ha érdekel valakit :)

BPD:70 mm
HC: 261mm
AC: 233mm
FL: 55mm

igaz hogy a 2 és többedik baba gyorsabban jön...Mátém 4 és fél óra alatt lett meg ..Barnikám másfél óra alatt :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:)


Nagyszerűek a méretei,és gyönyörű a súlya is:)))Látom nem csak az enyém szeret haránt feküdni.Mindig mikor el akarom panaszkodni magam a dokimnak,hogy úgy fekszik,lemegy koponyavégűbe :lol:

Többiek?Mi újság?

Szép napot mindenkinek 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok! En atkoltoztem nagyreszt facebookra, mert ott azert amugy is megfordulok minden nap. De heti egyszer benezek ide is.
31 het 3 napnal jarok, plussz 11 kilo amit soknak tartok. Az elsovel a 40. heten volt 12. Penteken megyek UH-ra, akkor lesz a 30-32 hetes szures es mericskeles.
A masodik baba valoban gyors, nekem is villambaby volt. Ne tokoljetek sokat a korhazba menetellel...
Aranyerre pedig en probaltam mindenfelet, kupot, kremet, de aztan szules utan csak a tabletta tette helyre. Hiaba irtak, hogy terhesen meg szoptatosan ne szedjem, nagyon sokan szedtek es sokaknak segitett. Nekem is. Mert mas nem. Sajnos.
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Szia Sargahibiszkusz:)

Köszönjük a jó tanácsokat,megszívleljük.
Sajnálom,hogy mindenki szinte átpártolt a facebookra :cry:

Aranyérrel anno én is nagyon megjártam,kb. 5 hónapig meg volt még szülés után is :shock:

Remélem,ti jól vagytok mindannyian:)
Jó lenne ,ha más is egy kis hírt adna magáról 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


remélem nekem nem lesz szülés után olyan sokáig aranyerem sőt..belül bízom hogy nem is jön ki akkor... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Cicamica: az az igazság hogy én sem tudom hogy mi is a betegséged!Terhességen kívül is kellett vele foglalkozni vagy most vált érdekessé?Hogy derült ki?Túl vagyok már én is az 5 szurin és holnap megyek hematológushoz!Te hova szúrod?Nem lilul a helye?Amúgy nekem is azt mondták hogy szülés után 6 hétig kell szúrni!Amúgy köszönöm hogy írtál!Segítséget kaptam az egyik ismerősünktől ő sürgősségin dolgozik és 3 napig beadta ő!Párom szóba se jöhet mert őt kellene felmosnom ha meglátná csak a tűt! :) Remélem amúgy jól vagytok!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Szia Suprise!

MHTFR heterozigóta vagyok.Csak terhesség alatt fontos,hogy szúrjam magam,pontosabban,hogy a párom szúrjon,mert én nem tudom beadni magamnak.Nekem még van egy hetem,hogy megint elkezdjem.

Örülök,hogy találtál megfelelő segítséget.Nekem azt mondták,hogy vállba kell adni és a bőrt összefogva teljesen be kell szűrni a tűt,és lehetőleg este lefekvés előtt,mert akkor romlik a vérellátás(nagyobb a trombózis veszély a fekvés miatt).Az a lényeg,hogy nem szabad izomba adni és nem lehet benne levegő.

Nekem hematólogus azt ajánlotta ,amit neked is felírtak,csak állítólag az nem kifejezetten terheseknek ajánlott,ezért én másik hematológus és a nőgyógyászommal egyeztetve a Clexane 0,4 szúratom majd magam.

Neked mi a bajod,és mekkorával kell szúrnod magad?
Nekem a párom ügyesen adja be, nem lilul a helye 8)
Vigyázz magatokra és várom a választ 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Cicamica!

Hát nekem is a hematológus mondta ezt és egyenlőre 10-et kaptam a 0,4-esből de azt mondták hogy valószínű emelni kell majd 0,6-ra!Amúgy nekem a védőnőm is azt mondta hogy azok a terhesek akik a végén nagyon visszeresek azok is ezzel szúrják magukat!Szerintem sokat számít hogy hol mi a bevett szokás!Pl cukorterhelésnél jártam úgy hogy ugye Szekszárdi vagyok és itt van a védőnőm de Dombóváron fogok szülni így ott csináltatom a vizsgálatokat, na és szóval Szekszárdon 24. héten csinálják a cukorterhelést Dombóváron meg 28. héten és majdnem nem akarták megcsinálni!Amúgy alapból hasba kellene ezt szúrni ami ugye nem kivitelezhető most amúgy mondták a vállat is de én nem tudom ott magamnak így maradt a comb!Nekem sem nagy lila foltjaim lesznek hanem inkább lila pöttyök mintha valami bogár csipkedne össze!Amúgy nekem öröklött Leiden-mutáciom van és úgy szintén heterozigóta!Kíváncsi vagyok azért hogy holnap mit fog mondani a hematológus!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Szia Suprise!

Nekem ikrekkel terhes barátnőm trombózist kapott a 6 héten és nem kellett az adagját emelni ,ő is Clexanet kapott végig 0,4-et.

Szegény viszont 10. hétig volt a belgyógyászati osztályon terhesként,és még felkelni sem engedték.
Azóta már megszült és szülés utána is ugyanazt szúrta 6 hétig.

Remélem te is megúszod,és nem kell majd emelni az adagot.
Engem a leírás bizonytalanított el,és az hogy Fraxiparine 0,6-ot írt fel kapásból,pedig nálam csak 30-40 az esélye a trombózis kialakulásának.

Most van itthon 3 doboz ,remélem valahol sikerül majd elpasszolni(Mondjuk hematológusnál)

Bátor vagy én nem tudom magamat megszúrni,ügyes vagy nekem sem ajánlották hasba,még szülés után sem.

Már csak egy hét és én is kezdem a böködést.
Ja és aznap amikor szülsz nem szabad beadni magadnak,és szólni kell a kórházban hogy ezzel szúrod magad!!!!!

Ez különösen császár esetén fontos!!!

Kíváncsi vagyok,hogy neked mit fognak mondani holnap,majd írd meg légyszí,hogy mi volt:)

Addig is minden jót nektek :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

kivel miújság ? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!

Pont most nézegettem,hogy holnap töltöd a 30.-at 8)

Remélem jól bírod a frontokat,én nem annyira,néha görcsöl egy picit a hasam.
Aminek viszont nagyon tudok örülni az az,hogy most már 3 hetente megyek a dokimhoz,majd 36 hét után hetente kell menni:))))

Remélem jól vagytok!

Zsófi,Homano,többiek?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica az utóbbi 2-3 napom maga a katasztrófa volt..elkezdett fájni a szeméremcsontom és mellé a derekam is..szó szerint menni nem bírtam...
ma végre egész jól érzem magam..szinte semmim nem fáj....kop..kop

én kb 2 hetente megyek ide oda :)vagy doki vagy védőnő :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Anyukámnak is ez volt mostanába a gondja,és szegény már legalább egy hete szenved vele.

Engem ez hál Istennek eddig elkerült,kerüljön is jó messzire el,volt más amivel szórakozzak :oops:
Borzalmas rossz lehetett,örülök,hogy jobban vagy.

Csak ketten maradtunk?
Sajnálnám ha így lenne jó lenne a többiekről is tudni,no meg a szülés történeteket is végig olvasni majd.

Vigyázz magatokra nagyon 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: