Új privát üzeneted érkezett!

Anyukádnak is jobbulást :)
remélem ennél rosszabb már nem lesz nekem se...
azt remélem hogy azért jönnek még a többiek is :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csupán semmi fontos nem történik velünk :)
A kiscsaj nem igazán szereti a szelet és a hideget, így amikor romlik az idő, mindig nagyon beindul és rugdos, bökdös. Remélem, hogy fordult is, mert pár hete, még a popsiján csücsült. Dokihoz, majd csak jövő héten megyek, aztán szerintem majd csak a 36. héten. Viszont tutira megkapom a papírt az utolsó vérvételre, és akkor megint mehetek a háziorvoshoz is, hogy ugyan írja már ki a beutalót a vizsgálatokhoz. Jaaa és pont reggel jutott eszembe, hogy a kardiológushoz, még mindig nem sikerült eljutnom :(
Ma megyek a nagynak az évzárójára és lesz valami anyák napi szupertitkos köszöntés is. Ma reggel már sikeresen túljutottunk a fekete nadrág és ing kiválasztásának problémáján. Jól el is késtem a melóból.

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok! Nitacskának jobbulást!Homano neked meg akkor ez a mostani időjárás meghozza még hogy forduljon!

Cicamica: Voltam hematológusnál megvizsgált vért vettek és kaptam még egy 10-es csomag fraxiparine-t ha az elfogy vissza kell mennem mert minden hónapban egyszer vesznek vért (ők is) és azt mondták hogy ugye következő alkalommal emelni kell az adagot már csak azért is mert elméletileg ezek kilóra vannak és ugye igen valószínű hogy addig még gyarapszunk!Kaptam egy vastag könyvet is véralvadásgátlás meg trombózís címszó alatt is!úgyhogy 2 hét múlva ismét megyek :S ! De itt már aranyos volt a nő mert megkérdezte hogy megy-e a szurkálás meg Babómról is kérdezett!Ti hogy vagytok?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 

 
 

Szia Homano:)

Örülök,hogy jól vagytok,remélem jól sikerült a kisfiad évzárója és a köszöntés. 8)
Nálam is sokkal aktívabb a pici mióta ez a hülye időjárás tart,frontok jönnek mennek.............

Suprise!

Hát ez nem hangzik jól,hogy emelni kell.Nekem van még pár napon,aztán rá egy héttel nézik a véralvadási faktorokat,hogy jó -e vagy sem(anti xa vizsgálatnak hívják)Ez után döntenek a csökkentés/növelés mellett.

Mikor mész legközelebb uh-ra?Nekem a 27 héten nézték a picit,de mindenütt más a protokoll.Majd feltétlenül várlak a hírekkel :P

Nitácska
Remélem nem fáj már a derekad.

Zsófi !

Utólag is boldog névnapot!Remélem szerencsésen megérkeztettek:)
Jó lenne ha írnál.

Ungeszbungesz?Többiek?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Cicamica!
Köszönöm hogy észben tartasz. Én holnap megyek nődokihoz. Már várom az ultrahangot, milyen valójában Pannika odabent. Ami biztos sokat mocorog, nagyon aktív tud lenni. Sokat fekszik a jobb oldalamon, ott mindig is egy kicsit kidudorodik a hasam. Ami foglalkoztat, hogy nagyon éles bélcsikarásom van (remélem az és nem más) pár másodpercig tart, de tegnap annyira fájt, hogy ordítottam fájdalmamban, amikor leültem, és szakadt rólam a víz.
Nem tudom hogy írtam-e, hogy voltam szemésznél mivel mínusz 9-es a szemem a jobb, a bal -6-os, és ő a császárt javallta. Még a nődokival ezt nem veséztük ki. Én a szüléstől is igen tartok, na meg az utána lévő hónapoktól is. Tapasztalatom nincs, és mindig is parázni szoktam a új, ismeretlen dolgoktól. Pl. ha sokat kell éjszakázni hogy fogom bírni, mert írtó nagy az alvásigényem, most 10-12 órát is képes vagyok aludni, hát ennyit tuti nem fogok....
De ennyire ne is fussunk előre, legyen csak tuti, hogy kislányommal és velem is minden rendben van. Majd adok hírt magamról...
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Szia Ungeszbungesz!

Hát tényleg ilyenkor császárt szoktak javasolni.
Nekem is voltak hasonló dolgaim,de szinte végig kísérte az egész terhességem.Remélem nekem is bélcsikarásom volt:)
Én amúgy egyszer majdnem el is ájultam tőle.

Babáddal minden rendben lesz ne aggódj!
Jó lesz,hogy végre láthatod.Én is megyek a dokimhoz,de csak igazolásokért 8)

Az éjszakázást fogod bírni,sőt nekem az elsőnél nem volt gondom, konkrétan nem aludtam az első héten csak 5-5 perceket nagy ritkán,annyira figyeltem a kicsim,hogy vesz a rendesen levegőt stb...... :lol:

Remélem,most jobban fogom csinálni a dolgokat

Minden jót !Majd néha jelentkezz ,hogy hol és miként tartsz!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nagyon édesek voltak az évzárón. Verset mondtak, énekeltek és eljátszottak egy történetet. Egyedül a kis széken ücsörgés nem esett jól, de a cél érdekében elviseltem :)

Leginkább a sok gyerekesektől kérdezném, hogy hogyan oldottátok meg a testvéri féltékenység kérdését? Azt már olvastam, (tán itt) hogy a kis tesó hoz ajándékot a nagyobbnak.
Fiamnak 4 hét múlva kezdődik a nyári szünet. Szerencsére anyósom, rögtön ugrott, hogy leviszi vidékre, csak így meg az utolsó 1 hónapban nem lesz velem :(
Jaaa, és már most kezdi, hogy Ő azért szeret beteg lenni, mert akkor otthon lehet és nem kell oviba mennie. Remélem ez szeptemberig még kialakul valahogy mert a nagycsoportból nem hiányozhat sokat.
Mondjatok valami okosat légyszi :S

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

ma voltunk 4d-n :)

Virágom 1622 gramm és 38 cm
ééééééééééés FEJVÉGŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! :)
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Cicamica!

Elméletileg már te is szúrod magad!Hogy vagy?Nekem már tök jól megy!Bár elmagyarázták hogy az elején rosszul szúrtam mert most szúrom jól mikor látod hogy felgyülemlik a folyadék a bőröd alatt (hasonló egy szúnyog csípés püffedéshez).A lepke himlőről meg még hallani se hallottam de remélem nem kaptátok el! Meéslj hogy vagytok!

Nitacska: Nagyon édes kis pofi! :)

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok!

Nitácska szépséges kis királylányka:)))Milyen cuki kerek a pofikája:)Gratulálok tündéri kislányka:)Még jó,hogy lesz két báty felügyelni!

Homano!

Amiket írtál én is csak azokról hallottam,én még pluszban szoktam a fiamnak mondani,hogy ő fogja megtanítani egy csomó mindenre,és a picinek ő lesz a példaképe stb....

De igazán mi is mindenek előtt állunk,mivel nekem is ő a második babám.

Suprise!

Nekem este kell kezdeni,és a férjem adja majd be(ő neki vannak ápolási tapasztalatai hál Istennek ,bár teljesen más a szakterülete jelenleg ifi korában sok mindent kipróbált,ami hasznomra válik most :lol: )

Nekem egyet mondtak anno,hogy izomba nem szabad adni.

A lepke himlő sajnos nagyon veszélyes a magzatra,és többnyire akkor derül ki valakiről,hogy elkapta,ha már nem is fertőző(akkor jelennek meg a kiütések)
Szóval megy a para rendesen.Úgy hallottam,hogy sok más iskolában is ez a helyzet mostanság.

A gyerkőc hatalmas rúgásai mindenesetre megnyugtató ,bár kezd egy kicsit belustulni ,ha megkérem mindig rúg néhányat :oops:

Remélem hamarosan megtudod,hogy milyen nemű babát vársz,de lényeg csak annyi,hogy egészséges legyen.

Majd írj néha ha ráérsz sorstárs :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Cicamica!

Kicsit mintha kezdene haldokolni a topikotok!A beadásnál a lényeg h kicsit a bör alá igazítsd a tűt mintha egy tűskét piszkálnátok ki!Izomba is felszívódik csak ott befog lilulni meg lehet pár napig becsomósodik!Nagy baj nem lesz belőle és hát mi nem erre születtünk így ne izgulj ha néha izomba sikerül!Az az igazság hogy nekem sose volt az a nagyon aktív gyerkőcöm!Mindig ha lefekszem visszafogottan mozgolódik vagy ha tevékenykedek is érzem néha aztán rúg pár nagyot mikor remeg az egész hasam és pihizik!Ha meg hidegfront van csak alig-alig érzékelteti magát azt szereti jobban ha süt a nap akkor aktívabb!Nyári baba meg hát anyja fia/lánya??? én is a napot szeretem inkább :) Meg azt mondják hogy most már a 3. trimeszterben egyre többet fog aludni a pici készül a nagy napra!Legalábbis én ezt olvastam!Én is várom már hogy kiderüljön milyen nemű majd június elején megyünk uh-ra meg vizsgálatra is!Valami olyat is hallottam már csak azért is megyek vizsgálatra hogy 4 pecsét kell ahhoz h megkapd az anyaságit a mi dokink olyat meg csak vizsgálatkor ad a kis könyvbe és 2 van így úgy terveztem most meg majd utána hónapban és tuti meg lesz úgy a 4!Meg az is annyira fura hogy már csak 2-szer megyek ehhez a védőnőmhöz aztán jelentkezek Dombóváron a másiknál!
Mesélj nálatok mi újság?Lement már ez a himlő?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Szia Suprise!

Nem baj,ha nyugodtabb a baba,nekem az első a 32 héten 3 napig aludt,és nem akart felébredni,egyik sírógörcsből estem a másikba ,erre mire sorra kerültem a védőnőnél rúgott egy hatalmasat:)))

Most a pici sokkal aktívabb és nagyon megnyugtató,ha odarakom a hasamra a kezem,akkor előbb utóbb odarúg.

Jól olvastad,tényleg lustábbak ebben az időszakban,én onnan is sejtettem,hogy mikor fog szülni,mert előtte való nap egész nap aludt 8)

Most a második elvileg gyorsabban meg lesz,majd meglátjuk.
Már kíváncsian várom,hogy milyen nemű gyerkőc lapul a pocidban.

Nekem már szerintem meg van a 4 pecsét,de nekem a dokim nem nagyon ír a kiskönyvembe,csak a védőnő.
Én is legközelebb csak 4-én megyek dokihoz,és védőnőhöz is,de addig megyek még az anti-xa vizsgálatra a vérhígító miatt,szóval nem fogok unatkozni.

Lepkehimlő ügyében csak reménykedünk,hogy a fiúnk nem kapta el,majd kiderül,de jövő héttől újra jár közösségbe,szóval ki tudja megúszuk-e.
Reménykedem,hiszen csak 3 hét van hátra a suliból.

Remélem jól vagy és örülök,hogy írtál :P

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!!

nekem a kis könyvem már szinte tele van azt hiszem kb 4-5 rublika van még szabadon...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!

Nekem a védőnő azt mondta,hogy elég,ha nála minimum 4-szer megjelenek és leviszem a friss orvosi papírjaimat.

Már alíg várom,hogy betöltsem a minimális célként a 37.hetet.
40-ig hétig meg majd csak megszülök valamikor :lol:

Többiek hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Ja és még lemaradt,marhára fáj a torkom :cry: ,pedig mostanában jó kislány voltam és fagyizni sem fagyiztam. :?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica nekem is elsőre a 37. hét a cél...
torokfájás nem jó..kicsit meg vagyok fázva én is de nem vészes...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kislanyom 2013 aprilis 9-en szuletett.

Ugy tunik tulvasaroltam magam Pampers 2-5 kg-ig pelussal, mert mostanra kinotte, de maradt 3 bontatlan csomag (43 db/csomag).

Odaadnam 34.9 Ft/ darab aron, igy a 3 csomag osszesen 4500 Ft + adok gratisz egy bontott csomagot.

Budapesten belul tudnank talizni.

Priviben elertek!

Sziasztok,
Veronika

Kép

Kép


Sziasztok!

Nem úsztuk meg a lepkehimlőt,kisfiamon kijött pár napja,és most rettegek,hogy mi el ne kapjuk :shock:

Remélem mindenki jól van!

Azért jelentkezetek néha 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

cicamica bízzunk benne hogy ti nem kapjátok el!!!!
drukkolok !!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitácska :lol:

Remélem ti jól vagytok!Végre itt az igazi nyár 8) bár a nagy meleget már egy kicsit rosszul viselem.

Mindenkinek szép napot 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica végül is jól vagyok igen..tegnap távozott pici nyákdugó akkor a 33. héten fájásaim voltak vagy 2 órán át.. de most jobb napi 6 magnézium mellett...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!

Én nem rég bent feküdtem a kórházba megfigyelésen voltam bent.

Ott több kismama is 28-tól 32-ig bezárolag szülész megindulással feküdt bent.
A 32 hetes meg is szült és a kisfia a 2. napotól rásegítés nélkül önállóan lélegzet.

Az orvosom azt mondta,hogy a betöltött 34 már remek jó:)

Vigyázz a hölgyeményre és pihenj amennyit csak bírsz!!!!

Szurkolok,hogy minden oké legyen és még ti is egyben maradjatok a 37 hétig legalább 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok!

a kiskönyves sztorihoz annyit, hogy anno, mikor én szültem, mind a kétszer kaptam a szülés után egy papírt, amit a szülést levezető doki írt alá, és az elég volt ahhoz, hogy igényelhessem az anyaságit! szóval nem kellett mellékelnem a kiskönyvet. aki választott orvosnál szül, az biztos minden további nélkül kiadja ezt az igazolást, én ugye ügyeletesnél szültem, de így is megkaptam, szóval nem hinném, hogy van olyan, amikor elesik ettől a kismama. ja, és igen, a védőnői pecsét is számít! :)

itt minden okés. gyerekek antibiotikumot kezdtek ma :( Beni úgy kelt, hogy fáj a füle... sajnos már elég régóta húzzuk a taknyolást, köhögést, így várható volt, hogy egyszercsak antibiotikum lesz a vége :( szívás, egész nap a 4 fal között, bár a kánikula kikészít, így nagyon ki sem vágyom a kertbe, csak unalmas!

szerdán mentünk volna ballagásra, de így csak apa megy, mi maradunk itthon! hét végéig nagyon ki sem lehet mennünk, csak főznöm ne kellene :(

voltam védőnőnél, 8 kg-ot híztam a kezdetektől, de sajnos most kezdődik a vizesedős korszak, így lesz az még több is! ez van. várom a szülést, csak még sehol nem állunk. se a gyerekszoba, se a kórházi csomag nincs kész, szóval még van dolog bőven. ha a gyerekek jobban lesznek, egyszer-egyszer apa átviszi őket anyóshoz, én meg itthon intézem a dolgokat!

hát röviden ennyi! :)

 


most nézem, de a számolókám kicsit megadta magát :) a terhességi kor oké, csak a szüléshez visszamaradt napok száma sok! :))

 


Szia Zsófi!

Örülök ,hogy jelentkeztél,bár jobb híreket vártam tőletek :?

Ez a kánikula engem is kikészít,ráadásul már hetente kell a az orvosomhoz(ezt a részét nem bánom)illetve vérvételre,ctg-re rohangásznom.

27 fok körüli a lakás,úgy hogy egész este tárva nyitva minden :shock: én meg izzadok mint egy nem is tudom mi :roll:

A 8 kiló nem sok én már 10,11-nél tartok :oops:

Remélem hamarosan meggyógyul a gyermeked.


Nitácska!

Jövő héten (hétvégén)nagy viharok várhatók,probálj minél többet pihenni akkor(már csak azért is,mert veszítettél egy keveset a nyákdugóból)Tudod 37 az első cél :lol:

Minden jót mindannyiotoknak és kitartást a melegben 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nitácska közben kórházban... kapott infúziót, hogy leállítsák a fájásokat. holnap talán haza is engedik :( szóval tényleg pihi ezerrel!!!

köszi Cicamica, igazából a gyerekek nem betegek, mmint a fülfájást leszámítva, de már az sincs, szerencsére. inkább az elhúzódó takony okozhatta, mint valami komolyabb betegség! ma muszáj lesz kimennünk kicsit, mert 2.-3. napja itt vagyunk a 4 fal között és kezdek megőrülni... :S

 


Sziasztok!

Nitácska remélem már otthon vagy,és sikerült megállítani a kislányodat.
34 héttől elvileg semmi baja nem lehet már,de azért jobb lenne ha várna még egy kicsit .
Drukkolok!!!Jelentkezz röviden majd ha tudtsz!!!

Zsófi!

Köszi az infot,remélem a takonyból könnyen kilábaltok,nekem 2 hete volt egy elég ronda megfázásom,és a hársfa tea(napi 4 csésze) kb 2-3 nap alatt rendbe hozott gyógyszer nélkül.

Szorítok nektek is!Én is kezdek megőrülni ebben a kánikulában,de remélem a hétvégi zivatarok csak lehűlést és nem kora szülési hullámot hoznak :?

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

már itthon vagyok hála égnek és még egyben de szednem kell napi 3x2 magnerotot....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska !

Örülök nagyon ,hogy megúsztad
Én ma voltam a dokimnál és nyitva van a belső méhszájam :? ,de a picink már 3 kiló így elvileg nem lehet vele semmi gond,már kint sem.

Egy hét alatt 400 grammot hízott :lol:

Puszi mindenkinek 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, nem szültél még meg!? :) én még teljesen zárt vagyok... az első CTG sem mutatott semmi extrát!

 


Szia Zsófi!

Egyenlőre még egyben vagyunk,és még jó lenne ha ez jövő hét szerdáig így is maradna.

Kedden megyek a dokimhoz ,ott lesz ctg is és akkor majd kiderül mi a helyzet.

Remélem a gyerekek már jól vannak!
Van aki közülünk már megszült?

Többiekről semmi infóm sincs :oops:

További szép napot nektek!Nitácska ha van időd majd te is jelentkezz mi van veletek!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica hány hetes vagy már? nem látni a vonalzód...
de már tényleg nem lehet gond szép súlya van a bébinek :) :)
egy újjnyira én is nyitva vagyok már :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Eszter megszült, gyönyörű a kislánya. Ma mehettek haza. 3 kg 68 dkg, 56 cm és 25-én fél 10 h este érkezett, Eszti volt olyan rendes, hogy a facebookra tett fel képeket... Mi, többiek még egyben.....
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sorstársam!
Nitácska ma vagyok 36hetes és 3 napos .Még egyben egyenlőre,jó lenne kivárni a szülés kb. időpontját.
Szurkolok ,hogy mindenkinek egészséges babája legyen!

Ungeszbungesz !

Örülök ,hogy jelentkeztél:)
Nem tudom ki szült meg ,mi volt itt a nickneve? :oops:
Mindenesetre gratulálok nekik,jó hogy már egy egészséges babával többen vagyunk!

Zsófi?

Mindenkinek könnyű és gyors szülést kívánok majd mikor eljön a nagy nap 8)

Addig is vigyázzatok magatokra 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


én szerdán voltam ctg-n, meg dokinál! köv. szerdán megyek a következő körre, meg uh-ra, és vérvételre, az utcsó laborra! :) még teljesen zárt vagyok, így én nem számítok korai (korábbi) szülésre!

igen, egyelőre egy bébink van :))

de hétfőn itt a július, gondolom beindul a dolog, főleg ebben a hülye időben!

amúgy sárgahibiszkusz...

 


Szia Zsófi!

Nagyon örülök a jó híreknek!Valószínűleg te végig tudod hordani,de még én sem akarom "feladni",remélem a picim is így gondolja és vár még vagy 3 hetet:))

Gratula Sárgahibiszkusznak:)

A frontokról ne is beszéljünk,kész csoda,hogy ennyire jól tartjuk magunkat :lol:
Most megint majd kánikula várható,jaj de várom már :(
Nekem inkább a mostani időjárás kedvez,csak ez a rengeteg szúnyog ne lenne.Tegnap 51 -et ütöttünk le,pedig mindenütt szúnyogháló van :x

Remélem mindenki jól van,és továbbra is várom a jó híreket 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

szúnyogok ne is mondjátok........tele vagyok én is velük mindenhol..:( a gyerek fájdalmába üvölt mikor megcsípi a szúnyog..és tényleg fáj magamon is tapasztalom :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Ma voltam dokimnál és csak 230 grammot hízott egy hét alatt ,így most csak 3200-3300 gramm körül van.

Remélem jól vagytok!

Mindenkinek megy a drukk 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


én ma megyek ultrahangra... kíváncsi vagyok, hogy mennyinek mérik a csajszik! Esztim újra lázas... ma lehet, hogy apa elviszi a dokinénihez, bár, ha a 3 napos láza van, akkor meg még épp, hogy nem kellene, csak idegesít, hogy más baja nincs, csak ez a hülye és viszonylag magas láz :(

 


Zsófi!

Hát nem mondom,jól kifogtad itt a vége felé a gondokat :?

Remélem tényleg "csak " 3 napos láz és gyorsan túl lesztek rajta.

Várom a híreket,majd,hogy mi volt az UH-n!!!

Többiek?Esetleg újabb babák?

Mindenkinek szép napot 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!
nálunk Virág jövőhét szerdán meglátja a napvilágot ha előbb nem akarna jönni :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cicamica, szerencsére Eszter meggyógyult... igen, valószínű a 3 napos volt, bár nem tartott nála 3 napig és a pöttyök sem jöttek még ki eddig... szóval passz. de a lényeg, hogy az étvágya is visszatérni látszik és láza sincs már kedd éjjel óta! hurrá!!! :)

nincs újabb baba, legalábbis nem tudok róla.

én tegnap voltam 36+5, kb. 3 kilónak mérték "csak" a bébit, keringései okésak, viszont a lepényem már III. fokú érettségben! :S közeleg a nagy nap... 25-re vagyok kiírva, így azért az még odébb van, meglátjuk! fiacskám 39. héten, lányom pedig a 41.-en született anno...

méreteket majd hozok, mert a kocsiban maradtak a papírjaim :P

 


Sziasztok!

Nitácska nálatok császár lesz ezek szerint?Vagy beindítják a szülést?
Mindenesetre megy a drukk,látom mindketten eljutottunk 37 hétig:)))
Nekem a tervezett császár 13 lett volna, de megpróbáljuk megszülni hüvelyi úton,hátha minden oké lesz.
A vérhígító miatt nem kaphatok fájdalomcsillapítást :?


Zsófi!

Tökéletes a babád súlya,ezután fog még csak igazán nőni,ha bent marad,de ezt nálam biztos jobban tudod 3. babásként:)))

Az a fő,hogy egészséges.

Mindenkinek szép napot!

Várom a jó híreket:)))

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsófi várjuk ám a méreteket :)

Cicamica nem császár lesz indítanak..de hála már 2 ujjniyra ki vagyok nyílva...remélhetőleg hamar kibújik :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!

Drukkolok nagyon ,hogy minden rendben legyen veletek:))))
Onnan már tényleg viszonylag "könnyű" dolgod lesz,és remélem gyorsan túl lesztek rajta :lol:

Mindenkinek minden jót és várom a fejleményeket 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


a méretek:

amúgy a méretei 36+5-n BPD 92
HC 337
AC 318
FL 78
becsül súly 2944g

összehasonlítva az Esztinél mért adatokkal, csak a haskörfogata volt nagyobb neki, és mégis 37xxg-nak mérték már akkor :D

 


Szia Zsófi

Nálunk is hasonló méretek vannak,csak a combija egy kicsit kisebb,és így is hosszú combúnak hívja a doki bácsi:)))36w+6d
Bpd:91
Hc:330
Ac:334
Fl:73
BMS:3200g

Csinos kislány lesz a szép hosszú combjával:))))


Mindenkinek szép napot 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica ;) na igen. majd aztán meglátjuk, ha kibújik... de azt akkor elmondhatjuk, hogy csak a pocakméret miatt változik a súlybecslés :) nálunk az pici, legalábbis most annak mérték...

 


Zsófi!

Igen az AC az irányadó,fl pedig a hosszúságra utal.
Azt elfelejtettem mondani,hogy most legutóbbi uh-n ránk mosolygott a picink:)
Teljesen elolvadtunk tőle :lol:

Doki bácsink is azt mondta,hogy éjjel nappal nézni kellene most úgy mutatja a kis pofiját :P

Mindenkinek szép napot 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Picink már 3600 gramm,és bő egy ujjnyira nyitva vagyok,elvileg bármikor jöhet már,majd meglátjuk.

Remélem mindenki jól van,és hamarosan jó hírek érkeznek a többiektől:)))

Szép napot!

Nitácska megy a drukk 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron