Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most várom a 3. babánkat és várok szeretettel mindenkit aki most várja a 3. babáját,vagy csak éppen tervezi. Jó lenne kicsit beszélgetni,tapasztalatot cserélni.
Remélem minél többen összegyűlünk itt!
:D
Niki

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sajnálom,hogy senki nem csatlakozik!!!! :(

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!
Látom,hogy már sokan megnéztétek ezt a topikot,de nagyon örülnék,ha írnátok is! :D Egyedül nem olyan jó írni egy topikba. :D
Én tegnap voltam dokinál. Már 2,43 cm a drágám. Rakok róla egy képet. Kép

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

 
 

SZia!Gratulálok a 3.babádhoz!!!
Én is a 3. babócát várom!!Szivesen csatlakozom hozzád,de ha esetleg van kedved gyere az anyatanyára ott többen vagyunk .Igaz,hogy nem csak olyanok akik 3. gyereket várnak de kismamik akik 2013 május junius juliusába szülnek!
A topik neve 2013 május-juniusi babavárók!Ha jelentkezel felveszlek a csapatba.

Látom neked van egy lányod és egy kisfiad is.Akkor gondolom neked mindegy mi lesz?Nekem 2 fiam van és nagyon szerettem volna egy kislányt,de nagyon ugynézki kuki van a lába között!!!

Kép
Kép
Kép
 


Szia!
De örülök neked! Azt hittem már csak én vagyok egyedül,akinek 3. babája lesz!
Én is gratulálok neked a 3. babádhoz! :)
Nálunk mindegy,hogy fiú vagy lány jön,de én nagyon lányt érzek. Majd kiderül!
Elhiszem,hogy 2 fiú után vágysz egy kislányra,de a legfontosabb úgyis az egészség! :)
Szívesen csatlakoznék hozzátok az anyatanyán. Köszi a meghívást!
szia

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Olvastam az írásaitokat és szerettem volna jelentkezni Hozzátok, de így az anyatanyára jelentkeztem egybõl! :)
sandie
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Nekem is van két gyerkőcöm, egy holnap lesz 2 éves kisfiam, Zalán, és egy kislányom, Odett, aki 3,5 éves. Pár hónapja megbeszéltük a férjemmel, hogy vállalunk még egy picikét, de eddig sajna nem jött össze. Most azért bátorkodtam írni, mert remélem most végre összejött a bébike. Most mintha lennének beágyazódási jeleim, elég sok (fejfájás, puffadás, alhasi görcs, szurkálás, néha egyszerre sok folyás, ma este egy kis vérpecsét a papíron:) ), aztán lehet semmi nem lesz belőle, de nagyon úgy érzem, hogy most sikerült összehozni a 3. babócát. Gratula minden bevállalós családnak, aki úgy érzi, hogy nagycsaládosként élni lenne az igazi:).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hát, úgy látom, ide tényleg nem ír senki, kár:(. Lehet nem volt jó a megérzésem, kedden csináltam tesztet, az negatív lett, szombaton még egyyet tesztelek, ha az is negatív, akkor még várat magára a 3. babánk:(. Pedig tényleg annyira beágyazódási tüneteim voltak:(.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Orsi!
Ide tényleg nem írok már,mert senki nem írt. Most is véletlenül vettem észre,hogy te írtál! :) És végül is sikerült a 3. baba vagy megjött a vérzésed?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Szia!

Sajna megjött vasárnap:(.Azért remélem ebben az évben már nem lesz hozzá szerencsém:). De biztos volt oka, hogy most nem akart jönni, nem bánkódom azért annyira.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia! Sajnálom! De biztos összejön hamar! Ha van kedved gyere és írj a 2013-ban babát szeretnénk topikba. Ott sokan vagyunk! Minden jót! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: