Új privát üzeneted érkezett!

Vircsike: Vigyázz magadra, sajnálom, hogy ilyen sokminden összejött, remélem hamar rendbe jöttök...
Párod nélkül nem lesz könnyű, az tuti....
Pihenj sokat! Most a baba, és te vagytok a legfontosabbak!

Gabella: Kivánom, hogy ne húzz rá napokat se akiirt dátumra...de igy is még van időd bőven összecsomagolni...
Én két pakkot viszek, igy irta egy barátnőm, bár ő császáros volt...még én is lehet az. :roll:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Katapetra!

Ide írok mert a privi elszáll :x
Szóval ma voltam dokinál a picink már kb.3070-3142 gramm között van.
400 grammot hízott min. egy hét alatt :lol:

Viszont nyitva a belső méhszáj,elvileg bármikor jöhet szóval szigorú fekvésre vagyok itélve :?
Nem csodálkozom,ez a hülye front betette a kaput rendesen.

Vigyázz magatokra!!
Mindekinek probléma babavárást 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nekünk azt mondták, hogy popsitörlő meg plussz pelus legyen a babának. Azt kell neki készítenem.

Adott kelengyelistát a védőnő. Kell 30 db textilpelus? :shock:
Nekem 15 van kb, gondoltam annyi is elég lesz.
Meg mondta, hogy már most beszéljek a gyermekorvossal akit választani szeretnénk. Hát fogalmam sincsen hogy kit szeretnénk, de majd az lesz, aki a sógornőméknek, a 4 gyerekkel már biztos volt idejük kitapasztalni, hogy jó-e vagy sem.

Meg rájöttem, hogy még vennem kell orszi-porszit, meg körömvágót, meg neki külön hőmérőt... ezek még nincsenek.

Vircsi! Mi történt, hogy Pécs mellett döntöttél? Akkor meg cuccolhatsz még a célegyenesben haza, meg minden dolgot oda, ahol lesztek, aztán majd vissza.... :? nem szerencsés...
Remélem megoldódik a gondotok!

Huu fel kellett jegyzetelnem a védőnőnél, mert most annyi minden lesz: Anti-D vvtel, megint tesztreggelis labor, időpont NST-re...
Kicsit kezd besűrűsödni! :)

Katapetra, a szobáról ne felejts el képet mutizni! :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

 
 

Ja azt elfelejtettem!

Van egy kismamamasszázs ajándék kuponom.
Én már nem megyek pestre szülésig, így nem fogom tudni felhasználni sajnos.

Aki odavalósi szívesen elküldöm neki, használja fel!
Így néz ki, csak be kell jelentkezni :) és elmenni! :) Biztos szupi!

Kép



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia Cicamica!

Szép súlyú a babád :) örülök, hogy a belső nyitott méhszájon kivül, minden oké, bár gondolom nem örülsz neki..még egy hetet kell feküdnöd?
Utána már nem lenne gond, ha megszületne, bár már szerintem igy sincs nagy veszély! Persze maradjon még pocakban, ameddig csak kell!
Köszi, hogy irtál, én holnap tudok majd délután meg infókat...majd irok!

Bayar: én szivesen igénybe venném, csak most én is úgy vagyok Pesten, ahogy te, az az sehogy...holnap fennt leszek, de ennyi, jövök vissza. Igy, valószinű, hogy ez kimarad...
Fotót hozok, amint a függönyt beszegtem, és feltettem, egy lightos mosás után :)
30 pelus???? nekem is max 20 van....de szerintem csak 15db.

Én nem is tudom ezt a védőnő dolgot...olyan leszarom stilusban érdeklődik, amikor elmegyek, akkor ott vagyok majdnem egy órát, de soha nem mondja mikor menjek legközelebb...én járok hozzá saját kedvem szerint. Ja, és vizeletet soha nem nézett eddig, ha én magamnak nem veszek otthon elvégezhető csiktesztet, az sem lenne....szörnyű

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Valami leírásban úgy van (talán a felicitasos könyvben), hogy akkor kell 30 db, ha hagyományos módon, textil pelus-gumibugyi verzióval akar az anyuka pelenkázni. Ha nem, akkor akár 10 is elég ahhoz, hogy a feje alá tegyük, hogy büfiztessük, a kád aljába terítsük, tanácsadásra is legyen a táskában. Szóval a 15 szerintem reálisabb, mint a 30.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Nem vagyok valami beszédes mostanában, inkább hoztam egy friss képet a 33. hétről.

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Gabella: csodaszèpek vagytok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Tegnap megvolt az első NST-èm, mivel a dokim sajnos szabira megy jùlius vègèig, ès a baba sem kicsi, ìgy előbbre hozta egy hèttel. Volt labor, mèhszàj vizsgàlat, ès kenetvètel is.
Minden rendben van idàig, remèlem a labor, ès a kenettel sem lesz bibi.
Az NST-n, persze hogy alig produkàlt, de felràztam, utàna szèpen ment minden...
Jövő7en ùjra, akkor talàlkozom az altatòssal, plussz lesz EKG is.
Na ezek màr nagyon izgi dolgok, ès hol van mèg a szülès?:D

Függöny varràs alatt, szombaton hozom a Fotot ;)

Szèp napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Jó reggelt! :)
Gabella jó az alakod! :) Lehet, h az én pocim már nagyobb! :)
Ma én is teszek képet, csak megyünk intézni a lakást, megjött az utalás!!!

Katapetra! Mit hoztak előre? Altatóssal? :?
Miért kell azzal találkoznod?

Nekem már volt kenet, nem lesz több. Minden ok volt.
Majd most megyek laborra, meg anti-D-re újból, amit vinnem kell majd uh-ra.

Hajrá a függönnyel :) Én meg faliórát kreáltam neki- majd megmutatom!

Később jövök!

Szép napot! :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar: kèrdeztèk, hogy hogy màr NST-re kellett mennem...ezt hoztàk előbbre, ugyanis az első a 36. Hètben törtènik, èn pedi csak 35 hetes vagyok.
Az altatò orvossal itt minden kismaminak konzultàciò van +EKG. Gondolom egy esetleges csàszàr miatt, ill. a fàjdalomcsillapìtàs lehetősègeiről tàjèkoztatnak. Hàt èn plussz oxigènen kìvül nem szeretnèk többet, kivève, ha műtenek Persze.

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Úgy döntöttünk, hogy én itthon maradok felújítjuk a szüleimmel a lakrészemet és hazajön a cuccom is, nem maradunk Veszprémben. A párom ott marad amíg neki tart a szezon és van munkája addig ő ott én meg itthon aztán októbertől leszünk valójában együtt.
Azért döntöttem végtére is Pécs mellett, mert én ott Veszprémben csak rosszat tapasztaltam és borzalmas "ellátásban" részesültem, nem szimpatikus ott semmi szóval inkább itt szülök és járok továbbra is gondozásra ahol már megszoktam.
A vérnyomásom kezd beállni, talán a sok idegeskedés is véget ér egyszer és egyenesbe jövünk, de ez még eltart egy darabig. Csak a védőnőm is azért aggódik, hogy a sok stressz miatt elapad a tejem és nem tudok majd szoptatni. Azt észre vettem, hogy eddig sok előtejem szivárgott most meg szinte semmi amióta ennyire ideges vagyok.

Gabella: nagyon csinos vagy gyönyörű a pocifotód, majd teszek fel nektek én is szép nagy dinnyét eresztettem pár hét alatt.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike! Az, hogy most folyik-e a tej, nem jelent semmit, attól még szülés után beindulhat! Addigra remélhetőleg megnyugszol, és minden megy majd simán! Remélem, a szüleid azért majd tudnak segíteni a kezdeti időszakban!

Köszi a kedves szavakat, azért én mégis kissé bálnának érzem néha magam.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Elvoltunk a férjemmel :D

Kép



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sajnálom Vircsi, hogy így alakult... Remélem megtaláljátok a számításaitokat! :cry:

Értem Katapetra, hirtelen azt hittem, hogy a szülést hozták előbbre!
Én nem tudtam róla, hogy kell altatóssal is találkozni, de lehet, hogy majd ezt után mondják!



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Én még sose találkoztam altatóssal szülés előtt. De ha nem fordul be a bébi, és esélyes lesz a császár, lehet, hogy nekem is menni kell majd.

Bayar! Jó a dinnyéd! :) Rá van festve amúgy?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Aha festettük :)

Anyu azt hitte, egy dinnyés fűrdőruha van rajtam! :lol:



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar: ez szupeeeeerrrr!
Vircsike:jajj, ez nem hangzik jòl.... :( sajnàlom...de most valòban a te lelki nyugalmad a legfontosabb! Ès, hogy legyen segìtsèged....

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Tegnap este érkeztem vissza egy rövid időre Veszprémbe, nagyon jól esik apival lenni sajnos csak 10-éig maradhatok utána haza kell már utaznom és többet nem is jövök fel. Nem tudom hogy fogunk találkozni, mert a páromnak beindult a szezon és 7/7 napot dolgozik így ő se tud eljönni hozzám meglátogatni. Kemény hónapoknak nézünk elébe. Szerettük volna, ha velem van amikor születik a pici talán valami csoda folytán ott lehet mellettem, de nem sok reményt fűzök hozzá. :cry:
Nagyon kedves meglepetésekkel várt haza, mikor megjöttem ő még dolgozott. Az ágyon, a konyha asztalon és a hűtőben is kedvességek fogadtak csináltam róla képeket. De a legnagyobb meglepetést az okozta, hogy az egész lakás fényesre ki van takarítva, tökéletes rend fogadott és még el is volt mosogatva. :) Kép Lehet irigykedni :D Kép

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Remélem még mindenki egyben...
Hogy vagytok?
Szerdán újra NST....repülnek a hetek, már nagyon várom!
Hétvégén hazajöhetett a férjem :) olyan jóóóóó volt, voltunk Gárdonyban-Agárdon sétáltunk, ettünk fincsi halacskát...nagyon jó volt! Tegnap viszament :( de már csak 2 hét, és 2 nap...és jöhet haza 5 hétre :D

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Én még egyben vagyok!
Szerdai programom: 36. heti UH, Vérvétel, Kenetvétel, 1. CTG.
A csomagom még sehol se áll, csak annyi, hogy a táskát már elővettem. Mindent sajna az utolsó pillanatra hagytunk most. A kiságyak módosításán agyalunk az apósommal, hogy mindhárman kényelmesen elférjenek.
Alig van pár nap remélem nem üt be a krach előbb.





 


Katapetra: Örülök, hogy jól vagy végre te is a pároddal lehettél. Én is élvezem az én apikám társaságát :) Milyen fura már neked nagyon itt a vége, csak legyen minden rendben!

Kriszpi: Neked is kitartás közel a célegyenes, a csomagomon már én is agyalok, hogy mi kell készítek egy listát nemsokára úgy könnyebb lesz bedobni mindent az úti csomagba.

Az én Leonám egyre zsiványabb, a kis lábát előszeretettel nyújtóztatja ki úgy, hogy én vagy megfulladok vagy nagyon fáj ahogy a bordáim szélén terpeszkedik. A kis fejét meg a kezeit szereti beletúrni tövig a hólyagomba amivel fura helyzeteket képez, mert szörnyen kell pisilnem, de ahogy leér a fenekem a wc-re elnyomja mindenemet és 5 percig kínlódok mire sikerül pisiljek egy jóízűt. :lol:
Hála égnek az alvásra nem panaszkodom, csak kínoz a pisilés a vízhajtó teát hiába iszom meg reggel akkor is éjjel futok tőle, sebaj az alvókám a régi :D

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok.
Délután próbálok jönni. Fotóval is :)
Olvastalak is benneteket, de írni... Egyszerűen nem jutok ide.
Pussz addig is és kitartást!
:)

KépKép

Kép
 


Huu de csendes mindenki! :?:

Én tegnap egész nap mostam vasaltam, vasalni való még mára is jutott. :)
Már csak be kell pakolnom a ruhácskákat a szekrényébe.

Most itt tartok: Kép

Szerencsére jól vagyunk! Még 3 hét az UH-ig...

Katapetra Te is tartozol képpel :wink:
Szandrii! Várom a képet! :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!
Vircsike! Milyen kis romantikus párod van! Sajnálom, hogy keveset lehettek együtt!

Bayar! Fú, mennyi ruci! Remélem, lassan én is moshatom-vasalhatom már a kupacot! 1-2 hét, és talán lesz már szoba, ahova pakolhatunk.

Nálunk csak 38 hetesen lesz már UH. Addig tuti megőszülök! :)

Kis helyzetjelentés:
Voltam ma a faluban, (meg persze tegnap is, csak nem tudtam mindent tegnap elintézni) befizetem a netet, vettem kajának valót, a piacon vettem még egy zsiráfos hálóinget, és a védőnőhöz is beugrottam. Szerinte nem augusztus 16, hanem 14. a kiírás napja, korong szerint 14, és kész! Hát, legyen igaza. Ezek szerint ma betöltöttem a 34. hetet. Ezek szerint hivatalosan már csak 42 nap! Jaj! Kaptam labor beutalót, CTG-re július 17-én kell mennem, így aznap megyek laborba is, dokihoz is, így a hüvelyváladékot is le tudja venni.

99/67 a vérnyomásom, 105 a pulzus, 77 kiló vagyok, ami +13-at jelent, a hasam 110 cm, és megnézte a szívhangot is, hogy tudjunk saccolni, hogy helyezkedik fiatalember, és mivel egészen lent sikerült megtalálni, sajna, úgy néz ki, nem is faros, hanem haránt fekvésben bulizik a drágám. Lassan megfordulhatna már, hogy megnyugodjak.

Most meg főzök. Ráérek, mert a gyerekek 13-áig nyaralnak anyósomnál. :)

Hát, így állunk. :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


No, ahogy ígértem, de csak kutyafuttában, mert Imike alszik és nekem is muszáj pihennem. Sajnos őrületes napjai vannak.
Igazándiból nincs is sok értelme, hogy írok, mert péntek este megyek dokihoz, ez lesz az utolsó alkalom a magánban, innen már csak kórház :)
Juj de izgi.
Szóval köv héten majd egy Gabellához hasonló részletessel szolgálok, de most csak a kilóimról tudok szólni. 75kgnál járok, ez plusz 7kgt jelent nekem :) Büszke vagyok magamra. Anyukámék és a környezetem szerint is karcsúsodtam :P Hurrá :D

Bayar, néztem a dinnyés képedet, hát irigyellek, hogy ilyenre volt időtök :). Használjátok ki, mert hujjuj... Beindult a visszaszámlálás. A ruhácskák mind 56osak? Mert rengeteg. Nekem fele ennyi sincs sztem. Bár még nem pakoltam össze, csak úgy fejben rendezkedek, mert még nálunk is ablakcsere és ami ezzel jár... Szóval majd csak utána.

De fejben már jó vagyok.
Kezdek félni picit szüléstől. Vagyis nem is tudom. Inkább csak ideges vagyok. Jó lenne már túl lenni rajta, mert ez a meleg-Imike- pocak-szaladgálás-egyéb kombináció ez egyre húzósabb. Még ha karcsúsodik is az ember gyereke :P

No hirtelen. Még eszek egy kis dinnyét, aztán olvasok. Persze ebből mostanában mindig szunya van. Hiába, nehéz a könyv. Túl vastag :)

És az ígért fotó.
Pihenjetek kismamik, mert lassan üt az óránk. :)

Kép .

KépKép

Kép
 


Bayar: Húha tényleg volt mivel dolgoznod, mikor mondtad, hogy vasalsz nem ekkora hegyre számítottam :D Én is erre a sorsra jutok pár napon belül ma leugrok a városba és veszek baba mosószert aztán én is vasalok.

Gabella: Jó, hogy írod ma én is terveztem egy hálóing kutató túrát, szerintem benézek pár turiba ott is egész jókat lehet találni. Neked is közel már a vége ahogy mindannyiunknak olyan furcsa! Bizonyos szempontból lassan cammog az idő, másfelől meg irtó gyorsan pereg. A kellemetlenségek (lábdagadás, pisilés miegymás) már jó lenne, ha megszűnnének, de ezer munka és tennivaló van még a szülésig és néha úgy érzem nem férek bele az időbe.

Szandrii: nem irigyellek, próbálj meg minél többet pihenni. Nagyon csinos vagy szépek a pocakos fotóid, úgy tűnik mindenkinek ilyen "tökéletes" pocija meg bőre van csak én repedek szét egyre rondábban :(

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Nyugi, az én bőröm is olyan csíkos, mint egy tigris bundája! Sőt, a köldököm fölött nem is csík, hanem egy fénylő nagy folt van. De nekem már 11 éve, az első terhességnél szétrepedt, szóval most nem fáj, viszket, meg semmi, csak nyúlik, és egyre látványosabb.

Mondjuk engem legalább a vizesedés elkerül. Karcsúsodás azért nem jellemző, de még mindig azt mondják, csak hasra híztam, hátulról nem tudnák megmondani, hogy terhes vagyok, ráadásul a 8. hónapban! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Ezek a rucik 3 hónapig jók- elvileg -vegyesen, van newborntól :) 62-ig, body, kezes lábas, napozószerűség, textilpelus, nacik... hát ennyi kb... :)

Szandri nagy a pocid, de a 7 kg az nem valami sok! Én már 12 plusznál vagyok, heti 1 feljön szerintem, de amúgy nekem sem látszik hátulról, sőt kérdezi, hogy híztam-e legalább 5kg? Ja.. lassan 3x 5kg-ot is!

Gabella nálatok nincsen a 36. héten uh? Mi még akkor megyünk magánba, aztán mi is már csak a kórházba NST-re...

Szandriii! Látom neked is vannak anyajegyeid, nem változtak meg egy kicsit? Nekem van egy, minek nem szabályos az alakja, aztz mondta, a bőrgyógyi, hogy ha megszültem, inkább váljunk meg tőle, és nem kell figyelgetni... Most persze lehet a hormonoktól is, nem tudom!

Vircsi: Én Dreft baby-t vettem. Öblítőt nem használok a babaruhákhoz!



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Megvolt a mai körjáratom. CTG-n szépen remekelt a picim, jó sok mozgást beleadott. Aztán uh: buksi 100mm, mellkas 103mm, comb 66mm, eddig. Most ezek olyan paraméterek a betöltött 36. héten, mint amilyen a másodikom születési értékei. Mi lesz itt még 4 hét alatt? Ez most paráztat, mert császárt nem akarok.
Dokinál kenetvétel, konzultáció ok. Baba feje magasan, méhszáj teljesen zárt. A kéthónapos nyaralásának keresztbe tett a kórház, 3 hétre engedélyezték és hetekre bontva, úgyhogy úgy néz ki lesz, amikor szülünk. Csak nehogy a júl. 22-ei hétre hamarabb átcsússzunk, mert akkor pont nincs.
Vérszívás is megvolt ma.
Hétvégén jön apósom. Hozza és összerakjuk a 3. ágyikót ill. asztaloskodunk. Aztán majd előbányászom a kiscuccokat is és nekem is jöhet a mosás és vasalás.
Ja és ma a nagyobbik nem volt hajlandó a délutáni alvásra, ezért fogtuk magunkat és elmentünk az anyakönyvi kivonatért a hivatalba. Aztán egy fagyi is befigyelt. Most 84.8 kg vagyok. Kiindulási 77.7 kg volt.
Eddigi hízás 7.1 kg. De most jön még a feketeleves. Nekem is csak hasam van elől. Hátulról meg csak fenekem, de a totyogó kacsajárásom árulkodó.





 


Sziasztok!

Megvolt a 2. NST-énk, minden ok, laborom jó, a vas kevés, vizelet rendben, streptoccocus jövőhétre meglesz...
UH:
-lepény: jól funcionál, jó helyen van, I-II érték közötti az érettsége, szóval II.határértéke.
Magzatviz megfelelő, szervek szépen funkcionálnak.
Méhszájvizsg. most nem volt...
Becsült súly:3642g!!!!!! (35+5hétesen)kérdeztem, hogy ez mennyire reális, azt mondta min.3400g. DE a pocakomon is látszik, hogy nagy a baby...el is neveztem kismedvének :)
Buksi: 96, pocak: 348, combcsont: 78
Szóval durva lesz, ha végig kibirom 40.hetet....akkor nagy az esély a császárra :/

Hoztam az igért babaszobafotó...bocsánat, hogy most nem irok senkinek, de hosszú napom volt, és majd meg pusztulok, úgy fáj a torkom...muszáj pihennem...

Puszi mindenkinek!



Kép

Ezt készitettem hungarocellből:D

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.7385.jpg[/img]

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kép

Ezt nem jelenitette meg, szóval ez az, amit hungarocellből csinéltam a falra....

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Katapetra nagyon szép a szoba! :)
És nagyon ügyes vagy! Jók a faldíszek! Látom elkészült a függöny is! :)
Az a szopiszék yisk-es? Én is olyant fogok venni! Nagyon kényelmesnek tűnt, mikor kipróbáltam, és szerintem jól fog működni majd ha keresztbe teszem az ölemben a szopi párnát!

Jó kis súly azt megmondom. A többi mérettel nem nagyon vagyok képben, hogy mi a normális...

Kriszti! Neked sem semmi a babód! :) De az a lényeg, hogy minden rendben velük!

Nekem szombattól kell számolnom és írnom, hogy mikor van meg a 20 mozgás! Ha nem akkor irány a kórház! :?



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


gabella: köszönöm a nyugtatást, a pocakfotókon egyáltalán nem látszott, hogy csíkos lenne a hasad. nekem szép piros csíkjaim vannak és a köldök piercingem helye is kezd szétszakadni, elég csúnya és fáj is meg viszketek :(

bayar: köszönöm a tippet ma voltam a dm-ben, mert van kuponom a Tomi baby mosógélhez, de elég drága még így is. külön öblítőt én se használok majd babaruhákhoz.

kriszpi: szép nagy a babád, a totyogó kacsajárás nálam is stimmel némi sántikálással fűszerezve az oszlopra dagadt lábaimmal... elég bután festhetek.

katapetra: nem semmi Benike jól belehúzott stramm kis pasi lesz az biztos. Csodás a babaszoba nagyon jók a dekorációk is!!!

Én megjártam délután a várost, sajnos nem találtam hálóinget a kórházba, viszont egy butikban kiárusítás volt és féláron kaptam egy szép könnyű kis ruhát ami több szempontból is célszerű.
Ellátogattam az anyakönyvi hivatalba, holnap ketten megyünk a párommal és előre láthatólag augusztus 9-én lesz az esküvőnk :) Biztonság kedvéért írnak egy apaságit is nehogy előbb jöjjön a baba és nézünk, mint Juli a moziban szóval bebiztosítjuk magunkat. A ruha meg egyben az esküvői ruhám funkcióját is betölti majd.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Most a Dm-ben duplapont akció van július 4-17-ig.

Ráadás a ma meg holnap érvényes -10% végösszegi kupon. Csak ki kell nyomtatni.

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/hu_homep ... kupon.html


Akinek még hiányzik valami.





 


Sziasztok!
Csak gyorsan jelentkezem voltam háziorvosnál gond van... Magas a vérnyomásom nem áll be a gyógyszerre, nagyon vizes vagyok és megjelent a fehérje a vizeletemben pakolok és visznek a kórházba. Nem tudom mikor jöhetek haza egy hét biztos amire bent fognak, ha nem leszek jobban és pozitív lesz a toxémiám nem jöhetek haza.

Kérlek szorítsatok értünk haza akarok jönni még semmi nincs előkészítve a babának :( Szerencsére ma elintéztük délelőtt és az apasági nyilatkozat itt van nálam az esküvőnk augusztus 9-ére lett bejegyezve.
Vigyázzatok magatokra!

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike! Te is vigyázz magatokra! Drukkolok, hogy le tudják vinni a vérnyomásod, és még legalább 3 hetet bent maradjon a csajszi!

Kriszti! Köszi, ki is nyomtattam a kupont! Holnap pont menni is akartam DM-be, meg is csináltatom a bababónuszt.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


A fele meg eltűnt! Kata! Nagyon szép lett a szoba! És ügyes vagy, hogy ilyen kis tuti dekorációt hoztál össze. És persze csinos is vagy.

Vircsike! Persze, hogy nem látszik, én mindig álcázott pocak fotót raktam csak fel. :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Nyomoztam vissza, és én nem is raktam még fel csak a 33. heti pocak fotót... :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Vircsike: nagyon drukkolok, remélem azóta már jobban vagy, és nem kell végig bent feküdnöd...de a legfontosabb, hogy ti rendben legyetek!

Gabella: köszi :wink:
Jöhet a fotó!, Én várom! :)

bayar: köszi... a szék IKEA-s, de bizti van Jysk-ben is, én nagyon szeretem, régóta megvolt, könnyű, és kényelmes, ezért nem is gondolkodtunk külön fotelben, örültem, hogy viszonylag könnyen belefért a kis szobába.

Szandriii: örülök, hogy jöttél! 7kg? Hát nagyon ügyes vagy....
És ez látszódik az alakodon is, szép a pocód!

Lányok én nagyon megfáztam, hogy az időjárás e a ludas, vagy a kocsi légkondija, de tegnap egész nap szenvedtem, éjjel semmit nem aludtam....szörnyű volt, csak sirtam a páromnak a telefonba, hogy nem elég, hogy már nagyon nagy a teher, de még ez is...
BIoparoxozok, ez nagyon szépen beinditotta az orromat, és ma reggelre már nem szárazat köhögök...

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Újabb képem nincs, meg apa se ért rá este, de majd összehozzuk! :)

Szopi fotel. Szép is az, meg jó, de nekem nem kell külön fotel. 16 és 13 hónap szoptatás után elmondhatom, hogy nagyon ritkán fordult elő, hogy ülve szoptattam. Az is főleg akkor, ha nem itthon voltunk, hanem valahol útközben, és autóban, pelenkázó helyiségben, váróteremben, iskolai irodában vagy hasonló helyen kellett megoldani a szoptatást. Még vendégségben is úgy csináltuk, mint itthon: fekve. Most is erre készülök. Legalább közben pihenek, és a derekamat se erőltetem ülés közben. (Mondjuk most a harmadiknál még annyira nem is jött elő a derékfájás.)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sajnálom a megfázást! Én is jól benne voltam, a legnagyobb melegben jött a köhögés, szerintem nekem leginkább a ventilátor tett be. Vagy még az, hogy hozzá jött a medence, jégkrém, hűtött dinnye, nem is tudom. De már csak néha köhögök kicsit. Olyankor bekapok egy negrót, és már jobb is.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Huu Vircsi! Én pont tegnap voltam bent szülőszoba látogatáson!
Jöjj rendbe minél előbb!!!

Jó nagy felfordulás van, meg lesz is még ősszel is a kórházban, átalakítás folyik, kicsit szebbé, jobbá varázsolják a szülészetet!
Ami nagyon szuper, de én pont kimaradok belőle, vagyis nem, mert az átalakítás legközepében fogok bent lenni :D Csodás!!!

Az apás elég szimpi volt, arra pályázunk, remélem sikerül is és nem leszünk sokan arra az egy szobára! :)

Ma még dobozoltunk a lakásba meg pakoltunk, hamarosan végleg elhagyjuk a régit és meglesz az új! Jól el is fáradtam!

Holnaptól mozgás számolás és jegyzetelés :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Vircsi nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen és minél hamarabb kikerülj a kórházból!

Mi ma voltunk dokinál. Azt mondta, hogy elég nagy babánk van. A fej átmérője 85mm, a mellkas átmérője 100mm. A becsült súlya 2750g. Egy kicsit ijesztő számomra,mert tartok tőle, hogy nagy baba lesz a végére.

Katapetra jobbulást neked, és nagyon szép lett a babaszoba! :-)



 
 


Mi ez a csend :?: :)
Jó reggelt!

Én nem sokat aludtam az éjjel... :?

Katapetra! Mivel régen láttam a táblázatot, ezért kérdezem, Te fogsz a Róbert Károlyban szülni, vagy csak oda jártatok?
Most néztem a honlapot, és látom hogy a Fülöp doktor ott van, sőőőőt, nem hogy ott van, hanem nagy karriert futott be!
Itt volt Veszprémben, nála "kezdtem" nagyon szerette mindenki! :)

Nagyon szép az a kórház, a többi magánklinikához képest nem vészes az ára... Vagyis a maternityhez képest pl... Mondjuk annak a fél milliós árában már minden benne van...
:D

Mindenki egyben van? Jól vagytok?

Én már éhen halok :lol:



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!

Én is punnyadtam a hétvégén, ezzel a megfázással, mert azon kivül, hogy majd meg fulladok úgy köhögök, nincs más bajom.
Igy az éjszakáim elég rizikósak...vagy tudok aludni, vagy nem.

Bayar:
Kérdésedre válaszolva, igen, ott is fogok szülni, de sajnos nem a Fülöpnél, mert ő terhesgondozást nem vállal, csak meddőséggel foglalkozik. Én nagyon kedveltem, a múlt héten voltam fennt az osztályon, ahol Benike is fogant, és amint meglátott jött oda, hogy:
-Katikám, hogy vannak?
Nagyon jól esett a figyelmessége...
A beülti után voltam bennt a kórházban 5 napot hiprstimuval, és mondhatom, hogy maximálisan megvoltam elégedve velük, igy döntöttünk a férjemmel, hogy maradunk magánban...ők ismernek, tudják már minden kórságomat...Nem is bántuk meg!
Persze mondhatni könnyen beszélek, ha megengedhetjük....annyira nem! DE ennyi küzködés után ez volt a legfontosabb, hogy a lehető legjobb kezekben legyünk!

Nekem szerintem hajnalban voltak már jóslóim....4 napja nem szedem a mg-ot, ahogy a doki kérte, ma elkezdem inni a málnalevél teát. Olyan derékbe nyilalós, mesis érzés volt....de elmúlt, viszonylag hamar.

A táblázatra kicsit várni kell, mert a gépem a férjemnél van Kosovoban, és meg kell, hogy várjam, hogy átküldje nekem...


Miyori: Szerintem nem olyan nagy babát hordasz...nekem ilyenkor már 91 volt a buksija, és 2831g-ra becsülte a gép.(33hetesen)
Szóval nem biztosak ezek a mérések...szülésnél kiderül majd, ne idegasitsd magad emiatt :)
Köszi a szoba"bókot" :D


Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Bocsi hogy ilyen rég de Dombóváron voltam és ilyenkor amennyit lehet kis másfél éves hugicámmal vagyok meg nem is volt jó a gép most meg öcsikém nyaral egyet nálunk( 9 éves) vele sem egyszerű most lépett a kamaszodásba hát mondani sem kell hogy sokszor az hogy magamban számolok 200-ig is kevés! :)

Bayar: nagyon ügyes vagy a ruhákkal én kicsit el vagyok maradva de jövő héten Manókánk lesz főszerepben!Meg a babaágyunk is csak hétvégén érkezik, apuék jönnek pénteken öcsiért és akkor hozzák de az is csak jövő héten lesz majd összerakva mert kell apuékkal visszamennem mert mennek osztálytalálkozóra és húgi velem lesz szombat este amibe csak annyi necces hogy még szopik de talán majd elalszik velem is vagyis visszaalszik mert elaludni mér elalszik csak éjjel még nem volt anya nélkül :) És nagyon tetszett a dinnyés pocid nagyon jópofa :)Érdekes hogy neked már számolni kell nekem meg se említették bár kicsit örülök mert neked biztos elmagyarázták hogy mit kell számolni meg hogyan de nekem tuti nem mozdul meg napi 20-szor főleg ha egész nap megyek-jövök főzök pakolok!

Cicamica: hogy vagytok? hogy viseled a szurkálásokat?látom még te is egyben vagy!Nekem múltkor emelték az adagom már 0,6-ost kell szúrnom magamnak aminek az ára is nagyot ugrott marha drága 8800 így most majd 18.-án ha megyek vissza kérek valami olcsóbbat!Te mit is szúrsz?

Vircsikee: Remélem ti is egyben vagytok még és sikerült helyre állítani a vérnyomásod!Nem irigylem hogy haza kellett jönnöd a párod nélkül!Én is nélküle költözöm vissza apuékhoz 3 hét múlva mert neki dolgozni kell én meg így helyben leszek meg a heti utazgatás is sok lenne már!

Katapetra: nagyon szép a babaszobátok!irigykedem is kicsit mivel nekünk nem lesz még külön szoba :) És nagyon jó a figurák is!Neked már itt a vége olyan izgi hogy lassan nálunk is megkezdődik!Nekünk kilót nem becsül a gép Dombóváron de buksi méret 92 combcsont 59 mm 33 hetesen pont!Esetleg ha valakinek van hasonló méretei írhatok kilókat bár én azt kértem kis Manónktól hogy érje el a súlyt amit kell és majd kint nőjön nagyra hogy könnyebb legyen mindkettőnknek :) Na jó és azt hiszem elárulom hogy úgy néz ki egyenlítünk mert most mondtak egy 80%-os lányt :) Apa nagyon büszke volt!Névbe pedig a Hanka nyert!De nagyon örültünk hogy végre a nemére is kaptunk már valamit!De én 2 hét múlva megyek vissza mert 3 hét múlva kellett volna de akkor szabin lesz a dokim így mondta hogy menjek 2 hét múlva és akkor kenetet is leveszi!

Gabella: remélem jobban vagy már! Fotót pedig nagyon várom!

Szandrii: le a kalappal a +7-tel bár én is büszke vagyok mert +9-nél vagyok pedig alapjába véve hízékony vagyok!

Na és egy kép múlt hétről 33 hét Kép

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok:)

Suprise úgy látszik bele illesz a csapatba ,itt minden kismama nagyon csinos,csak a hasatokon látni ,hogy terhesek vagytok.Bezzeg én :cry:

Én ma fejezem be a Fraxiparinet0,6-ot és holnaptól megint Clexane 0,6 de mivel 0,4 van itthon ezért 2szer fog szúrni az Uram :oops:
Szegény nagyon profi,de már nem tud találni egy ép felületet a karjaimon,sőt több helyen már göbök vannak :roll:
Remélem nálad jobb a helyzet.Nem tudom nálad a hematológus mit javasolt szüléssel kapcsolatban:Nálam két lehetőség merült fel:
-vérhígító beadása után 12 órával normál szülés és után 12 újra vérhígító 6 hétig
-tervezett császár 13.-án de akkor előtte 24 órán keresztül nincs vérhígító és utána u.a. mint a normálnál
Nem tudom ezt ,hogy lehet kisakkozni előre,hogy mikor fog beindulni a szülés.
(Van már egy "nagy " fiam,és ott is minden hirtelen történt semmi előjele nem volt,hogy aznap fog születni :? )Kíváncsi vagyok neked mit mondanak majd.

Katapetra:Hársfa tea dögivel :lol: Engem 2 nap alatt rendbe tett ,pedig nyelni sem tudtam.Kamilla tilos,vizelethajtó volta miatt!!!!!Holnap megyek a saját dokimhoz!

Képzeljétek, én már nem alszok max.1 órát esténként,egyrészt a meleg,más részt a nagy hasam miatt.

Maternityn fogok szülni,voltam bent,követem az orvosom.
A szülés és 2 éjszaka +teljes ellátás pici,férjem és én(családi szoba)280.000
Ebbe benne van az is,ha véletlenül császár lenne a vége és az összes fájdalomcsillapító(ezért máshol külön kell fizetni),napi 3 étkezés mindkettőnknek stb.semmiért nem kell külön fizetni.
Nem mondom,hogy olcsó ,de a többi hely drágább.Meg az a fő,hogy csak így tudok a saját dokimnál szülni ,és ez minden pénzt megér.

Mindenkinek jó babavárást

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem elmúlt már a köhögés szerencsére. És igazából minden oké. Persze, a 34-35 hétre jellemző fáradékonyság, néha hasfeszülés, kialvatlanság azért befigyel, de semmi komoly gond.

Majd 17-én kell mennem az első ctg-re, dokihoz is akkor megyek, meg a laborba is.

Végre megvan a babakocsi, már péntek óta itthon figyel. :) Igaz, a nappali még sehogy se áll, vagyis de, szépen lassan halad. Apa megígérte, hogy 21-én lehet bepakolni. Remélem, így is lesz.

Persze, a fotózkodás elmaradt, de mutatok egyet, ami múltheti.
Kép
Kép [/img]

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Katapetra, biztos jó helyetek lesz! :)
Na ezt akartam kérdezni, hogy ilyen málnalevél tea és hasonló dolgokkal hogy álltok?
Te kérdezted a dokidat, vagy iszod magadtól, mert én is szeretném majd a 36. héttől! Valamiben hinnem kell! :)

Ma éjszaka nekem is volt enyhe alhasi fájdalom, egy csomószor felébredtem rá... de kicsit korainak érzem, nagyon remélem, hogy még minimum 38. hétig nem történik semmi!!!

Nekem a feje 3 hete volt 80-as. Nekünk azt mondta a doki, hogy normál méretei vannak!

Különben ez a súlybecslés csalós! A méretei alapján dobja ki, nekem azt mondták, hogy 1 kg-ot is "csalhat"! Van is rá példa, nem egy!
Az ismerősöm itt szült vp-ben, nem volt 3 kg a baba, azt írták a papírra, hogy méhen belüli sorvadás... tehát nem gyerek a gyerek akkor, ha nem 4 kilós???? :evil:
Most meg olyan édes husi musi pofi :D

Suprise, szuper az alakod, és jó bírod, ha még bébiszitterkedsz is! :) Én már kevésbé bírom a strapát! Elvagyok a házkörül, mint a mamám, csak ő 85 éves :) :lol:

A kilóimmal meg úgy vagyok, hogy már nem érdekel, hogy mit mér a védőnő holnap, mert nem is látszik csak a hasam! :)
Úgyhogy reggel be is vágtam 2 zsemlét, 2 kiflit, meg 2 joghurtot! :)

Cicamica amit én néztem árakat éppen ma a honlapon, ahhoz képest nem sok! Annyiért én is mennék, ha nem több, mint 100 Km-re lenne...

Na de mire megszülök, addigra Veszprémben is elkészülnek a szuper szobák! :) Persze miért végeznének vele előbb :D



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: