Új privát üzeneted érkezett!

Ha már van dm kártyátok, akkor a neten is lehet jelentkezni! Én most jelentkezek, egy kis csalással mert július 2. felét jelöltem a szülés idejének.



 
 


Annyi belefér Miyori :wink:
Azt hiszem nekünk is így írták be! :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Pénteken én is palacsintát sütöttem. :) Meg a szomszédasszony is. :) Nyilván ez benne volt a levegőben.

Szerintem teljesen jó a használt kókusz matrac! Kipucolod, és kész. Nekünk nem is kókusz, csak szivacs. És gondolj bele! A saját ágyadat se cseréled le a baba miatt, pedig tuti ott is fog párszor aludni. Ez kicsit inkább olyan reklámfogás, hogy csak az új a jó, vegyen mindenki újat minden egyes gyereknek. :)

Egyre jobban érdekel ez az újabb baba-bónusz program! Kezdek ráindulni a témára. Pedig még 2 és fél hónap van szülésig...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 

 
 


Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Ma ebéd után plázáztunk. Útba ejtettem a dm-et is. 7011 Ft-ot fizettem 2 csomi, azaz 216 db Pampers 2-es pelusért, 11000 helyett. Ez nagyon jó ár a kuponjaimat beváltottam hozzá. És ha már ott jártam, regisztráltam.A mi kezdőcsomagunkban 10g Sudocrem, autóra ragasztható (baby on the board) matrica, 1 db Premium Care minta pelus és egy kuponfüzet volt. Tehát akkor ez is változó területenként.
A kókuszmatracról annyit, hogy a huzatot kimosod, kivasalod, a kókusz része pedig átmosható és lecsurog. Nem tudom pár óra a száradási idő. Az egyik nekünk újonnan vett lengyel gyártmány, ez sokkal jobb, mint a magyar Novatexes, amit használtan kaptunk. Az előző kis gazdája jó nehéz volt, mert teknősre feküdte az egyik oldalát. A másik felével használjuk, így most a medence nem érződik. Vettem rá gumilepedőt, de az se kell, mert beizzaszt, éjszaka csörög, zörög, és erre jobban felkel a másik. Csak annyi, hogy a huzatot meg a lepedőt sűrűbben kell mosni, a nyálcsúrgás, csokifolt stb. miatt.
Ha nem "teknős" a matrac, akkor szerintem felesleges újba beruházni.
A mozgások nálam is elég aktívan mennek. Jobbról balról kirúgja a ház falát. Hullámzik, puklizik, tehát kifelé rugdos. Legutóbbi vizsgálatkor már fejvégűbe befordult, és elvileg így is marad, mert már kicsi a hely a forgásra, meg nem szeretném, ha faros lenne. Asszem 31-32. hét környékén fordulnak be. Érezhető lesz, mert a szeméremdomb környékén elkezdenek a kötőszöveti szalagok nyúlni, mert nyomja a buksi. Párszor már jósló fájásokat is éreztem.
Én is a Dávid naptár szerint hasonló időjárásról tudok, de nem is baj, mert így is plusz kilókat kell cipelni és a 40 fok még nehezítené a dolgunkat.





 


Katapetra: nagyon szép és nagy pocak! Jól áll csinos vagy.

Én tegnap jó tartásban részesültem a párom főzött vanília pudingos tejbegrízt ma meg töltött zsemle volt az ebéd :)

A jövő hetem elég sűrűnek ígérkezik, a sok felajánlott holmiért futkosok majd a városban meg hoznak ide is stb.
Június 19-én jön az anyósom meg a párom húga koncertre és itt szállnak meg nálunk, már várom, hogy legyen egy kis élet a lakásban.

Fekvés: a mi cuncikásunk már 24 hetesen is fejen állt és az óta sem mutat hajlandóságot megfordulni szóval a fekvéssel nem lesz gondunk szerintem. kellő képpen nyomja sokszor a hólyagomat mikor a kis kobakjával túr meg a kezecskéivel :D

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Na sikerült neten nekem is előjegyeztetnem ezt a baba bónusz kártyát...már csak ki kell majd nyomtatnom a DM-ben...

Kriszpi: Ügyes voltál ezzel a pelus vásárral...
Nekem a gyomromba rugdos, vagy a rekeszizmomat nyomogatja...2 hete már nekem is fejvégű volt...remélem már nem fog átfordulni...
ja és éjjel egyik oldalamon sem szeret feküdni, csak ha hanyat vagyok, vagy ülve alszom...
Vircsike: köszi ;)
Szép hetet jövőhétre...

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Húha én már nem tudok hanyatt feküdni. Rögtön légszomjam lesz és képes lennék elájulni. Néha nálunk se tetszik egyik oldalon fekvés sem, de akkor megbeszélem vele, hogy másképp nem megy és csak szent lesz a béke :D

DM-ben nekem van már Active beauty kártyám, de anyumnál van és az nem mostanában fog hozzám visszakerülni. Anélkül is lehet baba bónusz kártyát csináltatni vagy kell hozzá?

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Én úgy tudom kell hozzá, de majd kijavitanak a gyakorlottak...

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Addig nem tudsz regisztrálni, mert a kártyát le kell olvasnia a gépnek nyomtatáskor.





 


Vircsike: Próbáltam levadászni azt a hozzászólásodat, ahol leirod, hogy fogják hvini a pici lányt...de végső döntést sehol sem találtam. Tudjátok már? Mert ha igen beirnám a tábliba, és úgy raknám fel ide...

Gabella: Ti hogy álltok a mumus dologgal? :lol: mint névválasztás?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Katapetra: Igen sikerült választani. Két keresztneve lesz: Leona Kíra. És most már tuti, hogy Veszprémben fogok szülni, tesó nevéhez pedig beírhatod, hogy Benett.

Sikerült elintéznem a babaónuszt a DM-ben kértem új active beauty kártyát és arra megcsinálták. A mintacsomagban egy pempers pelus volt meg egy sudocrem meg a kuponfüzet.

A mai napom tiszta őrület volt, rohantam reggel óta munkaügyi központ, városháza, DM, meg találkoztam anyukákkal akik lelkesen szállítják nekünk a babaholmit. Ma egy Micimackós baba-paplant kaptunk, egy gyönyörű rózsaszín rongyit, Mexalen kúpot, pelenkázó alátétet, meleg hálózsákot, zoknit, előkét, harisnyát szóval sok szépet :)

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Itt van a régen látott táblázat is...


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


És igen a veszprémi kórház kimaradt...na majd legközelebb ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Katapetra! Csini has! :)

Név. Sajnos még mindig semmi. :(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Szia Katapetra!

Ma voltam az orvosomnál,és 32+6 naposan a picink már 2312gramm(3hét alatt közel 800 grammot hízott)ezért diétára lettem fogva.(Én is már 11 kilót híztam :oops: )Diéta mellett a minimális születési súly(40hét):3700-3900 körül várható.Mivel Benike még nagyobb kezdhetsz kalkulálni :lol:
Vigyázz magatokra!Amúgy egyszerre voltunk betegek ,én hársfa teával gyógyultam meg.Jó immunerősítő!


Suprise!

Nekem végig kell magamat szúrni,de pénteken kapom meg az eredményeket a hematológiáról,akkor dől el,hogy emelik -e az adagot.
Te neked is szülés utáni 6 hétig kell magadat szúrni?
Remélem jól vagy és tudod már a pici nemét:)
Vigyázz magatokra!

Mindekinek szép napot és örömteli babavárást 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Gabella!
Gádoroson Szalai Zsoltot nem ismered véletlenül?





 


Véégre, megvan a babakocsink! Ma délelőtt mentünk érte ajándékba kaptuk igaz nem tipikus "lányos" verzió, de nagyon szuper.

Én szörnyen szenvedek a gyomorsavamtól, a folyamatos futkosás meg a korán kelés pedig csak rádob egy lapáttal.

Apucink ma készített rólam "döglés" közben pár fotót fekve is szép kis dinnyém van már. A nyúzott ábrázatomtól most tekintsünk el, ha lehet :D

Kép 29. héten

Kép Kukucs :)

Kép babakocsi

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Katapetra: lakhely is változott, Veszprém megye, Veszprém ;) Köszönöm, hogy beírtál, majd legközelebb átírod a többit

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Nagggyon jók a pocók! :)
Katapetra neked is csak pocid van! Jó az alakod! ;)

Vircsi, nagyon jó, hogy ennyi mindent kaptatok! Nem baj az, ha nem lányos a babakocsi! :)

Annyi mindent írtatok... látom mindenkinek sikerült a DM-kártya!
Úgy nézi ki, nem maradunk akciós-pelus nélkül! :)

Nekünk megjött egy pop-in pelus :) halvány- kék :) Alig várom, hogy ráadjam a fenekére :D

Ma voltam a endokrinológián vérvételen.
Meg beugrottam a turiba: vettem egy tök jó hálóinget a kórhiba!
A többit is ott fogom kihalászni!
Ja meg egy pihe-puha baba-kék bársony kantáros nacit, pólóval a babámnak!

És ma kreatívkodtam is: íme a kép!(lehet, hogy még ráírom a nevét a bodyra, így kicsit üres) Ebbe tesszük majd a képeket a mamáknak, dédiknek ha megszületik Örsi babánk! :)

Kép . :wink: :wink:



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a pocakfotódicséret...de sajnos a 9 kg az annyi...én nemtudom már ennél szigorúbbra venni ezt a rohadt(bocsi) diétát, mert már igy élek 2 éve...egyszerűen engem tuti ez a no mozgás vágott haza súly-ügyileg...állandó fekvés...húúú de unom!!
Tegnap mondjuk elmentünk a DM-be...ennyit engedélyezett APA, igen!!! már ő is itthon van, olyan nyugodt lettem....
DE Benike is, tegnap be is voltam parázva, olyan inaktiv volt, na hajnalban behozta a lemaradását...
Ma már aktivabb :)

Vircsike: legközelebb javitok mindent, bocsi...
DE helyes vagy! Az igen pocak, szépen nő "picilány" :)
A kocsi is szupi, valóban nem a legcsajosabb, de gondolom örültetek, hogy lett...majd jó lesz a kishercegnek is ;)

bayar:Ezek a lapok csodaszépek, nagyon ügyes vagy...én ezt a részét vszinűleg, most boltival oldom meg...mert a nagyik, dédik úgy is rongyosra fogják mutogatni :)
A hálóinget én a Tesco-ban oldottam meg...volt a pizsiknél csikos, mélyre gombolós hálóing, 2090.-/db...hát nem hagytam ott, kettőt is felmartam, egy meg már volt, 3 egyébként elég????

Cica: Sziaaa, sajnálom, hogy beteg voltál :(, olyan nehezen jövök ki ebből a köhögésből :? nem is tudom mikor voltam utoljára beteg...
a 11+ az én védőnénim szerint nem sok....de te nem diétáztál, vagy nem kellett eddig? Bevallom, én néha elcsábulok, megeszem egy egy sütit...legalább ennyi öröm legyen(egyedül voltam, betegen)na mindegy...most már hogy minden nap van egy kis séta, vagy tenni való a lakásban igy már nem aggódom annyira.
Na de kérem szépen "kicsi" Fiad jó nagy ám :D...ennyire saccolták a dokik végsúlyát??? Jujj, nem semmi, én 14-én megyek kontrolra, akkor töltöm a 33. hetet(az utolsó elötti UH lesz), kiváncsi leszek, mit mond a dokim... :roll: :P
Puszillak

Ma a faldekóval fogok foglalkozni, már a fele kész van, ahogy a szobából is csak a függöny, és a szőnyeg hiányzik...a férjem ilyenkor mindig kijavit, hogy még egy baba is ;)Teljesen igaza van!
Annyira szeretem a humorát :lol:

Puszi, jó babavárást MIndenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Dm végösszegi kupon! Akinek kell töltse le!

Na, milyen meglepetéssel készültünk a kedvenc Facebook rajongóinknak? ;-)

Perszehogy hónap eleji 10%-os végösszegi kuponnal!

Kattints a megadott linken található "letöltés" gombra, nyomtasd ki a vonalkóddal ellátott kupont, készítsd ki az active beauty kártyádat és irány a dm!

A kupont 2013.06.06-07. között tudod beváltani.
http://www.dm-drogeriemarkt.hu/hu_homep ... kupon.html

Siess, le ne maradj róla!





 


bayar: nagyon szépek lettek én is gondolkoztam hasonlón, majd lehet kérek tőled tippet :)

Katapetra: Köszönöm aranyos vagy, a babakocsinál elsődleges szempont a funkcionális megfelelés volt nem a szín szerintem a gyerek úgy se azzal lesz elfoglalva, hogy kék vagy rózsaszín kocsiban tologatom.

Én is benézek a turiba hálóing ügyben, az hiányzik még a kórházi csomagomból. A többit nagyjából megkaptam a lelkesen segítő anyukáktól pár eldobható fehérneműt beszerzek még.

Nem tudom, hogy ez gond-e vagy csak kötelezően elviselendő kellemetlenség, de a jobb bordáimnál olyan, mintha a lánykám nagyon benyomná valamijét és útban van, vagy csak a méhem lett olyan nagy, hogy nyomja? Valami ötlet esetleg?

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Kriszpi: Köszi ;)

Vircsike: Mindkettő lehet...ilyenkor bizony már nagyon nagyot fog nőni a pocakod, ami nyomhatja a rekeszizmot, bordákat, de persze a kicsi lány is feküdhet úgy, hogy már nagyon nem kényelmes...húúú, hát igen, ez a 3. trimeszter nagyon nem egy leányálom...

Lányok ti már a kórházi csomagot is összeraktátok???

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Vircsi: Nem bonyolult.
1.) A4 -es méretű karton féle papír ahányat szeretnél, ezeket félbehajtva.
2.) Ráragasztani egy kisebb méretű pöttyöst (de mivel nem volt pöttyös, így sima kék papírra a lyukasztóból vett pöttyöket ragasztottam rá) -jó móka! :P
3.) Kivágod body formákat
4.) mindegyikhez 2db mini facsipesz
5.) Facsipesz lukjain átfűzöl fonalat, én mondjuk kék-fehér karton papír csíkot tekertem össze, az a madzagja
6.) Felfogattam ragasztóval és 4 db gyönggyel díszítettem a sarkokban.

Azért csináltam én is meg, mert akkor nem ez lesz az első :)
Így meg megvan, csak a képet kell majd belerakni. Vágtam ki kék háromszögeket a sarkok felfogatására, így még belül is feldobja, és harmonizál a külsővel :P

Vircsi: A 20 emeletes félemeletén vannak jók, és azok vannak a legjobb áron, én is oda járok! :)

Katapetra, de jó neked, hogy már babaszobát csinosítasz!
Nekem az nem mostanában lesz!
sőt, már meglesz a baba, és még a szobája sehol....
Mindegy, ez így jött ki.
azért itt anyuéknál is megcsinálom a sarkot neki szépre!

Képet rakjál fel, ha már kész a szoba!!!! :!:

Kilók:
Szerintem én már 10-nél is tartok! Mire megyek megint a védőnőhöz... 10 + biztos lesz!

Szerintetek meddig ajánlott hosszabb utat utazgatni?
A hónap végén megyünk Gyulára... És majd csak ha megjöttünk megyek uh-ra, tehát nem tudom megkérdezni!
Csak nem jön olyan hamar!!! :idea:

Nekem a gyomrom szokott szorulni, vagy olyan furcsa érzés!
És már nem tudok olyan sokat enni, mint eddig, mert akkor nagyon megfájdul a gyomrom!
Biztos a manó miatt!



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar: Köszönöm, hogy leírtad én is elkészítem csak rózsaszínben :) Köszönöm a tippet a turira is! Én se tudok már sokat enni, mert szereti a gyomromat is rugdosni és visszafordul amit megettem, meg hely sincsen nagyon már.

Átjött az unokanővérem és felhívta néhány orvos ismerősét azt mondták a baba mászott be a bordáim alá, eltarthat 5 napig is mire úgy gondolja más pozíció lenne kényelmesebb neki. Szóval csendesen tűrök mást nem tehetek. Szerzett nekem háziorvost is néhány utcányira tőlünk legalább oda nem kell órákat gyalogolnom, mint a védőnőhöz...

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Vircsike! Örülök, hogy ilyen segítőkész közösségre akadtál! Nagyon jó a babakocsi, a szín a legkevesebb! És a képek is jók!

Kripszi! Akárhogy gondolkodom, nem ismerek Szalai Zsoltot. Bár Szalai elég sok van a faluban, és lehet, hogy ismerem is, csak nem ugrik be, mert nem közeli ismerős. :)

Én még nem regisztráltam a bababónuszra, majd szerintem jövő hónapban. Most még úgyse akarok pelenkát venni.

Már a kórházi pakknál tartunk? Én még csak elméletben gondolkodom rajta, de egyelőre csak a táska van meg, mert nincs semmi cuccom. Se hálóing, se szopi melltartó, se egy igényes törölköző, se fürdőpapucs, se semmise. :) De még van bő két hónap, szóval emiatt nem aggódom.

Kihagy az agyam! Újra elolvasom, amit írtatok, aztán reagálok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


gabella: Köszönöm :) A kórházi pakkom még nekem sincs meg kompletten csak gondolkodok mit teszek bele, de 6 hét múlva össze is csomagolom útra kész állapotba, csak azt hagyom ki belőle amit minden nap itthon is használok meg az iratokat.

Borzasztó gyorsan repül az idő, eddig ólom-lábakon járt, de a végére minden annyira gyors. Hétfőn kezdem a 30. hetet el se akarom hinni! 25-én megyünk ultrahangra, hála égnek délelőtti időpontot kaptam így apuci is el tud jönni velünk jejejeee :D

Voltam bejelentkezni az itteni háziorvoshoz, tündéri kedves nő és alig 10 percre van tőlünk gyalog. :)

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsike! A vonalzód alapján már most a 30. hétben vagy, csak hétfőn be is töltöd a 30-at. Én úgy tudom, így számolják!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Igen Vircsi, igy számolják :) jövőhéten már a 31-ben leszel, ahogy én a 33-ban (TE JÓ ÉG!!!!lassan szülünk)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Úr Isten ez durva! Jó, hogy szóltok.

Most lehet pár napig nem leszek, mert a védőnőm azonnali hatállyal beküldött a kórházba! Csomagolok, lefürdök és megyek, nem tudom mikor jöhetek haza. nem is írok hosszasan, ha hazajöttem mindent mesélek sietnem kell. Puszi mindenkinek!

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Na mi történt Vircsi??? :?

Gabella!!! :P
Nem is mondtad, mikor írtam, hogy megyünk Gyulára, hogy te nem messze laksz onnan!!!
Nem tudtalak amúgy hová tenni, csak a maps-on kiszúrta a szemem a helységnevedet!!! :)

Ma megyünk pakolni Ajkára, bútorokat szétszerelni...

Ésss ma van a legjobb napja a motoros találkozónak Alsóörsön....
menni akaroooooook!!! :P
Annyira imádom!!!
Majd jövőre megyünk és felkötöm a fiam fejére a Harley Davidsonos kendőmet.... :lol:

Ezt a képet meg kell mutatnom!!! :)
Kép



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Jaj, bocsi! Gyula valóban Békés megye, de nem érzem közelinek, mert nem járunk oda. Békéscsabára is nagyon ritkán, de Gyula még attól is messzebb van. Mesi 1 éves korában töltöttünk ott a gyerekkórházban 1 hetet, meg 1 év múlva egyszer voltunk kontrollon, de ennyi.

Nagyon komoly ez a kis motoros! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Mi is nagy motorosok voltunk! Amióta megtudtam, hogy babánk lesz (1.), azóta nem is ültem motoron. Meg apa is megkomolyodott. Nemrég felhozta, hogy adjuk el a motort, mert már lesz 3 kislánya és sokkal nagyobb felelősséget érez.
Pedig azért neki néha jól jön.





 


Nekem meg volt 2 éve egy szép kis balesetem, autóval ütköztünk (befordultak előttünk, mikor mi előztünk....)
Akkor egy 7-8 hónapra ki is vontam magam a forgalomból...

Na azóta én sem ültem és nem is fogok, pedig nekem is van "A" korlátlanra jogsim, de marad dísznek.
Meg félek is azóta autóban is!!! :shock:

De amúgy a HD találkozó az nagyon jó! Nem vagyok rocker, de a mai Tankcsapdára elmentem volna... 2 éve is voltak, áááá szeretem!

Na de mi most kismamák vagyunk, nem a hells angels! :lol:

Senki nincsen árvíz veszélyben?

Mi nagyon jó helyen lakunk itt a Bakony- Balaton között!

De a férjem meg készenlétben van, lehet hogy mennie kell... :cry:



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/70153805/

Valakinek van ilyen pelenkázója?
Ezt tudnánk most megvenni 7000Ft-ért.
Ezen kényelmes pelenkázni szerintetek? Csak mert nem egy hagyományos...
Hosszúság: 82 cm
Szélesség: 54 cm
Magasság: 93 cm

nem akartam külön pelenkázót, de ha meg egy merev lapot teszek az ágyra, akkor hová pakolom a cuccokat? Kellene külön egy polcos szekrény az ágy mellé.... azt meg nem kapnék ennyiért az biztos!

:idea:



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Nekünk nincs külön pelenkázó "bútordarabunk" (nagyon zsúfoltak lennénk), hanem az a kiságyra keresztbe helyezhető műanyag bevonatú pelenkázó, amit ha akarok le is vehetek pelenkázás után az ágyról.
A kiságy oldalán van az a zsebes tároló, amit ágyneműhöz, baldahinhez adnak, annak a zsebei vannak feltöltve pelussal (így azok kéznél vannak). A két kiságy között meg van a gyerekek ruhás szekrénye, aminek közepén van két polc, ott tárolom a kenceficéket, az is mindig kéznél volt eddig pelenkázáskor.
Nos árvíz: A Duna itt van a szánkban, akarom mondani az utca végén (200m) kezdődik az alsó rakpart Pesten, de idáig azért nem fog eljönni remélhetőleg.





 


bayar igen egyik ismim ilyet vett ö meg csinálta ugy csinositotta hogy bele rakott fonott kosarat arra meg varrt gyönyörü huzatot és baba pakolta a pici cuccait!
Vendég
 


Itthon vagyok kedveseim, tegnap nem jelentkeztem még sokk alatt voltam... Borzasztóan bunkók voltak az unokanővéremmel is szépen összekaptunk és zokogtam fél éjszaka, tegnap meg becsípődött a derekam és az óta is úgy megyek, mint egy hajlott idős nénike.

Pelenkázót mi is kiságyra tehetőt fogunk használni nekünk van egy nagy polc a babaágy fölött és ott lesznek a babaápoló szerek a pelus meg minden.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Egy kicsit vidámabb vizekre evezve: apuci nagyon aranyos és sokat szeretget minket, kaptunk ágyba vacsorát meg reggelit is és még mosogat is a drága szentem :D Jelen pillanatban pedig kefires lángost süt nekünk (szerencsém van, hogy pék)

Pici lányunk meg úgy döntött felvesz ismét valami észveszejtő pozíciót és a fél hasam lapos másik fele meg egy göröngyös dinnye :D

Kép Apuci puszi

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!
Bayar! Jó ez a polc! Nálunk még nem tudom hogy lesz, de az tuti, ágyra rakható pelenkázó lap lesz, meg majd rakom valahova a motyókákat. Egyelőre még azt se tudom, a ruhák hol lesznek. :) Kell majd valami szekrény, mert ami van, az mind tele. Picurka már az ötödik családtag lesz, nem könnyű helyet találni. :)

Árvíz. Mi is nagyon jó helyen lakunk, Békés megyében, és ráadásul a kevésbé belvizes magasabb részen, szóval árvíz nem fenyeget. Viszont a párom hivatásos katona. Eddig őt nem vitték, de készenlétben vannak, és ha szólnak, akkor menni kell.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Szép vasárnapot mindenkinek!
Tudom az ebédről már lekéstem, de uzsira egy kis étvágygerjesztő: ilyen volt a lángos, körözött túróval ettük Isteni volt :)

Kép Apuci lángosa

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk, és egy kis aranyeres panaszon kivül jól ;)
Hát nem kellemes, de a Reparon csodákra képes....
Húúú, volt termés, de ez igy van jól!
Nálunk van pelenkázókomód...kicsi a hely, de pakolás miatt muszáj volt...majd, ha kész lesz a szoba, hozok fotót.
Pénteken megyünk UH-ra, remélem sokmminden kifog derülni, hogy mi lesz velünk...(császár v. term. szülés)
(33.hét)

Vircsike: Vigyázz magadra...jó, hogy neked is ilyen segitőkész a párod, mint nekem, most hercegnőként kivagyok szolgálva :P
Utána, majd leshetek... :roll:

bayar: koncert...ne is mondd.... :P

Bocsi, hogy most nem irtam mindenkinek, de azóta, hogy apa itthon van, kicsit hosszabb a póráz, és estére elfáradok.... :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


katapetra: Örülök, hogy jól vagytok, végre te sem vagy "egyedül". Én tuti nem férnék bele egy pelenkázó komódba, mert már most kb két éves koráig itt sorakozik a lányka ruhatára és egy szekrénysorban is nehéz helyet találni mindennek :lol:
Szerencsére az én párom akkor is ilyen kis tündér bogár volt amikor még nem voltam kismama, ha meglesz a pici akkor meg végképp nem fogom tudni spaklival se levakarni a gyerekről pláne nem. :)

Mi 25-én megyünk uh-ra kíváncsi vagyok mekkora már a kis sózsák.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Én is nagy rendezkedésben vagyok! :)
Beraktam a fehér ágyikóját a helyére, most mosom a belevalókat!
Arra jutottam a kókuszmatraccal, hogy azt javasolták több helyen, hogy nem szabad semmilyen szerrel mosogatni, csak sima vízzel...
A huzatát én lecserélem, most meg fogom és a kinti slaggal leveretem, szép idő van megszárad-kiszárad... Aztán majd meglátom mi lesz belőle! :D

Apa még mindig távol, de semmit nem csinálnak...Nem tudom miért nem lehetnek itthon készenlétben, miért kell ott... :cry:

Ma délután megyek endokrinológiára kontrollra, remélem jó lett a vérem, múltkor kicsit alacsony volt az FT4... de csak 2 -vel...

Mi jövő héten megyünk csütörtökön uh-ra, én meg arra leszek kivi, hogy megfordult-e már... :roll:
tegnap csináltam olyan gyakorlatokat, amikkel lehet ezt segíteni.

Jól néz ki a lángi Vircsi :lol: csak nehogy nekiálljak sütni :P

Ja és holnap védőnő... jön a kilógramm-mumus :lol:

Na gyertek képekkel meg infókkal, meg tanácsokkal! :)

Én meg most nekiesek a kókusznak...



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!

Tuti front van, mert egész nap aludnánk a kisfiammal....fülledt idő, de nem bir esni, legalább is itt Pesten nem.
Elkezdtem kimosni a baba holmikat....olyan hamar eljön az idő, nem szeretném az utolsó két hétre hagyni...akkor majd, örülök, ha levegőt kapok a nagy pocaktól.

Ma voltunk a MInimanó bababoltban, vettünk vizhatlan lepedőt, ami védi majd a matracot...megtaláltuk a függönyt is, ami a szobában lesz, de még nem vettük meg, mert nemtudtam az ablak pontos méretét...majd még be kell szegnem a szélét is.

gyógyszertárba kell még mennem a kórházi csomagba 1-2 cuccért...

Képet hétvégén tudok hozni a pocakról, akkor leszek 33.hetes :shock: Te jóóóó ég.....

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Bayar: én is holnap megyek a védőnőhöz, végre először az életben találkozok vele (épp időben nem?) a kilókra én is kíváncsi leszek... de azért a lángost ki nem hagyom, ha apuci süt :lol: :oops:

Nekem tegnap volt olyan napom, hogy az összes babaholmit kipakoltam az ágy közepére és méret szerint meg minden hogyan elrendeztem őket, én már kimostam azokat amik az első időkben kelleni fognak.
Babukám nem maradt nyugton egy percre sem, de ma ellustult ő is az esőre. Azt hiszem nekilátok és sütök egy fincsi kókuszkrémes muffint ;)

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Nekem meg nagyon aktív :)
Nem győztem sétálgatni míg vártam a rendelésen, a cicimet rugdosta fölfelé :lol:
És vártak még 6-an rajtam kívül! :)

Nekünk az ágyikó szép lett. A ruhák nekem már méret szerint várják a mosást. Én majd csak jövő hét végén vagy az azt kövi hét elején kezdek el mosogatni, meg bepakolászok a szekrényébe. Akkor már július lesz! :D
Kedden meg megyünk Gyulára. Lesz progi!

Apát elengedték, de egy röhej! Mire leértek Veszprémbe, akkor kitalálták, hogy még nem mehetnek el, majd csak, ha szólnak, mert tanácskoznak feljebb, lehet, hogy vissza kell menni..
Aztán hazajöhettek, gyorsan kimosok neki is, mert még készenlét van...

Én túrtam egy ikeás szafaris függönyt a szobájába, de azt majd az új lakásba teszem fel.

Itt sem esett csak elborult, de legalább nem folyik rólam a víz!

Nektek dagad már a lábatok?
Nekem igen... :(
Sőt le kellett vennem a gyűrűmet, mert szét feszítette az ujjamat.. alig jött le...



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar: nekem már rég óta dagad a lábam, de ma nagyon borzalmas. Tegnap este én is csak szappanos vízzel tudtam lehúzni a gyűrűt az ujjamról. Nekünk is fehér a kiságyunk, ha jól olvastam nálad, hogy fehér.
Én még a tejjel küszködök, főleg délelőtt nagyon folyik és inkább a jobb mellemből. kellemetlen volt tegnap, hogy váratlanul jött hozzánk a párom munkatársa kiugrottunk az ágyból én persze pizsibe egyszer-csak elöntött a tej szegény hapsi nem tudom mit élhetett át. :oops: Minden nap cserélhetnék pizsamát reggelre úgy is csupa sárga meg fehér foltos...

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: