Új privát üzeneted érkezett!

Várok mindenkit, aki 2013 szeptemberre várja a kisbabája születését! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, Hajni vagyok remélem jó helyre írok. Ma a dokim megerősítette, hogy 8 hetes egészséges terhes vagyok, már a kiskönyvet is megkaptam. Nagyon örülök!!! Augusztus 26. -ra vagyok kiírva. Remélem a többiek is csatlakoznak hamarosan!
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok én is csatlakoznék!

Ti mikor mondjátok el bárkinek is a családban?
:)
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 

 
 

De jó!!!

Szuper hír Hajni!

Már én is mennék nagyon,remélem szerdán vagy csütörtökön eljutok!

Nekem most kicsit görcsölget a hasam,olyan mint mikor meg szokott jönni,remélem nem lesz gond!

Ma amúgy csináltam megint 1 tesztet! Ez is pozitív!! :)

Iza
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Várok mindenkit, aki 2013 szeptemberre várja a kisbabája születését! :D Pontosan nem si tudom hova kell írni, talán ide?
hajni999
Németország
 
 
 
 


Na most már értem mit hova kell írni, nem vagyok nagy netes :-) . Yzabella teljesen normális a görcsölgetés az elején, nyugi. Én bevallom azért csináltam 8 tesztet, de köztudott, hogy én nem vagyok nomrális :shock: teljesen. első lányomnál 9 tesztet csináltam :lol: ... ide akkor képeket is lehet tölteni?
hajni999
Németország
 
 
 
 


mi a szülőknek a karifa alatt mondtuk el, anyukám messze él, neki is szenteste mondtam el, hogy ne érezze magát annyira egyedül. most kezdem majd a barátnőknek elmondani... talán vagy még egy kcisit várok...
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok!Én is megjöttem :) Mi nem mondjuk el a 20. hétig senkinek, csak anyumék tudnak róla. Sajna az előzőleg mindenkinek elmondtuk, és utána mindenkinek szinte egyesével el kellett mondani, h meghalt a babánk!De pl van aki a mai napig megkérdezi, h na h vagyok, nől a baba, közben nem is sejti milyen sebeket tép fel ezzel. Szóval 20. hétig senkinek, utána is csak pár embernek! :)
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Én még nem mondtam el a családnak,csak a legjobb barátnőm tudja és a párom...Na meg a GYK olvasói!! :lol:

Szerintem várunk vele a 8.hétig biztosan...

Vonalzót,hogy/hol lehet csinálni??
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok!

petera6 voltam a GYK-n :)

Nálunk már elég sokan tudják, Közeli rokonok, barátok, kollégák. Remélem minden rendben lesz. Még csak holnap leszek 4+0. napon, jaj, de várom már! Meg a 2 hét múlva esedékes elsõ uh-t. :)

Nagyon irigylem, akiknél már van szívhang!

Kb. minden nap tesztelek, hogy lássam erõsödik, eddig ezzel nincs gond.

Próbálok szerkeszteni egy vonalzót.
schpetera
Budaörs
 
 


Én a picibaba.hun csináltam a vonalzót :) Olyan lassan telnek a napok, bár már jövőhét csütörtök lenne :) Akkor megyek vissza dokihoz UHra :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy GYK-ról ennyien idetaláltunk és remélem jönnek a többiek is.

Ma megjártam a dokit, a babánk 7mm, dobog a kis szivecskéje és az uh szerint is pont 6+4 napos, akárcsak a mensi szerint.
Képet nem kaptam, képzljétek itt 1000Ft-ot kérnének érte és nem voltam rákészülve.
Legközelebb már csak a 12. heti genetikaira kell mennem.

Mi ma mondtuk el a férjem nagymamájának, azt mondta ez legyen a legnagyobb bajunk. :lol: Másnak nem mondjuk el, még a gyerekeknek sem.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


De jó örülök,hogy minden ok.

Én most újraszámoltam és a szülés napja szept 14-re jött ki... :)
Nálunk mindkét baba korábban jött...-2nap,-7nap

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Na, remélem sikerült a vonalzó létrehozása :) Úgy látom, én vagyok a legkisebb terhes egyelőre :)

Kép
schpetera
Budaörs
 
 


Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


na összehoztam valami remélem sikerült :-)
hajni999
Németország
 
 
 
 


mégse

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


én meg a legidősebb terhes hetekben?

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok, Kriszti vagyok, én is idetaláltam :)
Mi szülőknek plusz testvérnek már elmondtuk plusz egy-két közeli barátnak. Nálunk nem igazán volt betervezve (épp csak elkezdtünk beszélni a témáról) ezért sikerült mindenkit meglepni :) Van még valaki, akinél kicsit meglepi volt?
Valaki mondja el, hogy kell vonalzót szerkeszteni... :)
kriszti723
Baja
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem, én vagyok Bea, aki a kérdést kiírta:))
Nah akkor mesélem tovább, felhívtam a dokit 2 hét múlva megyek az első UH-ra, azt mondta 6. hétig ne mennjek. Megkérdeztem a görcsöket és mondta, h ha rövid ideig tart és egész nap nem történik semmi akkor ennek nincs akkora jelentősége, ill. mondtam Magne B6 és max 3*2 szedhető:) eddig egyet szedtem, úgy döntöttem napi 3-al megnézem.

Nekem is folyamatban van a vonalzó, de még nem kapom az aktiváló linket:) :D
 
 


Jah mármint a gyk-n amit kiírtam:)
 
 


sziasztok !
Luca vagyok! Elöszőr is gratula mindenkinek , gondolom mindenki annyira varja , mint mi . A fiaim Nimród ő tudja és kislányt szeretne ,egy kis hanna vagy hanga babát . Zsiga neki még nem . Én akivel találkoztam ők tudják , anyuék , tesómék , barinőmék . Pont maáltam a mèrlegre híztam 1,5 kg .
Ki hogy van? Vannak már nevek?
Puszi a Luca , Nimród , Zsiga and Pocilakó
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Vonalzót itt tudtok csinálni,de van más oldalon is csak itt percek alatt kész:

http://vonalzo.picibaba.hu/

Minden le van írva,hogy kell... A BBC kódot kell berakni itt a saját profilodba... De a HTML-t is lehet ami szimpi. :)

Iza

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Ha minden igaz, sikerült a vonalzó, köszönet a segítségért!
Mi még csak főleg viccelünk a nevekkel, de a hűtőre ki van rakva egy lista, arra gyűjtjük azokat, amiket egyikünk sem vétózott meg. Egyenlőre 3 lány, 2 fiú név került rá :)

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Nekem is meglett a vonalzóm

picibaba.hu vonalzó
 
 


Heló mindenkinek!!! Én is regisztráltam de remélem jó helyen vagyok!!! :D
 


Én is megcsináltam :-)
majd felteszem :-)
Én már alig várom a picit nagyon szeretnékegy kiskirálylányt .
Most vagyuk ugye a 7. Hetbe, csütin megyek dokihoz . Lesz uh is talán . Majd taán kiderül h kisfiú vagy kislany .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nimrodzsiga 2013.01.16 21:58-kor.
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Nem tudok vonalzót csinálni mert azt irja mindig hogy nem létezik ilyen felh.név!!! Pedig jót írok be!!! Miért??? :x
 


Nem tudok vonalzót csinálni mert azt irja mindig hogy nem létezik ilyen felh.név!!! Pedig jót írok be!!! Miért??? :x

Ezt hol írja ki?A picibaba oldalán?
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Nem tudok vonalzót csinálni mert azt irja mindig hogy nem létezik ilyen felh.név!!! Pedig jót írok be!!! Miért??? :x

Ezt hol írja ki?A picibaba oldalán?
Igen!! De már sikerült megcsinálnsak most meg nem tudom kitenni!!! Tiszta béna vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:
 


Na nézzük!!!
 


HOva kell beirni azt a hosszú bbc kódot?? A profil oldalamon az aláírás mezőbe nem????????????????? Na én oda írtam és semmi!!!!!!!!! Az egéssz hosszú kódot be kell nem?? Segítséget kérek nem értek ehez a nyamvatt géohez!!!!!!
 


Profil és az ALÁÍRÁS részhez illeszt be a BBC kódot alapból az van beállítva hogy azt lássa,úgyhogy bal oldalt ha be van kapcsolva a BBC ne nyúlj hozzá.

Beilleszted mentés és kész!
Írj,ha nem jó!

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok én is megérkeztem Enikő vagyok ,én holnap kérek időpontot az orvosnál mert ma nem jutott rá idő .Én anyukámnak és 2 barátnőmnek illetve a páromnak mondtam el hogy jön a 3. baba :)
eny86
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!
Ki hogy ébredt a mai napra? Próbálok barátkozni a reggelizés gondolatával, napról napra nehezebben megy :)
Még van 4-5 vizsgám, tanulni kéne, de állandóan a terhességgel kapcsolatos könyvek akadnak a kezembe :) Ebből nem lehet vizsgázni? :)
Szép napot Mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Jó reggelt!

Mára nem vártam, nem is jött meg, de most először erősebb a teszt csík a kontrollnál. Szóval örülök nagyon. Alíg várom, hogy elérjem a 6.-7. hetet :)

Mi mindenkinek elmondtuk, akik közeliek hozzánk :) Együtt nevetünk, együtt sírunk, ha úgy adódik.

Nekem még mindig csak cicifájásom van, meg egy picit szédelgek néha, de nem durván, elviselhető. Szerintem majd később jön a többi fincsi tünet.

Nálunk is vannak név ötletek, de valahogy még se lányban se fiúban nem tudtunk igazán megegyezni. Nekem az Adél és Olivér a befutó, lányra van még Alíz, Laura, Anett ötlet. Fiúra egyelőre csak ez.

Ki-mit fog betartani evésben? Mármint, hogy mi kerül tiltó listára? Én nem fogok mindent betartani, amiket manapság mondanak. Picit szerintem túl van lihegve a téma. Persze, ha valaki úgy nyugodt, hogy mindent betart, azt tökéletesen megértem :)

Kép
schpetera
Budaörs
 
 


Ja, még annyit szerettem volna, hogy volt két másik kérdés is GYK-n, ahol írtunk páran, és remélem nem gond, de beírtam oda, hogyha van kedvük csatlakozzanak (akik januárra nem várták, meg egy másik nem várós :) )

Kép
schpetera
Budaörs
 
 


Ismét gratulálok Petra, előre az erős csíkokért! :)
Az evés ügy nálam elég fontos pont, 13 éve vegetáriánus vagyok, ezen ha csak lehet, nem szeretnék változtatni, ezért amióta kiderült a dolog, még az eddigieknél is jobban figyelek arra, hogy a fehérje-bevitel megfelelő legyen. Ráadásul eddig nagyon kaotikusan étkeztem, általában csak naponta 1-2szer. Most viszont figyelek, hogy napi 5x keveset, hogy mindig legyen valami a gyomromban. A tiltó listák szerintem engem annyira nem érintenek, mivel azok nagy részét amúgy sem eszem, de igyekszem több tojást enni, a sóval még hadilábon állok. Azért ha valakinek van ötlete, szóljon! :)

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Jó reggelt :) Milyen hideg van ma is. Nálunk lánynevekből tetszik a Hanna és a Norina, fiú nevekből pedig a Levente!Egyenlőre ezek vannak, de még olyan korai ezen gondolkodni :)
Én mindent megeszek úgy mint eddig kivéve a nyers dolgokat, meg az ilyeneket.

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!

Ne nézzetek hülyének de én ma reggel is csináltam egy tesztet.
Picit erősebb de nem sokkal.
Úgy meg ijedtem mert egyből nem jött a 2.csík így azt hittem negatív lesz. Szép lett volna!! :roll:

Én alig tudok aludni esténként valahogy annyi minden cikázik a fejembe.

Kriszti. Szerintem kérdezd meg hátha ebből is vizsgázhatsz!! :lol:
Perta: Jó ötlet hogy beírtad,jöjjenek még többen!!
Hope: Mi is a Norina nevet néztük ki,de nem lehetek olyan mázlista,hogy lányom is legyen... :(
Fiúban ötletem sincs!!

Evelin, sikerült a vonalzó?

Kaják,én csak a nyers húst meg ilyeneket kerülök,tehát sushi kilőve,nem mintha mostanában kívánnám.
A kávé az amivel úgy vagyok,hogy eddig napi 3-at megittam,reggel és ebéd után rendes szemes kávéból(na jó ledarálva és úgy), :lol: délután pedig 3in1-ben csak. Na a napokba már nem eszik jól,igazából 3napig nem is ittam egyáltalán mert rá se tudtam nézni!! :?

Én azt hiszem csütörtökön jutok csak el dokihoz.

Iza

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok! Me felhívott az ovónéni, hogy ringel röteln járvány van az oviban, ez magyarul valami rubeola féleség, a lényeg, hogy az egyik legveszélyesebb fertőzés terhesekre nézve. az a durva, hogymost vannak a kiütések és ezek szerint valamikor karácsonykor került be az oviban. Nem vihettem a lányomat oviba sem és szerencsére a laborban a tegnapi véremből csütörtököig kiderül, hogy nekem van e imunitásom ellene, mert ha nincs akkor gáz van. A lányom egészséges, neki nem jöttek ki pöttyei és remélem nem is fognak már, sík ideg vagyok. :( . Az összes szomszéd gyerek abba az oviba jár, így el kell magunkat különíteni, nagyon frankó, mit ne mondja, nem elég, hogy alig vagyunk levegőn, de még társaságunk sem lesz lehet jó pár napig. olyan szerencsétlen vagyok.
Gratulálok az erősebb tesztekhez, én is csináltam jó párat, hogy elhigyjem babás vagyok. Sajnos én még decemberben is ettem nyers húst, szeretem és egy jó pár pohár pezsgő is lecsúszott, mert nem is gondoltam volna, hogy pont most leszek babás és az a sok ünneplés.... a suschit én is szeretem, de mostanában nem kívánom. Amit kívánok az a marhapörkölt, tegnap semmi nem maradt belőle, isteni lett. Nálunk lánynén Isabella ami nagyon tetszik és Maximilen, ezt a párom válaszotatta, mert a naygapját így hívták. Az első lányunk Laura, olvastam valakinek tetszik ez a név. Pontosabban Laura Elisabeth. Legyen szép napotok, az enyém már úgyis tropa, nagyon idegesek vagyunk és félünk.

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Iza, nagyon különleges neve van a gyerkőceiteknek! Kíváncsi vagyok mi lesz majd a végleges név a harmadik babára. :)

Kriszti, jót nevettem rajta! Már vizsgázni tudnál belőle? :lol:

Enikő, mikorra kaptál időpontot a dokitól?

A sóval én is hadilábon állok. Annyira utálom, hogy simán kifelejtem a kajából ha én főzök. :oops: Most viszont képes lennék egy sótömböt is elnyalogatni. A másik kellemetlen tünet, hogy egész nap szomjas vagyok. Olyan érzés mintha kiszáradás közeli állapotban lennék. Na az egész napos hányinger és újabban a szédülés teljesen kikészít. Már elhatároztam ma reggel hogy eszek valamit, de kifordultam a konyhából. Most újra erőt gyűjtök. Pedig már éhes vagyok.

Nézzétek mit találtam, én olyan jókat derültem rajta:
http://www.pocaklako.hu/terhesen/baba-n ... vagy-lany/
:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hajni, most olvasom. :( Tényleg nem jön ez most jókor (mondjuk amúgy sem). Maradjatok otthon a lányoddal és még játszóra, sehova ne menjetek és ne jöjjön át senki sem. Nálunk ezek általában beválnak. Itt most jön az influenza járvány, ha az oviba is elér, azonnal kiveszem akár egy hónapra is a gyerekeket ha szükséges, míg el nem vonul. Nektek a második babátok lesz, ugye? Mert úgy nehezebb átvészelni a lányodnak míg nincs társaság. Nálunk azért jól elvannak együtt.
De már itt van a csütörtök hamarosan, szorítok hogy ne legyen semmi probléma.
Te mikorra vagy kiírva?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


A vonalzó miért nem frissít? Mármint tegnap is 8 hetes voltam meg ma is az vagyok... Vagy csak este fog váltani amikor megalkottam? Pókica? 4. baba, te jó ég, valamit biztos én csinálok rosszul. TE nem paráztál mikor tehresen az oviban járvány volt? Ez ugye elkerülhetetlen, ha vannak nagyobb gyerekek. Semmitől nem félek, nem vagyok olyen érzékeny, de sajnos ez a mostani ovodai dolog veszélyes a magzatra...
hajni999
Németország
 
 
 
 


Nagyon kedves vagy Pókica, sírni tudnék az idegtől. Annyi dolgot el kell intéznem, de talán a bankba elvihetem magammal, ő egészséges. Főznöm is kell, boltba menni.. Én augusztus 26 ra vagyok kiírva, vagyis nagyon remélem minden rendben lesz, mert 36 leszek, ha most baj történne nem tudom, nem is akarok belegondolni... :-(. te mennyi idős vagy Pókica?

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Szerintem a vonalzó akkor frissít mikor megalkottad. De nem vagyok benne biztos. A nagylányom aug 23-án született. :D
Április elején töltöm be a 36-ot. De miért csinálnál valamit rosszul??? Azért mert nincs ennyi gyereked? Van akinek csak egy lesz vagy mint a nagybátyámék akik egyáltalán nem is akartak. Van akinek 17 sajátja van. Ez nem jól csinálás vagy rosszul csinálás dolog. :wink:
Azért megmondom őszintén, hogy kicsit félek is a feladattól.
Amit csak te tudsz elintézni azt sajnos muszáj, amit lehet és a férjed el tudja vállalni, azt add át neki. Pl a bevásárlás. Bár az a lényeg hogy az ovistársakkal ne találkozzatok, hiszen ott dúl a járvány, így elég lehet azt elkerülni.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Én is aggódám,hogy mit hoz haza az oviból a fiam...karácsony óta most hétfőn ment először oviba eddig beteg volt,jó kis tüszős mandulagyulladás! :shock:
Amúgy most az ovikba a bárányhimlőről hallani,hogy kedzi felütni a fejét.
De ha én voltam az kiskoromba akkor hiába kapják el a fiúk nekem illetve a picire nem veszélyes ugye?

Én ma hívtam a volt szülésnőmet,aki mindkét fiamnál ott volt. Szegényt jól felébresztettem,éjszakás volt.
Na de lényeg,azt mondta ne menjek még dokihoz ráér 2hét múlva!!! 2hét??? :shock: Addig megőrülök a kíváncsiságtól!!!! :D

Párom a Naomi nevet mondta ma,hát szóhoz sem jutottam!!! Nem,ez nekem nagyon nem jön be!! Max Noémi!!:D
Annyira szeretném ha kislány lenne!!! Jujj NAGYON!! :P

Hajni: Az Isabellát is "s"-el szeretnétek? Lehet így is? Nem is tudtam. De gondolom ha a lányodnak Elizabeth a 2.neve akkor igen. Nem baj,hogy nagyon hasonló a két név...? Vagyis az Izabella az Elizabethből ered.

pókica: Köszi,bajban is lennénk ha a 3. is fiú lenne,mert kifogytunk az "N" betűs nevekből...
Lehet hülyének néztek de nekem úgy tetszik,ha a tesóknak ugyanaz a kezdőbetűs nevük.
Nővérem Imola,így nálunk is így adták!!:) Lehet ezért tetszik...

Iza

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Hű csajok, olyan sokat írtatok, h mire elolvastam elfelejtettem az elejét szinte...
Tegnap én is felhívtam ám a dokibácsit:)) Kértem időpontot:) vagyis szerintem ezt már megírtam, nah mind1:) már alig várom az első UH, mivel nekünk első baba lesz ezért én még sosem éltem át ilyet, az sem tudom milyen lesz...de izgalmas...jah és tegnap több magne B6ot vettem be, ahogy javasolta és lekopogom, de nem volt görcsöm tegnap...
Hogy ti milyen profik vagytok, nekünk még nincsenek nevek... de ha lány lesz nekem tetszik a Lia, fiún még nem gondolkodtunk de még a lányneveket sem néztük meg.

Enikő üdv neked is. Hát mi olyan 10 embernek mondtuk el kb. de ez a szám a 8. hétig nem fog nőlni, akkor is csak párom keresztszüleinek fogjuk elmondani, meg az én keresztszüleimnek, barátoknak majd csak a 12. hét után....

Kriszti, sok szerencsét a vizsgához, igen ebből a témából már én is vizsgázhatnék, de ezzel szerintem mindenki így van ebben a csoportban. Jah igen én úgy ébredtem h kilyukad a gyomrom, nekiálltam enni,ilyen kicsike szeletelt kenyér, hát a második felénél azt mondtam hát köszönöm ennyi elég..

schpetera, gratulálok:)) akkor már tutti:) Evés-ivás? én nem iszok se kólát, se energiaitalt, se kávét, bár elég ritkán ittam, de mostmár annyit sem, enni meg igen nyers dolgok. Sok gyümi eszek, anyu vett minden félét, meg vett joghurtot, azt mondta, h ezeket az unokának:)) Első lesz neki még csak:))

Hope, szép reggelt, vagyis inkább delet mostmár nálunk is hideg van, meg nagy hó...

Yzabella: Én is állandóan töröm a fejem úgyhogy énis későn alszom el.
Jah igen és nem vagy hülye, képzeld még nekem is van tesztem itthon 1 db majd én is ellövöm:) hát most dobjam ki? :)

Hajni, nyug nem lesz semmi gond, egyél minél több vitamint az erős immunrendszer érdekében.

Pókica, nekem még nincs hányinger, bár én még csak 4 hetes 4 napos vagyok ma, ami késik nem múlik... Majd elmúlik :)

Remélem mindenkinek tudtam írni...

picibaba.hu vonalzó
 
 


jah igen még egy kérdés ezt a topikot hogy lehet a kedvencekhez adni, már mint van olyan h " kedvenc topikok" és hogy hogyan tudom oda rakni?

...és csajok, akinek van volt hányinger az pontosan hányadik héten kezdődött? kösziiii
 
 


Szia Bea!Nekem egyik terhességemnél sem volt hányingerem, de bármit megadnék érte, h most legyen, mert akkor tudnám, h minden oké :) Tudom, mások irigyelnének h nincsenek rosszullétek, de én nagyon szeretném ha lenne, egyenlőre csak néha van émelygés, de nálam pl szagundor sem volt sosem, sőt inkább mindent felfalnék, amit csak elém raknak :D Holnap belépünk a 6. hétbe jujj dejóóó :) Amúgy erre én is kivi vok, h lehet a kedvencekhez berakni a topikot!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron