Új privát üzeneted érkezett!

Crysta! Jaj de jó!!! Én mindig ikreket szerettem volna, kivéve most, mert 5 gyerek már sok lett volna. :D De az előző terhességeimnél mindig reméltem,de hát nem úgy jött össze. Gratulálok Neked és nagyon örülök hogy köztünk vagy mint ikres kismami és veled együtt valamelyest részesei lehetünk egy ilyen különleges várandósságnak is. :D

Csipkebogyo, nem vettem magamra, dehogy! :D Mindhármat simán szültem és csak annyit, hogy köszönöm de soha többet simán! :oops:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


MEGVAN!!!MEGVAN!!! Sorlyke, úgy szerettem volna látni a vonalzódat és a profilomban kellett engedélyezni a HTML kódot és sikerült!!!!! :lol: :lol: :lol:
Végre látom a vonalzód és nagyon tetszik! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok:) Crysta ez nagyon jó szuper grat az ikrekhez:))))

Hope, ez csodálatos akármit is hallottál csodálatos élmény:)))

picibaba.hu vonalzó
 
 

 
 

Én is akarok szívhangfigyelőt!!!:))))))))

picibaba.hu vonalzó
 
 


Beus, igen csodás érzés :) És én 100%ig biztos vagyok benne, h a pici szívecskéje, mert UHn is ugyanilyen hangja van, ezt nem lehet összetéveszteni :) Jó dolog, egy a lényeg, nem szabad sokat zaklatni vele a picurt, én heti egyszer nézem meg vele úgy döntöttem, hja és nem szabad kétségbeesni ha nem találja valaki meg vele, mert nagyon eltudnak még ilyenkor bújni a kis csöppök :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!!!
Én is vadászok rá!!Néztem a neten hogy mennyi a legolcsóbb angelsound is 6000ft+pk. Na de olcsóbb mint a boltba az uj(Nállunk 11000ft)!! Van még más márka is de az nekem nem kell!!!Csak angelsound,mert a többi nem annyira érzékeny mint az!!!

Hát most nem mondom hogy túl jól vagyok (eddig nagy vagány voltam hogy ó semmit nem érzek)hát mostmár kezdek,változó ugyan de elkap csúnyán az émelygés és a hányinger enyhén!!!Reggel pl elég jól voltam de elkezdtem köhögni és közbe öklendezni!!! Tiszta vicces volt!! De ESZEK! HA KELL HA NEM!!! NA EZ HOGY VAN!!! Csak egy kicsit szünik a rosszullét és máris zaba van!!!Az eggyik barátnőm most mesélte hogy ő MINDEN NAP zsíros kenyeret evett hagymával esténként és nem tudta megunni!!!!90kg volt a szülésnél amugy meg vékony volt!!!! :shock:
Fúúúú hát én is olyan leszek mint egy mangalica!! :? :?
Na szép estét lányok!!!

Kép
 


Yzabella, szerintem legközelebb a lereszelt gyömbérrel együtt főzd a vizet, úgy talán jobb lesz a gyömbértea! :)
 
 


Sziasztok!
Elöszőr is ma en is hallgatoztam egy kicsit :)) Nagyon jó volt hallgatni :))
Hope : Jaj de jó a szívhang is meg ez az Uh kép. Hogy vagy?
Evelin: Nem mindenki hizik olyan sokat , én 12 kg híztam de végig kismama tornázta . Ezek a roszulétek lassan elmulnak . Már jobban vagy?
Cryta: Ikrek az nem semmi! Gratula hozzájuk , gondolom nagy az öröm :) Irigyelek ! Hogy vagy? Roszulétek?
Pókica: t hogy vagy? Várjátok már a 4. Babát? A nagyok mit szóltak a kicsihez?
yzabella: Már jobban vagy? Hányingered elmúlot? Mi volt az Uh.?
Emma : Te hogy vagy? Igen nekem is vannak ilyen késői evések , de azért néha türtöztetem magam , viszont azt olvastam hogy ilyenkor több táplákékra van szüksége!
Forgine: jaj de jó hogy minden rendbe a pocaklakóval :-).
csipkebogyó: köszi! Remélem veletek is minden rendbe?
Nitt: szerintem a baba minden pénzt megér . Nekünk minden hétfőn 20 percet kell autoznonk a kórházba .

Csajok azt akartam kérdezni hogy szerintetek a 12 cm sarkú cipő nem árt a babánk? Hétvégén esküvőre megyünk és nem tudom hogy mehetk e abba!
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Nimrodzsiga:) Nem, biztos, h nem árt neki, nyugodtan vedd fel én szalagavatóra megyek majd én is magassarkút veszek fel:))

Evelin, akkorát nevettem ezen a kifejezédesen, hogy mangalica, nem biztos hogy az leszel:)))Vagyis legfeljebb ha úgy hízol visszafogod magad, amúgy híztál már?
Nekem pénteken lesz mérlegelés:) De nekem még nincs ilyen "zabálhatnékom", de ezt jobb ha lekopogom:)))

Szép estét csajok:)

picibaba.hu vonalzó
 
 


Itt vagyok!

Minden OK.
12mm-es és van szívhangja.Viszont 1héttel kisebb mint a mensi szerint... 8+3nap helyett 7+3napos.
Azt mondták az még belefér...Néztem,hogy Nimróddal 9hetesen voltam és 7+5naposnak nézték,de ő már 14mm volt. Szóval ott még több volt az elírás... Bal oldalt a petefészek fele van valami,egy 24x64mm-es folt,amit nem tudtak bemérni azt 5hét múlva a 12-13.héten újra nézik.Valószínűleg egy fel nem szívódott vérömleny.Hát így állunk.

Azért jó volt hallani a szívét.Bevallom akárhogy is nézem ezt a képet én nem látom tisztán azt a gyereket...tény hogy van ott vmi,de csak egy paca... :D Kép

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Nem volt bent az osztályvezető doki akivel a múltkor találkoztam.
Őt akartam dokinak,de a mai nap után lehet nem kéne.

Így haza akartak küldeni,hogy majd jöjjek valamikor,de szóltam,hogy ez nem így megy,mert 1. 30km utazok egy vizsgálatért és csak úgy nem járogatok be 2.valaki nézzen már rá arra az izére amit talált a szonográfus. 3.háziorvoshoz a vérvételhez kellene valami papír,arról,hogy terhes vagyok és milyen szűrésekre adjon beutalót.

Helyzet: Egy kedves doktornő volt az ambuláns doki és beszélgettünk felvitte a gépbe az adatokat,mert azt nem tette meg a doki a múltkor,pedig kellett volna.De nem is a legfőbb gondom.Kérdezi a nő,hogy mikor volt rákszűrésem,mert az jó lenne a 12.hét előtt.
Mondom neki,hogy már régen,de talán az első vizsgálaton szokták nem? Erre mondta,hogy igen,amikor megvizsgált a doki.Mondom meg sem vizsgált!!Csak elküldött UH-ra!! De a számítógépbe az van,hogy megtörtént a kézi vizsgálat,lúdtojásnyi duzzadt méh stb..... Mondom ez tök jó mert akkor egy sima sablon szöveget nyomott be a gépbe hozzám!!! :O
EZEK UTÁN TI JÁRNÁTOK HOZZÁ???
Én nem tudok bízni így valakibe!!Majd lessem,hogy meghamisítja-e a leleteimet is?? :O
Én vagyok túl érzékeny ma vagy igazam van????! :shock:

Ráadásul ilyen kéjsóvár feje van a pasinak,de jó szakembernek mondják. Bár már van egy másik jelöltem akit a kismamák ajánlottak akivel beszéltem a várakozási idő alatt.5-ből 4ajánlotta a másikat!!

Bocsi,hogy nem írok személyesen mindenkinek választ de nincs erős álmos vagyok...

Ja hányingerem ma nem volt...Tegnap Gravidát vettem be a Femibion helyett,mert kevésnek találtam a Femibion vitaminjait...Lehet ez volt a baj? Mármint a Gravida?? :?

JÓ ÉJT!!!

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Szia yza!!
Gratulálok az eredményedhez!!
Hát szerintem igazad van!!! Nekem is volt a papiromra irva olyan ami meg se történt pl hogy kézi vizsgálat,hát nem tudom kinek csinálta de nekem biztosan nem!! De én azóta nem találkoztam az orvossal és igazából nem attam neki nagy jelentőséget!!!Ezek egy séma szerint mennek!!Rohadék egy dolog szerintem!!!
Ami a haematómádat (vérrögödet) illeti nekem is van képzeld!! :cry:
Neked nem mondták hogy sokat kell vele feküdni és pihenni ja és nem emelgehetsz semmit???Nekem igen mert ha kifakad az lehet jó és rossz is,a rossz az az lehet hogy a picit magával sodorhatja mert még nagyon pici!!!(EZ RITKA UGYAN)nem akarlak megilyeszteni de vigyázz magadra nagyon!!
Amugy eggy a bogyókám mérete a tiéddel!!! :D :D :D
Jó éjt csajok!!!
 


Pókica bingo mondtam a hiba az ön készülékében van :lol:

A szivhangfigyelövel is mértékel ne feledjétek a baba nyugalmát!

Cryta:mit érzel ilyen páros lakik odabent? :lol: Nálunk hoxán a forumban 3 ikres is van most :D
Vendég
 


Yza: csudaszép a kis bogyód, nyugi ennyi idősen nekem is foltocska volt :)
Doki: igazad van, bár nálunk sincs kézi vizsgálat addig amíg nincs panaszod, mert nem tesz jót, ha ilyen kis terhesen nyomkodják a méhedet, főleg ha már volt vetélésed!Nekem is akkor volt kézi vizsgálat, mikor panaszom volt!Addig csak uhn nézte a doki a méhem méretét is!Rákszűrést ha nincs 1 éven belüli eredményed akkor szoktak csinálni az első trimeszterben!Ha nem bízol a dokiban, szerintem is mindenképp keress másikat, hisz fontos h megbízz benne!

Sorlyke: egyértelmű, h nem fogom bojgatni a kis bogyónkat, heti egyszer behallgatok hozzá, ha nincs épp uh a héten és ennyi!Két vetélés után nekem ennyi is 100%os megnyugvást jelent!

Nimrodzsiga: köszönöm, már egész jól vagyok, végig kell feküdnöm a 12. hétig!De megéri :) Már elmúlt a barnázás is!napi 1500mg magnéziumot szedek és nyugalom nyugalom nyugalom :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jó reggelt!

Yza, teljesen igazad van, ezek után én sem bíznék meg ebben a dokiban. Magára bármit is adó szakember ilyet nem enged meg magának! Nekem is hasonló méretû volt amúgy a bogyókám utoljára (12.8 mm), és arra is 7+3-at mondott a doki. Ez múlt pénteken volt. A mensi szerint nekem is több lenne, de már az elejétõl mondta, hogy elég késõn fogant. Pénteken megint megyek.
Át is szerkesztettem a vonalzómet ennek megfelelõen.:) (Pedig nem fogadtam, hogy nem piszkálom...)

Lekopogom, nekem eddig nem volt a dokimmal rossz tapasztalatom. Páromék családjának amúgy is jó ismerõse, és nagyon figyel rám, bármikor felhívtam, mikor gáz volt, rögtön mehettem és semmit nem fogadott el. (Azért a végén gondolom, majd fog.:))

Nem tudom, mi okozhatta a vérzést nálan, szerencsére ilyen haematómát nem láttak. Tényleg nagyon sokat pihenj majd! Egyik munkatársam is most otthon van, veszélyeztetett terhes, neki is ilyenek voltak és volt, hogy annyitúl is bevérzett, hogy hazahozott a boltból másfél kiló húst. De most már jól van, a negyedik hónap végén és nagyon szép kis pocakja is van már! :) Gondolom, két kisfiú mellett nem olyan egyszerû vízszintesben maradni, de azért jó sokat pihenj! :)

Egyébként olyan jó látni tényleg, hogy nnyi nagycsaládos van itt! Annyira erre vágyom én is! Mondjuk nem kezdtünk hozzá túl korán... én 27 éves voltam már akkor is, mikor megismertem a péromat, most 30, õ pedig 33. Mit tehetnék, megvártam az Igazit, de megérte! :) Hát, gondolom, nem lesz nagy korkülönbség a gyerekeink között.

Hope, jó dolgo lehet ez a szívhangfigyelõ! :) Biztos megnyugtató hallani a kis szíve dobogását! Nekem eddig sajnos az ultrahangon nem kapcsoltak rá hangot (nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán), mindig csak megmutatták a képen, hogy vibrál.

Olyan jót reggeliztem, nincs mit tenni, nekem bizony továbbra is jól esik a kaja... mikor felébredek, kicsit rosszul vagyok, de egy fél óra alatt elmúlik. Mindig is a reggeli volt e kedvencem mondjuk.

Ti is sokat gondolkoztok, hogy kisfiút vagy lányt vártok? Nálunk nagyon viccesen alakult, mert a párom kislányra vágyott, én pedig inkább fiúra (szerintem jó, ha van egy idõsebb báty, aki figyel hogy ne csináljon hülyeségeket a húga). Erre most, mióta tudjuk, hogy élesben megy a dolog, megfordult az egész! Én kislányt látok magam elõtt, ha elképzelem, a párom pedig egyre inkább egy kis trónörököst szeretne. Ja és valószínûleg az õ nevét is örökölné, ha kisfiú az elsõ, pedig ezt sem gondoltuk régebben. Persze kisfiú is jó lenne... De ha kislány, akkor a nevek közül egyelõre nekünk a Gerda és a franciska tetszik. (Ez még ezerszer meg fog változni.)
Anyukám szerint fiú lesz, anyósom váltig állítja, hogy lány.:) Hát, amjd kiderül.

Ja és egy másik! Néha gondolokodom azon, hogy hogy lehet azt elkerülni, hogy túlságosan beleszóljanak majd az életünkbe... félek, hogy ez lesz. (Én meg azt nem jól viselem, anyu már nem is próbálkozik, csak óvatosan tanácsot ad... de ki tudja, anyósomnál ez hogy lesz majd?

Egyébként tényleg jó lenne már egy zárás! Én is annyi minent írok itt magamról...


Kép
 


Yza!
Ha a legkisebb mértékben is meginog a bizalmad, válts. Nem mindegy, kire bízod magad és a babádat. :)
Az jó hír, hogy nincs haematoma. :)

Szilvi!
Már az elején meg kell húzni a határokat - nálunk pl. majdnem sértődés lett belőle, hogy nem a családi hagyományokat követtük, s nem költözött hozzánk anyukám, nem ő fürdette először az unokát... (Mondjuk öt hetesen hozhattuk haza a kisfiam a kórházból, így valahol vicces is lett volna...). Én viszont úgy gondolom, hogy az elejétől kezdve családdá kell válnunk, ez egy új szituáció, amiben épp elég egymáshoz alkalmazkodnunk. Aztán szerencsére mindenki megértette, elfogadta.
Szerintem - megint - fiú, a párom szerint ezúttal lány lakik a pocakban - szeptemberben meglátjuk. (remélem).

Manuális vizsgálat az én dokimnál sincs, azt mondta, az elején inkább békén hagyja a dolgokat...

Azt én is írtam, hogy nem vitatom az orvostudomány érdemeit (mert ugye az én babám is koraszülött lett...), de lehet nem volt rossz ennyi negatív információ nélkül várni a babát. :)

Nimródzsiga!
Ha kényelmes, nyugodtan mehet a cipő. :) Az az idő még odébb van, hogy a pocakméret befolyásolja az egyensúlyunkat. :)

Pókica!
Legyen úgy, ahogy szeretnéd. :) De ezt laparosan is megcsinálják.
(Egyébként nagyon durva volt, ha nem látom a saját szememmel nem hiszem... Amikor a kisfiammal voltam a korán, volt ott egy hölgy... azt találgattuk, kinek a nagyija... de mindig átöltözött szoptatáshoz. Mint kiderült, 53 éves és túl egy művi meddővé tételen... pár nap differenciával együtt szült a lányával.... Hát... azt hiszem, egy "köszönőlevél" a dokinak - ez lett volna a legkevesebb ebben a helyzetben....)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Lányok ma ráálltam reggel a mérlegre, és kereken 2 kgt fogytam a kórházi benntlét alatt!Pedig étvágyam volt és ettem is, nem is hánytam azóta sem!Najó azért émelygés az volt rendesen, na de most télelg csodálkozok h csak ennyi vagyok, mert szó szerint felfalok mindent mióta itthon vagyok:D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope! Biztos az idegeskedés miatt ment ám le, hiába ettél, én ennek tulajdonítanám be a fogyást. Amúgy jobban vagy már?

Yza, ez felháborító amit ez a doki csinált, undorító, hát igen ez hamisítás!!! Én többet tuti nem mennék ehhez a dokihoz, hát hogy képzel ilyet, csatlakozom az előttem szólókhoz.
Nem baj, h nem látod a babát rajta még rendesen, akkor is van UH képed, nekem még nincs! Amúgy meg nagyon cuki:)) Múltkor nem kaptam ugye, már csak 6 nap az UH-ig akkor kérek mindenképpen. Lehet egy kérdésem, és ha több mint egy héttel kisebbnek látják az mit jelent, később is szülsz majd? Azért kérdezem mert ha nekem jövőhéten mondják a méretét tudod....vagy hát az elején nem lehet erre alapozni nem?

Én ma reggel végre ettem reggelit igaz elég keveset, de több mint a semmi...:) Jah is reggel szurkált a hasam alja, ami még nem volt... Igen és újabb tünet, h terhes vagyok: eresedik a cicim tegnap fürdésnél vettem észre, h oldalt már látszanak én ennek is örülök:))))))

Mindenkinek szép napot:)))

picibaba.hu vonalzó
 
 


Igen ZÁRÁST kérünk, ha jól tudom pókicaaaaa:)))) Tudtál intézni valamit????

picibaba.hu vonalzó
 
 


Hát Beus nemtudom, mert a 4 nap alatt még székrekedésem is volt és csak itthon tudtam elmenni wcre :D Szal még hasmenésem sem volt :D No nembaj, én mondjuk nem félek a hízástól, nem féltem az alakomat sem, egy a lényeg, h a pici jól legyen! :) Már jól vagyok amúgy, a barnázás teljesen megszűnt már hétfőn!Görcsölés nem is volt, szedem a gyógyszereket és napi 24 óra fekvés :) Amúgy pont akkor kezdtem el vérezni, mikor meg kellett volna jönni a második mensimnek, én ennek tudom be azt a maszatolást!Mindenesetre már most huncutkodik a kis bébibogyónk, h így ránk ijesztett :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokimnál, holnap megyek a védőnőhöz, vele beszéltem is telefonon :)
Ma nem volt vizsgálat, merthogy hétfőn megnéztek, csak beszélgettünk, mondtam a migrént, azt mondta ez sajnos előfordul. A 12. hétig kell szednem a gyógyszert :( És ha újraindul a barnázás, akkor már táskával menjek, mert haza sem engednek. " hét múlva kell mennem a belgyógyászatra, hogy kivizsgálják a 'nem ' légzésem. Azt mondta a doki, h ezt ehet, h átörökítem a babára. Ezzel most nem nagyon tudok mit kezdeni, a génjeimet nem cserélhetem le, csak remélhetem, h kevés rossz jut át Ziginek :)

Remélem mindenkinek jól telik a napja és sokat pihentetek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Katinka, tudom hogy megcsinálják laparral is. 50-70 ezer Ft-ért. De ha szülés közben császárral, akkor ingyenes. Hát persze, mindig van 1-1 eset ami így is megtörténik, de a többségnél nem.

Yza, én is dokit cserélnék.

Zárásról nem tudok semmit, nem írt vissza a moderátor egyelőre. Küldök rá még egy levelet. Mást nem tudok tenni.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Írtam ismét a szerkesztőnek, remélem meggyorsulnak az események.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica: amúgy tuti h le lehet zárni a fórumot?Az nem a chatre vonatkozik? :) Esetleg valahol nem nézted, pl fórumbeállítás?

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Biztosan létrehozható, mert amikor tavaly előtt babát vártam, az is nyíltnak indult és zárt lett belőle. :)

Kriszti!
Remélem, arra a táskára majd csak sok-sok hét múlva lesz szükség. :)
Az meg nem árt, ha kivizsgálnak. :)

Pókica!
Persze, szerencsére nem ez a tipikus - de engem ott és akkor nagyon megdöbbentett, hogy ilyen műhibák előfordulnak.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Hope! Akkor mostmár legalább ez oké:)

Kriszti, nekem is iszonyatosan fáj a fejem 3-4 napja, de már alig bírom...

Pókica, azért köszi szépen, te mindent megteszel, ez már nem rajtad múlik...:)))

Mára már csak pihenés maradt nekem, most értem haza...úgyhogy pihi:)

picibaba.hu vonalzó
 
 


Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.


Ezt Dia írta, aki a babanet egyik szerkesztője! :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Köszönöm a gratulációkat!
Nagy az örömünk, de azért van bennünk egy kis félelem is...olyan ambivalens érzések uralkodnak bennem és a hangulatom is ilyen :oops:
Igazából úgy a 35. hét után fogok fellélegezni :oops: :?
Mindennnap sokszor elmondom a két kis embrikémnek, hogy nagyon várjuk őket, nagyon fogjuk őket szeretne, szeptember közepe után. Addig növögessenek szépen a védett helyükön! :wink:

Nimródzsiga
A magassarkú cipő miért ártana a babának? Legfeljebb akkor, ha nem tudsz benne menni és hasraesel :wink:

Yzabella
Az jó, hogy minden rendben van a babával!
Vérömleny miatt meg nem javasoltak pihenést???? :roll: :roll: :roll: :roll:
Amikor előzőleg voltál ott nem kaptál ambuláns lapot? Elvileg minden rendelésen kell kapnod egy dokumentumot! Két példányban készül el, és neked azt alá kell írnod, ami a rendelésen marad!!!!!! OEP ellenőrzi...

Sörlyke
Nem tudom, nem is foglalkozom azzal, hogy milyen leosztásban vannak a babáim. Szívem mélyén szeretnék egy igazi csajos kislányt! :oops: :lol: :lol:

Mikim ma már ott ebédelt az oviban :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira büszke vagyok rá :wink:

Kép
Kép
Kép
 


crysta87:vagy akár 2 csajost is :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Nem győztem olvasni, mennyi minden történt veletek!!!

Hope nagyon klassz, hogy már jelez neked a szívhangfigyelő, én még nem mertem használni, de lehet belőled merek bátorságot és én is megtalálom a szívét a babánknak.

Kicsit lemaradtam, de építkezünk és a hugom is meglátogatott minket... nem voltam netközelben.

Remélem mindenkinek javult a fejfájása és a hányingere. Néztem már nagyon sokan túl vagyunk a kritikus időszakon és Beusnak is pár nap még és mindenki felhőtlen lehet végre.

Yza a dokid nagyon furcsa. Én amilyen bizalmatlan vagyok, hát lehet legközelebb megkérdezném tőle, hogy már bocsi de miért nem volt rákszűrés és a többi.... talán ennyit megérdemel... de lehet tényleg jobb lenne másik dokit keresni.. :-(. A hematoma reméljük hamar elmúlik, ne aggódj és ne emelgess sokat, bár tudom milyen amikor ugye kisgyereke van az embernek, sokszor kell még őket ölbe venni. A muffin recepted isteni lett, örök hálám ezzel fogok a farsangi bulin remekelni... mind elfogyott, még a lányom és a férjem is evett belőle, pedig nem nagy muffin rajongók. lefotóztam és fel is rakom nektek, ti is próbáljátok ki, én imádom, nekem is a kedvencem lett. Az Uh képed nagyon édes, bár tényleg homályos, de biztosan megint lesz egy olyan szép gyermeked mint az elős két kisfiad (akiket meglestem anno a facebookon). az én első uh képemet nem is láttátok, mert mindenki azt mondta rá, olyan mint egy kisnyuszi, a mostani meg ugye olyan mint egy kiskutyus... szóval köszi a szuper uh gépeknek a szuper kisállat fotókat :-).

Mindenkinek jobbulást kívánok, már nincs sok hátra a zémelygés időszakból és igen lehet a tartalmasabb vitaminok csökkentik a hányingert. Ha jobban visszagondolok én is a Femibiont szedtem a lányomnál és lehet azért volt 6 hétig hányingerem és miután váltottam a Centrum maternára onnan lettem jobban. érdemes belegondolni nektek is... Kép

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


A zárt fórum megnyílt, mindenkinek megírom priviben hogy talál oda.
Remélem senki nem marad ki, ha esetleg valakinek nem írok holnap délig, kérlek írjatok rám!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Na én nbem vágom hogy találok oda:-)
Vendég
 


Pókica
Írtam PÜ!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Szép estét lányok!!!
Na most mondok valamit de szépen kérlek titeket ne nézzetek hülyének!!!!
Ma reggel felkeltem és teljesen ki voltam nyulva,minden reggel szokásom hogy a hasam megfogom és köszönök a pici babácskámnak!!!És miközben a tenyerem a hasamon volt kevés idő után nagyon gyors ütemü lüktetést éreztem a tenyeremmel!!! :shock: Mi lehetett az!? :?: :?: Nagyon meglepődtem és azt se tudtam mire véljem!! Az tuti nem artériám vagy hasonló lehetett mert az nem ilyen!!!Na azt nem mondom hogy a picit éreztem mert szerintem lehetetlen lenne de akkor mit? Éreztetek már hasonlót!?? :oops:
A másik dolog,egéssz nap hányingerem van!! Elindultam ma reggel a biztositónkhoz mert képzeljétek beáztunk csúnyán a tetőről, és kicsi hiányzott hogy ki ne dobjam a taccsotam,gyorsan bementem a boltba és vettem 1cs.ropit az nekem segít,na így megúsztam!Ha kajálok utánna meg fúúú nagyon szarul vagyok!! Pedig fini palacsintát csináltam pudingosat,kakósat és túrósat! Na +gulyáslevest!!! Hát pár kanállal ettem belőle!!! :cry: ,
Na de én kívántam ezt!!!!

Nem tudom már ki irta hogy szurkált a hasa és mégcsak most,hát nekem minden nap fáj,szurkál, hasogat!!! Na nem kibirhatatlan de kellemetlen!!!Nem tudok egy jót nyújtózni sem már nem tudom mióta mert tuti bajt csinálnék!! :x
Ez egészséges szerintetek hogy mindennap érzem feszülni és a fentieket??
Na meg a másik hát csajok nem vagyok egy sex mániás de már hiányzik az is, mert teljesen elvagyunk tiltva tőle a vérrög miatt,és azt sem tudom meddig!!!

Remélem jól van mindenki!!
Puszi!!
Ja legyünk már zártaaaaaaaaak!!!!!

Kép
 


Pókica
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönjük!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Evelin
Szerintem, valami ér lüktetését érezted! A 9. héten a méhet még a hasfal felöl nem is lehet érezni!!!! Nemhogy a babát! :wink:

Kb. így néz ki a babád most...
Kép

Kép
Kép
Kép
 


OOo köszike de édi vagy!!!!
Azért irtam hogy ne röhögjetek ki!!! :oops: :oops:
Nagyon nem értek én hozzá!!
:P :P
 


Hahó most akkor h lehet a titkos csopiba belépni?én csak ezt a nyitottat találom :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope
Társalgó főoldalán legalul... de csak bejelentkezés után látható a topik! :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Menny föl a lap tetejére és nyomd meg a" tarsalgó "szót azon belül a lap leges legalján lessz egy olyan hogy 2013 szeptemberi babák na az lessz az és oda gyere!!
 


Ja igen jelentkezz be!!! :D
 


Megyek gyereket fürdetni... úgy érzem, hogy Tomikám gyártott nekem egy szeretetcsomagot :oops: :cry: :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Szerintem is a belek mozgása volt, azt érezhetted, mert a belek ilyenkor már feljebb csúszhatnak. A baba 9 hetesen kb 2 cm, szóval kizárt, hogy a rugását érezné valaki, mert bár igaz, hogy 9 hetesen már kalimpálnak, de ekkora mérettel nem lehet még érezni. Ne pironkodj Evelyn, hiszen azért vagyunk ittt egymásnak, hogy mindent elmondhassunk és megbeszéljünk egymás közt. Légyszi majd segítsetek megtalálni a privát forumot, én se nagyon értek hozzá... :-)

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Akkor már zárt ez a csoport?
Vendég
 


Aranyos vagy hajni!!! Fent leirtam hogy kell remélem sikerül!!!
 


Most akkor "költözünk" innen?? És megyünk egy zártba?? Miért nem lehet ezt ZÁRTTÁ tenni? ÁÁÁ,azt hittem csak egy beállítás dolog...én szeretek visszaolvasni... :(

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, ha még lehet. Tegnap voltam dokinál elvileg 7+0 naposan, doki szerint 6+2, majd meglátjuk kinek lesz igaza :) Így én a szeptember végére pályázom.

Olvasgattalak titeket már pár napja, de amíg nem láttam a saját szememmel is a babát, nem akartam csatlakozni. Most pedig látom már zárt lett a topic, remélem azért még beengedtek.
Pókicának írtam tegnap privit, remélem hamarosan olvassa.

Előre is köszi Nektek!
Peli
 
 


Szia Peli:) Pókica biztosan hamarosan ír, mi támogadtuk a belépést, merek szólni a többiek nevében...de majd megírja Pókica:))))

picibaba.hu vonalzó
 
 


Vargatimi!Hahóó merre jársz???Remélem minden oké veletek!Gyere majd a zárt topicba!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Lányok!

Én vagyok lúzer?
Olvasgattam a fórumor és tök szívesen reagálnék, de mire mindent elolvasok teljesen összezavarodok.
Kicsit nehéz átlátni, nekem.
Én vagyok a béna? :)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron