Új privát üzeneted érkezett!

Pann
Vannak durvább dolgok is a fogászatban, de olyan szép dolgokat is meg lehet csinálni! :wink:
Akkor a babácskád rendben van, csak éppen nem volt magamutogatós kedvében :wink:
Ábris :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mi még csak ma este megyünk uh-ra,8-ra,szóval a beszámolót csak holnap reggel írom.Kicsit ideges vagyok már,hogy minden rendben legyen.


Pann,nagyon jó neked,hogy már túl vagy rajta és minden rendben,örülök! :)
Én is kíváncsi leszek,hogy fog fordulni,látunk-e majd valamit,hogy a nemére következtethessünk.Bár azt álmodtam egy hete,hogy fiú lesz.Kicsivel jobban szeretnék kislányt,de természetesen fontosabb,hogy egészséges legyen.
Szorítsatok csajok! :)
 


Jó Reggelt!
Hozzánk ma jön a védőnéni családlátogatásra.Kiváncsi leszek hogy mi fog történni,miket fogunk megbeszélni..Kicsit izgulok.
Nekünk is 2-án kell menni vérvételre meg 12.heti ultrahangra mondjuk akkor már 12+4 napos idős leszek s remélem én is látok valami bíztatót.
Ha kislány lesz Herczeg Maja Mónika ha kisfiú Herczeg László Máté lesz a név.
Szerintetek illik a vezetéknévhez?
Amúgy én Debrecenben lakom s most nagyon viharos szél van és szakad a hó:-/

Kép
monayka25
Debrecen
 
 

 
 

Sziasztok Kismamik!
Még mindig itt vagyok a kórházban,a dokim nem enged haza,mert otthon úgysem pihennék címszóval! Meg ismerem én a kismamákat felkiáltással.Lehet benne vmi,főleg ha a sok mosni valóra gondolok,ami otthon vár....
De azért ennek a kórházi létnek is van előnye.Tegnap meg volt a 12 hetes UH. Hallottam a picikém szívverését,minden rendben van vele.Nem akartam géntesztet csináltatni és Hál' Istennek nem is kell!
Jelentkeztem a védőnéninél,nagyon szimpi.Kiderült, egy lépcsőházban lakunk.Van végre kiskönyvem is.
Tudjátok,nagyon nehezen hittem el,h egy kicsi élet van a szívem alatt,olyan hihetetlen,eddig attól féltem,h bármelyik pillanatban eltűnhet.Legszívesebben mindennap megnéztem volna UH-on.De most már sokkal nyugodtabb vagyok,igazán ha elkezd nőni a pocikám, leszek nyugodt!

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kovine,ezt én is épp így érzem,hogy mi van,ha eltűnik?? :) De már érzek egy kis domborulatot nagyon lent a hasam alján,abból tudom,hogy ott van,de én is csak akkor leszek nyugodt,ha már nőni kezd a pocak,meg érzem majd a rugdosását.Nagyon örülök,hogy nálad is rendben van minden,a kórházban meg csak pihengess,bár biztos nem egyszerű,hogy nem lehetsz otthon.De a babáért mindent! :)
 


sziasztok!Én is nyugtalan vagyok mindennap mert sokat hallottam ismerőstől is hogy nem volt gond s mégis meghalt a baba sőt 2x is volt ilyen.De mindenképp lenne jele azt mondta a védőnő ,hogyha a baba meghalna mindenképp utalna rá folyás,heves görcs valamelyike.
Ma volt családlátogatáson a védőnéni:-)Minden rendben volt,kellemesen elbeszélgettünk s kb egy órahosszát volt aztán elment s legközelebb 10nap múlva találkozunk vérvételen s ultrahangnál.

Kép
monayka25
Debrecen
 
 


Gratulálok az első 12.heti UHosoknak :wink:
Jajj én is nagyon várom már a jövő hetet.

Én egyébként fiút érzek. Párom fiút szeretne, és lányt. De persze mindegy is :lol: De ha belegondolok milyen ruhákat veszek, milyen színű lesz a babakocsi, valahogy nem áll rózsaszínre a kép, inkább kékre :lol:

Hát az én pocakom nő rendesen. Pedig nem vagyok már felfújódva. És úgy érzem nem csak előre, hanem csípőre is :lol: Anyu szerint akkor kislány, bár ő is fiút érez.

Ráadásul én dokim nem mondja meg a nemét. Merthogy nem az a lényeg. Barátnőm 16. héten és 20. héten is mondta, hogy most már tudni szeretné, doki csakazértse. Úgyhogy fogta magát és elcsattogott az sztkba megkérdezni :lol:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita
a doki milyen jogon tagadja meg, h tudd a baba nemét??? :evil: :evil: :evil:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


amugy meg ne nyugtalankodjatok és ne is beszéljetek butaságokat, m bevonzzátok. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Csajok!

Csináltam magunknak egy gmail fiókot és azon belül egy táblázatot.
Megpróbálom mindenkinek elküldeni az email címet és jelszót, lépjetek be és fent van egy olyan, h DRIVE , arra menjetek rá és akkor meglátjátok a táblázatot. Mindenki írja be magát és folyamatosan lehet szerkeszteni a friss információk alapján. Így mindenki naprakész lehet és jobban megismerhetjük egymást. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Elvileg mkinek elküldtem.
Ha vki nem kapta meg szóljon és küldöm. ;)

Aztán lassan zártba is átmehetnénk... ;)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Jaaaa....Kezdem érteni a levelet :lol:
Először azt olvastam, nem a fórumot
:lol:
:oops:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita
sejtettem, h lesz ilyen. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Kovine kitartást a kórházhoz!

De legalább tudod, hogy jó kezekben vagy, és bármikor kérhetsz egy bepillantást :lol:
Legalábbis én nem is tudom hogy bírnám ki :lol:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Még nem használtam a gmailt csevegésre. Gondolom észreveszem, ha írtok :lol:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Megkaptam a levelet s kitöltöttem a táblázatot:-)

Kép
monayka25
Debrecen
 
 


Nekem boltos- babakelengyés- bútoros- babakocsis összehasonlító táblám kezd alakulni :lol: Időm mint a tenger, így ezzel untatom magam.
Bútort már lerendeltük, 5 hét mire megjön. Belefér az időnkbe:)
A többit még nem akarom megvenni, de igyekszem megtalálni a legjobb boltot.
Kezd kialakulni a kép, hol mi van a legjobb áron.

Bútor: Brumi-Maci Bababolt
Babakocsi, járóka: Elefáni Babadiszkont Budaörs
Egyéb cuccos: Babaszafari (XIII.ker.) és Elefáni Budaörs

És úgy tűnik ez lesz a nyertes kocsi, Sea Green színben. Bár a kerekeivel még nem biztos, hogy elégedett vagyok. De ma a boltban ki- be csukogattuk, tologattuk, párom emelgette, stb. Elég jó. Még 1-2 hónapot gondolkodunk:)
(Ez is a legtöbb boltban 125.000, Elefániban 99.000.

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=57483

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita nem hogy a kerekei de a tolókarja se az igazi...
Próblj egybekarosat és nagyobb kerekeset nézni, mert hülyét fogsz kapni ha egy kavicson is elakadsz és csak két kézzel lehet manőverezni...

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Csak az a bajom, hogy esernyőre csukhatót szeretnénk.
Ha pedig esernyős, akkor két karos.
Igen, még mindig nehéz ügy:)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól.Minden rendben,7 cm-es,mindene megvan,megszámoltuk az ujjait is,nyaki redő 1,2 mm.Kicsit nagyobb a koránál,méret alapján épp 13 hetes.De maradt a szülés időpontja,még nem változtattunkmajd később,ha szükséges.Mintha láttunk volna a lába között valamit,a doki is látta,de azt mondta,nem meri még mondani,hogy fiú,mert ez még nagyon nem biztos.De úgy nézett ki.Szóval minden rendben. :)
 


Sziasztok!

Fatamorgana, megkaptam, ha lesz erőm, ki is töltöm :D
Istenem, én olyan erőtlen, punnyadt vagyok ... Majd leesik a fejem egész nap, szegény Kisfiam, ilyen béna anyja van ... Úgy kell erőt venni magamon, hogy tudjak csinálni valamit :?

Szanita, én is szeretem az ilyesmi kocsikat, nekünk Peg Perego Pliko volt ilyen, az egy szuper kocsi! Talán azt is nézd meg ... Hogy elakadásilag milyen, hát azt nem tudom, a Peregoval nem volt ilyen élményem, pedig az sem nagy kerekű ...

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Szanita, hol rendel ez a doki, aki nem mondja meg a baba nemét??????
Hát én, amilyen akaratos vagyok, csakazért is megnézetném mással és az orra alá dörgölném, hogy márpedig jogom van tudni :shock:

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Zizien: Az Istenhegyi Gendiagnosztikan :lol:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Itt most süt a napocska, bár elég hideg van... :?

Monayka
Debrecen :wink:
Kórház vagy klinika?
Szép neveket választottatok!

Koviné
Ha kell a kórház, akkor kell! :wink:
Nyugodt meg igazán már sosem lesz az ember! Egy anya élete örökös aggodalom lehet :wink:

Szanita
Doktor elég furcsa... főleg, ha még fizetsz is neki... :?
Nekem nem jönnek be ezek a "kecskeszarvas" kocsik. A nem F1 minőségű járdákon nehéz egy kézzel irányítani (járda repedése, kátyú, akadályok kerülgetése...)
http://www.goldnerbaba.hu/504-travel-sy ... ordozoval/
Ez is esernyőre csukható és nem kétkaros... :wink:

Fatamorgana
Köszi a szervezkedést! Mindjárt nézem is! :wink:

Dina
Ezek jó hírek a babácskádról! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zizien
Én is legszivesebben egész nap aludnék! Délutánonként szoktam is! :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Milyen levélről beszéltek?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jó reggelt! :)

Gratula a 12.heti jó eredményekhez! :) De jó,hogy ti már ott tartotok!:)

Na ,hát nem volt egyszerű az utóbbi 2-3 nap...semmi sem maradt meg bennem.Azt éreztem ,hogy lehet hogy a végén kórházban kötök ki kiszáradás miatt. :? De már jobban vagyok hálaégnek. :)

Nekem is volt egy dokim aki nem mondta meg a gyerek nemét (még Samunál).Aztán a 32.héten azt mondta szerinte lány...persze fiú lett :) De mi elmentünk a 16. és 20. héten 4D-re és ott meg simán látszott a kuki. :D

Viszont mi most kérni fogjuk,hogy ne mondják meg a nemét Bébikének,csak a születésekor derüljön ki.Legyen meglepi.:) Egyébként Apukája és én is lányt szeretnénk..Julcsinak is hívjuk. :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Ja meg a tesók is lányt várnak közös megegyezéssel :D ..még nem mondtuk el nekik,saját magától szólalt meg Samu,hogy szerinte ideje lenne egy kis tesót "beszerezni" és lányt! :D

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Crysta: köszi a linket! Eddig nem találtam ilyet :idea:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Uxi
Nézd meg a privát üzeneteidet! Elvileg Fatamorgana küldött mindenkinek.
Csinált egy topikos gmail-fiókot, ott van a táblázatunk is...

Nokedli
Mikit mi a 24. hétig lánynak hittük! Addig minden UH-nál úgy eldugta a fütyijét, hogy mindenki, még a legprofibb uh-sok is azt mondták, hogy lány. Aztán a 24. héten a 3D-s uh-n kegyes volt teljesen megmutatni magát a gyerekem... :wink:
még jó, hogy nem vásároltam be cuki lányos holmikat! :oops: :wink:
Tesók :lol: :lol: :lol: :lol:

Többgyerekesek
Milyen autótok van? 4-5 gyerekkel milyent érdemes venni?

Kép
Kép
Kép
 


uxi

elküldtem mégegyszer ide privátba. ha felgörgetsz ott láthatod, h privát üzenetek...


Zárt topikhoz mit szólnátoK? Mert most per pillanat bárki el tudja olvasni amit írunk...

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Én benne vagyok,hogy bezáródjunk! :D
 


Fatamorgana,én meg vagyok lőve ezzel a dologgal,amit küldtél!Megnyitottam....látom az e-mail címet,jelszót...és most hogyan tovább??
 


írtam a moderátornak. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


dina menj a gmail.comra odáig oké?
aztán oda be kell írni az első sorba az emailcímet a 2. a jelszót.
belépés.
aztán ahogy írtam, drive
megy így?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


lényegében ez egy gmailos email fiók amihez csak mi tudjuk a jelszót. egy nagy közös emailfiók. ott legfelül meg található egy drive felirat arra menj rá és meg fog jelenni, h A TÁBLÁZATUNK, arra is menj rá és ott már egyértelműen töltsd ki a táblázatot. ;)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Fatamorgana,én meg vagyok lőve ezzel a dologgal,amit küldtél!Megnyitottam....látom az e-mail címet,jelszót...és most hogyan tovább??

menni fog? :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


sziasztok, én is kitöltöttem, de jó lesz, amikor mozgást, meg nemet is írhatunk a táblázatba:) alig várom, nyugodtabb lennék (vagy nem:D) ha ficánkolnának már.
ma vagyok 9+1, 11+5-nél lesz a következő UH, alig várom...! addig védőnő, vérvétel, lekötöm magam:D meg a család egy része még nem tudja, de nekem akkora a pocim, hogy nem tudjuk titkolni. letagadni meg nem fogom.
nem vagyok duci, volt rajtam fognivaló mindig, főleg Karácsony után, talán nagyon pici pocim is, most meg csatolok képet, milyen vagyok:) a kép 4 napja készült ráadásul, azóta megint lufisodtam:)

http://kepfeltoltes.hu/view/130323/IMAG ... es.hu_.jpg

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Maternity tickers
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Fatamorgana,elvileg oké!!! :D
 


Debra,

De szép poci!!!
(nekem semmi pocim nincs még..még domborulatocska sem...)

Ne is mond ezt a nem dolgot:) ...nem tudom,hogy fogom kibírni a megszületéséig,hogy ne tudjam milyen nemű...de Apukája meglepit szeretne.:) Mondjuk én elég jó" UH analizáló" :D lettem attól félek meglátom véletlenül és akkor meg nem tudom magamban tartani. :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Húúú,Debramorgan,hát Neked nagyon cuki babás pocakod van! :) Nagyon szép!

Én csak puffadok ,de már azt sem annyira,a doki azt mondta tegnap,hogy első babásoknál később látszik a pocak,meg egyén függő.Visszatartja a hasizom szerintem!!! :D :D :D
 


Na, én nagyon ügyesen beírtam magam a 11. sorba ... Megyek, próbálok rendet rakni ... :D

Amúgy mi a Fiamnál sem mondattuk meg a nemét, majdnem meglepi is lett ... Ha az egyik doki (Sulyok) le nem lövi a poént a 38. héten :shock:

De most sem akarjuk előre tudni, olyan jó izgulni!

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Crysta, mint fogorvos: :wink:

Olyan kérdésem lenne, hogy adott a két fogam, amit ki kell húzni. Mind a kettőt a bölcsesség fogam nyomta szét, és nincs is kint még egyik sem. Az egyik "csak" ketté van repedve, de már gyökérkezelt, a másik szintén gyökérkezelt, de kiesett belőle a tömés, és a doki szerint kampec. Na ez utóbbi fölött van a gennypukli az ínyemen.

Azt tudom, hogy gyulladás nem jó a babának, mert bekerül a véráramba. De ha kihúzzuk kedden, ettől még nem lett baja a babának, ugye?

Nőgyogyi szerint ne aggódjak, de persze, hogy aggódom :roll:

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem írtam ide, legfőképp babonából, úgyhogy nem tudom, emlékeztek-e még rám. :wink:

Márc. 6.-án voltam először a dokinőmnél, akkor voltam elvileg 6+0. Megnézte, azt mondta, hogy ebből lehet baba, szebb a petezsák, mint az előzőnél, ő látott már vmi lüktetést is, de persze látott vmi furcsaságot (talán a méhfal betüremkedését), amire azt mondta, 18.-án menjek be hozzá a kórházba és majd egy kollégájának is megmutatná. Ő addig szabadságon lesz, de hívjam ha bármi gond van, majd megmondja, kihez, hova menjek. Ez annyira kísértetiesen hasonlított az őszi első találkozásunkra, teljesen elszontyolodtam.
Aztán múlt hétvégén némileg eldurvult a dolog. Péntek reggel (emlékeztek, márc. 15. és ítéletidő) minden előjel nélkül elkezdtem vérezni, még csak nem is barnázni, hanem rendesen pirosan. Hívtam a dokinőt, aki beküldött az ügyeletre. Így egy kisebbfajta hóviharban bebattyogtam a kórházba, még jó, hogy csak 3 villamosmegállóra lakunk tőle. Ott nagynehezen a nőgyógyászati osztályon végül akadt egy idős orvos, aki nagy kelletlenül megvizsgált egy roppant vacak UH géppel, közben nem is nagyon érdekelte, hogy mondtam, hogy ősszel volt missed ab-om, meg milyen gyógyszert kapok... elég sokáig nézegetett, majd kivágta, hogy van szívhang és menjek haza lefeküdni.
Mivel a hétvégén hol véreztem, hol nem, én hétfőre meggyőztem magam, hogy én azon az UH-n csak roppant lapos görbét láttam, és biztos nem volt szívhang csak azért küldött így haza, mert nem volt kedve ügyeletben, más betegével foglalkozni... Képzelhetitek, hogy ért a hétfő.
Akkor bementem a saját dokimhoz és kiderült, hogy minden rendben, 7+4-nek mérte, ami csak 2 nap elmaradás volt a számítotthoz képest, megemelte a Duphaston adagomat, pihenjek és ha görcsölök, akkor magnézium és alkohol :shock: .
Annyira aranyos volt egyébként, ahogy megtalálta a szívhangot, felderült az arca, látszott, hogy ő is örül a jó hírnek.
Jövő pénteken megyek vissza hozzá, és ha akkor is rendben lesz, akkor talán tényleg elkezdek hinni abban, hogy nem lesz itt baj...

Mondjuk azért a héten ha megcsináltam egy gyerekbegyűjtő kört, akkor mire hazaértem, már csak feküdni bírtam, annyira fájt a pocakom, a csütörtöki kör után meg barnázni is kezdtem.
Nálam egy ilyen kör úgy néz ki, hogy indulok a 4. emeletről (lift nincs), el az iskolába két saroknyit, ott kb egy emeletnyi lépcső a portáig, ahonnan feltelefonálva megvárom a nagyobbat, majd vissza haza vele a 4.-re, ott 5 percig csak ülök és próbálok levegőt kapni, majd le megint, a saroktól 3 megállónyit villamosozok, onnan kb 4 saroknyira van az ovi, ott potom 2 emeletnyi lépcső a gyerekig és a visszaút a végén a 4 emelettel. Ősztől ez annyival lesz könnyebb, hogy a két gyerek már egy helyre fog járni, viszont ugye babával nehezített feladat...

Látom, már nagyon vásárolgat(ná)tok. Én is nagy babakocsi szakértővé nőttem ki magam, de majd valamikor nyár végén vetném bele magam a témába.
Testvérfellépő helyett ismeritek ezt?:
http://www.amazon.com/Happy-Swiss-Strol ... d_sxp_f_pt
Nekem 18 hó volt a 2 gyerek közt, játszótéren kipróbálgattam testvérfellépőket, de halálra idegesített, hogy folyton beleakadt a lábam. Én ilyet szereztem be, utolsó példány volt a babyoutletben, (az egy nagyon jó hely), nagyon jó volt, hogy a gyerek nem a lábam alatt, hanem mellettem volt, ő is élvezte, mert olyan volt, mintha biciklizne, a játszón persze a mi babakocsink volt a sztár. :wink: Meglepően stabil volt, nagyon szépen követte a babakocsit, csak egyszer borítottam le róla a gyereket, amikor azt hittem, hogy mit nekünk kb 15-20 cm járdaszegély! És a végén többért adtam el, mint amennyiért vettem.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


nokedli
a korod titok? :wink:

debra
csodás pociii :D :D :D :D

kormi
rohadjanak meg az ilyen orvosok... :( :( DE a lényeg, hogy minden rendben :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Debrának nagyon szép a pocija:-)Nekem az a baj hogy én eleve ilyen pocis vagyok.85kg.De csak a pocakra hiztam meg az évek alatt a lábam meg olyan vékony mint aki éhezik:/Szóval én nem tudom hogy lesz e terhes pocim látható mert elég pocival rendelkezek alapból is.Majd rakok fel képet.
Olyan messze van még az április 2-a,addig mindennap izgulok egy picit hogy nem e hal meg csöndben odabent,tudtom nélkül.
Mindennap fáj a pocim hol jobban hol kevésbé,biztos ez azért van mert első baba és a méhemnek ez még újdonság.Őszintén mondva nem teljesen jó érzés ez a terhesség dolog,annyit aggódik az ember végig,jó lenne egy bizonyos pont után biztost tudni s boldogan várni a babát végig a hónapok alatt.De hát ilyen nincsen.

Kép
monayka25
Debrecen
 
 


Crysta87 látom te is debreceni vagy mint Én?Te is az Otiba jársz vizsgálatokra vagy magánorvoshoz jársz?Remélem nem dulakodom ha megkérdezem:-)

Kép
monayka25
Debrecen
 
 


Monayka,az jó,ha fáj a pocid,mert így érzed,hogy növekszik a méh és nyúlnak a szalagok.Én is így vagyok,csak nekem nem fáj minden nap.Igazából fájdalomnak sem nevezhetném,és csak pár percig tart.
 


Zárt topik
A szeptemberieké már zárt, bár engem a nyilt sem zavar. Olyant úgysem írok :wink:

Debramorgan
Szépen alakul a pocid :lol: :lol: :lol:

Szanita
Foghúzástól a babának baja nem lesz!!!!
Lehet, hogy egyszerű foghúzással nem sikerül kihúzni egyben a fogadat. Gyökérkezelt fog könnyen törik :?
Lehet, hogy érdemesebb lenne szájsebészhez menni...(látni kellene szájban, hogy mi a helyzet, meg röntgen se ártana...)

Kormi
Vigyázz magatokra! Segítséged nincsen?

Monayka
Én a klinikán intézem a dolgokat, ott dolgozik az orvosom. :wink:
Nem járok az OTI-ba, teljesen feleslegesnek tartom...

Kép
Kép
Kép
 


monayka
mi lenne ha nm írnád le többet a halál szót ebben a topikban? :roll:
Elég bizarr, ok h parázol, de az én a fiamtól 10 naposan elbúcsúztam és csak Istennek hála van még köztünk... uh rohadtul nm érint jól ez a téma...

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Azért még a pocakfájás nem igzán van attól, hogy nő a méh, tágulnak a tartószalagok... az igazi növekedéstől még nagyon messze vagyunk!
A 10-12. héten kb. olyan ökölnyi nagyságú a méh!

http://catalog.nucleusinc.com/categorie ... 068&A=&I=2

Itt vannak nagyon jó képek!

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron