Új privát üzeneted érkezett!

Hát itt nálunk sajnos olyan elven van, hogy az első vérvétel alkalmával van első terhelés is!

És a vérvételre ki ad beutalót?Mert nálunk amúgy a házi orvos, de ma kérdeztem, hogy arra kell e és csak nézett rám nagy szemekkel az asszisztens, hogy ilyet nem kértek még tőlük, úgyhogy kérdezzem meg esetleg az orvost!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Kriszta, miért küldtek ilyen korán terhelésre?

Az a baj a terhes diabétesszel, hogy a terhesség folyamán romlik az érték. Szóval ha szigorú diétát is tartod, akkor is láttam olyat akinek romlot, és láttam aki tudta tartani a cukor értékeket, hogy ne kelljen inzulin, de akkor is romlott az értéke.
Ahol én szültem 10 felett már adnak a kismamáknak inzulint, de tudok olyan Bp kórházakat ahol csak 12 felett.
Nekem 24 hetesen volt 7,9 a terheléses, és diétával megúsztam az inzulint. Igaz, ahol én szültem, minden héten kellet mennem vérvételre, meg diabetológiára, ahol nézték a diétás naplót. Meg havi 1x volt 6 pontos vérvétel is, de mégsem kellett befeküdnöm. Ja meg magamnak is mértem otthon. Máshol nem veszik ilyen szigorúan.

A diéta is olyan, hogy az első, 2-3 hét nagyon nehéz, amikor mindennek nézned kell a ch tartalmád, majd grammos mérlegen lemérni. Utánna már megy fejből is minden. A szervezetednek, meg 2-3 hét kell szerintem, hogy hozzászokjál a 3 óránkénti kajáláshoz. Nekem van egy csomó anyagom, ha érdekel átküldöm, ha küldesz privi mail címet.

Amúgy ha meg inzulin kell az a Te meg a baba védelmét szolgálja. Mondjuk mikor nálam kiderült annó, nagyon nehezen fogadtam el a dolgot, és nagyon nehéznek tartottam a diétát, pedig nem az. Minden fejben döl el, úgyhogy nem készíts ki magad ezen. De ha nálad már most ilyen magas az érték, akkor lehet, hogy alap esetben is valami nincs rendben ilyen téren veled, és most legalább kiderült, ami orvosolható :)

Valaki, szerintem az éhgyomri értéked nagyon jó.

Én még csak most kaptam meg a beutalót a védőnőhöz, majd felhívom mikor tud fogadni. Aztán majd remélem hamar túl is esünk a beszélgetésen, mert eléggé IQ szegénykém.

Adri

Kép

Kép
 
 


Irdab: itt ez a szokás, hogy az első alkalommal csinálnak már ilyet!Írok privátban egy mail címet és akkor kérném az anyagot!Köszönöm!Amúgy az inzulinnal csak az az egy gondom lenne, hogy világ életemben féltem a tűtől és egy sima vérvétel is elég nagy gondot tud okozni!2008 januárjában volt gipsz a lábamon és ott is trombózis ellen kellett szúrnom magam 1 hónapig és az is elég nehezen ment.. De persze úgy vagyok vele, hogy a babáért bármit!
Nagy valószínűséggel hajlamos lehetek a cukorbetegségre!A nagyszüleim azok és októberben mikor volt a céges vérvételem ott is az éhgyomrim 7,5 lett de előtte hetekig ettem folyamatosan az édességet meg az édes üdítők és betudtam ennek, de hát majd holnap kiderül!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 

 
 

Ha esetleg a napokban is ettél sok édességet, az is alakít ilyen "szép" eredményt.
Tű, comba kell, és ici pici a tű, nem olyan mint az inekciós tű.
Küldöm az anyagot, és csak nyugalom :lol: , mert az idegesség is felnyomja az értéket.
Ja és ha valamiben tudok segíteni szoljál.

Adri

Kép

Kép
 
 


Örülök, h alapvetően mindenki rendben van, bár ez az inzulin mizéria nem tűnik valami kellemesnek, de reméljük, h csak egy kis odafigyelést fog igényelni.

Igen, úgy festett a dolog, h lehet h ketten vannak a babák. Öt hetesen voltam uh-n, akkor két petezsák látszódott, az egyik jól kivehető volt, a másikat nehezebb volt megtalálni, nem volt olyan kontúros, és kisebb volt a mérete is. MÁr akkor mondta a doki, h lehet, h itt volt valami, és még látszik a helye, de bármi lehet még belőle, várjunk két hetet. Az előzmény annyi volt, h már a nem várt előtt pozi volt a tesztem három nappal. Viszont akkor két napig egy egy barnás-mályvás pecsét lett a bugyimon. Azt hittem meg fog jönni. Aztán a nem várt után egy nappal megint volt egy plecsni. Ekkor elrohantam dokihoz, adott Duphastont, és vártunk az öt hetes ultrahangra. Most csak egy babát találtunk, tehát lehet, h a pecsételgetés a második baba távozását jelezte....és ha nem megyek uhra, akkor ki se derül, h mi okozhatta a pecsételést.... Hát ez van sajna, azért örültem volna, ha ketten vannak, de így talán biztosnágosabb és kivitelezhetőbb lesz a jövő :D

Érdekesek ezek a terhességi tünetek, rajtam most van a legerősebb, pedig a 4. terhességem. Egész nap émelygek.... ha eszem egy jóízűt, utána rögtön felerősödik, de hányásig nem jutok...nem kívánok semmit, de ha meg nem eszem, annál rosszabbul vagyok.... A fiamnál az álomkóron kívül semmi bajom nem volt. Zentával émelyegtem bár, de nem ennyit, és főleg csak estefelé, és rettenetes szorulásom volt. Most hála égnek ez nincs, de émelygés van egész nap. Szóval egyik tünet fiús, másik lányos :-D Eddig megéreztem mindig h milyen nemű gyerkőcöm lesz, most még nem jönnek a sugallatok :D sőt, még a gyártás időpontjából is nehéz következtetni, mert ovu előtt és után is voltunk együtt. De hát így izgi ez :D

Bdana: mikor mész dokihoz?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sikerült a vonalzómt megcsinálni, habár 9+2 vagyok ma, ez az izé meg 8 hetesnek ír, de már nem szerkesztem újra.

Adri

Kép

Kép
 
 


Hát amire tippeltem az még anyukámnak a sajtos pogija!Hétfőn ettem belőle nem is keveset és kedden mentem vérvételre!Tesóm is kismama, hozzá szerdán ment a védőnő és neki 7,8 lett a cukra és ő is arra tippelt, hogy a pogi dobta meg, úgyhogy most diétára van fogva.. De ő legalább már látja a végét! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Én nagyon féltem a húsvét miatt! :D Annyi finomság volt!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


orulok a jo uh eredmenyeknek! :)
ebben a cukros dietas temaban halistennek nem vagyok otthon, nekem eddig nem volt bajom ezzel, massal viszont igen :shock:

ugy tunik en leszek az utso a sorban, mar mindneki 2 hettel elorebb van? :)

en is emelygek, es tegnap ejjel arra gndoltam hatha a femibion az oka, most este fogom bevenni inkabb, meglatjuk ugy jobb-e.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hát halljátok ez nem az én napom!Úgy elvágtam az ujjam, hogy egy zsepi k. 5 perc alatt majdnem teljesen átázott.. Mi jöhet még? :'(

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Remek! Nálunk lassan nincs víz! Épp hogy kész leszek a kajával! Valami gebasz van a háztömbbe

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gratulálok minden kismaminak, bixi neked különösen, kukucsi vagyok, és régebb sok mindenen átmentünk. Szívből örülök a kislányodnak, meg a kis babócádnak is.
Kitartást mindannyiatoknak!
Pu, titkoska
 


Bixi: ne csüggedj, csak egy nappal vagyok előtted :D Ma 7+1 :D Majd mi leszünk a sereghajtók :D

Üdv Titkoska! Csak beköszöntél, vagy te is babát vársz? Ha igen, akkor írj pár sort rólatok! :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Én csak beköszöntem, bár mit nem adnék egy kisbabáért!
DE szívesen nézem és örülök együtt a szerencsés mamikkal.
Amíg nem vonulnak el zártba, mert oda már nem követem őket.
:wink:
 


udv kukucsi:) koszi! 8)

netty: nem csinalsz vonalzot?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi: nem vagy nagyon lemaradva, en 2 nappal vagyok csak elotted ;)

Krisszta: hogy van az ujjad, azert remelem, nem komoly

Na, tegnap este mar nem ettem (masodikat!) :D De meg csak ma nem vettem be a vitamint, varom a fejlemenyeket ...

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Hat akkor a fejlemenyek (nem biztos, hogy a vitamin elmaradasa miatt...). Epphogy bementem a meloba, haza kellett jonnom, annyira rosszul ereztem magam. Szedulok, emelygek, hanyok (gyakorlatilag egesz delelott), faj a fejem. Nem tudok enni egyaltalan, szoval lehet, hogy ez megint 1-es tipusu terhesseg lesz, amit vegighanyok ... :roll: Probalom a jo oldalat nezni: 1.) azert ez azt jelzi, hogy a baba jol van :lol: , 2) legalabb nem kell aggodnom a hizas miatt :lol:

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Na hát igen! Vannak a tüneteknek jó oldalai is! :D

Bár én így is tudom, hogy jól van a baba, hogy nem vagyok rosszul! Sőt! Most már kicsi rám végképp az összes normális gatyám, már csak a kismama nacik maradnak hordásra!:D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hát az ujjam remélem jól van! :) Tegnap még bekötöttem gyorsan, hogy ne legyen belőle komolyabb gond!Majd ha hazajöttem a diabetológiáról akkor leszedem aztán megnézem, hogy mi a helyzet!Bár azt tudom, hogy nagyon elvágtam mert pár lépésre van a konyha a szobától és forgatnom kellett az ujjam, hogy ne csöpögjön le e vér míg beérek egy zsepiért.. Hát ilyen az én formám.. :(
Én Gravidát szedek, de nincs vele gondom!Eleinte folyamatosan éhes voltam, de nem a vitaminnak tudtam be, és nem is híztam tőle egy kicsit sem, pedig 46 kg-val kezdtem.. Most talán vagyok 46,5! :)
7 hetesen "látogatott" meg először a rosszullét, nah azóta nem igazán eszek, aztán hétfőn ugye elhánytam magam, azóta viszont mindig úgy kelek, hogy nagyon szar a gyomrom és csak órákkal később tudok enni, pedig éhes vagyok, csak tudom, hogyha lenyelem, akkor sajna visszajön azt meg nem szeretném.. El fog ez múlni vagy végig kísér?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Azt mondják, hogy a 12. hétig jellemzőek ezek a tünetek! ÁLTALÁBAN!

Tesómat végig kísérte a hányás!

Kriszta, azért ha nagyon vészes az ujjad mutasd meg dokinak

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Krisszta: az esetek nagy %-aban elmulik, ne aggodj! Altalaban az elso trimeszter vegere 12-14. het vege lesz ;)

Valaki: igen, en is eszlelem abszolut, hogy nagyobb a hasam. Az elso terhessegemmel szinte felidoig semmi nem latszott, a masodikkal mar 10 hetesen nem tudtam letagadni, hogy babat varok. Most mar 8 hetesen is nehez :)

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Nekem már 16 hetesen látszott a lányom, pedig mindig volt hasam! :S

Most is van sok plusz

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


A lányommal nekem is látszott 10 hetesen a pocak. Meg is kellett mondanom melóban, mert kiszurták. De vele szétszakadt a a hasfalam, így elég nagy hasam maradt, amit majd lehet meg is műtettek ha túl leszek a második bb.
Most nem érzem, hogy látszana.
Tegnap fájdogált du a hasam, remélem minden ok odabent.

Kriszti, nem kaptam privi mail címet, direkt?

Adri

Kép

Kép
 
 


Haaat, en meg takargatom. A 12. heti uh-ig nem mondjuk el senkinek, meg a csalad, gyerekek sem tudjak. Szoval addig maradnak a bo polok, bluzok, egyebek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára humanka 2013.04.10 09:52-kor.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Irdab: elküldtem még egyszer.. Hátha..

Hát ti legalább még titkoljátok!Mivel nekem meg kellett mondanom a főnökömnek a táppénz végett így úgy voltam vele, hogy ha nem mondom el a családban akkor tuti, hogy kerülő úton jut el hozzájuk aztán máris kész a családi vita.. Ezt nem szerettem volna, úgyhogy nálunk tudja anyukám, a tesómék, a nagyszülők, anyósom, a párom tesói, és persze anyósom által (mindenkinek dicsekedett) már az egész cég.. Úgyhogy Ti jobb helyzetben vagytok..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Nálunk is tudják kivéve anyósék! Ők azt mondták mindig, hogy a 12. hétig ne szóljunk! Én azt se bánom, ha a 40. hétig nem tudja meg!

Anyum akkor tudta meg, mikor megkértem hogy jöjjön el és vigyázzon a lányomra mert orvoshoz kell mennem! Én csak ennyit mondtam, ő rávágta, hogy jön a 10. unokája! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nálunk is tudja a szűk család, melóban én is a 12. hét után mondom meg.
Kriszta már táppénzen vagy? A munkakörödből adódóan, vagy a cukor miatt?
Mindjárt nézem a privit....

Adri

Kép

Kép
 
 


Kriszti elküldtem.

Adri

Kép

Kép
 
 


Irdab: megkaptam köszönöm!Ha hazajöttem a dokitól megnézem! :)

Igen én márc. 1 óta táppénzen vagyok!Veszélyes anyagokkal dolgozom, és hát emelnem is kellett 10-15kg-at ami nem túl jó.. Pláne az elején.. De most járt itt a védőnő és a 9,1es terhelt cukrom miatt már rá is írta a kiskönyvre, hogy veszélyeztetett vagyok..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Persze így teljesen érthető, hogy tp-n vagy! :D A baba az első

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kriszti mi volt a diabetológián?

Én olyan szinten álmos vagyok, hogy egész nap arra kellett koncentrálnom, hogy le ne fejejem a monitoromat.
A férjem elment focizni, a lányom meg 10 ezerrel pörög :)

Adri

Kép

Kép
 
 


Irdab: Diabetológia.. Hát igen!3 hetente vérvétel és diabetológia, itthon meg naponta 2x mérnem kell a cukrom!Egyszer kaja előtt aztán kaja után órával!Kaja előtt nem lehet 6 felett, utána 7 felett, ha mégis lesz több ami felette lesz akkor meg inzulin a terhesség végéig!180g ch diétán vagyok most aztán majd meglátjuk, hogy növelni kell vagy csökkenteni ezt az adagot!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Kriszti,
akkor azért nem lesz olyan vészes. Én hetente jártam vérvételre is, meg diabetológiára is. Nekem minden étkezésnél kellett mérnem elötte és utánna is.
Remélem, hogy a diétával beáll a vércukrod, és nem kell inzulin.

Lányok, én eddig is iszonyat álmos voltam, de ma reggel konkrétan nem tudom hogy jutottam be a munkahelyemre. Egyik városból a másikba kocsival. Szóval elindultam, aztán egyszer csak itt voltam :oops:

Humanka hogy vagy?
Netty: a lányommal ugyan ezek voltak a tüneteim, mint neked a lányodnál volt. És igen, főleg estefele volt iszonyat hányingerem
Most az álomkór, és a székrekedés...kiváncsi vagyok mi lesz ebből?!

Adri

Kép

Kép
 
 


Bdana nagyon eltüntél? Minden ok?

Bixi: és Te hogy vagy, Te is írtad, hogy elég ramatyúl vagy?!

Na bocs ha kihagytam valakit....

Adri

Kép

Kép
 
 


Egyik barátnőm hirdeti:

Eladó egy kényelmes, tágas Bergon cross babakocsi, vanília-mogyoró színben, így kisfiúnak és kislánynak is használható. Használt, de nagyon jó állapotban. Budapesti átvétel!


Újszülött kortól használható, később sportkocsivá alakítható (télen-nyáron is jól kihasználható babakocsi)
Mindkét irányból tolható (váltókaros), így ha süt a nap, akkor csak átállítom, és nam süt a baba szemébe
Lapra csukható
A tolókar magassága állítható, így különböző magasságú személyek is kényelmesen tolhatják a babakocsit
Kupola tető lehajtható, kihajtható belőle egy kis napellenző
Kupolarész hátulján egy plusz kis tárolórész, a tetején és a két oldalán zipzározható, felhajtható szellőző, szúnyoghálóval (a szúnyoghálón át a baba is kikukucskálhat, ill anya is benézhet hozzá-praktikus!)
Masszív kerekek, amik terepen sétálásnál, kirándulásnál nagyon jól kihasználhatóak, hóban is könnyen lehet vele menni
Elől bolygókerekes, ami rögzíthető fixre (jól fordul, könnyen irányítható)
5 pontos biztonsági övvel ellátott
A lábtartójának a dőlési szöge állítható
Az ülés háttámlája ülőhelyzetből teljesen vizszintesig fektethető
Tágas belső tér, még bundazsákkal együtt is elfér benne a baba!
Mosható huzat
Nagy bevásárló kosár
Adok még hozzá:

Pelenkázó táskát
1 db esővédő nejlont
Szúnyoghálót
1 lábzsákot
Ára mindenestül: 20.000 Ft
Hívjatok bátran, mert jön a jó idő, a nagy kirándulások, erdei séták ideje, amihez kiváló ez a babakocsi, mi nagyon szerettük! :) Telefon: 30-932-4803 (Budapesti átvétel) Kép Kép





 


sziasztok,


irdab: meg mindig eleg kutyaul vagyok, ez az altalanos rossz kozerzet megorit. inkabb hanynek es akkor megkonnyebbulnek :shock:
ezenkivul egyre gyakrabban farkasehsegi rohamok tornek ram, es olyankor ha nem eszek kb azonnal akkor ajulas szelere kerulok. Lehet ez a szoptatas miatt van, egyre inkabb ugy erzem, h a testem nehezen birkozik meg azzal,h egy gyerkoc bentrol a masik meg kintrol szivja le az energiat miegymast...

kriszta: hogy van az ujjad?

valaki irta a minap a gyros talat, na az addig addig piszkalta a csoromet mig este elrangattam a zuramat gyros talat enni
:lol:

csinalnek egy tablazatot ha benne vagytok amiben osszegyujthetnenk a fontosabb dolgokat pl (terhessegi het, hanyadik baba, szules varhato ideje, helye, baba tervezett neve stbstb) mit szoltok?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi: Ez a táblázat jó ötlet, pláne az elején, jobban észben tartjuk, ki merre stb...

Én magamtól vagyok ki. Az ingerültség, idegesség, agyalás, lobbanékonyság kicsinál. Na és persze a környezetem sem tud toleráns lenni a végletekig.... Tegnap azt hittem, h elhagytam a pénztárcámat. Szó szerint hisztirohamot kaptam, mire aztán végül meg lett, és jól kibőgtem magamból a feszültséget. Aggódom a baba miatt, ha már nem jelentkezik annyira erősen egy nap a mellfájdalom, vagy az émelygés, rögtön beparázok. Komolyan mondom, áldott a tudatlanság! Mennyivel könnyebb volt az első terhességgel, no para, repdesés, fogalmam sem volt, milyen veszélyek lehetnek, most meg aggódom, agyalok, parázok. Mennyivel önfeledtebb volt akkor....

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Jó ötlet a táblázat!

Mi tegnap sokat jöttünk mentünk, így a délután nagy részében aludtunk, majd kicsit lementünk a játszira, aztán este alvás tovább! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy jötettek, azt hittem a jó időre való tekintettel kihal a fórum.

Bixi, szerintem is jó ötlet a tábla, írsz egy körmailt, hogy kitől milyen adatokat kérsz?
A gyroszt én emlegetem, mi hétvégére tervezzük.
Szoptatás: elhiszem, hogy sok. Nagyon cici fun a gyereked?

Tegnap én is nagyon elfáradtam. Először is, annyira lasan haladtam melóban, hogy máskor amit 1-2 óra latt megcsinálok, most egész napomba telet. Aztán összeszedtem anyumtól a gyereket, aki játszóterezni akart, így még egy órát játszótereztünk, majd még 1 óra séta. 7re értünk haza. Ekkor már álva elaludtam volna.
Ráadásil tegnap reggel óta fájdogál a torkom és kicsit köhögök is. Bekötöttem éjjelre a torkom, talán kicsit jobb. Ha köhögök fáj a hasam is.

Netty annyira úgy érzek ahogy Te.
Most szinte nincs tünetem, csak az álomkór, meg a székrekedés. Néha volt egy két nap h émelyegtem, azt sem vészesen, de mára azt sem érzem. Úgyhogy minden percben aggódom. Május másodikán megyek 12 uhra.
Az első bb-et 10 hetesen vetéltem el, úgy h mentem uh-ra és nem volt szívhang.

Dia annyira irigykedem a délutáni alvásotokta :lol:

Adri

Kép

Kép
 
 


Hát én nem bírok ébren maradni! Tegnap is csak a a megerőltető rohanás miatt dőltem le, nem aludni akartam, de elaludtam! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


irdab: igen, elegge cicifuggo a kisasszony, foleg ejjl, es nincs otletem, h hogy szoktassam le mihamarabb.
akinek ejjeli szopimanoja volt, hogy valasztotta el es mikor?

akkor kernek szepen mindenkitol - akar priviben - adatokat (mindenki annyit ad meg, amennyit akar):
- nev
- kor
- terhessegi het
- szules varhato ideje
- helye
- hanyadik gyerkoc
- baba tervezett neve

en ma megyek uh-ra 10.30ra :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Elküldtem!

Várjuk az Uh eredményt! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


bixi mi volt a dokinál?

Adri

Kép

Kép
 
 


minden rendben a pocaklakoval, 11mm CRL :lol:
most viszont varhatok maus 15ig a kovetkezoig, jesszus....

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Jaj de jó! :D A lényeg, hogy minden rendben! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
Pár napig nem vagyok és hogy felpezsdül az élet! :) A táblázat szerintem is jó ötlet!Mindjárt küldöm is az adatokat!
Az ujjam az most elég csúnyácska meg vigyáznom kell rá, mert elég egy apró rossz mozdulat és baromira megfájdul..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Bixi: ment az üzi! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


bixi: ti hol eltek, otthon vagy Portugaliaban?
Gratula a picurkahoz, nincs olyan soka az a majus, raadasul nektek meg lesz egy szulinap is addig ;)
Tablazathoz en is kuldom az adatokat

Krisszta25: egyebkent mit dolgozol?

irdab: tenyleg ne magyarazz am be magadnak semmit, a fizikai tunetek semmilyen szinten sem kothetok ossze a baba nemevel !!! ;)
Jobban vagy mar?

bdana: mi ujsag veletek, nagyon eltuntel :(

netty81: ettol az ingerlekenysegtol neha en is kivagyok, meg a turelmentlensegtol ... de majdcsak tulleszunk rajta lassan!

valaki1985: jo neked, hogy tudsz aludni ;) Ram ebed utan nagyon ramjon a szunyalhatnek, es nem tudok kavet inni !!!!! Ez nagyon hianyzik, de nem megy :(

En jol vagyok egyebkent, nagyon ritkan ramjon egy kis emelyges, szedelges, de roka koma elkerul most. Az etvagyam is a regi, miota nem szedem a magzatvedo vitamint, azota nem eszek meg egy fel disznot alkalmankent.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Humanka: én egy gyárban dolgozom sima kétkezű munkásként!Autókba gyártunk klímát, meg egyéb elektromos paneleket!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Na, ez tenyleg kemeny, akkor total ertheto, hogy otthon maradsz inkabb ;) Az tuti, hogy ilyen helyen nem lehet konnyitett munkat vegezni.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron