Új privát üzeneted érkezett!

Tőlem, most kérdezte meg a szomszéd néni, hogy már 2 hete figyel, de csak most vette 100%ra, hogy valaki lakik odabent!

Szóval már én se tudom titkolni! :D De nem is akarom! Holnapi napot kell valahogy túl élnem, mert anyóssal leszek szinte egész nap és ő még nem tudja!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Adri, nekem a terheléses cukornál derült ki. Mondjuk apu cukorbeteg volt és anyu is cukorbeteg, de nála nem olyan régen derült ki, apunál már régebben. Erre mondta azt a doki, hogy ez valószínű öröklődik. Mondjuk én "örültem" annak, hogy diétázni kellett, mert onnantól kezdve szinte semmit sem híztam, pedig hát ugye akkor kezdett nőni Alíz a pociba. Sőt, igazából minden kontrollon azt mondta a doki, hogy úgymond fogytam, mert a gyerek nő, de az én súlyom változatlan volt. Rám férne most is a diéta.... :oops: :oops: 77kg vagyok és 166cm...szóval maradt felesleg....de annyira leköt a baba meg a munka,hogy képtelen volnék most még számolgatni meg főzöcskézni külön magamnak...úgy hogy diéta elnapolva. Sokat sétálunk, most már jó az idő, mondjuk ez a "diéta" :oops: :oops:

Kistesó, természetesen nem adjuk fel. Sajnálom a mostani helyzetet, de nem szabad belesüllyedni a veszteségbe, mert ennek meg volt az oka.....Az is lehet, hogy én nem álltam még készen, hiszen, még csak 4 hónapos a kislányunk....és még a méhem nem volt képes rá, ezért ment el. Igazából mindegy is az oka. Remélem hamarosan ( idén ??!!) jelentkezhetek ismét "csíkos" hírrel :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana: le a kalappal előtted. Biztos sokat jelent, h nem művi befejezés lett a vége, de így sem lehet könnyű... Sok sikert és mihamarabbi csíkosodást nektek.

Én most kezdek kicsit lenyugodni, túl vagyok időben a múltkori veszteségen, panaszom nincs, sokat émelygek, fáradt vagyok, a mellem sem ment össze,és amíg ezek a tünetek mindennaposak, én is nyugodtabb vagyok. Kérdés, h mi lesz, ha ezek elmúlnak? Mert h lassan lassan múlniuk kell :D Akkor már jön a mocorgás reményeim szerint :D

Holnap este megyek dokihoz! Nagyon várom, remélem csupa jó hírt hallok! Drukkoljatok!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 

 
 

bdana csak röviden leírom mi az én történetem, és csak azért, hogy igen is figyelj oda a diétára, habár tudom mennyire nehéz egy pici mellett.

Összeházasodtunk a férjemmel, és még abban a hónapban terhes lettem. Ekkor 60 kg voltam 162 cm el. Olyan volt mint egy álom. Nehézségeim voltak akkor is a nagydologgal, ezt akkor utólag az ELEVITnek tulajdonítottam.
10 hét alatt 7 kg híztam. Elötte nem kellett figyelnem mikor mennyit eszem, és mindig is mozogtam. Nem zabáltam, csak nem ment a dolog. 10 hetesen elmentem UH, nem volt szavhang. Utánna műtét.
Aztán nem próbálkoztunk a munkahelyem miatt, de nem is tudtam leadni az akkor felszedett plusz kilókat, úgy hogy heti 3x jártam szpiningre, és utánna 2 alkalommal maradtam még 1 órára sztepp aerobikon. Rá 2 évre
2008-ban lettem terhes a lányommal, ahol a 24 hetes cukor terhelésen mértek 7,9 értéket. Onnan nyomtam a diétát ezerrel, összeségében 7 kg híztam a terhesség alatt, és a szülés után 72 kg voltam. Szülés után voltam cukorterhelésen ott minden ok volt. De a szoptatás alatt nem tudtam tartani a diétát én sem, és végre örültem, h ehetek....
Persze nem zabáltam, és nem ettem többet mint elötte, sőt 2x 4 órát/nap toltam a lányomat bbkocsiban, mert csak úgy aludt egy évig.
A szoptatás alatt, azaz másfél év alatt 18 kg híztam :idea: :roll: és aránytalanul sokat hasra.
Szoptatás után elkezdtem futni, és fogyózni. (sajna nem a 160 g ch diétát csináltam), ezért csak 12 kg ment le rólam.
Aztán a lányom 2 évesen elkezdte a bölit, én a melót. A lánykám nagyon sokat volt beteg, vagyis magamra nem nagyon volt időm, így pikk-pakk ismét hízni kezdtem. Itt kezdtünk próbálkozni tesóval, de 1 évig nem jött össze. Amikor elkezdtem megint sportolni akkor lement rólam 5kg és ha meg is szakadtam, és vegetáltam akkor sem ment le rólam semmi kg már.
Ekkor felkerestem egy endokrinológus nőgyogyit, aki kapásból megcsinálta a teljes hormon vizsgálatot, és a cukorterhelést, + az IR. Hát ott kibukott minden. Hormonok ok, cukor ok, IR katasztrófális.
Felírta a gyógyszert, és már abban a hónapban terhes lettem, de ez a bb ment el úgy mint neked most. Közben vizsgáztam is.
A gyógyszer szedése óta mozgok megint, és diétázom, el is kezdtem fogyni, és februárban be is költözött baba.

Na szóval csak azért írtam le, hogy az IR ki sem bukik a sima cukor terhelésen amit az sztkban csinálnak, és ha valakinek volt problémája a cukrával, akkor feltétlen fontos, hogy odafigyeljen.

Netty holnap gondolok rád, majd gyere a jó hírekkel!

Dia anyós elött miért ennyire titkos a projekt?

Adri

Kép

Kép
 
 


Adri, és hogyan jött az IR? Csak úgy megnézték és kiderült? :shock:

Húúúha, azért ez kemény sztori....és az ember nem is gondolná, hogy esetleg emiatt megy el a baba.... :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hát ez az amit írok, hogy hiába mész el egy cukorterhelésre, ott az IR nem vizsgálnak be a sima sztkban. Ott nem csinálják meg a vizsgálatot. Vagyis biztosan ha végigjárod a hónapon át tartó menetet, és találsz egy endokrinológus orvost aki beutal egy ilyen vérvételre.

Én nekem maszek laborban csinálták a vizsgálatokat, fizettem érte. Igen a vérvételen derült ki, de ha tájékozottabb vagyok, a tüneteim már adhattak okot volna, hogy én is feltételezzem magamról. Azt tudtam, hogy nem normális ahogy hízom, és nem tudok fogyni sem, így abban biztos voltam, hogy ki kell vizsgáltatnom magam hormonálisan és cukor terén is, mert valami nincs rendben.
Illetve nekünk e miatt sem jött össze, mert meddőséget, vetélést okoz.

Adri

Kép

Kép
 
 


Nem titkos anyós előtt, de ők a 12. hétig nem akarnak tudni a dologról! Ezt tavaly a vetélés után nyomatékosan közölte velünk! Bár úgy vagyok vele hogy az se érdekel ha 40. héten tudja meg

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozok Hozzátok. :D

Én ma voltam 12 hetes uh-on, minden rendben volt, 61 mm-es a kisdrágánk, 12+4 napos, tarkóredő 1,3.

Családban mi sem mondtunk volna el, ha nincs a 8. héten egy trombózisom, amivel kórházba kerültem. Így kiderült. De hál'istennek, minden rendben van velünk. Ez már a második trombózisom volt, az első a 2. terhességemben volt. Most is kellett volna injekcióznom magam, de dokim annyira jónak látta a leleteimet, hogy azt mondta, hogy ráérünk... ez volt kedden, csütörtökön meg a kórházban voltam....

Kép

a kép minősége nem annyira jó, mert a monitort fényképeztem telóval.

Bdana!
Sajnálom, hogy így végződött... mielőbbi babásodást neked!!!!!

Próbálom felvenni a fonalat... :) és mindenkinek szép babavárást kívánok!!!! :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Üdv köztünk Nmarya! :) Gratulálok a babához!

Bdana nagyon sajnálom ami történt, de nagyon jó az, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz!Biztos vagyok benne, hogy hamarosan beköltözik újra valaki a pocidba és akkor nem lesz már gond! :)

Hát csajok lehet, hogy velem van a gond, de most már pár napja előjön az, hogy estére megfájdul a fejem és nem tudom, hogy mit kezdjek vele.. Emiatt elég rossz a közérzetem is és nem szeretem a páromon kitölteni ezt a részét!A melleim fájnak ezerrel pláne mikor leveszem a melltartót este.. Jah és ami a legjobb!A melleim között kijöttek a pattanások! :( Tudom, hogy normális, de akkor sem vagyok boldog tőle!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisszta25 2013.05.21 14:47-kor.

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért!
(Egyenlőre) kezdő fotósként, de rengeteg ötlettel ingyen pocakos,újszülött,baba-mama fotózást vállalok. Az eredményt nyersen illetve retusálva természetesen nektek is elküldöm
Fóton lenne a fotózás (Bp-től 5 km-re).

Akit érdekel kérem írjon a kedver@yahoo.com-ra!

Üdv:
Csilla"

Csilla


Lányok!

Megvagyok, csak szinte állandóan emelygek, és nagyon nagyon álmos vagyok. Ha alszik a lányom, alszom vele, ha meg ébren van akkor figyelem mit csinál. Már lépeget a kanapé mellett, nagy kópé:-) csak elvisz minden energiát. Többnyire esténként telefonról olvaslak titeket.

Irdab: megkaptam az adatokat, holnap beteszem a táblaba.

Gratula az ultrahangosoknak:-D

Bdana sajnálom :-(

Üdv az új csapattagnak (teloról most nem látom a nevét, bocsi :-S )

Jó éjt!!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Az én önbizalmam se a legjobb! Nekem a melleim közt egy nagy barna folt jött ki (lányommal is ilyen volt). :S Nagyon zavar, hogy itt a jó idő és alig merek olyan ruhát felvenni aminek a dekoltázsa nem a nyakamnál van! :S
Mell fájás itt is van! De már megszoktam!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Üdv itt Nmarya! Látom negyedik baba :D most fiú jön a sorban :-D Nagyon szép a kép, jól látszik rajta a kismanó. Honnan írsz? Mik a tervezett nevek?

Uh, ez az IR nem valami bizalomgerjesztő dolog... és mennyien küzdenek vele....

Foltok: Gondolom májfoltra gondolsz? Nem? Van a babe-nek egy pigmenthalványító kencéje, igaz nem valami olcsó, de sokáig elég és hatásos. Én azt használtam. Most is veszek, mert nekem a szám fölött jön elő, bár Zentával nem jelentkezett, csak Zétinél, és most megint látom. Fasza, olyan lesz mint ha bajszom lenne...Szóval ajánlom neked ezt a kenőcsöt, tényleg jó, és ami a fontos, fényvédős krémmel kend be minden reggel, úgy menj a napra.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

netty81 invitált nagyon kedvesen minket a babaszobáról és én csatlakoznék is ;)
Nálatok már annyi üzenetváltás volt, hogy még nem győztem mindegyiken átrágni magam, de olvasgatok, lassan képben leszek, hogy ki hol tart! :)
Rólam annyit, hogy most tartok 10+3nál és november 16.ára vagyok kiírva. Van már egy egy éves lánykám, Hanna. Majd ha rájöttem hogyan is működik ez a felület, akkor szerkesztek neki én is ilyen színes csodát :)
Émelygés szerencsére már elmúlt, az elején nagyon rossz volt. Tarkóredőmérésre május 4.én megyünk, már nagyon várom! :)
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Üdv itt Balncone! :)

Hát lányok úgy látom nagyon le vagyok maradva hozzátok képest!Mindenkinek legalább a második babája lesz nekem meg "csak" az első!Nah sebaj! :)
Képzeljétek!Vettem 1,5 hete egy angelsound szívhangfigyelőt és már 2 napja bujkál előlem a drágaságom!Olyan csalódott vagyok!Szerettem volna felvenni ahogy dobog a kicsi szíve de esélyem sincs rá! :(

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Üdv: Blancon! Meglátod, jó kis csapat lesz itt is! Honnan írsz? Mit sejtesz, mitek lesz most? Nevek?

Kriszta: mi is elkezdtük ám egyszer :-D Gondolj arra, h bőven lesz kitől tanácsot kérni, sokan, sokat tapasztaltunk már! A szívhangfigyelést sajnálom, de ha jól tudom, ekkor még művészet megtalálni otthon. Sztem pár nap és meg lesz az!

Jajj izgulok!!!! Még hét óra hossza.........

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty a 10. héten már megtaláltam, csak most nem hajlandó mutogatni!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Nekem ilyen gépekkel, soha nem találták! :D Szegény védőnő 20 percet kereste! Rúgni rúgott, jól volt a lányom, de úgy elbújt! :D

Amúgy igen! Örülj neki, hogy tapaszalt kismamák, és anyukákkal tudsz beszélni! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


nmarya, blancone üdv itt, nagyon örülök, hogy jötettek.

nmarya, nem semmi út vezetett akkor idáig is :roll:
Milyen tüneteid voltak? És a dokidat ezek után megtartottad?
Nagyon szép nevei vannak a gyerekeidnek.

Kriszti ne aggódj, biztos csatlakozik még hozzánk első pocakos is :wink:

Dia: engem nem nagyon érdekelne anyós, ez nem is róluk szól. Amúgy kiszúrta mi a szitú :lol:

Bixi jó, hogy bejelentkeztél, reméljük hamarosan jobban leszel.

humanka Te hogy vagy?

Netty írjál mindenképpen doki után :!:

Én minden nap produkálok még valami újat. Konkrétan a bal oldalamon a mellem mellett szúr a tüdöm, ha veszem a levegőt, és ha köhögök. Már nagyon szeretnék jobban lenni :roll: És nagyon igulok babóért is, hogy ennyi köhögést hogy bírt elviselni :roll:
Pénteken megyek dokihoz, de annyira parázom :oops:
Tegnap a lépcsőházból is megkérdezték, hogy jön a trónörökös :?:
Szóval tökre látszik, konkrétan nem nagyon tudok olyan ruhát felvenni, amiben nem látszana.
Csak ezt a hetet bírjam ki melóba, próbálok minnél többet űlve maradni :roll:

Adri

Kép

Kép
 
 


Nem vette észre anyós! Ilyenkor bele tuszkolom magam a normál nadrágba! Pár órát kibírok abba is! :D

Bár nekem furi, hogy már vad idegenek észre veszik. Anyukám pl már 2 hete mondta, hogy látszik már, barátnőm is mondta már tegnap, de anyósom nem veszi észre! Sőt a szomszéd néni is észre vette!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Félre értés ne essék én örülök, hogy tapasztalt anyukák és most ismét kismamák vesznek körül, csak azért "rossz" egy kicsit, hogy én vagyok az egyetlen első babás!De ez is csak azért mert mindent később fogok érezni és észrevenni mint Ti!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Ugyan már! :D Lehet hogy neked is jelét adta már, csak még nem tudod mire figyelj! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszi Mindenkinek!! :D

Netty!
Miből gondolod, hogy fiú??? :lol: én, ha a tüneteket nézem, akkor kislány lesz ő is, mert a csajokkal hánytam ennyit, mint most. :( Ha a kínai fogamzásnaptárt nézzük, akkor szintén kislány. :D Most érzem úgy, hogy teljesen mindegy, hogy ki lakik odabent. HA fiú lesz, azért lesz jó, legalább a fiús ruhákat még egyszer lesz kire ráadnom, ha kislány lesz, akkor meg NŐURALOM lesz. :lol:
Mi Körmenden lakunk, s innen is írok. :D
Nevünk még egyenlőre nincs, ill. apa az aki nem hajlandó gondolkodni rajta. :D
Nálad van már megérzés, hogy mi lesz???? Gondolom ő is Z-nevű lesz. :lol: Nagyon szép nevük van, te választottad nekik???

Adri!
Fájt a lábam, s mivel 6,5 éve ugyanígy volt, most már tudtam, hogy mi ez. Olyan érzés, mintha izomlázad lenne a vádlidban, s alig bírsz menni. Meg be volt dagadva. Most megy az injekció naponta kettő, végig a terhesség és a gyermekágy alatt.
Dokit nem tudom lecserélni, mivel ő a hematológusom, s hozzá kel járnom ellenőrzésre, vérvételre.
Amúgy én is sokat köhögök, fogalmam sincs, hogy mitől...
Neked valami miatt nem látom a vonalzódat... :roll:

Kriszta!
Egyszer mi is úgy kezdtük, hogy első babásak voltunk... :lol: aztán gyarapodtunk... :D

Dia!
Talán túl sokat fordítottál anyósnak hátat, azért nem vette észre. :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Ha mellette állnék egy táblával a fejem felett, hogy hahó terhes vagyok akkor se venné észre!

Baromira nem foglalkozik velem!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kép

nmarya es blancone: ha van kedvetek ti is kuldjetek el az adatokat nekem priviben :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok! :)

Netty!
Budapesti vagyok, konkrétabban 10. ker. Hogy mi lesz most az nagyon jó kérdés! :D Teljesen más ez a terhességem mint az első, tehát joggal gondolhatnám, h most akkor kisfiú lesz. A kínaiak viszont lányt mondanak (tartsatok bolondnak, de nekünk már egyszer bejött! ;) )... Én kisfiút szeretnék, hogy meg legyen az egyensúly, a párom kislányt, mert szerelmes az ő kis hercegnőjébe és még egy "ilyet" akar :) Egy biztos: a 12 hetes uh-n tuti nem fogjuk megkérdezni! Anno nekünk a 19. héten fiút mondtak. Én nagyon kislányra számítottam, jó pár napba beletelt mire feldolgoztam, h fiú lesz. Ki voltam borulva, h de hát én nem ezt éreztem és a kínaiak és mindent úgy csináltunk ahogy a nagy könyvben meg van írva h kislány legyen! :D (Tudni kell h a párom családjában csak fiúk születnek, ezért eléggé parás voltam h nekem is csak az lesz) Na nem baj, belenyugodtam h kisfiú lesz, sőt már meg is szerettem a gondolatot, meg volt a neve: Máté. A naptárban minden hónaphoz odaírtam h Máté "oszlopa", elkezdtem venni a fiú ruhákat. Erre a 28 hetes uh-n kérdezi a doki (egy másik) h mi lesz a neve. Mondtuk h Máté, mire elkezdett hümmögni h hát ő nem igen lát itt semmi Mátéra utalót... Gyakorlatilag sokkot kaptunk, mert bár minden vágyam egy kislány volt, azért már úgy megszoktam a gondolatot h Máténk lesz :) Aztán azért persze hamar belerázódtunk a kis hercegnőnk érkezésének a gondolatába, de azért biztos ami biztos a születésénél megkérdeztük, hogy ugye lány? :D
Szóval most egy kicsit félek ettől a fiú vagy lány kérdéstől... :)
Nevek egyelőre nincsenek, bár a Sári nagyon megtetszett, illetve hát a Máté és a Bálint van még benne a kalapban. De semmi fix :)

Hű ez jó hosszúra sikeredett, bocsi :oops:

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Itt vagyok,és fülig ér a szám :D
Minden a legnagyobb rendben,láttam mocorogni, ver a kis szíve, és látszottak a kezei lábai is :) Én mára kukit is fel véltem fedezni, persze csak lelki szemeim előtt :D
Jajjjjjj úgy megnyugodtam! Bár csak minden nap rákukkanthatnék!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 



KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék :) 3 éve szeretnénk babát, de az egészségügyi állapotom miatt nem javasolták, ami azt illeti azóta sem bíztattak sok jóval. Kb. fél éve próbálkoztunk, amikor feladtam, erre mégis úgy döntött, hogy jönni szeretne :) múlt héten voltam először orvosnál, most 8 hét+4 naposak vagyunk. November végére várható, pontosan még nem tudom. Ja, és első baba :)
timeya
Hatvan
 
 


Napsütéses szép jó reggelt! :D


Ma reggel rábátorkodtam a mérlegre és láss csodát ami 2 kg feljött a 8. hétig az el is tűnt! Annyi vagyok most, mint amennyi az elmúlt 1 évben folyamatosan! :D

Remélem tudom tartani még egy darabig ezt a súlyt! :D Jó lenne!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Üdv köztünk Timeya!Örülök, hogy az én táboromat erősíted! :D

Netty örülök, hogy minden rendben volt a picurkáddal!Már én is úgy várom, hogy láthassam végre!De már csak 5 nap!

Dia ügyes vagy!Szedsz most valamilyen terhesvitamint?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


2-3 naponta veszek be Gravidát! A lányommal is így szedtem!

Amúgy is többször eszek keveset most, ha szedném minden nap, akkor egész nap csak ennék!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


nmarya, timeya, blancone: udv a forumon, sejtettem en, hogy a 12. het utan jonnek majd a lanyok ;) Gratula nektek!!!

Dia: ugyes vagy, nalam 2 kilo felugrott mar, de szerintem az Elevit miatti farkasehsegemnek koszonhetoen :( (Persze az is elkepzelheto, hogy amiatt van, hogy minden este ennem kell egy kis jegkremet, kulonben nem teljes a nap :D > Meg kell jegyeznem, hogy NEM szeretem a jegkremet es a fagyit ... mar amikor nem vagyok terhes :) )

Netty: orulok, hogy minden rendben, de hogy is lehetne maskeppen?! ;) A kalkulator alajan nekem LANY jott ki ;)

irdab: gyogyulgatok, kohogok meg, meg szakadozik fel a trutyi, de eleg rossz meg mindig. Te javulsz?

bixi: jo neked, hogy tudsz pihenni napkozben. En neha azt erzem ebed utan, hogy mindjart koppan a fejem az asztalon :( Foleg, hogy en a nagy kavefuggo, lemondtam a kavezasrol is ... hat nehez :(

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Nekem a kalkulátor szerint a lányom fiú! Így én nem hiszek ezeknek! :D Minden kalkulátor fiúnak mutatja a lányomat! :D

humanka: épp ezért hagytam abba a vitamint és szedem 2-3 naponta! Eszem annyi zöldséget, és gyümölcsöt hogy elég legyen!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Üdv: Timea! Akkor két nappal vagy előttem :-D Febr. 16 volt az utolsó menszeszed? Akkor nov 23 a céldátum :-D Milyen érdekes, h ha fejben letesz az ember egy dologról, utána magától megoldódik :-D Külön grtul ezért nektek! Miért nem bíztatnak? Van valami baj?

Blancone: Jónással nem nézted? Nekem mindenhol fiút jósolnak, és azt is érzek :D

Nmarya: csak abból gondoltam h fiú jöhetne, mert akkor kiegyenlítődne a nemek állása :D

Kriszta, látod, nem is kellett sokat várni, máris két első babás van :-D

Ma megyek védőnőhöz. Kb nnyira izgi mint legelőször :-D és kb annyira leszek csalódott, mint akkor, h csak ennyi??????????? :wink: :wink: :lol: :lol:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Netty: Köszi a tippet! :) Meg is néztem és kisfiút ír! :) Ennek örülök, annak viszont kevésbé, h Hannát is fiúnak írja... :D Tehát megint meg vagyok lőve... :S :)

Humanka: Ez a fagyi dolog ismerős... :) Én eddig csoki függő voltam, most már jó pár hete rá sem néztem, viszont a fagyi... Na az minden mennyiségben! :) Az elején csak az epres mekis shake csillapította a rosszullétemet :D

A védőnő kérdés érdekes.. Látom amúgy nem én vagyok az egyetlen aki nincs kibékülve a sajátjával ;) Jó annak, aki jót fogott ki! Az enyém az őrületbe kerget! :) Múltkor töltöttük ki a kiskönyvet és megkérdezte h mi a vércsoportom. Mondom b+. Erre h, de papírom nincs róla? Mondom még nincs, de mivel vérátömlesztést nem kaptam, nem hiszem h az elmúlt egy évben válzotott volna :D De ő hajthatatlan volt, közölte h csak papírral írja és hogy most már nem csak az elején nézik meg a vércsoportot, hanem a terhesség végén is! :O (Persze megkérdeztem a házidokit és totál nem igaz) De néztem is nagyot, h aaaz igen, mert h azt nem hiszi el nekem h a szülés óta nem változott az egy dolog, de azért azt ő se gondolhatja komolyan h majd 6 hónapon belül kompletten kicserélődik a vérem??? :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Blancone tényleg nézik a végén is már!Pont most mondta nekem is a védőnő!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


en szemely szerint megnyugszok ha tobbx nezik a vercsoportot. no nem azert mert valtozna, de a korhazban is emberek dolgoznak, igy elnezhetik az eredmenyt es nagyon nem mindegy. nekem kell ugyanis az anti D szuri vagy hogy hivjak mert A Rh- vagyok.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi: csak akkor kapsz anit D-t ha a gyerkőc pozi lesz. Én is A nega vagyok :-D Nekem mindkettő gyerek nega lett, nem kaptam. Viszont vetélés után kaptam, és baromira fájt. 8)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Annyira tök jó, hogy ennyi baba születik!!!! :wink: :wink: :wink: Ahogy számolgattam, nekünk idén már biztosan nem születik meg, még ha össze is jönne, mondjuk ...ma.... :D :oops: :oops:

Első gyerekes anyukák! Nekem is azt mondta itt mindenki a Babaneten, hogy tudni fogom magamtól mit hogyan kell csinálni, mit érzek....stb. eleinte eléggé hitetlenül fogadtam ezeket.... de higgyétek el, így van. Mintha genetikailag erre lennél programozva, tudni fogsz mindent....Mi jó neked, mi jó a babának, miért sír.....stb. Jó...jóóóóó nem mondom, hogy megszületett Alíz és mindent tudtam azonnal, de hallgattam a megérzésiemre mindig.... bejött .)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Timeya üdv itt :lol: , aztán tessék írni is :wink:
Akkor nagyon szerencsés vagy, ha lemondtak a dokik rólatok, és a bb összejött :lol:

blancom: jó kis sztoritok volt :lol: fiú-lány téren.
Én mindenképpen szeretném tudni majd, hogy mi lesz a picurka neme. Nekem a naptár szerint lány volt az előzőnél, most meg fiút ír. Akkor bejött, és most fiút is érzek :lol:

netty: névválasztás: nálunk mikor kiderült, hogy kislányunk lesz a férjem kinyomtatta az összes választható női nevet, és kihúzta filccel, hogy mi nem lehet, mert neki nem tetszik :shock: . Mondanom sem kell szinte az összes név benne volt ami nekem tetszett. Közölte velem, hogy én is nézzem át. A végére kb 5 nevünk maradt. Rövidet szerettünk volna, és nem olyat ami gyakori.
Aztán kiválasztozttunk az 5ből egy nevet :Vanda
De aztán éreztem, hogy ez a bb nem Vanda, hanem Zora 8)

Védőnő: Te engem is annyira kikészített. A városban a legsötétebb, és megnyertem magamnak. Ha kérdeztem tőle valamit a lányomnál soha nem tudott rá válaszolni :roll: , és akkor a ökörségeket mondott, hogy csak így :shock: néztem.
Volt, hogy be sem engedtem a lakásba mikor jött, úgy csináltam, mintha otthon sem lennénk.

bixi köszi, hogy beraktál a táblába. Enyhülnek a rosszúlléteid?

nmarya: hát nem lehetett semmi ez a trombózisos dolog. Annyira irigyellek, hogy már túl vagy a 12 hetes uh-on. Én holnap megyek, és nagyon izgulok.

humanka: köszi napról napra jobban vagyok, de azért még tegnap is tudtam annyira köhögni, hogy majdnem becsurgott.
Miért nem iszol kávét?
Én is kávézom. Nekem azt mondta annó a dokim, hogy akinek hozzá van szokva a szervezete, annak nem célszerű elhagyni teljesen, főleg ha alacsony a vérnyomásod. Nekem alacsony, így ha nem iszom kávét, akkor reggel a munkahelyemig sem jutnék el.
Mondjuk a napi 3-4et lecsökkentettem én is 2re :lol:

Adri

Kép

Kép
 
 


irdab: en nagyon szeretnek kavezni, de nem megy :( Nem irtozom az illatatol, egyszeruen nem kivanom, es nem is tudom meginni. Pedig en is 3-4-5 kavet nyomtam egy nap, de most keptelen vagyok. Eloszor attertem a koffeinmentesre, de most mar az sem megy. Eddig minden terhessegemnel ugyanigy volt, szoval nem lepett meg. Majd a szoptatas alatt lenyomom a koffeinmenteseket, mert mindket gyerkoc extrem modon erzekeny volt a normalis kavera. Ha rendes koffeinest ittam, akkor porogtek ezerrel es lenyomhatatlanok voltak ;)
Sajnalom, hogy meg mindig ennyire kohogsz, nalam kicsit azert mar jobb a helyzet. A gyerekek persze elkaptak, kicsit feltem is a nagyobbat, mert meg egy hete sincs, hogy volt a tubus-mutet, es folyamatosan porszivozni kell az orrat :( A kicsi meg eleg csunyan kohog szinten :(

Vercsoport ugyben nem nagyon tudok nyilatkozni, nekem 0, Rh+ (papirom is van rola :D ), ami a leggyakoribb, Apae ugyanez, szoval nalunk nincs semmi extra.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


MA meg volt reggel az EKG, du 4kor pedig doki bácsi! Remélem ránéz a babára! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Adri, nekem kötelező volt inni kávét.....annyira alacsony volt végig a vérnyomásom....gyógyszert akartak rá adni, de kérdeztem nincs-e valami alternatív módja, így maradt a kávé, orvosi utasításra napi 4. Nem ilyen zacsis izék, hanem normál kávé-kávé...főzőtt. :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nekem is alacsony a vernyomasom, de a kave akkor sem megy ....

Ma kirandulni voltunk :( ezt a kepet meg fel merem vallalni nyilvanosan, mert nem latszik a pocakom :) Bar az arcom mar szepen kerekedik, mint a kelt teszta :twisted: Szep napsuteses, oszi ido volt, nagyon elveztuk (ma unnepnap van, nem dolgoztunk)
Kép

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Szépek vagytok! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Humanka!
Szépek vagytok! És a kenguruk a háttérből???? :lol: :lol:
Milyen ünnep van ma nálatok???

Huh milyen nagy kávés egy társaság :D én nem iszok kávét, inkább capuccinot, de azt is sok-sok tejjel.

Valaki!
Majd írj, hogy megnézte-e a babát a doki. Magán dokihoz jársz??? Tegnap én is túlestem az EKG-n.

Adri!
Nyugi, minden rendben lesz az uh-on. Hányra mész???

Timeya üdv itt!! írj kicsit bővebben!!

Netty!
Nekem ez a kalkulátor ép ellenkezőleg működik. Mikor lányt írt ki, akkor fiú lett, mikor fiút írt, akkor lányt lett. Most is fiút írt ki, kíváncsi leszek, hogy így negyedikre is bejön-e. :wink: :lol: Amúgy éjjel kislánnyal álmodtam. :)

MA egy kicsit mérges vagyok, mert mivel napi szinten szúrnom kell 2-szer magam, ma kiváltottam a szurijaimat, s az eddigi 8000 Ft helyett majdnem 40 ezret fizettem. :twisted: hülye TB levette a támogatást... hát ez így havi szinten elég megterhelő, főleg úgy, hogy egész évben ennyi kiadásra lehet számítani havonta, ami azért nem jó, mert ép belevágtunk egy új kocsivásárlásba...
Munkahelyemre papíron vissza szeretnék menni, de tök szemét a Főnök, mert ahelyett, hogy kiadná a szabijaimat, azt akarja, hogy dolgozzak. :shock: :shock:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sztk-ba járok! Nem tömöm pluszba a zsebüket!

mire kell a szuri?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Én is Sztk-ba járok, de ott nincs uh. :? :shock:

Vérhígítót kell végig adnom magam, később meg gyógyszert.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Nálunk van uh, de mivel 30-án megyek genetikaira így nem csinált most!


De minden oké!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: