Új privát üzeneted érkezett!

:)

Adri

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

várom azon szerecsés társaimat, akik csakúgy mint Én ez év novemberébe várják babájukat :)

Adri

Kép

Kép
 
 


Na sehol senki? :(

Adri

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia, egyenlőre ketten vagyunk? :lol: Én még nem akarom elkiabálni....de ha nem jön meg a következő mensi, akkor csatlakozom :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bdana de jó, hogy jöttél, már azt hittem egymagamba fórumozhatok....
Ti aztán jól belehúztatok ahogy látom :)
Tesztet nem csináltál?

Adri

Kép

Kép
 
 


Szia Adri! Nem, még nem.... :oops: Még várok egy hetet....

Belehúztunk :) úgy voltunk/vagyunk vele, hogy a Jóisten a fogamzásgátlónk.... nem vagyunk ellene a nagy családnak :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


És szoptatsz még? Mert látom a picitek még csak 3 hónapos. Le a kalappal elötted/elötetek, hogy ilyen beválalósok vagytok.
Mi is szerettünk volna egy kicsit kevesebb korkülönbséget, (persze nem annyira keveset mint nálatok :) ) de most így utólag egyáltalán nem bánom, hogy így alakult.

Adri

Kép

Kép
 
 


Szoptatás sajnos nem megy, illetve 2 hónapos koráig szopizott, de nagyon kevés tejem volt....Valószínű a sok stressz miatt, eléggé zűrös egy év van mögöttünk ( kilakoltatás, munkahelyeink elvesztése...stb) Szóval már a kezdetektől inkább tápos volt a pici:)

Mi meg úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, jöjjön.... Meglátjuk :wink: Azon csodálkozom, hogy más még nem csatlakozott? Vagy még csak most tesztelgetnek? Esetleg van egy zárt topic máris? :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak még óvatosan. Majd jövő héttől remélem belendülhetek :-)

Addig is gyertek gyertek, egyre többen :)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Halihó! De szép neveik vannak a gyerkőceidnek :wink:

Hát remélem én is jó hírrel szolgálhatok...nagyon izgulok a teszt miatt.... :?: de persze jelentkezem amint van eredmény, még várok egy hetet....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hello Lanyok, en is csatlakoznek :)

Nov. 23. a celdatum, es mar lattam a pici szivecskejet, ahogy dobog. Haaaat, elkelt a zsepi :)

Kozuletek volt mar vki mas is UH-n?

Ja, es magamrol, mivel egyenlore nincs vonalzom. 2 fiam van, az egyik 4.5, a masik 2.5 eves. En szivem szerint nem bannam, ha Harmaska is fiu lenne, de a parom nagyon szeretne egy kislanyt. No jo, en sem bannam nagyon, ha lenne kire szoknyat adni :D Es meg annyit, hogy bizony szerintem rangidos leszek, mert boven betoltom a 41-et, mire megerkezik a Lurko. De nem banom !!!
 
 
 
 
 


Jaj de jó, hogy jötettek: netty81, humanka :)

netty81: tényleg nagyon szép nevük van a gyerekeidnek!

humanka: Te már ott szülted a két első gyereket is?
Én is láttam már szív hangot 6 hetesen. Decemberben volt egy vetélésem, így egyből mentem dokihoz, szóval már 2 x voltma. Jövő hét hétfőn megyek megint, akkor leszek 9 hetes, és nagyon remélem, hogy minden rendben odabent. A lányomhoz képest most nagyon "jól" vagyok! Amúgy nálam november 14 a célállomás!

bdana: hát akkor nagyon bátrak vagytok!

Adri

Kép

Kép
 
 


Nahhh! Gyarapszik a csapat! :lol:

Áhhh én lehet nem várok....ma veszek egy tesztet...

Igazság az, hogy a szülés óta össze-vissza jött meg a mensim és így nem tudom mit gondoljak, de mivel voltam már várandós, ezért a jelek hasonlóak, mint akkor.... Aztán lehet megcsal az anyai ösztönöm :D

Adri! Mindig is nagy családot szerettem volna, csak nem volt kivel. De ha már egymásra találtunk életem Szerelmével, akkor meg miért ne....bármennyi gyereket szülnék még, pedig egyáltalán nem vagyunk anyagilag valami "jó bőrben", de ahol jut háromnak ott jut többnek is :wink:

Jahh igen, én is bemutatkozom, 35 éves vagyok, budapesti 3 hónapja, és a kis tökmagunk most lesz április 18-án 4 hónapos, őt Alíznak hívják.

És nagyon remélem veletek maradhatok..... :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Mennyi ismerős, nem bírtam ki, hogy ne köszönjek be :) Nagyon drukkolok mindenkinek :) (Nem, én nem csatlakozom... ;) )

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Helló Panndi! Basssszus! Egy pillanatra azt hittem, hogy te is!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék!

Ma vagyok 8+4 hetes és van egy 19 hós lányom


Már voltam másfél hete dokinál. Akkor 10mm-es volt a babám és csak úgy zakatolt a szíve! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Valaki1985, szia, üdv itt. Jó a neved:) , pont ugyan annyi idősek vagyunk :)

bdana vettél tesztett?

Adri

Kép

Kép
 
 


Annyira megörültem a Vigantolnak, hogy elfelejtettem.... :oops: Ugyan is december óta nem kaptunk sehol és eddig por alakú Dvitamint kapott Alíz, de mától Vigantol lesz.....

Még várok egy hetet :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hogy vagytok amúgy? Tünet kinél mi?

Nekem szerencsére semmi! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


bdana, neeeeem ;) Gyógyuljon meg Peti, majd utána jöhet a kistesó ;) De nem a mi kezünkben van a döntés ;)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!
Ha minden igaz mi is novemberre várjuk a picikénket. :D
Tegnap hallottuk dobogni a szivecskéjét.
Holnap töltöm a 7 hetet. Sajna májusban volt egy vetélésem,pont 7hetesen kezdtrm vérezni úgyhogy eszem kicsit a kefét,de nagyon bizakodunk.
 
 


Panndi, persze, csak jól legyenek a gyerekek.... Hát igen én is pont ezt mondtam, hogy nem mi döntünk, hanem a Jóisten. Remélem úgy gondolja, hogy lehetünk többen még. Nagyon szeretnék nagy családot 2-3-4 gyereket...de hát majd kiderül, tudod én már "öreg" vagyok, sajnálom, hogy nem találkoztam előbb a férjemmel, bár ő meg fiatalabb, szóval lehet nem is lett volna értelme előbb találkozni, mert lehet ő akkor még nem gondolkozott volna családban...aztán már régen nem együtt lennénk...nah szóval érted!!!

Reni! De jó hogy itt vagy!!!! Olyan jó, hogy megint sok baba születik majd!

Áhhhh már annyira türelmetlen vagyok teszt ügyileg, de ma annyira hülye voltam a patikában, úgy megörültem a Vigantolnak, hogy elfelejtettem a tesztet megvenni..... :oops: :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Dia!

Én tegnap berókáztam a mosogatóba....innen kezdett gyanús lenni a dolog, de persze lehet ez mástól is.... hamarosan kiderül-.---

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


szia Panndi :) En sejtem, hogy ha nem is ehhez a topikhoz, de egy nemsoka nyilohoz fogsz te csatlakozni megint ;)

Szia freni79 :) Akkor mi majdnem egynaposak leszunk, en 2 nappal kesobb toltom majd a 7 hetet :)

valaki1985: en jol vagyok, idonkent hullamban ramjon egy kis rosszullet, de gyorsan elmulik. A hasam puffad, de ennyi.

irdab: igen, mindket gyerek itt szuletett mar. Ezert is vagyok ilyen idos anyuka, mert ugy gondoltuk a parommal, hogy ketten sokkal konnyebb lesz kijonni es vartunk a gyerekekkel. Mar 15 eve egyutt vagyunk. 10 ev utan dontottunk ugy, hogy johetnek a gyerekek, mint kiderult a csaladban mindenki azt hitte, hogy nem lehet baba, azert nincs meg. Hat most majd jol meglepjuk oket Harmaskaval :D

bdana: batrak vagytok!
 
 
 
 
 


freni79 üdv itt! Ne aggódj, vagyi próbálj meg ne aggódni. Tudom milyen. Nekem ez a 4. terhességem, és én is nagyon izgulok, hogy minden okés legyen.

Gyüljünk, gyüljünk :)

humanka csak azért kérdeztem, hogy kinntiek e a gyerekek, mert kiváncsi vagyok, hogy ott milyen ellátás jár, meg stb. Gondolom jobb mint itthon.....
Nálunk is felmerült már a gondolta, hogy megindulunk.

Csak mert mindenki "öregezi" magát a 35 évével én is betöltöttem a 35 már :)

valaki1985: hát nem sok tünetem van, néha émelygek. A lányomnál ilyenkorra már hánytam mint a kefekötő.
Vagyis egy nagy problémám van, a nagydolgoktól nagyon nehezen szabadulok :(

Mondjuk lehet azért vagyok jobban, mertmár most csinálom a 160 ch diétát, és 5x eszem egy nap.

Adri

Kép

Kép
 
 


Természetes, hogy mindenki fél! Én a lányommal is féltem, pedig első terhesség volt és első baba lett.

De most a tavalyi vetélés miatt tiszta para vagyok, pedig ez a terhességem eddig probléma mentes teljesen (lányommal a 7. héten véreztem, de most az se volt)

HA már a 12. héten minden oké lesz akkor megnyugszom, addigra remélem a jó idő is jön és élvezhetem a napsütést! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

November 7. A dátum:-) két uhum volt már, és vangy 21 hós csajom is:-)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hoppá, ez a vonalzó még a lányommak volt, mindjárt alakítok rajta:-)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Na frissítettem :D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok!Nálunk november 15 az időpont eddig és első baba lesz!Elvileg most vagyok 8+3 de csak a baba méretéből tudok következtetni h mennyi idős lehetek!
 


Gratulálok Krisszta üdv köztünk! :D
valaki1985
Budapest
 
 


irdab: igen, valoszinuleg jobb, azokbol kovetkeztetve, amiket otthoni szulesekrol hallok :roll: Persze minden relativ ;)
nagydologra: par szem aszalt szilva v. egy kanalnyi lenmag joghurtba keverve

szia Bejni es Krisszta25 :)

Krissszta25 es Freni: ti elso-babasok vagytok?

En is rettentoen izgulok es feltem a babot, szerintem akarhanyadik varandossag, az ember mindig aggodik. Nagyon varom 12. hetes uh-t, ami nekem meg tobb, mint 5 het ... sosem jon el. De tudom, hogy akkor is csak egy idore nyugszom meg.

Kepzeljetek, januarban utaztam egyet, es vettem "baby gender prediction" tesztet. Amivel a 10. het utan elvileg vizeletbol ki lehet mutatni a baba nemet. Mar nagyon varjuk! :D Nalunk ez a kovetkezo merfoldko :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára humanka 2013.04.04 11:41-kor.
 
 
 
 
 


bdana: mikor tesztelsz?
 
 
 
 
 


Erről a tesztről én is hallottam, de én csak annak hiszek mikor megszületik!

Hallottunk már sok furcsa sztorit!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia: persze, csak izgalmas lesz megcsinalni :) Nagyon kivancsiak vagyunk, a ferjem tegnap kijelentette, hogy nehogy nelkule merjem megcsinalni :) Soha nem tennem, es ezt o is tudja :)
 
 
 
 
 


Humanka nálam első baba lesz úgyhogy még minden nagyon új és izgalmas, na meg persze aggódós, hogy minden rendben van e.. Hétfőn megyek ismét uh-ra aztán majd meglátjuk, hogy mit mond a doki..
 


Üdv minden újnak!

Látom nem csak én vagyok paramami :( novemberben volt egy vetélésem, és azóta elég nehéz a félelmeimet háttérbe szorítanom. Talán jövő héten megnyugszom, akkor lesz megint uh, és én is elérem a 7 hetet. De ólomlábakon jár az idő, nagyon nehéz minden nap. BÁr néha könnyebb, ha van mivel elfoglaljam magam, de amint egy kis pihi van, jönnek a parák. Ááááááh már magamat is nehezen viselem.
Céldátum nov 25.

Panndi: Szia! Én is azt hittem újból fórumtársak leszünk :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Húúú, nem vagyok itt egy pár órát és hogy felpezsdült az élet!!! juuuhuuu mennyi új kismami!!! :D :D :D

Holnap kapok fizetést, akkor tesztelek. :wink: Áááhh nem bírok én ki még egy hetet....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Kriszta! És szia mindenkinek aki ÚJ!!!!

Paramami: Szerintem teljesen normális dolog az aggódás.....ha a 10. gyermekünket várnám, akkor is halálra aggódnám magam.... :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


humanka, itt Magyarországon nem lehet ilyen tesztet kapni úgy tudom, pedig tök jó lehet......sokan nem szeretnék tudni a baba nemét, én meg mindig kérdezgettem az UH-n, hogy nahhh lehet már tudni??? :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


humanka: aszaltszilva kizárva, mivel 160 g szénhidrát/nap diétán vagyok, mivel IRem van :(

Üdv az újaknak! :D

Adri

Kép

Kép
 
 


Bumanka! Második babánk, an egy 28 hós kiscsajunk :)
 
 


Bumanka! Második babánk, an egy 28 hós kiscsajunk :)
 
 


Úgy néz ki én vagyok az egyetlen első babás! :)
 


Irdab: a lánykámmal odáig fajult a székrekedés, h csak glicerines kúppal tudtam wcre menni...ajánlom neked is, sok szenvedéstől szabadít meg..

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


netty81 sajna nekem az sem használt, konkrétan semmi hatása nem volt. Ma laevolocot ittam, mert már nagyon durva volt a helyzet. Csak azzal az a baj, hogy tejcukor alapú hashajtó és az IR-em miatt nekem nem túl szerencsés, de más választásom már nem volt. Nagyon terhesen mást meg nem lehet.
A lányomnál még a glicerines kúp, aszalt szilvával elvoltam. De ez mostmár nem működik. Az aszalt szilva a magas szénhidrát tartalom miatt, a kúp meg egyszerűen nem is hat!!!! Zorával is nagyon szenvedtem az első három hónapban.

Adri

Kép

Kép
 
 


Tamarinax lekvár? Tudom, hogy cukros az is, nekem az segített. Ugye a kórházból szülés után ( császár) csak úgy engednek haza ha van kaki, sajnos nekem eleve csak 4-5 naponta van. Ott is adtak már mindent és az segített.....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


irdab: nem tudtam, hogy IR-es vagy, bocsi. A lenmagot nem probaltad meg, sokan eskusznek ra?

bdana: varom nagyon az eredmenyt, de ahogy latom, ugysem nagyon kerdeses ;) Tudom, hogy otthon nem lehet ezt a tesztet kapni, itt sem !!! En is az utazasom alatt talaltam ra, es mivel terveztuk a babat, ezert rogton lecsaptam ra. Remelem, mukodik. Szin alapjan megy, ugyhogy majd ha megcsinaltam, lefotozom nektek, es megszakertjuk egyutt ;)

Krisszta25: legalabb jo sok ellentmondo tanacsot kaphatsz majd tolunk :D :D :D Viszont neked nagyon uj es izgalmas minden ;)

netty81: nekem is volt 2 vetelesem az elozo 2 terhessegem elott, de most minden rendben lesz velunk !!! Probalj csak a jora gondolni, hogy milyen erzes lesz pl. amikor eloszor a kezedben tartod majd a kistesot .... es virrasztod at az ejszakat ;)

freni: bocsi, vhogy elkerulte a figyelmemet, hogy van egy kislanykad mar. Gondolom, akkor fiut szeretnetek?!

Errol jut eszembe, ti szeretnetek majd elore tudni, hogy milyen tipusu lesz a baba, vagy majd csak szuleskor derul ki?! En mindenkeppen, addig nem birnam ki, szoval mi feltetlenul megnezetjuk. A 2 fiunal meg tudtak nezni, mindkettonel mondtak mar a 12. hetes uh-n, hogy valoszinuleg (!) fiu, bejott :)

Ti valasztottatok mar korhazat, dokit? Latom a tobbseg bpesti ;) En most bajban vagyok, mar nem akarok magankorhazba menni, maganorvossal, mert nagyon draga, es most nem tudjuk kifizetni. (Az elso 2 gyerkocot igy szultem.) A kozkorhazakkal kapcsolatban meg nincs tapasztalatom, de meg nem is tudom, hogy mukodik ez a rendszer. Ahova akartam menni, ott nem fogadnak :( Keresnem kell egy masikat, de nehez :p
 
 
 
 
 


Hát minden egyes percét élvezem!Folyton olvasgatom h mikor milyen változás megy végbe a babán, éppen milye fejlődik de közben meg nagyon aggódom is h minden rendben van e!Hétfőn megyek a 4. uhra (ebből 3 magán) és már nagyon várom h újra lássam a picurkát!7 hetesen láttam először és mindjárt kértem is róla egy képet.. Olyan jó látni! :) Én szeretném tudni a nemét!Már most! :)
 


humanka: igen mi személy szerint akarjuk tudni a nemét. A lányomnál 16 hetesen voltun 4D, és már ott többet láttuk a puncit, mint a pofit, ugyan is végig mutogatta.
Én személy szerint örülnék, ha ismét lányom lenne :)
A férjem most kisfiút szeretne, a lányomnál pedig naponta váltouik, hogy mit akar ! (persze nem szoltunk neki, de mivel az oviba nagyon sok a kistesó, ezért napi szintű téma nála :) )
Mondjuk igazából mindegy csak egészséges legyen!

Én KEM megyei vagyok, így 2 lehetőségem van, itt, vagy Bp-en szülök. A lányom itt született, és a problémáim azóta jöttek elő. Most egy endokrinológus nőgyogyihoz járok, aki viszon már nem válal szülést. Szóval majd valami dokit is kell keresnem a végére, mert császáros voltam. Vagyis nagyon sok a nyitott kérdés számunkra a szüléssel kapcsolatban.

Adri

Kép

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron