Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta: Irigykedek ám rendesen az esküvő miatt! :P :) Mi valószínűleg csak jó pár év múlva, már három gyerekkel együtt megyünk anyakönyvvezető elé :D Egyszer elkezdtük szervezni, de aztán elköltöttük a pénzt lakásra :D
Biztos nagyon gyönyörű lesz minden! :) Majd kérünk képet! :P

grácus: Akkor neked is jó fej védőnőd van.. :S Bár én nem értem, a dokid se mondta h nesze itt az afp papír? Mert azért azt alapvetően sztem neki kellett volna... :S

Fú csajok, én egyre jobban szenvedek a medencémtől :S Estére már úgy fáj a medencém, mint Hannával 8 hónaposan. Mi lesz így a végére???

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


kriszta: most en is irigyellek! imadom az eskuvoket masoket is es a sajatjaimat is imadtam (nekunk ketto volt, a polgari Portugaliaban, a templomi meg egy evvel kesobb itthon) az egyiken en is pocakos voltam :)

legzesfigyelo: en csak igy voltam nyugodt, nekunk nem riasztott feleslegesen sosem szerencsere.

orrszivo: az egyik legfontosabb. a multkor lattam az m1en, hogy most kerult piacra ez a fajta, de nem tudom hol lehet beszerezni, pedig jo lehet, mert ez nem hangos, es azt mondta az a ful orr gegesz noci,h meg hatekonyabb mint a porszivos:
http://www.friendlytrade.hu/index.html

blancone: ez a kabat 25 volt, nagyon praktikus, 4 funkcios:
-varandos
-sima
-elol
-hatul hordozos es nagyon jo meleg!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi! Pont a hétvégén az előadáson mutatták be ezt az orrszívót és a Mini-Manó Babacentrum fogja árulni! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

 
 

Újabb téma, illetve kérdés jutott ma eszembe.

Kinek, mi a véleménye a fejésről? Sógornőm minden szoptatás után fejt. Viszont azt hallottam, hogy nincs értelme, mert túltermelődik a tej. Viszont gyulladás esetén kell fejni.

Nektek mi a tapasztalatotok?

Illetve továbbra sem látom lelki szemeim előtt a mózesben való alvást. Egy fotelre célszerű tenni? Olvastam olyat aki a földre tette. Ez nem fura?

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Nekem sok tejem volt, így kellett fejnem! Azt se tudtam, hogy honnan jön ennyi tejcsi!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


milyen jó lehet pocakosan menyasszonynak lenni!
Kriszta, nagyon jó készülődést kívánok én is neked! :)
bixi: Portugáliában meg pláne izgalmas lehetett :D Neked a férjed portugál, de itt éltek? A kicsikhez portugálul és magyarul is beszéltek?

Eruska: nekem nagyon sokat segített a fejés, amikor az elején nagyon feszített a sok tejci, muszáj voltam lefejni. Igazából azt nem tudom, hogy növelte-e a mennyiséget, de nekem 2 hónap állt be úgy, hogy már nem kellett lefejnem.
Aztán, hogy most hogy lesz, majd kiderül :wink:
szerintem babától is függ, hogy mennyit és hogy szopizza.
Ez a hinta nagyon megtetszett nekem is, lehet, hogy be fogunk egyet szerezni.
A mózest mi nem használtuk otthoni alvásra. Nekünk otthon csak a kiságyban aludt Dóri, meg napközben az ágyon aludt el. De aki használta biztos tud majd róla írni.

Sajnos nekünk az orrszívó nagy ellenfél volt, egyszerűen nem tudta megszokni a kislányom. Így aztán hiába próbáltam így is-úgy is, végül feladtam. Bár, hála az égnek amíg baba volt, nem is kellett, aztán meg rátértünk az orrspray-kre, amikor benáthásodott, azt legalább szépen hagyja mai napig.
Majd a tesókával meglátjuk mi lesz a helyzet ilyen téren.

Köszönöm a képről a tippet, hétvégén majd kipróbálom.

Már alig várom a holnapi szülinapozást, meg az állatkertezést. Majd rakok fel utána képet :)

szép hosszú hétvégét nektek is!

Era
 
 


dia: szupi, koszi az infot!

era: igen, ferjem portugal es itt elunk egyelore. a gyerkochoz en magyarul o portugalul beszel, de mi egymas kozt angolul, szoval meg nem tudni, hogy 2 vagy 3 nyelvuek lesznek-e. az angolt nem biztos h igy megtanuljak,h nem hozzajuk beszeljuk.


eruska: nekunk az elejen a mozes az agy mellett volt 2 osszetolt szeken.
en sosem fejtem, vagyis egyszer a mutet utan az altatas miatt mert nem lehetett szoptatni 12 oran at. meg most fejek mert mar nem hajlando cicizni. de eletmento lehet ha bedurrannak a melleid! viszont azt jol tudod, h a tej mennyiseget befolyasolja, mert allitolag pont annyi tej termelodik amennyire szukseg van, tehat amennyit a baba es/vagy a mellszivo kisziv. van aki direkt arra hasznalja, h tobb teje legyen, de en olyankor mindig tobbszor mellre raktam a gyereket.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi: köszi! :) Jól hangzik. Nevet esetleg tudsz hozzá mondani h mit keressek?

eruska: mózes: igen, lehet h azt elfelejtettem írni h mi pl a fiókos szekrényünkre fogjuk tenni a nappaliban, pont ráfér :) Ha nektek is van vmi kis komód, akkor célszerű arra. De én azt se gondolnám rossz megoldásnak, h csak simán leteszed magad mellé a földre az ágynál. akkor ha nyöszörög, simán meg tudod simizni, a nélkül h felkelnél ;)
fejés: én Hannánál fejtem, mondjuk nála nem volt kérdés, mivel közben estin egyetemre járok, így kellett a kajcsi neki ;) Az elején még jó sok volt és akkor ellustultam a dolgot (pláne h még iszonyatosan fájt a mellbimbóm) aztán olyan 4 hós lehetett, amikor elkezdett apadni a tej, én meg pánikszerűen fejtem mint a kisangyal... de meg is lett az eredménye, mert sikerült visszahozni ;) Nekünk a védőnők mindig azt mondták h főként az első hónapban érdemes nagyon fejni, mert akkor áll be a rendszer h mennyi is kell (persze ezen később azért lehet módosítani)
Most már muszájból nem kéne fejnem, mert a jövő évet halasztom, de tuti fogok :D kell a biztonságérzet h van a fagyasztóban tej és tuti nem hal éhen a gyerek. :D Ja és én most elektromosat veszek, a kézit már nagyon elhasználtam...:S

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Nekem jól jött a mellszívó, mert mi pl a bal mellemen sehogy nem találtuk a fogást, abból fejtem és ha kevés volt a jobból akkor üvegből pótoltam neki.

Remélem a kicsivel máshogy lesz!

Amúgy nagyon jó a pocakos lagzi! Én nagyon élveztem! :D Ha gondoljátok keresek képet és teszek fel! Bár nagyon egyszerű ruhám volt! Akkor döbbentem rá, mikor a képeket megláttam, hogy mekkora is vagyok!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Húú csajok köszi a sok hasznos infót!!

Gondolom majd a gyakorlatban úgyis alakulnak a dolgok.

Kérünk pocakos menyasszonyos képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Kép

Kép

Én most ezt a kettőt találtam amin látszik a pocak! De biztos hogy van még! :D

Előtte egy héttel voltunk pocak fotózáson! [/img]

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nagyon cuki!!!! De jó!! Biztosan különleges érzés lehet!! :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Hát az igazat megvallva arra se emlékszem, hogy kimondta e az igent! :D

Annyira meleg volt a teremben és mivel fő út mellett volt így ablakot se volt hajlandó nyitni az anyakönyv vezető! :S Az volt a legnagyobb gondom, hogy mennyire szakad rólam a víz és a lányom se nagyon hagyta abba a rugdosást! :D

Csak miután kijöttem a teremből tisztult ki a fejem, de már majdnem szaladtam ki! :D

Utána már a buli nagyon jó volt! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Viszont tegnap gondolkoztunk a neveken és lehet hogy nem Félix, hanem Vilmos lesz a fiú!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


blancone. a baross utcaban Pesten van a Maternelle nevu bolt es ott varrjak.

dia: szep menyasszony voltal nagyon! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bixi 2013.05.20 18:12-kor.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hát te se panaszkodhatsz Bixi! :D Csoda szép voltál! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ilyen egy ördög, amikor alszik! Egy igazi Angyal! :D Kép

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Tényleg angyal!!! :) :wink:

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Sziasztok!!

Nagyon szép menyasszonyok voltatok!!! (Nekem még megvannak a képek lassan hajlok rá, hogy az exet kivágom róluk :) és csak az marad meg amin egyedül szereplek )

Hát én meglehet, hogy érzem a picurt :) tegnap este a köldökömnél olyant éreztem mintha buborékok pukkadnának ki ma reggel a köldököm alatt éreztem. Szerintetek Őt éreztem már????

Kép
 
 


Akár már ő is lehet! :D

Nekünk most már biztos, hogy megyünk jövőhét szombaton 4D-re

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is köszönöm a sok hasznos infót.
Szépek voltatok a képeken! Én is úgy szeretnék tengerparti esküvőt....de nekünk még itthoni sem lesz. Babó születése környékén leszünk 14 éve együtt, már elmenne egy házasságnak is :) csak a piszkos anyagiak miatt pláne most nem szeretnénk költeni rá, és ha már lenne, nemcsak bemenős-aláírós lenne...
Olyan jó, hogy ti már tapasztaltak vagytok és ilyen jó dolgokat tudtok tanácsolni, még1x köszi :)
Nekem sógornőm mondta, hogy ilyen buborékpukkanásos érzés lesz...már én is várom...

Légzésfigyelő: lehet hülye kérdés, de hogy működik? Van vmi érzékelő, amit babóra kell tenni, vagy hogy nézi a dolgot?
timeya
Hatvan
 
 


eruska: bocsi, nem valaszoltam a mozeses kerdesedre. Szerintem nyugodtan tedd le a foldre, miert lenne furcsa? Onnan legalabb nem tud nagyot pottyanni ;) Mondjuk valoszinuleg az elso honapokban nem fog nagyon forgolodni ;)

Fejes: nem kell fejni, csak tejszaporitas celjabol vagy ha be van gyulladva.

Valaki: azert volt sok tejed, mert fejtel.

A szervezet nagyszeru dolog, teljesen jol beall a kereslet-kinalat par het alatt. Amikor novekedesi ugrasok vannak, akkor kicsit tobbet kell mellre tenni a babat (nem kell szuksegszeruen fejni akkor sem!), es maris megno a kinalat ;)

En mindket fiamat szoptattam kizarolagosan 9 (!) honapig, nem akartak mast elfogadni, utana is szoptak meg mindketten 1,5 eves koruking, es maguktol hagytak abba.

blancone: sajnalom a medence fajdalmat :( Ez mitol van, mar most elkezdenek szetcsuszni a csontok ?!

Legzesfigyelo szerintem is kell, foleg ha kifogtok olyan hasonalvo gyerkocoket, mint az enyemek. Sehogy mashogy nem voltak hajlandoak aludni. Addig uvoltottek, amig haton voltak, amint hasra forditottam oket, aludtak egy percen belul.

bixi: tuti megtanuljak az angolt is, hiszen halljak !

timeya: a legzesfigyelo erzekelojet a matrac ala kell tenni, es erzekeli a matrac mozgasat, vagyis, hogy a baba lelegzik-e. A legtobb nem riaszt 1-1 legzes kihagyasanal, a mienk pl 20 mperc szunetre van kalibralva. De nalunk sosem volt vak riasztas (mondjuk masmilyen sem, ezert neha ki is probaltuk, de mukodott). A legzesfigyelorol meg annyit kell tudni, ahogy ugy erdemes azert venni, hogy mellette elvegzel egy tanfolyamot is, ahol megtanitjak, hogy mit kell csinalni, ha nem lelegzik a baba.

Nekem meg servem lett lanyok :( Tegnap ugy fajt a koldokom es a kornyeke, hogy alig tudtam nenni is. Szerencsere a kisebbik fiammal eppen volt egy idopontunk a dokinal, igy megnezett engem is es megallapitotta, hogy sev :( Egyenlore meg kicsi, azt mondta, ha meg egyszer lesz ilyen, menjek el hasi ultrahangra (nem babasra). Remelem, addig nem jutok el, hogy meg is kel muteni :(

Szep hetveget mindenkinek, pihenjetek!

Netty: mi van veletek???
 
 
 
 
 


Humanka: Nem azért volt sok! Alapból marha sok volt! 3 hétig cicizett csak, de volt olyan, hogy evett, nem fejtem le, és 20 perc után ázott mindenem a tejtől! Alapból sok volt! Már a 24. héttől melltartó betétet kellett használnom, mert az előtej már onnantól szivárgott nem is kicsit!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Humanka: Nem azért volt sok! Alapból marha sok volt! 3 hétig cicizett csak, de volt olyan, hogy evett, nem fejtem le, és 20 perc után ázott mindenem a tejtől! Alapból sok volt! Már a 24. héttől melltartó betétet kellett használnom, mert az előtej már onnantól szivárgott nem is kicsit!

Dia: ilyenkor ha nem kell annyi tej a babanak, hagyni kell folyni. Tudom, nem kellemes, de ha fejed, csak az az uzenet a testednek, hogy szukseg van ra, ezert termelni fog. Nehany nap utan beall, hidd el nekem. Mikor hozzam benezett korhazba a gyerekorvos (Dani szuletese utan), eppen kileptem a furdoszobabol, csak fehernemu volt rajtam. Egyszeruen csak elkezdett rohogni, majd mikor mar tudott beszelni, akkor mondta, hogy meg akarta kerdezni, hogy van-e mar tejem, de csak ramnezett, es nem volt kerdes tobbe. Olyan voltam, mint egy fejostehen, az elso 3 het egy undormany volt mindig, folyton folyt a tejem, tejszagu voltam, nem nagyon mentem sehova (na nem mintha az ember akkor olyan nagyon vagyna a tarsasagi eletre). De aztan tenyleg beall. Ha fejed, akkor meg fejhetsz folyamatosan, mert allandoan tobblettermelesre keszteted a szervezetedet.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


humanka: Igen, már lazulnak a szalagok és csúszik szét a medence :S Hannával a 8. héten kezdődött, az utolsó hetekre már a lábamat is nehéz volt megemelni, sőt még a fekvés is fájt :S Most picit később kezdődött, viszont rögtön sokkal intenzívebben... Hát ez van :(

fejés: amúgy ha vki nagyon vacillál h fejjen-e vagy ne, és ezért nem tudja h vegyen-e gépet (ami ugye nem épp olcsó darab..) akkor jobb ha megtanulja a kézi fejést, az ingyen van ;) Aztán ha úgy dönt h ipai méretű fejésre lesz szükség, akkor utána is meg tudja venni a gépet, viszont ha nem kell, akkor nem áldozott rá feleslegesen.

Dia: Egy tünemény a kislányod! :)

csajok: szép menyasszonyok voltatok nagyon! :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


lanyok, egy kerdes: nem csinalunk zart topikot? en szivesebben vennem ha ez az lenne, mostmar sztem cstalakozott aki ugy gondolta, ha meg kesobb jon valaki, akkor en majd figyelgetem ezt a nyilt topikot es beengedjuk ha lesz meg jelentkezo. mit szoltok?

Masik. aki meg be szeretne kerulni a tablaba, az kerem kuldjon privit nekem:
nev eletkor hanyadik gyerkoc szules varhato ideje helye baba neve adatokkal. es meg paran irtatok babaneveket amiota utoljara hoztam a tablat, azokat is majd meg beteszem ha vissza tudom keresni. kedden tudom ujra csatolni a tablat majd.

humanka jol osszefoglalta a legzesfigyelo dolgot. ingyenes tanfolyamok vannak tobb helyen. van olyan legzesfigyelo is, amit a baba pelusara kell csiptatni es ugy figyel.
jajjj serv? az nagyon rossz lehet, remelem nem lesz gondod belole.
Ausztraliaban mennyit lehet otthon maradni a babaval? es milyen tamogatasi rendszer van? hoyghogy odakoltozttetek egyebkent?

:lol: :lol: :lol: :lol: az elejen nekem is igy volt a tejjel. ugy aludtam, hogy melltartobetet, es alattam dupla torcsi, meg a lepedo alatt gumilepedo :wink: allandoan usztam a tejben. nappal tejgyujtokagylot hasznaltam es akifolyt tej igy volt napkozben kb 150-200ml. aztan ahogy mondod par het alatt beallt a dolog, en sem fejtem sosem.

kolcsonozni is lehet am mellszivot tobb bababoltban, de az elejen talan az a legegyszerubb ha talaltok egyet kolcsonbe valakitol es ha kell akkor vesztek.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én jó ötletnek tartom a zárt topikot! Aki akart már biztosan csatlakozott.

Nagyon hasznos tanácsokat olvastam itt a fejéssel kapcsolatban. Nagyon köszi mindenkinek!!! :)

Bixi megy a privi! :) :wink:

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


olvasok, csak a csajomnak fülgyulladása van :cry:

Adri

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

zárt topik támogatva!!!!

Adri:
mielőbbi gyógyulást kívánok a lánykádnak!!

nálunk ma már kora reggeltől megy a szülinapozás. Úgy ébredt a kicsim reggel 6-kor, hogy: Anya, akkor ma már 4 éves vagyok?? :D

Holnap állatkertezünk, de mondtuk neki, hogy csak, ha nem hajnalok hajnalán kel :wink:
Amúgy baba kora óta ilyen korán kelő gyerek, szoktam is mondani neki, hogy igazi kiképzőtiszt :lol:
bixi: írok privit az adatokkal.
humanka: jobbulást kívánok Neked! pihizz, ahogy tudsz!
blancone: én is ugyanígy küzdök a medencémmel, pedig a Dórával csak a vége felé voltam így, most meg már most alig bírok kikelni az ágyból, szóval nem tudom mi lesz később :?:
további jó pihit mindenkinek!
Era

Era
 
 


Era: jó szülinapozást Nektek! És jó állatkertezést! :) Mi is megyünk, csak mi vadasparkba Kecskemétre. Bemutatják a kis oroszlánokat. Jó lenne meg is simizni őket. Régóta vágyam :)

Irdab: Jobbulást a lányzónak!

Mindenkinek kellemes hétvégét a továbbiakra!! :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Sziasztok!

A zárt topik ötletét én is támogatom!Legalább tényleg egymás között tudunk beszélgetni az élet szép dolgairól! :)

A mellszívóval még én is úgy vagyok, hogy nagyon gondolkodom rajta, hogy vegyek e, mert hát tényleg nem olcsó mulatság.. Tesóm az első babánál nagyon megjárta.. Lusta volt szopizni és folyton fejnie kellett neki.. Most a picinél már nincs ilyen gond.. Ő eszik rendesen.. :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Én a leírtak alapján arra az elhatározásra jutottam, hogy nem veszek, és meglátjuk mi lesz. Hátha nem kell. Ha meg mégis, akkor ráérünk akkor megvenni. :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Eruska: meg mellszivoval kapcsolatban azt akartam irni, hogy a korhazban kiderulthet, hogy kell-e vagy nem. Szoval esetleg erdemes utananezni elore, hogy ha vennel, milyet vennel, de ne vedd meg elore, es ha kiderul, hgoy megis kell, akkor Apat el lehet ugrasztani es mire hazaertek, mar otthon lesz. (Csak szigoruan add meg a tipusat, meg egyeb parametereket, mert ugye a pasik mindenre kepesek ... Esetleg ha van ra lehetoseged, akkor mutast is meg elore) :roll: :mrgreen:

era: jo szulinapozast, allatekertezest :) Mi volt az ajandek? Es hogy telt a napotok? Torta? Hozzal kepeket ;) (Az enyemek altalaban f6 korul kelnek minden nap ... kicsit sem utalom :( )

irdab: a kislanyodnak gyogyulast!!!

blancone, era: ez a medence-fajdalom eleg rosszul hangzik, foleg, hogy meg azert tenyleg nagyon az elejen vagyunk :( Remelem, nem lesz nagyon veszes.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Era!
Dórának boldog szülinapot!!

Kép

Humanka!
Ez a sérv nem hangzik túl jól... reméljük nem kezd el nőni...

Adri!
Lányodnak jobbulást!!

Szépek voltatok az esküvős képeken!!

Fejni én nem fogok, esetleg, ha el kell mennem otthonról, s ép etetésre esne... Első gyereknél fejtem, szépen tettem a mélyhűtőbe, aztán sosem kellett, úgy dobtam ki. A másik kettőnél nem fejtem, ill. 1-2-szer, hogy megnézzem kb. mennyi tejem van, s ebből mennyit eszik.
Mérleget is csak az első gyereknél használtam, mértem folyton, hogy mennyit evett, írtam, s ha nem evett eleget, raktam vissza cicire. 1 hónapig csináltam, aztán visszaadtam a védőnőnek a mérleget, inkább elég a havi 1 mérés, feleslegesen nem idegesítem magam, hogy keveset eszik. Eszik annyit amennyi kell neki.

Mindjárt leragad a szemem, de kíváncsi vagyok, hogy ByAlex hol végez...

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
zárt topicot én is támogatom!

humanka jobbulást! Ez a sérv rosszabbul hangzik mint az én medencém :S Fáj is?

irdab: a kislányodnak is jobbulást!

era: Boldog szülinapot a kisasszonynak! :) Remélem jól sikerült! Mi ma névnapozni megyünk ;)

A lefejt tejet én akkor adtam oda Hannusnak (nem volt sok) amikor mi betegek lettünk. Szerencsére nem is kapta el! ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


ÉN is támogatom a zárt topicot!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok! Ha még emlékeztek rám! :wink: Bejelentkeznék, ugye volt egy babánk ami elment nagyon hamar, deeeee most teszteltünk és pozitív!!! Számításaink szerit így januári baba lesz:) Remélem itt mindenki jól van, ahogy olvastam igen és nagyon szépek az esküvői képek :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Bdana!Gratulálok az újabb pozihoz! :) Remélem azért itt maradsz közöttünk Te is! :)

Hát lányok én a mai napig nem "merek" összebújni a párommal!Valamiért van bennem egy kis félsz és ez vissza tart! :(

Tegnap este éreztem mocorogni a Manókám! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Én a falat kaparom, mert már 1,5 hete nem volt semmi apával! Egyszerűen annyit megyek Emmával, hogy estére örülök ha élek! Remélem ma hamar elalszik a csajszi és akkor végre lehet valami!

Kriszta: legyetek együtt, nem lesz semmi gond.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Bdana: gratula! :)

Kriszta, nyugodtan lehet ügyködni, persze csak ha akarjátok ;) Be kell valljam az én hormonszintem ilyen téren a béka segge alatt van, szóval jelen pillanatban simán bírom nélküle... (ennek persze nem mindenki örül :S :D ) Érdekes, h Hannával is inkább a 3. harmadban akcióztunk ;)

Ma voltunk a Margitszigeten, olyan édes volt Hanna, amikor levettük a cipőjét meg a zokniját, először csak állt a pokróc szélén és mindig csak egy picit dugta ki a lábát a fűre :) Mint aki épp a víz hőmérsékletét teszteli :) Aztán persze belejött a rohangászásba :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Fúúú nekünk eddig nagyon pörgős volt a hétvége!

Tegnap anyóséknál voltunk. Délután KFT koncerten Falu napokon. Aztán Emmát vissza vittük anyósékhoz, és amikor elaludt mi apával visszamentünk bulizni egy kicsit. Éjjel 1kor értünk vissza, aludtunk egy kicsit, aztán ma mentünk tesómékhoz szülinapozni!

Holnap még nem tudom mit csinálunk. Mennénk is valamerre, meg nem is!
Majd kiderül még!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát hogy őszinte legyek nekem sem hiányzik de a páromát már nagyon sajnálom.. Mikor lenne kedvem akkor meg rendszerint ejszakás és így ugrik a dolog.. Szóval ez van!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


bdana: gratulalok, vigyazz magadra !!!

Hat a 18+ os temahoz annyit, hogy mi sem vagyunk a helyzet magaslatan. De amikor varandos voltam, ez mindig igy volt, mar kezdek hozzaszokni. Majd helyrejon. Szerintem amig csak atmenti allapot, addig belefer, vmennyi ideig minden toleralhato.

KépKép
Kép
 
 
 
 
 


Végre itthon!!! Minden oké, de még feküdnöm kell minimum két hetet. Segítség lesz, így majd eltelik valahogy.

Bdana gratulálok. Vigyázz magatokra !

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Végre itthon!!! Minden oké, de még feküdnöm kell minimum két hetet. Segítség lesz, így majd eltelik valahogy.

Bdana gratulálok. Vigyázz magatokra !

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!!

Netty örülök, hogy végre otthon vagytok!! Pihizzél sokat!!

Krisszta :)

Mi a párommal össze bújunk hetente 2x vagy 3x. Óvatosan persze de én is igénylem meg hát ő is :oops: :lol:
Zárt topik támogatva!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Bdana:Nagyon nagy gratuláció!!! Megy a drukkolás, hogy kapaszkodjon!! :)

Netty: Nagyon szuper, hogy végre otthon vagy. Remélem tényleg sikerül majd a pihenés, fekvés!! :)

A 18+ témához. Most én sem kívánom a dolgot egyáltalán. Nem tudom mikor vált át arra, hogy állandóan elkapom a férjem :lol: Ő már azt várja. Valahogy nem esik jól, nem is gondolok rá. Majd lesz máshogy.

Szuper volt tegnap a vadasparkozás. Aranyosak voltak a kis oroszlánok, kár, hogy nem lehetett őket megsimogatni. Aránylag hamar végeztünk ott, így átmentünk Újszilvásra a pálinka feszt-re is. Ott ettünk egyet, nézelődtünk. Teljesen kidőltem mire hazaértünk, de nagyon szuper kis nap volt. Ma pihiztünk, meg az előbb voltunk egy kicsit sétálni.

Ma megint elég válogatós a belem, semmi sem jó. Nem is ettem még túl sokat ma. Viszont a hasam tegnap és ma is szúrt egy kicsit. Lehet vmi fronttól.....

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Netty örülök, hogy már otthon vagy!Pihenjél sokat nehogy baj legyen!Tudni már, hogy mi okozta a gondot?

Grácus irigyellek, hogy őszinte legyek!Nekem az első 12 hét volt olyan, hogy majd megőrültem, de azt megfogadtam még jóval a baba előtt, hogy az első trimeszter az tabu.. Most, hogy már tényleg lehetne, egyrészt valami visszatart, másrészt meg nincs is rá igényem.. De szegény párom is már február eleje óta "szenved", de erőltetni meg nem szeretném a saját részemről.. Nah mindegy majd csak lesz valahogy!

Szerdán megyek orvoshoz, drukkoljatok, hogy mutogatós kedvében legyen a Babám! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a szülinapi jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok! :)

Netty: de jó, hogy már otthon vagytok, a picik biztosan nem győznek szétszedni!
Bdana: gratulálok a picihez, rendben lesz minden meglátod!

Eruska: én is holnap vagy szerdán megyek vizsgálatra, már nagyon kíváncsi vagyok a picire, hogy mekkorát nőtt, meg a dokira is, mert ahhoz a dokihoz most megyek először, akit ajánlottak.

A szülinap és az állatkertezés nagyon jól telt. Volt állatetetés, simogatás, pónilovazás, szóval csupa izgi dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára era1002 2013.05.21 11:56-kor.

Era
 
 


Kép

Kirándulni voltunk ma! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: