Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot Mindenkinek! :D

Örülök, hogy megnyithatom ezt a topicot, éppen ma teszteltem pozitívat és számításaim szerint 2014.januárjában érkezik a kistesó :wink:

Remélem hamarosan többen leszünk itt!!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok,

Lehet jövök én is, nálunk is 2. gyerkőc. ;)
Én vagy 1 hete teszteltem pozitivat, de még nagyon halvány volt, a ma reggeli már elég szép. :)
Orvoshoz mikor kell menni először? Már nem emlékszem. :oops:

Bdana: én nem látom a ticker-jeidet. :( :( Mennyi idős a tesó?

 
 


Szia!

Valami gond volt velük, remélem most látható. Alíznak hívják és tegnap volt 5 hónapos. :)

Én jövő héten megyek szerintem UH-ra, csak azért, hogy megnézzük méhen belül van-e.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Most sem látom. :( Van néhány ticker, ami nem jól jelenik meg a laptopomon, pedig más látja... :?

5 hónapos a nővérke? Az komoly. :) :)
Nálunk most múlt 3 éves a nagyfiú, most értünk meg a kistesóra csak. :)

Remélem sokan csatlakoznak majd.
Nálam január 22 A Dátum, persze csak a magán kalkulátorom szerint, orvosnál még nem jártam. Nálad?

 
 


Én is kiszámoltam, január 24. Hát majd meglátjuk. Én minél előbb szeretnék dokihoz menni, úgy hogy kedden kérek időpontot aztán ahogy van, úgy megyek is :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok

Ha megengeditek, boldogan csatlakoznék hozzátok.

Harmadik babámat várom, január 17. a dátumunk. Kedden teszteltem pozitívat. PCOS-em van, így történt, hogy szerdán az endokrinológusomnál, csütörtökön a nőgyógyásznál volt időpontom, szóval már voltam orvosnál. Látszott, hogy jó helyen van, kb két hét mulva szeretnék menni újra, mert emlékeim szerint akkor már kell lennie szívhangnak is.

Gratulálok mindenkinek, remélem jó kis csapat leszünk. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is. :wink:
Számítások szerint a céldátum 2014. január 6-a. Veletek ellentétben mi az első babánkat várjuk!

KépKép


De jó, gyűlik a nép. :)

nem tudom, miért van ez, de senkinek nem látom a tickerjét, sárgarépáén kivül. :?

én is gratulálok mindenkinek. ;) én nem tudom, mikor jutunk orvoshoz, jelenleg nem otthon vagyunk, június elején repülünk haza, de csak június közepén Magyarországra és én ott szeretném az első vizsgálatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hibernia 2013.05.21 06:15-kor.

 
 


Hibernia
Profilodban engedélyezve van a HTLM és BBcode?

KépKép


köszi, a html nem volt engedélyezve! de jó, végre megvilágosodtam. ;)

 
 


Akkor most már látsz? :D

Naahh közben sikerült a dokival beszéljek, csütörtökön 2-re vár, első UH és konzultáció. :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!
Köszi bdana, hogy megnyitottad a topikot. Már egy ideje nézegettem, hogy mikor nyitja már meg valaki (én nem akartam az első lenni :) ).
Én május 9-én teszteltem egy halványat, majd 16-án egy rendes erőset, de csak 30-án megyek nődokihoz. Remélem akkor már lesz szívhang is. Van egy kisfiam, ő most 2,5 éves. Terveztük a kistesót és ha minden jól megy, akkor ugyanaz lesz a menet, mint a kisfiamnál :) (ő is elsőre összejött, most a kistesó is elvileg).
Bár azóta sajnos nyáron kiderült, hogy IR-es lettem, de tartva a diétát, remélem minden rendben megy majd...

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Szia! Gratulálok!! :D Jahh, hát csak láttam még nincs, mondom akkor hajra, legyen ilyen topic :D

Én ma megyek UH-ra kettőre, csak a méhen kívül/belül megállapításra. Majd jelentkezem!! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék. Tegnap voltam dokinál, mindent rendbe talált. Legközelebb kb. két hét múlva kell mennem. Nekem is van már egy kisfiam aki 4-éves.
Ja, és természetesen mindenkinek gratulálok!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!! Hozom a híreket is kistesóról. Egyenlőre kb 4 hetesnek néz ki, szívhang még nincs. Viszont lehet nem egyedül van...hanem ketten....3 hét múlva kiderül.
Most megvizsgált alaposan a dokim, azt mondta, gyönyörű a méhem, gyönyörű a császáros heg kívül-belül, semmi baj nem lesz az újabb császárral hát nagyjából ennyi. :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


http://193.225.50.35/UJWEB/APL/vedonoad ... ilv_uj.php

Itt lehet megkeresni, hogy melyik védőnőhöz tartozik az ember....

(Tudom, akinek már van kisgyereke, annak ez nem újdonság...de hátha lesz még a topikban első babás kismama :wink: )

KépKép


Bdana
Az húzós lesz, ha két babácskád lesz! Hiszen még a kislányod is nagyon kicsi!
Így terveztétek vagy a véletlen szólt közbe?

KépKép


Abszolút véletlen....az ikrek meg pláne.... :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Nalunk is jon a kisteso. Nyilt forumba nem szeretek irni, igy majd akkor kapcsolodnek be rendesen, ha zart lesz. Egyebkent az anyatanyan is van januari forum, en eddig annak vagyok a tagja :-)
 
 


Sziiia!

Gratulálok!

Másodszor pedig, igen ezt a zárt témát én is szerettem volna felhozni, csak még korainak gondoltam, hiszen még sokan csatlakozhatnak, akik mostanában tesztelnek. De én mindenképpen támogatom!!!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én azért vagyok inkább AT-n, mert ott teljesen zárt, senki más nem látja.
Még szeretnénk titokban tartani, amíg lehet.
Egyébként január eleje a céldátum, voltunk már dokinál, dobogó szívecske, minden rendben volt.

Nem semmi, hogy a nagyobb tesó 5 hónapos :-) Tervezett volt? Nem izgulsz a császárod miatt? Jaj, most látom, hogy véletlen volt :-DDD
 
 


Dehogynem izgultam....aztán tegnap a dokim megnyugtatott, hogy tök szép a heg kívül-belül, UH-val is megnézte, minden oké volt. Azért bennem volt, hogy úgy megyek oda, ha azt mondja ebből nagy baj lehet, akkor inkább az abortusz, mert a kicsinek még egy 20 évig szüksége van rám, nem kockáztattam volna, de azt mondta, hogy minden rendben van.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Először is gratulálok mindenkinek aki már tudja hogy babát vár! :) Másodszor bocsi hogy ide írok de annyira nem tudom hova írjam le ....:(
Egy reménykedő lehetőleg kismama vagyok... Szeretném kikérni a tanácsotokat....
Helyzet a következő!
2012.október óta nem szedem a fogamzásgátlót! Rendszeresen megjött eddig (November: 25, December,26, Január 31, Február kimaradt de sztem a 28 napos hónap miatt... Március 8, Április 13)
És most ismételten nem jött meg de lehet babóca miatt.... Ha lehet hinni a netes kalkulátoroknak akkor még a fogantatás időpontja is stimmel és ha jön a baba akkor 2014,január 18
hozzáteszem 16 éves korom óta van petefészek cisztám vagyis hol van hol nincs .... Eddig soha nem volt bajom a ciklusommal.... Most ahogy meg kellett volna jönnie fájt a hasam ami azóta is kitart és mellé csatlakozik a hányinger szinte egész nap a mellbimbóm iszony érzékeny ha valami hozzáér de nincs megdagadva és nem is feszül... Viszont fáj a hasam mint amikor megjön vagy épp megvan.... Tesztet nem csináltam még valahol félek a csalódástól....
szerintetek reménykedhetem hogy babás vagyok azért nem jött meg ??
encykeee91
encykeee91
 
 


Jó reggelt!

Gyorsan bekukkantok :wink:
Megyek Pestre csavarogni, barátnőzni :lol: :lol: :lol: :lol:

Bdana
Nem lesz könnyű dolgod...

Leonit
Üdv itt!
Szerintem, a zárt fórumot akkor érdemes csinálni, ha valamelyest már megismertük egymást. :wink:
Az ember tudja eldönteni, hogy akar-e fórumozni vagy sem... és mennyit oszt meg magáról! :wink:

Encykeee
Egy teszt vagy egy vérvétel (HCG) jó lenne! :wink:

KépKép


Üdv Encyke!

Ha nem akarsz tesztet csinálni de 100% akarsz menni, akkor a legbiztosabb módja egy UH vizsgálat, ahol rögtön megmondják, hogy vagy várandós vagy, vagy ciszta miatt nem jön meg, vagy méhen belül/kívül van ha terhes vagy. Én ezt ajánlanám Neked, mert ez mindenre választ ad, ha igen-ha nem :wink:

És fel a fejjel! Nem tudom mióta próbálkoztok babával, de egy évig ha nem jön össze, akkor még nincs "semmi" és nem szabad szerintem rágörcsölni, mert akkor biztos nem jön össze. Ezt tapasztalatból mondom....ahogy feladtuk...összejött... :wink:

Sok sikert Neked! Ha bármiben tudunk, szerintem itt mindenki szívesen segít -amiben tud -

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Köszi a választ! :)
És mióta abbahagytam a bogyót azóta vagyunk rajta a babadolgon... :)
De hétfőn csinálok egy tesztet biztos ami biztos mert ennyi késéssel már kikéne, hogy mutassa ha baba van :)
orvoshoz sajnos majd csak június elején tudok menni mert a doktornőm épp szakvizsgázik :(((
És nem igen akarok máshoz menni az sztk-ba meg pláne nem ....:O :)
Azért még reménykedek erőteljesen :) :)
encykeee91
encykeee91
 
 


Figyi, olyan tesztet kérjél ami vizetletsugaras és reggel csináld az első pisivel! És olyat kérjél ami a meni kimaradását követő pár napon belül már mutatja, ezeket mondjad a patikába! :wink:

Aztán gyere majd az eredménnyel.....remélem pozitív lesz!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Köszi köszi! :)
Persze mindenképp megírom mi lett velem végül....:)
encykeee91
encykeee91
 
 


Jó reggelt!

Hogy telt a hétvége?

Nekem nagyon jó volt. Barátokkal találkoztam Pesten, beszélgettünk, csavarogtunk :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma meg már megint munka... :?

KépKép


Sárgarépa! Hidegen :lol: :lol: annyira fáztunk, hogy be kellett kapcsolni a fűtést :shock:

Egyébként munkával telt a hétvége, mivel olyan rossz idő volt, hogy sétálni se mentünk ki, cserébe nekem ma van pihi... :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nálunk is siralmas idő volt, de jókat pihentem, férjem intézett mindent :-)
 
 


Sziasztok!

Nálunk is pihenéssel telt a hétvége, meg persze gyerek napoztunk is
tegnap. Mától pedig természetesen meló.
Egyébként lányok tünetekkel hogy álltok?

Encyke! Teszt?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Igen a tesztet én is akartam már kérdezni Encykee!!!

Rosszullét: Nekem egy hét volt nagyon gáz, hányás, hasmenés, aztán mintha elvágták volna, nem tudom mitől múlt el. Mondjuk akkor kezdtem szedni a terhesvitamint, lehet attól, de ez nem biztos, hogy összefügg.

:roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nekem émelygés de csak időnként és általában délutánonként hányinger evés után. Hányás még nem volt szerencsére.
Plusz mellfeszülés ezerrel.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Nekem hányinger egész nap, de most két napja sokkal jobb, már meg tudok mozdulni és enni is képes voltam :-) Tegnap óta gyömbért iszok, lehet, hogy az segített. Bár elkezdtem parázni, hogy minden rendben-e odabent, nehogy az miatt lanyhultak a tünetek :-)
De 1-2 hét nekem is nagyon durva volt, annyira szarul voltam, hogy megmozdulni is nehéz volt, éjszaka is hányinger. Szerencsére a férjem mindent megcsinált, de tegnap ő is megjegyezte, hogy látszik, hogy jobban vagyok.
 
 


Van egy pozitív tesztem :) :) Egyenlőre titkolt boldogság....:)
Annyira hihetetlen, hogy reggel megcsinálom a párját azért.....:) :)
encykeee91
encykeee91
 
 


Sziasztok lányok!

Május 19-én teszteltem erős pozitívat :lol:
Elmondom a történetem. 31 éves vagyok, és összességében 6 éve várunk a babára.
3 év sikertelenség után kiderült hogy PCO-m van és IR-em, és ez nem elég, 2-es típusú diabétesz is. Akkor 85 kg-t nyomtam, 172 cm magas vagyok. Kaptam Merckformint, tartanom kellett a 160g CH-t és torna-mozgás. 79 kg-ra fogytam és pozitív lett a tesztem, 2010. 12-ben. Hatalmas öröm, mely nem tartott sokáig, a 8. héten nem volt szívhang már, missed ab. Aztán tovább fogytam nehezen lement 3 kg, újra terhes lettem 9 hónapra rá, vele minden rendben volt egészen a 22. hétig, míg ki nem derült szivárgott a magzatvíz, eltűnt a buroksapka kinyílt a méhszáj és beindult a szülés 2012. feb 17-én elvesztettük az egészséges kisfiunkat. A boncolásból kiderült hogy valami gyulladás fertőzés okozta az egészet. Nem nézett az akkori orvosom semmilyen baktériumszűrést, pedig jeleztem hogy a vizeletbe sok a baktérium, vérzéssel jelentkeztem, de csak ágynyugalomra intett.
Elegem lett és új orvost kerestem, új endokrinológust is, több merckformint kell szednem , és lefogyta 69 kg-ra:)))
Május 19-én viszont pozitív lett a tesztem.
Az én kalkulátorom szerint január 23 :lol:
Rendkívül boldogak vagyunk, az imáim minden segített hogy újra áldott állapotba kerüljek :lol:

Bocsi ha hosszú voltam, mindenképp le szerettem volna írni a történetem :roll:

Kép
 
 


Encykeeee akkor halk gratuláció :lol:

Kép
 
 


Jupppiii!!!! :lol: :lol: :lol: Akkor most nagyon boldog lehetsz! :wink: És a férjed/párod már tudja? Vagy csak doki után mondod meg?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sirena! Sok szeretettel üdvözlünk itt! :wink: :wink: Nem voltál hosszú és nagyon remélem, hogy most minden rendben, főleg, hogy új dokid van, ő gondolom jobban odafigyel és másképpen áll a dolgokhoz.... Ez egyébként annyira szomorú, hogy mi "átlag" emberek, bízunk egy orvosban és az életünket meg a kicsink életét tesszük a kezükbe és némelyik ennyire nem figyel oda...

Nohhh, de most minden rendben lesz! Lesz egy Vízöntőtök :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dejóóóó köszönöm :lol:
A napokban fogom hívni a dokit hogy mikor menjek :lol:

Kép
 
 


en is gratulalok az ujaknak is. :)
a laptopom bekrepalt, igy csak telefonrol tudok irni. :roll:
kb egy hete durvan emelygek, el is felejtettem, ez milyen - szornyu. :D hetvegen mi is sok helyen jartunk azert, farm, muzeum, tengerpart, jatszoterek... jovo kedden repulunk haza irorszagba, remelem nem artunk majd ezzel.
sirena, nem semmi ez a mult. :( most biztosan minden rendben lesz. ;) januar 22 mar vizonto? en szeretnem, ha nem bak lenne, mert en is bak vagyok es olyan furcsa ez a jegy. :D mondjuk nem sok eselyt latok, hogy atcsusszunk a vizontobe, a multkor is 37 hetesen mar nem voltunk egyben...

 
 


Nem vagyunk megesküdve csak együtt élünk ....:)
De egyenlőre az én ki titkom lesz :) Ha voltam dokinál és papírom van róla akkor elmondom neki és az anyukámnak....:) Ő úgyis külföldön tartózkodik.....:( :(
A többi családtag meg barát ráér megtudni a 12. hét után úgy döntöttem.....:)
De kezd elegem lenni ebből az egész nap kitartó hányingerből és ma már szédelegtem is ha felkeltem a fekvésből....:S Kikészülök ha ez így folytatja végig....:) És a bimbóérzékenységről ne is beszéljünk....:S
Ahogy kiszámoltam én január 18.....:)
encykeee91
encykeee91
 
 


ency, a 12. het utan elmulik ez, legalabbis bizzunk benne. ;) jon mas. :lol:
mi mindenkinek csak juliusban szolunk, anyukameknak is. :) mar olyan konyveket keresek, amivel elmeselem a nagytesonak, mi var ra... :)

 
 


Hibernia: hol voltatok?

En is varom 12. Hetet, hatha jobb lesz. Bar par napja mar meg tudok mozdulni, nem annyira rossz. Mi is julisban akarjuk elmondani, bar nem tudom, hogy tudjuk eltitkolni. Ket het mulva jonnek hozzank rokonok, es mar most nagyon latszodik a hasam.
 
 


Igen azt gondoltam, hogy jön más helyette... :D
De az még nekem 6 hét addig kikészülök....:D
És ma reggel úgy keltem hogy azt éreztem, hogy tuti biztos megjött....Pontosan ugyan úgy fájt a hasam ugyan olyan erősen sztem de lehet picit tompábban....Szaladtam is ki a mosdóba... És persze sehol semmi nem volt.....:) Ez is normális gondolom az első hetekben... És ez ugyan úgy megmaradt mostanra is mármint a hasfájás.....:S
Nekem még senki nem is tudja anyukám csak sejti, hogy nem jött meg de titkolom persze.... :D Dokihoz június első heteiben tervezem, hogy megyek addig nincs az én imádnivaló Doktornőm! :S
encykeee91
encykeee91
 
 


De rossz lehet, hogy a párod külföldön van :cry: Neki mikor akarod elmondani? Vagy szokott hazajönni?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Encyke a mindjárt megjön érzés teljesen normális ilyenkor. Néha nekem is vannak ilyenek.
Bejelentkeztem a doktor úrhoz, csütörtökön megyek UH-ra 12:30-kor drukkoljatok nagyon!
Én a 14. hétig hánytam de mindig csak reggel és egyszer :lol:

Kép
 
 


Ohh hát akkor én nem panaszkodom, nekem csak egy hét volt ( eddig) de akkor minden...hányás/hasmenés. :lol: Azóta semmi, de nem kiabálom, jó lenne ha így is maradna....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Párom július elején jön haza ...:) Akkor mindenképp elmondom neki....:)
Közben egyeztettem az egyik rokonommal aki védőnő és azt tanácsolta hívjam fel a doktornőt még akkor is ha tudom hogy nem rendel jelenleg.... Meg is tettem és ő azt tanácsolta ha nem akarom lecserélni akkor menjek el az sztk-ba....:)
Na jövőhét szerdán fogom magam s elsétálok...:) Tőle nem is tartok mert egy idős tiszta ősz hajú bácsi végtelen türelemmel....:)
De ha átküld uh-ra az ottani dokitól feláll a nemlétező szőr a hátamon....:/
Erre a hasfájásra, görcsölésre tudok bevenni valamit amitől jobb lesz ?:S Már már néha megőrülök.....:S
encykeee91
encykeee91
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron