Új privát üzeneted érkezett!

Nálam az volt a sztori, h szülés után 2 héttel kezdett el görcsölni. Akkor még fogalmam sem volt, h mi ez. A háziorvos össze-vissza kezelt, h sok a gyomorsavam, meg ilyen hülyeségek. Aztán mikor a 6 hetes kontrollra mentem a nődokimhoz,ont akkor is görcsölt, de nagyon durván. Doki megijed, h mi van, mondom neki, h hol fáj . Erre kapásból rávágta, hogy epekövem van, mondta,h ez szülés után gyakori, mert elnyomja a gyerek, igy pang az epe, és ezért lesznek kövek. Megnézte uh-val is, és tényleg, marha sok pici kövem volt. Na "boldogan" mentem a háziorvoshoz, h akkor tudom mi a baj, ő meg csak azt mondogatta, h miért nem adott erről a dokom papirt. Egy nőgyógyász!?? Inkább örülne a hülye, h "kitalálta" helyette ,h mi a bajom. Na de mivel papir kell, újabb 2hét mire uh-ra kaptam időpontot, utána mentem a sebészemhez, ő meg 1 hónap múlva tudott műteni.szept.ben volt az első görcs, és dec.19én volt a műtét. Ezt az időszakot végig szenvedtem, állandóan görcsöltem,sokszor szoptatás közben, éjjeli ügyeletek,injekciók....szóval szörnyű volt. Na meg a kórház...mondjuk műtét után egy órával keltem fel és fejtem, h el ne apadjon a tejem, szerencsére másnap jöttem haza, és nem is volt gond a szoptatással utána :) Anyukám kinlódott Máteval, nem fogadta el cumisüvegből az anyatejet, kiskanállal etette :)
Na ìgy röviden ennyi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzsa: értem köszönöm, erről nem hallottam, hogy a gyerek elnyomja az epét...senki nem mondta...érdekes...hát nem tudom, nekem is volt rendszeres görcsöm. De mióta figyelek mit eszem azóta 3 hete nem volt és előtte megesett a heti 1-2 alkalom...
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rég nem jöttem, de hát a ez a jó idő miatt ha tehetjük kint vagyunk, csak aludni jövünk be és olyankor főzök, mosok takarítok. A hétvégéink pedig ehész augusztus végéig be vannak osztva. A sok esküvő stb miatt az idén elmarad a nyaralás, maradt csak a tábor, ami lejárt :S.

Holnap megyek vérvételre, mivel Rh negatívos vagyok ezért antitestet kell nézessek, majd utána következő héten megyek uh-ra. Nagyon várom már.

maryardenn: ez elég kellemetlen tünet, én nem hallottam senkit még akinek ilyen lett volna.

zoya04: én is szoptatás párti vagyok, de ha kényelmetlen neked, szerintem ne kínozd magd. Nálunk sokkal jobb a helyzet mióta nem szoptatok. Jobban alszunk az egészen, nincs éjjel járkálás, és végülis olyan hamar eltelik a terhesség és akkor megint kezdheted előlről.
Igen nekem is jobban nő a hasam, még sokan nem tudták, hogy babás vagyok és rákérdeztem, mert látszik. Már 1 hete éreztem is. Akkor voltam kb. 11 hetes.

Zsuzsa88: üdv a csapatba, boldog babavárást! Negyedik baba, nem semmi :), és ahogy látom 2 évente születnek a babók. Ha szülésznőnek tanulsz akkor elláthasz majd minket sok jó infóval :P.

Anita: te is légy üdvözölve a csapatba :P.

Bonca83: úgy látom, hogy ebben a fórumban többen vagytok "sok" gyerekesek :). Ez nagyon jó, mert sok hasznos tanáccsal el tudtok látni :P.
Én nem szedek semmilyen magzatvédő vitamint, csak folsavat. Most nyáron annyi gyümölcs és zöldség van, hogy én azza próbálom tuningolni magam. A lányommal sem szedtem semmi, és szép egészséges baba lett.

maryardenn: én nem csináltatok kombinált tesztet, teljesen értelmetlennek találom, mert bármi legyen az eredmény úgyis megtartjuk a babát, és akkor csak pénzkidobás és fölösleges stressz. Nekem is hátrahajló a méhem, amit a doki az első terhességnél nem mondott, mert olyan helyen tapadt meg, de most mondta, mert nehezen találta meg a babót.

Nóci: kívánom, hogy múljanak el a kellemetlenségek és legyen boldog babavárásod!
Nem lehet, hogy még kikérd egy harmadik doki véleményét is?

Na ez az epés dolog érdekes, mert szülés után nekem is sokat fájt. Mostanában akartam elmenni kivizsgálásra, csak hát becsúszott a tesó és akkor megint elodáztam a dolgot.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 

 
 

Kaccso: igen sok anyának a szülés után alakul ki az epekő  De már anyukám kikérte más orvosnak is a véleményét, azt mondta agy műtét is csinálnak mérges nőkkel...
jujjjj érzed már a pici mozgását???? Én a 10 hétben járok es nagyon varom hogy érezzem hogy mikor is fogom 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Július 10-én teszteltem pozítivat. Most 11 hetes és kétnapos vagyok. A harmadik babámat várom ,van két fiam és nagyon szeretnék egy kislányt. Ultrahangon én is hallotam már a szívverését és nagyon jó, boldog érzés, sajnos mennem kell majd down kór szűrésre és nagyon félek az amniocentézistől,de ettől eltekintve nagyon boldog a várandóságom. Üdvözlök mindenkit és minden fórumozónak boldog babbavárást kívánok.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Sziasztok...én be csatlakoztam erre mindenki eltűnt  Remélem majd most akkor beindul a fórum 

Andzs: gratuláció a két fiúhoz, kíváncsian varom mi lesz a hamarmadik babad neme, nekem van egy kislányom és én is nagyon örülnék ha ő most kisfiú lenne 
Ma megyünk uh alig varom 
gyertek írjatok Higy vagytok ebben a nagy melegben
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


noci85 köszönöm, akkor neked is izgalmas most, majdnem egycipőben járunk ma meg is tudod?
Én 10-ig rosszul voltam szédülés hányinger, nem szokott  sokáig tartani.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Sziasztok, üdv az újonnan csatlakozottaknak is :)

Andzs: én is a harmadik babánkat várom, mondjuk nálunk már mindegy milyen nemű lesz , mert egy  7 éves lányom, és egy 5 éves kisfiam is van :)

Én holnap megyek a 12. hetes uh-ra, és már nagyon ideges vagyok miatta, de remélem minden ok lesz. Sajnos nekem a második terhességem a 10-11 héten elhalt, az missed ab. lett, ezért nem tudok egyenlőre nyugodt lenni, és felhőtlenül örülni ennek a terhességnek, pedig nagyon várjuk ezt a babót.

bonca83
Abony
 
 


Sziasztok. Nálam minden rendben, 5én lesz a 12 hetes uh, de biztos minden rendben lesz :) a meleget nem bìrjuk, de szerintem nincs ember, akinek ez jó. Holnap már felfrissülünk kicsit, ha minden igaz.


Hoppá, a feje másnak is fáj, vagy ezt is csak a melegnek köszönhetem?


andzs mi pont egyidősek vagyunk,ha jól nézem :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

bonca83 drukkolok,minden rendben lesz. Akkor neked már meg van az amire én is vágyom fiú és kislány is. Te hogy bírsz két gyerkőccel ? és majd hárommal ? szoktál erre gondolni? Azért kérdem mert nekem az első fiam már nagy és nincs is velem külföldön dolgozik, tehát  egyszerre két gyereket még nem neveltem.

zsuzska88 nekem is azon a héten lesz az  ultrahang ,én nem láttam a te korod de akkor biztos.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


andzs, hát ha beked felnőtt gyereked van, akkor biztosnem vagyunk egy korúak :-) de én a terhességi korunkra gondoltam :) még a napok száma is ugyanaz :)


Amúgy marha nehéz sok pici gyereket nevelni.néha én is ki vagyok, nem is kicsit. Nem is tudom, mennyire volt jó ötlet egy 4.gyerek,de most már mindegy.persze csak az idegbaj szempontból :) nekem a 2nál a logisztika tűnt nehéznek. Mire megszokod,h több felé kell figyelni,nem csak egy gyerekre, melyiknek adj előbb enni, meg ilyenek. De ezrk jönnek maguktól, valóságban már nem is tűnt olyan nehéznek :) a 3.babát meg már észre sem vettem,h van :) néha szopit kért, és kész :)  szóval az már tényleg jó volt. Most is vmi hasonlóra számìtok


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok. Tegnap voltunk uh...hát úgy aludt a drága, hogy először alig vettük észre a szivhangot  Végül minden rendben van méretének megfeleő 10 hetes 4 naposat vagyunk, mi szerdához kettő hétre megyünk genetikaira...huuu hol van...

Andzs: nem nagyon picike nem tudta megmondani pedig nagyon szépen terpesztet  Meg érzésem most kislányt mondd amugy ahogy néztem 

Bonca: hajra 12 hetes uh majd gyere meselj mit mondtak!

Zsuzska: nekem nem faj a fejem, inkabb hulla fáradt vagyok!!!nekem is kettegyétek között lesz 14 hónap..hát nagyon kiváncsi vagylesz hogy lesz, hogy megy majd a szopi, meg stb.
lehet egy kérdésem : neklatin látom nagyon kicsi a kor különbség a gyerekeknél, mikor megszülted a második harmadik gyereket, akkor voltak akik egy szobába voltak vannak az elejétől kezdve??Máté Gergővel, Vagy Gergő Andrissal!? Met nekem a kettő pici egy szobába lesz és érdekelne, mi a talasztalatod ezzel kapcsolatban!!!!



noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok, megvolt reggel az uh, szerencsére minden ok, de visszatapsoltak két hét mulva egy kontrollra, mert kicsit korán mentünk, mint kiderült még csak 11 hetes a baba.
Kicsit beparáztatott a doki, mert olyan flegmán nézte először, meg méregette, nem is mondott semmit, majd megszólalt, hogy hmm..ez még kicsi, én meg majdnem felugrottam, és legszivesebben nyakonvágtam volna. De csak egy udvarias akkor most baj van?? szaladt ki a számon, mire ő : jaaa.. nem , csak korán tetszett jönni.
Gondoltam magamban, anyukádat ilyesztgesd ilyenekkel
Úgyhogy kaptam másik időpontot, két hét mulvára... nem is bánom, legalább hamarabb mehetek, ki sem bírnám megint 4 hétig. Meg akkor megcsinálják a kombinált tesztet is.
Csütörtökre van időpontom a védőnőhöz, megcsinálja a kiskönyvemet, meg gondolom kiadja mikor kell vérvételre stb. menni.
Most kicsit megnyugodtam, legközelebb két hét múlva kap majd el az idegbaj, de addig lazulás van, kisfiamnak szombaton rendezzük a szülinapi buliját, lesz sok finom kaja, meg torta , remélem aznap éppen pont nem leszek rosszul
bonca83
Abony
 
 


Noci nálunk úgy volt, hogy Máté külön szobában aludt, mire Geri megszületett. Köztük ugye 2 év van. Geri velem volt, külön kiságyban az ágyam mellett. Aztán mikor Andrissal terhes lettem, nem volt szivem még kirakni, mondván, hogy pici még. Aztán ezt egészen addig húztam, míg Andris megszületett. Bár előbb jött 4 héttel, szóval egyik este még Geri aludt a kiságyban, másnap mikor hazajöttünk, már Andris. Na és hogy ne érezze magát rosszul, bevittük neki a szobánkba az ő ágyát is, hogy velünk legyen. Na ez nem jött be, mert már első éjjel, valahányszor Andris felkelt, Geri is sírt, nem tudta mi van, új volt a helyzet. Na másnap átraktuk Gerit is Máté mellé, azóta ott alszik szépen. Andris meg kb 10 hónapos volt, mikor már éjjel nem szopizott, őt akkor raktam át. Délben nagyon szeretett a bátyjaival aludni, gondoltam megpróbálom este is. Nem is volt semmi gond. Szóval ő már elég rég ott alszik. Andris Geri közt 16 hónap van, most Andris és Kistesó közt elvileg 24 hónap lesz. Azért ez már barátibb. De a pici megint velem fog aludni, jobban szeretem, ha mellettem van az újszülött. Meg sokszor az ágyunkban is aludtak a nagyobbak, sosem volt semmi gond. Nem vagyok híve ennek, h a picit rögtön külön szobában altassuk. Mikor 9 hónapig végig velem volt éjjel -nappal, utána rossz neki "elkülönítve" Meg nem is kell szerintem. Sokat hordoztam is őket, kendőben, meitaiban, nagyon szerették :)

bonca mi is szombaton ünnepeljük Geri 3. szülinapját :) Én már nagyon jól vagyok, nem lesz gondom az evéssel :) Boldog szülinapot a kisfiadnak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska: értem hát en meg mondom őszintén en meg annak vagyok a híve ha külön van a baba legyen egy kis külön birodalma  Nalunk ez annyira jol működött hogy csak na nincs messze a szobája 5-6 m kb. Mi is szopiztunk a szobájában volt relax fote. Ott na de néha megesett jött ide a nagy agyba 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Zsuzska, én is boldog szülinapot kívánok a te kisfiadnak :) meg jó bulizást nektek!Jó időnk lesz az már biztos, mert 36 fokot mond szombatra.

Noci, nálunk is mindkét gyerkőc velünk aludt, míg picik voltak, mert én sem vagyok a külön szoba híve, mondjuk, mikor a kislányom született nem is volt rá lehetőségünk. Én azt a megoldást találtam ki, hogy a kiságyat odarögzítettük a mi franciaágyunk oldalához, olyan fajta kiságy, aminek az egyik oldala leszerelhető ,így tudott külön is aludni a baba, de mikor szopizni akart gyorsan oda tudtam venni magam mellé. Az öcsivel ugyan ez volt a megoldás, így még ha akart a nagylány is oda tudott dúródni hajnalban közénk.
Most már tőlünk külön szobában, de együtt alszanak a lurkók, egy ilyen kisebb franciaágy van nekik.
A nagylány mostanában peddzegeti, hogy ő már lassan különköltözne, de az öcskös mindig kérlelgeti, hogy még kicsit aludjon vele
bonca83
Abony
 
 


Zsuszka 88 Elolvastam a válaszod és nevetek félre értettelek ,most már értem ,tök jó hogy egyezik a terhességi korunk izgalmas lesz a végefelé hogy netán véletlenül egyszerre szülünk vagy ami inkább valószínű pár nap különbséggel ki veszi hamarabb kezébe a babáját .
noci85 Remélem nekem is kislányt fog mutatni az ultrahang. Azt hittem már annyi idős várandós vagy hogy megmondják és azért írtad hogy izgulsz.
bonca83 örülök.
Nálunk velünk van egy szobában az 1 éves kisfiam azt tervezem amikor jön a tesó akkor átszoktatom a szobájába hát kiváncsi leszek hogy fog sikerülni.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Andzs: nekem van egy kislányom, nem bánnám ha mutatna ő most egy fütyit 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


andzs: probléma mentes babavárást! szaporodnak a 3 gyerekes kismamák ebbe a topikba :). miért kell menj down szűrésre, és ,miért félsz ettől?

Noci: azt mondják ez az év fiús év :P. elég nehezen bírom a nagy meleget.
Jó, hogy minden rendben volt az uh-n.

Bonca83: Ezek a dokik néha nem is tudják, hogy egy-egy dologgal mennyire be tudnak paráztatni. Na de a lényeg, hogy semmi baj. Itt 6 hetente kell járjunk, és én is néha idegbajt kapok.
Boldog szülinapot a kisfiadnak, neked pedig kitartást!

Zsuzska: én is 5.-én vagy 7.-én megyek uh-ra, de akkor én már 14 hetes leszek. Már tűkön ülök, de meg kell várjam a vér eredményem.
Szerintem 4. gyereknél már nagyon laza tud lenni egy anya és sokkal lazábban kezel mindent :P.
A te fiadnak is bolodg szülinapot!
Én is fél éves korába tettem külön a lányomat, akkor is azért, mert úgy éreztem, hogy azért kel fel, mert mi zavarjuk (férjem horkol, a forgolódásnál recseg az ágy stb.). A kicsi most is velünk lesz az elején és az ő igényei szerint kerül külön szobába.

Valaki érzete már a babót? Én már éreztem a múlt héten.
Betöltöttem a 12 hetet, de még mindig vannak rosszullétek, főleg evés után. Ha keveset eszek, akkor azért, ha sokat akkor azért.
Ja és már nagyon sok mindent megkívántam. A lányommal is kívántam meg dolgokat, de nem ilyen korán és ilyen gyakran.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok! :)

Szeretnék csatlakozni hozzátok, 12 hetes 4 napos terhes vagyok az első babámmal. Már egy ideje olvasgatlak Titeket, de a 12. hét betöltéséig nem mertem beleélni magam, annyi rosszat hallottam már ezzel kapcsolatban.

Én olyan szinten tünetmentes vagyok, hogy ha nem készült volna már 3 UH a piciről, el se hinném, hogy terhes vagyok. Az is fura nekem, hogy már a 2. trimeszternél tartunk, a hasamon pedig semmi nem látszik, néha egy kis puffadástól eltekintve.

A Dawn kór szűrésen már túl vagyok, minden rendben volt. Legközelebb 4 hét múlva lesz UH, kíváncsi vagyok, addigra tudnak-e már mondani valamit a neméről. Én kislánynak drukkolok :) Addig védőnő, fogorvos...


Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

kaccso A korom miatt küldenek genetikára és úgy tudom meg is csinálják majd. Azért félek mert biztos fáj de leginkább attól hogy vetélési kockázata van ,és ez a baba már a hasamban van és ott is kell hogy maradjon !!Tegnap hívtam Debrecent és fel is idegesítettek mert akitől időpontot kell kérni azt mondta válasszak hogy a méhlepényből vegyenek mintát vagy magzatvízből ,miért én válasszak ők értenek ehhez én nem. Amúgy legutóbb mikor voltam először vért vettek és uh és utána azt mondták nem kell megcsináltatnom mert 88 százalék hogy nem lesz baj, természetesen ezen felül ha akarom megcsináltathatom. Most meg azt mondta hogy rögtön megcsinálják valamelyiket válasszak,szóval rögtön bevettem két magnéziumot. Mit jelent az hogy érezted már a babát? mozgást éreztél 12 hetesen?

üdv csiripori gratulálok. Még émelygés és hányinger sincs?, mert hányni én sem szoktam de szédülés és hányinger van főleg fogmosásánál. Én úgy tudom és nekem is úgy volt hogy az első gyereknél később kezdesz gömbölyödni olyan 3 hónap után 4 körül úgy emlékszem nekem 4 hónaposan kezdett látszani ,a mostanival már látszik.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Sziasztok.


Csiripori üdv itt nálunk. Mázlista vagy :) amúgy igen, nálam is csak 18 hét környékén vált láthatővá. Bezzeg most :) akkora mintha már most ott tartanék :) amúgy ez a már megnyúlt méhszalagoknak köszönhető. Már tudják mi a dolguk,ìgy hamarabb látszik.persze ez nem azt jelenti,h a mi babánk nagyobb.


andzs tényleg van 1%  vetélési kockázat. Azt hiszem én nem csináltatnám meg ezt a vizsgálatot,mert bármi lenne is az eredmény,akkor is megtartanám. A korod egyáltalán nem indokolja, és sokkal több fiatal nő szül vmilyen rendellenességgel,mint idősebb. Gondold meg. Persze mondom én ezt "fiatalon",meg hát abortuszellenes is vagyok meg stb. És ezzel nem szeretnék semmilyen vitát sem inditani :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


jah,ha mindenképp a vizsgálat mellett döntesz,akkor a magzatviz vizsg.legyen az.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Kaccso: igen nagyon fiús év jol mondod! Nekem van egy ismerősöm : 26 hetes kisfiút vár, aztán most egy másik 16 hetes szinten kisfiú  Jo lenne nekunk is egy kisfiú 
én sem érezzem de láthatóan nagy a pocim  Illetve szivhang figyelővel meg találtam 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


zsuszka88 Legszívesebben én sem csináltatnám meg a vizsgálatot,a vetélés miatt,de a párom szeretné,de először a vér és uh és az alapján ha valami eltérésre utalna akkor akarná a párom a magzatvízvételt. Én nem szeretnék sérült babát, bár mondom legszívesebben nem csináltatnám meg mert ragaszkodom a babámhoz. Bonyolult ez. de amúgy meg tudom nem lesz semmi baj egészséges a babám! De amúgy engem az orvosom küld. igen ez a kisebb kockázatú a másik2százalék.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


csajok ne már, nekem 3 fiam van,ez most nem lehet fiús év! ;-) vagy akkor én leszek a kivétel :) amúgy én sem érzem,szerintem is 1-2 hét, Andrist a 14.en éreztem

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Részemről Zsuzska lehetsz kivétel 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, boldog, problémamentes babavárást mindenkinek! :)
Boldog születésnapot a kis ünnepelteknek! :)

Mi 24én túl voltunk a 12. heti uh-n, tegnap a vérvétel eredménye is megérkezett a diagnosztikai központból, szerencsére minden rendben van.
A céldátum február 3., de megint csak azt mondta a dokim, hogy január közepére legyek felkészülve, mert szerinte ő is korábban fog érkezni, ahogy a kisfiam.

Csiripori, jó, hogy nincs semmi rossz tüneted, Bendegúzommal nekem sem volt semmi bajom, az iszonyatos fáradtságon kívül. Most is szerencsére csak egyszer hánytam, és az émelygés is elkerül jó ideje, végre visszatért az étvágyam is, bár az első 12 hétben még fogytam is, nem hogy híztam volna.

Kedden megejtettem az első teljes vérképet, sikerült jól eldurrantani a vénámat, úgyhogy még mindig elég csúnya és fáj, remélem a következőknél már nem lesz ilyen gond. 3 hét múlva úgyis már AFP.

andzs, én is inkább a magzatvízvételre szavaznék.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Hmm miért nem látszik az én vonalzóm? :(


Na, fáradtság az van nálam is, de amúgy semmi émelygés, hányinger. Jaj én már nagyon kíváncsi vagyok a mozgására, de sajna még sokáig nem fogom érezni, mert 1. babát a 16. hétig nem szoktak megérezni. Jól tudom?

A többi gyerkőcnél Nálatok hanyadik héten derült ki a baba neme?


Ez a magzatvíz mintavétel olyan ijesztő. Én a fokozatosság híve vagyok, ha a 12 hetes UH rendben, akkor OK, ha nem, akkor UH+vérvétel, ha az rendben, akkor OK. Ha ott valami nem stimmel, vagy határeset az érték, akkor a továbbiak...


Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok,

Pont ugyenebben a sorrenben írtam le hogy mi lesz , vérvétel majd uh és ennek függvényében eredménye után döntünk, nézd meg fentebbb ez már el ment kicsit idegesítésbe és direkt értetlenségbe úgy látom!!!!

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Pedig egyáltalán nem állt szándékomban, csak leírtam, hogy én hogy csinálnám a saját esetemben, ezek szerint ugyanúgy, mint Te! :) Ne haragudj, ha félreérthető voltam.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Egyesek részéről, várandós vagyok nem ezért csatlakoztam hogy idegesítsenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. A januári babák fórumban többen írtak erről hogy mentek vagy menniük kell,és senki nem ilyeneket szólt hozzá most nem ídézem.,ott mindenki normálisan viselkedett egy kirívó hozzászólást vélemény nyilvánítást nem láttam. Én idáig azthiszem normálisan viselkedtem mindenkivel.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Csiripori nem haragszom csak már előtted felidegesítettek és te is félreértettél azt olvastam ki a soraidból.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Értem. Próbálj meg megnyugodni, biztos minden rendben lesz!


Lilypie Pregnancy tickers
 


csiripori: üdv a csapatba. Már 3 uh? Miért voltál ilyen sokszor? És a down szűrés nem 16 hetesen van?
Az első gyerek később fog látszani, ezért ne aggódj. Nekem már akkora a hasam, hogy készült pocakosfotó is. Összehasonlítva az előző terhességgel 15 hetesen volt ekkora pocim.

andzs: szerintem sokszor direkt hoznak ki rossz eredményeket a vér stb. más vizsgálatoknál, hogy menj tovább ilyen vizsgálatokra, mert abba pénz van. Ezzel nem megijeszteni akarlak, csak nekem 3 ismerősöm van, akiknek azt mondták, hogy down-os babájuk lesz, de nem vetették el. Végül mind a 3nak egészséges gyereke született.
Igen éreztem a mozgást. A lányommal is 14 hetesen éreztem, most hamarabb.

zsuzska: :) tőlem lehetsz kivétel. megértelek 3 fiú után :P.

zoya: én pénteken megyek teljes vérképet nézetni és előre félek, mert nekem is mindig szétdurrantják a vénám, szombaton pedig megyünk esküvőre.

Én azért parázok, mert már 4x kívántam meg dolgokat és azért, hogy ne legyen bajom bárhova megyek mindenből adnak mindenből. Ezért állandóan eszem és már 4 kg plusz van rajtam. A lányommal ilyenkor még nem volt plusszom :S.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


andzs: ne vedd szívre de írtad, hogy nagyon parázol és azért írt mindenki ilyeneket, mert megkímélni akarunk a parától. Szerintem mindenki szívből kívánja, hogy minden rendben legyen.

csiripori: a lányommal nekem sem volt semmi tünetem, csak a fáradság. 14 hetesen éreztem először, de nem az volt az első terhességem, mert előtte volt egy vetélésem. A neme pedig ha jól emlékszem 18 hetesen derült ki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso: a 12 hetes tarkóredő mérésen voltam, az is egy fajta Down szűrés, nem?


3 UH: 6 hetesen voltam először, kizárta a méhen kívülit, 9 hetesre visszahívott, hogy megfelelően növöget-e, plusz a 12 hetesre kaptam beutalót. Nem tudom, miért volt 3, én szívesen kukucskálok :)


Lilypie Pregnancy tickers
 


kaccso Jó hamar megérezted, jó neked én a másodikkal a 16 hét betöltése előtt párnappal éreztem de csak a 16 héten jöttem rá hogy az volt. Igaz nekem hosszú idő telt el az első és második baba között ,ezért a második nekem olyan volt mintha akkor lettem volna először várandós.
Én a 16 héten tudtam meg a másodiknál hogy fiú.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


csiripor: azt hittem hármas tesztre voltál már. Persze én sem bánnám a gyakori kukucskálást :P. Itt (erdélyi vagyok) 6 hetente hívnak uh-ra, csak akkor gyakrabban ha baj van, de az ne legyen inkább.

andzs: a dokik nem hitték, hogy a lányomat olyan hamar éreztem, és elbizonytalanítottak, de 16 hetesen megbizonyosodtam róla, hogy az az volt. Most pedig már tudtam mit kell érzeni és kevés idő is telt el.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


sziasztok. Meg volt ma nálunk is a 12 hetes uh, minden rendben van :) én egyiknél sem izgultam annyira,mint most. Doki szerint egy héttel nagyobb,de sebaj. Viszont ez a meleg,nem sok kellett hozzá,hogy rosszul legyek. Vége lehetne már a nyárnak :/

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Na de jó, örülök Nektek!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Zsuzska: nemére nem tippelt!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


noci nem sajnos. Nem baj,16 hetesen majd megyünk 4d-re,ott kiderül majd

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


 Mi is akkor megyünk 4d-re 
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok, csiripori Azt írtad miért nem látszik a vonalzód, látom te is lilypie-s vagy. a lilypie honlapon kattins rá arra a tickers-re ,vonalzóra amit itt szeretnél látni ,akkor megjelenik az az oldal ahol szerkesztetted a vonalzódat ,a vonalzód alatt van a next felirat arra kattints és megjelenik egy oldal ott lejebb mész és ott lesz Code snippet: HTML, Used for some forums. ez a felirat ezt másold ki és illeszt be a profilodnál az aláírás részbe és kész.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Sikerült, köszi szépen! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok kismamik, hogy vagytok? Hogy birjátok a meleget? Ki megy mostanság uh-ra!?
Én jövőhéten megyek alig varom tegnap védő néninél voltam es meg lett a kis könyv ami most a sárga szint kapta...kislányomnak is be van kötve az lila lett :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,
 Hát én tegnap is ma is hányással kezdtem,és most is szédülök,tegnap  estére nem bírtam a meleget. Ma megyek a 12 hetes uh-ra és alig várom örülök neki. És te hogy vagy ? Honnan jött az ötlet hogy bekötöd? vagy miért?

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 


Az én kiskönyvem is sárga tokot kapott :) Én azért tettem bele, hogy ne gyűrődjön a táskámban. Azt mondta a védőnéni, tartsam mindig magamnál.
Hát én ma majdnem elájultam a metrón, 40 fok volt, semmi levegő, leülni nem lehetett... :-\
Dokihoz legközelebb 3 hét múlva megyek, nem tudom, UH lesz-e (remélem :)). 4D-re még nem tudom, mikor megyünk.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

Ma meg volt a 12 hetes uh-m,és minden rendben van.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: