Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!En uj vagyok itt,ezert is remelem,hogy jo helyre irok!Szeretnem kikerni a velemenyeteket,tapasztalatot,azoktol akik hasonlo helyzetben voltak,vannak!

A ferjemmel kisbabat szeretnenk,es mivel a jovo heten van peteeresem,jo idopont lenne arra,hogy megprobaljuk,osszejon-e a baba.Nagyon szeretnenk szulok lenni,es mivel lassan 33 eves leszek,nem szeretnem tovabb huzni az idot!A problema csak az,hogy eleg stresszes munkahelyem van,egy eleg nehez fonokkel!A szerzodesem oktober vegeig tart,szoval ha most sikerulne teherbe esnem,tokeletes idozites lenne,hiszen az elso 3 honapban elvileg nem latszik,hogy allapotos vagyok!A problemam az,hogy nem tudom,vajon milyen hatassal lenne ram az elso 2-3 honap?Tudom,hogy hanyassal,rosszul lettel jar!De ez mindenkivel elofordul?Tudom,hogy ez nagyon egyeni,es mindenkinel mas es mas!De megis szeretnem tudni,mire szamithatok,es hogy vegig tudnam-e dolgozni szerintetek a kovetkezo 3 honapot,ha esetleg sikerulne elsore teherbeesnem?Nem szeretnek a fonokkel osszetuzesbe kerulni,es attol felek,hogy a munkahelyemen egyfolytaban hanynek,es abbol nagyon nagy botrany lenne!El vagyok keseredve,mert annyira szeretnek egy kisbabat,de sajnos valahogy az elet mindig ugy hozza,hogy ilyen fonokokbe botlok,de mar nem szeretnek arra varni,hatha valami jo munkahelyet talalok,ahol nyugodtan vallalhatnek egy kisbabat(amire mindennel jobban vagyok).
Mi a velemenyetek?
Koszonom elore is a valaszokat!
Szep napot!!!
agneshorv
Budapest
 
 


Szia!
Ezt nem lehet előre megmondani, hogy rád hogy fog hatni.
Nekem pl. összesen annyi bajom volt, hogy állandóan éhes voltam, de se hányiger se semmi. De tudok olyakat is (kolléganők) akik az utolsó napig végighányták a terhességet.

Várható a szerződéshosszabbítás vagy biztosan nem maradsz a cégnél? Én inkább ezt mérlegelném a helyedben, mert munka nélkül gyereket vállalni nagyon nagyon nehéz.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron