Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Egy ideje olvasgatom ezt a fórumot.

Évinek öszinte részvétem! Sok erőt és kitartást a továbbiakban!

Én és a férjem 35 évesek vagyunk és nagyon szeretnénk már kisbabát. Ez a nyolcadik hónap amikor próbálkozunk, de eddig nem sikerült. Voltam nőgyógyásznál a 3. hónap után, de szerinte minden teljesen rendben van, majd őszig sikerül. (Remélem úgy lesz)Semmilyen vizsgálatra nem küldött.
Az első három hónapban ovulációs tesztet használtam, de hiába volt pozitív mégsem sikerült.

Akiknek sikerült azoknak gratulálok!

Remélem, hogy mindannyiunkhoz megérkeznek a várva várt babák!
 



Borzasztó :( Nagyon sajnálom és őszinte részvétem!


Üdv. itt! Nem nagyon pörgünk, így jó lenne, ha hoznál egy kis életet a topikba :) Tudom, nagyon közhelyees, de nyolc hónap - a dokim szerint - semmi :S Hát, nem tudom. Én teljesen megértem, hogy egyre türelmetlenebb vagy. Én is az vagyok. Nekünk nyolc hónap alatt futott le az összes kivizsgálás, április óta orvosi beleegyezéssel ismét próbálkozhatnánk, de még mindig ott tartunk, hogy majd csak júliusban. Két vetéléssel a hátam mögött baromira félek a pozitív tesztektől, meg az első trimesztertől. Tehát immár nyolc hónapja volt a missed ab műtétem, azt hittem néha, hogy biztosan becsavarodok, de persze a cél elérése a lényeg, nem szabad csüggedni.

Milyen vizsgálatokon voltál, ami szerint minden rendben van? Sajnos nagyon összetett is lehet a probléma. Én pl. IR-rel küzdök, ami maga után von számos egyéb kellemetlenséget is.

Nóri
 


Szia Zsani!
Én is inaktív tag vagyok, mert egyelőre várako álláspontra helyeztek két lombik között.

A férjed volt már andrológiai vizsgálaton? Magunkból kiindulva erősen ajánlom :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

 
 

Szia Helenka!

Még nem volt, arra gondoltunk, hogy még kivárjuk azt a négy hónapot, ami az egy évből hátra van aztán indul a teljeskörű kivizsgálás és megoldások keresése. Állítólg 10-12 hónap kell a statisztikák szerint, hogy 35 évesen összejöjjön a baba. De utána nem várunk egy percet sem.
 


Szia Nóra 1988!

Csak nőgyógyásznál voltam, hüvelyi UH-n, szerinte nem volt semmilyen gyulladás vagy ilyesmi ami megakadályozhatná a teherbeesést. Mivel akkor 3 hónapnyi próbálkozásnál tartottunk, nem küldött tovább semmilyen vizsgálatra, vérvételre sem. Sokáig szedtem fogamzásgátlót kisebb szünetekkel, így nem is számítottam rá hogy a három hónapos szünet után rögtön összejön (de azért örültem volna neki). Azóta 22, 23, 25, 27 naposak a ciklusaim, azt sem tudom pontosan, hogy melyik hónapban mikor akar megjönni. pedig mindent feljegyzek, nyák, hasszúrka, puffadás stb.
Néha lehangolódok, hogy miért nem sikerül, de most még próbálok türelmes lenni. Mostanában ez elég jól sikerül, de volt amikor nagyon elszomorított, hogy ez a hónap is sikertelen volt.

Sajnálom, hogy elveszítetted a babáidat, legközelebb sikerülni fog!!!

Én is IR , AMh stb. vizsgálatokon gondolkodom, de még várok velük egy kicsit. Gondolom ezeket is csak beutalóval lehet.
 


@zsanett79:



Én azt a stratégiát választanám, hogy levadászok egy endodokit, de mire odajutok hozzá, viszek egy rakás leletet neki, hogy ne akkor kelljen elkezdeni. Én minden vizsgálatot saját kútfőből, magánúton végeztettem, így mire orvos látott volna, már kész hormonpaneljeim voltak. Sok időt nyertem ezáltal. Kromoszómavizsgálatot csináltattunk még az Istenhegyi Klinikán itt Pesten, meg immunológiai vizsgálatot a SOTE-n, de mindegyiket fizetős formában :/ Sajnos más különben még mindig az első vizsgálat eredményére várnánk (kis túlzással persze). Andrológia a leggyorsabb, bár mi azt is magánúton intéztük a Czeizelnél, de úgy hallottam, hogy OEP alapon is elég gyors az átfutása a vizsgálatnak. Érdemes tehát azzal kezdeni.

Nem tudom, merre laktok, de ugyanez a metódus biztosan végigcsinálható az ország egyéb területein is, a lényeg, hogy egy megbízható és alapos dokit találj.

DE!!! Nem lesz rá szükségetek, mert sikerülni fog :)

Nóri
 


nora1988!

Az tényleg jó lenne, ha sikerülne a sok vizsgálat és minden más nélkül. Dolgozunk rajta .

Budapesten élünk, remélem itt találunk majd mindenhez dokit.
 


Zsani, én is Nóra mellett szólalok fel, inkább menjetek el andrológiára, vinni is lehet a mintát, ha 1 órán belül oda értek.
ha csak vársz, sajnálni fogod a kiesett időt utólag, hogy miért nem mentél utána.
Az szerintem nem kifogás a terhesség elmaradására, hogy valaki 35 éves.
Én 26 vagyok, 8 hónapja próbálkoztunk, amikor bejelentkeztem a kaáliba és már egy halom vizsgálatom volt addig.
Egy lombikon vagyok túl, augustusban lesz a következő és már elmúlt másfél éve, hogy gyereket szeretnénk.
Mindennek utána kell menni :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Zanett,
ugy avagyok mint Helenka, csak nem varok lombikra meg, hanem a csodara.

En egy percet nem varnek 35 evesen! en is annyi voltam amikor elmentem,most leszek 37 es meg semmi, mar voltunk inszemen stb.
Az orvosok idiotak ebbol a szempontbol, ha mad meg keso lesz ossze vissza nyomatnak beled a hormonokat, ne varj, egy hormonpanel, UH ez az nem annyira fajdalmas, sem penzugyileg sem testileg. A parodnak mindenkeppen andrologia, ha ott gond lenne mar egy valasz..
es amugy is ha ott gond van, elkezd szedni vmi turbot az min 3 honap mig hat. Ugyanez igaz a petesejtekre is.

En anno azt mondtam a dokinak h. mar egy eve probalkozunk..

Jah, nem tudom mi hoz a jovo, de nemreg volt egy mutetem ami eppen lehetett gatja a dolgoknak.




reginand, remélem, hogy jól vagy és nagyon hamarosan egymásnak is örülhetünk :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a tanácsaitokat!
Pont azért vagyok itt a fórumon, hogy megismerjem a tapasztalataitokat és tanácsaitokat, mert nekem egyelőre nincsenek tapasztalataim ezzel kapcsolatban.

Ha minden igaz akkor nekünk most sikerült a baba, de olyan rosszul vagyok, hogy kb. 6-os ikrek lesznek.
Kedden (06.10.) csináltam egy tesztet a ciklus 25. napján, ami halvány pozitív lett, a 27. napon erős pozitív és ma is csináltam egyet ami szintén pozitív.

Remélem minden renben lesz és szerencsésen túljutunk ezen a nehéz időszakon.
12 éve küzdök migrénnel, amire sajnos semmilyen gyógymódot nem találtak. Több napos fejfájás és hányás. Nem tudom, hogy ez a rosszullét most a migréntől van-e vagy a babától, mert elvileg a terhesség alatt megszűnik a migrén.

Puszi mindenkinek és mielőbbi babásodást!!!
 


Sziasztok! Hát én már a 10dik hét közepén járok lassan belépek a 11.-be de ezek a rosszullétek nagyon gyötörnek, minden este annyira rossz alig bírok elaludni :( de majd csak vége lesz :) 
Remélem mindenki jól van, mert valahogy elcsendesedett a fórum!


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Igen, edina, örülök, hogy jól vagy, csak mi "várakozók" elteltünk annyira a sikertelenségünkkel, hogy nem nagyon gondolkodunk rajta. várjuk mindig a következő ciklust, de egyre kevésbé reménykedünk. Egyik lassan olyan, mint a másik, így nem nagy kedvünk van cseverészni, főleg, hogy nincs miről :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!
Lehet csatlakozni hozzátok?
squirrel
Budapest
 
 


@squirrel:


Szia!

Üdv!
Csatlakozz!

 


Sziasztok!

Senki nem ír már ide? Vagy új helyre költöztetek? Még nyáron olvasgattalak Titeket, aztán elmaradt.


Ahugika, nagyon nagyon sajnálom a történteket, borzasztó még most is olvasni a soraidat.

Kiváncsi voltam, hogy vagytok, de már nem írtok ide. Azért szeretném megosztani veletek, hogy nekünk sikerült úgy néz ki, igaz nem 2014-es babánk lesz. Úgy hogy ne adjátok fel!!! Én már nem is koncentráltam rá, ráadásul szeptemberben egyszer voltunk együtt, azt sem tudom mikor, és mégis az az egy sikeres volt.
Kb. 7-8 hetes lehetek, van már szívhanngja is a bébikénknek.


Mindenkinek továbbra is szurkolok!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Gratulálok.



 
 


Sziasztok!
29en 19:20kor megszuletett Domonkos, 3440g-mal es 53 cm-rel. Csoda :)

Kép
 
 


Gratulálok és jó egészséget kívánunk a családnak.



 
 


Samini

Gratulálok Domonkos megszületéséhez! Jó babázást.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Láttam, hogy zárt topicba írtok már. Azért , ha van kedvetek írjátok meg kivel mi van, én kiváncsi vagyok Rátok.

Kép
Kép
 
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron