Új privát üzeneted érkezett!

Jaj csajok olyan aranyosak vagytok!Remélem hétfőn egy jó erős 2 csíkosat tehetek fel!Adig nem élem bele magam!
És köszönöm, nagyon rendesek vagytok!

Kép
 
 


@nora1988:


aranyos vagy :)
igazabol szoktam am sportolni regebben, mondjuk ugy oszig jartam rendszeresen, novemberig. aztan jott a karacsony, stb igy abbamaradt, meg kicsit ossze is csusztam a dolgok miatt. Inszemek alatt mar nem jartam ugye azt kezdtuk dec elejen.

Csak azert furcsa, mert ertem en h. nem kap eleget a szervezetem, de en attol tartok hogy mar tul keveset kap es ez a baj, nehogy a vegen ettol legyen bajom.

de azert sztem nekem a 140 gr dieta tulzas lenne.

A mozgas mindig jot tesz, de itt ahol lakom most annyira utalom: este mar nem szeretek, ill felek kimenni futkozni :( utalom az egeszet, raadasul varosban lakunk , nagyobb fajta, es marha sokat kell menni h. olyan helyen legyek ahol nincs kipufogogaz.. igazabol mire elerek egy ilyen helyre, mar meg is van a napi mozgas :)  amit kineztem helyet tok jo, de csak vilagosban :) 5 re erek haza, es igen, lassan mar lehet kezdeni a mozgolodast :)

Bocsi ilyen hosszura sikeredtem

Ja voltam ma talpmasszazson: es eleg szarul allok odabent.. ez alapjan, marmint mindenhol, belek, maj stb. Kepzeljetek, kitapintotta a miomamat. Tokra meglepodtam. Mert mondtam neki h. szeretnek babat, es ovatosan, hatha esetleg epp most megszant a joisten. De ovatosan megnezte es mondja ez szte nem az , erzi h duzzadt, de ez inkabb mioma.. Jol eltalalta..
jah, es azt mondja h. a petevezetom a balos kicsit zartabb..



Hajrá eszter!

Reginand, nem tudom már tényleg, hogy miért érdemeltük ezt ki? Már több, mint egy éve vagyok én is itt és csak imádkozni tudok, hogy sikerüljön a lombik a gyomorideg közepette, mert minden leszek áprilisban, csak nyugodt nem... 1-2 napot szeretnék csak feküdni, hogy ne legyen nagyon gyanús a dolog. A főnök partner, de a munkatársak ugye nem mind. Sőt :)
Ja és szorítsatok, nem tudok aludni, nemsokára megyek ruhát venni. Nagyon kéne egy ruha... 10 bolt plusz a piac -hátha vezet valami eredményre
Ja és bejelentkeztem  Kaálira a stimulációt megelőző kezelésre. Tehát április közepe felé, ha jól reagálok, akkor beülti.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

 
 

Ezster: tuti szép erős teszted lesz hétfőn!! :)

Helenka: remélem találsz egy szép ruhát,és a baba is sikerülni fog majd Nektek is! :)


mi is újabb 22 hónapja próbálkozunk hiába,de nem adjuk fel,hátha! :D


IR-diéta: én úgy tudom,kötelező hozzá heti 3 alkalommal minimum fél órás szívdobogtató mozgás! Sajnos én is hanyagolom,pedig tudom,hogy elősegítené a javulást... Még egy hónap,mire az orvos fogad,addig is diétázok,remélem hatásos lesz,bár most eljegyzésre megyek holnap,enyhén szólva sok tiltott étellel,de nem tehetem meg,hogy egyikből se egyek,sértődés lenne...

Eszti

Kép
 


@helenka:


orulok hogy feltetted a kerdest, de en sem tudom ra a valaszt :) de biztos megvan a miertje.. majd kiderul ha sikerul vagy ha vegleg nem ( itt most magamra gondolok ) merthogy nektek tuti sikerul a lombik! ne aggodj, minden eredmenyed jo :)

Voltam talpmasszazson: fullra szar az egesz hormonrendszerem, mar bocs h. igy mondom, es kitapintotta a miomaimat. de azt mondta el tudja tuntetni, dieta.. hat komolyan mondom nem ehetek szinte semmit.. hus heti 30 dkg, heti 2x tojas, heti 3x hal.. paff.. meg ehetek zoccseget, sokat.. gyumi felejtos..



reginand, az nem rossz! A 30 dkg hús három étkezés. három étkezés hal és csak egy zöldség napod marad! Két reggeli tojás is bele fér, amellett nagyon jó a gomba mindenféle formában, meg a borkkoli, kelbimbó még külön kedvenceim. Nyamm, éhes is lettem :D Én benne lennék, mert pl nagy halevő vagyok ;)

Jajj, annyira jó a kedvem! Vettünk ruhát, bolerót hozzá, cipőt, fehérneműt, még a hajamba is bigyókat!!! Szuper jó lett, tetszik mindenkinek a ruha, az árak is jók voltak, én meg szuper elégedett kis menyasszony vagyok most :)


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Inci, neked köszi a bíztatás és én ám nagyon bízok bennetek! Jajj, sikerülni fog, a dokikban is nagy a bizadalmam (egyelőre) de hát én ilyenk is idealista vagyok...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka 10 dkg hus egesz nap ? az tokre keves am.. mert igazabol nem ehetek melle gabonat, tesztat sem :( es reggeli? nem ehetek kenyeret sem, ha mar egy nap ettem hust, nem ehetek reggelire szalamit, v. tojast.
Nem lesz egyszeru, foleg h. imadom a tesztakat :( bar most mar 3 hete alig ettem. A reggeli mindig ugy kerek h kenyer es vmi felvagott. szoval ezt sem.
Majd megoldom vhogy :) Mar csak a mozgast kell beiktatni, de a heten nem megyek sehova, igy egyszerubb lesz: mult heten mindennap programom volt..

Dejo, orulok hogy jol sikerult a ruhavalasztas es a tobbi :) Maradjon is jokedved! Megerdemled! :)



Irtam mar az ebredesi homrol, de meg egyikotok sem valaszolt ra :(

Szoval: ha fent van a hom mar 7 napja, az igazolja a h. volt ovulacio ugye? Tehat minden rendben van es van is sargatest termeles egyelore. Ugye?

ma is 36,9 volt, kivancsi vagyok mikor esik le, bar egyelore nem szamitok ra, remelem legalabb kitart jovo het vegeig, es akkor megnyugodhatok h. rendben vagyok egy kicsit.



A hőhöz nem értek sajnos...
Viszont akkor sem hiszem, hogy olyan nagyon durva amit ìrtál diéta. Pl alma sajttal finom és laktató. Vagy jönnek lassan a primőr magyar paradicsomok, az is sajttal,egy csepp ecettel nagyon finom. Végtelen megoldás létezik kenyér és felvágott nélkül. Meg van humusz, vagy kukoricakenyér, atb, az néha pótlásnak különleges. Én is nagyon kenyeres vagyok, de szìvesen belevágnék, hogy elhagyjam, mert nagyon hizlal

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!
Új vagyok még ezen az oldalon, és nagyon sok érdekes dolgot olvastam amit írtatok.
Nagyon szeretnénk a párommal babát, ezért csináltattam egy petevezeték helyre állító műtétet, mert 12 éve sterilizáltak.A doki szerint jól sikerült. Érdeklődni szeretnék, hogy a műtét után ha nem jön össze a baba, akkor a lombik program TB által támogatott-e, vagy saját költséges.
anyuka1976
Hajdűnánás
 
 


anyuka: Üdv. Pont van egy ismerősöm helyreállító műtét után és a lombik (ami egyébként tb támogatott volt) nem sikerült neki, de utány spontán terhes lett.



 
 


Sajtot sem lehet, es kukoricasat sem :) Ossze kell  majd allitani h. mit lehet, aztan majd abbol mit lehet kesziteni :D
Gyumolcsot csak 3 ig ehetek :) nincs tej, joghurt :) most vettem rizsitalt, azt lehet. Meg mandulat, de pl szojatejet nem.
Probalom betartani, de egyelore nehez.



Inci, neked megvan az Aviva 1 konyv?
sikerult letolteni de csak a 66. oldalig van meg.. jelenleg meg nincs a boltban..
Aki eladja meg nem valaszol :(


Csajok, ez a tegnapim( meg a péntekim)!Teljesen be vagyok sózva.Ma megyek dokihoz!

Kép
 
 


Ezster,ez nagyon szépen látszik!!! :)
Látod,minden okés!! :D


Reginand: ha mész tanfolyamra,általában ott helyszínen is meg lehet venni,illetve nem muszáj oda még vinni a könyvet,csak jegyzetelni érdemes a gyakorlatokról (szám szerint),és utána ráérsz megvenni az otthoni gyakorláshoz :)

Én is sürgősen beszereztem,erre ott a tanfolyamon is lehetett volna venni :)
(szóját tényleg érdemes kerülni...)

Anyuka: erre nem tudok válaszolni,érdemes inkább a meddőségi központot megkérdezni,de drukkolok,hogy anélkül legyen baba!

Eszti

Kép
 


Inci,
nem hiszem h. van, mert a csaj direkt szolt h. vigyuk a konyvet...




Ja értem :/ Én is kutattam anno,mert sok helyen nem volt,az ezrediken volt csak :(
ha többen lesztek,úgyis le kell tenni a könyvet asztalra/földre,tudjátok többen ugyanabból nézni,nem azzal a kézben tornáztok, jegyzetelni meg tudsz addig is,én is ezt tettem,a könyv mellé kellenek az instrukciók is.

Eszti

Kép
 


Ja,és a tanfolyamon a könyv elejét veszitek csak át,még arra is alig jut idő a betanulás miatt, szóval a 67.oldalig kell csak,hogy meglegyen,azaz a 18 gyakorlat kell csak,a rövidítettben meg kb. ugyanazok vannak benne,az van a könyv további részében...,meg a sztorik.

a 2.könyv meg nem is kell egyelőre,én azt nem is csináltam eddig,mármint az ovulációs gyakorlatokat,bár talán nem ártana...

Eszti

Kép
 


Kedves Mindenki akik babát szeretnének...

Üzenem ne adjátok fel! Én most 37 éves vagyok, túl egy 7 éves házasságon, sok kapcsolaton
és sosem estem teherbe és nem is védekeztem. Jelenlegi párommal 7 éve vagyok együtt. Sosem védekeztünk és 7 évig nem estem teherbe. De tavaly novemberben mégis megszületett a kisfiam:)
Hogy mi történt? Nem tudni....Ugyanúgy éltük a napjainkat, nem jártam orvoshoz, nem diétáztam, semmi különös. Sőt csak a 13 héten tünt fel hogy vmi más...
Nekünk csoda....De azt gondolom fejbe dől el...Van egy ismerősöm akik 5 éve próbálkoztak és semmi...ma már válnak...nem volt fényes a kapcsolat....a nő nem volt boldog...
Nekik is ajánlottam és nektek is, hogy próbáljátok ki a füves Gyuri bácsi teás receptjét....
Én az orvosok és gyógyszerek helyett vele kezdtem volna...
De így már nem kell, nekünk sikerült:)

Kívánom Nektek is, hogy sikerüljön!!!

Ria
 
 


Ria: gratulálok!
Persze,hallottunk már mi is Gyuri bácsi teáiról,de félek,hogy inkább akkor esélyes csak,ha szervi baj nincs,azaz ismeretlen eredetű a meddőség.

Eddig én se nyúltam gyógyszerhez,természetes dolgokkal próbálkozom,mint krém,torna,barátcserje,stb.,de ennek ellenére semmi...
Remélem nálunk is beköszönt majd a "gólya" :)

Eszti

Kép
 


Kedves Eszti!

Kívánom Neked őszintén! Hogy sikerüljön!!!!
Csak próbálj ne görcsölni rajta....Ne csak erre koncentráljatok....Jön az ha jönni kell


Ria

 
 


Hidd el,ez 8 év után már nem görcsölés! ;) Főleg,hogy itt a 2,5 éves lányunk!

Nálunk szervi gond is van,nem elég a "stresszmentes",görcsölés-mentes életmód :? :(
De azért köszi a drukkot!

Eszti

Kép
 


Hát én sem mondhatnám, hogy csak a gyerekkel foglalkoznék mostanában, mégsem akar jönni. Pedig most furcsa tüneteim voltak, de a tesztem csont negatív. Nem is tudom hanyadik napon vagyok, csak gondoltam tesztelek egyet. Viszont így dokihoz kéne mennem, mert szurkál a hasam. Azt hittem valaki más miatt, de lehet, hogy ciszta lesz inkább.



 
 


Ria, dejo neked! :) en is szeretnek egy kis csodat :)
Gyuri bacsi meregtelenitojet csinalom most, ez a 2. het megcsak.. Egyelore mast nem iszom, csak a reggeli teakat.

Eszter tesztjet meg mindig nem lattam, de mondtam en h. eros lesz! :)

Most viszont mondjatok vmit: ma reggelre felment a hom 37,25 korul van, de reggel ereztem is h. kicsit mintha fajna a torkom. Mintha egesz ejjel tatott szajjal aludtam volna es nagyon kiszaradt, de nem tudom h. tenyleg az e..
betegnek nem erzem magam, levertnek sem, pedig alt. megerzem a hoemelkedest is.. Mindjart ramerek megint, hogy most mit mutat..

Sztm a mensim meg nem jon meg, nincsenek meg a karikaim a szemem alatt, pedig mensi elott borzalmasan szoktam kinezni :)
A mellem meg mintha fajna, de megsem..

Csinalom a dietat is mar fogytam egy csomot: 51,9 voltam reggel, meg januarban 54,6 korul voltam.

Kivancsi leszek a holnapi hore..


Húú Vicky,remélem nem ciszta...

Sajnos az utóbbi időben nekem is egyre többször vannak egyéb fájdalmaim,nekem is menni kéne  vele orvoshoz. :?


Reginand: mikor kéne,hogy megjöjjön Neked?
Drukkolok,hogy ne jöjjön :)

Eszti

Kép
 


@incifinci2:



hetvegere nem varom :) de sztem ez egy betegseg.. mertem most tobbszor is, eddig mindig magas volt, 37,2 az elobb is.. pedig nem is erzem magam levertnek, regebben meg a hoemelkedest is megereztem..
na mindegy, gondolkozom h. elmegyek TP re ha holnap reggel is magas lesz az ebredesi ho akkor mindenkeppen maradok otthon


Vagy elromlott a lazmerő.. nemrég vettem a digitalis helyett, mert az csipog nem szeretem reggel. Folyamatosan 37 et mutat v 37,1 , de en egyaltalan nem erzem magam homelekedesesnek... Most jol kibabraltam magammal hogy lecsereltem egy ilyen @ra a digitalisat... Akkor most az egesz mehet a kukaba..
Jart mar vki igy higanymentes analog homerovel ? Tenyleg elhittem h. megbizhtobb :(

Remelem azert volt ovulacio..


Reginand: nincs sokféle tapasztalatom a lázmérőkkel,sok idő óta először voltam beteg,de most egy hónapig...
Pindur miatt most digit.fülhőmérőt vettünk,szerencsére elég pontos.

Eszti

Kép
 


Mindegy mar, nem is ertem mit gorcsolok rajta :)
most iszom egy jo kis neocitrant! holnapra tuti jobban leszek. A torkom bekrepalt ez tutko, nem csak szarazsag volt :(

Most este mar csak 36.8 36.9 volt.. mindkettovel mertem..


Ezster: voltál dokinál? Egyébként hogyhogy mentél máris? Elvileg még 2 hétig nem látni semmit az UH-on,engem is elküldött a doki,pedig nem is azért mentem,hanem progeszteront szerettem volna :)
Vagy más miatt beszéltétek meg,hogy mész?
Párod mit szólt a teszthez? :D

Eszti

Kép
 


SZiasztok!

Köszi incifinci hogy érdeklődsz!
Elmentem tegnap, nem volt megbeszélve, csak gondoltam van (3 ) pozitív tesztem, és el kell mennem.
De mivel még 1 hete kb negatív volt, és pénteken, vasárnap meg tegnap volt pozitív, meg se akart vizsgálni, mert mondta hogy ugyse lát semmit.
De addig nyaggattam, még megvizsgált, de persze csak vastag nyálkahártyát látott.Ami persze jó, csak én beleéltem magam hogy majd rohanok haza egy uH képpel, amin ott a petezsák.De azt mondta 2-3 hét mulva menjek, annál előbb ugyse lát semmit.Szóval csalódtam picit, de örülök!!!A cicim nő, néha émelygek, elkezdtem vitamint szedni.Remélem 3 hét mulva tehetek fel Nektek képet!
Örült nagyon a párom is, csak nehéz még elhinni hogy ilyen hamar összejött!!!
Hiszem ha látom


Kép
 
 


Akartam is kérdezni, hogy ez normális-e, hogy nem lát semmit, de megelőztél!!!Legalább megnyugodtam!!!!!Köszi Incifinci

Kép
 
 


Gratula eszter :) Es akkor most mar irigyelhetlek kicsit ?:)


Nekem elkezdodtek a gorcsok, igazabol nincs tul koran, de kesobb van mint az utobbi idoben. Ugye azt sem tudom igazan mikorra varom, FF szerint 9 . re :)
A cicim meg erdekes meg mindig, nem erzekeny, hanem mintha izomlazas lenne, de aztan elmulik ..

A reggeli hom meg 36,9 volt, rehat fent van, de volt mar olyan h. megjott ilyen hovel :) de a szemem sem latszik h. holnap megjonne :)


Ezster: előbb is akartam kérdezni,hoyg megbeszélt találka-e,mert emiatt még nem érdemes menni,csak betöltött 6 hetesen :)
Nekünk olyan szerencsénk volt,hogy akkor már szívhang is volt (1 héttel később szokták nézni), szóval 6 hetesen édes kis petezsákos képet fogtok kapni a Picurról :)

óóó,mennyit nézegettük azt "apával" a metrón hazafelé..... :D :D

Eszti

Kép
 


Nekem ma sajnos volt egy kis vér színezetű vmi a wc-papíron,remélem nem jön meg még hamarabb........ :?

Eszti

Kép
 


Kb. 6 nap múlvára nem várom a pé. alapján,+/- 1 nap :)

Eszti

Kép
 


Inci :(

nekem mar jonnek a "fajasok.." de remelem meg kihuzom het vegeig az mar csak 4 nap.



Hát igen, kicsit elsiettem!:):)
A doki is mondta hogy 3 hét mulva lüktetni kell a pici szívnek!Annyira várom!

Reginand! Csak kicsit irigyelhetsz!!!
Én meg nagyon nagyon nagyon  szurkolok mindenkinek!

Kép
 
 


Jo csak kicsit, kesobb meg kicsit jobban :)


Ezster: Szívből gratulálok nektek és nagyon-nagyon vigyázz magatokra :) Remélem nekünk is fog sikerülni, hogy minél hamarabb megoszthassam veletek az örömünket :) Mindenkinek kitartás :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


j reggelt! Megvan az aviva konyvem, vasarnap mar megyek is :) juhejj, alig varom! :D Nagyon bizom benne.
Ma reggel 37 volt a hom es mensigorcseim is vannak.. szoval ma magasabb mint tegnap.


eszter, veled mizu? rosszullet, kv? szag? mell? faradtsag ?

Nagyon fel vagyok dobodva egyelore :D


Jó reggelt!

Köszi Edina!Szorítok Neked is!

Reginand, remélem marad a hőd és elmarad a mensi is!

Rosszul nem vagyok.Reggelente olyan mintha gombóc lenne a torkomba, és az okozna hányingert, de 2-3 nagyobb köhögés, és elmúlik.Szédelgek napközben és reggel is.A mellem olyan tömörebbnek tűnik, mivel alapból kicsi, hamar feltűnt, hogy "kilóg" a melltartóból.Este 9 körül bealszok, de napközben nem érzem magam fáradtnak.Van egy kis krém szerű fehér folyásom, de tényleg kicsi.Többet vagyok éhes, és estére olyan a pocóm mintha puffadnék.
Egyenlőre ennyit vettem észre!Remélem jó jelek.Nem figyelem magam egész nap.Ezek tűntek fel "keresés" nélkül.
De ugye 2-3 hetesnél nem lehetek több.Pontosan nem tudom ugye mert a ciklusaim össze vissza voltak.




Kép
 
 


ja!!!Mi az a: kv? 

Kép
 
 


A kv az a kávé, reggeli kávé szagatol émelygés viszolygás, ilyesmire gondoltam :)

Amugy nem hiszem h. baba lenne, tartok tole h. inkabb ciszta, ugy tudom az is emeli a hot. Reflexologus kerdezte h.nincs e cisztam, vagy voltak e, mert vmit erzett, de nem volt biztos benne. Raadasul a bal oldalon, es nem mondtak legutobb, ami ugyanebben a ciklusban volt.

Mindegy, ugyis ki fog derulni nemsokara :)


jaaaa, gondoltam hogy kávé, csak nem tudtam hogy ez ilyen jellemző tünet, hogy így rákérdezel.
Nem kv-zunk se a férje, se én, szóval nem tudom mit váltana ki belőlem

Kép
 
 


férjeM

Kép
 
 


Ezster: mindenesetre a terhességet az utolsó mestruáció első napjától számold,2 hetes terhesség kb. ovulációkor volt! :D
Azt a dátumot jegyezd meg,mert akárhányszor mész valahova vizsgálatra,mindenhol mindig be kell mondani ;)
Az elején nem mindenkinek vannak erős tünetei,én majd' elaludtam már tesztelés előtti napokban is napközben,elég durva álomkórom volt,aztán meg később éjjel képtelen voltam aludni :D

Ja,és rám a kávé fordítottan hat,elálmosít,de elég durván! Terhesen nekem muszáj volt inni kólát v. kávét (egyiket se ittam azelőtt) orvosi javaslatra,mert nagyon alacsony volt a vérnyomásom!

Eszti

Kép
 


Hát nálam ez szerintem máshogy alakul majd.Január 12 volt az utolsó mensim.Igen, január!!!!
De a hőm meg a nyák szerint a 34.nap körül(febr 15)volt pé-m!És a teszt is ez után 2 héttel(amikor meg kellett volna jönnie)lett pozitív.Bnőmmel is erről beszéltünk, hogy kiváncsiak vagyunk mit mond a doki.

Szóval az utolsóó mensi alapján több mint 7 hetes lennék, ami persze nem reális ebben a helyzetben.
Majd remélem a méretekből kikövetkezteti a doki!Márc.25-én megyek!

Ma észrevettem, hogy csomót iszok, és a hasam már tele, de a szám kívánja.Lehet az elevittől?semmi olyant nem ettem...


Érdekes ez a kávéa dolog.Mik vannak!:)
Mondjuk jobb megoldás, mint vmi gyógyszer!

Kép
 
 


Mivel én lombikos voltam,nekem is mondták,milyen dátumot mondjak ilyenkor az utolsó menstruáció első napjának,de nekem olyan pontos volt a ciklusom,hogy egyezett is szépen,és 40.héten szültem 3 nappal kiírt előtt :)

Szóval val.szeg a pé.-ből 14 napot visszaszámolnak majd,vagy terhesség alatt a méretekből fognak majd néha korrigált kort mondani :)
Mindig írják majd,milyen korúnak felel meg a babó :) Egyébként nem lényeges,csak nem árt majd tudniuk,hogy ilyen késői pé-ből sikerült,nehogy többet várjanak el az adott kornál! ;)

Azért szóltam csak,mert 2 hetes terhesség "nincs" az orvosok szerint,mivel mensitől számolják, tehát vicces,mert mielőtt még pé-d lenne,már majd' 2 hetes "terhes" vagy,korai teszteléskor 4 hetes :D
Mikor nekem is pozitív lett a tesztem,azon mosolyogtunk férjemmel,hogy már csak 8 hónap van a terhességből :D

Eszti

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: