Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy márc. 31-diki céldátummal én fogom nyitni a topicok, de sebaj...

Gyertek, beszélgessünk!


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Na tessék, máris elírtam a címet...

Bár ez is terhességi tünet...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia!
Még csak óvatosan, de csatlakozom. Az én céldátumom márc. 28 :)
De azért még nem merek örülni, mert nagyon korán van ám még, és én nagyon parás vagyok

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 

 
 

Szia!

Igazad van, én is félek, sajnos van már bőven rossz tapasztalatom, de azért reménykedem, hogy most minden jól megy majd. 

Nekem már  a 24. ciklusnapomon egyértelmű volt a tesztem, a mai meg már szinte ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík. Szóval a HCG szintem biztos jó. :)

Neked első gyerek?



Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia, igen, én még soha nem voltam terhes. 30 éves vagyok, és a párommal nem rég (2 hónapja) határoztuk el, hogy babát szeretnénk. IR-em van, ezért is félek duplán. Belinkelem a görbém, nem tudom, te vezettél-e már valaha. űhttp://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 51200_.png

Én két-három nappal a nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat. 17. ciklusnapon volt ovum. 
Jajj, nagyon félek, de megpróbálok pozitívan gondolkodni. Voltam csüt-pént HCG mérésen, meg ma reggel is. A ma reggelit holnap reggel kapom kézhez, abból ki fog derülni, hogy milyen ütemben nő, mert remélem nő méghozzá nagy léptekkel. Holnap okosabb leszek már. Csak tudjak éjszaka aludni.

Reméljük minden renben lesz velünk, drukkolok neked is nagyon.
Üdv
Kata

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Szia!

A görbéd nagyon bíztatónak tűnik! 
Régebben én is vezettem ilyet.

Drukkolok, hogy szép HCG értéket kapj holnap!

Na igen, egy jót aludni én is szeretnék. De  sajnos engem a "reggeli" rosszullétek éjszaka és hajnalban kínoznak :)

Majd  írd meg a holnapi eredményt!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Kata!

Remélem minden rendben Veled, csak nem vagy gépközelben.

Én ma egész jól vagyok, csak a derekam fáj rettentően, meg szédültem egy kicsit. De rosszullét, émelygés semmi. Na most ez jó vagy nem??? 

Boeske

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Boeske!

Hát remélem minden rendben, ma egy picit rosszul érintett a HCG eredményem. Így alakult tegnapra (18. dpo):
14 dpo: 63
15 dpo: 80
18 dpot: 161

Picit többre számítottam és félek. Benne vagyok a referencia tartományban, de jobban örültem volna, ha 48 óra alatt duplázódott volna, és nem 72 óra alatt.
Holnap megyek megint, remélem tovább növekedik.

Amúgy tünetem nekem sincs semmi. Nincs hányinger. A bal cicim bal oldala fáj egy picit. De más semmi.
De ezen azért nem kell aggódnunk, mert még 4+ pár napos terhesek vagyunk, szóval ez szerintem normális. Bár te ezt biztos jobban tudod, te tapasztaltabb vagy

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Szia!

A HCG eredményeid teljesen jók, emiatt ne aggódj!

Na igen, ha valamit megtanultam 3 gyerekkel az az, hogy ha valami nem átlagos, attól még teljesen normális lehet.

A tapasztalat pedig ilyen téren nem ér semmit, mert minden terhesség más. 

Lehet, hogy a magam megnyugtatása végett veszek még egy tesztet, mert orvoshoz aug. eleje előtt nem mennék.

Most nagy dilemmám a következő: hétvégén menjünk-e a Balatonhoz, vagy ne. A gyerekek miatt jó lenne, na de én mit mondjak, miért nem akarok a vízbe menni. Vagy merjek lubickolni? Nem tudom.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Örülök, hogy ezt mondod, a próféta szóljon belőled.
Én aug 1-re vagyok bejelentkezve UH-ra, akkor leszek 6+1napos. Ez egy picit korai sztem, igazából 7. héten mentem volna először, csak a dokim utána egész augban szabin lesz, így legalább azt tudni fogom, hogy van-e petezsák, jó helyen van, ilyesmi. Szívhang gondolom még nem lesz ilyen korán.
Én nem tesztelek, a hőmet mérem, és az az 5 perc reggelente, az kész rémálom, hogy nehogy visszaessen a hőm Túl parázom, igaz?
Vegyél még egy tesztet, biztos sokat erősödött azóta és megnyugszol.

Szerintem nyugodtan mehettek Balcsira, nem? A természetes vizek nem ártanak, inkább a strandokkal, medencékkel, uszodai vízzel kell vigyázni, ott kaphat el bacit az ember lánya. A napra viszont csak óvatosan, mert az amúgy is árt, és most nagyon kánikula lesz. És sok víz, de ezt úgyis tudod:)

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Szia Kata!

Hogy alakulnak a HCG eredményeid? 

Én továbbra is jól vagyok, ami azért furcsa, mert a fiúkkal elég hányós voltam már ilyenkor is. de lehet, hogy most csak később jön a rosszullét, vagy talán meg is úszom.

Holnap irány a Balaton!
Aztán hétfőn felhívom az orvosom egy időpontért.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia, hát én nem tudok jó hírrel szolgálni, ugye a hétfői hcg-m 161 volt, és a szerdai pedig sajnos 160. 
Így nem hiszem, hogy megmarad a terhesség, persze a remény hal meg utoljára...
Most már nem akarok Hcg szintet nézetni a héten, mert csak felesleges izgalom. Kedden azért elmegyek, hogy mielőtt a dokihoz megyek UH-ra csütörtökön legyen egy friss HCG eredmény a kezemben. Ha meg ürül éppen a HCG-m, akkor meg lehet, hogy addigra már vérzés is jelentkezik. Nem tudom, hogy hogy van ilyenkor. 
Mindenesetre mindenképpen jelentkezem, bármi irányú fejlemény van.

Nektek nagyon jó Balcsizást, szuper időtök lesz, nagyon kellemes hétvégét kívánok 

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Jaj, neeeee...

Két eset lehet: vagy mérési hiba, és akkor az UH-n kiderül, hogy minden rendben, vagy tényleg csökken a HCG 
Utóbbi többször előfordult velem is. Ez elég gyakori sajnos. Ez esetben előbb-utóbb vérzés várható.

Azért én drukkolok az első esetért!


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, csatlakozom. 
Július 20.án teszteltem először pozitívat. Március 28 a dátumunk, második baba.
Külföldön élek, itt szültem az első babát is, és itt nem "divat" a sok vizsgálat. Aligha találkozom a 9 hónap alatt a szülésznővel (itt nem a védőnénivel találkozom, olyan talán nincs is  ), és a 2 kötelező uh-on kívül nincs is más.
Október végén megyünk haza, otthon viszont elmegyünk majd 4D-s uh-ra és megnézzük ezúttal mi lesz.
Reggeli rosszullét nincs, remélem nem is lesz, mert Mollyval rengeteget vesződtem.
Kata! Azóta van fejlemény?


Kép

Kép
 


Sziasztok!
Gratulálok Snowball 

Sajnos hétvégén beigazolódott a félelmem, a hőm szombat reggelre leesett, és estére meg is jött. Így elég szarul telt a hétvége, szinte végig sírtam. Pedig tudtam, hogy számíthatok erre, de persze a remény azért élt bennem.
Próbálom felfogni úgy, hogy oka volt ennek, és bízom, hogy a következő hamar sikerül, és velünk is marad. De azért a 2014. március 28-ai dátumot én sem fogom soha elfelejteni, mert nekünk is ez lett volna ha...
Nagyon örülök nektek lányok, és kívánom, hogy mindenkinek gyönyörű szép terhessége legyen. Továbbra is olvasni foglak titeket, lassan biztos egyre többen lesztek itt a fórumon 
Aztán ha egyszer hozzánk is újra beköszönt, mindenképpen jelzem nektek.

Minden jót!
Kata

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Kata! Fel a fejjel, közel álltok a célhoz  További kellemes próbálkozást!

Kép

Kép
 


Sziasztok csajok!Viki vagyok egyik barátnőm mesélt erről az oldalról hogy milyen jó.És ha nem bánjátok csatlakoznék én is hozzátok.Én most tudtam meg pár napja hogy uton van a kisbabuci,bár még csak kb 5 hetes lehet így a netes kalkulátor alapján és 03.30.-ra dobta ki a kibújás időpontját,dokinál még nem voltam.Két tesztet csináltam egyértelmű mind a kettő és már most odáig vagyok érte..Mindenkinek a legjobbakat kívánom!

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!

Én Mara vagyok. Március 2-re kiírva.:)
Ő lesz a 2. babánk, és ő is lombik baba akár csak az első.
Most csak röviden tudok bejelentkezni a telefonomról, mert a gépem szerbízben.:(
Már tul vagyunk a szívhang nézésen. Szerdán már a 10. Heti uh-ra megyek...
Remélem jócsapat jön majd össze!

 


Sziasztok!

Ha nem baj Én is csatlakoznék hozzátok!


Második babánkat várjuk. 26.-án lett pozitív a tesztem, elvben március 27.-e a céldátum. Ma kértem időpontot a dokihoz, de csak augusztus 23-ra kaptam. 
Tüneteim hol vannak hol nincsenek, de semmi elviselhetetlen. Az első terhességemnél ehhez képest minden bajom volt. Bár nem akarom elkiabálni, hisz hol van még a 12.hét. 

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy egyre többen csatlakoztok!

Kata! 

Sok türelmet és kitartást az elkövetkezendő hetekhez. Ez lesz a legnehezebb időszak,amíg újra próbálkozhattok. A statisztikák azt mutatják, hogy ritkán fordul elő ismétlődés, bá az IR nem tudom nem jelent-e plusz kockázatot. 
Mindenesetre nagyon drukkolok Neked!


Mi voltunk a Balatonnál, szerencsére a déli parton, így csak du. 3 óra felé tűnt fel a nagyszülőknek, hogy combig érő víznél nem megyek beljebb. :)
Bár rájöttem, hogy amíg még nem tudtam biztosan, hogy babát várok fürödtem már a Balatonban, egy termálfürdőben, meg a városi strandon is.  Ennyit az óvatosságról. 

Úgy alakult, hogy most csütörtökre kaptam időpontot dokihoz. Kicsit korai, de max. két hét múlva is megyek, ha még nincs szívhang.

Szép napot! Majd délután még benézek.


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Na csak alakul a kis csapat :)

Kinek mikor jelentkeztek az első rosszullétes tünetei? Én is nagyon remélem hogy ezúton megúszom, próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy a kislányom mellett egyszerűen nem engedhetem meg magamnak hogy kidőljek :)

Hogy lehet hozzáadni a topikot a kedvencekhez ? Egyszerűen nem találom 

Kép

Kép
 


Szia Snowball!

Én általában nagyon hamar émelygős-hányós vagyok, de most szerencsére csak émelygés van, és az is elviselhető. Persze még változhat a dolog. 

Van egy ismerősöm, az első három gyerekkel nem sok baja volt, de a negyedikkel hetekig feküdt, mert ha felállt rögtön hányt. Szóval bármi előfordulhat.

Ez az új fórumfelület nekem is furcsa még, én sem találok semmit. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hogy vagytok?

Hogy bírjátok a meleget?

Megtaláltam a "hozzáadás kedvencekhez" gombot. :) Ha bejelentkezel az oldal legalján a hozzászólás sávja alatt, a kék csíkon. :)

Írjatok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sikerült hozzáadnom a topikot a kedvencekhez 

Nekem itt nincs melegem, de nem is nagyon bírnám az otthoni klímát 

Kép

Kép
 


Ma csináltam még egy terhességi tesztet. Muszáj volt meggyőződnöm arról, hogy terhes vagyok, mivel semmiféle tünetem nincs ezidáig. Viszont a pocakom már kezd nőni, főleg estére látszik 

Kép

Kép
 


Szia Snowball!

Az jó hír, hogy nem vagy rosszul. Remélhetőleg így is marad.
 
Na igen, a pocaknövekedés többedszerre jóval hamarabb kezdődik. :) Ezt én is tapasztalom. :)

Én is egész jól vagyok, inkább csak az a fura, hogy semmiféle ételt nem kívánok. Egy kicsit el is kezdtem fogyni. Másrészt azt vettem észre, hogy ha délután alhatok egyet, akkor az émelygés sem olyan intenzív. 

Móni?
Mara?
Viki?

Ti hogy vagytok?


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


sziasztok kismamik :)

szeretnék csatlakozni a csapathoz Én is márciusra várom a 3.dik gyermekem  <3 mégpedig március 11-re :)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia!

Hűha, ilyen biztos vagy benne, hogy fiú lesz?  És a többi gyerkőc? lány? fiú? mekkorák?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


szia Boeske:)

igen bíztos, mind2 terhességemnél éreztem azzonal,hogy kisfiú vagy kislány lesz :) Kisfiam 10 éves,kislányom 3 és fél :) És most is érzem ,hogy fiú Látom neked 3 kisfiad van ,szeretnéd ha most kislány lenne ?:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Boeske te most hányadik hétben vagy pocaklakóval ?:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi: Üdv a csapatban :D Nagyot néztem a neved láttán, mert pont így becézem a kislányomat  Én is érzem, hogy ez fiú lesz, ahogy Mollynál is éreztem hogy kislány. Lehet hülyeség,de mégis így volt :) De látom már nevet is találtatok neki! Meglepődnél, ha kislány lenne?

Boeske: Én pedig mindent felfalok. A sós után édesre vágyom, vagy fordítva. Pedig sosem volt nagy étvágyam 

Kép

Kép
 


szió Snowball :)

ez aranyos,amúgy Zsuzsi vagyok csak a barátnőm nevezett el Nyunyinak :D Nem hüleség azt mondják valaki megérzni Érzem hogy nem fogok meglepődni de természetesen az a lényeg hogy egészséges legyen Épp azt néztem hogy úgye március 11 re vagyok kíírva és a mensim alapján 8 hetes 5 naposra írja a babát,de az uh szerínt a mai napon 7 hetes 1 napos :D na ezen igazodjak ki :D Doki is március 11 re számolta a szülés idejét Nektek szokott szurkálni a pocitok? meg húzodni? na meg ha hapcizok belenyilal,állítólag normális de olyan ijjesztő néha Valaki szed magne b6-ot?:) állítólag jó ezekre a fájdalmakra,görcsökre

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Na én nem mernék tippelni, hogy fiú-e vagy lány. És persze jó lenne egy kislány is a családban, de tulajdonképpen mindegy.

Kb. 6 hetes lehetek, majd csinálok vonalzót.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!


Először is Nyunyi én is üdvözöllek!

Bocsi hogy így eltűntem, csak a párom szabin van és nem nagyon ültem gép elé.

Ráadásul 5 napja beindultak a rosszullétek.  Émelygés, hányinger és undor a kajáktól... emellett viszont olyan falórohamok jönnek rám, úgy érzem ha azonnal nem eszek végem. Már most feljött 1 kg, annyira látszik a hasamon hogy a közvetlen környezetemben már többen is észrevették.
Én se mernék ilyen korán tippelni hogy fiú vagy lány lesz, a kislányommal is csak akkor hittem el amikor már a 3.uh-n is azt mondták hogy lány.

 
 


Sziasztok!


Kicsit ráérek ma... Megjött a laptopom a szervízből, de megy is vissza, mert most meg olyan hangos, mint egy asztali gép. Reklamálunk egy kicsit. :(


Nekem a kisfiammal az orrduguláson a hiperérzékeny szagláson és némi fogmosásnál jelentkező émelygésen kívül más tünetem nem volt, de most eléggé küzdök ezeken kívül még a fémes ízzel is, ami a számban van. Főleg vízivás után jön. Pedig ebben a melegben jó lenne sokat inni. Mivel IR-es is vagyok, így nem ihatok gyümileveket se korlátlanul. Még jó, hogy a Sió elkezdte a light üdítőit gyártani. :D


10 hetes UH-n minden rendben volt. Annyira ficánkolt a kicsi, hogy alig lehetett lemérni. :D Még a doki is megjegyezte! Szerintem tuti kislány. ;) (A fiúk lustábbak...) És már látszott a keze, feje.... Jöv héten már a  12. heti genetikai UH-ra megyek, meg az integrált tesztre. Kicsit izgulok, mert a kisfiamnál nem úsztuk meg az amniocentézist és most szívesen kihagynám az az aggódós részt.


 


Na lássuk változott-e a vonalzóm...


Nem... Majd legközelebb bütykölöm még ;)


 


Sziasztok,

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, bár nagyon-nagyon félve, mert tavaly ősszel volt egy missed ab-om 10 hetesen. Mentem uh-ra nagy örömmel és nem volt szívhang.

Én ma voltam uh-on, persze rettegve, de Istennek hála a baba él és jól van. 34 mm-es és 10 hetes. Remélem most már nem lesz semmi baj.
Szülés dátuma március 2.

Mindenkinek gratulálok a babához, Boeske-nek pedig külön nagy örömmel, jó rég hallottam felőled.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Móni!
Sajnálom, hogy vacakul vagy, de talán a nagy meleg is rátesz egy lapáttal.... És az már nem tart soká.


Mara!
De jó neked, hogy már itt tartasz! Drukkolok, hogy ne kelljen amnio.

Judy!!!
De jó!
Hát igen, az elmúlt két évben dolgoztam, nem fórumoztam, így azt sem tudtam, hogy mi volt Veled.
Sajnálom, hogy Neked is át kellett élned. Na de lényeg, hogy most itt vagy!

Próbálom elhinni, hogy egyszer az életben talán nekem is lehet egy problémamentes terhességem, de azért aggódom rendesen, mi lesz, ha újra baj lesz. 
Jövő csütörtökön megyek UH-ra, egyelőre úgy érzem minden rendben. Szerencsére a fiúk nem nagyon hagynak időt a töprengésre, így gyorsan telnek a napok. :)


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske,

Ezen a téren nagyon egy cipőben járunk, én is aggódok rendesen, hogy minden rendben legyen. Eddig azért, hogy verjen a szíve, most kezdhetem az aggódást a genetika miatt. Ugye Izánál volt amnio a rossz kombi teszt miatt, most ezt megelőzöm és kérek időpontot az Istenhegyi Géndiagnosztikára lepény biopsziára. Pár nap alatt van eredmény és nem kell végigparáznom az egész terhességet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy bepofátlankodok, csak Judy-nak szeretnék örülni! Most láttam a neved a főoldalon, mint új hozzászóló! Drukkolok, hogy minden rendben legyen most Veletek!

Csilla

KépKép

KépKép
 


@csuppancs: "Sziasztok! Bocs, hogy bepofátlankodok, csak Judy-nak szeretnék örülni! Most láttam a neved a főoldalon, mint új hozzászóló! Drukkolok, hogy minden rendben legyen most Veletek! "



Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Remélem minden rendben lesz most.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni ugrottam be. Múlthét szombaton, 7+1 hetesen elment a babánk  Sosem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem, egészen idáig. Napokkal előtte kezdődött a dolog, próbálták bennem tartani a lelket a szeretteim, de tudtam, hogy már nem lehet megmenteni.
Egy darab a szívemből meghalt a babával együtt...

A dolog "jó" oldala, hogy következő menzesz után már próbálkozhatunk a következővel. 

Mindenkinek további kellemes babavárást kívánok, majd még benézek hozzátok az idő haladtával.

Kép

Kép
 


Kedves Snowball!

Nagyon sajnálom, hogy Veled is megtörtént. (Velem 3x is.)
Sok türelmet az elkövetkezendő hetekhez, és csak annyit tudok írni bíztatásképpen, hogy általában a korai vetélés nem szokott ismétlődni, jó esélyed van arra, hogy legközelebb nem lesz semmi probléma. 

Többiek? Hogy vagytok?
Én nagyon várom már a csütörtöki UH-t.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Snowball nagyon sajnálom, kívánom hogy mihamarabb újra összejöjjön Nektek!

Boeske de irigyellek! Úgy érzem soha nem jön el a 23.a amikorra időpontot kaptam a dokihoz. Persze mondja a védőnőm, hogy amíg így érzem a tüneteket biztos minden rendben van bent... de úgyis csak akkor nyugodom meg ha a doki is azt mondja hogy minden rendben. 
A tüneteim állandóak, van hogy reggeltől estig hányingerem van és nagyon fáradékony vagyok. Most hogy a páromnak vége a szabijának, egyedül egy másfél évessel napközben néha igazi kihívás. Főleg a pelenkacsere, az gyomorforgató 
Te hogy bírod 3 gyerek mellett?
 
 


Szia Móni!

23-dika sincs már olyan messze.

Nekem már jó dolgom van, mert nagyok a fiúk. Sőt segítenek is, pl. tegnap elég vacakul voltam, nem mertem elmenni bevásárolni, és a nagyobbik fiam hozott kiflit a pékségből, hogy legyen vacsoráravaló. :)

De emlékszem, hogy amikor a 3.-at vártam, az kemény volt... 

Egyébként nagyon jó a kis korkülönbség,  remekül elszórakoztatják egymást. :) Csak az eleje nehéz.


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Snowball,
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Tudom mit érzel, nem is olyan rég volt amikor én is elvesztettem 10 hetesen. Sok erőt és kitartást kívánok.
Móni,
Tényleg örülj a tüneteknek, mert akkor erős a terhességed. Én tavaly semmit de semmit nem éreztem és hát meg is lett a szomorú eredménye. Most sem volt hányingerem, de rettenetes mellfeszülés és érzékenység az igen. És persze az aluszékonyság az első hetekben. Állva tudtam volna elaludni.
Hamar eljön a 23 meglátod, én meg előtte 22-én megyek 12 hetesre, hát én is parázok rendesen, hogy minden ok legyen. 26-án meg a chorionbiopsziára.
Boeske,
Jól megnőttek a fiaid az tuti. Most nézem, hogy a legkisebb is már 5 és fél éves. Rettentően rohan az idő. Most én is be fogom vonni minden gyermekemet a házi munkába és amibe csak lehet. Szükség is lesz rá, mert tavaly óta suliba is járok és azt is csinálom még a háztartás és a gyerekek mellett. Szóval elkél minden segítség.

Nálunk meg most Barbi benyalt valami vírust múlt héten a strandon, 2x hányt és lázas. Nagyon parázok, hogy el ne kapjam. Délután megmutatom a dokinak, de úgysem csinál semmit vele, főleg ha tényleg vírus.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok Kismamik :)

Üdv a csatlakozoknak Snowball nagyon sajnálom ami történt együtt érzek veled,és kitartás hamarosan ott lesz a pociba a baba Boeske holnap már csütörtök várunk majd a hírekkel Én 5 én megyek uh-ra és én is nagyon várom már ,hogy lássam a kis csodámat És hogy bírjátok ezt a jóidőt ? bár szerencsére ma enyhült egy kicsit és végre fázhattunk kicsit NIncs küzületek valaki aki Békéscsabai?vagy erre van Békésmegyébe?:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Snowball: borzasztóan együttérzek veled! Én minden sikertelen beavatkozás után úgy éreztem megint meghalt valami bennem. De tényleg így kell, hozzáállni! Már nincs is messze a legközelebb ;) És sikerülni fog!


Én már kezdem visszanyerni az energiámat. Pl. most sem kellett kidőlnöm a kisfiammal :D Émelygés st. is alábbhagyott. Viszont néha már érzem, hogy befeszül a méhem. Pedig szedek magnéziumot.


Én most épp azon kesergek, hogy mennyivel kevesebb isdőm van már most is erre a babára, mint az elsőre volt. Akkor állandóan a netet bújtam, meg nézelődtem mindenféle infó után, most meg e-mailben kapom hetente az emlékeztetőt, hogy hány hetes várandós vagyok, és ide is alig jutok el...


 


 


Sziasztok!

Hát, úgy alakult, hogy én is elköszönni jöttem. 7 hét néhány naposan nincs szívműködés, és már kezd felszívódni.
A pakliban ez is benne volt, csak az a bánatom, hogy ilyenkor már kicsi az esély arra, hogy spontán lezajlik a vetélés, valószínűleg műtét lesz a vége. 

Most egy kis pihenő, aztán újra belevágunk.

Mindenkinek problémamentes babavárást!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. Először is, boeske és snowball, nagyon sajnálom, hogy nem maradtak meg a babák. Remélem, mihamarabb újra várandósok lesztek! 

9 hetes és 3 napos kismama vagyok az én számításaim szerint, március közepére várható 4. gyermekünk. Holnap megyek először UH-ra, kíváncsi vagyok, mekkora a babóca. A lányokkal is volt hányás, hányinger, de talán most a legrosszabb. Egész nap émelygek, nálam a reggeli rosszullét egész nap és éjszaka tart... no, de már nincs sok az első trimeszterből, visszaszámlálok... 

Hofeherke, így van ez a többedik várandósságnál, hogy úgy érzed, nem foglalkozol vele annyit, hiszen már ott van az első gyermeked, aki kitölti a napjaidat, addig pedig csak a pocakod körül forgott minden gondolatod. De ettől még nem szereted kevésbé, ez természetes így, és a kis pocaklakó úgy is szakít időt magának, hogy vele foglalkozz, pl mikor a nagy alszik, játszik. A másodikban meg az a jó, hogy a nagyobbal együtt várjátok a kistesót. Többen fogják szeretni a picit, ott lesz a nagytesó neki  Nálunk a lányok már most felosztották maguk között, hogy ki fogja tologatni, ki fogja etetni, ki fogja itatni. (Az unokatesó 8 hónapos, és összevesztek rajta, hogy ki etesse, itassa, így már most jó előre lestoppolták a tennivalókat )

Katica

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron