Új privát üzeneted érkezett!

Hoppá, a vonalzóim lemaradtak 2 évvel, Jankánál másféllel...

Katica

Kép
Kép
Kép
 
 


Boeske,
Nagyon sajnálom a babócát, kitartást a következő hetekhez.Kicsit most félek azért, ez a március nem tűnik túl szerencsésenk. Snowball most meg te.
Hófehérke,
Ez teljesen normális, hogy többedik pocaklakóval nem tudsz annyit foglalkozni, mint a többivel, legalábbis amíg a pociban van.
Én is totál így vagyok ezzel, észre sem veszem és rohannak a hetek. Jövő héten már a 12 hetesre megyek. Szeptembertől meg újra egyetem, abszolut nem lesz időm a kis pocimra. De majd ha megszületik.
Ichtus,
Üdv és gratula a 4. babához Majd gyere mesélj mi volt uh-on. Én is nagyon tükön ülök már, de még 1 hét!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske: Sajnálom!!!


Megvolt a 12 hetes uh. Egy kicsit vastakabb a tökéletesnék a nyaki redő, de még ez is az elfogadható kategóriába tartozik. Remélem minden rendben lesz!!! És végre megvan  az első DVD-k is


 

 
 

Mara
Gratulálok az uh-hoz. Mennyit mondott a tarkóredőre,mert Izánál nekem 2.1 volt,csináltak amniot, de minden ok volt. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok kismamik :)

Boeske nagyon nagyon sajnálom sok erőt és kitartást a továbbiakban! Együtt érzek veled!


Ki hogy érzi magát? Engem baromira kínoznak a rosszul létek,hányinger,undorodom dolgoktól,plusz gyomorégés ,ja és délutánra olyan színten fáradt vagyok hogy csak pislogok,remélem 12 hét után már jobb lesz kicsit!

Hofehérke kedves,de minden rendben ugyi? :) ha azt mondják hogy még belefér akkor minden oké?Én szeptember 5 én megyek uh-ra már nagyon várom hogy láthassam az én kis picurkám

Nektek hogy számolják a heteket? az uh alapján vagy az utcsó menszeszből? nekem uh szerínt 10 hetes most ,de  menszesz alapján 11 ,na ezen igazodjak ki


Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi,
Én jól érzem magam, semmiyen rosszullét nem kínoz, bár engem nem is kínzott az elején sem.
Csak a mellérzékenység volt, az meg is maradt, meg az álmosság az elején, de az elmúlt.

Nekem eddig az uh-os méretek alapján mondták meg, hogy hány hetes, de az első érvényes kormeghatározás úgyis most a 12 hetes uh-on lesz. Amúgy a vonalzómat a menzesz alapján állítottam be.

Alig várom a csütörtököt, annyira lassan vánszorog az idő.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,
Ma nekem is megvolt a 12 hetes uh. Mindent rendben találtak, BPD: 26mm, CRL: 66,6mm, a nyaki redő 1,9 lett.
Egyfolytában mocorgott és integetett, meg rugdalódzott. Nagyon édes volt. Doki szerint a méretek alapján már 13 hetes.

Még a hétfői choriont kell túlélnem és megnyugodhatok egy kicsit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: 2,3 volt a tarkóredő. 3-ig elvileg jó.


Nyunyi: Egyébként minden más adat rendben. :D A fiamnál a hormonokkal volt baj, így nagyon vacak lett Down korra a jóslásuk. Menni kellett amnióra, ahol minden rendben volt, és egészségesen is született :D Csak rengeteg volt az idegeskedés. Csináltattunk volna Chorion boholy mintavételt, de mivel lombik babánk van, azt javasolta a dokink, ne kockáztassuk vele a terhességet. Hátha nem lesz rá szükség.


Nekem tüneteim már nincsenek. :D


 


Szasztok,Bocsika kicsit lemaradtam a dumcsizásból,csak nem tudtam gépnél lenni,Kinek hogy alakul  a babóca?Rosszulléteim nem voltak eddig de vagy 2-3 napja már volt kicsi hényinger meg undor dolgoktól,Dokinál voltam már akkor 6 hetes volt a babóca,petezsák:20mm,baba:3mm szivhang12volt akkor.De tegnap meg volt egy picike barnás a bugyimon ma reggel hívtam is a dokit elmentünk,és aztmondta minden rendben van szépen növekszik már most 8 hetes,petezsák:34mm,baba:17mm,szivhang:150volt.Legközelebb már csak szeptember 20.-án megyek dokihoz akkor lesz 12hetes.Nem tudja valaki hogy kell ilyen vonalzót beállítani?

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok, 
Megvolt ma reggel a chorion mintavétel. Eredmény péntekig várható, majd hívnak. Uh-on minden ok volt, remélem az eredmény is jó lesz. Nagyon kedvesek és profik voltak. 
Jó sokat nőtt csütörtök óta, ma már 73 mm volt, 13+6 naposnak mérték.

És.....úgy néz ki kukacunk van.

Mara,
Ma nekem is 2,3-as tarkóredőt mértek, de az teljesen jó még, ahogy te is mondtad.
Wiky,
Ha rámész a vonalzómra, akkor behozza azt az oldalt ahol tudsz csinálni. Utána a be kell másolni a kódot a profil/aláírás mezőbe.
Örülök, hogy minden rendben van nálatok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Íme 2 kép a kicsikénkről.



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi Judy,de lehet csak én bénázok ennyit,a vonalzó meglenne csak amiket állítgatni kell nem jó
Nagyon cuki a babád.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Na véégre, sikerült de mennyit killódtam vele

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Telòztak a klinikáról, egészséges a kisbabám és most már tuti,hogy kisfiú. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy jo helyre irom e a kerdesemet, annyiban biztos, hogy marciusra varjuk a babat.

Csutortokon voltam a genetikai ultrahangon amire 13+0 naposan adtak idopontot, de allitolag ez is jo ido.

A crl 66 mm volt, es ehhez tarsult egy 3,3 mm-es tarkoredo ertek.
Az orvos felajanlotta a mehlepeny mintavetelt, en nem tudtam elfogadom e, mindenesetre keddre van idopontom, azt mondta gondoljam at.
Meg aznap elmentunk az istenhegyi gendiagnosztika kozpontba, megcsinaltatni a kombinalt tesztet. Az eredmeny negativ lett, eredmenyem 1:670-hez.

Azt mondtak ez negativ ugyan, de kozepes tartomanyba esik.
Ugy gondolom hogy kedden elmegyek a mehlepeny vizsgalatra, ami kizarna a 3 legsulyosabb kromoszoma betegseget.
Es ha igen, utana hogyan tovabb?!?
Mert sajnos ugyan azert az enyem nem hihetetlenul kiugro, mint mondjuk amiket olvastam, hogy 7-8 mm, de megis a hatarertekbol kiesett es azt olvastam hogy a vastagabb tarkoredo utalhat down szindroman kivul szivbetegsegeket is.

Nem ez a lenyeg, hanem hogy egy anyuka be akarta perelni az orvost mert megcsinaltatta 3.5 tarkoredo ertek utan a cvs-t, es negativ lett, majd allitasa szerint minden eredmenye tokeletes lett es ma a 3 eves kislanya ertelmi fogyatekos. Pontos diagnozis: ertelmi fogyatekossag kromoszoma rendellenesseg miatt.

Kerdezem en, ha elmegyek a cvs-re kedden, negativ lesz, elmegyek a 18. Heti uh-ra, jok lesznek az eredmenyeim, majd elmegyek a 21.heten egy sziv uhra, ahol szinten minden jo lesz, es meg van egy negativ kombinalt tesztem is, akkor tenyleg meg igy se nyugodhatok meg??
Nyugodt lennek, ha nem olvasnek arrol hogy vastag tarkoredo ertek mellett nagyobb az esely ertelmi fogyatekossagra.
Nem akarok senkit elkeseriteni meg lelombozni en csak leirtam az esetemet es most fogalmam sincs hogy mit tegyek a 3 napja tarto sirason kivul, elottem a kep hogy a babamnal 1.5 evesen fogyatekossagot allapitanak meg. Ossze vagyok torve, szeretnek egy kis biztatast vagy tapasztalatok jo eredmenyeket hogy magasabb tartoredo ertek utan egeszseges a gyermekuk es nem lett semmi problema veluk.

Elnezest tenyleg a ketsegbeesett uzenetert, nem tudom kihez forduljak, kedden a cvs elott bemegyek a genetikai tanacsadasra, megkerdezek mimdent. De addigis remelem hogy megnyugtat valaki.
Koszonom
zeni87
Budapest XIII. kerület
 
 


Judy:Hála istennek akkor mostmár megnyugodhatsz :)Gratulálok a kis urfiuhoz:)
Hát Zeni én sajnos nemtudok neked se jót,se rosszat mondani még ez az első babám és még nemnagyon vagyok képben ezekkel a dolgokkal.De fel a fejjel,próbálj meg megnyugodni mert ha ideges vagy azt a pici is érzi!Remélem jók lesznek az eredményeid,és nemlessz semmi baj a picivel.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Zeni,
Először is nyugi, mert ha sírsz és idegeskedsz, csak rosszat teszel a babádnak és magadnak.
Másodszor, mindenképpen csináltasd meg a CVS-t, ami szerintem 100%-os. Lehet, hogy csak 3-4 fő genetikai problémát néznek vele, de én biztos vagyok benne, hogy ha lenne más egyéb kromoszómális probléma, azt látnák. Ott azért deléciokat, töréseket és egyéb kromoszóma problémákat is látni lehet.

Az orvostudomány meg nem Istenség, az orvosok pedig nem Istenek, hogy mindent tudjanak és ismrjenek. Az én dokim mondta egyszer, hogy még sok a fekete lyuk, amit nem ismernek és nem tudnak mit tenni ellene. A lehetőségükhöz mérten megtesznek mindent amit lehet annak érdekében, hogy kiszűrjék a betegségeket.

Nem szabad nekiindulni úgy a babásodásnak, hogy mi van ha ez vagy az lesz később. Igen, sajna benne van a pakliban, hogy minden rendben van a babával a pocakban, de később kiderül, hogy mégis van valami. De ezt nem lehet látni előre. Ez olyan, hogy holnap kimegyek az utcára és elüt egy autó. Ilyen az élet, lutri, de élni kell, menni tovább, bízni és bízni és a legjobbat remélni és a legjobbat kihozni minden helyzetből.

Szóval, ne aggódj annyira, azért a 3,3 nem olyan szörnyű, nekem Izával a tarkóredő 2,1 lett, a kombi tesztem meg 1:70-hez. Én is be voltam tojva, de egészséges. Most is 2,3 lett a tarkóredő, most nem csináltattam kombi tesztet, egyenesen CVS-t. Engem megnyugtatott. 

És persze ettől függetlenül még bármi kiderülhet, hogy baj van a májával, a veséjével, szívével etc.....erre vannak az uh-ok.

Nézz pozitívan a jövőbe, ne gondolj rémségeket, egészséges a babád és punktum.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Wiky,
Köszi szépen. Most egy darabig megnyugodhatok, majd a 18 hetes uh előtt megint parázni fogok kicsit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Koszonom Judy!!

Kedden megvolt a chorion biopszia, most varok!
Rettenetes hogy azon agyalok nehogy csorogjon a telefon, mert akkor baj van.

Koszonom a biztato szavakat, erre most nagy szuksegem volt. :)
zeni87
Budapest XIII. kerület
 
 


Zeni,

Nagyon szívesen.Mikor lesz eredmény???
Tuti minden rendben lesz, ne aggódj.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Zeni,
Van már eredmény?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakoznék hozzátok ha nem bánjátok! Bár látom egy kicsit kihalt a topik,de hátha felélesztem:)
Én 35 éves vagyok,gyulai és 11 hetes.Örömmel láttam hogy van itt még Békés megyei:))
Eddig nem mertem írni babonából semmilyen fórumra,biztos értitek....Még most is korainak érzem,de bizakodom azért.Sajnos nem kezdődött könnyen nálam a dolog,8 hetesen kórházba kerültem 10 napra mert véreztem,aztán barna folyásom volt.Néha most is van,nem nagyon kelhetek fel,de nehezen viselem a tétlenséget,az agyamra megy:)) Meg az állandó aggódás,eléggé kikészített.Már úgy voltam vele,dőljön el végre,megmarad-e vagy sem,mert ennél az is jobb ha elmegy esetleg.Napról napra agggódni,hogy mi lesz...Bizony az ember nem erre számít amikor a nagy öröm beköszönt.Ezért is akartam már egy jó kis csapathoz csatlakozni.Remélem jártok erre és jókat dumálunk majd!
 
 


Liger!

Csak bíztatásként írom, hogy én két fiammal is pont így jártam: vérzés, fekvés, vérzés, fekvés hetekig. De mindkettő időre született. :)
Próbáld elfoglalni magad. Én pl. sokat olvastam és kézimunkáztam (hímzés). Gondolj arra, hogy néhány hónap múlva ilyesmire már úgysem lesz időd. :)

Drukkolok!


Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék!Szintén Békés megyéből mi most 14.hétben vagyink,elvileg holnap után tölti a mi kis Bubukank a 14hetet. először marc 21re irta az orvos de multhét hétfőn már 18at mondott.
Rollam annyit hogy 25 éves vagyok,régóta probalkoztunl a babával mire összejött az első de sajnos őt áprilisban elveszitettük igaz csak 6hetes volt de megviselt. Majd 2honap mulva már ismét ott volt a két csíkos a kezünkben.Nagyon megijjedtünk mert elvileg nem probalkozhattunk és ugyéreztem volt már peteérésem igy nem gondoltuk hogy összejönne. De mégis. Az orvos vigyorogva csak annyit mondott mikor elöadtam neki hogy nem gondoltuk volna,hogy így szokott ez lenni!
Az elején voltak hematomaim,most hálisten nincs. Kifeküdtem.
multhétig kellett dupastont szednem.
Igazábol lenne két kérdésem.Az egyik hogy A 12heti uh szerint 26mm BDP ,NT 1,7mm CRL64 mm.
A kérdésem az hogy nem tul nagy a buksija?
A másik pedig hogy érezhetem már Őt mocorogni?Ma mintha bugyogott volna valami 3szor is éreztem.Gyenge volt ezért nem hiszem h gáz lett volna.
Elöre is köszi.
Szép estét nektek.

ditty101
Szarvas
 
 


Szia Ditty!

Persze, hogy érezheted, de az orvosoknak ne mondd, mert nem hiszik el.
A buksija pedig még sokáig aránytalanul nagynak tűnhet a testéhez képest, de ez normáis. Ilyenek a kisbabák.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


sziasztok csajok :)

jó rég nem írtam már de olvasgatni szoktam,bár nem nagy a nyüzsgés :) üdv itt Ditty :)végre egy földi :D

Ki hogy van kismamik? nekem a hasfájáson,húzodáson kívűl minden oké:) megvolt a down szürés minden tökéletes sőt mostmár a vonalzom is képbe van :D uh szerint is 15 hetes a manócska ,és a doki szerínt van rá esély hogy kisfiú ö is annak látta Nektek nincs poci panaszotok? én amióta terhes vagyok fáj a hasam alja,hol szúr hol húzodik,sőt ma már menés közben is kellemetlen volt védönő szerínt nyúlnak a szalagok izmok ezt érzem,de pénteken majd mondom a dokimnak lehet felemeli a magne b6 om :) remélem minden rendben lesz! annyira fura ez a hasfájás az elöző 2 terhességemnél nem volt ilyen panasz bár azt mondják minden terhesség más! Na meg még egy fura dolog ,képzeljétek itt Békéscsabán ha nincs fogadott orvosod(én nem fogadok) akkor a 30 hétig hozzád se nyúlnak ,nincs méhszáj vizsgálat!!!! ez tiszta vicc komolyan mondom!!! azt mondta a védönő ha megkérem a terhesgondozóban a dokit megvizsgál,de magától nem fog Kislányomat pesten szültem ott sem fogadtam orvost mégis havonta vizsgálták a méhszájat stb!

Boeske örülök ,hogy téged is látni,hogy vagy kedveske?

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia!

Örülök, hogy Veletek minden rendben.

Köszönöm, megvagyok. Persze jobban érezném magam, ha még mindig teljes értékű topiktag lennék, de igyekszem mindenben a jót keresni. 
Jó pl. az, hogy megúsztam műtét és kórház nélkül, spontán lezajlott a vetélés. Jó az, hogy már volt is peteérésem. Jó az, hogy végre elküld az orvosom kivizsgálásra, és az már kiderült, hogy nincs trombózishajlamom. És az is jó, hogy a családom nem mondja azt, hogy minek nekünk még egy gyerek, hanem drukkolnak, hogy legközelebb sikerüljön. 
Szóval minden rendben, csak lassan telik az idő.

Ja és hogy pletykáljak is egy kicsit: Snowball bejelentkezett a májusiakhoz. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


szió Boeske :)

nagyon örüök neki,hogy jól vagy,és jól viseled <3 Szuper hírekkel jöttél ,akkor lehet meg is fogant a peteérés alatt vagy kell várnotok ?  Nagyon szuper az is ,hogy Snowbalnak sikerűlt ,tiszta szívből örülök neki:)  kedves neked az elözö 3 terhességed alatt fájt a pocid?

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Igazából nem emlékszem...
De húzódás, és enyhe fájdalom nem probléma. Csak  görcsölős fájdalom ne legyen.

Mi most még várunk 1-2 hónapot. Nyáron még úgysem szültem soha.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok..
Valamiért nem rakta ki amit írtam remélem nem küldöm el kétszer..Eddig telefonról neteztem lehet az volt a gond.
Szóval..Én az elejétől küzdök a hasfájással/húzódással, de a 10.hétig segített a vitamin. A 12.ik heti UH-n megkérdeztem az orvost hogy ott ahol épp ultrahangoz sokat fáj a hasam miért? Azt mondta hogy ott van egy olyan ínszalag ami a terhesség növekedésével nyúlik és ez fájhat. Szóval nőjjőn az a gyerek, nyúljon az ín és csak had fájjon akkor !

Békéscsaba: Hát ezt nem gondoltam volna.Én mikor ott voltama műtéten velem tök rendesek voltak, pedig nem adtunk egy fillért se és nincs fogadott orvosom. Monduj ugy be voltunk ijjedve és magunk alatt hogy teljesen elfelejtettük hogy lehet honorálni kellett volna a kedvességüket(kivéve az éjszakás nővért mert az egy boszi volt) de 2 nap múlva már mindegy volt.

Nem tudom mit írtam még az előbb majd ha eszembe jut írok! Sziasztok!

ditty101
Szarvas
 
 


Próbálom a vonalzót de nem találom hol lehet vajon......

ditty101
Szarvas
 
 


Sikerült!
Csak kár hogy mi még nem tudjuk a nemét...

ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok!

Köszi Böske a biztatást! Kicsit megnyugtattál:)kell ez nagyon, a tapasztalt anyukáktól...
Hála az égnek most minden rendben,kaptam gyógyszert és fekszek,azóta lekopogom nincs gond.
múltkor 1 hét tünetmentesség után elkezdtem többet mászkálni, lehet az volt a gond.
Na igen arra kéne gondolni,hogy később nem fogok ilyen nyugodtan heverészni
csak nekem  mindig más kéne,mint ami van...
Ma voltam a 12 hetes UH-n,ennivaló volt a babó úgy láttam hogy rám hasonlít.Olyan hihetetlen érzés voltminden ok,de ajánlották a 4D-t is.akkor már látszódik majd a neme,megöl a kíváncsiság
férjem állítja h.fiú. kíváncsi vagyok igaza lesz-e!
azért még nem merek babonából vásárolni,tervezgetni.Még 1-2 hónapot várok legalább...
 
 


Ja és Böske,drukkolok neked,hogy legközelebb minden a lehető legnagyobb rendben legyen!Nincs rosszabb egy baba elvesztésénél az biztos!De többször nem történhet meg.

Zeni,remélem minden ok lesz!azért nem olyan kiugró az érték és a kombiteszt is jó!
 
 


Sziasztok! 
Egy 5 perces gondolatébresztő kérdőív kitöltésével nagyon sokat segítenétek egy várandóssággal kapcsolatos kutatásban.Az alábbi linken találjátok:

https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-
lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform

Kérlek töltsétek ki minél többen!Köszönöm! Vigyor
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek én is csatlakozom hozzátok.Az első babámnál is babaneteztem, ott egy igazán jó csapat jött össze és máig tartjuk a kapcsolatot:)
Szóval a második babámat várom márciusra és nagyon nagyon boldog vagyok:)Gyártok vonalzót is és igyekszem visszaolvasni:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!


Én is régen voltam....


Mindenesetre jó hírekkel jövök. Jó lett az integrált tesztünk eredménye, így nem kell magzatvízvételre menünk.
Egyébként jól vagyunk, az egyetlen probléma most, ami még zavaró lehet, hogy a méhlepény rajta van a méhszájon. Egyenlőre nincs vérzés, és még arréb is mozdulhat, de azért próbálok vigyázni magamra. Hátha a következő UH-n már nem lesz ott. :D


Üdv: Mara


 


 


Sziasztok!

Én is csak beköszönni jöttem :P
Jó a pletykaforrás, tényleg májusi babás lettem :) Meg sem jött a menzeszem vetélés után, és máris terhes voltam. És ami a plusz, hogy ikrekkel!!! Sajnos én erről nem is tudtam, csak két napja vérezni kezdtem, megint lezajlott bennem az idejtség, hogy megtörténik megint a vetélés, de kiderült, hogy egy mésik petezsákból szívódott fel az iker, és ürült ki. De a másik jól van, jó helyen van, és 7 mm :)

Néha még benézek majd hozzátok, ha nem bánjátok!

Mindenkinek kellemes pocakosodást!

Kép

Kép
 


Snowball Örülök neked és Gratulálok,vigyázz ám magadra nagyon!Visszaolvasgatom  mindíg kivel mitörténik csak sajnos nemigazán tudok annyira aktív lenni meg írogatni! :( Úgy látom gyűlik lassacskán a kis csapat hát üdv mindenkinek aki nemrég csatlakozott,és jó babavárást kívánok mindenkinek,sok-sok egészséggel,és örömmel!Nekünk megvolt a 12 hetes uh,teljesen rendben van minden,kis cucika volt már vakarta a fejét,meg mocorgott,meg mikor megunta hogy figyeljük takarta az arcát meg fogta a fejét mind a két kezévelA nemét még nemtudjuk pedig kérdeztem a dokit de nem mert rá mondani semmit csak megmutatta hogy miből kéne neki megállapítani hogy micsoda,meg modndta ha most mond rá valamit és később mégsem az magyarázkodnia kéne ami kellemetlen neki.A párom egyből rávágta hogy nemlátjátok,ez fiú,hát ott a fütyije,de én nemláttam :D,De legközelebb ha megyünk már megmondja a doki azt mmondta,már alig várom.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Gratula és minden jót,pihenj sokat Snowball.
Egyre többen vagyunk..
Multhéten voltunk apukával orvosnál hogy ő is láthassa a mi kis Bubunkat. Hát csak ő látta mert az orvos csak neki mutogatott mindent én csak képeket láttam. De végig figyeltem a Párom arcát és olyan boldog volt csak ugy csillogott a szeme. Mozgolodott a pici nyitogatta a száját de szégyenlős. Annyira lent csücsült hogy a sz.csontomtol nem látszodott pocaktol lefelé. De minden ujja megvan a kezén ezt megmutatta. Viszont most várhatunk a 19ik hétig hátha akkor megmutatja mije van.
Megöl a kíváncsiság.
Egyre többet fáj a hasam holnap megyek védőnökhöz majd megemlitem nekik. Biztos Magnéziumot kell majd szedni.
Ti szedtek még valamilyen terhesvitamint?Vagy csak külön vasat/folsavat/magnéziumot?
Valamelyikőtök vásárolt már valamit? Mi jövöhonapban tervezzük hogy bemegyünk csabára a bababoltba. Csabaiak a tesco mögött van még az a bababolt?
További szép napot nektek. üdv

ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok:)

Azt hiszem sikerült tesónak is vonalzót készíteni:)Kipróbálom

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Eltűnt Lucáé:(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Próba

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok:)

Ki, hogy érzi magát?


Hófehérke, nekem is ott van a lepény a méhszájon, de nagyon bízom benne, hogy ahogy nő a méhem, elmozdul.Neked mit javasoltak ezzel kapcsolatban?


Wiky, köszönöm az üdvözlést


Ditty, hasfájás elmúlt már?Mit javasolt a védőnő?
Én Elevitet és magnéziumot szedek.Elevitet sem minden nap bevallom őszintén, csak amikor eszembe jut:)

Ha van időtök, írjatok csajok:)


picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!
A hasfájás elmult. Inkább csak néha néha fáj picit. De nem állandoan és nem annyira mint a multkor. A védőnők szerint nyulik az inszalag nő a méh. Hát szerintem meg nem azért. Hanem mert nem szedtem a vitamint már 5napja mert elfogyott és mindig elfelejtettem bemenni a patikába. Ha eszembe volt épp pénz nem volt nállam. Apa kezeli a kasszát. Ő a sporolosabb igy biztos nem költök olyanra amit majd megbánok.
Szoval mihejt vettünk vitamint és elkezdtem szedni másnap estére már szinte elmult. Ugyhogy az volt a baj. Azota se fájt ugy mint akkor. Na meg kiderült h felfáztam. De hogy hogyan hol és én mért nem vettem észre nem tudom. Csak a védőnök talaltak gennyet a vizeletembe. Azota az is rendben van hálisten.
És azthiszem egyre többet érzem mocorogni. Mikor hanyatt fekszem a méhemnél olyan érzés mintha kavarognának a beleim. Főleg apa hangjára ill zenére. Most is mintha forgolodna. Olyan jo bárcsak egyértelműbben érezném. Ha ülök akkor is érzem néha föleg evéskor. 2hét és megyek ultrahangra. Jupi ugy várom. Hátha megmutatja magát. No meg persze hogy minden rendben van.
Na megyek pihenek.
Puszi nektek!
Ti érzitek már mozogni amugy?

ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok Kismamik!!!!Először is nagyon gratulálok Mindenkinek a kis Pocaklakóhoz!!!!Én nem tartozom ide, csak én is egy évvel ezelőtt ehhez a csoporthoz tartoztam, 2013. március 15-re vártuk Nóra babánkat, de ő másképp gondolta és már február 12-én megérkezett!!!!Olyan jó nosztalgiázni!!!Mindenkinek jó babavárást kívánok!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szijasztok csajok!Kivel miujság?Tegnap megtudtuk hogy kisfiunk lesz :D Nálatok tudni már?

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!


Valamiért telefonrol nem tudok ide írni...:(


Szóval, először is Gratula a  kisfiúhoz!


Irigyellek hogy te már tudod a nemét! Nekem oly mindegy csak tudjam már, megöl a kíváncsiság. Ha minden igaz kedden 22,én megtudjuk akkor megyek orvoshoz. Megkaptam az afp eredményét, a védőnők szerint tökéletes, hétfőn megyek is érte.


Nagyon izgulok, mert már második napja nem igazán mocorog Bubu. Vagyis nem érzem. Eddig is csak sejtettem hogy Ő csinál olyat mintha a tele holyagomban mozognának a beleim(talán ez fejezi ki mit is éreztem) de most már tegnap óta nem..Igaz reggel meg este lefekvés után mintha éreztem volna, de oly haloványan és csak egyszer...Kicsit aggódok.Igazán mozoghatna már ugy rendesen hogy tudjam minden okés odabent...Remélem kedden jó híreket kapok.


Holnap még dolgozok egyet, és akkor legalább telik az idő nem rágodom annyira ezen.


Ma megnéztem az egyik csatornán a Marley meg én-t és mikor Jenifer anistonnal közölték hogy nem ver a picijük szive elkeztem bőgni. Olyan ismerős. Mondjuk nekem anno csak annyit mondott a doki hogy sajnos már nem lát semmit. Se petezsákot se embriót. De hirtelen előntött a bőgés..Ha tudtam volna hogy ez egy ilyen film nem bőgöm dagattra a szemem..


No hát velem/velünk ennyi történt.


Remélem kedden is tudok valamit mesélni, ha mást nem is csak annyit hogy jol vana  pici. Már sokszor az sem érdekel ha szülésnél tudjuk meg a nemét, csak tudjam hogy jol van mindig.....


Puszi nektek.Remélem nem lomboztam le senkit


 


ditty101
Szarvas
 
 


Köszike,Hát engem is majd meg ölt a kiváncsiság hogy mi lesz,de a lényeg hogy egészséges legyen.Lassan megmondják már neked is.Nekünk még nincs meg az AFP eredménye de találn már jövőhétre megérkezik.Mi magánorvoshoz járunk és minden alkalommal 3D-be meg 4D-be nézi a babát.Én sajnos még nem érzem ahogy mocorog pedig az ultrahangon is ugy rugdosott meg ugrált,mocorgott és nem éreztem semmit pedig igencsak aktív volt.Lefotozni se engedte magát normálsan mert mindíg elfordult meg takarta az arcát.A doki szerint úgy csinált mintha nyomná a gézpedált meg kormányozna közbe,trombitálna,számolgatott a kezével vagy csak nézegette :)De már alig várom hogy érezzem őt azért nyugodtabb lennék ha napközben érezném mitcsinál,meg akkor biztos nincs gond ha bugizik :) Hát a védőnö nekem mondta hogy az első babánál nehezebben venni észre ahogy mozog,ugy mondta nekem hogy 18-20 hét között szokták érezni az anyukák először.Ha már második baba akkor hamarabb.Hát én próbálok mindíg pozitívan állni a dolgokhoz,sokal rosszabb ha idegesítem magam meg aggódok,ezt érzi a baba is!puszi,mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!Minden rendben van.Mozog,izgaga,és utálja az ultrahangot.Annyira hogy az orvos nem merte biztosan kijelenteni hogy kislány.Nem látott semmit a lábaközt de mivel nem mutatta meg magát pemierplán és a köldökzsinor is odalogott igy szerinte majd következö ultrahangnál meglatjuk. Apával megbeszéltük megyünk 4dre ugyh. csütörtökön kérek időpontot.
A gép szerint 300g a sulya.ésméretei alapján 4nappal idösebb.
Minden tökéletesen rendben van.
Jaj akkora kő esett le a szivemröl. A doki szerint 1hét és biztosan fogom érezni a mozgasat.
Alig varom.
sziasztok

ditty101
Szarvas
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: