Új privát üzeneted érkezett!

Ditty:Na látod hogy nincs baja,lehet lustálkodott csak :)

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Igen Hála az égnek..


Ma már nem lustizott.


Apa hangjára olyat bugizott reggel. Szereti az apját már most:)


ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok, én is csatlakoznék, bár nem ígérem, hogy sok időm lesz fórumozni. :) Márc.10- bp, Szt.István kh - ha valaki még jön és szintén itt és akkortájt, örülnék! :)



 


Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok
Andinak hívnak 19 hetes vagyok  Március 23 ra várjuk első kisfiúnkat!
Nektek Hogy zajlottak eddig a vizsgálatok?Valakinél volt esetleg ciszta a pici fejében?
Én 2 hete érzem a mozgását a picinek..van hogy nagyon aktív de van hogy alig érzem hogy mocorogna.

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Az a  ha szereti az apukáját! :)
csibic és bandyka 84 üdv a csapatban csajok :)
Már én is érzem pár napa hogy mocorog de még nem olyan erősen meg inkább este vagy reggel mikor pihizünk még... :) Nálunk eddig minden rendben zajlott,semmi prbléma nem volr emélem nem is lesz,holnap megyek a védőnőhöz ideadja  az AFP eredményét ha megjött már.Aztán jövőhéten meg pénteken megyünk a dokihoz ultrahangra már nagyon várjuk,olyan jó nézni ahogy fejlődik,meg látni a kis vicces produkcióit :)

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Hol fogsz szülni wiky22 ? Örülök hogy nállad minden rendben megy:) Nállunk is mostmár  csak sajnálom hogy egy orvos miatt ennyit kellet idegeskednünk aki csak ijeszgetni tudott.. 
Minden eredményünk jó volt nekünk is mi az integrált tesztett csináltattuk.Tudni már mi lesz a csöpséged? 

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Köszi:)Hát sokszor íjesztgetik az embert és ok nélkül ráadásul!Ózdon fogok Fábián Imre doktornál,itt a környéken őt dícsérik nagyon,És mi is megvagyunk vele elégedve nagyon,rendes doki.Kazincbarcika közelebb lenne de ott hentesek vannak,rosszabb mint a vágóhíd :D Igen tudjuk már 16 hetsen megmondta a doki hogy 100% hogy kisfiú.Tegnap megjött az AFP eredménye is minden renbden van hála istennek.Milyen az az integrált teszt?
Bandyka 84 Te hány hetes vagy már,nektek tudni már hogy mi lesz  a baba?Választottatok orvost vagy szülésznőt?

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


wiky22 én 19 hetes 3 napos :) kisfiú nekünk is:):) az integrált teszt az egy fizetős teszt 94% -os ezért választottam ezt down kort szüri ki 2 fázisból áll 12hetesen és 16 hetesen volt egy -egy vérvétel és ezt öszevonva adja az eredményt közel 94% -os !Én Pesten élek és a soten szeretnék szülni..kedves barátnőm ajánlott szülésznőt és orvost akikkel ezután fogok beszélni...szülésznőt mindenképp szeretnék fogadni!
Te sokat aggódsz a babádért? Engem néha elkap a riadalom és sok butaságra gondolok..:S
Alig várom hogy a kezemben legyen akkor fogok teljesen megnyugodni...nekünk a pici fejében találtak 2 cisztát amivel elküldtek genetikushoz magzati szív ultrahangra ahol minden rendben volt ...a ciszta felfog szívódni de akkor is aggódom  De próbálok pozitívan hozzá állni és hogy minden rendben lesz
Neked nagy már a pocid?Mennyit híztál eddig?

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


bandyka84 Gratulálok a kis fiúhoz,Neve van már?Hát néha elkapnak engem is ilyen hülye riadalmak,és sokszor aggódom érte,de próbálom úgy felfogni a dolgokat hogy eddig sem volt vele baj az eredmények teljesen normálisak és nem is lessz semmi ezután sem :) Hát ezzel én is így vagyok hogy alig várom már hogy a kezemben legyen és csak akkor múik el majd az aggodalom,de majd jön egy másik majd mikor kezd cseperedni nehogy beteg legyen,meg óvni majd mindentől,..... :D Eddig 4kg híztam hát elég nagy a pocim,sokan mondták már nekik nem volt ekkora ennyi idősen.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


wiky22 Köszönöm én is gartulálok nektek a kisfiúhoz:) még nincsen neve vannak ötletek de még gondolkodunk 
Az pont jó 4 kiló én is ennyinél tartok:) Nekem is gömbölyödik rendesen ...már hason nem alszok..:S:) Mikorra írtak ki? És ti találtaok már nevet a picinek?

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Még mi sem döntöttünk vannak ötletek pl: Bence, Levente, Patrik
Március 30-ra írtak ki minket,de majd meglátjuk a baba hogy gondolja :)
Én még így félig hason tudok aludni ha a lában között van egy takaró összegyűrve :D
Ti ásároltatok már a picinek valamit?Nekünk a kiságy már megvan meg ma is megyünk majd vásrolni itthonra aztán nézünk neki is pár dolgot,elég hosszú a lista amit összeírtam neki,apránként jobb megvenni szerintem mint egyszerre.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Engem március 23 -ra..:) ma voltunk szülőszobalátogatáson, fogadtunk szülésznőt...hát egy tündérni a nő:) kicsit sok volt az információ ...mindent megmutattak mi hol hogyan történik kicsit ockodok a korházaktól de a lényeg hogy mindne rendben legyen majd:) Mi még semmit nem vettünk neki majd egy 2 hónap mulva elkezdjük pár apróságunk van már de igen hosszú a lista:)
Te érzed már a mozgásait a babának? Szoktál beszélni hozzá?
Ma mondta a szülésznő hogy ne simogassam sokat a pocakom mert nem szabad sokat sokat..

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Na az tök jó, mi még nem néztünk szét a szülőszobán :) Én már 17 hetes korunk óta érzem,de egyáltalán nem úgy ahogy olvastam meg mondta a védőnő is hogy pillangó rezegtetia  szárnyát meg buborékozik hanem szabályszerűen rúg vagy kitudja lehet boxol :D de eleinte csak inkább este vagy reggel lehetett érezni ahogy rúg egyet kettőt,de már most egész nap lehet érezni ha mocorog.Szoktam beszélni neki néha,miért nem lehet én szoktam :D
Te érzed már ahogy mocorog a pici?

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


hehe kis boxoló lesz lehet:):):) Én is érzem én úgy mintha buborékok pukkanának ki meg látszik is mikor bökdös :) nagyon cuki imádom igen sokat érzem nagyon:) Majd ha történik valami ird meg :) én is írok majd:)


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Nem kizárt hogy boxoló lesz vagy valami más küzdősportos :D
Mindenképp írok majd :)

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!
Ujjoncok köszöntelek titeket.
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem vannak olyan ijjesztő napok mikor alig mocorog. épp csak bejelentkezik. Mikor pihenek főleg akkor. De azért már látni néhány rugását ill ütését. Tudom sokszor hol a buksija és a popija. Sokat fekszik átlósan. Ha állok akkor ugyérzem Bukfencel,kinyomja magát tök kemény a hasam de nem keményedés mert azt már éreztem egyszer kétszer akkor annyira ráfeszült a babára a hasam hogy kivehető volt hogyan helyezkedik el. De amikor egy nap csak este érzem megijjeszt.
Gondolom a mellső fali lepény miatt nem érzem állandoan.
Én 1,5kg hizasnal tartok. De mikor a védőnökhöz megyek 0. Érdekes hogy itthon latom napril napra a kilok valtozasat. Mielőtt megyek a védőnökhöz nem szoktam enni mert pont ugy jött ki a multkor is hogy elötte vérvétel éhgyomorra és utanna megyek egy ora mulva méreckedni. Nincs idöm enni mert közbe mindig elintézek mindenfélét.
Szerintem lassan rámszolnak hogy hizni kéne,pedig eszek rendesen csak nem többet mint nem terhesen.
12.én megyünk 4Dre. alig varom. 22hetes lesz akkor remélem nem lesz gond hogy hamar megyünk annyira megörültem mikor mondtak hogy 2hét mulvara tudnak időpontot adni. Sokan mondtak hogy 1,5honapra kaptak csak.
Aznap fogjuk megvenni a kisagyat is. Ruhákat már kaptunk meg vettem is parat. De lesz még mit venni.
Mi sem akarjuk egyszerre megvenni a dolgokat. Szépen apránként.
Mindenkinek szép napot!

ditty101
Szarvas
 
 


Szia kedves Ditty 101!

21 hetes leszek és 3 hete érzem őt...egyre többet erősebben..én szinte reggeltől estig érzem hogy mocorog de vannak pár órás szünetek és volt egy egy nap mikor alig...szerintem ezért ne aggódjunk:) Biztosan alszik sokat és pihen...Nekem sokat feszül huzódik a pocim neked is?szedek magne b6 -ot de akkor is érzem sokszor mintha már semmi sem férne belém...Mi is most megyünk 4d re kb 2 hét mulva..:) nektek eddig minden vizsgálat jól sikerült?Mi csak 2 hónap mulva kezdjük el a nagyvásárlást:) ruhácskák vannak már turiztam kaptam és vettünk is .kicsit sokszor bajban vagyok miből mennyit mert túl sokat sem szeretnék hiszen nagyon gyorsan nőnek :)De hosszú a lista az biztos..


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


@ditty101:



Szia!

Bocsánat,még "újonc"vagyok én is ezen az oldalon,de én is ezért addódtam többször hogy nálam a terhességet kis túlsúllyal kezdtem 75.,aztán fogytam 7 kilót 68ra.és most meg alig növekszik a súlyom,reggelre 1,estére 2kiló plusz.
Azt olvastam többeknél akinek van túlsúlya nem baj ha elösször nincs annyira súlynövekedés,mert van tartaléka.A babám jól van szépen fejlődik,szóval ő gyarapszik rendesen
Én most vagyok 20 hetes.
Én pont ma voltam a védőnőnél,és mondtam neki hogy mennyire kell már érezni,mert én sem érzem olyan vadul,mint esetleg más ahogy mondja a sajátjára.
Persze érzem,inkább esténként,vagy reggel.meg napközben néha.
De azt mondta a védőnő,hogy még ez nem baj,csak később lesz erősebb,és több.
Akkor meg nyugodtam kicsit.
De látom akkor nem vagyok egyedül,ezekkel a dolgokkal!
Az én kisbabám,az ultrahangon állandóan mocorog,nyújtózik,emelgeti a kezecskéit,ásítani is szokott sokszor,az olyan édes
A szívhangot hallgattuk abba is be mozdult
Alig lehet alá nézni,úgy hogy én még nem tudom pontosan,mert elösször kislányra való jel volt,most kisfiú,de már remélem legközelebb meg tudjuk,ha meg mutatja magát,mert olyan jó lenne tudni már

Valai tudta már pontosan 20 hetesen hogy milyen nemű a gyermeke????:)

Szép estét Nektek!Sziasztok:)
 


Szija Fiore001 :)
Mi már 16 hetesen tudtuk hogy 100%kisfiú,most voltunk 19hetes ultrahangon ismételten fiút mondtak de lehetett is látni a doki szerint  hímvesszőt meg a zacsikat :D
Én annyira nem igazodtam el rajta:D
Ultrahangon nekünk is mocorog meg rugdos,de énsem érzem mindíg leginkább este akkor beindul rendesen és ez azért van legalábbis nekem ugy mondták mert napközben teszed a dolgod mész ide oda és elis ringatod a mozgásoddal,kisebb a helye is állítólag mozogva mintha feküdnél,meg akkor nem figyeled úgy őt mintha pihennél.De ettől nem kell megíjedni szerintem.
Meg azt javasolták még nekem hogy ha nagyon aggódnék doboljak az ujjaimmal a pocakon arra biztosan felkel :D
Szép Napot nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!
Bocsi h nem irtam meg a 4d eredményét....annti dolgunk volt rohanas ide oda melo....
Szoval 100% hogy KISLANY!
Én olyan boldog vagyok. Ha kisfiut mondanak akkor is...
Lattuk a nuniját. Nagyon édes volt mint egy kis dáma keresztbe rakott labakkal,kinyujtva taposott a sarkával, takarta a pofiját kis szégyenlősen..Ásitott és csuklott is. Egy élmény volt.
Azota is hol jobban hol kevésbé mocorog. Néha elég fura helyeken szoval van játszótér még bőven.
El se hiszem hogy kislany lesz...Azthittem hogy fiu,mert annyi minden utalt kislanyra hogy tuti megviccel minket mőrfibácsi.
A párom arcára volt irva a boldogság büszkeség és az elérzékenyülés egyszerrw. Pedigfiut akart. De olyan áhotattal nézte a monitort..Mondtam is neki hogy a kis hercegnőd szegény csakbologatott.
Jövőhéten megyek cukorterhelésre...Kicsit félek megmondom őszintén..Amugyis tűfóbiám van. De h 3szor vegyenek egy délelőtt....csak ezt éljem tul.....
Tegnap este felkeltwm arra hogy afterparty van odabent. Még soha nem keltem fel a mocorgásra. De ugy feszitette a hasamat hogy csuda..olyanokat rugott tuti nem tetszett a poz neki mert fordultam egy párat és abbamaradt. Demeglepő volt...
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nallam elkezdtek a hormonok működni. Állandoan huncutat álmodok és hancuroznék eddig kofejezetten nem volt kedvem hozzá....Azthottem nem is lesz. Időbe indult be amiről annyit hallottam....
Olvastam a gátizom tornárol ti használbifogjátok?Akik.ek nem első baba és proválták már irnátokrolla?
Elöre is köszi.
Bocsi kicsit hosszura sikerült.
A félelmeinkről meg annyit h tuti mindenkinek megfordultak ezek a fejükben.
szép napot nektek.Sziasztok!

ditty101
Szarvas
 
 


Ja új hír....híztam...:( 2 kgot.....

ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok lányok!!

Valaki beadatja vagy beadatta az influenza elleni oltást?
Tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban!

köszi minden infót!!:)

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Sziasztok,Látom jól ki van halva a topik,
Bandyka84:Én nem adattam be a baba előtt sem semmilyen oltást,most sem fogok,inkább eszek jó sok gyümölcsöt,zöldséget,meg szedek vitamin mellé.Én nem voltam beteges eddig sem,remélem ez most sem fog változni.Na és kinek hogy alakulnak a pocakos napjai?Nálunk minden rendben a pocak nő rohamosan,Patrik bébi aktívan élni mindennapjait a pocakban :D Már látni a pocakon ha ugy mozog hogy kidudorodik,Legközelebbi ultrahangnál már csináltatunk babmozit is,Lassacskán már elkezdek várolni magamnak dolgokat a korházba hogy minden kész legyen csak fogni kelljen a táskát és indulni.....Jók egyetek,Vigyázzatok magatokra,És ha jönnék már fel ide akkor Kellemes Ünnnepeket Kívánok Mindenkinek.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!


bandyka én soha semmilyen plusz védőoltást nem adatattam be magamnak. Most hogy babánk lesz sem teszek másképp. Nem mondom hogy nem hiszek bennük mert persze értem én a lényegét, de sose tudhatom mikor van eléggé toppon a szervezetem hogy ne essek bele nagyon.


Pocak nálunk is nő, már egy ideje kintről is látni..Reggelente felkelt, már oldalt sem teccik neki.


Ja igen kórházi csomag...Hu hát már vettem pár dolgot de még nem mostam ki illetve pakoltam össze... Azthiszem ez újévre marad.


Szintén Kellemes Ünnepeket kívánok!


ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok!
Ditty, én az első kislányomat várva mentem intim torna tanfolyamra, gátizom és mindenféle ottani izom edzését tanultuk és nagyon jó, azóta is használom, pl.ha aranyeres problémák kezdődnének, vagy ha egy kis pezsgésre vágyok azon a területen (ülőmunkától eléggé el tud zsibbadni ugye)... szóval mindenképpen érdemes, próbáld meg, ha teheted. Nekem a szülésnél anno sajnos nem tudott segíteni, mert megcsászároztak toxémia miatt, de sokan dicsérik. Rugalmas gátizom=kevésbé sérülékeny, hamar gyógyuló gát. :)

Szóval hogy érzitek magatokat így Karácsony felé közeledve? :) Ki hol fog szülni? Van esetleg, aki a Szt.Istvánban tervezi? 

Van most egy akció, amit a figyelmetekbe ajánlok: a papaya babaruha üzlet 50%-os engedménnyel árulja most a készletét, rugik, bodyk, és mindenféle babás ruhanemű - pl.rugdalózó 1350 Ft... ha jártok a Maglódi út felé, most érdemes beugrani a raktárukba. 




Kép

Kép
 
 


Sziasztok!Kivel miújság,hogy telt a karácsony?Készülnek már a babaszobák ?:) Mi jövőhéten pénteken megyünk babamozira,már nagyon várjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Sziasztok!
eladásra kínálok gyönyörű kislány ruhákat.mind elsőkézből való,szépek,megkíméltek,
next,brendon,baby club..

36 db rövid és hosszú újju badyk (56-62-68) pár db ujjatlan is van benne.250 ft/db,ha egyben elviszed 5000 FT
rugik 400 ft/db
sapik(pamut) 200 /db
átmeneti overál,(tavaszra,vékonyabb) 1200 Ft szinte új..
kispulcsik 600 ft/db
szoknyák
szettek

ha bármiben tudok segíteni,kérdésed van pü-be megbeszéljük.


 


sziasztok!
Wiky:Az ünnepek gyorsan teltek. Sok sütivel és rettenetes gyomorégéssel. :( neked?
Babamozi.De jó! Párom nyaggat hogy mi is menjünk megint. De már nem akarózik. mire kapunk időpontot 3hét minimum és bele se fér a képbe. Ugyis nemaokara mar lathatjuk. Persze megnézném megint de olyan unszinpi volt a doki... Probaltam felrakni 4d képet ide de lehet nem sikerült. Nektek mbiztos gyönyörűen kivehető esz majd a pofija mert mar elég nagy. Majd rakj fel fotot.

Nem tudom ti hogy vagytok vele alig tudok aludni. Este akkora buli van hogy szörnyü. muszaly vagyok sétalni mert nem tudok tőle audni. Vagy a savam nemhagy.

Hasizom szétnyilasrol hallottatok már? Lehet tenni valamit ellene? Szerintem nekem az van. Rettentöen nyilal a ködököm felett mellett néhány mozdulatra,mikor allok akkor is érzem. A böröm nem repedt meg de olyan mintha késsel vágnának épp. Pénteken megyek védőnőkhöz majd megemlitem. Gyakorin kérdeztem rá ott irták hogy talán az. Nem is hallottam ilyenről eddig. Ja meg lett egy viszerem. Soha nem volt még, de nem ütöttem be mégis lila hurka van a bőröm alatt gondolom az az. Fáj meg viszket. Cjaj asszem kezdek a terhes időszakba lépni.

Mi 7.én megyünk a 30. heti uhra. Alig varom. Nem egy babamozi de már 8 hete nem láttam a kicsikém. Nagyon kivancsi vagyok mi lesz.
Kelengyével ki hogy áll? Nekünk még mindig nincs kiságy....:( Mostmar lassan ideje lenne.
textilpelus,ruha,babakocsi,b.hordozo,orrszivo fésü hőmérö megvan. Mar csak kád,bőrönd,ágy kell meg egy két aproság... Aztan mosas vasalas.... majd januarban.
Mindenkinek Boldog Uj évet Kivanok előre is!

ditty101
Szarvas
 
 


Sziasztok kedves lányok! Elöször is BUÉK!!:)

Most vagyok 29 hétben,4hete voltunk 4d isés a ciszták a baba fejéből teljesen felszívódott:):) Olyan jó volt látni:) minden rendben volt akkor volt 745gramm a kisfiúnk...:)
Sajnos én már 1 hónapja nem alszok főleg éjszaka jön rá disckó nyomja ki magát meg rugdos olyan erővel hogy fel is kelek rá...főleg ha oldalt fexem mert azt nem szereti a hátamon meg alig kapok levegőt..sehogy sem jó:) és még van 11 hét.
Eddig 13 kilót híztam de lesz az 23 is:):):) Nekem sokat fent van  a baba nappal éjszaka is...aktív kis legény:) 
Még csak ruhái vannak de hamarosan mindent beszerzünk..
7-én megyünk ultrahangra...:)Mi az egyes számú női klinikát választottuk..Akit választottunk szülésznőt egy angyal ..:)
És ti lányok hogy vagytok?
Kine mekkora  már a babája?



Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Teszek fel pár képet magunkról:)

Kisfiam Én Én

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


B.U.É.K.!
jaj de jo bandyka ezek igazan jo hirek! a fotok nagyon jok. Majd megprobalok én is felrakni. Szép a pocakod,csinod kismama vagy. Hát nekem nincs ekkora pocim illetve nem is ilyen gömbölyű.néha mar félek nem fejlődik rendesen a baba. de csak nincs baj. én 5kg nál tartok. Ami nem is baj mert amugy is tulsullyal kezdtem.
Most épp az oldalamon fekszem és le sem áll. Toporzékol a bordam alatt.
Ugyanigy vagyok mint te,háton se jo mert feszül nyomja magát oldalt meg megintcsak rukapál. Sétalni kell vele. Nagyon rosszul alszunk.
Nagyon varom a 6-7.ét hogy láthassam. majd megirom mi volt.
sziasztok

ditty101
Szarvas
 
 


Kedves ditty101!

Ne gondoljol ilyenekre dehogynem fejlődik semmi köze a pocak méretének ahoz hogy fejlődik:)Ha baj lenne már rég tudnád!!Biztosan nagyon jól van és a sok mozgás a jólét jele:) inkább ilyenek legyenek és ne aludjunk 
Biztosan te is nagyon csinos édes kismama vagy:)oké írd meg mindenképp...várjuk:) mi is 7én megyünk várom én is.szép napot mindenkinek:)


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Wiky 22 majd tegyél fel képeket:) örülök hogy jól vagytok!!:)Látom már nevet is választottatok:) Nekünk még nem sikerült:) Jól alszol? Picur sokat bulizik?:)


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Sziasztok lányok!Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!
Mi 4-5 hetente járunk ultrahangra így elég sűrűn látjuk a kis babócánkat.Remélem a jolnapi babmozi is nagyon jó lesz :D Majd rakok fel képet én is.Hát nálunk sem nagyon megy az alvás már egyik oldalt sem jó addig rudnos míg meg nem fordulok,a hátamon meg nemjó aludni de neki ugy a kényelmes sajnos :( Én eddig kb 10 kg híztam,majd 8.-án megyek védőnőhöz majd akkor megmázsál :)
Kelengyével jól haladunk,babakocsi,hordozó,kiságy,matrac,ágynemű,ruhák megvannak már.már csak ezek az apróbb dolgok hiányoznak,pelus,tisztálkodó szerek stb...,de holnap ahogy megyek vérvételre egyuttal elmegyünk neki megint vásárolni majd meglátjuk miket találunk.Van már a korházba hálóingem,mellszivó is.Elég sokat bulizik a Patrik de néha olyan mintha gurulna vagy bukfencezne :D,huncut kis legény.Ja elkezdett vizesedni a lábam :(,ég a gyomrom sokszor,meg begörcsöl a vádlim sokat hiba szedek magnéziumot.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Patrik baby 19 hetes :) Patrik baby 19 hetes :) Patrik baby 19 hetes :)

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Ezek kicsit régebbi képek de majd rakok fel abból is amit holnap kapunk.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Nemjelzi ki,pedig mindegyik képhez odaírtam hány hetes.Na mind egy.Én ekkor 24 hetes voltam,babóca meg 19 hetes.De már sokkal nagyobb a pocakom .

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


wiky 22! Nagyon szépek vagytok:) Uh a lábgörcs nekem is volt eddig 2szer..éjszaka amikor nyujtózkodtam nagyon fájt :(
Szépen haladtok a bevásárlással...:) Mi most készítjük a szobáját ..várom a végeredményt:)
Az én kisfaim is tüzes kis legény...most épp hajnali 3kor keltünk bulizik elég sokat...:)
Én még nem vizesedek hála...de ami késik .......viszont a mozgás az vicces már kiszálni az ágyból felülni a kocsiba ki be szállni...lasított felvétel:):):)
Megyek megpróbálok aludni picit még..most 5 óra van..:S:) szép napot mindenkinek!!

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Sziasztok.Hát bandyka84 A kocsiba szállás nekem is ilyen már kész kabaré :D
ugye tegnap mentünk erre a babamozira,ez a gyerek nem szégyenlős  végig azt mutatta neki kukija van,az arcát meg belenyomta a lepénybe így csak egy képet kaptunk de azon is alig lehet látni valamit,de a kukiról fekete képet kaptunk vagy 4dbot :D Meg képzeld ráncolta a szemöldökét mint aki mérges,meg kitudja miről fantáziált de a doki mondta is igen csak nő ott az a  kukac,szép méretes :D majd be haltunk rajta,elkapott a röhögőgörcs :D Nagyon jó fej a dokink nem is kért annyit érte meg próbálta arréb lökdösni kicsit hátha előre emelné a fejét vagy megfordulna de semmi oldalra nézett meg vissza.Próbálkoztunk vele 20 percig de láttuk reménytelen a helyzet,de legközelbb hátha megmutatja az arcát,bár edig is ezt mondtuk hátha de valahogy azt nemszeretné megmutatni.Az éjszaka nemsokat aludtam énsem szokszor felkeltem.

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Kedves Kismamák!


Ne haragudjanak, hogy ezzel zavarom Önöket.


A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának végzős szülésznő hallgatója vagyok.


Diplomamunkám elkészítéséhez kérném a segítségüket egy kérdőív kitöltésével. Témája az alternatív vajúdásra / szülésre irányuló ismeretek és igények felmérése.

Körülbelül 5 percet vesz igénybe, teljesen anonim, az adatokat összesítve mutatom be szakdolgozatomban.


Köszönöm, hogy a kérdőív kitöltésével hozzájárulnak munkámhoz! :)

https://docs.google.com/forms/d/1yH9JHe ... 4/viewform

 




Hát ő a mi kis Bogink(elvileg)


Itt 22 hetes volt...


Kedd..kedd....gyere már!!!


Na majd csinálok pocak fotót is, mert karácsony óta nőtt rendesen, és akkor készült legutóbb.


ditty101
Szarvas
 
 


Kedves viky22!

De jó szuper:) Kis cuki :) Akkor nem szégyenlős...:) Nekünk se akarta mutatni magát de az oldalamra fektetek és utánna mindent nagyon szépen lehetett látni:) Ma rendeltük meg a kiságyat a pelenkázóval kispolcal 5hét és kész:) ugy várom már..A babamérleget légzés figyelőt bébi ört ti vettetek már? vagy fogtok? Szoktál a szülésen agyalni félsz tőle?


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


ditty101!

De édes a kislányod :)Ti is kedden mentek ultrahangra? Mi is:) hol fogsz szülni?


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Ezt az oldalt fekvést majd megpróbálom én is ha megyünk legközelebb,remélem megmutatja az arcocskáját :) Mérleget szerintem csak kölcsönzünk majd a védőnőtől mert az nemsokáig kell.Légzésfigyelőt akarunk majd venni de azt hagyjuk utoljára elég azt akkor is megvenni ha megvan már a baba.Angelcare 301-et néztük,hát elég drága mert boltba 35-40 közt van,de egyik ismerősömnek van eladó igaz használt de szerintem nembaj az,a páromnak viszont nemigazán szimpatikus a használt... de majd meglátjuk hogy melyiket vesszük meg.Játszószőnyeget meg pihenőszéket akarunk még venni majd neki de azt is csak akkor ha meglesz már.A szobája készülget csinálttam egy csajjal neki hungarocell figurákat meg a neve betűit a kiságy fölé nagyon tuti szerintem :) Micimackó és társai (tigris,zsebibaba,füles,malacka meg micimackó)meg fű,4virággal meg 2gombával,meg 4 héhecske,2 felhő meg egy napocska van hozzá,de még nemraktuk fel mert még festeni akarunk előtte.Zöld lesz a szobája.


ditty101 naagyon cuki a kislányod :)

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Feltettem a hungarocelldíszeről két képet ilyen lett! :D

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Bandyka Milyen kiságyat rendeltetek neki?
Hát félni nem félek már elkönyveltem magamban a császárt rendesen meglepődnék ha sima szülés  lenne belőle :),meg néztem youtubon Kandász Andreás szülőszoba videókat :D
De nekünk a szemem miatt lehet császár lesz holnap megyek szemészetre megnézetni pontosan mekkora dioptiánál járunk,meg a retinák menyire gyengék aztán majd a dokim eldönti mi lesz
.Gyerekkoromban pofára esten,ezáltal kaptam egy fénytörést és elég magas dioptria kell de viszont az igazi értéket nemfogadja el a szemem csak egy részét így most plusz 4,5 van 0,5 cilinderrel de nemigazán értem én ezeket a dologat.Az biztos hogy ez kezd gyenge lenni mert este észrevettem  nemlátom úgy a tv-t vele mint eddig :(
Te félsz?vagy gondolkodtál már milyen lesz?

Lilypie Pregnancy tickers
wiky22
Bánhorváti
 
 


Szia wiky22:)

Akkor ugy néz ki neked hogy császár...? lehet a szemed miatt jobb is nehogy megerőltesd.
Én nem tudom még,vannak kételyeim azzal kapcsolatban hogy természetesen sikerülni fog de lesz majd ahogy lesz vajudni igy ugy is hagynak szerintem...csak a picire vigyázzanak és neki legyen jó vagy jobb:) picit félek,roszul vagyok a korházaktól az orvosoktól...:S apás szülés lesz de lehet szegényt fel kell mosni..:) de nem akarja kihagyni:) Nagyon szépek amiket vettél a szobájába:)
Zöld barna lesz nekünk is :) a kiságy barna és vanilia a pelenkázóval és polcal együtt zsiráf meg dumbó van belemaratva:) az én párom se szeretne használtat de pár dologra azért sikerült rávenni hogy fölösleges uj...már a kiságy is tulzás picit árban de majd sporolunk máshol:):)
Én mérleget kapok kölcsön meg lehet légzés figyelőt béby örel is,ha nem akkor használtan veszek az aprodón 18000ft angel car meg sok más márka légzés és baba figyelő egyben.:)
Neked mennyit mozog a picur?ÉS mikor általában? nekem most sokkal lassab mint eddig és inkább nyomja ki magát ..kezd bizos kevés lenni a hely..


Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 


Sziasztok!
Békéscsabán szeretnék szülni de majd meglatjuk lehet e mert területileg nem tartozunk oda.

Igen holnap megyek sima uhra, 28-32hét között kell elmenni a 3. kötelezöre asszem. No hát remélem megcsinalják. Ugy varom. 8hete nem tudok rola semmit csak hogy össze vissza rukapá. Meg a védőnők nézik ügye a szivverését ennyi....
Mi a héten mindenképp rendelünk kiságyat. Mostmar muszály lesz.
Nállunk minden eddig használt, alig birom rabeszélni a párom valami új cuccra. A kiságy az az lesz. Főleg mert 2gyereket biztos akarunk lehet 3at és akkor jobb ha mpst újat veszünk.
Mi légzésfigyelőt illetve a bébiőrt vagy mit nem terveztünk venni. Igazság szerint a légzésfigyelő nem volna rosz. Mondjuk nem lennék nyugodtabb cseppet se.
Tök jol álltok a kelengyével. Őszintén nekünk csak a ruhák vannak meg meg orszivo két lepedő textilpelus fésű babakocsi bébihordo... ennyi. de még mindent át kell ügye mosni. És kéne egy bőrönd isa korhazi csomagnak... Ugy szeretnék már díszitgetni de a férjem szerint raérünk...pf... szerintem ő azthiszi kiságy összerakva akkor kész jöhet a gyerek... hát az még messze nem elég... van mit csinalni. férfiak.....
Nallunk nem apás szülés lesz. Azt mondta vajudni bejön de a szülőszobát kohagyja inkabb a folypsón vár. Hát ha ő igy akarja akkor ok. vsak legyen ott.
Remélem holnap nem mondja a doki hogy kisfiu,mit kezdek a lány cuccokkal? van fiu is azért de olyan szép kis rugit vettem kislánynak... fájna a szivem elrakni.
Én várom a szülést, még mindig nincs félelem de ha prog. csaszar lenne vagy tudnam h csaszar lesz tuti akkor cidriznék.... Biztos nem könnyű de ha jobb igy neked is meg a babának os akkor ez van. Remélem minden rendben lesz.

ditty101
Szarvas
 
 


ja ez a hungarocell disz nsgyon szuper. én még nem is tudom mit rskjak neki. nallunk sárga a szoba velünk lesz, arra gondoltam virágokat lepkéket pitypangot rajzolok neki szines papirbol és kiragasztom. vagy régi mesefigurák, szaffi,vuk,vizipok. vagy hofehérkéből az egerek . de nemtom még.. a lepke mrg a virág azért volna jo mert mindkettőből van olyan aminek boglárka a neve. réti boglárka a virág,és boglárkalepke asszem.

ditty101
Szarvas
 
 


ditty101!

Biztosan minden rendben lesz és csak kislány tényleg ha eddig eztmondták:)
Hát minden férfi más..van aki birja van aki nem lehet addig megondolja magát és bent lesz végig:)
Mi is szeretnénk még egyet majd ugyhogy én mindent elteszek legyen az fiú lány :) 
Nállunk külön szobában lesz de nálla alszok az első pár hétben..aztán kitudja lehet ott ragadok:):P
majd ird meg mekkora a picur:) holnap reggel megyünk mi is majd megírom:)
szióó

Bakai Andrea
bandyka84
baudapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron