Új privát üzeneted érkezett!

@betty112:
Ezeket neked írtam betty :-D na puszi
 
 


@csiki: mindenképp írok! Én is nagyon izgulok. Úgy szeretnék már két csíkor látni :)
 


@betty112:
Én is.olyan rosszul alszom egész hétvégén. Nem tudom mi ez :-D csak lenne valami remény már
 
 

 
 

@csiki:
Írjátok lányok reggel mi lett :) szurkolok.


@bazsalikom88:
Mindenképp bár reggelre nincs tesztem. Tehát ilyen 9korul csinálom meg remélem jó lesz, tudom a reggelibol kellene de próba szerencse ha negatív akkor 2napot várok és azt reggelibol csinálom. Hőm ugyan annyi 37. És holnap a 7 napja h késik. Reménykedem nagyon.
 
 


@csiki:
Biztató :) jó lesz, ha siker akkor sztem abból simán látszani fog, max nem annyira erősen. :)


@bazsalikom88:
Úgy legyen ahogy mondod :-)
 
 


Sziasztok. Teszteltem de sajnos negatív lett :( ha nem jőn meg 2 nap múlva ismétlés :) ma 2 napja késik, de még reménykedem :)
 


@betty112: amíg nem jön meg, van remény :)


@betty112:ne aggódj én is teszteltem amikor ennyit késett mint neked nekem is negatív volt. Én is tesztelek nem sokára izgulok meg írom azonnal mi volt. Szerintem nallad is meg van remény ha nekem6is negatív lesz akkor 2 nap múlva teszteltünk együtt megint. Már várom én is. Lemegyek veszek tesztet és írok. Pusz
 
 


@csiki: igen még van remény ;) írj majd remelem neked pozitív lesz :* egyébként neked első baba?
 


@betty112:
Nem. Van egy 5 éves hercegnőm aki szeretne kis tesot de nagyon Nékünk ő is nehezen jött össze és mikor már nem voltunk rajta annyira akkor jött. :-D neked az első lenne?
 
 


@csiki: igen nekünk az első :)
 


@csiki: Teszteltél már?
 


@betty112:
Igen. Most ebben a percben és negativ :cry: én már nem tudom mi van.7nap és még egy halvány csík sincs. Mostmar nem. Tudom van e még esély rá. Ki kellet volna már mutatni ennyi nap után szerintem. De 2 nap múlva ismét teszt ha addig semmi
 
 


@csiki: oh hat nem tudom mi lehet akkor a késés oka. De amíg nem jön meg tényleg van remény a babára. Lehet csak később fogant. Még ne add fel! Szerdán teszteljünk újra. Neked késett már valaha ennyit? A kislányodnál hogy vetted észre a terhességet mikor lett pozi a teszted?
 


@betty112: a lányomnal egy hét múlva és nem reggel teszteltem hanem ilyen tájba de ahogy bele csöpögtettem már úgy jelent meg a két csík Gábriel volt az is. Tehát ezért nem értem a hőm 37 ma is. Jaj én már ezt a várakozást7nem. Bírom. Jöjjön meg vagy legyen csík fuu ki vagyok holnap csinálok a reggelibol is egyet hátha
 
 


Sziasztok.
Megint en vagyok.
Ma teszteltem es ez is negativ.
Felek, hogy valami baj lehet..
Valami tippetek nincs?
 


Kitolhatja a stressz, citrusfele ha többször fogyasztottal mostanában. Infulenzas ha voltál az is.


Igazsag szerint nem vagyok se tresszes se beteg.
Citrus feleket sem eszek..
 


Sajnos csak találgatni tudok én is, ha nem jön a doki többet tud mondani :(

Egyébként nekem is volt egy 3 4 hónap amikor teljesen behulyult a ciklusom,minden ok nélkül.


Csak az a baj, hogy igy a majdnem 7honap alatt legalabb 3x beleeltem magam hogy babam lesz..
Mar azt is latom h kerekszik alul a pocim.
De ugy tunik csak bebeszeltem magamnak. :(
 


@betty112:
Szia. Ma reggel hatkor is csináltam egyet és negatív bár mintha alatta látnék vakamit de tuti én látom bele. Most megfogattam h vasárnap csinálok csak legközelebb ha addig nem jön meg. Ma tartok 8napnal. Te te írj betty nallad mizu. Fél jövök mindennap. Én is írok ha változás van. Jó lenne tudni7jart e már úgy vakajj6h ennyi negatív után lett neki pozi tesztje és mikor.
 
 


@csiki: okés írok. Igen olyan jó lenne tudni mi zajlik odabent.:D Gabriel tesztet használtál? Nekem a tegnapi teszttel elfogyott a készlet szóval majd holnap megyek a dmbe venni. Félek ujra tesztelni nehogy negatív legyen, szoval most lehet én is várok és majd csak pénteken tesztelek újra ha addig nem jon meg.
 


@betty112:
Igen gabrielt vettem nekem a lányt is az mutatta ki. És igen én is elhataroztam h fölösleges mert6csak saját magunkat bosszantjuk fel. 2 naponta csináltam a tesztet és nincs értelme. Hatha tényleg inkább ki várom hétfőig vagy vasárnap és kellemesen csalódok. Nehéz persze megalni de most próbálom elegedni a dolgot és nem arra gondolni. Írok mindenképp minden nap h állok. Te is írj. Pusz
 
 


@csiki: 1 óraja elkezdtem nagyon görcsölni és most megjött sajnos :/ sebaj következő hónapban remélem összejön :) neked viszont drukkolok hogy baba legyen ;)
 


@betty112: sajnálom. De így van ez. Jó hozzá állás. Bisztos össze fog jönni nektek hamarosan. Szurkolok. Írok bármi is történik velem. Pusz
 
 


@csiki:
Hát csajok nem tudom de este is fájt a hasam és még a vesém felé is ki terjedt. Néha szúrkal aztán abba marad. Még nem jött meg. Tehát reménykedem a hőm magas még
 
 


@csiki: es meddig tervezel várni? Ha nem jön meg es negatív a teszt el akarsz menni orvoshoz?
 


@betty112:
Hétfőn reggel teszt. Ha addig nem jön meg és a hétfői teszt negatív ha pozitív akkor is az nap délután megyek a magán dokimhoz 3tol rendel. Most nem fáj semmim jól aludtam kivételesen.
 
 


Jol van. Majd írd meg mi volt :)
 


@csiki:
Es te szedsz valamilyen vitamint/terhesvitamint?
 


@betty112:
Elevitet nekem az vált be. Lányomnal is azt szedtem.
 
 


@csiki:
Sziasztok. Már teljesen kétségbe vagyok esve. Ma van a 10.napja h késik. De a teszt negatív. Folyamatosan mindennap van olyan időszak amikor olyan megjon érzésem van de semmi. Volt olyan bárkinek akinek ennyit késett teszt negatív de baba vokt7a dologba?
 
 


@csiki: én hallottam olyanról akinek 2 het késés után jelezte a teszt. Lehet később fogant.


@bazsalikom88:
Bár úgy lenne ahogy mondod. De képzeld ma teszteltem egyet és én megint láttam alatta egy halvany csíkot. Szerintem csak nem képzelem be. Tehát ha vasarnap reggel tesztelek megint akkor annak tuti erősödni kell megha picit akkor is. Tok izgulok.mindenkepp.megirom mi történt mert ha valaki lesz így a későbbiekben mint én neki segítség az infó.
 
 


Sziasztok.
Február 26.-an volt meg utoljára a menstruaciom. 4 teszet csináltam mind negatív lett ( mind más időben ). 2 éve próbálkozunk. Volt már valaki ilyen helyzetben, ha igen mit csinált és mi történt ? :roll:


@carolinaherrera: nem voltál még orvoshoz?
 


@betty112:
Szerintem is orvos mindenképp ez már rengeteg idő. Betty ma teszteltem egy 10 érzékenységűvel és a t helyen egy vékony karc vonal volt fehér karc vonal. Szerinted hibás vokt7a teszt7vahy mi lehet? De a c át rendes piros csík volt
 
 


@csiki: Ha fehér volt a vonal akkor szerintem hibás volt, rózsaszínes-pirosasnak kellene lennie. Holnap mész orvoshoz ugye? Majd írd meg mi volt.
 


@betty112: igen megyek. De zavartam a férjem venni egy cler bulet és határozottan azt mutatta h nem vagyok várandós. Tehát már én is azt gondolom h nem vagyok az. Holnap megyek orvoshoz ha addig nem jön meg.
 
 


@csiki: és ma hány napos késésnél jársz? Kíváncsi vagyok miért van ez, ha nem vagy babás :/
 


@betty112: 14 napnál tartok. Én is aggódom h mi lehet. Hát ha nem jön meg holnap akkor doki mindenképp
 
 


@csiki: remélem mielőbb kiderul mi zavar be ennyire. Ez amúgy szörnyű h nem jön, de mégse mutat semmit, én legalábbis nehezen bírom a bizonytalansagot. Kitartás Neked.


@betty112:
Nem voltam meg orvosnál. Volt egy idő hogy szurkalt a hasam alja de aztán el múlt. Melleim nem érzékenyek. Nem tudom mit gondoljak. Nagyon szeretnénk már babát. 2 éve próbálkozunk. Csomó gyógyszert szedtem. (Femibion, inofolic, trimeszter) nem 2-3 hónapig szedtem őket, nem éreztem változást csak sokat hiztam :(


@bazsalikom88: köszönöm szépen az érdeklődést és a támaszt mindenkinek. Ma megyek és. Kiderul. Nagyon izgulok h mi lehet bárcsak baba lenne a tesztek ellenére bár nem tartom valószínűnek. Fele 3kor megyek. Írok amilyest végzek. Pusz
 
 


@carolinaherrera:
Cickafarkfű-palástfű teákat próbáltad már? Én 2 hónapja kezdtem el. Azt mondják az is nagyon jó. Illetve a méhpempő mondjuk azt még nem próbáltam.
 


@csiki:
Mi volt az orvosnál? Nagyon kíváncsian várom a fejleményeket
 


@betty112:
Szia. Igen voltam. Nincs baba. De minden rendben van annyi h nem volt tuszo repedesem. És azért késik. Vett le rakszurest mindent ég nézett nincs semmi baj. De aztmondta h most 3 hónapig pontos időbe kell megjonnie és csak utánna tervezzük a babát addig ne. 3 hónap ha mind a 3 hónap pontos akkor indulhat7ujra a baba projekt. Jah és h kezdjem el szedni a gravidat minden második nap este vegsek7be egyet. Lányok fel nézek majd mindig és várom h teljen le a 3 hónap és össze jöjjön a baba. Addig is puszi és írjatok bármi van. Izgulok értetek.
 
 


@csiki:
Vajon miért kell kivárni a 3 honapot? Hogy lássátok tényleg van tüszőrepedés minden honapban? Akkor a Gravidát kell szedned az Elevit helyett?
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: