Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, úgy várom már a szerdát :oops: a tünetek alapján úgy érzem, babóca lesz, de ha még sem?? Olvastam a neten, hogy ez pszichésen is megtörténhet, mármint az hogy ezek a tünetek jelentkeznek. Kérlek szépen segítsetek :(
 
 


Sziasztok. Nekem is már 10napja késik a menszeszem. Csináltam három tesztet 3naponta és természetesen mindegyik negatív. Szeretnék kisbabát, de nem tudom mikortól érdemes nőgyógyászt felkeresni, hogy nem jön meg. Mit javasoltok meddig várjak vele, hogy elmenjek nőgyógyászhoz? Több hete nagyon görcsöl alul a hasam, nem úgy mint menszeszkor, máshogyan és sokkal erősebben ez jelenthet bármit is? Előre is köszönöm, ha valaki visszaír.
 


Sziasztok!
Nekem meg csak 4 napja kesik, de rendszeres szokott lenni, igy feltunt,h meg semmi. 2 teszt negativ. Feszul a mellem, parom szerint nott is. Kb 1 hete olyan erzekeny volt a bimbom,hogy a ruhagt alig birtam elviselni magamon. Csutortok reggel ebredes utan fajt a hasam,mint mikor meg akar jonni, de semmi.
Nuvaring gyurut hasznaltam, elozo honapban hagytam abba. Akkor meg megjott, azota semmi. A gyurutol egyebkent nagyon maskepp menstrualtam,mint pl. a tablettaktol anno. Kb 1,5 napig tartott, es mennyisegnek egyaltalan nem mondanam. Lehet ez kavart be valamit? Ha hetfoig nem jon meg, kerek idopontot orvoshoz. Szerintetek lehetek terhes?
 
 

 
 

@barbaraaa:
Szia! Valami fejlemeny? Voltal orvosnal?
 
 


@vikuska:
Szia. Valami valtozas?
 
 


Sziasztok.
Nekem olyan gondom lenne,h.4 napot késet és 1 napra egy kevés vérzés jelentkezet és elismult. Szerintetek mi lehet ? Baba ? Vagy más ? Mindig pontosan megszokott jönni. És most tanácstalan vagyok válaszaitokat elöre is köszönöm
 
 


Teszt negativ lett...viszont 10éve is az 5.ik teszt mutatta ki 2 napon belül. Ugyh.annyira a tesztekben én már nem bizok. Akkoriban 7hetes terhes voltam.
 
 


@mimi85:
Szia. Szerintem erdemes lenne elmenned orvoshoz. Nekem 1 hete kesik, minden tesztem negativ :/
 
 


Mimi 85

Lehet hogy beágyazódásos vérzés volt. Ha igen, akkor tesztelj 10es érzékenységű tesztel kb 4-5 nap múlva.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is ebben a helyzetben vagyok most, március óta próbálkozunk a babóval,de eddig sikertelenül.Ebben a hónapban elmentem nőgyógyászhoz, kaptam hormonvizsgálatra beutalót,de 4 napja késik...minden reggel negatívat tesztelek :( [ennyit sosem késett még]
 
 


Sziasztok ! Voltam dokinál. Uh.nem látott semmit. Lehet méhen kivüli terhesség...tesztelnem kell pár nap mulva. De rem.nem az lesz !! Azota sincs semmi.
 
 


Sziasztok . Nekem nov:3 an volt meg. Azota ket napja kesik . Csinaltam 27en tesztet pozitivlett halvanyan .. utana csinaltam meg 4rgy es mind negativ.. mitol? Szurkall a hasam mintha meg jonne nagyon fajnak a melleim hanyinger nagyon sokat eszek .. de en mar nem remenykedem semmiben . Tudnatok tanacsot adni ?
 
 


Es szurkal a jobb petef...
 
 


Senki nincs itt? :(
 
 


Bia; sztem menj el ha tudsz egy hcg vérvételre. Az kimutatja ha baba van.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Azt hol tudom intezni ? Bocsi nem voltam meg ilyen helyzetben
 
 


Synlab v centrumlab
Még aznap megküldik emailbe az eredményt

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Koszonom
 
 


Csajok baba volt...:( Sajnos vetélés lett a vége viszont most újra késik :) igaz csak két napja :) várok a teszt csinálással még de teljesen rákattantam :) újra jelentkezett a tej imádat
 
 


Csajok szerintetek?
 
 


Sziasztom! Nekem november 7. Volt utoljára mef! Azota semmi 5 tesztet csinaltam mond negativ :(
Orvoshoz a heten kell vissza mennem ! Fejfajas colt hanyingr de mar ezek sincsenek meg
Egyesul a hasszurkalas mintha meg akarna jonni::(
Szerintetek megis van ra esely hogy baba legyen? Koszonom
 
 


3 pozitív teszt...ma megyek dokihoz úgy izgulok :shock:
 
 


Sziasztok!
5honapja hagytam abba a tablettát elso 2 alkalommal rendesen 28 napra megjott, utana viszont megjott es utana 31
Napra majd pecsetelo szeru enyhe verzes 16 nspig megvolt . Decemberben rendesen 31 napra megjott majd kb 1 het mulva 4 napos pecsetelo. Most elvileg 15.ere kellett volna megjonnie 4 napja késik de a teszt negativ , nagyon szeretnénk babát. Egyenlöre nem erzek tüneteket multheten kivanos voltam de a heten semmi kulonos ami meg furcsa h ezen a heten minden ejjel felkeltem vmiert es raz a hideg idonkent de nem vagyok beteg láz sincs csak egy enyhe hoemelkedes 37.- 37.2 volt szerintetek lehet baba? Meddig várjsk még a teszteléssel ?


@vikuska:
Szurkolok hogy összejöjjön majd ìrj hogy mi volt


@barbaragina:
6 hetes a babócánk :) kívánom hogy mindenki aki szeretne babát élje ezt át
 
 


@barbaragina: vegül mi lett? Remélem baba:)
 


Sziasztok! Én is hasonló helyzetben vagyok. 4 napja késik a menstruációm, pontos szokott lenni általában. Már két tesztet csináltam, de negatívak lettek. Megszakítással védekeztünk, mert novemberben volt egy méhen kívüli terhességem, de azóta mar megvolt a mensim rendesen. Viszont 01. 27.-én (mensi előtt par nappal) élesben ment a dolog. Lehetséges, hogy akkor megfogant a baba és még nem jelzi ki a teszt? Egyébként semmi tünetem nincs. Még a mensis tüneteimet sem érzem ( mellfeszülés, hasgörcs szokott lenni). Valaki járt már így?
 


Végül megjött a 8. napra
 


Sziasztok! Nekem 28napos a havi ciklusom, viszont utoljára, januárban 31napra jött meg. Mindössze 2napig tartott, majd most is késik egy napja . Tüneteim a mellfeszules, kisebb gorcsök, puffadas. Fehér folyas, van h rózsaszín kicsit. Túl vagyok 3negativ teszten. A kérdésem a következő: előbbiekben említette valaki, hogy a 6.hettol érdemes tesztelni. Ez a hat hét az előző mensitol számítható, vagy a lehetséges beagyazodastol vajon?
Kinek mi a véleménye?
 
 


@reku89:
Az előző menzesz első napjától számold, ha érdekes még.
 


Sziasztok. Nekem 3 napja késik a hőm 37.1 de reggel teszteltem és negatív bár lehet én haluzom be de mintha látnék ott egy halvány csíkot de azt csak én látom. szerintem . Lehet még baba?
 
 


@csiki: Szia, lehet, 2 nap múlva duplazodik a hcg, erősödik a csík is a teszten.


@csiki: van valami más tüneted is?
 


Szia. Köszönöm h írtál. Reggel szokott hányingerem lenni aluszekony vagyok délután de ami fura h mensi előtt mindig fáj a mellem de nagyon annak meg most semmi jele nincs
 
 


Most 5 napnál tartok h késik majd hétfőn tesztelek de már félek. Legalább egy erősebb halvány csík lenne mellette. A hőm se megy le 37.tarja
 
 


Most 5napnal tartok hétfőn tesztelek de reménykedem h látható lesz valamennyire már a második csík. A hasam alja néha szúrkal kicsit de nem vészes.
 
 


@csiki: Érzékeny tesztet használj, 10-est ;) nálam is hasonló az hogy a cicim mindig fáj ovutól mensiig most viszont semmi, hasszurkat azt érzem. Én tegnap teszteltem reggel de negatív lett mondjuk 25-ös teszt volt. Ja és ma kellene megjönnie eddig meg nem jott. Hetfőn akarok én is tesztelni legközelebb. 2 honapja jártam ugy hogy 8 napot késett a mensim hasonló tünetekkel mint most pedig nekem mindig időben megjön. Na kíváncsi leszek most mi lesz majd írj te is ;)
 


Oké mindenképp. Én gabriellel teszteltem. Hétfőn is azt veszek szerintem azt mondják az jó. A clearblue meg itt ebbe a patikába nincs. De ha ez is negatív akkor én azt veszek.te mit vettél
 
 


@csiki: Pénteken a Rossmann-ban kapható "intimed" tesztcsíkkal teszteltem, mondjuk nem hallottam róla jokat de az volt itthon. Hétfőre pedig a 10-es érzékenységű "facelle"-t vettem. Clearblue ha jol lattam a multkor akkor a dm ben is kapható.
 


@betty112:
Köszi még nézem akkor ott majd hétfőn még Gábriel hátha erősödik a csík vagy bármi :-) és nálad milyen tünetek vannak?
 
 


Csak a hasszurka illetve ma délutántól a mellem is elkezdett fájni. Nagyobb az étvágyam még. Mást meg nem tapasztaltam. Tavaly volt egy méhen kívüli terhességem a 12. héten jöttünk rá sajnos mert nem volt semmi tünetem. A hőmet nem mérem. Mostmár jobban odafigyelek a jelekre. De neked a magas hő az bíztató. Csak lehet később fogant a baba olvastam olyat hogy akkor a teszt is csak később lesz pozitív. Drukkolok ;)
 


Sziasztok.
Tippet szeretnek kerni, hogy mi lehet a 'baj'.
2018.10.8án kezdodott.
Akkor elmult a mensim.
Aztan nem jott meg ezert elmentem dokihoz aki irt fel norculutot.(ekkor mar 3honapja kesett)
Azt szedtem es ugye attol megjott.
2019.02.02-2019.02.08ig megvolt.
Azota megint semmi.
Persze a tesztek mind negativak.
Nem lenne valami tippetek mi lehet?
Hiztam 3kgot.
Nem kivanom ugy az etelt.
Mosdoba kb 30percenkent jarok.
Neha hanyinger.

Koszonom a valaszokat.
 


@betty112:
Az sajnálatos ami veled történt remélem most össze jön. Most például a derekam nagyon fáj de csak egy pontban hát pasz remélem nem fog megjonni de írok mindenképp mindenről hát remélem hétfőn mutat valamit. Te is írd meg mit teszteltel.
 
 


@nora2021:
Hát ez érdekes. Én mindenképp el mennek dokihoz hisz el telt több mint 3 hét. Remélem inkább baba van a dologba mint más
 
 


@csiki:
Szerdan megyek dokihoz.
Csak mar fogalmam sincs, hogy mi lehet
 


@csiki:
Lányok, majd írjatok, hogy mi lett a tesztelés eredménye. Hajrá :)

Nora: ha mész szerdán is nem baba esetleg, akkor kérj egy teljes verkepet, hormonokkal együtt és ne hagyd magad.


Majd írd meg mit mondott a doki. Remélem minden rendben lesz.
 
 


@bazsalikom88:
Mindenkeppen megyek tovabb ha nem baba lesz.
Nekem ne mondja senki, hogy az normalos, hogy 7honap alatt 1x jon meg a mensim az is gyogyszerrel..
 


Nagyon izgulok várom a holnapot.te hogy bírod? Aggódom is mi van ha negatív de míg nme jön meg reménykedem. Írd meg rögtön mit teszteltel holnap. Írom én is majd.
 
 


@csiki:
Akkor el ne felejsd. Megy a drukk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron