Új privát üzeneted érkezett!

Kuponfizet Szóval kuponfüzet akart az lenni

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Viki
Én sem azt mondtam, hogy tuti gond lesz!!!! És nem frászt hozni akartam tényleg! Csak arra felhívni a figyelmet, hogy légy résen :) A szobatisztaság tök ráér 3 éves korig! Két évesen korainak számít! Iván 2 évesen éjjel/nappal szobatiszta lett magától 1 hét alatt. Linda is hasonmód, nála az éjszaka tovább tartott, de "beleszületett" Luca, így nem csoda. Fiúk általában sokkal később beszélnek! És hát még 2,5 éves sincs....

Ági
A te fiad is sulis...Másodikos? Látom hokizik :D Egy ugribugri gyerek volt és mi lett belőle? Úgy értem hogy lenyugodott és kész? Vagy ha nem akkor hogy vette a sulis akadályt? Csak mert mi most vagyunk ebben..Iván idén elsős...

Kata
Nopara :) Lindának hiába "rágom a szájába" hogy FÜZET, ő csakis "fizet"-nek mondja...olyan ez, mint a "tízoltó"

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok :)

Rennie-t szed valaki????????????Azt lehet  már szedni ilyenkor? A savam kikészit.

Pipus
Tudom,hogy örülni kéne a hányingernek mert addig tuti minden ok a babával.Védőnőis ezt mondta,hogy tudja,hogy szenvedek de legalább tudjuk,hogy minden ok. Ha hirtelen elmúlna egyik napról a másikra  akkor akár bajt is jelenthet :( De totál kész vagyok :S

Tegnap rendeltem volna pizzát de nem bírták kihozni én meg nem tudtam elmenni érte. Majdnem sírtam olyan szarul esett :) Ma megrendeltem mindjárt hozzák elvileg :) :) Itt űlök készenlétbe. Végre valamit megkivántam

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 

 
 

Ja éjjel egy lánynévvel álmodtam: Lara, csak úgy jött velem szembe.De nekem ez nem olyan bejövős. Mármint szép név de mégsem tetszik annyira,hogy a lányomnak adjam.Na meg amugy is Zsebi pasi tehát neki hülyén állna ez a név

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Reni, nem paráztattál be, nyugi, csak megköszöntem, hogy felhívtad a figyelmemet erre...

Rennyke, most mit mondjak, ma, ezen várandósságom alatt először nem volt hányingerem! Nagyon értékelném, ha elmúlt volna. Viszont egy újdonság, kicsit feszültek a melleim egész nap! Milyen volt a pizza? :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Jajjjjj dejó!!!!!!!!!!!!!! Legalább te javulsz :d A mellfeszülés is egy jel,hogy bent minden oké :) Nekem az is állandóan feszül :D De legalább szép-feszes :P :P
Pizza: finom D :D :D de csak egy szelet ment le és jött a savam :S :S  Holnap lehet veszek Rennie-t. Megkérdezem a gy.tárba,hogy lehet e használni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Én úgy emlékszem, hogy a reklámban benne is volt, hogy terheseknek is... de a gyógyszerész biztos, hogy tudni fogja!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Igen de félek a 12.hét elött bármi ilyet bevenni,.de már nagyon nem bírom :(

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


@zizazu:



Bocsiii! Tímeára gondoltam, de összezavarodott a fejem. Annyit írtatok! 

UH: 
Láttuk végre kis szerelmünket! Egy pici csoda! Ficánkol, nyújtózkodik, forgolódik, kezecskéit lábacskáit pakolássza, rugdos. Látszik a szívén a 4 kamra, a fülét is láttuk. Ami nekem nagyon fontos volt, az az orrcsont. Mert a Down-kóros babáknál ilyenkor nagyon nincs semmi. És neki van!!! Megnézte a nyaki redőt is, és egyenlőre rendben van, de természetesen a 12 hetesen mond igazi eredményt.
A babánk minden részén újra meg újra alaposan végigment a szonográfus nő. Kedves, alapos, türelmes volt. Nem rohant, kaptunk képet - igazi fénykép, nem az a papírdarab... Videót! Amit, jelzem, egy órája töltök Nektek! Meg leletet is. 
Nem ide terveztem jönni, de változtatnom kellett, mert csak így tudott a párom is jönni - és ez most érte volt, róla szólt elsősorban, hogy láthassa a pocaklakónkat! 
Viszont annyira szimpatikus volt, bensőséges, meghitt, türelmes, hogy innentől ide fogok jönni!
Amúgy 9000.- volt.
Képtelen vagyok elaludni, úgy fel vagyok dobódva!!! 
41 mm-es most. Ez alapján 11 hetes, de ugye ez nem mérvadó, hol jobban, hol kicsit kevésbé nőnek. 
Viszot a nagysága miatt a 12 hetes UH október 28-án lesz!!! És akkor megint látom, mert abból sosem elég... 
A párom még ugye nem látott UH-ot, és nagyon csodálatos volt neki is - mindekettőnknek. Sztem meghatódott! <3 És mégegyszer belémszeretett!!!

hrenata:
De még milyen jó!!!!!!! Mmint hogy kéznél van a párom...  
Vasárnap éjjel megy 
De még van, ez számít!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Nem tette fel a videót, a francba...
Hogy lehet ezt máshogy??? Mindenképpem holnap, vagyis ma, később. 

Jó éjt csajok!!!


Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Linda, olyan jó volt olvasni a soraidat :)  Csodálatos boldogság lehetett a párocskádnak látni a babátokat :)


Én ma fogom látni végre. Már totál para vagyok. Renike írta, hogy nem jó nagyon, ha nincs hányinger, hát nekem sajnos semmi sincs. Ezért vagyok annyira parás.


2-kor végre látom a Babuckánkat :)   Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Linda, szuper, boldogság! :)
Timea egyébként nem új, csak kevesebbet jön...

Pipus!!! Eljött a ti napotok! Gyere, siess majd!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6. OKTÓBER 24. 12. HETI UH!!!
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 21. UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12.HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. OKTÓBER 25. UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25.
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Viki, imádom a listádat!  ha jól látom, a csapat tagjainak több mint a felének már megvan a 12.heti UH időpont!
az lesz ám izgi :)  sorban jövünk a beszámolóval.

Remélem, hétfőn már nekem is lesz időpontom a 12.heti UH-ra, akkor hívom majd az Istenhegyi Klinikát.

Csajok, kérni kell valakit ott név szerint????

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok :)

Hreni
Még csak elsős a fiam. Úgy döntöttünk marad egy évet oviban. Januárban töltötte 7-et. Igen jégkorongozik. :) 5,5 éves korában vittük le korcsolyázni. Előtte egy évet úszott. Az ő sportága inkább a csapatsport. Nagyon szereti.
Igazából ő most közoktatási típusú sportolói osztályba jár, ami azt jelenti , hogy a tanórái keretein belül van heti 3 jégkorong edzésük. + az esti edzések (heti kétszer és + 1 szombaton)
Bírja. :) Mindig is egy roppant terhelhető gyerek volt. A sport nevel is és a kitartása is sokkal jobb lett.
Amúgy nekem itthon egy roppant jó gyerek. Egész kicsi korától dolgozok mellette itthon, így megtanult egyedül is ellenni. (Én itthonról dolgozom)

Linda
De jó volt olvasni, amit írtál. Olyan jó, hogy ennyi mindent megnéztek. Komolyan ha az ember megtehetné minden héten menne 4D ultrahangra, mert ott azért mégiscsak az élmény is nagyobb és sokkal jobban ki tudják szűrni a dolgokat.

Pipus
Hányinger miatt ne aggódj. Nekem Dommal egyáltalán nem volt. Most ketteskével néha van, de ennyi. Minden embernél más és más a terhesség. Nem tudunk rá egy sablont húzni.

Gyógyszerek: Nekem a fájdalomcsillapítóra mondta anno a doki, hogyha nagyon fáj a fejem vegyem be mindenképpen, mert sokkal többet ártok a babának ha a mamájának folyamatosan fáj a feje, mint azzal, hogy beveszem azt a gyógyszert.

Kép

Kép
 
 


PipusMelinda!!!!

Nekem Ivánnal volt émelygés és tán a 4 babával összesen 5 hányás :) Lucával is csak émelyegtem, most is alig. kellemetlen érzés, de mégcsak hányingernek sem nevezném!!!! Meg ilyenkor már elmúlóban is lehet. Ne idegeskedj annyit!!!! Árt a babádnak, erre gondolj! Folyton stresszeled magad és ez biztos nagyon rossz lehet neked. Valami alternatív megnyugtató megoldást kellene kitalálnod...szerintem...

Linda
Dejó volt olvasni!!!! Tedd fel a youtube-ra úgy, hogy csak az láthassa, akinek megadod a linket! Így nem tud senki rákreseni, aki illetéktelen. Én spec. nagyon örültem, hogy sokan raktak fel nyilvánosan is uh-s videókat, mert legalább más babáját láthattam ficánkolni és ebből tudom, hogy a mi babánk is pont ezt csinálja ;)
Vasárnap éjjelig még 3 teljes nappal van És 2 éjszaka

Viki
Őőőőőő, most akkor Férjednek poénból mondtad ezt a mesi ügyet vagy még nem tudja a hírt, mert személyesen szeretnéd elmondani? Amúgy elég "izéség" tőled, hogy minidig akkor mesizel, amikor a férjed itthon van

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Ági, szuper, hogy kis sportember fiad van! Én is szertném majd, ha sportolnának...

Reni, a férjem tudja :P, ááá, nem bírtam volna magamban tartani, így is nehéz... De most már egy hetet kibírok, jövő héten csütörtökön csináljuk meg a képet!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Ági
Nálunk ugyanez csak pepitában :D Iván egy zenemókus Most épp nevelés nélküli nap van a suliban...Így szól a Bartók rádió gyerek meg fülel A zenéléshez is kell kitartás...remélem majd meghozza...Mondjuk ő nehezen motiválható. NAgyon. AMi érdekli, abba mindent belead, de ami nem....

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Viki
A gyerekek még nem tudják igaz?

Hreni
A zene is szerintem detto. Az a lényeg, hogy a szülő ismerje fel a gyermek képességét érdeklődési körét és ne a saját elképzeléseit akarja a gyermekén megvalósítani.
Érdekes, mert van egy unakanővére, aki detto olyan, mint ő habitusban. Ő is nagy sportlady. :) Ők ketten nagyon jól meg is értik egymást.
Ha ketteske másban lesz tehetséges abban támogatjuk. Mindegy mi az csak ő jól érezze magát benne. :)

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Ami tegnap kimaradt: 8 hetesen volt egy picike vérzés. Most mondta az UH-os nő, mitől. Vagyis szólt, hogy lehet vérezgetés majd, mert a méhlepény a méhszájat fedi, rajta tapad, takarja. Erre mondtam, hogy már volt is pici... Remélhetőleg felhúzódik, ahogy nő a baba a méhemmel együtt. De a csaj azt mondta, nem tudja ígérni... (érthető). A videón is látszik, mutogatja is a méhszáj és a lepény közti kis területet. 
És kérdem én, amikor a dokihoz rohantam bőgve, pánikban, hogy mi van, akkor egy vacak kis UH-al nézett magánban (!!!), és semmit nem tudott mondani, mert nem is látszott azon a gépen semmi sem, mert ősrégi ereklye. De fizetni persze kell.
Azért ha az ember fizet, és még nem is sajnálná, akkor érje meg, kapjon érte valamit, mert egyébként csak ablakon kidobott pénz. Nem mindegy, hogy miért fizetek. A tegnap estéért örömmel. A dokihoz... felesleges.  
Tehát most ott tartok, hogy az sztk-s rendelésre majd megyek (náluk nem lehet szülni), és kerítek egy dokit ha a szükség úgy hozza szülésre. És marad Kecskemét. Az idő megoldja, ha kell doki, akkor lesz, ha nem kell, akkor nem.
Bár eddig szinte fanatikusan természetes szülés párti voltam - természetesen a lehetőségekhez mérten -, de most még az sem érdekel, ha vágni kell, csak egészségben jöjjön majd ki a pindurkánk.


Jó sokat írtatok! Öröm volt olvasni.

Este a párom is olvasott belőle picit. Neki a nagylánya 22 éves, és semmi olyanban nem volt része, mint amiket most velem átél. Fogalma a terhességről, szülésről kb annyi, mint a népmesékben... 
Azt mondta, gyönyörű babánk van, és ez számára egy csoda. Ő nem gondolta, hogy így rugdos, mocorog... Aktív bébike. Szóval megvolt a nagy találkozásuk, és apuci szerelmes, teljes K.O. Siker! 

Edina: 
Remélem hamarosan a babázók lelkes táborához csatlakozhatsz te is a pároddal.
A felépülés után lehet pikk-pakk egyenesbe jönnek a dolgok.
Kívánok Nektek sok erőt, kitartást! 
Én is remélem, hogy azért bejelentkezel, hogy mi újság van veled!

Tetszenek ezek a kupunok, amiket írtok. Meg az apafüzet, hát az szupi! 

Tünetek: 
Azt hittem, már egész jó vagyok... Háááát, hányinger visszajött, gyomorsav viszajött, büfögök ha kell ha nem... Ezt déltől addig, míg végre el tudok aludni, ami általában így sokára sikerül, mert nem tudok feküdni ezek miatt... A salvus víz sem segít... 
Sajnálom a rókásokat, őszinte részvétem... miondenkinek azért, ami kínozza  Viszont, ha véletlen jobban vagyok, szinte jön a hiányérzet, és tényleg olyan képzetek, hogy biztos megvan a baba???? Tipikus terhes nő - ez se jó az se jó, de azért minden jóóóó! 


Annyira sikerült elvesztenem a fonalat, ki mikor merre megy, hogy csak izgatottan várom a jelentkezéseiteket, hogy mizujs van!

Azt hiszem, kisebb regényt kaptatok, de olyan rég beszéltem már veletek.

Ja, és az is hozzá tartozik, hogy igazából egyikünk családja sem az a támogató fajta... Tiszta Rómeó és Júlia. Szóval nincs családi érzelmi támasz, megosztani az örömöt, félelmet... Ti vagytok. Attilámnak meg én. Bár aki nem közeli rokon Szülő), az mindenki örül, gratulál, boldog. Csak az ugye nem ugyanaz..

Szép napot mindenkinek! Ártatlan

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Ági, a gyerekek sem tudják, szerdán, majd amikor apa is hazaér már, együtt elmondjuk neki az új híreket...

Linda, a lényeg, hogy ti ott legyetek egymásnak! Ez a legfontosabb... persze jó dolog, ha a család is támogat... És amiért néha nehéz átlátni, hogy ki mikor hova megy, ezért rakom be mindig a "kis csoportunk babaváróit".

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Linda!  Nekem az előző két terhességemnél elölfekvő méhlepényem volt, és mind a kétszer eltakarta a méhszájat.
Szülés előtt 1 hónappal húzódott csak fel, nálam is parázott a doki, hogy hogyan szülök, ha eltakarja?
Jó nagy pocakom nőtt és ezáltal felhúzódott a méhszájról a méhlemény :)

Neked is feljebb fog ám menni :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@linda3: Semmi gond Linda! Csak azt hittem, hogy van még egy Zita és kivácsi voltam, hogy ki az, de sehol sem találtam erre utalást az utóbbi pár napban! :)))

DEEE JÓÓÓÓ NEEEEKEEED!!!!  hogy láttad a babádat! :) Egy nap van köztünk, összesen, ha jól láttam, de hát ez elhanyagolható. Én hétfőn fogok menni a dokihoz délután 4 órára. Alig várom már, tűkön ülök. :) A férjemnek mondani fogom, hogy készítse elő a telóját:)))) de pen drive biztos, hogy lesz nálam. 

Aki nagyon feszült, talán Pipus-Meli:

A védőnő nekem a Sedativ PC nevezetű homeopatiás készitményt ajánlotta, csak szopogatni szabad nem rágni és lenyelni. Nekem tök jól bejött, pár napig szopogattam csak és ez az állandó feszültség félelem megszünt.  Persze hullámzó a hangulatom, de már nincs ez az szorító érzés bennem.



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita, valóban elég feszült vagyok :(

Napok óta iszonyatos migrénes fejfájásom van :( 

És otthon nagyon kikészítettek tegnap a kölykök, azt hiszem kissé elborult az agyam :(

Van otthon Sedativ PC-m, lehet szopogatok belőle párat, hátha megnyugszom :(

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Néha egy kis sírás segít. :)
Mostanában jött ez a két reklám szembe velem. Nézzétek meg.

http://www.youtube.com/watch?v=fgC84kDhWl4

http://www.youtube.com/watch?v=7s22HX18wDY


Kép

Kép
 
 


@pkagi:


na ezt ezt most miért kellett??? itt bömbizek a munkahelyemen.....

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Sziasztok,

Pipus, nagyon szorítok értettek, mindjárt indulhatsz az uh-ra!

Linda, szuper lehetett az uh. Férjed pedig aranyos, hogy máris szerelmes a picúrba!
Tedd fel a videót a youtube-ra, ha nem akarod, hogy bárki megnézze be kell pipálni, hogy csak a linkbirtokában nézhessék meg, ide be tudod másolni a linket.

Ági, üdv a csapatban és gratulálok!
Az én nagylányom is most elsős, és ő is egy sportlady, 4. éve balettozik, 3. éve úszik. Szinkronúszni szeretne, ezért szorgalmasan csinálja mind a kettőt, hogy 8 évesen bevegyék a helyi szinkronúszó csapatba :-)

Én is bejelentkeztem a kombinált tesztre az Istenhegyire, november 14.-én megyek, pont a nagylányom névnapján :-)
Jövő héten csütörtökön pedig dokihoz megyek, utána már a védőnőhöz is el kell mennem, én mint sereghajtó nem voltam még.


A férjem itthon van szerda óta, hasfájás, hasmenés problémákkal, így belekóstolhattam a 4 gyerekes létbe, és ő volt az elmúlt napokban a legnehezebb eset




KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Az elmúlt napokban válogattam az elmúlt 3 év fotóit, hogy végre előhivassuk őket, Kata és Léna születése is köztük van, hát én is pityeregtem rendesen :-)

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 




Az a baj azzal a linkkel, ha ide beszúrod, attól függetlenül még nem csak mi látjuk, hanem bárki, aki itt látja a linket. 
Nem tudom ez mennyire privát dolog neked, szerintem azért eléggé intim az ilyen videó/kép.
Én is szívesen tettem volna fel képet a szerdai UH-ról, de nem akarnám, hogy bárki lássa, így tőlem nem kaptok képeket

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@irkafirkata:


monnyuk, ha nincs rajta a neved meg ilyenek, akkor szerintem én simán feltenném. :)  Merthogy magamból indulok ki: elég sok képet és videot néztem meg, de egy nevet sem tudnék felsorolni, egyszerűen ezek a dolgok részletkérdések, nem ez érdekel engem. :) Valamint hálás vagyok, hogy vannak akik felteszik a képekiket videóiket és ezzel kielégítik a kiváncsiságomat:)))

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


@zizazu:


ja igen, azért én is hálás vagyok

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@irkafirkata:


persze, lehet hogy nagy a szám és hétfőn az uh után annyira intimnek fogom érzeni a pöttyöm képeit, hogy nem osztom meg veletek, csak szóban:)))

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


ja és még egy: 

haj-rá Pipus, hajrá Pipus:)) Már alig várom, hogy beszámolj! Bár lehet, hogy moziba megyek este - megnézni a Gravitációt imax-ben - és csak holnap fogom tudni olvasni, de vááááorm, hogy mit mondanak neked!


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Engem nem zavar. Annyi szeretet és büszkeség van bennem, hogy örülök ha megmutathatom.
Persze a szomszéd nem jön fórumozni... Max olyan, akit érint a téma.
Veletek pedig szívesen megosztom. Egy cipőben járunk. 
Volt szó a zárt csoporttá tételről. Pár hét múlva akár esedékes lehet, ha lehet. 


http://youtu.be/zzo-0BN3nqg

Ha minden igaz, akkor itt a videó.

@duckylion:


Köszönöm az ötletet!!! Elbohóckodtam vele egy darabig... Átkonvertáltam, feltettem, priváttá tenni, majd még egyszer, mert csak egy helyen nem volt elég... Aztán siker!

Eszembe nem jutott volna. Úgyhogy köszönöm!
Ezzel abban is segítettél, hogy a párom hogy tudja majd megnézni a 12 hetes, 16-18 hetes videót. Nem tudni, mikor jön legközelebb haza. De ez a része megoldódott, hála neked! 




Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Pipus!

Várom én is a fejleményeket nálatok! Biztos nagyon megható lesz majd!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


@hrenata:


Neked is köszönöm az ötletadást!

Így tanul az ember.

Bár soha életemben nem gondoltam, volna, hogy a bébim fent lesz a youtube-on. 
Persze, privát, de akkor is youtube no. 



Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


@linda3:


helló Lindus!

Ezt most annyira priváttá tetted, hogy még rákattintva is azt írja, hogy ez egy privát video, sajnáljuk:):)


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 








Pill.

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Na, most hátha jó?!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Linda

A szívhangon elpityeredtem. Nem az én babám, de az enyém is ugyanígy néz ki és ugyanígy dobog a szíve Én akkor kezdtem a youtube-ra így felrakni a videókat, mikor anyum Svájcban dolgozott és így küldtem a cuki videókat a gyerekekről. Minden nap skype-oltunk szinte, de azért a jó kis pillanatok....
Én is büszke vagyok én is szívesen mutogattam mindig a képeket...A gyereket sem fogom fekete lepellel letakarni

Zita/irkaKata
Kinek mi az intim ;) Mondjuk a meztelen képem az lenne Szerintem se nézi senki a nevet, aki ilyenre rákeres az leginkább a babára kíváncsi és hát....minden baba egyforma egy ilyen uh-n...

PipusMelinda
Gyere, mert nagyon izgulunk érted ;) Sedatif tényleg jó, használd!!!

A család elismerését, örömét senki nem pótolhatja! Sajnos én is nagyon tudom :/ Mondjuk anyósom véleménye nem nagyon érdekel, de azért bosszantott, hogy elröhögte magát, mikor Zsolti elmondta neki a hírt. Ennyit bírt összehozni? Egy röhögést? Mind1...nem számítottam tőle többre, de mindig bosszantanak ezek a dolgok...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Pipus
Gyere!!!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Furi olvasni,hogy a család nem örül :(
Akkor azt hiszem én szerencsés vagyok!!!!!  Sajnálom lányok :(

Ráálltam a mérlegre és nem híztam eddig.Mármint 2hét alatt nem változott a súlyjom :D Még maradhatna továbbra is így.
Vettem Renniet semmit nem ért eddig. Doktornő mondta napi 5 vehetek be. Eddig kettőnél járok de nem segített :(

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Ah, nem írtál még, Pipus! Pedig miattad jöttem :P!

Tényleg mindenkinek más az intim... én attól vagyok kész, hogy nők egy szál bugyiban mellig felhúzott pólóban mutogatják a hasukat. Na, ilyet meg tőlem ne várjatok :). Majd mutatok képeket, magamról is, nemsokára, de ruhában!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6. OKTÓBER 24. 12. HETI UH!!!
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 21. UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12.HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. OKTÓBER 25. UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25.
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30. OKTÓBER 24. UH!!!

Írjátok meg nyugodtan, ha nem írtam be uh-időpontokat...


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Pipus
Miért nem jösz????????? Ne csigázz itt minket! Biztos örömtáncolsz

Viki
Bugyiban, mellig? Hát az nekem sem jön be Van néhány ilyen képem ja...a fotóalbumban Én azt se nagyon bírom, mikor mondjuk nyáron kilógatja valaki a kismamipocakot Nem fürdőruháról beszélek, mert az más...egy strand, a Balcsi vagy a tenger....
de utcán...Nekem nem fekszik...

Reni
Én már tök megszoktam, hogy nem örülnek. ANyu imádja az összes kölköcskémet, pedig csak az első hírének örült, a többiről...namind1. De aztán megszülettek és tényleg szavam nem lehet! Nagyinak szuper! Imádják is mind Köztünk nem sima a kapcsolat, de a nagyiság az megy neki! ANyósomnak meg tök mind1 hány unokához nem jön Minden nap a házunk előtt megy el a HÉV-vel...annyira, hogy ha kinéz az ablakán, látja is. A megállótól 5 perc séta. Ssosem jön be Mondjuk annyira nem hiányzik...nekem. A gyerekekne biztos jó lenne...Bár nem nagyon emlegetik. Ünnepek körül, mert a Mama mindent baromságokkal kompenzál...VAgyis iszonyat mennyiségű édeséggel Én meg gyűlölöm ezt! Sokat lazultam, de még mindig nem bírok sok édességfajtát! Tudja...sajnálja a gyerekeinket és hiába mondja a fia is neki, hogy "De Anyúúú, értsd már meg..." egyszerűen nem veszi a lapot Asszem így akar kib.szni velem. Annyira dirketbe nyomja.
Savadra szódabikarbónás vizet szoktál inni? 1deci vízhez 1 kávéskanál szódabikarbóna. Nekem még a tej a másik, ami beválik.

Asszem van aki kezd gyanút fogni babaügyben...pusztán rámnézésre. Cuppanós felsó volt ma rajtam és macinaci, mikor a felsőszomszéd csajszi átszólt, hogy holnap gyerekbuli lesz náluk...zaj lesz. És nagyon stírölte a pocimat Ebben a cuccban tényleg elég egyértelmű már :) Annak, aki tudja, hogy alapvetően nincs ilyen gombóc hasam

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Naháááát, ez milyen tarka lett

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok drága lányok!  Ne harizzatok, hogy nem jelentkeztem eddig, de most vagyok csak gép előtt.
Iszonyat sokan voltak a dokinál, odaértem 3/4 2-re és fél 6-kor hívtak be :(

Hiába az időpont, végig kell várni a sort :(   Kész voltam már, mert nagyon éhes voltam :(

Az mi Babuckánk nagyon aktív, össze-vissza mocorgott, hát hihetetlen, hogy 9 hét 5 naposan ennyire ficánkol :)

2,43 cm a CRL, és nagyon kis dagi formájú, annyira édes.

A párom is bejött végre, megnézte és hát komolyan, el volt ájulva a gyönyörtől :)

Azóta madarat lehet vele fogatni.

Tudjátok, egész életében babáról álmodozott, de nem volt aki szült volna neki :)

Én hála Istenkének megadhatom neki a csodát :)    NAGYON BOLDOG A SZERELMEM :)

És én is totál megnyugodtam :)

MInden rendben van odabent :)     

OLYAN NAGYON BOLDOG VAGYOK, JUHÉJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus Juppijjáááiiijjjéééééé! Szuper, hogy minden oké, látod, ott van ő! El tudom képzelni, hogy párodnak ez mekkora élmény lehetett, talán már le is mondott róla, hogy része legyen benne, erre tessék!   A mérete alapján írod ezt a 9 hét 5 napot? Mert a dátumod alapján még nem annyi, vagy rosszul látom? Sajnálom, hogy várnotok kellett ennyire sokat...

Reni, igen, albumban más . Meg strandon. De véleményem szerint a strandon is legyen eltakarva, hiszen a napsugarak... Ó, hiszen annyira sok és csinos kismamaruha van, hogy hihetetlen. Igaz, hogy általánosságban az áruk is mennyei.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


A vonalzó sajnos csak a betöltött heteket számolja, így csak 8 hetet írt ki.

Jaj és tényleg, elírtam basszus, mert 8 htét 5 napos a kicsikénk :)  persze ez mensi szerint van számolva,
de én ugye mivel lombik volt, tutira tudom, hogy pénteken délben termékenyítették meg a petesejtemet, tehát igazából ma kereken 9 hetes a babám :)

Egyébként az UH papírra az van írva szó szerint, hogy mérete alapján  9 hét 3 napos a baba :)
Tehát nagyobb, mint igazából :)

Kis dagi :)  Jaj, nekem egy csoda, mert már olyan régen voltak a nagy gyerekeim a pocimban, már nem is emlékszem :)

Most már megígérem, hogy nem fogok parázni, akkor sem, ha továbbra sem lesz semmilyen terhességi tünetem :)


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Ja, rá akart beszélni minket a doki a magzatvíz vizsgálatra, de mi eléggé hárítottunk. És mondtuk, hogy az Istenhegyi Géndiagnosztikára akarunk menni kombinált tesztre, erre közölte, hogy ne oda menjünk, mert annál van sokkal jobb hely, ahol sokkal pontosabban mérnek. Nevet is adott, kit kell keresni.

Ez Rózsadombon van, a Rószakert Medical Centerben. Oda küldött, hogy ott csináltassuk meg a vizsgálatot.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@pipus75: jujj Pipus, de jó, hogy ki tudtad várni a sorod és hogy ennyire szép fejlemények vannak, hogy már pocakos babád van:)))

Kata: nagyon jó a felvétel:))) megnéztem. REmélem hétfőn az enyém is ilyen szép lesz mint a tiéd. Szerintem fiad lesz, férjemmel együtt megállapítottuk:)) Látszik, ahogy magyaráz a doki miközben mutatja a felvételt.

Lányok, megnéztük a Gravitáció című vígeposzt, 3D-ben, hát mit mondjak, 120 perc tömény sírás volt, sajnos zsepi nélkül. Hááát ne nézzétek meg, ha jót akartok. Hiába George Clooney na meg Sandra Bullock, hááát egy nagy lócitrom lett, amolyan hormopengető...





Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Pipus
Jaaaaj, úgy örülök, hogy minden oké!!!! Én azt hittem, hogy párodnak már van gyereke Aztaaa, mekkora öröm lehet ez most neki!!!!! Nem csodálom, hogy repül a föld felett
Ha igaz, amit Kata írt anno, hogy a fiú babák az eljén nagyobbak, mint a lányok akkor.... :) Én babám is nagyobb, mint amekkorának lennie kellett volna. Kettő egész nappal

Zita
Nem Linda tette fel a videót????? De szerintem is fiú ;) Csak nem akartam így odarakni, mint Te, de megerősítem! Én is annak láttam

Viki
Mi baj a napsugarakkal? Én Ivánt kifejezetten napoztattam...Na nem délben meg 40 fokban, hanem a kellemes tavasziban...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: