Új privát üzeneted érkezett!

Munkán kívül nem sok, élem a mindennapokat és várom hogy véget érjen a méregtelenítés :)
reni87
Kecskemét
 
 


Nady! Bocsi, elírtam. 2,5 hét múlva megyek orvoshoz. :)

 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok.
Olvastalak benneteket és szeretnék csatlakozni hozzátok,ha lehetsséges.
Magamról röviden:második babámat várom,most vagyok a 18. hétben.
Szép napot nektek,délután majd jelentkezem. 
Sziasztok
 

 
 

Sziasztok.
Írnék magamról kicsit bővebben.Van egy 3 és fél éves kislányom és 6 hónap próbálkozás után bekopogtatott hozzánk a kistesó is.A nemét még nem tudjuk,de már nagyon kíváncsiak vagyunk,bár igazából mindegy csak egészséges legyen a kis drága.Ma hívom a dokit ultrahangos időpontért,remélem már hétfőre kapunk.
Gratulálok nektek a babákhoz,szépen kerekedik a pocitok.
Reni nektek meg szurkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön.
Most ennyi,ha tudok valami újat majd írok.
Szép napot mindenkinek!
 


Szia Szabcsi!


De jó, egy tapasztalt anyuka is csatlakozott hozzánk. :) Gratulálok a kistesóhoz! Ez a 19. heti genetikai uh lesz, ugye? Gondolom már érzed Te is a magzatmozgásokat. :)


 Pregnancy Ticker
 


Nady! ma eszembe jutottál :) A munkahelyen egész nap megy a rádió és mondták hogy ma van Norina nap :)
reni87
Kecskemét
 
 


De aranyos vagy Reni! :) :) :) Igen, bár már nem tudok kiigazodni, hogy mikor lehet az igazi névnap, mert van ahol a mai napot írják, van ahol a júliust. Szerinted?

Szabcsi, én is örülök, hogy itt vagy köztünk! :) Akkor most a nagylány mellé érkezik egy csöppség, milyen jó!! Végül mikorra kaptál időpontot a dokihoz? 

Ma megkaptam az újabb labor eredményeket. A vércukrom a lehető legtökéletesebb, sőt minden eredményem szuper lett. Egyedül sajnos a TSH-m magas.. :( Az már az első vérvételkor is magasabb volt a kelleténél, de csak nagyon minimális különbséggel. Viszont mondta a dokim is és a védőnő is, hogy terhesség alatt emelkedik az érték, ami egyébként nem lenne baj, de mivel nekem ugye már az elején is magasabb volt, ha tovább nő, akkor irány az endokrinológia. Sajnos magasabb lett. :( Szóval hétfőn kérek időpontot és megyek. Még sosem voltam endokrinológusnál, nem tudom, mire lehet számítani. Az viszont jó hír, hogy bár a TSH magas, de a hozzá tartozó T3 és T4 érték (ami a babát érinti) teljesen normális.

 
 


Nady! Nem nagyon értek a hormonokhoz, de a TSH-t nekem is említette az orvosom, mert néha elkezd hevesen verni a szívem, de csak pár percig, azt mondta, hogy TSH-t, FSH-t kellene néznünk majd a következő vérvétellel, mert utalhat pajzsmirigy túlműködésre.  Neked mit mond a dokid, mitől lehet magas? Szívből remélem, hogy egyikünkkel sincs semmi gond!


 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok!
Nady,biztosan nem lesz semmi gond,de azértmajd számolj bemi volt az endokrinológián.
Szegcsig te is nyugudj megminden rendben lesz veletek is.

Tegnap felhívtam én is a dokit,és hétfőn 1 órára kell mennünk ultrahangra.Már alig várom,annyira várom hogy megtudjuk a pici nemét.A megérzésem az,hogy kisfiú,de már nem vagyok benne biztos,sokan belém akarják beszélni a kislányt.Na meg a ti tapasztalataitokból kiindulva,ugye mindkettőtöknek az ellenkezője jött be mint a megérzés.Talán hétfőn kiderül,ha nem szemérmes a drága.
 


Nekem a TSH-t már a legelső vérvételkor is néztek, mert a doki is és a védőnő is azt mondta, hogy a minden 3. kismamánál pajzsmirigy alulműködés van, ezért magas a TSH érték. És a terhesség során mégjobban emelkedhet. 
Konkrétan nem tudták megmondani, hogy mitől lehet magas az érték, ezért is megyek kifejezetten endokrinológushoz, de megnyugtattak, hogy nem a terhességgel van összefüggésben, de azért azt mondták, nézessem meg és tegyék helyre a dolgot.
Heves szívverésem nekem is szokott lenni, azt mondták ez normális, mivel a szív sokkal jobban igénybe van véve, több vért keringet, stb. Persze csak akkor, ha a vérnyomás rendben van. Bár nekem inkább olyankor van szinte fullasztó szívdobogásom pár percig, mikor háton fekszem. Ilyenkor állítólag a növekvő méh nyomja a háti vénát. 


 
 


Jajj Szabcsi, de kiváncsi vagyok én is, hogy kisfiú vagy kislány a picikétek!! Ez annyira jó dolog és olyan izgi, nekünk nagyon nagy élmény volt. :) Bár Nektek ebben már van tapasztalatotok, de szerintem ez mindig csodás dolog. :)

 
 


Nady! Értelek. Nem lesz semmi baj, de tényleg jobb utána járni. Majd írd meg a tapasztalataidet. 
Szabcsi! Én is nagyon várom majd a fejleményeket. A legjobb eredényeket kívánok Nektek! Most én is úgy elmennék uh-ra, de a legközelebbi 7 hét múlva lesz, most még örökké valóságnak tűnik, de biztos hamar el fog telni.  Ha lesz egy kis időd, szívesen megnéznénk a Te pocakfotódat.
Az enyém most jobban el kezdett nőni, egyik messzi ismerősünk felismerte, hogy babát várok. :) Nagy öröm, mert eddig mindenki azt mondta, hogy "Félidős vagy?? Nem is látszik!!!"...
A köldököm szerintem nemsokára kifordul. Veletek mi újság e téren?


 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok.
Nady,nekem nem volt ilyen problémám egyik terhességemnél sem,nem is emlékszem hogy néztek volna TSH-t.Remélem minden rendben lesz.
Szegcsig tényleg sokat nőhetett a picikétek,ha már így kiszúrta más is.
Nekem a múlt héten volt,hogy a köldökömnél a bőr megpuhult és már olyan más az egész.Először furcsa volt,égető érzést éreztem kb 2 napig a bőrömön,azóta napjában többször testápolózom és már nem ég szerencsére.Fotót majd igyekszem feltölteni.
Szerintem nekem most sokat nőtt,mondták mások is.Alig várom a holnapot és a méreteket,mindig összehasonlítom a kislányoméval.Ezért is gondolom ,hogy ő kisfiú,mert a méretei jóval nagyobbak,de az is lehet ,hogy egy nagy csajszi.
Gondoljatok rám holnap,mindenképpen jelentkezem majd.Az ismerősök már egy kicsit idegesítenek ezzel a mitek lesz kérdéssel.Az is lehet,hogy majd azt mondom nem tudták megmondani.
Nektek mindenképp megírom majd.
Megyek elaltatom kisasszonyt,szép napot mindenkinek.

 


Szabcsi, mindenképp gondolok Rád holnap, nagyon várlak az eredményekkel! ;)
Egyébként nekem sem volt (és nincs is) semmilyen problémám, ami erre utalt volna, valószínűleg ha nem nézeti meg a dokim egyből a TSH-t, nem is derül ki, hogy eltérés van.

Szegcsig, szerintem az én pocim már nagyon nagy, volt aki meg is lepődött, hogy még csak a 6. hónapban járok. A köldököm alapjáraton nagyon mély, szóval még van egy kis időm, mielőtt kifordulna (már ha kifordul egyáltalán), még azért mélyebben van a vízszintesnél. :)
Te milyennek látod a pocid? Tényleg kicsit "hegyesebb", ahogy a kisfiús pocikra mondják?
Én mikor a terhelésen voltam meglepődtem, mert amint beléptem a vérvételre, 3 nővérke is letámadott, hogy "jajj, de szép pocija van, milyen formás, egyértelmű, hogy kislány." Bár én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de kivételesen beletrafáltak. :)

 
 


Sziasztok.
Voltuk ma az orvosnál és metudtuk,hogy kislányunk lesz,minden bizonnyal.
Hát ennyit a megérzéseinkről csajok.Először picit csalódottnak éreztem magam,de most már nagyon örülök,ennek így kellet lennie.
Nagyon édes volt az ultrahangon,egy idő után a kicsi kezét az arca elé tette.
Ezek után gondolkozhatunk a nevén,mert még nincs konkrét befutó.Van egy pár ami tetszik,de olyan nehéz.A "nagy lányunk" a Hédi Anna nevet kapta és szeretnénk ismét olyat választani,ami nem olyan felkapott név.Az ötleteket szívesen várom.
Veletek mi a helyzet?

Sziasztok
 


Bocsi a helyesírási hibákért,néha félrenyomkodom a billentyűzetet.
 


Szabcsi, nagyon gratulálok a kislányhoz!! :) Úgy látszik, még egy idejig egyedül maradok fiús kismama itt a fórumon. :) Nagyon szép neve van a kislányotoknak! Lánynevekből nekem sokkal több van, ami tetszik. Gondolkodom még rajta, mert most hirtelen csak 1-2 jut eszembe. :) Nagy kedvenc volt a Nóra, Emília, Norka, Dóra.
A nővérke mit szólt a kishugihoz? Ezek szerint minden rendben volt az ultrahangon, ugye?
Képzeljétek, ma volt egy kb fél percig, hogy 5 mp-ként rúgott egy nagyot a fiam, ütemesen, azt hittem, sosem hagyja abba. :)  Ez lehetett csuklás szerintetek?


 Pregnancy Ticker
 


Nady! Nem nagyon tudom eldönteni, talán inkább gömbölyű pocakom van, nem igazán hegyes. :)

 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok!

Szegcsig aranyos a pocakod, egész formás. KIcsit le vagyok maradva, Üdvözlöm az új tagot. Kicsit összejött minden... Lányok jövö7en 7főn férjhez megyek jah és persze megyek a terheléses cukorra is ...Amitől tartok nem kicsit hanem nagyon...

melanim89
Gyömrő
 
 


Sziasztok.
Melanim én is üdvözöllek.Nem semmi ahogy pörögnek nálatok az események.Gondolok rád a nagy napon.A cukorvizsgálattól szerintem ne parázz,nekem az első terhességemnél nem volt semmi rossz élmény ezzel kapcsolatban,szerencsére.Vigyél egy kis citromlevet magaddal és nem lesz olyan szörnyű.Az eredményeid meg biztosan jók lesznek.
Szegcsig nagyon aranyos pocid van,nekem inkább hegyesnek tűnik.
Nady ti jól vagytok?
Én is teszek fel egy lépet magunkról.Ma voltam a védőnőnél,azt mondta neki sajna nem egyértelműen negatív a vizeletem,de inkább a negatív felé hajlik.Lehet van valami gyulladás a szervezetemben,mindenképpen utána járok,a jövőhétre bejelentkezek fogorvoshoz,mert mindig csak halogatom. Sajna van egy lyukas fogam,szerintem az okozhatja.
 


Melanim! Nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen, hisz ez lesz életed legszebb napja, legalábbis addig, amíg meg nem születik a kisbabád. :)
Szabcsi, szerintem Neked is a hetekben fog megugrani a pocakod. Azt mondják, a második terhességnél nagyobb szokott lenni a has, Te hogy látod?
Fogorvoshoz nekem is kell mennem, mert kidob a doki, ha nem fogadok szót: kell a fogászati vizsgálat, akármilyenek is a fogaim. Egyébként én a terhesség előtt voltam, de úgy látom, van 1-2 lyukas fogam. Március 10-ei hetet kicsit nem várom, fogorvos, cukorterheléses vizsgálat.. De azon a héten már dupla névnapot ünneplünk, a páromét és a kisfiamét. :) Képzeljétek, az uh alapján pár ismerősünk állítja, hogy tiszta apja, majd kiderül. :)
Nady, írj majd Te is, mi újság Veled, és királylánnyal!
Reni! Veled  is mi újság? Van valami új híred?


 Pregnancy Ticker
 


Szabcsi, gratulálok a kiscsajhoz! :) Úgy tűnik, remek megérzéseink vannak.. :D :D
Apa mit szólt, hogy kislány lesz? Gondolom ő is örült.

Szegcsig, szerintem szinte biztos, hogy csuklás volt, Norci is szokott. :) Szerintem nem is lehet összetéveszteni semmi mással. Nagyon édi pocakod van, tényleg sokat nőtt, de szerintem is inkább hegyes formája van, igazi "kisfiús" pocó. :)

Melanim, akkor már biztosan nagyon izgatott vagy a nagy nap miatt.. :) De izgi!! Biztosan csodás lesz, gondolok majd rátok.
A terheléstől pedig szerintem se izgulj, azért nem olyan vészes. Nyilván nem iszogatnám magamtól azt a cukros löttyöt, de annyira nem borzasztó. És igen, citromlé!!!! Határozottan segített a helyzeten. :)

A mi kis lányunk igazi kis örökmozgó, folyamatosan "jön-megy", most már nem csak rúgásokat érzek, hanem van hogy kifejezetten "áthullámzik" a pocim egyik feléből a másikba. :D Most már pólón keresztül is tökéletesen látszik. 
Holnap megyünk 4d-re, mert az egyik ismerősünktől kaptunk egy utalványt ajándékba. Nagyon örülök, mert már rég láttuk és a 30. heti 5d még elég messze van.

 
 


Nady! De jóóó, úgy irigyellek a kukucskálás miatt! Én is úgy megnézném, mi folyik odabent! :) És már biztosan nagyon szépek lesznek a képek, alig várom, hogy feltöltsd, és láthassam. :)
Mi április közepén megyünk, iszonyat messze van az még. :( 
Képzeljétek, ma voltam edzőteremben. A teherbeesésem előtt rendeszeresen jártam. Persze csak bicikliztem, és sétáltam a futógépen egy kicsi meredekséggel. Amíg rá nem ültem a bicóra, tök nyugi volt, elkezdtem tekerni, és kb 2 perc múlva úgy beindult a fiam, hogy lehetetlenség lett volna leállítani. Elképzeltem az arcát, hogy milyen érdekes arckifejezése lehet: "anyu! Ez mi? Ezt még sosem csináltad!!" :)


 Pregnancy Ticker
 


Velem nem sok minden van mostanában...csak a mindennapok...:D
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok Lányok! 
Hoztam Nektek képet a kisasszonyról. :) Nagyon kis szégyenlős volt, folyamatosan belefúrta az arcát a placentába, keze-lába kalimpált mindenfelé, de az arcát nem akarta megmutatni. :)
Azért pár jó pillanatot sikerült elkapni. Már 880 grammos a kicsikénk, szépen gömbölyödik és már 1,5 mm-es hajacskája van. :)

Tehát Norina:

"Héééé, halljátok, ezek engem kukkolnak.." :D :D :D


 

"Psssssszt!!!! Most én magyarázok!" :D :D :D



 
 


Talán itt engedte leginkább megnézni az arcocskáját:



 
 


Nady! Gyönyörűséges a kisasszony! Ohh, lassan eléri az 1 kg-ot. :) 1,5 cm-es a haja?? :) De édes!
Kiváncsi vagyok, nálunk hogy alakul a hajdolog. Párom és én is szinte kopaszok voltunk, mikor megszülettünk. :)
Ilyenkor úgy be van zsongva napokig az ember lánya, ugye? Az uh után én napokig nem is tudtam másra gondolni, csak az ott látottakra.

 Pregnancy Ticker
 


Na jó, ezt benéztem, szóval 1,5 mm. :) Bocsi

 Pregnancy Ticker
 


Kedves Kismamák!
A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar végzős hallgatója vagyok. A szakdolgozatom témája a Kismamák egészségfejlesztése.Kérlek Titeket a kérdőívem kitöltésével segítsétek a munkám ha van rá pár percetek  Nagy segítség  lenne  :) :) 
Előre is köszönöm a segítséget!



https://docs.google.com/forms/d/13g7OuU ... Y/viewform
patti00
kaposvár
 
 


Szia Patti!


Elküldtem, viszont a kapcsolatoknál bajban voltam, mivel sem házas, sem élettársi kapcsolatban nem állunk a párommal, azaz hivatalosan, ezért az egyedülállót választottam.


 Pregnancy Ticker
 


Köszi szépen Szegcsig, aranyos vagy! :)
Igen, mi is teljesen extázisban voltunk utána, másról sem tudtunk beszélni. Nagyon kis édes volt, de azért sajnálom, hogy szemből nem engedte, hogy megnézzük az arcocskáját. Pedig tornáztam, lépcsőztem, ettem, próbáltuk jobbra fordulva, balra, de nem akart arrébb menni, pedig teljesen éber volt. :) Belefúrta a pofiját a placentába, a kezecskéivel pedig ölelgetett belülről. :D
Nagyon el volt foglalva, volt hogy a köldökzsinórral játszott, volt hogy az orrát szorongatta. :D
Már Te is a 22 hétben vagy, te jó ég, hogy repül az idő. :D

 
 


Igen, mint a villám!! Te viszont holnap már a 27. hétbe lépsz be! :)
Gondolom, milyen kis cuki lehetett, hogy a köldökzsinórral játszott. Most már lassan minden mozdulatát érzed? Mikor aktívabb?


 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok.Mostanában kicsit ritkábban leszek gép közelben,de próbálok majd jelentkezni.
Nady nagyon aranyos a kiscsajszi,már én is alig várom,hogy menjünk 4 d-re,de szerintem olyan 28 hetes kor körül fogunk menni.
Puszi nektek!
 


Na lányok, én is túl vagyok a cukorterheléses vizsgálatot. Maga cukros löttyel (tettem bele frissen facsart citromlevet) iható volt, azzal nem volt gondom. De utána kint kellett ülnöm a váróban 2 óráig, na az szörnyű volt. Fáztam, melegem volt, szédelegtem, mehetnékem volt, közben majdnem elaludtam. Szóval nem volt jó érzés, de már ez is megvan. Nekünk még 1 hónap van a 4D-ig.
Veletek mi újság?


 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok!

Túl vagyok a nagy napon :) Bocsi hogy eddig nem írtam.A cukorterheléses vizsgálaton túl vagyok, az a lötty hát majdnem visszafordult... Anyukáméknál vagyok mostanában elég sokat, mert a nagymamim elaludt és pakolászunk a lakásban.Itt a megígért kép a nagy napról

melanim89
Gyömrő
 
 


Sziasztok.
Melanim GRATULÁLOK és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!!
Szegcsig olyan hamar el fog jönni a 4 d időpontja is majd meglátod.Jó nektek,hogy már túl vagytok a cukorterhelésen,nálunk azt 26 hetes korban csinálják,így még nekem van egy kis időm.
Mi voltunk a héten a dokinál vizsgálaton,plusz uh-gal is megnézte a picurt.Minden rendben hála az égnek.A picikénk nem igazán volt együttműködő,nem mutatott magából sok mindent,így mikor rákérdeztem a nemére azt sem tudták megnézni,megerősíteni,de valószínűleg maradt Ő pici lány,csak jó lett volna ráerősíteni,de majd legközelebb.
Én elkezdtem járni a fogorvoshoz,van egy pár lyukas fogam. A következő uh majd 24 hetesen lesz,mad mi is olyan 28 hetes korban tervezzük a 4 d-t,de én is alig várom már.A nevekkel még mindig hadilábon állunk,nem egyeztünk még meg,van egy pár ami tetszik,remélem lassan már eldöntjök.
Szép hétvégét kívánok nektek.Sziasztok.
 


Sziasztok!

Melanim, nagyon gratulálok, sok-sok boldogságot Nektek! :)

Én mostanában azt sem tudom, hol áll a fejem. Rengeteg dolgunk van, megvan az új otthonunk, de rengeteg dolog volt vele, amire nem készültünk. Most már hála az égnek lassan kész leszünk. :)

Lányok, veletek mizújs? Mindenki el van tűnve... :)

 
 


Én ma megyek a háziorvoshoz vérvételre beutalóért, és úgy gondoltam ha már a májfunkciót úgy is megnézetem mindenféle mást is :) így utánalestem a neten miféle dolgokat szoktak nézni ilyen állapot felmérésen és írtam egy szép kis listát remélem ad rá beutalót a doki (mondjuk semmi különösebbet nem íírtam fel ) aztán hétfőn kiderül mi újság ha minden oké kedden felhívom a dokit hogy akor hogy is legyen ez a lombik :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok, én is be(le)szólnék a beszélgetésetekbe, ha nem nagy baj :)
reni, úgy tűnik, itt is találkozunk, bár én örülök neki, mert hasonszőrűnek érezlek :D
Magyarul: renihez hasonlóan mi is biopszián vagyunk túl a párommal és várjuk a lombikot. Tegnap ki is váltottuk a szurikat és amikor megjön, kezdem is a szurkálást. A tegnapi ultrahangos dörmögéséből annyit vettem ki a dokiból, hogy "nincs nagy baj" egyébként meg pár szóbal előadta a stimu menetét én meg kérdezgettem, mert magától eléggé szűkszavú. Kb 4 alkalommal megyünk áprilisban beültivel együtt :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Reni! Drukkolok, hogy minden rendben menjen, és végre elkezdhessétek a lombikot.

Szia Helenka! Nektek is sok sikert és erőt kívánok a lombikhoz! 

Nálunk elég izgatottan telt sajnos a hét eleje, szerdán reggel -orvosi utasításra- be kellett mennünk a szülőszobára, mert éjfél óta enyhe, mensi szerű fájdalmaim voltak, igaz, keményedés nem kísérte. Szerencsére mindent rendben találtak, szerencsém volt, mert az ügyeletes orvos egy tündér volt. Méhszáj zárt, nincsenek méhösszehúzódások. Senki sem tudta megmondani, hogy mit érezhettem, de még utána fél napig fájdogált az alhasam. Biztosan a front volt. Azóta szerencsére minden okés, jól vagyunk. Tegnap lefekvéskor hihetetlen mozdulatokat hajtott végre a kisfiam, szinte a fájdalomtól röhögtem. :) Mi április 9-én megyünk 4D-re. 


Nady, Nektek mikor esedékes az 5D? Atya ég, nemsokára belépsz a 30. hétbe. :)

 

Melanim! Gratulálok, sok boldogságot kívánok! :)
Szabcsi, képzeld, én meg múlt héten voltam fogorvosnál, aláírta, hogy minden rendben, erre hét elején kiesett a fogtömésem... murphy törvénye ugye...

 Pregnancy Ticker
 


Reni! Mizújs? Kaptál beutalót végül mindenre? Van valami fejlemény? Nagyon izgulok Értetek, hogy belevághassatok végre. :)

Helenka! Örülök, hogy Te is itt vagy! :) Nektek is nagyon szorítok. Mikor lesz az első alkalom áprilisban?  Mióta próbálkoztok? 

Szegcsig! Úristen, én tuti bepánikoltam volna, hogy mi lehet... De annyira örülök, hogy jól vagytok és minden rendben!!!! Azért biztos nagy volt a rémület. "Csak" görcseid voltak? Vagy vérzés is? 

Mi szombaton voltunk dokinál, már 1350 grammos a kis tündérkénk. Képzeljétek, konkrétan végig ásítozta a vizsgálatot, biztos nem tetszett neki, hogy nem hagytuk aludni. :) Aztán a végén még a kis nyelvecskéjét is kidugta és lefetyelő mozdulatokat tett vele.. :D A doki szerint itta a magzatvizet.. :D
Április 10-én megyünk szülőszoba látogatásra. Már nagyon várom. Viszont 5d-re majd csak május elején, mert úgy voltunk vele, hogy ezzel az élménnyel végül megvárjuk a 36. hetet, hogy az arcocskájáról minél szebb képet tehessünk el emlékbe. Ráadásul 3 hét múlva esedékes a 3. genetikai uh, szóval így legalább jobban eloszlanak a vizsgálatok és többször láthatjuk. :)

 
 


Szegcsig, nagyon jó, hogy nincs semmi baj, biztos nehéz volt aggódni a kórházban...

Nady, köszi kedves fogadtatást, mi tavaly év elejétől próbálkozunk, nyáron derült ki, hogy baj van, decemberben kezdtük a lombik totyorgást és ezen a héten látok neki a stimulációnak szurikkal és a ciklus 6. napján kell mennem vizsgálatokra, és azok alapján állít a doki a szurik adagjain. :D
10. nap körül kontroll, állítás, ha kell, 12-14 nap körül petesejt-leszívás utána 3-5 napon belül beültetés :D

Jó ötlet kicsit széttolni a vizsgálatokat, tényleg biztos szuper lesz többször meglesni a picikéteket ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nady, szerencsére csak görcseim voltak. De egyre több felől hallom, hogy az időjárás, front is okozhat ilyeneket. Holnap belépsz a 30. hétbe, milyen érzés? :)

Helenka, látom, hogy óvó néni vagy. Ez nagyon jó! Képzeld, én is annak tanulok, de most passziváltattam magam a baba miatt, mindenképp folytatni akarom majd.
Hány szuriról van szó? Pocakba kell szúrni, ugye? Bocsi, ha hülye a kérdés. Minden elismerésem a tiéd.


 Pregnancy Ticker
 


Végülis ma voltam beutalóért szóval holnap lesz vv...de ez a háziorvos kiaaszt akkora egy beképzelt paraszt hogy nagyon utálok elmenni hozzá...az eredményt szerintem vissza sem viszem ha valami nem stimmel, ismét valami magán dokit keresek...de remélem most már minden oké lesz...
reni87
Kecskemét
 
 


szegcsig, köszi, de nem teszek semmi emberfelettit :)
Ha a sulihoz bármiben tudok segíteni (nyugodtan 3 év múlva is rámírhatsz) akkor tesség bizalommal fordulni hozzám :)
A szurik úgy lesznek, hogy első két nap egyet-egyet szúrok az alhasba, utána meg két-két szuri lesz naponta. a 6. napon derül ki, hogyan folytatódik a dolog, van-e szükség további cuccosra, vagy milesz? :) Melyik suliban tanulsz? Én az AVKF-en végeztem annó. Most pedig közoktatás-vezetőit járom, mert közben vezető is lettem :)
Egyébként én levelezőn tanultam és több baba is született. Decemberben államvizsgázok, de mindenképpen végig csinálom. Egy halom kegyelem hármast lehet kapni pocakosan ;) -remélem, már bőven az leszek-

reni, gondolok rád holnap, sajnos a háziorvosok hajlamosak a nagyképűségre. A mi gyerekeinkre is simán rámondja, hogy kutya baja, amikor forr a láztól a gyerek, meg összehány mindent. Már bocs az egyszerű beszédért, de ő is egy különleges karalábé

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Lányok! végre jó a májenzimem 7-én Dévai doki és ha mázlim van elfogad mindent és kezdhetünk is kb akkor fog ugyanis megjönni :) :) :) :)
reni87
Kecskemét
 
 


Reni, az szuper lenne! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Reni! De jó, na végre! A legjobbakat kívánom. Lányok, én tuti együtt fogok Veletek izgulni. 


Helenka! A szurik miatt írtam. 2 éve volt egy lábműtétem, és 10 napig szúrnom kellett (a páromnak) a hasamba véralvadásgátlót. Rémálom volt. De azért ilyen nemes cél érdekében én sem haboznék. :)

Hajrá csajok! :)


 Pregnancy Ticker
 


Hűűű Szegcsug most nézem csak a vonalzód, neked is már cs kétszemjegyű a visszaszámlálás :)
reni87
Kecskemét
 
 


bocsi Szegcsig :D
reni87
Kecskemét
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: