Új privát üzeneted érkezett!

8 év sikertelen próbálkozás után valódi csoda történt: beköltözött a pocaklakó! :)
Várok ide mindenkit, aki már babás és aki még csak várja a kis tündér beköltözését.
Tapasztalatok, bíztatás, kitartás. Mindent megoszthatunk...

 
 


Szia!


Mesélj, volt ma valamilyen terhestüneted? Digitális tesztet csináltál?


(11-es voltam)


 Pregnancy Ticker
 


Szia! Most 2 napja egészen jól vagyok, már nem nagyon vagyok rosszul. Viszont most újabb dolog jött: én, aki eddig 2perc alatt el tudtam aludni esténként, most egyszerűen képtelen vagyok, pedig álmosnak és fáradtnak érzem magam, mégsem megy.
Igen, a párom hozott egy clear blue digitalt, mert annyira kíváncsi volt. Egyem meg, teljesen odáig van és milliószor elmondja, hogy ez a legboldogabb érzés a világon. :)

De most mesélj Te! Mióta próbálkoztok? Hol tartotok? Stb.. Minden érdekel!!! :)

 
 

 
 

Istenem, olyan jó olvasni ilyen sikersztorikat, mert ez aztán az!!! És úgy örülök, hogy sikerült végül rávennünk a tesztelésre.  


A digitális Clearblue-val a tesztelés biztos nagy élmény. Én is szeretnék csinálni majd olyat.

Mi? :) Minekünk ez az első éles próbálkozásunk, pontosabban ez tegnap volt.  Ugyanis tegnap volt pozitív az ovulációs tesztem, ma már nega, így pont jókor voltunk együtt. És nagyon bizakodó vagyok, az apukajelöltem is az. Nagyon készültünk erre a próbahónapra, voltam nőgyógyásznál, fogorvosnál, sőt még genetikai tanácsadáson is (családon belül volt rendellenesség, így eléggé indokolt volt, de minden ok).  Szerencsére nem dohányzom, így a leszokás kimaradt. Illetve szedek terhesvitamint és Villa Rosa kapszulát, amiben nagy a bizalmam, mivel ciklus előtt sajnos 4-5 napig barnázok, és ebben állapodtunk meg az orvosommal. Ha minden jól megy, fiatal anyuka leszek. :) De már most nagyon lelkes vagyok! (görbét vezetek stb.)


 


És most Te jössz! Mesélj erről a 8 évről! Hogy bírtátok? Hátha akad itt majd sorstársad, akinek nagy vígaszt nyújtana. :)


 


 


 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok! Mivel a páromnak van gy geneikai betegsége ami elzárodást és emiatt azoospermiát okoz csak a lombik jöhet szóba. Már haladun a vizsgálatokkal nálam minden oké :) a progeszteron szintem szuper :) páromnak hónap végén herebiopszia, november elején meg konzultáció és reményeim szerint karácsonyra már babás leszek :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szia Reni! 


Kívánom, hogy egyszerre sikerüljön! Ha lombik, akkor lehet, hogy nem is egyedül lesz majd odabent! :) 


2 napja sikerült elcsípni az ovumat, azóta görcsölget a jobb petefészkemnél. Tudom, hogy még korai lenne ilyesmit érzeni, viszont eddig ezt még nem tapasztaltam. Már "csak" 10 napot kell kivárnom. Jaj de lomhán telnek a napok....


 


 Pregnancy Ticker
 


Én nagyon remélem hogy ketten lesznek :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szegcsig! Uuuuuu..az a pár nap mindjárt eltelik, persze tudom, hogy ilyenkor hónapoknak tud tűnni.. :) Jó ezt olvasni, hogy ilyen felelősségteljesen készültök rá. Nagyon drukkolok és szorítok érted/értetetek, hogy sikerüljön!!!
Igazán mázlisták lesztek, ha egyből sikerül, sajnos mi megkinlódtunk érte, de megérte várni és utólag már tudom, hogy nem volt véletlen. Az első 6év még a volt párommal telt el, akivel azóta csúnya véget ért a kapcsolatunk és rájöttem, hogy nem volt véletlen, hogy nem akart beköltözni a pocaklakó. A mostani párommal 2éve vagyunk együtt és most már tudom, hogy milyen is az, mikor egy férfi igazán babát szeretne. :) Imád minket és a világ legjobb apucija lesz. :)

Reni! Milyen csodálatos karácsonyi ajándék lenne!!!! :) Mikor kezdtetek bele a dologba?

 
 


Novemberben :)
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! Az már mindjárt itt lesz! Együtt izgulhatunk! :)

Nady! Ezt nem is tudtam, így már érthető. Hiába, tudják ezek a babák, hogy mikor kell jönniük. :) Elárultátok már valakinek ezt az örömhírt? Orvoshoz mikor mentek?



Nekem ma reggel 3 tizeddel felment a hőm, ennek is úgy tudok örülni!! Vezet valamelyikőtök görbét?Az enyém szerencsére szépen alakulgat. :)


 Pregnancy Ticker
 


Nekem feleslege ilyesmit vezetni, de kellett mennem progeszteron szint mérő vérvételre az alapján szuper peteéresem van, aért is bízom benne hogy elsőre sikerül a lombik :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sikerülni is fog! Mikor döntöttetek róla, hogy jöhet a baba?

 Pregnancy Ticker
 


Kb egy éve ezdtünk komolyabban tervezgetni. Elsőnek genetikai vizsgálattal ezdzük hogy nem hordozom-e a párom betegségét. Aztán neki andrológiai vizsgálatok. Nyáron voltun Dévai dokinál és magkaptuk milyen vizsgálatok kellenek a lombikhoz. Aztán esküvő nászút. Jó lett volna picit hamarabb a lombik, de elhúzódtak a vizsgálatok.
reni87
Kecskemét
 
 


De most már a küszöbön álltok, nemsokára belekezdtek! :)

 Pregnancy Ticker
 


Szegcsig!
Hogy alakult ma reggel a hőd? Jó dolog a görbe vezetés, sok hasznos dolog leolvasható róla. Arról nem is beszélve, hogy ha véletlenül dokihoz kell majd fordulni baba ügyben, akkor nagy segítség lesz. Én kb 4éve próbálkoztam vele, de össze-vissza ugrált a görbém, és persze baba sem lett.

Voltunk hétfőn dokinál, megállapította, hogy 7hetesek vagyunk és minden rendben. Láttam a kis drágánkat, sőt a szívverését is hallottam. :) 28-án kell újra mennünk.

 
 


:) jaj Nady irigyellek, bár megküdöttél érte nagyon :) megérdemled a boldogságot :)
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! Köszi szépen! :)
Azt gondolom, Ti sem küzdötök kevesebbet, le a kalappal. Ti is átestetek már eddig jó néhàny dolgon, de abban bízom, hogy Nektek már nem kell sokáig várni és beköltözik a pocaklakó. A sok évnyi kudarc mindennél rosszabb, de az biztos, hogy megérte várni, mert az érzés, hogy én is lehetek anya, leírhatatlan. :)

 
 


Abból a szempontból szerencsésnek érzem magunkat hogy tudtuk hogy a férjem btegsége miatt csa így lehet babánk így nem volt kudarc érzés, az igazi küzdelem meg ezután jön, injekció, uh kétnaponta stb stb. de a bébikéért mindent...:)
reni87
Kecskemét
 
 


Igen, le a kalappal, Reni! A két naponta uh biztos izgalmas élmény lesz. :)


 


Nady! A hőm tegnap kevesebb volt 2 tizeddel, de ma megint 37-hez volt közel, pedig fél órával előbb kellett mérnem. Állítólag az a leesés -1 napig- teljesen normális, így nem aggódom. Szépen látszik az ovum, viszonylag normális a görbém.. még, de az is marad! :) Kiértékelhető! :)


 


Már 7 hetes vagy? Amindenit, biztos felejthetetlen élmény volt a szívhang meghallgatása. :) Volt könnyezés? ;)


28-án milyen lesz a vizsgálat? Mit néznek?


 Pregnancy Ticker
 


Igen, én is úgy tudom, hogy az még normális. De persze természetesen úgy is marad, én is annyira szorítok értetek!!! :) A leendő apuci is izgatott?

Ma már a 8.hétbe léptünk. A szívhang fantasztikus élmény volt, bár meghatódni sajnos nem volt időm, mert úgy kellett koncentrálnom, hogy be ne pisiljek (már bocsi) a hüvelyi uh közben. :))) Persze valójában nem kellett, csak mostanában állandóan olyan érzésem van.
Jövőhéten megnézi a doki a pontos méretetét, stb. Kapok leletet meg kiskönyvet, elküld a védőnőhöz meg ilyesmi. És végre a párom is látni fogja.

Tényleg, kisfiút vagy kislányt szeretnétek? Tudom, hogy mind1, csak egészséges legyen..de azért mégis.. :)

 
 


Szegcsi! Azóta hogy vagy? mizu?

Nady! Fantastikus lehetett hallani a picit szívét :) Nem tudom kitől kérdezted de mivel mi lombilozunk így reménykedem az ikrekben és akkor vegyes párost szeretnék :) ha csak egy baba akkor kislányt :) de egyébként a lényeg hogy egészséges legyen :) és te? :)
reni87
Kecskemét
 
 


Mindkettőtöktől, hisz nagyon drukkolok Nektek! :)
Én is mindig ikrekre vágytam, de boldog vagyok, hogy végre hallgatok legalább egy szívhangot, még ha nem is kettőt.
Kislány párti vagyok, de valamiért teljesen úgy érzem, hogy kisfiú lesz. Nagyon fura, de annyira biztosan érzem.. :) Aztán lehet, hogy majd jól meglepődünk, de most úgy érzem, nem kérdés.

Nálatok apa is kislányt szeretne, ha csak egy babóca lesz a pocidban?

 
 


Amikor kérdeztem azt mondta örülne egy kisfiúnak, de valahogy ha elképzeli hogy gyerekünk lesz mindig egy kislány lát :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok!


Jelenleg így néz ki a görbém: http://ciklus.hu/images/diagramok/f3817 ... 13600_.png

Nekem tetszik. :) Minden reggel izgatottan kelek fel, szeretek hőt mérni. Köszönjük a szorítást! Igen, a leendő apuka is izgatott, de természetesen nem annyira, mint én. Bármit, bármeddig meghallgat a babáról és a terhességről. Ez már egy nagy dolog. Amúgy ő meg van győződve róla, hogy teherbeesetem. Tapasztalt apuka, mivel van egy kisfia, így én mostohaanya is vagyok egyben. Ő inkább az egészséges kislány felé hajaz, nekem mindegy lenne, talán pont ezért egy kicsit én is lány párti vagyok. Úgy látom, hogy mindhármunknak kellene egy kislány! :)
Az ikreket várni valóban igazán különleges dolog, amit csak nagyon kevesen tapasztalhatnak meg. Biztos írtó nehéz lehet, de dupla öröm és boldogság is egyben. Én 1 babát szeretnék így első körben, utána még kettőt, de ez majd úgyis azon múlik, mennyire bírom majd az áldott állapotot. Szeretnénk, hogy elsőnek jöjjön össze, annyira szeretnénk. :) Hétvégére nem várom. A karácsonyi ajándékon nem kellene gondolkoznom. :)

Nady! Mikorra várható a baba?
Reni! Ha egyszerre összejön Nektek, márpedig miért ne jönne, hiszi makk egészséges vagy, akkor még nyári baba lesz vagy már őszi?


Lányok! Milyen nevek tetszenek Nektek?


 


 Pregnancy Ticker
 


Hmmm ahogy számolgattam, nyár vége ősz eleje, de ha ikrek leszne azok picit hamarabb szoktak jönni... (a nyári 3. trimesztertől picit tartok...nem terhesen sem bírom a meleget :D)

Nekem a Lili nagyon tesztik vagy a Réka, de még nem sikerült olyat találni ami igazán..:D fiú nevet meg egyáltalán nem :D pedig már akkor beszéltün nevekről amikor még csak úgy emlegettük maj ha egyszer...:D

Szegcsig megkérdezhetem hány éves vagy?
reni87
Kecskemét
 
 


Jujjjj Szegcsig, akkor már csak pár nap és izgulhatunk érted? :)
Bíztató a görbéd is, nagyon örülnék, ha egyből sikerült volna. :) De ha véletlenül mégsem, mi akkor is itt leszünk és szorítunk tovább!!

A mi picink június elejére várható. Nagyon örülök neki, hogy még a 40fokos kánikula előtt kibújik. :)
Lányok, már annyira várom, hogy elmondhassuk az ismerősöknek, alig bírom már magamban tartani, pedig a 12. hétig nem szeretnénk. Csak a szülők tudják.

A neveket illetően ha lány, akkor Hanna, de mivel fiúcska ugye... :D
Mindkettőnknek egyből valamiért a Máté volt. És tegnap megnéztük és csak ámultunk, ugyanis a jelentése: Isten ajándéka. És Ő nekünk valóban az. Beletrafáltunk.. :)

 
 


Hát igen, szép a Máté név. Van is egy, szívemnek nagyon kedves gyerkőc, akit így hívnak. Abszolút tökéletes választás. Érdekes, hogy megérezted, hogy fiú lesz. Kíváncsi vagyok, vajon én is megérzem-e. 


Reni! 22 éves vagyok. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, és ez most úgy látszik, így is lesz. :)


Nekünk a lánynevek között nagyon tetszett az Emília és a Nóra név. Most már nem vagyok benne biztos. Fiú nevekkel kapcsolatban viszont teljesen tanácstalan vagyok.

Nady! Hogy közöltétek a leendő nagyszülőkkel ezt a csodás hírt?


 Pregnancy Ticker
 


Én is annyira szerettem volna ilyen fiatal anyuka lenni, mindig is úgy terveztem, de az élet másképp akarta.
A fiú neveket illetően nekünk sem volt egyáltalán semmi ötletünk, aztán mikor megtudtuk, hogy baba lesz, valahogy egyből a Máté tűnt természetesnek. Meg persze mindig kislányt szerettem volna, nem is nagyon érdekeltek a fiú nevek. :)

Úgy mondtuk el, hogy vettünk kis faragott fa dobozokat, elejükön kis kovácsolt vas csattal, beletettünk egy cumit és letakartuk vattával. A doboz tetejére belülre pedig beleírtuk, hogy "Nagyinak" vagy "Dédinek". Egyáltalán nem is sejtették, hogy mi lehet benne. :)

 
 


Szegcsig tök jó hogy ilyen fiatal vagy :) én is örülnék ha már anyuka lennék :) bár nem érzem magam korántsem öregnek :D Aztán majd írj ám ha tesztelsz :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok! 

Egy tizeddel ismét feljebb a hőm, és már közeleg a hétvége. Azon gondolkodom, hogy lehet ellövök egy tesztet a 10. dpo-n csütörtökön. Mit gondoltok a korai tesztelésekről?

 Pregnancy Ticker
 


szerintem nyugodtan tesztelj, a poziív eszt 99% hogy pozitív, a negatív nem biztos még ilyenkor...
reni87
Kecskemét
 
 


Én a sok csalódás miatt már jóval óvatosabb vagyok a tesztekkel..
Én kivárnám a mensi napját legalább, mert csak a szerencséseknek mutatja ki a teszt már korábban is. És tudom, milyen érzés egy negatív teszt. De persze Te érzed és valóban nem vesztesz vele semmit. :)

Lányok, én ma eléggé magam alatt vagyok. :( Pár napja már elmúltak a rosszulléteim és pont emiatt aggódom. Annyi embernél olvastam, hogy ebben a 8-9.hétben vesztette el a babáját ésaz éégvilágon semmi sem utalt erre. Csak a következő uh-on derült ki, hogy nem ver a szive. És annyira félek...hogy lehet, hogy pont ezért nem vagyok már rosszul?? Próbálok nem negatív lenni, de nem nagyon megy. Félek.. :(

 
 


Orvossal beszéltél? Mond hogy görcsölsz és hátha csinálnak egy uh-t az ügyeleten...és akkor megnyugodnál, vagy pesten a róbert károlyban van 24h-s uh persze annak húzós az ára...
reni87
Kecskemét
 
 


Jaj Nady! Ne olvasgass ilyen rémtörténeteket az interneten. Nincs kőbe vésve, hogy 12. hétig folyamatosan rosszul kell lennie a kismamáknak.  Olvastam olyanról is, akinek semmilyen tünete nem volt az egész várandóssága alatt, és makk egészséges gyermeket hozott világra. Ilyenből is van pár, inkább rengeteg. :) Jó lenne most tapasztalt szavakat írni, de még nincs. :) Ne stesszelj feleslegesen, gondolj a picira, nyugalom kell neki. Hidd el, minden rendben van! Ha viszont annyira aggódsz, akkor menj el orvoshoz, csakis a megnyugvás érdekében. Biztos nem Te leszel az első, aki aggódik. A doki majd meglátod, hogy meg fog nyugtatni. Én görcsölés és véres folyás (bármennyi) esetén aggódnék.


Nyugalom! :) Mindkettőtök érdekében!


 Pregnancy Ticker
 


Nem a pénz a gond. Párom is egyből mondta, hogy menjünk. De nem szeretnék. Legfőképp azért, mert ez nem állapot. Meg kell próbálnom megnyugodni és leállítani magam, mert ez a sok negatív gondolat tutira nem szül jót, ráadásul ha így folytatom, a 9.hónap végére bedilizek. Hétfőn megyek a dokimhoz, ott minden kiderül. Ha istenments baj van, akkor annak oka van..mert általában az fejlődési rendellenesség miatt van. Én szedek vitaminokat, utrogestant írt fel a doki, ennél többet nem lehet tenni. Csak nem kéne túl aggódnom a dolgot.

 
 


utro mellett nem hiszem hogy baj lenne :) főleg ha nem vérzek, nem érzel féjdalmat...
reni87
Kecskemét
 
 


Köszi, teljesen igazad van!!!!!!! Ez most megnyugtatott egy kicsit. :)
Simizem a pocim és mondogatom neki, hogy mennyire szeretjük és vigyázzon magára.
Mindjárt megjön apa is, megpuszilgatja és biztos helyre billenek. :)

 
 


Reni, a próféta szóljon belőled! :)
Apa azt mondta, le fog tiltani a netről, ha ilyeneket olvasgatok.. :D

 
 


Igaza is van! :) Sok hülyeséget lehet itt olvasni. Az én dokim határozottan megtiltotta, hogy továbbra is olvasgassam. Van benne valami.
Dolgozol közben, Nady? Mert akkor talán könnyebb másra is gondolni.

 Pregnancy Ticker
 


Szegcsig, mizújs? Teszteltél végül tegnap?

 
 


Sziasztok! Halványak vagyunk! :) Mondjuk még csak 11. dpo-n. Várok még az örömkitöréssel. :)

 Pregnancy Ticker
 


Uuuuuuuuuu...drukk-drukk-drukk!!! És azért egy halk gratula! :)

 
 


A halvány + is + a pozitív mindig biztos (ha csak nem szedsz hcg tartalmú gyógyszert) várj egy pár napot ha erősödik a csík akkor minden oké :) gratula :) :) :) egy képet mutathatnál a tesztecskáről :)
reni87
Kecskemét
 
 


Hát persze! 


Íme:



 Pregnancy Ticker
 


Köszönjük szépen! Még nem mondtam a friss kispapának. :D Holnap fogja megtudni. :)

 Pregnancy Ticker
 


oh ez csudiszép :) majd meséld el mit szólt :) de gondolom nagy lesz az öröm :)
reni87
Kecskemét
 
 


Levelet írtam Neki a gólya nevében (mint egy megrendelés visszaigazolást) :) Nagyon tetszett neki, és írtó zavarban volt. Nagyon örült, de még nem fogta fel. :) Sokszor még én sem. 


Összebújtunk, és simizte a hasamat, ami méééég lapos... :) Még....


 Pregnancy Ticker
 


Nagyon aranyos lehetett. :) Nem csodálom, hogy még szinte felfoghatatlan , hogy már hárman vagytok, mi még így a 8.hét végén is alig tudjuk elhinni.
Holnapután megyünk dokihoz, szóval már nagyon izgatottak vagyunk...de félünk is egy kicsit..

 
 


Hétfőn akkor doki? Minden a legnagyobb rendben fog menni, ne félj!
Nekünk nov. 11-én kell mennünk ultrahangra.  Akkor leszek orvosilag 7 hetes, de kései volt az ovum, így 1 hetet le kellene belőle vonni. 12 napja volt a fogantatás, de a clearblue 2-3 hetet ír.  :) Mondjuk rá van írva, hogy előfordulhat tévedés.


 Pregnancy Ticker
 


Igen, hétfő este 6ra. Köszi a bíztatást, annyira szeretném, hogy igazad legyen és tényleg mindent rendben találjon és újra hallhassam a kis szivecskéjét. :)
Fura, hogy az első vizsgálat előtt nem aggódtam ennyire, mint most. Bár ez állítólag normális,a hormonok ugye, meg az a bizonyos kritikus 12hét..
De rendben kell lennie!!!
Nov.11...biztos alig fogod bírni kivárni, de olyan szép élmény lesz. ;) Ugye tudod, mennyire elképesztően szerencsés vagy, hogy egyből sikerült? :)

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron