Új privát üzeneted érkezett!

Kihagyok a fórumozásból egy délutánt, és nem győzök visszaolvasni:)

Mylife, én is recepciós vagyok. 9 hetes, de már akkora pocim van:) Mondtam is a páromnak hogy elkezdhetjuk a hetente fotózást:)
 Nekem nagy pultom van, úgyhogy szerencsére a pocimat csak akkor látják ha nem a helyemen vagyok. Bevásároltam egy csomó sátorszerű lezser felsőből, szupereket lehet kapni a h&m-be és most a Tezenisbe is vannak, Illetve előszeretettel használok kardigánokat, amivel lehet tartargatni a pocakot. Nekem leginkább a nadrágjaimmal vannak problémáim:S Ha felveszek kismamanacit, abba már le se tudom tagadni h terhes vagyok. :S Persze ha nem dolgozni megyek, akkor simán felveszem a mamanacit feszesebb pólóval.) legalább a boltba előre engednek már most.

Elaludni mindig oldalt tudtam, de éjszaka mindig hasra fordultam, de mostmár csak szenvedek:)

Zacskós leves, ne viccelj. Előtte én sem voltam leveses. Amit először úgy igazán megkiváltam az a pulykanyakleves volt. Most meg ez a vacak bolti snack leves.:) csak egy kis forró viz és sok sok fini tészta lesz:D

BKV-ra van egy szuper trükköm:) Feltűnt hogy a következő megállónál van egy általános iskola:) Amikor felszállok a buszra, mindig kinézek magamnak egy helyes kis iskolást.Beállok mellé, 2 perc múlva meg úgyis feláll, mert le kell szállnia   Hazafelé meg inkább átszállással megyek. Igy félúton mindig van ülőhelyem.:)


Tegnap voltunk a Westendbe a barátnőmmel. Bementünk egy két boltba, hát elájultam milyen menő gyerek cuccok voltak. Persze olyan áron... Mmég magamnak se veszek kabátot kb 20ezerért. Meg nyilván a gyerekemnek se fogok:)
De lesz egy király keresztapja, szóval majd megadom a méretet h mit vegyen a gyereknek karácsonyra:D



Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Manócsek Teljesen igazad van, ha a gyerek van hátul, veszett balta nyele a hátizsák :) Csak mire akkorák lettek a lányok, hogy hátra vegyem őket, mindig újra terhes lettem és már nem cipeltem őket :roll:. Kirándulásnál meg a nagy hordozóján van táska, abba pakolunk (jártunk úgy, hogy egy elöl rajtam, egy hátul az apján).


Tényleg, ahány család, annyi igény babakocsi terén is :wink:.


 


Barbi Én mikor Szaffit vártam, a 2es villamoson egyszer közöltem egy öltönyös fiatalemberrel, hogy vagy átadja a helyét az ablak mellett, vagy lehányom, mert terhes vagyok. Átadta :lol:. Azóta, hogy sokat utazok gyerekekkel, megtanultam, hogy kérni kell a helyet és az esetek többségében tényleg szívesen átadják (igen, azok, akik teljes erővel koncentrálnak az ablakon kifelé bámulásra). Azért bunkók, mert nem néznek körbe, aztán meg jól esik nekik, hogy segíthetnek. Babakocsi fel-le rakásával is így vagyok, mindig megkérek valakit, csak délelőtt nálunk szinte csak trottyos nyuggerek, meg babakocsis vagy terhes nők közlekednek :(.


Keresztszülők, ne is mond, csak 2 gyereknyi keresztszülő van a családban, marhára bajban vagyunk ezzel :evil:. Lenne még esélyes, de szeretnénk, ha reformátusok lennének. Imádom a nővéremet, a párja a legjobb nagybácsi, akit a lányaim kaphattak, de csak nem lehetnek ateisták a keresztszülők, nem? :D Amúgy Mesó keresztelője is csak márciuban lesz még. Megint nagy pocakom lesz, Szaffinál is ez volt :D Ja, és minden keresztszülőnk holt szegény :D


 


Ma nagyon jó napunk volt mindannyiunknak, nagyot játszóztak a lányok, én jót pletykáltam a többi anyukával, sokkoltam egy barátnőm a 3. gyerekkel, szóval minden kerek volt 8) Csak apa ne dolgozna megint sokáig! :( Ja, és a nagyszülőkhöz az istennek se tudok feljutni, hogy beavassam őket, mert sose érnek ránk :evil:. A végén még elszólja magát a velük egy házban lakó barátnőm és úgy tudják meg :D


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok kismamik :)

Voltam UH :) nől a  pöttyikém :) 8mm :) és már nem üres a  petezsákom hanem van benne szikhólyag :) nagyon-nagyon örülök.. nagyon féltem hogy még üres lesz Dokim szerint ez nagyon jó márcsak az a dolga hogy szép nagyra nőljön. Elvileg 1hét mulva ha megyek már lesz szivhang is.. de magánba nincs már időpontja igy majd 16án megyek.. akkor már baby is lesz :)
nina05
Kecskemét
 
 

 
 

Kedves Nina! Ez aztán a jóhír!!!!! Szuper!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Réka, ez szerencsére nekem is tapasztalat, hogy általában inkább figyelmetlenek az emberek, mint bunkók! 10-ből 9x ha leesik nekik, hogy mi a szitu, nagyon kedvesek és segítőkészek! :-)
Én annak idején amikor kezdtem pocakosodni, de még nem volt egészen egyértelmű, főleg a télikabátos időszakban, meg azoknak akik nem ismertek, szóval kitettem a kabátomra egy gólyás kitűzőt :-) Néha vicces volt, ahogy rácsodálkoztak az emberek, de szemmel láthatóan segített nekik, hogy hamarabb leessen, hogy mi is a helyzet! :-)
 
 


kicsimanocsek igen 5-6hetes lehet a picurka
nina05
Kecskemét
 
 


:) Szuper hír Nina, innnen már csak nőni fog mint a gomba:)

Hát nem tudon ti merre jártok lányok,de felénk sose adják át a helyet.Általában óbuda-nyugati távolságra járok dolgozni. De tutti hogy mindig látok nagypocakos kismamát aki áll a buszon. :( annyira elszomorít, hogy botos nagymamák adják át a helyüket:(

Ti hogy mondtátok el otthon az apukáknak?:)

Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Hohoooooo micsoda super hirekre jövök! :mrgreen:

Nina, ügyesek vagytok, csak így tovább :wink:

Barbi, nálunk Apa meg nem tudja :oops: majd csak nov 20-an megyünk haza, telefonon meg nem szeretnem elmondani. Szoval a Decathlonban vettem neki par edzo cuccot, mar kozejuk raktam az I ♥ Daddy-s pici zoknit. :D

Reka en nagyon szeretek mei-tai-ozni háton. 2 kutyaval nincs konnyebb! Bar most pocakosan vicces lesz...

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Uhh Era nem semmi. Nem is tudom elképzelni, hogy hogy bírod ki:)

Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Era Pocakosan is cipeled a nagyot? Hol a kímélő életmód?! A derékpántról már ne is beszéljünk :wink:. Nálunk Szaffi 13 hónapos volt, mikor Mesó fogant, ő akkor már saját lábon jött mindenhová, közértbe, játszóra. Babakocsit toltam, mert abban volt a bevásárlás, homokozók stb 8). Mesó meg marha nehéz (10 kg), és utál háton lenni (úgy nem hord neki a nővére falevél-utánpótlást. Ahány gyerek, annyi szokás :).


Apa még nem tudjaaaaaa???? Huh, ez kemény :D


 


Nina Éljen 8) Két hét múlva már egész sok minden látszódhat belőle :wink:


 


Manó Gólyás kitűző nagyon jó ötlet, hol szerezted be? Barátnőmnek volt USA-ban egy „terhes vagyok, nem kövér” feliratos pólója :D Rajtam nagyon egyértelműen látszottak a lányok, de februári és áprilisi fogantatásúak, tehát pont az elején voltam kabát nélkül, úgy könnyű volt. Most reménykedek is, hogy nem látják meg az első trimeszter végéig, minimum.


 


Csak elmondtuk ma az anyámnak. Mégis felmehettünk, sütött gesztenyét (Mesó imádja). Szaffi meg játszott egy babával, és mondta, hogy „ez az én babám, anyának meg van egy a pocakjában”. Mire anyám meg akarta győzni, hogy nem, nincs :D


Nálunk apa tudta már a teszt előtt, együtt filóztunk, hogy az nem lehet, hogy terhes vagyok, ezek a tünetek vmi betegség jelei lesznek, mert nekünk csak lombikkal lehet babánk :lol:. Aztán felhívtam, mondtam, hogy + lett, mire ő, hogy még jó, hogy pont most kapott S-maxot, mert abba befér a 3 gyerekülés :lol:. Férfi :lol:


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!


 


Köszönöm a gratulációkat, és a jó ötleteket. Meg is fogadom a tanácsotokat, már szereztem is be néhány lezserebb felsőt, és a nadrágokat is megoldottam kis turpissággal, hogy betudjam kapcsolni. A probléma csak az, hogy egyre többen beszélnek rólam, mivel a nőgyógyásznál sok ismerőssel összefutottam, és az UH vizsgálatra amikor mentem, szinte oda csak kismamák járnak, és nem volt olyan ember aki ne szűrte volna le, hogy babát várok, hiszen amikor jöttem UH-ról 100 wattos vigyor, és a párom arcáról sem lehetett letörölni a mosolyt. 


De mindegy! Attól függetlenül, ha a főnökség fülébe is jut a dolog, én mindent tagadok jó kislány módjára :)


Kül. most november 12-én kell mennem ismét UH-ra, és már nagyon kíváncsian várom, hogy mit is fogok látni, avagy hallani. A "nagykönyvek" úgy írják, hogy már lesz szívhang. Remélem, hogy hallani is fogom. Imádok terhesnek lenni, és imádom azt, hogy érezhetem (attól függetlenül, hogy ez csak pszichikai), hogy van valaki a pocakomba. Nincs perc, hogy ne gondolkozzak azon, vajon milyen baba lesz, hogy fog nevetni, vagy hogy fog sírni. 


25 éves vagyok, és ahhoz képest, hogy tavaly még csak a gondolattól is rosszul voltam a baba hallatán, most nem tudom, hogy mi ütött belém, hogy ennyire babát akarok. De jó érzés nagyon!

 


Sziasztok Lányok :)

Nagyon örülök hogy nől a  csodababánk Én apának úgy elterveztem hogy ha majd baba lesz akkor hogyan mondom el..vacsora, becsomagolt teszt..erre úgy történt hogy csináltam tesztet és egyből szaladtam hogy te is láttod? úgye két csik???? Lányok a melleim már brutál amugy is van 120 mellbőségem, de már most van vagy 130 lassan a melleimel nyitok majd ajtot ha megyek valahová a hasam is már jelez ha hason feküdnék..néha kellemetlen..meg a mellem miatt is. Remélem most lesz majd tejem,mert anno alig volt. BKV? nem szeretem,nem birom..szerencsére sokszor van hely,meg nem is utazok olyan sokat..nekem csak a szagok a gondjaim.de azok nagyon
nina05
Kecskemét
 
 


Nálunk, már sejtette, mert nem jött meg időbe. Egy hét után megcsináltam a tesztet reggel, ő még aludt. Megjelent mind a két csík. :) nagy volt az öröm, rohantam be, felrángatttam, hogy szívemszívem gyerekünk lesz. Erre ő, hogy JóJó..majd visszafeküdt. 5 perc múlva kikelt az ágyból leült a kanapéra, és csak bambult. Egy napba tellett mire feldolgozta a hallottakat:) Igazából neki az volt a sokk, hogy most már muszáj felnőnie

Nagyi gondolom örült a 3. unokának:) 

Nina, én 80/85B-s voltam, aztán kb 2 hete vettem már 90C-set. Akkor jó volt. De most még nagyobbat kell vennem. Még az elején jó volt a sportmelltartó, de azóta már az sem jön rám:(

Az első dolog amitől rosszul lettem, az az alma volt:) nem bírtam elviselni az illatát. Azóta kevés szag irritál, de érzem, hogy élesebb lett a szaglásom:D

Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Apának én tesztelés után rögtön megmondtam. Nem is tudtam volna sokáig titkolni, elég hamar jöttek utána a rosszullétek.

Babakocsi: szerintem nagyon sok mindentől függ, kinek mi jön be. Mi Budapest mellett lakunk, nekem ide olyan kellett, aminek jó nagy kereke van, és jó rugozása. Viszont én nem vagyok egy otthonülő típus. úgyhogy vettünk egy könnyebb babakocsit is, így nekem a kezdetektől 2 kocsim volt (aztán lett még egy extra könnyű, de azt nem lehet újszülött kortól használni). Használtan vettük az összeset.
Pelenkázó táskát amíg csak egy volt nem használtam, később jól jött, amikor az egyik gyerek rám kötve, a másik a babakocsiban, a pelenkázó táskát meg a babakocsira akasztottam.
Nekem egyébként csatos hordozóm van, Manduca, illetve az elején rugalmas kendő.

Era: hú, és párod nem is sejti? Nem semmi :)

Réka: És mit szólt anyukád? Biztos örült a harmadik unokának.

Nina: gratula biztos lesz legközelebb szívhang is. :)

Nekem előrébb hozták az UHt, mert november 15-én nem lesz végül rendelés. Úgyhogy jövő hét csütörtökön megyek. Remélem minden rendben lesz.

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A gólyás kitűzőm nekem a Magyar Madártani intézet tűzzzománc kitűzője volt.
Igazából nagyon pici (1,5-2 cm), diszkrét, de azért mégis sokszor jól jött!!! :-) Meg eleve szerettem is! :-) Egyrészt mókás, másrészt meg olyan jó érzés volt hordani! :-)
Különben Barbi, én is Óbudán lakom :-) Amíg dolgoztam a 3-as metróval jártam a belvárosba, Deák térig. Az tény, hogy az első 3 hónapban volt talán a legrosszabb, hogy akkor néha olyan gyenge voltam, hogy szinte mindenhol le akartam ülni, s persze senkinek fogalma sem volt, hogy miért? De aztán ahogy nőtt a pocak, egyre kevésbé igényletem volna, viszont tényleg átadták az emberek a helyet, s ugye 'amit adnak fogadd el'! :-)

Mi együtt teszteltünk!!! :-)

Nina, ez nagyon aranyos, ahogy leírtad a tervet és a megvalósulást! :-) Gondolom utólag nevettél magadod! :-) :-) De szerintem így volt a legjobb! :-)

Hát igen, a hordozás témát még én sem tudom hogy oldom meg... igaz, mostanában azért már egyre kevesebbet cipelem, de azért néha még mindig az a legjobb megoldás! :-) Era, Te hogy kötöd fel? Én tegnap egész magasra tettem, azaz szinte a cicim alatt volt a derékpánt, de valahogy nem volt a legjobb... persze konkrétan nem nyomott sehol. Gondolkodtam is, hogy ez most mennyire pszichés, hogy védem a kicsit, vagy egyszerűen csak furcsább volt, hiszen alapból lejjebb szoktam meg.

Réka, igen a lényeg kimaradt a sztoriból! Az nagyon helyes lehetett, hogy Szaffi közli a tényt,  a nagyi, meg próbálja meggyőzni az ellenkezőjéről :-), de mi volt, amikor Te megerősítetted lánykád benyögését?!?!

Mylife, az elsőnél én is így voltam, hogy amíg nem volt, szinte el sem tudtam volna képzelni, de ahogy "beköltözött" az volt a világ legtermészetesebb és legjobb dolga, hogy ott egy baba a szívem alatt!!!! :-)

Zsirafcapa, de jó, hogy hamarabb tudsz menni! Én elvileg szerdán, Te meg akkor csüt-ön! Remélem jó hírekkel jövünk majd mindannyian!!!! :-)


 
 


Maradtunk itthon, Szaffi belázasodott. Ennyit a hosszúhétvégénkről :( De legalább én is tuti pihenek így 8)


 


Mylife Hát én is kis tök fejjel vigyorogtam az uh után, még jó, hogy a város másik felén rendel a doki :D Tök jó, hogy vagytok első-babások is, mert tényleg jó olvasni, hogy mekkora csoda is az, hogy egy kis ember nő bennünk. Én már a két manóm mellett örülök, ha napi 1-2 alkalommal rácsodálkozok, azt is akkor, ha émelygek vagy gyógyszert kell bevennem (ezért is kellenek nekem a fórumok, hogy kizökkenjek a mókuskerékből).


 


Nina De jót mulattam a teszteléseden :). Ez örökre megmarad, minden gyereknél a legelső bevésődött emlékem, hogy tesztelek és hogy mondom el :).


 


Barbi 4. unokának örült a nagyi, nővéremnek is van egy lánya aki 11 éves már. Mindenki itt lakik 5 percen belül, szóval anyám tényleg nagyiként működik, csak rosszul bírja a kiszámíthatatlanságot, ami a gyerekekkel jár :(. Örült nagyon, leginkább annak, hogy nem kell megint a lombik :). Aztán röhögött, hogy a barátaikkal 2 éve terveznek egy Toscan borkörutat, de vagy unokája lesz valakinek, vagy műtenek valakit és most júniusra beszélték meg éppen, hogy mindenkinek jó :D.


Mellméretekre irigykedek, nekem ilyenkor néha eléri a B-t terhesen meg szoptatáskor, amúgy A-s, csak abból nem gyártanak 90-est :( (ugye tejmirigyek nélkül nehéz ez). Lehet, babád utálni fogja az almát, majd hozzátápinál mással kezdj :wink:


 


Zsiráfcápa Nekem is Manducám van!!! Imádom!!! Újszölöttnél én is kendőzök inkább, bár nekem nem rugalmas van (ezt örököltem), de mindig megfogadom, hogy majd a következőnél már beszerzek egyet… aztán nem :). Mesónál jobb is, hogy nem, mert ő akkora volt, hogy a rugalmasat nagyon széthúzta (egyszer kipróbáltam máséban). Nagyon szeretek hordozni, főleg elől, ahol lehet puszilgatni a kis babaszagú buksit <3. Mesó viszont már utálja, úgyhogy pár hónapja leálltunk vele. Azóta ha kirándulunk, apa veszi fel a vázas hordóval a hátára, hát azt se igazán kedveli :(. Szaffinál is volt egy ilyen fél év, aztán megint megült apa hátán, még aludt is egyszer ott.


 


Ha már itthon vagyunk, meg kéne írnom az egyetemre három beadandót és megcsinálni a portfóliót… háááát 0 motivációm van :( Pedig jó lenne elvégezni még ebben a tanévben, mert 3 kicsi mellett végképp nem fog menni. Mondjuk a júniusi államvizsgát még nem látom, hogy fogom abszolválni, főleg, ha megint annyit leszek kórházban az utsó 3 hétben, mint Mesónál :roll: (belefeküdt az epémbe a „kicsike”)


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok, jöhetek én is? Június közepére várjuk a legkisebbet, már van egy lassan 12 éves fiam. A korkülönbség miatt csak az olyasmikre emlékszem, amivel a frászt hozták rám anno, tehát most minden új ( ja, parázok is rendesen... :-S)

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


No, mi van, 3 napos hétvégén mindenkinek van valami jó kis programja? Meséljetek, mi ki se mozdulunk, Szaffi folyamatosan lázas :(. Kezdek bedilizni ebbe az 1 hét betegség-bezártságba :evil:. Amúgy fogytam. Szaffinál 5 kg-t híztam az első trimeszterben, Mesónál semmit, most meg fogytam 1,5-et. Persze nem aggódok, így talán nem +16kgval, csak +15-tel zárom majd a 9 hónapot :lol:. (+11kg a maximum amit engedek magamnak, és akkor most is ugyanannyival megyek szülni, mint a lányoknál!). Émelygésből tök elegem van :evil: Pedig még 4-6 hét :evil:. Pocsék émelygés közben domestosszal kádat sikálni :evil: A kicsi belekakált a fürdővizébe, hát nagyon hiányzott ez este 8kor. Még jó, hogy a hétne külön fürdenek a betegségek miatt.


 


Karampampuli Hát, nem egyszerű a nickneved :). Jó nagy korkülönbség lesz nálatok, de legalább a nagy már segítséget is jelenthet (pl. tuti nem akkor jön, hogy töröld ki a fenekét, ha épp eteted a kicsit 8)). Azért néha irigykedek, mikor az ismerősünknél a 9 éves tologatja a kertben a babát, amíg anya ebédet főz… Bár még beidomíthatom a 3 évesem én is :)


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Kedves Krampampuli! Üdv a csapatban :-) Érdekes, hogy ahányan vagyunk, annyiféle élethelyzetbe érkeznek majd a kis pocaklakók! De ez tök jó! :-)
Különben imádom a krampampulit, bár az idei karácsonyi vásárban csak valami alkoholmentes változat jöhet majd csak szóba :-)

Réka Nektek továbi jobbulást! Máté szerencsére 1,5 napnál tovább még sohasem volt lázas! :-) Remélem Szaffi is hamar gyógyul!!!
Én sem vagyok beteges, de most a napokban mintha búkkált volna bennem valami, kicsit zombi volt a fejem, s a torkom is kapirgált, de nyomattam egy kis homeós bogyókat, meg mézes fokhagymát citromlével, s már egész jól vagyok! :-)

Különben meg kirándulgattunk és csipkebogyót szedtünk :-)
Ilyenkor gyűjtjük be a télre elegendő csipketeának valót! :-)

Már nagyon várom a szerdai UH-ot!
További szép napot Mindenkinek!

 
 


Krampampuli gratula:) várjuk majd a további hireket:)

Mi pénteken sétálgattunk a Római parton. Mondtam is, hogy jövő ilyenkor mi is ott fogjuk sétáltatni a gyerkőcöt:)
Tegnap meg bolt-temető-családlátogatás volt a program. Ma viszont olyan vagyok mint valami zombi, egész nap csak hemperget egyik ágyból a másikba sorozatokat nézek:)

Holnap megyek dokihoz, nagyon kiváncsi vagyok, remélem minden rendben lesz:)

Jobbulást Réka!:) Nekem már szerencsére elmúltak a  rosszullétek, már csak illatokra vagyok érzékeny:)

Szép napot!  



Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm, h befogadtatok.Vigyor
Réka: szottyos időben beteg gyerek mellett terhesnek lenni nem egy rózsaszín leányálom. Remélem, h mihamarabb meggyógyul.

Émelygés? jaaaj... A mai nap csak főtt kukoricát tudtam enni (azt a jó sz.r, 0 tápanyagos konzervet), minden mástól hányingerem van. Ráadásul egész nap csak aludnék és aludnék.

Valóban nagy lesz a korkülönbség, sőt lehet még fokozni is, igazából a jövevény lesz négyeske. A párom legnagyobb gyereke 18 éves, az öccse pedig 13, csak ők nem velem laknak. Elég nem szokványos család vagyunk, én csak a fiammal (Patrik) élek. Tegnap elmondtam neki, h vszleg testvére lesz, azóta tiszta lázban van, pedig korábban hallani sem akart róla.

Manocsek: én még sosem ittam krampampulit...ráadásul úgy tűnik, hogy idén sem fogokVigyor
Én is köhögök, nekem a háziorvos Ca injekciót adott - mármint ampullát - és hársfavirág teát. A nőgyógyász pedig Negrot.

Magatok gyűjtitek a csipkebogyót? De jó! Mást is szoktatok szedni?

Szerdáig már nincs sok hátra, hamar eltelik (nekünk, neked most ólomlábakon vánszorog, tudom) én csütörtökön mentem volna, de némi barnázás miatt tegnapra módosult a dolog. Láttam, ahogy pulzál a szive, tök jó volt. Patriknál csak hallani lehetett, akkor még mozgást nem igazán mutatott az UH.

Barbika: majd riportolj, h mi volt az orvosnál. Biztos vagyok benne, h minden rendben lesz. Írigyellek az émelygés-mentesség miatt...

Egy keresztkérdés: az első vérvételre éhgyomorral kell menni? Köszi.


Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Sziasztok!

Kihagyom a hétvégét és nem győzöm a híreket olvasni 

Nálam is megvolt az első ultrahang és minden rendben volt. Apa is nagyon örült, hogy látta és hallotta a még csak " kis maszatra" emlékeztető babánkat. Viszont azóta jönnek a tünetek meg a rosszullétek  Ma már az irodában kinéztem a szemetest, ha véletlenül nem érem el a mosdót akkor kibírja-e a szemeteszsák...  

Krampampuli gratula:)

Jobbulást Réka!:)

Barbi drukkolok 
hvikiii
Budapest IV.
 
 


Sziasztok!

Megvolt a doki látogatás. Nagyon szimpatikus volt. Vittem kis kérdés listát, minden kis buta kérdésemre válaszolt türelmesen.:) Látta rajtunk, hogy tudatlan kis első babások vagyunk.

Az ultrahang szuper volt. Bejött a párom is. Mikor odajött a a géphez a baba elkezdett integetni. Még mondta is a doktornő hogy tudja hogy itt az apuka, bemutatkozott:) Szóval a kedves párocskám köpni nyelni nem tudott perceking.

Szép nagyok vagyunk, méret alapján 10 hetesek és 3 naposak vagyunk:) Júni 3ra jósolt ő is bennünket.

Viszont a cukrom nagyonagyon nem tetszett neki. Úgzhogy jövőhéten mennem kell terheléses cukorra. fél 7re kell mennem, egész délelőtt ott fogok szenvedni. Volt valamelyikőtöknek ilyenetek? Be lehet utána menni dolgozni?
Elküldött védőnőhöz is, remélem valami szimpi nőt kapok:)

2 hét múlva megyek a genetikai uh.ra. A Bolgárkertész u. küldtek. Nem találtam meg pontosan, de mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?



Lilypie First Birthday tickers
bbarbika
Budapest III. kerület
 
 


Barbi, az Ors vezér teren van, magzati diagnosztikai kozpont, neten nezd meg, van weblapjuk. 2 éve 25 ezer volt a vizsgalat... :roll:

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Szia Barbi!

Szerintem eszed ágában se legyen dolgozni utána!!!!! 
Jobb ha pihensz..
hvikiii
Budapest IV.
 
 


Barbi A Bolgárkertész utcában rendel a nődokim :D Két hét múlva, kedd 17:20ra megyünk, még találkozhatunk is :wink:. Árat nem tudok, Mesónál még az Istenhegyin csinálta, ott 35-38 körül volt, nem emlékszem pontosan. Egész délelőtti cukrozás után NE menj dolgozni. Ha ezután bemész, mikor maradsz otthon?! Szaffi nálunk is integetett ennyi idősen, ő folyton mozgott – azóta is. Mesó akkor is, most is minimum energiabefektetéssel üzemel :lol:. Kíváncsi leszek, Hármaska hogy talál magának egy harmadik végletet :D


Viki A szemeteszsákok kibírják a hányást, tapasztalat :wink:. Ugyan nem én, de Szaffi már tesztelte egy párszor :(.


Krampa… nem bírom megjegyezni, bocsi, nem vagyok otthon az italokban. Jól értem, a párod nem él veletek? A kicsi érkezésével sem változik ez? Én nem tudom elképzelni, hogy apa nélkül legyen babám, rengeteget segít. Ha tehetné, ő lenne gyeden :lol: (ő keres jól, én csak tanár vagyok).


Manócsek Szaffinál ez a betegség „gyanúsan pszichés” :(. Mikor Mesó fogant, 1,5 hónapig beteg volt (a lombik miatt zűrös időszak volt). Még kórházban is voltam vele (SzentLászló ertőző osztályán terhesen 4 nap…). Aztán semmi, Mesó születéséig, akkor megint 2 hónapig heti váltásban jöttek a betegségek. Aztán megszokta, és lám tök jól volt. Én azt hittem, a bölcsi betegségeket hoz majd, de nem, már 2 hónapja jár, és pont akkor lázasodik be, mikor elmondjuk neki a tesót… hááááát :) Ő így reagál, ez van. Imádom a tea-mentes teákat 8) Én a hibiszkusz-csipkebogyó keverékre esküszök, de boltban veszem.


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nocsak-nocsak: én is a Bolgárkertész u-ba járok - bár még nagyon új ott a kapcsolat, ennél a terhességnél váltottam orvost. A honlapot elnézve most is 25000 a szűrés.

Barbi: szerintem is pihizz inkább otthon. Őszinte részvétem a szlötyi miatt Határozatlan, a citromot ne felejtsd otthon!
Réka: igen, jól értetted. Nem élünk együtt. Ez így közel egy évtizede bevált, jól működik, minek rontsuk el?
A baba születésével sem fog változni - legalábbis most azt gondolom - bár nem lesz egyszerű két gyerekkel, de sztem majd nézek egy jó bébicsőszt.
Nálunk is ő a fő kereső, én is közalkalmazott vagyok. Szaffi valóban szomatizált magának némi rosszullétet, de ez normális. Lehet, h Mesinél is előjön, főleg a pici születése után. Türelem... De ebben már vérprofi vagy, ahogy elnézem. Esetleg adj neki Sedatif PC-t, talán beválik.



Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Oké, csajok, fórumtalálkozó a Bolgárkertész nőgyógyászati osztályán :lol:. Csak remélem, nem mind dr.Gasztonyihoz járunk, mert ha egyszerre találunk szülni, szegény rohangálhat a szülőszobák közt, mint a veszett egér :lol:.


Krampa… Ha bevált így, működni fog továbbra is, ez igaz :). Bébiszitterre kicsit irigykedek, nálunk apa eléggé hajthatatlan ez ügyben, a gyereknek velünk a legjobb… pedig ez egy marhaság! Ha Mesó anyámmal teljesen jól elvan, amíg egyetemen vagyok, ha a 21 éves unokatesómmal nyáron elvolt a két lány délelőtt a telken, amíg én főztem/háztartottam, ha a barátnőmmel elvoltak, pedig háromhavonta egyszer látják, szerintem egy bébiszittert is megszoknak, ha mi meg tudunk bízni benne. Mintha attól, hogy pénzért vigyáz rá, nem mert rokon vagy barát, máris ártana a gyereknek.


Remélem, Mesónál megússzuk a pszichoszomatikus tüneteket, egész más alkat, mint Szaffi. Szaffi kontrollos, Mesó kényelem-személyiség egy adag hedonizmussal (ezzel még bajaim lesznek kamasz korára). De alapvetően mindketten kiegyensúlyozottak, úgyhogy majd átdöccennek, és úgyis a jót hozzák ki belőle, ezzel szerencsém van. Sokat számít a személyiségük abban, hogy akartunk harmadikat is.


 


Ma egész nap görcsöl a hasam :evil:. Úgy útálom ezt!!! Egyik percben pánikolok, aztán megállapítom, hogy akkor sem maradhat lent a babakocsi tárolóban az 1 évesem, ha fáj a hasam :roll:. Mindegy, legalább Szaffi végre bölcsiben, sőt lelkesen is ment (mejt ott jagasztunk cigát meg kadjót, de otthon azt nem szoktunk!). Gondolom délutánra az egész bölcsi tudni fogja, hogy „baba van anya pocijában!” :lol:


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! :-)

Na, most meg én dőltem ki... Babavárós tünet semmi, viszont nagyon brutál torokfájás! ÁÁÁÁÁ szenvedek :-(

Krampampuli igen, évek óta magunk szedjük a csipkét, de szoktunk bodzát (tavasszal a virágot, nyár végén a bogyót) és hársfavirágot is gyűjteni! Sőt az első babavársomkor az erdei málnalevél teánk is saját szedésből volt! :-)
Húúú, ha Réka nem kérdez rá, én első olvasásra úgy értettem, hogy csak a párod gyerkőcei nem élnek Veletek, de a párod igen... bevállalós vagy, nem mondom! De igazad van, ha eddig működött, remélhetőleg eztán is fog!!!

Réka Kitartást a lányokhoz! :-) Nem semmi, a nagylányod, akkor valószínű nála tényleg pszichés a dolog!

Barbi örülök, h szimpi volt a doki és hogy az UH is jól sikerült!!! :-)
Remélhetőleg a cukorral sem lesz gond! Drukkolok! Ha teheted, aznap pihizz!

További szép napot!



 
 


Nagyon elszomorodtam... délelőtt voltunk a várva-várt UH-on, de mégcsak petezsák látható szikhólyaggal, embrió, életjelenség még sehol :-( :-( :-(
Remélem egy hét múlva már lesz babóca! :-)
Úgyhogy bár naptár szerint már 6+6 hetes vagyok, az UH alapján 5 hetesnek láttak. Nagyon kétségbeestem, hogy nem látszódott :-( :-( :-( A kisfiamat naptár szerint ennyi idősen már láttuk!
Persze próbálok nem kétségbe esni, de azt hiszem ez az egy hét még hosszabb lesz, mint az előző...
 
 


Sziasztok!

Mindig olvasok, de mobilrol olyan lusta vagyok irni...

Reka  igen, cipelem. 13 kg, de a 2 kutyaval nem olyan konnyu, mert ha a gyerek nem lenne a hatamon 3 fele mennenek. Attol meg agybajt kapok... Amugy meg felulre kotom (cici ala  ), igy a pocaklako meg egy darabig elfer odalent.
Gyerkocok hogy vannak?
Es a beadandok?


Mylife tok jo, hogy igy gondolkodsz! En is hasonloan tettem az elsonel, folyamatos pocaksimi meg egyebek, rozsaszin felho, stb...  es a 8. honapban mar annyira elegem lett az egeszbol, hogy csak na. Gatyat anno ugy oldottam meg, hogy nem gomboltam be, es rahuztam a derekmelegitot. Telen nem olyan feltuno.


Kicsimanocsek, derek es cici koze kotom, a vallpantot pedig hatul keresztben es a feneke alatt jon elolre, igy az is tart. Par nap alatt meg lehet szokni.


Krampampuli udv koztunk!


Viki hogy birja a szemetes?


Hetfore van idopontom Timmermannhoz a Bolgarkerteszben anno az elsovel is O nezett meg, mikor itthon voltunk, O csinalta a genetikai UH-t is. Jofej doki. Amugy is a repcsire kernek igazolast, hogy problema mentes a terhesseg. Egyebkent megtagadhatjak az utazast es igy eselyem van egy dupla helyet kapni (majd jol elmagyarazom, hogy fel orankent hanyok  ).

Nalam tunet = 0. Semmi. Neha azert elgondolkodom hogy tuti pozitiv lett-e a teszt...  De hat 2 csikos!

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsimanocsek: nagyon drukkolok, hogy jövő héten minden rendben legyen, és lássatok szívhangot!

Réka ha jól értem jobban van már Szaffi :) Nálunk a kkicsit se lehet már hordozni, pedig a nagyokat ennyi idősen néha még vittem a hátamon. De a fiatalember már hónapok óta azonnal tépi a hajam, ha felteszem a hátamra.

Krampampuli üdv itt, és gratula a kistesóhoz! Barnázás nálam a nagy fiammal volt a 6 és 8. hét között többször is, aztán elmúlt, mintha sose lett volna.

Viki: örülök, hogy minden rendben volt az UH-n :)

Barbi édes lehetett a picúr, ahogy integetett. Én egy egész délelőttös cukorvizsgálat után tuti nem mennék dolgozni.

Era a mensi elmaradása azért elég határozottan terhes tünetnek nevezhető. :D

Én 2 napja már azt hittem, hogy végre kicsit múlni kezd a rosszullét, de a tegnapi meg a mai nap megint elég pocsék. Ráadásul a kicsi belázasodott mára :(
Holnap UH, én meg aggódok, remélem minden rendben lesz.

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 
 


Manocsek: easy. Nekem eleve 7. heti kontrollt javasolt a doki, mert akkor már biztosan látszik a szívverés. (Btw: nem lehet, h szimplán kisebb a baba? Nekem 1 héttel kisebb volt, mikor 2 hete először voltam. Azóta nagyot nőtt. A kontroll UH-ig túrtam a netet, ne tudd meg mik keringenek fent!)
Torkod?

Réka: Volt a bölcsiben "baba anya pocijában"? Szaffi jobban van?
Neked hogyan kell szedned a Duphastont?

Era: Ki volt hamarabb? Dante v a kutyák? Ha a kutyák, akkor hogyan fogadták a babát? Bent laknak?
Az a dupla hely a repcsin vonzó...
Hiányoznak a tünetek? Mit szólnál, ha küldenék neked egy kis émelygést? Csak addig, amíg én egyszer rendesen eszem. Csak egy fél órácskára... Naaaa, léccilécciiii.
Egyébként én biztos nem bírnám ki és vennék még egy tesztet...

Minden Bolgárkertészes a Bajcsyban szül?
Ma voltam bent vérvételen...hátöööö...nem egy Telki kórház, és most finom voltam és nőies. Cserébe viszont kedvesek voltak :-).

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Zsiráfcápa:
A fiad legalább megoldja neked a fodrász problémát :-)
Remélem, h hamar meggyógyul a gyerkő.
Majd mesélj az UH-ról!

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


sziasztok!
csatlakoznék...
Június 28-ra lennék kiírva, baba méretei alapján jún 30, de jún 17-én lesz a császár.
Röviden ennyi :)
Fiam 6 éves, most lányra gyúrunk, de mindegy, egyébként :)
annaivker
Budapest IV. kerület
 
 


Tyű, látom, aktívak voltatok :)


Manocsek Simán lehet pár nappal fiatalabb, nyugi! Nálam a lányoknál a lombik miatt pontos volt a fogantatás dátuma, és ahhoz képest számoltak 6,5 hetet (a visszarakás után 4 héttel néztek először szívhangot). Ez ugye hagyományos úton betöltött 7 hetet jelent. De ha aggódsz, csinálj megint tesztet. A Clearblue-nak van digitálisa (egy vagyon) az kijelzi a fogantatás korát kb. (1-2hét, 2hét, 3hét, 3+hét). Nekem Mesót 3 héttel a visszarakás után 1-2 hetesnek jelezte, szóval fiatalabbnak, de nekem a lányokkal mindig alacsony volt a hCG szintem. Most meg nem nézte senki, furcsa is :).


Guera Hát a lányaimat ismerve, lehetetlen lenne a hátamon tartani őket, ha kutyákkal is futkoshatnának :D. Kutyák itt is veletek vannak, vagy most nyugi van? Nem aggódsz, hogy a sok cipelés árt a benti babának? Jó, mondjuk én most is, Mesóval is kímélésre ítéltettem, úgyhogy próbálom csökkenteni a csajcipelést.


Zsiráfcápa Igen, Szaffi már jól van, sőt! Tiszta feldobott, amióta megint mehet bölcsibe :O Pedig én úgy éltem meg, milyen gonosz vagyok vele, hogy bölcsibe járatom :roll:. Nálad a „nagyok” oviban vannak már?


Krampampuli No igen, a kisebbnek mért babákról remek rémsztorikat lehet olvasni :S. Meg bármiről a terhesség témában :(. Mintha a jót ritkábban írnák ki magukból a nők :roll:. Eddig a Telkibe jártál? No, hát a Bolgárkertész tényleg nem olyan :D. Az én dokim az Istvánban vezet le szüléseket (meg a Telkiben ugye :lol:), én az Istvánban szülök most is, az nagyon bejött már kétszer.


Annaivker Gratula a pocaklakóhoz! Hogyhogy máris megmondták a programozott császár időpontját? Barátnőmnek mindig a 32. hétig elhúzzák a konkrét dátumot. Aztán mindkettőnél megindult a szülés így mégse a program szerint ment a császár :roll:.


Elkezdett Mesó lépcsőzni 8) Magától kezdte nagy vigyorral (kézen fogva persze), de feljött két emeletet a háromból a lábán. Aztán még egy felet négykézláb, ott leült és nekiállt játszani a koszokkal. Akkor azért felhoztam a hátralevő pár fokon. Remélem, megtartja ezt a jó szokását, és legalább felfelé könnyítve közlekedünk majd 8). Emlékeim szerint lefele nagy pocakkal járni lépcsőzni nem tudó gyerekkel elég horror volt :(.


Szenvedek az émelygéstől, mondtam apának, hogy sztem a lányoknál nem volt ennyire vészes. Mire ő: de, ott is folyton hisztiztél :evil: :evil: :evil:. Na köszi, a negyediket te hordod ki!!! (hozzáteszem, hogy minden terhességemnél ő is produkálni szokta a tüneteket és marhára szenved az émelygéstől. Sőt, ő Mesónál hányt is, míg én nem.)


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Anna: Üdv köztünk és gratula a babához! Tényleg, hogyhogy ilyen korán tudjátok a dátumot?
Réka: Amikor Patrik született nem lett volna pénzem Telkire. Ritkán vagyok/ vagyunk betegek, de akkor nagyon és sürgősen kellett ellátás. Ekkor esett erre a kórházra a választás, de csak neg. tapasztalataink vannak: nekem az urológus piercingnek nézte a spirálomat hasi UH-n, a páromban pedig műtétnél benne felejtettek vmit. Egyébként tudtommal megszűnt a kórház.

Körkérdés: ki hol tervez szülni?

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


bOCSI, de a piercingnek nézett spiráltól fetrengek a röhögéstől  Tényleg idióta orvos az ilyen, és nem vicces, ha veled történik, de ez gáz! (mondjuk a saját dokimból kinézem, hogy poénból benyög egy ilyet, de ő nem rendel ott. Most mikor mondtam, hogy egyszer nem használtunk kotont, rögtön terhes lettem lombik nélkül is fapofával közölte, hogy talán eddig se kellett volna védekezni :lol:)

Én - mint mindig - az IStvánban tervezem. Van olyan jó, mint a hírneve, és engem a "nyitott szobák" sose zavartak. 3 ágyas room-in, elvileg anyánként 2 látogató jöhet be. Szerencsém is volt, meg nekem is jó volt, hogy az első gyereknél apa szinte egész nap bent volt, a másodiknál meg Szaffi is be tudott jönni hozzám. Ha meg több látogató volt, kitoltam a picit a folyosóra. Ellátás, mint egy államiban (éhenhalsz és vigyél mindent magadnak) de legalább kedvesek. Csecsemős nővérek jó fejek, segítenek szoptatásban, kiegészítő táplálás csak anyatejjel folyik, tápszert iszonyú ritkán ínrak fel (bevallásuk szerint tíz év után nekem először adott a főorvosnő. hát hurrá! :lol:)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Anna üdv itt :)

Réka: igen oviba járnak, igaz a lányom csak heti 3 napot. Egy nap logopédushoz járunk magánba, egy nap meg itthon van velem, hogy tudjak kicsit csak vele foglalkozni. A nagy fiam nagyon duracell nyuszi, meg iszonyat sokat beszél, imád középpontban lenni, kell a csajszinak némi saját idő.
Apának én is felajánlottam, hogy néhány hétre kölcsönadom neki a rosszulléteket.

Szülés: én is István kórház, mind a 3-at ott szültem, én szeretem nagyon. Réka lehet, hogy összefutunk majd :D

Krampampuli: ez a piercing-nek nézett spirál nagyon durva.

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 
 


Mert kérdeztem, melyik napok jó neki, ő megmondta, én meg választottam :)

Egyébként Margitban szülök...

Az jó, apa is átveszi a rosszullétet :)
annaivker
Budapest IV. kerület
 
 


Szaisztok!

Lehet én is csatlakozom majd, de még nagy kérdés mi lesz a babámmal... Szép egészséges 8 hetes babám van, de sajnos ő már a 4.-ik gyerköc lenne... És nem mtudom hova raknánk a kiságyát, ruháit. Kevés a hely és pénzünk sincs sok, de ahol ennyi gyerek van + 1 már egyébként nem jelenthet gondot... Az a fő gond, hogy párom szüleinél lakunk ma mondom el nekik remélem megtarthatjuk és talán a 3 fiú után ő már kislány

A genetikai uh-hoz annyit fűznék hozzá, hogy én mind a három egyerköccel a ÁEK-ben (régi Máv kórházban) voltam és ott teljesen ingyenes és nagyon jó szakemberek vannak és jó a gépük is!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Meg volt az UH, baba 22mm, szépen dobog a szíve. 1-2 nappal nagyobbnak mérte a gép, de amiatt a doki nem módosít terminust (szerencsére)

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 
 


Lilommanó drukk, hogy maradhasson a legkisebb :) Nekünk is negyedik lesz :)

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 
 


Zsiráfcápa: Örülök az Uh eredményednek.
Liliommanó: Kívánom neked a legjobbakat! ...és éljenek a négyeskék!Kacsintás

Réka:Az a helyzet, h Mesó érzi a kistesót és kímélni akar tégedNevetés Holnaptól ők takarítanak, hehe.

Patrik anno a II. Nőin született, bevallom a Bajcsy kicsit megijesztett (bár lehet, h csak én nem vagyok még hozzászokva a Nagy Magyar Valósághoz). Jelenleg az orvosomban is kicsit bizonytalan vagyok. Szombaton bementem hozzá barnázással, nem talált semmit, de kaptam gyógyszert, barnázás azóta is tart. Ti mit csinálnátok? Nézessem meg magam mással is v szimplán túlparázom a szitut? Igazság szerint ez az ötödik terhességem, eddig egy élő gyerekem született, ezért vagyok ennyire besz.rva...

Ma elmondtuk a nagyszülőknek, h gyarapszik a család. Érdekes, apám láthatóan jobban örült, mint anyám. Kicsit kikerekedtek a szemei, aranyos volt Nevetés

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok, mert most tartok a 7.héten (6 hét 4 nap), és jún.29-re várjuk :)
Első baba lesz! Tegnap voltam az első ultrahangon, ahol volt szívhang már, ennek nagyon örültünk!
De nem felhőtlen az öröm, mert kiderült, hogy kétszarvú a méhem...
Próbálok nem aggódni ;)
Minden jó nektek!
evicat
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok!


Krampampuli 1 kutty mar volt, mikor szuletett, a masik orokbefogadott, Dante 6 honapos volt, mikor hozzank kerult. Kinti-benti kutyak, semmi gond nem volt, bar a labradorunk eleg akaratos, de azert birja, ha nyuzza a gyerek.


Annaivker grat a babahoz es udv koztunk! Hogy hogy programozott csaszarod lesz?


Reka, grat a lepcsozeshez! haaat ha azt vesszuk, a 13 kg nem olyan veszes, foleg nem a hatamon. Amugy is szornyen anyas, szoval amugy is "vegyelfel" van...
Veszelyeztetett terheskent a 20 kilos gazpalackot cipeltem 8 honaposan, mert a Zuram nem volt otthon...
Kutyak "kutyahotelben" vannak, szoval mindenki nyaral. Ok is, mi is.


Liliommano szia  az egyik baratnom az elozo forumban is most varja a negyediket. Becsuszott, surgossegi tabletta ellenere megmaradt. Nekik sincs penzuk, sem helyuk, de ha ennyire jonni akart... hat megtartjak. Ok is kiborultak kicsit, hogy 1 fizetesbol nem fognak tudni megelni, de hat...


Zsirafcapa grat a 22-hoz.


Evicat grat az elsohoz! Nekem 19 evesen mondtak egy uh alkalmaval hogy 2szarvu a mehem, azota sem... Lehet rosszul latta.


En most nagyon gondolkodom es keresek szulest illetoen. Az elozot maganban szultem, de annyira szornyu volt  en annyira bababarat szulesre keszultem... erre vegig fekudnom kellet, tolofajasoknal be a rideg mutobe (legkondival), majd megfagytam. A doki folyamatosan azt mondta, hogy az agyat fogjam, ne a combomat, mert az nem steril  2 takaroval magamon kitolasnal, a gyereket rogton a gyerekgyogyasz kapta, en csak feloltoztetve lattam kb fel percre. Aztan elvittek. 6ora mulva ugy kellett konyorogni, hogy hozzak mar a fel.
Hozzateszem atszamitva kb fel milla volt a szules. Szuleszno, 1 napos korhazi tartozkodassal, 1 agyasban (itt csak az van).

UUUUUUUgyhogy most kacsintgatok az otthon szulessel, ami nalunk nem elfogadott. Csak azert az is bennem van, hogy mi van, ha valami komplikacio lesz...

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát ma elmentem a beutalórengetegért... Igaz mamáékkal nem sikerült beszélni, de mi meg szeretnénk tartani, úgyhogy küzdeni fogok érte! Ha nem raknak az utcára 4 gyerekkel akkor megmaradhat a pici manóm... Olyan jó volt látni szerdán a pici buksiját dobogó szívecskéjét... Nagyon sajnálnám ha angyalkává változna és sose ölelhetném magamhoz, nem szeretgethetném stb...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Era: nekem egy Jack Russelem van, mióta babát várok folyamatosan körülöttem lebzsel. TestőrKirály

Liliom:
szülőkkel laktok együtt? Huhh, akkor alkalmazkodni kell rendesen...Viszont tudnak segíteni a gyerekek körül.

Tegnap be kellett mennem az ügyeletre, görcsölgettem, vérezgettem, úh most szigorú fekvés. Kifogtam egy szakorvos-jelöltet, egy órán keresztül vizsgált (3 nappal nagyobbnak mérte a babát), de legalább megvan, h mitől barnázok másfél hete. Kiderült, h van egy méhszájsebem.

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Micsoda pangás csajok! :shock: mindenki a wc mellett ül? :lol:

Voltam dokinál, 8+4 ma, 20mm, szép szìvhang. :)

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Gratula, Era!
Egyébként beletaláltál, én a WC mellett töltöttem az elmúlt 2 órátHatározatlan.  Még két hét és végre tudok enni! Ah...
Nálad még mindig semmi tünet? (írigykedős smájli nincs...)

Dóra Regina június 22-én született. Na, így már jó? :-DDD


Bocsánat, hogy idepofátlankodom, gratulálok mindenkinek!

Megakadt a szemem rekuja-n, anno még évekkel ezelőtt voltunk egy topicban, és most láttam a neved, hát nagyon örülök, hogy a harmadik baba ilyen ügyesen hozzátok talált :D

És igen, túl lehet élni a kis korkülönbségeket egymás után ;)

KépKép

KépKép

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron