Új privát üzeneted érkezett!

Kadra, az sosem biztos ami a szülés időpontját illeti  
A többség a fiúcskákat túlhordják, a lánykákat időre vagy picit előbb hozza a gólya.
ÉS VANNAK A KIVÉTELEK  én 2 héttel később a hugicám időben érkezett. 

Nekem tetszik a facebookos ötlet, ha többeknek is tetszik akkor tényleg egyszerübb 

Kép
geregabi
London
 
 


Kalandos esténk volt. Az új albérletben a zár felmondta a szolgálatot. A párom kint én bent. Ablakon bemászott. A kulcs a zárban maradt-kívülről. Ember kifelé mászik az ablakon,amikor a szomszéd bácsi komódja megadta magát. Tigrisbukfenccel vetődött tovább egyik papucs itt, másik ott, hatalmas csörömpölés. :D Nagyon vicces volt, szét röhögtük magunkat, ami után sebellátás volt a menü. :) Kiderült,hogy rossz kulccsal próbálkozott... :)
Most ment, és legyúr egy csapat focistát, de nagyon sántít :-D
Remélem ti jól vagytok, mi délután megyünk ping-pongozni! :)
Szép napot!

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


Eufemia nem hiszem,h jogaoktato lenne benne kompetens. Hacsak nem ortopedus vagy hordozasban jartas. Hordozasi tanacsado kene aki ortopediaban jartas. Illetve annyit tudok,h nyilvan ferdulestol fugg,de hordozni lehet,de semmikepp nem csipon es figyelni,h faj-e. Illetve hordozasi tanacsadason elmondjak,h Neked mi a jo.
En nagyon sok hordozot kiprobaltam es hat sok penzembe is telt mire a nekem megfelelot megfelelot megtalaltam. Es Majat 3 eves koraig cipelgettem. O is szerette es en is.

Kadra :D Minket egyszer a ket gyerek zart ki ugy,h rossz kulcsot tettek be. Nah az volt patt helyzet :D

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 

 
 

Hja szoval a lenyeg maradt le,h tenyleg erdemes elmenni olyan helyre ahol ki lehet probalni,nem egybol megvenni,mert lehet nem jon be.

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok Kismamik!!!!Remélem mindenki jól van, ebben az időben pedig indulás a természetbe!!!Mi is indulunk, csak Nóra most éppen alukál!!!!
Csajok holnap 10-re megyek a házidokihoz a pajzsmirigyem miatt,megtudom mi a baj!!!!SZORÍTSATOK!!!!10-re megyek,majd utána jövök!!!Nem vagyok ideges, csak elszomorít,hogy ez van....
SZÉP NAPOT MINDENKINEK

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok, itt is szép idő van  csak jön az a tavasz

Kadra, még jó, hogy tudtok ilyenkor nevetni nekem nem mindig sikerül. Szerencsére nagy baj nem történt, azért a testi éppségetekre vigyázzatok, két egészséges szülőre van szüksége a gyerekeknek 

Hajni, ne aggógj biztos meglesz a megfelelő megoldás és minden rendben lesz.Várjuk , hogy jelentkezz.

Én is holnap megyek 8:40 -re 12 hetes itteni UH-ra nem tudom miből áll majd kiderül. Nagyon várom már, hogy lássam, hogy mozog és ver a babócánk kicsi szive. Aztán szerda késő este repülök haza az otthoni genetikai UH-ra meg vérvételre, mindent fogok kérni amit lehet, mert én is 37 múltam, de itt csak 40 felett van + 1 vércukorszint mérés, és +1UH ha jól tudom. 

Szép napot kívánok!

Kép
geregabi
London
 
 


Hajni megy a druuuuukkkk! Holnap várjuk a híreket! :)

Gabi a párom nem bírja,ha drámázom, leszoktam róla. Így nem olyan halàlos az élet :)
Meddig repülhetsz kismamaként? Úgyértem, azért vannak veszélyei,vigyázz magadra! Alig várom a babainfót :) 40felett +egy vércukor meg egy ultrahang? Nem szívbajosak :roll:

Gyönyörű napsütés!!!!

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


Sziasztok,

Kadra, nem semmi kalandok... 

Hajni, drukkolok neked, aztán gyere majd a hírekkel! 

Na, voltunk Brendonban, sajnos a gyerekem nem volt annyira együttműködő, hogy túl sokat foglalkozhassam a babakocsikkal (hisztizet...), így a kipróbálás-eladó faggatás-összecsukás-kinyitás-feltétcsere elmaradt. Persze, van idő bőven, csak gondoltam, szűkítem a listát, kihúzom az összes bénát 

Megnéztem a Quinny-ket, a Buzz, a Speedi elég jó, kis rohangálósnak a Zapp is tetszik. A Maxi Cosi Mura nagyon batár, itt nincs Elea, de még az is tetszik, megtapogattam volna szivesen:

http://neobaby.hu/?lap=xarukmut&xxazon=7623

Viszont az olcsóbbak között is találtam jó kis darabot, pedig a Hauck-ok elég nyeglék szoktak lenni*, de ez masszív (és még sem batár). Konkrétan először azt vettem észre, milyen kis helyre darab, és csak utána a márkát / árcimkét:

http://www.brendon.hu/Products/Details/48353

Elég jó darab, élőben. (Persze ezt sem szedegettem szét, meg ilyenek)

Úgy vélem, egyedül kell ezt nekem lezongoráznom, gyerekmentesen.

*egyik ismerősömnek Condor szettje van, azt mondta, legszivesebben kidobná a kukába. Mondjuk a Hauck Shoppert meg sokan dícsérik.

Kép Kép


Sziasztok! Mi sétáltunk a város körül egy jókorát, igaz útbaesett egy cukrászda is De egy 7-8 km azért megvolt.
Nima a jógaoktató, akihez évek óta járok gerinc és sima jógára, lehet jobban ismeri a gerincproblémáimat, mint egy ortopédus, akihez épp beesek, de egy hordozós tanácsadásra mindenképp elmegyek, az az alap.

Hajni szorítunk, minden oké lesz!
Gabi, érdekes ez az angliai kismama protokoll, de nyilván az is jó valamire azért itt meg tuti jól megvizsgálnak. 34 hétig repülhet a kismama igaz? Valamelyik reptársaságnál olvastam egyszer.

Kadra azért vigyázzatok magatokra, akármilyen vicces is a dolog, első a testi épség és egészség

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok, 

Kadra, Eufemia: hát itt ez van nem viszbnek semmit túlzásba, szerintem az jó hogy itt azért nem vizsgálnak annyit manuálisan. A többiből lehetne több, de igazodom ehhez és amit nagyon hiányolok az itt magán klinikán, vagy hazamegyek. 34-36. hétig lehet repülni , de a 28. héttől orvosi igazolással.
Attól függ ki milyen légitársasággal repül, én a wizzairt szeretem velük 34., Easyjet nekem nagyon büdös és koszös volt 1x repültem velük nem mertem azóta, Ryanair nekem drága és messze a reptér is.

Holnap , ha minden rendben lesz, meg az otthoni is ezt igazolja, akkor megbeszélem a dokival mit javasol mikor menjek még haza és akkor még 1x hazamennék. Nem akarom a babócát kitenni a nyomás különbségnek, igaz 2 óra nem sok de elég hosszúis ha gond van.

Nagyon várom már a holnapi UH-got, szeretnénk látni már hogy kalimpál a kis kezével, és h mekkorára fejlődött.

Más: nagyon ég a gyomrom lehet nem is a rántott cukkini volt a baj, mert ma gombás marhahúst ettem attól is égett, meg a pirítós után amit joghurttal ettem...remélem szép dús haja lesz és már most elkezdte növeszteni 


Mindenkinek jó pihenést, és szép hétkezdést kívánok! 



Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

Kriszti a Brendonnak a Soroksárin van egy outlete. Nah ot még normál áron is vannak a dolgok,mert sztem a rendes Brendonolba a pofátlanság határát súrolják sokszor (bocsi). Esetleg gyerekmententesen ha most nem ott voltál nézz el oda. Neked még olyan messze sincs relatíve.

Eufemia sajnos nem mindenki van teljesen szívvel,lélekkel a szakmában. Vki csak megtanulja a mozdulatokat és már oktat. Ezért írtam,h hozzá értőt. HA ért hozzá nyilván jó.

Hajni szorítok!!!! MAjd írj mit mondott!

Mi tegnap a szépséges időben állatkertezni mentünk. Nem tudom ki,h van vele,de nekem már most viszonylag rövid idő alatt elkezd fájni a talpam. Majánál is ez volt,godolom a megnyúló ínszalagok miatt. Úgyhogy 2 óra séta után azért le kellett ülnöm.

Nah a mai uhukról majd akkor várom nagyon az élménybeszámolókat!!! Hajrá!!!

Én pénteken megyek orvoshoz. Jó lenne ha talánesetleg akkor töltöm a 15-öt és kiderülne a neme. Bár szinte 90%-ra vélem,h kisfiú. VN is azt mondta szívhang alapján meg én is úgy érzem meg a méretei is mindig nagyobbak,mint Majánál (bár apuka is más).

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok! 

Akkor várjuk a szupi eredményeket!
Képzeljétek, éjjel "játszottunk" babóval. Úszkált egyik oldalról a másikra, jobbról-balra, aztán egész lentre, tökre aktív volt. 2-től 4-ig nem aludtam. Csak azt figyeltem, hogy hogyan közlekedik odabent. Annyira jó érzés volt  
Aztán rögtön felkelés után kiküldte a gyomrom tartalmát. Pedig tegnap tök jól voltam ... 

Szép napot mindenkinek!

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Sziasztok!

Nima Jól kiszúrtak veletek a gyerekek :D bocsánat,ha félreértem,de nálad is más az apuka,mint az első babáé?
Csajok! Akkor a facebookos zárt csoport legyen? Jó-e mindenkinek?

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


Sziasztok,

Boldogság van,minden rendben van.
CRl: 61,5 mm, NT: 1,2 mm, BPD: 19,8 mm, a korához képest nagyobb most 5 nappal. Tegnap este megkértem integessen,kalimpált rendesen.
Apa is nagyon boldoh volt,ő fütyit vadászott,mert lányt vár.
A Down syndromara levették a vért. Képet úgy kaptunk,hogy 3font/db. De legalábbis van.

Szép napot, Hajni rem. Nálad is minfen Rendben

Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

A facebookos csoport az mikor lesz és ki csinálja? Én valamiről lemaradtam

Nima, sokszor az orvosok is olyanok... amilyenek. Én voltam mozgásszervi problémával olyannál akihez kár volt elmenni, de gyógytornásznál is jártam olyannál aki többet ártott, mint használt a bajomnak. A jógaoktatóim mozgásterapeuták is, több tíz éve ezzel foglalkoznak és ismerik a vendégeik egyedi problémáit, megbízom bennük. És az egyiknek 4 gyermeke van, hátha van tapasztalata hordozásban.

Én szerdán megyek dokihoz, én is kíváncsi vagyok mit mond, meg a kupac leletre, amit viszek neki. Bár ugye minden okés, így túl sok újat nem mondhat.

Hajni, írj, mi volt a dokinál!

A soroksáris brendont én is megjegyzem, tudtam, hogy van ott, de mi is a budaörsiben gondolkodunk mindig, köszi Nima!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Gabi örülünk!
A fotó nem olcsó... de legalább van. Hátha az itteninél kapsz vizsgálat árban ;) Én is szeretnék majd egyet megint, bár ugy nekem most ott van az 5D-s amit nézegethetek.
Hajni! Várjuk a híreket!


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Nima, igen, a soroksáriban voltunk, valamennyire végignéztem az Outlet részt is, de Tami nem igazán volt együttműködő. Meg már a honlapon is végignéztem (be tudod pipálni a babakocsiknál, hogy outlet/kifutó termékek), nagyon nem akadt meg a szemem semmin.

Egyébként valamiért inkább odamegyünk, mint a budaörsibe, és olyankor Auchan, Obi, Decathlon és egyéb kanosszajárás van  Most is vettem pár cuccot itt-ott  (D-ban tök jó leértékelések vannak)

Nekem tetszik a zárt facebook-os csoport, de szerintem úgy kellene, hogy itt bezáratjuk, és megírja mindenki a nevét, azt ne írjuk ki ide nyilvánosba, hogy ki fog belépni fácsén... Nem? Annyira nem értek hozzá. Vagy kell 1 felelős (aki vágja ezeket), és neki megírni priviben...?

Kép Kép


Kriszti Szerintem talán egyszerűbb,ha létrehozunk fb-on egy ugyanilyen nevű csoportot és mindenki csatlakozik. Azt hiszem lehet ilyet :)
De ez csak egy ötlet Eufemia, én vagyok a felbujtó :D

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


Kadra, szerintem is így kellene. És szerintem utána ott is lehet zárni a csoportot. Vagy nem?

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Gabi, ezek szuper méretek  Gratulálok

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Fb-os nekem is tetszik,foleg,h a babanet telefonon sokszor marha lassu. De leegyszerusitheto a dolog. Ha gondoljatok en megcsinalom a csoportot es sima privibe itt ha elkulditek a nevetek nem kell azonnalrogton bezarni. De az is lehet,hisz eredeti terv ez volt.

Kadra igen. Neki egy fia,nekem lanyom van 4 nap kulonbseggel. Ez a kozoske meg tervezett pocakpocok volt :)

Gabi nahat :) Szep meretek! Lehet Nalad is fiucska van apocakban :)

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


geregabi: szép méretek , gratulálok :-)

kadra: felőlem is ok a face-s csopi :-)

a hétvége jól telt szombaton a fiam a keresztszüleinél volt , megünnepelték ott is a szülinapját és a legjobban a tortának örült , mert Thomas-os formatorták csináltattak neki , a maradékot meg hazahozta :-)
Mi meg bevásárolni voltunk meg ebédelni , aztán délután meg sétáltunk egyet a dunaparton , fagyiztunk egyet , csodálatos idő volt , aztán amikor hazaértünk , Lillát leraktuk aludni apával meg filmeztünk , megnéztük a Gravitációt .
Vasárnap délután megtartottuk a fiam szülinapját egy gyerekházban ahová az ovis barátait hívta meg , nagyon jól sikerült a buli , sok ajándékot kapott :-)

Ma voltam a védőnőnél , fogytam -1 kg-t , a vérnyomásom: 103/57

Legközelebb Április 3.án megyek AFP-re és 23.án Uh-ra.



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Gabi gratulálok! Igen szép eredmény! Szuper! :)

nekem is ez a gondom,hogy a babanet telefonról nagyon lassú. Nima tetszik az ötlet, részemről mehet :)

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


Nima, részemről jó.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Nekem is jó az FB-s csoport, ha bezárjuk, és nem látja senki, amit esetleg oda írok.


Nem ismerem ezeket a csoportokat ott, hogy hogyan működik, de nem akarom, hogy bárki lássa az ilyen témájú irományaimat ott, már rajtatok kívül.


Más kérdés, hogy amit oda írunk, az kb. az örökkévalóságnak szól, mert mindent tárolnak, és még törölni sem tudod magad, ha már egyszer fent voltál, csak inaktiválhatsz, és egy gombnyomással visszaállíthatod a profilod, tehát minden adatod, megmozdulásod, minden el van tárolva szépen. Ezért kicsit óvatosabb vagyok a facebookos dolgokkal, ki tudja mire használják fel az ottani adatainkat és irományainkat, marketing célokra biztosan, remélhetőleg másra nem.

Itt meg készül a mobilos verzió a fórumra, én jelentkeztem tesztelni, mert engem is zavar, hogy a webes telefonon milyen vacak. Csak győzzük kivárni


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Kismamik!!!!Bocs, hogy csak most jövök a hírekkel, de a lánykám totál lefoglal.Szóval a TSH-m nagyon alacsony, vistont a T3 ill. a T4 jó, tehát nagy gáz nincs, a házidokim szerint még gyógyszert sem kapok rá.pulzusom a dokinál az egekben volt,mint mindig,nem tehetek róla,annyira izgulok.Izgulósan volt 127/78 a vérnyomásom.Itthon megmértem, 100/55 pulzus 82 
Amúgy 2 oldalnyi dolgot nézetett a dokim és minden jó lett!!!!!Csütörtökön megyek azért belgyógyászatra


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

No, ma voltam először az orvosomnál és jelentem, nagyon jól döntöttem! :D Nagyon szimpatikus, türelmes, magyarázós, kedves, hozzáértő, szóval minden, ami kell! Most boldog vagyok! Ő is lemérte babácskát, és ő azt mondta, marad az eredeti dátumom, 09.20., és akkor visszatértem a 13. hétbe, én már a 14-ben voltam az 5D miatt. :D De most vagyok akkor 12 hét 4 napos, az elmaradt mensitől számolunk szabályszerűen mindent. Nem baj, a végén mégiscsak Mérleg lesz. :)))) 

18-20. hét között kell menni legközelebb és a 16. héten a kórházba kell mennem vérvételre. 

Olvasom, hogy mindenkinél minden OK., ez csúcsszuper, Hajni látod neked sem lett nagy para, szerencsére!

Te Viki, te tényleg érzed már a babát? Első baba? Amúgy pár napja nekem is olyna érzésem volt, mintha... de azóta semmi. 

FB csoport részemről OK. Nima, küldöm a privit!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Hajni ezek jó hírek, remélem megnyugodtál:) Szandrának is gratula a kedves dokihoz!

Én meg mindjárt kipróbálom az új vérnyomásmérőmet, ma jött, rendeltük, mert azt mondta a házidokim, hogy a fehérköpenyes magasvérnyomást másképp nem tudjuk kiszűrni, és nem árt ha nézegetem. Hát mostantól nézegetem, reggel meg este, és meglátjuk mennyire magas, vagy ingadozik, mert eddig azt is mondták, hogy magas, meg hogy ingadozik, nyilván egyik sem jó, bár utóbbira meg valaki azt mondta 1 trimeszterben még az is normális.

Szép estét Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Szandra! Eskü, hogy tuti vagyok benne. Amúgy igen, első. Igazából magát a mozgâsát nem érzem, csak azt, hogy épp merre úszkál. Érzem, hogy `nyom`. Nem tudom jobban körülírni. Bekopogok neki, aztán arrébb megy. Éjjel egy szabályos háromszög alakban éreztem. Nem bélmozgàs, nyomó érzés. Nagyon érdekes.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


@kviki87:


Tök jó! :-)) Te vékony alkatú vagy? Azt olvastam, a vékonyabb lányok hamarabb érzik... Én nem vagyok vékony, de én is éreztem valamit, és én meg inkább bugyborékolást, de ez 3-4 napja voltés azóta nem. :) Jajj, most már nemsokára bizti nekem is lesz!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Szandra, nem mondanám magam kifejezetten vékonynak, 157 cm és 60 kg jelenleg. Nekem is volt már 1-2 hete is valami, amit úgy éreztem, hogy mintha a Békám mocorogna, de nem voltam benne biztos, hogy ő az. Mostmár tuti. :)

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Hajni: nagyon jó, hogy ilyen kicsi a baj....mondjuk az emberben benne van a frász én tudom. Jó hogy a T3, T4 értéked jó, van akinek ezeket elfelejtik megnézni, koll. is az alacsony TSH mellérossz volt a T3 értéke. 
Szerencsére neked minden rendben ezekkel 

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves szavakat igazán mondom, nagyon jól esett, még meg is hatódtam. Biztos az előzmények miatt is, de erre a napra vártunk lassan 2 éve....de eljött  
Apa is boldogan vitte az egyik képet magával.

Nima: köszi, nem tudom hogy fiú -e, de ez a méret dolog érdekel, hogy ez mennyire mérvadó, majd a végén kiderül, hogy akinél nagyobb babát mértek ott hány százalékban lesz fiú és hány lány.
Én lányról álmodtam mindig soha nem fordult meg a fejemben, hogy fiam lehet.  a neve is megvan 22 éves korom, óta Emily, mindenki mondta otthon nem lehet Y-nal anyakönyveztetni, mondtam nem baj az én lányom akkor is Emily lesz. Itt persze sok variáció lehetséges, ez a része megoldódott 
Aztán a második terhességemnél, rögtön az elején választottunk fiú nevet is nehogy sértődés legyen, hogy nem vagyunk felkészülve.

Fura de mi lányokhoz vagyunk szokva, a szűk családban csak anyum báttya az utolsó fiú 1950. ben született, ezt a 63 évnyi nőuralmat a Hugicám kisfia törte meg tavaj. Minden gyerek , unoka, dédunoka eddig lány volt.

Reni:köszönöm, és ha az étvágyaddal van a baj én küldök, lassan mindenre ráharapok ami ehető. Remélhetőleg mielőbb neked is + előjelű lesz a súlygyarapodás.

A telefonos babanet, nagyon lassú nálam is és a hírdető ablakot is alig lehet bezárni, engem idegesít. A FB. jó csak szóljatok, kinek kell küldeni a nevet, vagy kit kell felvenni ismerősnek, ha csoport nevében leszúj FB oldalunk ;)



Kép
geregabi
London
 
 


Apa azt mondta a jóképűt ne nagyon mutogassam

Kép
geregabi
London
 
 


 Jaj, visszaléptem a szerkeztésbe és eltünt a kép, ezt nem tudtam hogy ott már nem lehet hozzáadni, ismét.

Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

Lányok 3-an már megírták a nevük. Még akkor a többiekét ha okés a FB várnám. 
Azok akikre márok:
Makkmarci!!!! Hejjjj a topicindítónk jól eltűnt!!! Jelentkezz ha tudsz!
Hajni
Boeske
Judysz
Renianya
Mbarbara
Geregabi
Tappancs
Mernökasszony
Lisbeth
Tyuntyi
Kadra
Picúrálmos
Noja
Ddóra
Kriszti
London (bár Ő elvileg ahogy látom augusztusi szülő sé kérdezni jött)
Orsi

És bízom benne,h mindenkit beleírtam. Ha nem akkor legyen proaktív,nem szándékosan hagtam ki,de várom az elérhetőséget.

Viki nagyon jól csinálta,h már a profilja linkjét küldte kapcsiból. Az lenne a legjobb és akkor nem kell keresgélni

Gabi tök jól megcsinálták! Ezt így kaptátok! 
Nyilván persze ez a méret dolog nem általánosságban mérvadó,mert vki kisebb,vki nagyobb. Én elég alacsony vagyok,párom se magas és a lányom méreteiből indulok ki :D
De majd meglássuk :D 
Majánál én is elképzelhetetlennek tartottam,h kisfiú legyen. Nagyon távolinak éreztem. Most tényleg mondom,h mind a kettőt el tudom "fogadni",nem fogok sírni ha kiderül,h egyik vagy másik. De csak halkan írom,h én is lány felé húzok :D
Itthon csak külön engedély kell a MTA-tól,h az legyen a neve ami,de a legjobb megoldást választottátok :D Nekem is a Maja gyerek kori álmom volt.

Hajni én nem nagyon értem ezeket a dolgokat amiket írsz,de ha Téged megnyugtatott akkor örülök!!! :D

Viki ejjha :D Én is érzem a pocakpöcköt,de így azért még nem. Bár tény,h én magamra kaptam pár kilót is terhesség előtt

Véééégre megjött párom szabadidős kerete. Úgyhogy ma megyek végre kondi bérletért. Én nem akarok úgy járni,mint Majával és szeretnék vhogy a végére is kinézni,mert annak is elrontotta vhogy a szépségét az,h marhára utáltam magam  Persze párom nem fogja fel miért kell mozognom és nem hiszi el,h a terhesség nem betegség,h tilos legyen,csak nyilván módjával. TEhát futni,ugrálni nem fogok. De karra erősíteni,sétálni,stb...azért lehet.

Ma is szép nap elé nézünk! Csak ne kéne 8-ig dolgozni  Kitartást lányok!!!
Meddig kívántok dolgozni egyébként???

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Jóó reggelt Kismamik!

Gabi, ez nagyon jó :)
Hajni, remélem akkor Te is megnyugszol egy kicsit.

Az igazat megvallva én sosem sportoltam, mindig volt rajtam pár kg "felesleg", de ez sosem zavart. Eddig pedig csak fogytam, úgyhogy egyelőre nem aggódom. Bár sportolni később se fogok. Nem vagyok az a fajta. 

Én szept. 11-re vagyok kiírva, úgy gondoltam július végéig dolgozok, utánna táppénzre megyek. Nagyon nem kényelmes egész nap ülni. Eddig se volt az, hát még majd ha nő a Béka és kicsi lesz a hely, meg meleg, meg stb. Már a cégnél is így kalkulálnak velem. Meg arról nem is beszélve, hogy az egyik nagyon jó barátnőm 2 éve úgy járt, hogy márc. 16-ra volt kiírva a kisfiával, dolgozott febr. 14-ig, és febr. 15-én éjszaka telefonált, hogy elfolyt a magzatvize (a férjem vitte be a kórházba, kereken 36. hétre szült). Én mentem át hozzájuk a ruhákat elpakolgatni, a kiságyat felállítani, mindent előkészíteni, mire jöttek haza a kórházból. Küldte a listát, hogy miket kell bevinni. Na azóta tudom, mi a fene az a rékli . Szóval így nem szeretnék járni. Inkább már a 36. hét előtt 1-2 héttel befejezem a munkát, hogy mindent össze tudjak szedni, és már tényleg csak a baba hiányozzon otthonról.

Szép napot nektek!
Viki


Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Sziasztok!

Nima!
Én nem szeretem a Facebookot, oda nem megyek. Amúgy sem sűrűn irogatok. Szóval menjetek nyugodtan, biztos, hogy itt is maradunk néhányan. Nem maradok egyedül. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hmmmm.....nekem mindegy,én örülnék ha mennénk-jönnénk. Be lehet ezt a topicot is zárni. Majd akkor vmi...valahogy...

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Jó reggelt

Nima írtam privát levelet,telefonról rem megkaptad.

Igen ilyen cuki keret jár minden képez nagyon profi,csak lehuzom a fóliát és ragasztom is be a képet. Biztos azért mert fizetős.

Szép napot mindenkinek,a már csomagolok holnap munkából megyek reptérre.

Kép
geregabi
London
 
 


Jó reggelt

Nima írtam privát levelet,telefonról rem megkaptad.

Igen ilyen cuki keret jár minden képez nagyon profi,csak lehuzom a fóliát és ragasztom is be a képet. Biztos azért mert fizetős.

Szép napot mindenkinek,a már csomagolok holnap munkából megyek reptérre.

Kép
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

Teszteltem tegnap este a telefonos babanetes társalgót, élhetőbb lesz mint a netes itt... persze van még vele munka, nem tudom mikor lesz kész.
Addig zárhatunk itt, is, én bejelentkeztem FBre is, bár oda nem szívesen írom, mint említettem, de olvasni olvasok mindenképp:)

Viki, lehet, hogy még fiatal vagy, de a sport sosem árt. Másrészt a kismamáknak is kifejezetten ajánlott a mozgás. A temós séta is az, nem kell nehéz dolgokra gondolni, egy órás séta a jó levegőn is csodát tesz. A kismama tornák(jógák) pedig direkt nekünk találtattak ki, hát éljünk a lehetőséggel, az pedig azért nyilván akad.
Az elhízás pedig veszélyes lehet, nemcsak idősebb korban, ezért csak finoman jegyzem meg, kicsit barátkozz valami mozgással, mert a babával való ténykedést is majd bírni kell, ahhoz is kell némi fizikum, már az elején, is, de amint elkezd kúszni mászni, akkor pláne. Kisgyermekes anyukák erősítsetek meg ebben
Ma reggel én sem csikungoztam, bár akartam, de inkább elmosogattam, hogy este ne ezzel kelljen kezdenem a főzést. Viszont holnap este megyek a gyakorló órára is, meg előtte a dokihoz, remélem rábólint most már az óvatos kismamás jógára... Főleg, hogy üzent az oktató, le fog járni a bérletem és alig hiányzik belőle, majd beszéljük meg, mert  a párom is lejárthatja gerinctornára, de most már én is megyek majd.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Dolgozom, így csak gyorsban. A sportolással kapcsolatban szólnék. Én évek óta futni járok rendszeresen, ez az egyetlen egy sport,amit szeretek csinálni. Az elsőt erhességem ideje alatt egy dekát sem futottam, mivel a kisfiam már az első hetekben jelezte, hogy ne csiáljam. Rettenetesen keményedett a pocakom, így inkább feladtam. Spéci terhes tornát csiáltam videóra otthon, amit utáltam, mert alapjáraton semmire sem volt jó. Talán a derékfájásomat enyhítette a végén egy kicsit. Híztam is 20 kilót, de viszont a szoptatás az utolsó dekát is levitte rólam, sőt, végkonyabb lettem,mint voltam. Most az a helyzet, hogy a kezdeti barnázás miatt nem javasolta a dokim a futást, de azt mondta, hgoy a 12. hét után nyugodtan. Mivel mniden rendben, így el is mentem kocogni vasárnap. Nagyon jólesett, s a kis lurkóm sem panaszkodott. Megbeszéltem vele, hogy még enged szaladni egy ideig.Ma is voltam reggel, Isteni kint a szabadban tavasszal. Ameddig tudom, csinálni fogom. Szóval a lényeg, hogy ezt is terhessége válogatja.

Örülök, hogy mindenki jól van, Hajni tök jó, hogy nincs nagy gond veled. Gabi neked pedig gratula a szép eredményekhez. Most már megnyugodhatsz.
Ami a fb-os csoportot illeti, én inkáb maradnék itt zártban.
Szép napot mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Tyuntyi, a futás is tök jó, én nagyon ritkán jártam kocogni, nekem azt mondta még a legelején a doki, hogy kocogni mehetek, csak akkor is elég pocsék idő volt, sötétben esőben azért mégsem akartam, aztán meg hogy semmit se a 12. hétig, de holnap erre is rákérdezek.

Én sokat futottam egy időben, csak egy sérüléssel ez abbamaradt, de tényleg nagyon jó a szép napsütésben a tavaszi friss levegőben kocogni, lélekmelengető is

Persze minden sportot csak akkor, ha egyéb probléma nincs, ez evidens!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


geregabi: az étvágyammal nincs már semmi bajom , sok mindent kívánok , azt is általában meg is veszem magamnak , pluszban megkívántam a twixet , abból minden nap eszek egyet :-)
Ha lány lesz az egyik baba , akkor őt is Emilynek fogják hívni :-)

nima írok akkor privit

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Huhh Reni, nekem is van ilyen twix jellegű csokim, most mondtál valamit... Itt rejtegetem magam elől az irodai fiókban már egy ideje, de most...   Remélem jól vagy az ikreiddel, meg a gyerkőcök is jól vannak.

Ó lányok, olyan szép idő van kint, én úgy mennék valamerre kifelé... ehelyett még másfél óra idebent, addigra meg lemegy a nap...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Kviki, jól van, akkor nem vagyok hülye, mert én már a 11. héten éreztem a "pillangók csiklandozását" belül, most meg szabályosan úszkál :)  Első gyereknél már kb a 18. héten jártam, amikor először éreztem, de akkor volt pocakom eleve, most meg 9 kilót fogytam teherbeesés előtt, tök lapos hassal indítottam. Hát mondom ez nem igaz, tuti nem az, de aztán el kellett hinnem 

Én nem vagyok egy sportwoman, inkább a zabálásokat mellőzöm, meg a felesleges kalóriákat (tábla csoki helyett max 3 kocka, minél kevesebb cukros üdítő), sok gyümölcsöt, zöldséget, natúr húsokat eszek. Első babával 11 kilót híztam, most ennyit sem szeretnék. Eddig nem híztam, sőt fél kilót fogytam. 

Sport helyett ott a kert, lesz dolgom idén tavasszal is, hétvégén már el is kezdtem a rendrakást, füvesítést, a férjem segítségével persze. Meg a rohangálás a gyerek után... :) illetve séta vele. Tavaszra szerintem kap egy pótkerekes bringát, és megyünk gyakorolni (én gyalog, ő bringán)

Első várandósságom vége felé feküdnöm kellett (31. héttől), mert elkezdtem nyílni, úgyhogy most megpróbálom ezt is elkerülni.

Kép Kép


Jajj, Hajni, veled akartam kezdeni, hogy örülök, hogy nincs nagy baj, csak így tovább!!

Kép Kép


Szép estét! Főztem, vacsiztam, és mindjárt el is dőlök
Kriszti a kerti munka is tök jó sport ám   Nekünk csak balkon van, próbáltam tavaly ilyen ládás dolgokat ültetni, hát nem sok eredménye lett, idén már nem ölök bele se pénzt, sem időt.

Remélem mindenki jól van, aki régebben írt, ők is.

Holnap este doki, kíváncsi vagyok mit mond a kupac leletemre (minden okés), mi jön következő körön. Meg nyilván megnézi az apróságot UHval, jó lesz megint látni. Remélem nem lesz sok késés a dokinál (sajna szokot lenni), mert a párom is jön, de ő 7re megy teniszezni, én meg 7re itthon csikungozni, persze ha hazaérek.

Jó éjt!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Igyekszem visszaolvasni, több-kevesebb sikerrel... Remélem mindenki jól van, a babócák növögetnek, és irigykedek, mert én még mindig nem érzem az enyém mozgását, pedig minden este beszélgetek vele. Végre eljött a kedd, elmentünk Kistesó-vizitre, és hát mit mondjak, gyönyörű, mint a bátyja! :) 11 hetes, és 43 mm, kalimpál, minden rendben vele. Jövőhéten megyünk a 12 hetes genetikai uh-ra a kórházba.

Hajni, nekem magas a TSH-m egy kicsit, a maximum 4,2 helyett nekem 6,09, és a T3, T4-em meg jó. Én holnap megyek maszekba endós dokihoz, mert (ezt figyeljétek!) augusztusra kaptam a TB-s ultrahangra időpontot. Hahhhh, elképesztő! Mondom, hogy szeptemberben fogok szülni, ez nem várhat augusztusig. Nem érdekli őket, egy sz.ros 10 perces vizsgálatra nem képesek beírni egy szerencsétlen várandóst. Ha nem tetszik, mehetek maszekba. Hát köszi. Na szóval erre a pajzsmirigy-mizériára holnap teszünk pontot.

Geregabi, nagyon cuki a kis jóképűd, ha lány lesz, nagyon szép neve lesz! :) (a keret külön cukiságfaktor :))

Tyuntyi, én is rendszeres futó voltam az edzés mellett, már alig vártam, hogy idén tavasszal újra elkezdjem, hát újfent el kell napolnom... :D

Nima, nekem mindegy hol beszélget a társaság, ha FB, akkor mindenképp zárt csoport legyen.

Szép estét mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok, 

Na, most végeztem, bepakolva ellenőrizve minden, szuri, gyógyszer, engedély a szurihoz, régi leletek....húúú hosszú volt a nap és a holnapi még hosszabb éjfélkor száll le a gépem.
Csütin reggel genetikai UH, aztán fogorvos meg ilyenek. Keresztgyerek látogatás, a tesómék feláutóznak, mert nem tudok még Bajára is leutazni. Alig várom, hogy lássam a kisfiát, 8 hónapos tündérfi!!!

Picuralmos: köszi  nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen és olyan hamar itt van már a jövőhét és neked is meglesz a 12. hetesed 

Renianya: ne aggódj az ikrekkel biztos fognak felfelé kapaszkodni a kilók is, az a jó hogy étvágyad van. A babák egészsége az első, a többi is fontos csak másodlagos  

 Csajok: én is akarom már érezni hogy mozog.....tegnap a sok vastag kötött pulcsiba szoknyába 44kg voltam, 152cm magas vagyok, szerintem elég vékony, hogy hamarabb érezzem, lehet még túl korán van majd jövő héten..........talán

A sportról annyit,hogy mindig sokat mozgok, szeretem a csapatjátékot, de keveset jártam rendszeresen. A térdműtétem után kocogtam, (volt gyógytorna) aztán a  részleges bokaszallag szakadás után aktív 6 hónapos gyógytorna és futás erdőben , parkban talajon nem betonon..
A párom országúti kerékpáros volt, és rendszeresen fut napi  30 perc körül, de 2 éve én leálltam, és pöttyözgetve nem lehetett. A sok séta meg a tempós gyaloglás felváltva most a jó és megengedett. 
Később meglátjuk mit lehet, és mit enged meg a babócánk!!!

Mindenkinek a legjobbakat, ha ráérek felnézek majd!!!



Kép
geregabi
London
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron