Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Még új vagyok itt.Véleményetekre lennék kiváncsi.
Utolsó rendes vérzésem febr.11.-én volt.Következö mensi elött egy-másfél héttel kb.terhességi tünetek jelentkeztek.Késve de elkezdtem vérezni márc.15-én.Tartott két napig mindenféle görcsölés ,fájdalom nélkül.
Azóta is fáj a mellem,hányinger,hiztam(ami nálam nem minden napi).
Egyetlen egyszer volt ilyen nálam hogy fájdalom és görcs nélkül véreztem.Most 6 éves a kislányom.

Volt már valakinek ilyen??
Tesztet nem vettem mert szerdán megyek a dokihoz.
Addig is irjatok véleményt,tapasztalatot.
Köszi :-)

Sziasztok.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Szia!
Nekem még nem volt ilyen, de lehet, hogy baba van a dolgoban....mondjuk én tuti nem bírnám ki, hogy nem tesztelek!!!


Drukkolok Neked!!!!


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia
köszönöm.
Nem bizom a tesztekbe...Kisfiamnál is mensi várt időpontja után másfél héttel mutatta a két csikot.
Kislányomnál meg elmentem az orvoshoz mert kettő napig tartott fájdalom görcs nélkül.Doki mondta a nagy hirt.
Harmadik lenne..nem izgulok.Szeretném.Majd a doki megmondja..
Remélem jó hirekkel jövök ki tőle.:-)
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 

 
 

Majd mindenképpen írd meg, hogy milyen híreket mondott a doki :)
Akkor ha mindkét terhességednél így volt, most is simán lehet!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszi :-)
mindenképp irok.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Szia.Hát egyenlöre nem lettem okosabb.Megvizsgált..+ a tünetek alapján:elképzelhetö.Elküldött laborba.
Ultrahangot vártam volna..:-(
Majd talán holnap.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Szia!
Nem volt a rendelésén uh? mikor mész a laborba? te nem csinálsz teszetet? Hány napja késik?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia!
Mi volt az ultrahangon????

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia.Nem küldött el.Labor rendbe van.csak egy kis hormon rendetlenség.sajnos :-(
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Sajnálom....és most akkor kell szedned erre valami gyógyszert?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Egyenlöre megvárjuk a köv.vérzést.Ha rendbe lesz akkor nem.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Értem! Remélem minden redben lesz! Azért próbálkoztok majd vagy most egyenlőre nem?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Egy két mensit meg akarok várni hogy tényleg rendben legyen minden..majd utána.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Sziasztok!!Újra belevágtunk!!Doki szerint minden ok!!
Ápr.8-án volt meg utóljára...Máj elsö hétvégéjére várom..inkább a jó hirt mint a mensit.
Volt szurka oldalt...pár nappal utána középen..mintha tüvel szurkálták volna+ hányinger rosszullét egész nap.(két napig tartott).
Most maradt a várakozás.
Melleim annyira fájnak...mint még soha.
Reménykedem hogy lehetek még egyszer olyan szerencsés mint kislányomnál..elsöre sikerült.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Mvikica! ezek nagyon jó hírek, akkor pár nap és tesztelhetsz!!! Drukkolok nagyon!!!! és várom a híreket :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszönöm :-)Remélem jó hirt irhatok.Nem tudom mikor próbálkozzak teszttel??Várjam meg máj 5.-ei hetet.vagy esetleg már máj.1-2 körül.
Kicsit félek a negativtól....vagy akkor szomorodjak el amikor megjön...???
Olyan aranyosan várják a gyerköcök...olyan szeretettel beszélnek róla..tervezgetnek..
olvastam róla hogy ahol szeretettel várják.beszélnek róla..ott hamar jön..fogan meg..hozzá állás nem mindegy..(tudom sok esetbe sok minden közbe szól)

Remélem érted a sok zagyvaságom ;-) :-)
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Mvikica! mi újság? szerintem 1-2. körül tesztelhetsz, lehet, hogy már halványan kimutatja majd, csak ha meg még akkor nehogy elkeseredj, mert a tüneteid nagyon jók!!!
Jaj, már annyira várom én is ezeket a pillanatokat :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia.Várakozás van továbbra is.Mell fàjdalom van továbbra is.Aluszékony vagyok.Csütörtökön volt két csepp vér de azóta semmi...pénteken idegbeteg voltam.Olyan feszültség volt bennem.Azt hittem meg jön...De nem hála...
Meg várom a hétvégét...ha addig nem jön,akkor tesztelek.
Nálad második lesz??
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Szia.Ma reggel pozitiv lett a tesztem!!!Nagy a boldogság!!
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Szia!

GRATULÁLOK!!!!!!! de jó :) már én is nagyon várom ezt a pillanatot :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Igen, másodikat szeretnénk, ha összejönne májusban...már nagyon izgulok, hogy megint sikerül-e majd elsőre, mint a Míránál :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Kivánom neked hogy sikerüljön elsö hónapban.pont ugy mint nekünk!
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Sziasztok még új vagyok! Nekünk sajna még nem jött össze a babóca de már nagyon vágyunk rá! Január óta próbálkozunk eddig semmi se, szedek vitaminokat, meg most fogom elkezdeni inni a cickafark és palástfű teát, hátha segíteni fog, sok jót olvastam róla. Esetleg valakinek valami tapasztalat??? Köszike

Edina

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Szia.Sajnos nem ismerem ezeket a teákat.Ugy látszik én a szerencséssek közé tartozom.
Doki mit mond.minden rendben veletek?

Üdv.Viki
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Viki! köszi, remélem tényleg szerencsés lesz a május hónap :)
Hogy érzed magad? van valamilyen tüneted már? mikor mész dokihoz?

Edina! én sem ismerem ezeket a teákat, én csak femibiont szedek jelenleg, de eléggé émelygek tőle.....milyen vitamint szedsz?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Hát nálunk lehet venni bár olvastam hogy már Magyarországon is Inofolic a neve, az orvosom ajánlotta, hogy nagyon jó, csak nálam nem jön be ezekszerint :S


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Hát még nem akarom elhinni.Pár nap múlva megismétlem azért.Néha szédelgek.hányingerem :D Meg hánytam is már.(az volt a jel :-))
Két hét múlva kb.addigra szivhangot is hallok remélem.Utána betegállomány...
veszek majd szivhang hallgatót...nagyok tudják hallgatni..ne csak ultrahangon.meg könyvet amibe tudják követni mikor mi történik a pocakba.
nagyon nagy öröm ez nekem.Azt is tudom már hogyha kislány lesz akkor az èdesanyám nevét kapja....(aki a mennyböl vigyázz.figyel minket)

Edina.Én csak olvastam ezekröl a teákról.Mindenki dicsérte.Facebookon van egy babaváros csoport.Ott vagyok én is.Mindig biztatjuk egymást...tanácsokkal látjuk el.Csatlakozz te is.

Mind ketten!!
Engem is megtaláltok.Molnár Viktöria Nagyvenyimröl!!;-)
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Sziasztok! Parommal babát szeretnénk es arra lenek kíváncsi mire kene odafigyelni a helyes táplálkozás es a vitamin szedesen kívül es hogy mennyire lenne fontos beszélnem a nogyogyaszommal is vagy ált mindenki csak belecsap a lecsoba ? Szerencsetlensegemre nemtudok ( tudunk) anyukainkal erről beszélni mert azt hinnék h azzonal akarnánk es olyan kérdésekkel bombaznanak minket h hogy nevelitek majd ebben a világban stb ...
letta0209
Budapest II. kerület
 
 


Szia.Én a nödokinál csak egy általános vizsgálaton voltam elötte.Minden rendben van e.Mensi elsö napjától számolva a 8. 10.12.14.16.18 . Napon bele csapni!!
nekem igy elsö hónapba sikerült.

sok sikert!
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Règen írtatok...

Viki, Edina, Letta!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok.
nagyon jól :-)
Most kezdtem a 13.hetet..
Egy hete élvezni is tudom...eddig minden percben hányinger.rosszullétek.sok sav.
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Vikica! ennek örülök! azta, már a 13. hétben vagy....nem semmi :) hát mi még várakozunk....előző hónapban volt pozitív tesztem, de aztán 2 nap késéssel mégis megjött....remélem hamarosan nekünk is sikerül a kistesó :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszönöm :-)
Nagyon szoritok hogy minnèl hamarabb sikerüljön...
mvikica
Dunaújváros
 
 
 
 


Köszönöm :) Majd írj, ha van időd, érdekel, hogy hogy vagytok :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Új felhasználó vagyok és a segítségetekre lenne szükségem!
10Napja késik a menstruációm és 3 negatív tesztem van. Voltam 14.én orvosnál aki látott egy 2mmes petezsákot de nem mondott semmit biztosra.26án nagyon görcsölt a hasam és a párom elvitt az uzsoki nőgyógyászatra éjjel. Ott megvizsgált egy orvos nem látott semmit az uhán. Mind  a kétszer hüvelyi uhm volt. Kért tőlem vizeletett ott is negatívat mutatott a teszt.Viszont állandóan görcsöl a hasam, mint akinek meg akar jönni és rohanok a wcre,hogy megjött de nem. utolsó menzesz jun.23án volt az első napja. Kérdésem hogy ez normális? Terhes vagyok vagy sem? Izgulok és félek,hogy semmi biztos választ nem kapok. Előre is köszönöm a segítséget !Rosszall
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia!
Rendszeres szokott lenni a menstruációd? Nem szokott késni? Szerintem 10 napos késésnél legalább egy halvány pozitív tesztnek kellene lennie...vérből nem nézték a HCG szintet? Ha csüt.ig nem jön meg és a tesztek továbbra is negatívak, szerintem megint el kellene menned orvoshoz, hogy miért nem menstruálsz!
Lehet, hogy elkezdődött valami, de nem volt sikeres a beágyzaódás, nem fejlődött tovább...akkor is kell látnia orvosnak, hogy mi a helyzet! Van magándokid?
Majd írj, hogy mi történt!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia! Nincs magán orsvosom, Augusztus 25én kell visszamennem. Az első doki ezt mondta. A második meg azt,hogy lehet méhen kivüli terhesség. De ha nézett uhn Akkor azt is látnia kellene nem? Az első doki meg méhen belül látott 2mm petezsákot. Amúgy mellfeszülésem van és a mellbimbóm érzékeny+ezek a görcsök. Volt hányigerem ezelött való héten de most csak az elöbb említett kettő jah igen plusz szédülés és szapora szívverés. Létezik h mégsincs ott a babom?Rosszall
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Jahm igen rendszeres a menszim is azt elfelejtettem leírni :P
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Mikor teszteltél utoljára?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


tegnap elött negatív :(
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Sajnálom....augusztus előtt nem mész újra dokihoz?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


De szeretnék, menni de már félek. Nem mindig látható az uhn a baba? Vagy már nem tudom mit tegyek :(
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Hát nem tudom, sok mindentől függ, mikor volt peteérésed, hol tapadt meg a baba....2-3 naponta érdemes tesztelni, mert úgy emelkedik a szervezetben a hcg szint! szerintem azért holnap tesztelj egyet megint.

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Rendben az lesz de nem lehet méhen kivüli? belehalhatok? ha igen? ennyire rettegek :( attol h mi van :(
csininono
Budapest XIV. kerület
 
 


Hàt ehhez nem értek...de szerintem ha méhen kívüli a tesztnek akkor is + kellene lennie....viszont ha az uh nem làtják...nem tudom...azért drukkolok nagyon hogy minden rendben legyen...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Csininono! mi a helyzet? teszteltél azóta?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Lehet hozzátok csatlakozni?
squirrel
Budapest
 
 


Szia! Persze ;-)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Régi-újként lenne egy kérdésem. Tudtok ajánlani olyan dokit, aki két naponta megnéz ultrahanggal? És nem egy vagyont kér érte?

Köszi, Kati

kati76
Sződ
 
 


Szia Kati! én sajnos nem...de remélem talász majd ilyen dokit :)
Már babát vársz? vagy miért kellene 2 naponta uh?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: