Új privát üzeneted érkezett!

Waeni, légzésfigyelőt, ha jól tudom bérelni is lehet, az sem egy rossz dolog, ha nem akarod megvenni. :) Nekünk a elég sok cuccunk lesz használt, főleg, mert ami a Keresztfiunké volt és el van téve, azokat már nem kell megvenni ( etetőszék, hordozó, autósülés, kád, stb. ). Másrészt meg néha szoktam turiba járni, tök jó cuccokat lehet kifogni, úgyhogy tuti ott is fogok venni neki néhány ruhácskát. Ja és a babakocsi beszerzését is így tervezzük, mivel amit kinéztünk újonnan 100-110000 Ft lenne, és az azért eléggé megviselné a költségvetést.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Holnap mész a 18. hetire? Hogy eltelt az idő, nem?
Én hétfőn megyek, ez lesz az első uh-m a Margitban, remélem normálisak ott is, mint a vérvételes részlegen.

Kuponfüzet: igen, egy ilyet kaptam a védőnőtől, aztán egy ua. ilyet adtak egy csomaggal a vérvételen is a Margitban a nővérkék. Fura, hogy van ahol kettőt is osztanak, máshol meg semmit

A lakáshoz hatalmas gratula!!! Legalább ezzel a gonddal kevesebb A felújításhoz meg majd kitartást, mi is úgy költöztünk tavaly szeptemberben, hogy betonig le kellett szedni mindent, de megérte És a babót jó lesz majd a szép új kis lakásotokba hazavinni

Szerintem a védőnőváltással praktikusabb megvárni a tényleges költözést, mert akkor ki kéne bumliznod Békásra az egészséges rendelésre, amit az augusztusi kánikulában én biztos kihagynék. Meg ha az új védőnő lelkesen lakásra akarna menni, az elég nehézkes lenne

Nálunk egyébként úgy volt a védőnős váltás, hogy a régi védőnő átküldte hivatalosan a papírjainkat (gyerek kartonja) az új védőnőnek, és úgy vettem fel vele a kapcsolatot, hogy itt már tudtak rólunk. Gondolom nálatok is majd így megy, hogy hivatalból átküldni a papírjaidat a békásinak.

Börzén még sosem voltam, de elképzelhető, hogy vannak jó kis kedvezmények. Vatera is jó ötlet, meg a FB-on is szoktak lenni csoportok, ahol anyukák adják-veszik a bébiholmikat. Sőt, mintha itt a babaneten is lenne ilyen oldal, esetleg azt érdemes megnézni.
Én a Tescoban is láttam jó áron bébiholmikat. Ezek jó minőségűek, és néha nagyon jó akciókba lehet belefutni.

Az önkormányzat "bőkezű" adakozásáról nincs infóm, én a mh-től várok némi anyagi támogatást

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@waeni:
Köszi az önkormányzati infót, nekem ezt nem mondta a védőnő. Én ennek a kicsinek is örülök, a régi kerületünkben ennyi sem volt.


Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 

 
 

Dumo, gratula a lakáshoz!Ja, és én is kaptam ilyen kuponfüzetet a védőnőtől. 

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


En is kaptam anno, de minden lejar nyaron, addig meg tuti nem kezdunk el bevasarolni. Lehet aug-ban amikor megyek a vedonohoz kunyizok egyet, hatha addig lesz neki update-ed verzio.


Koszi csajok, mi is orulunk  a lakasnak, egy gonddal kevesebb, lehet kicsit vegre az eskuvore koncentralni, meg se torta se virag, azt se tudom milyen lesz a hajam, cipom sincs...sebaj meg van 2 het...ahh...
Latszik, h meg nem astam bele magam a gyerekkel kapcsolatos dolgokba, csak ezt a forumot olvasom, sehol nem neztem meg szet. Kicsit szegyellem is magam.  
Most ugy tunik szept. vegeig kell meloznom, jo messze meg a megerdemelt pihi...

Firenze: Repul bizony! Meg most volt a 12. heti UH! hogyhogy Margit? Ezentul oda jarsz majd? Ha ugy alakul, es rendesek, nem kerdeznel ra, hogy szokott e lenni ez a szuloszoba latogatas?  A honlapjukon nem talaltam meg infot.
En is gondolkozom, a valtason, de azert meg holnap MAV, megerdeklodom ott is.

Waeni: légzésfigyelőt szerintem is lehet hasznaltan, legalabb mar kiprobaltak, es tuti mukodik.


dumo
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lányok, létrehoztam a 2014. decemberi babák zárt topicját, egyelőre jelentkezés opcióval, nekem egyszerűbb, ha jelentkeztek, és úgy veszek fel tagokat, mint kibogarászin, ki az, aki rendszeresen ír ide.
Várok mindenkit!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dumo: Lehet, hogy az új védőnőnél lesz új kupon is Az enyémek jövő tavaszig jók, ha mégis szerentéd az egyiket, majd szólj, nekem kettő biztosan nem fog kelleni.

A szülőszoba látogatást szívesen megkérdezem, sőt az egyik baráti házaspár hölgytagja (naná, hogy nem a pasi) a Margitban szült tavaly, állítólag nagyon elégedettek voltak a dokival, ill. a kórházzal is. Szívesen megkérdezem a dokija nevét, ha váltani szeretnél.

Én a Margitba most is csak a kötelező vizsgálat miatt megyek, amit nem tudok a magándokinál megcsináltatni.

Beze: Remélem minden oké és csak nyaralni voltál, azért nem írtál Éljen a zárt, köszi, hogy megcsináltad!

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Sziasztok!


Beze, a zárt topikot hol találom? Ezt adja ki újra.
 
 
 


@mortocska:


Szia!

Van egy ezzel azonos nevű topik, aminek a címe mellett található egy "jelentkezés" gomb. Arra kattintva tudsz jelentkezni, és akkor beze vissza tud igazolni

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Egy nagyon nagy segítséget szeretnék kérni. Orvost szertenék váltani, eddig a Maternity magánkórháznak nevezett helyre jártam eddig.(no comment) 
Nagyon sok fórumot meg vélmény olvastam már amivel csak azt értem el hogy jól megilyesztettem magam.

Szeteném megkérdezni, hogy tudnátok e olyan helyet javasolni, ahol
-viszonyleg kedvesek 
-apuka és a baba is velem aludhat 
-lehetóség van kádban vagy zuhany alatt vajúdni
-és ami a legfontosabb értenek is a dolgukhoz

ezt a négyes kombinációt sehol sem találtam meg sajnos. Kérlek aki tud segítsen. Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.


kincs0406
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Kincs!

Mindenképp magánklinikát szeretnél, vagy állami kórház is jó, ahol van mondjuk alapítványi szoba? Én a Bajcsyban fogok szülni, igaz, hogy első baba, de nagyon jókat hallok az osztályról. Nem csili-vili, de az orvosokat kivétel nélkül dicsérik (én is csak ezt tudom elmondani az eddigi tapasztalatok alapján a dokimról).Van lehetőség kádban, labdán stb vajúdni. Az alapítványi szobában Apa és baba is veled aludhat.Ha gondolod, esetleg olvass Te is utána. :) Remélem tudtam segíteni.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Nagyon nagyon szépen köszönöm, nem is tudod mennyit segítettél :) én is az első picimet várom :) 
Jh és nem fontos nekem magán klinika csak azt hittem csak a magánoknál lehet apa baba ottalvás... 
Örülök, hogy nem :) 
Meg kérdezhetem te melyik orvost választottad? :)
kincs0406
Budapest XV. kerület
 
 


Dr. Mosonyi Pétert. Akkor mentem hozzá először, mikor pozitív lett a teszt, és a párommal együtt teljese elégedettek vagyunk. Nyugodt, korrekt, elmond mintdent,a kérdésekre is készséggel válaszol, úgyhogy én nagyon örülök, hogy megtaláltam. Neten olvastam jókat és úgy döntötem nézzük meg, és meglátjuk.:) Örülök, hogy tudtam segíteni. :) Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj, hátha tudok okosat mondani. Mennyi idős várandós vagy most ?

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


@kincs0406:


A jánosban is van rá lehetőség. Ott is van kád, labda, alapítványi szoba és a dolgozókkal is meg voltam elégedve.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ti gondolkodtatok már a köldökzsinór vérlevételen? Én egyenlőre csak tájékozódom.
Képzeljétek, nagyon durva, most már egy jó ideje törpörtyűt kívánok mindig, előtte ruszli volt a favorit két hétig. Nektek nincs ilyen?
Nem értem. De igazából nincs jelentősége, de a védőnő azt mondta, hogy a szülés dátumának a 12. hetes uh a mérvadó, de a doki mást mond. Az a mérvadó, amit ő először mondott. December 27. nálunk, úgyhogy légyszíves a táblázatban javítani.  Egyébként akkor van a szülinapom. 

pandi
 


Kedves Rokatunde! 

Még egyszer köszi a segítséget :) Mi most 20 hetesek vagyunk :) már rugdos a pici, nagyon vicces :) 

Én csak annyi tapasztalatot tudok adni, hogy a Kútvölgyi Maternityvel mi nagyon nem voltunk megelégedve sajna ( de nagyon szép kristálycsillárok vannak........)
kincs0406
Budapest XV. kerület
 
 


@pappandrea:


Szia!

Javítottam a táblázatban a dátumot! Nem jössz át a zártba? Ott van már szinte mindenki

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Anett vagyok és december 25-re várjuk a férjemmel az első kisbabánkat.
Ha él még ez a topic és van aki ír ide, szívesen csatlakoznék hozzátok ha lehet.
Üdv:Anett

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok,

Kincs: a Szent István kórház is ilyen, el is nyerte a "bababarát" címet, van kád, maszírozószuhany, labda, mindenféle, és ha végül a műtőben kötnél ki, akkor is a legjobb kezekben vagy!
Bár nem baba kapcsán, de már 2x megjártam, nagyon profik, és ami mégfontosabb: nagyon-nagyon emberségesek! Csak ajánlani tudom, a világ végéről is ide jönnék szülni!

Papaianett: Próbáld a zárt topikot, biztos felvesznek a csajok! Várunk!

Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


@beze:


Sziasztok! Csak most találtam rá erre a fórumra és a babanetre is (eddig dolgoztam). Én is decemberi babát várok 12.08. és szívesen csatlakoznék a zárt topichoz, de jelentkezés nincs, úgyhogy gondoltam ide írok. 


Sziasztok!

December másodikára vagyok kiírva én is, a Bajcsyban fogok szülni, de nincs orvosom.
Szülésznőn gondolkodom, ha még nem késő fogadni. Csak még tájékozódni próbálok :)
 


Sziasztok Lányok!

Én hivatalosan 2015.01.01.-re vagyok kiírva. 

Drettina, én is a Bajcsyban fogok szülni! :) 

Szívesen beszélgetek itt veletek. Első babásak vagytok?

Szép délutánt!

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


@rokatunde:


Szia! Nekünk is első baba lesz, kislány és dec. 8ra várjuk. Szóval 31. hét 2 napnál tartunk :) Január 1, az nagyon szuper dátum. Férjem jan.2., sógorom jan.1.:) Ti dolgoztok még vagy már otthon vagytok? Nekem el kellett jönnöm a munkahelyről, mert elég stresszes volt, és túl sokat is dolgoztam, úgyhogy  a baba érdekében 3 hete már nem dolgozok. Csak így meg elég lassan mennek a  napok..Én már annyira izgatott vagyok Alig várom, hogy végre december legyem.
@Drettina: akkor mi nagyon egyszerre leszünk a hajrában, ha minden jól alakul:-) Első baba?


Szia Kitti!

Én is itthon vagyok mar szeptember 1.-től, hasonló okokból mint te. Nem akartam tovább stressznek kitenni a pocaklakót. :) Mi is első babásak vagyunk, szinten kislányt várunk. Hol fogsz szülni?

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Van olyan itt ki december elején Győrbe gog szülni?
micike0515
Nagybajcs
 
 


Van olyan itt ki december elején Győrbe gog szülni?
micike0515
Nagybajcs
 
 


Kis segíitséget szeretnék kérni tőletek ez mit jelent mert már meg vagyok zavarodva.
 

Szeptember18 án voltam utoljára orvosnál.Nem az én orvosom hanem helyettesítő volt.Mikor kérdezte hányadik hétbe vagyok mondtam neki s kijelentette,hogy annyi biztos nem mert a hasam ahhoz kicsi.Elküldött korai uh ra s mondta menjek vissza.A papira akkor 25+6 napos volt írva s 830gr a korai uh nak megfelelő méretű.A szülés várható idő pontja dec 26,de az orvos azt mondta az lehetetlen s levette a mensi alapján dec17 re.A orvos szerint kihez járok vagyis a körzetisem dec 11.Mit jelent ez?Elvan maradva a kislányom?Vagy valamit elszámoltak?Már kivagyok teljesen,mert ahány orvos az mind mást mond.50kg vékonyan kezdtem a terhességet,most 58 vagyok.Sajnos sosem tudtam hízni.A vitaminra is egyik azt mondja szedjem a másik nem kell de a 3 ik azt mondta 2 naponta elég.Van valami másik vitamin vagy bármi ami a baba súlyát emelné,vagy jobban híznék?Elevitet és magne b6 szedek.köszönöm válaszotok.


micike0515
Nagybajcs
 
 


@beze: "Sziasztok!Lányok, létrehoztam a 2014. decemberi babák zárt topicját, egyelőre jelentkezés opcióval, nekem egyszerűbb, ha jelentkeztek, és úgy veszek fel tagokat, mint kibogarászin, ki az, aki rendszeresen ír ide. Várok mindenkit! "


szia.
Szeretnék csatlakozni.1 ső baba december 17
micike0515
Nagybajcs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron