Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ! 


Várok minden olyan kedves kismamát aki július végétől október elejéig várja babáját. 


Én szeptember elejére várom első kislányomat Martinát 

anyuci1990
Spanyolország
 
 


Szia :) Én Augusztus 26ra várok,Én is elsö kislányommal vagyok állapotos akit Hannának fognak hivni.Nagyon szép név a Martina is szerintem.
renita87
Szerbia
 
 


Sziasztok!

Én szeptember 12-re vagyok kiírva a kicsivel (egyenlőre szégyenlős, és nem akarja megmutatni, hogy kislány lesz vagy kisfiú), de méreteiben 2 héttel előrébb jár,  ígylehet hogy már augusztusban meg lesz a picúr.
Gartulálok nektek a csajokhoz :)
barbi1983
Tatabánya
 
 

 
 

Sziasztok! Október 5.-re vagyok kiírva, a második babámat várom! Van egy 2 év 8 hónapos "nagylányom"! Ő Vivien, a kistesó eddig úgy néz ki, hogy kisfiú, a Zétény név eddig a befutó! :)
beus0814
Szentes
 
 


Sziasztok! Én szeptember 10-re vagyok kiírva 2. babámmal, de programozott császár lesz. Van már egy 19 hónapos kislánxom Mira és a másoduk is kis hercegnő lesz, őt pedig Lizának fogják hívni.
Mindenkinek gratulálok a babához!
tittuskam
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok! Én augusztus 21.-re várom második kislányomat. A nagy négy éves lesz októberben.
vilus2010
Esztergom
 
 


Sziasztok! Én is szeptember 12-re vagyok kiírva. Első terhességem, és kislány lesz, a neve Léna lesz.
Én is gratulálok mindenkinek!
 
 


Sziasztok! Köszi hogy csatlakozhatok

Én október 3-ra vagyok kiírva. Második gyermekem, kislány lesz neve Zamira. Első gyermekem fiú, Zétény aki holnap lesz 5 éves.




anikis
4244 Újfehértó
 
 


Sziasztok

Én szept.13-ra vagyok kiírva , de mivel ikreket várok , így nagy  a valószínűsége , hogy már augusztus elején megszülhetek :-)
Amúgy a pocaklakók két kislány lesz , a nevük meg Laura és Emili
Van már két nagyobb gyerkőcöm Krisztián márciusban volt 4 éves , Lilla januárban volt 2 éves
Amúgy 26 éves vagyok , Szentendrén lakunk és a Pesten a Sote II-n fogok szülni

Szép napot

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék a csapathoz! 
Augusztus 26-ra vagyok kiírva a harmadik gyerkőccel,aki még eddig sikeresen elrejtette,hogy fiú e vagy kislány!
Két kislányom van, Anna 4 éves,Emma 20 hónapos lesz a jövő héten.
Én 36 éves vagyok,és vidéken lakuk Gy-M-S megyében.

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Először is gratulálok a babákhoz! Viszont, ha nem gond, máris egy kérdéssel fordulnék hozzátok! Tegnap voltunk 19 hetes genetikai vizsgálattal egybekötött 4d-n! Amellett, hogy jól van a kisfiam, azért csak sikerült beparáztatnia! Azt mondta, h a kisagya egy héttel kisebb, a méretei alapján meg egy héttel nagyobb a babám! Magyarul én 19+3 napos vagyok, a baba 20+2/3 napos, a kisagya pedig 18+5 napos! Csak annyit mondott, hogy egy kontrollt mindenképpen megér 30 hetesen! Állítólag genetikailag is örökölhette
beus0814
Szentes
 
 


Folytatnám... Viszont arra nem emlékszem, h a lányomnál mértek volna valaha is kisagyat! Azt sem tudom, hogy mi a normális érték, nincsen benne egy mérettáblázatban sem! Az lenne a kérdésem, h nálatok mértek ilyet? A leleten cereb (cerebellum) néven van feltüntetve! Ha igen, akkor mennyi volt? Köszönöm
beus0814
Szentes
 
 


@beus0814:


Megnéztem a papíromat,de nálunk nem volt ilyen.Egyik gyerkőcnél sem néztek ilyen értéket,vagy ha mégis,az nem került fel az eredményre. 
Ha nagy gondot jelentene,biztosan küldtek volna további vizsgálatokra!Ebben a korban.még napról napra változnak a babók! Biztosan minden rendben lesz!   


baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Köszi, neva16!

Nem, nem küldött tovább, csak annyit mondott, hogy a 30 hetes uh.-on szóljak rá, hogy mérje meg újra! Erre mi kérdeztük, hogy ez nagy baj-e, de azt mondta, h nem feltétlenül, lehet, h tölünk örökölte... Viszont olyan nagy különbség nincsen, mert a menzesz alapján számolt időhöz képest meg jó ez az érték... hát, remélem minden rendben lesz tényleg! A magándokimmal csak hétfőn tudok  beszélni! Addig marad a para, meg a fórumozás! 
beus0814
Szentes
 
 


Sziasztok! Gratulálok mindenkinek a babához! Augusztus 12-re vagyok kiírva. Kisfiú lesz. Első baba .
 


@beus0814:
Szia nálunk se mértek. 4 éve a lányomnak a BPD volt kisebb kb.1.5 héttel. 41+1 született császárral. Valszeg. nem a 14. napon fogant, de ez is a végén derült ki. A többi érteke jó volt. Nagy baba volt:3800g
vilus2010
Esztergom
 
 


Köszi lányok!

Ma átnéztem a lányom összes leletét, végignéztem a 4d-s felvételt az egész vizsgálatról, de nem mértek nála sem!
beus0814
Szentes
 
 


@beus0814:


Szia! Én is megnéztem a fiam 4D uh eredményét, nem volt agyműködés feltüntetve.
anikis
4244 Újfehértó
 
 


Hogy telik a hétvége? :)
Hogy bírjátok az időjárásváltozást?


baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!En szeptember 11-re varom a 2. kislanyomat,akinek Hanna lesz a neve,a "nagylanyom" 15 honapos most es Nora a neve...Ugy nez ki nalunk is nagyobb a baba,Noram 5 hettel elobb szuletett,de 2680 grammal es soha semmi baja nem volt.Szerintem en mar augusztusban ujra babazhatok :-)
hajni1980
Répcelak
 
 


@hajni1980:
Szia. Ismét a leggyakoribb nevet sikerült kiválasztanom, mert az én lányom is Hanna lesz, bár második névnek megkapja a Grétát hamár az elsőnek is van. Ja a nagyot Dórának hívják. Az oviscsoportjában 2 is van.
vilus2010
Esztergom
 
 


Vilus,nalunk apa Kincsot szeretett volna nagyon,de megegyeztunk a Hanna Kincsoben :-) Nalunk nem olyan gyakori,de elottunk 2 honappal ezzel a nevvel szuletik egy kislany,engem nem zavar :-)
hajni1980
Répcelak
 
 


@neva16: "Hogy telik a hétvége? Hogy bírjátok az időjárásváltozást?"


Én nehezen vislelem, a hidegfront nagyon rossz, olyankor sokat fáj a hasam, görcsöl meg a derekam is. A magnézum sem szünteti ki. Ma már jobb, süt a nap :)
anikis
4244 Újfehértó
 
 


Nekem is rémes a hidegfront! Mindenem fáj,és tisztára átmegyek sárkányba... még jó,hogy elviselnek itthon,bár a gyerekek néznek rám furcsán közbe! 

Ma voltam a védőnőnél is,türelmetlenül nyugtázta,hogy még mindig nem híztam... lehet kanibál a gyerek,vagy csak elég jól elvagyok látva felesleggel! Hehehe

Holnapra drukkoljatok,hogy lásson valamit az orvos az ultrahangon,és kiderüljön végre,hogy Nóránk lesz e,vagy Márkunk! :)

Napsütéses hetet Nektek!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


@neva16:


Szurkolunk, hogy a kis szégyenlős végre megmutassa magát. Szeretnétek a két kislány mellé kisfiút vagy megint inkább a kislány felé hajlotok? :)
tittuskam
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy zavarok,de hátha valakit érdekel.

Iker kislányokról eladó rengeteg babaruha.(badyk 200 ft/db,rugik,hálózsékok,sapik..
légzésfigyelők

Ha érdekel bárm,írj pü-et,ott megbeszéljük.

L.
 


Neva,en is eddig,24.het +2 kg-nal jarok,az en vedobom inkabb orul neki,nagy vesszoparipaja;hogy ne hizzunk sokat.Amugy tok atlag sulyu vagyok 164 cm es 64 kg :-) Norammal 10 kg-t hiztam,szules utani nap 3-4 kg maradt rajtam...
hajni1980
Répcelak
 
 


Köszi a drukkokat!   

Nekünk igazából teljesen mindegy ki a bentlakó!
Inkább a család várná a trónörököst! De az ő véleményük nem igazán zavar minket!

Hajni nálam most azért van ám még gondja,mert én 65 kg-ról indultam,és most vagyok 63 kg.
Annával 3 kilót híztam összesen,Emmánál csak az induló súlyomig mentem vissza,mert elég problémás terhesség volt vele! 1:32 volt a Down szindróma esélye,és az idegesség nem volt ránk jó hatással. Plussz a lányokkal a 26. hétig hánytam is napi szinten.
Most nem hánytam sokáig,de olyan válogatós lettem,hogy nem sok kaját kívánok! :P
Én kicsi vagyok a súlyomhoz képest,mert 148cm vagyok a 63 kilóhoz! 

Napsütéses napot mindenkinek!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok. Én169cm és 74kg vagyok. 65-ről indultam. Azt mondják nem is látszik rajtam a +9kg csak a hasam nő. Dórival is így voltam. Ugyan olyan ütemben hízok, mint 4 éve. Remélem a végén is így lesz, a 3.trimbe már kevés jött fel. Szülés után 1hónappal már 62kg voltam szoptatás végéig, utána kezdtem hízni. Szép napot.
vilus2010
Esztergom
 
 


Én is fogytam az elején 5 kg, de az már vissza is jött. :) Szerencsére az én védőnőm sem panaszkodott, hogy fogytam. Azt mondta bőven ráérek még hízni és fogok is. Mirával 12 kg+ lett a vége, de a szülés után nekem is max 3 kg maradt fenn.
tittuskam
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok csajok :) 


Végre én is itt vagyok mesélek nektek egy kicsit :) örülök ,hogy ilyen sokan össze jöttünk :) Gratulálok mindenkinek a babához.


Mi Benidormba lakunk ez Spanyol tenger parton van. A középiskola elvégzése után amolyan pihenő nyaralás céljával jöttem ide . Itt ismerkedtem meg a párommal Marcoval első láttásra szerelem volt, de nekem ugye 10 nap elteltével haza kelett volna jönnöm , de nem jöttem azóta itt kint élek. Én soha nem hittem abba, hogy van ilyen hogy első láttásra szerelem de van :D 


Én eddig 7 kg híztam :D A védőnő is mondta, hogy minden rendbe. Ami jobb, mint otthon , hogy itt nagyon sokszor van ultrahang vizsgálat , és 4d vizsgálat pedig 3x ,de ezért fizetni kell a sima uh az 30-32 euró körül van a 4d az 40-50 euró körül ezt kötelező kifizetned . Az orvosi vizsgálat az 4 hetente van és mindegyiken csinálnak uht és külöböző vizsgálatot ez kb 50 euró+ az uh van egy ára. 


Azért képeket is hoztam nektek :* 


Ti nektek már van valami babaszoba terv? Nálunk az lesz a babaszobával a gond, hogy tavaly tavasszal mikor költöztönk nem gondoltuk, hogy jön a baba ezért egy 35 emeletes magas ház 26.emeletére költüztünk igaz,hogy lent van a tengerparton de tiszta üveg , és pont a babaszoba lesz a napos oldalon na mind1:9 


 Puszi nektek még jelentkezek 


anyuci1990
Spanyolország
 
 


@neva16:
Szia. Kiderült, hogy Nóra vagy Márk lesz a kis emberke? Hogy vagytok? Szép napot.
vilus2010
Esztergom
 
 


@vilus2010:


Gyerkőc jól van odabent,most is csak egy pillanatra tudta elcsípni a doki a lába közét,most is azt mondta,hogy egy pillanatra fiúnak látta! Viszont már kezd nem annyira tetszeni a Márk név,lehet váltani fogok! 
A bánatom,hogy a kisfickó a fenekén csücsül,és láthatóan nagyon jól el van ebben a pózban,viszont én baromira nem vágyom egy későbbi anyaszaggatós fordulásra! 

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hétfőn voltunk megint az orvosnál, a mi kis szégyenlős gyermekünk most sem volt hajlandó mutogatni magát. Amint rájött hogy ultrahangos megfigyelés alatt van rögtön összekulcsolta a lábacskáit. De már legalább a nevekben megegyeztünk, Bence Dániel lesz ha fiú lesz, ha pedig lány akkor Gréta. Júni 3-án megyünk 4D-s ultrahangra, ott mindenképpen ki kell derülnie az igazságnak mert június végéig el akarjuk intézni a nagybevásárlást, hogy később már ne a legnagyobb kánikulában kelljen menni hatalmas pocakkal. Amúgy a gyerekszobánk már majdnem teljesen készen van (már csak a gyerekágy hiányzik), mert régóta vártunk már erre a csöppségre így volt időm szépítgeni, csinosítgatni :)
Hétfőn kell mennem a terheléses cukros vérvételre, szorítsatok nekem, hogy bokákolás nélkül le tudjam nyelni a lötyit.
További szép napot kívánok nektek!
barbi1983
Tatabánya
 
 


Nekünk ugye a gyerekszoba adott, mivel 2. gyerkőc lesz. Semmi extra nincs rajta amúgy, most tervezünk bele szőnyeget venni. Spanyolországban meddig maradhatsz otthon a babával?
tittuskam
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Barbi, vidd magaddal 1 frissen facsart citrom levét, és keverd a cukros vízhez. Nekem így sokkal könnyebb volt meginni

Mi júniusban fogunk nekiállni a gyerekszobának, első a festés, aztán jöhet a többi
Nekem nagy dilemmám, hogy milyen kiságyat és pelenkázót vegyünk. Kombináltat, különállót, átalakíthatót? Akinek már van gyerkőce és tapasztalata, tud véleményt mondani?


 
 


Sziasztok!
Ma nagyon jó időnk volt, Emma megkapta a kötelező szuriját,ezzel még adós volt a dokibácsi! Most már csak a 2 éves státusz lesz hátra,addig nem is megyünk a tanácsadóba! 

Kicsi baba jól el van, napjában többször megrugdos,aminek nagyon örülök!

Külön babaszoba nálunk nem lesz. Apóssal élünk,és hát az építésnél eléggé elrontották a fütésrendszert így a szobák között jelentős a hőmérséklet különbség. Ezért maradunk a jól bevált meleg szobában a jövő nyárig,addig meg gyűjtünk a korszerűsítésre! 

A kiságyunk öröklődik tovább,az első időkben a bőlcső lesz az ágyikója a törpinek,aztán meglátjuk,mert lehet ő is köztünk fog aztán aludni! A lányok már egész jól megszokták az emeletes ágyat,így szabadult a hely mellettünk.

A festést mi is a jövő hónapban kezdjük, a falszínét még nem tudom milyen lesz,de most sötétebbet szeretnénk. Edig vajszínű volt a fal,és minden kis tappancs nyoma meglátszik rajta. Szívem szerint barnára festeném,csak nem tudom az mennyire nyomná ösze a szobát... Majd meglátjuk!

A lényeg,hogy holnap már péntek lesz! nagyon várom a hétvégét,az az én időm! Olyankor rábízom a csajokat az Apára,én meg lazítok,töltődök!

Pevi! Nálunk nem volt külön pelenkázó rész a kiságyhoz,így ebben nem tudok tapasztalatról beszámolni,egy ideig a különálló komódon volt kialakítva a pelenkázó,aztán mikor már ficánkoltak  vagy az ágyon,vagy a szőnyegen pelusoztam.

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Pevi: nekünk kombinált kisányunk van és én nagyon szeretem. Maximálisan kihasználtuk. Állítható a magasság 3 szinten nagy komód van és annak a tetején nagyon egyszerű volt a pelenkázás. Csak ajánlani tudom. :)
tittuskam
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok! Ígyekszem visszaolvasni titeket, pár napig nem voltam, kicsit sűrűek voltak a napok. sogoromék hazajöttek Németosrszágból, itt voltak 2 hétig, ma indultak vissza. Nekik 3 éves lesz a gyerek, nagyon jól elvolt a fiammal, már vártam is egy picit csöndet 


Közben még a fiam szülinapi bulija is volt. 
Ti hogy bírjátok a meleget? Nekem már elkezdett dagadni a kezem meg a lábm. Ez elég korai nem? Zétivel csak 35 hét után volt.

Gyerekszoba még csak tervbe van,a szín az már megvan,  férjem csinálja, de az egész ház felújításra kerül, csak apának legyen idejen, mert vállakozó, ez a munkája. Egy szobába lesz a 2 gyerek, bár Zéti nekem nem alszik ott a mi szobánkban van, csak külön ágyban.  Úgyhogy éjszaka a kislányé nappal mindkettőé

Mi is megyünk lassan 4 D-re, biztosra akarom hogy mondják hogy kislány, utána irány várásolni. Csak babakocsink, meg etetőszékünk van. Mindent újra kell venni.


Nektek sokat mocorog a baba? Nekem a fiamhoz képest nagyon aktív, szinte egész nap érzem ahogy rugdos.


Szép napot nektek
anikis
4244 Újfehértó
 
 


Köszönöm a tippet pevi, remélem beválik. Mióta útban van a picúr hadilábon állok az édes ízekkel.
barbi1983
Tatabánya
 
 


@barbi1983:
Én a nőgyógyásztól kaptam receptet. Amit kiváltottam és itthol kellet megcsinálni a lötyöt elöző este meleg vízzel majd, lehűteni kis citromlével.
vilus2010
Esztergom
 
 


Vilus sajnos én nem csinálhatom meg itthon. Itt Tatabányán az a szokás, hogy ott helyben a laborban keverik be a szirupot. Ezért nem is oldódik fel rendesen, a végén ki kell kanalazni a pohár aljában visszamaradt cuccot (ezt az előző vérvételek alkalmával már láttam , hát nem volt valami bizalomgerjesztő).
barbi1983
Tatabánya
 
 


Sziasztok csajok


@tittuskam : Van egy úgy nevezett szülési szabadság ez 16 hét , én úgy tervezem , hogy már július elején elkezdem ezt felhasználni, bár most itt elég rossz idő van (20-24 fok) ahhoz képest,hogy két napja még 35 fok volt. De ez csak egy vihar miatt van, de júliusba már nagyon meleg lesz, és jobb lesz a parton vagy jól klimatizált szobába lennem. Szóval ugye kapásból abból 9 hét míg terhesen vagyok itthon az az 7 hét amit már a picúr , ez után kivehető egy szoptatási szabadság 9 hónap (de ez megvan korlátozva pl. ha olyan szerződésed van a céggel hogy korlátozott idejű akkor a szerződés lejárta előtt 3 hónapig dolgoznod kell . Engem ilyen veszély nem fenyeget . De erről még a főnökkel is kell beszélnem. 


Csajok meglepetések mindig érik az embert ma voltam a dokinál , utoljára 19.hétben voltam az az keddhez 2 hete , mára kaptam időpontot. Közli velem az uh után , hogy kisfiam lesz  teljesen sokkot kaptam,hiszen annyira a kislányba voltam , mert eddig 2x mondta, hogy kislány,de ma én is láttam a fütykösét  Doki után elmentem a fodrászhoz , mert ez a vörös nem jött be így újra szőke lettem  Nem olyan régen értem haza lassan jön haza a párom is , és megyünk lakást nézni , mert nem akarok egy picivel a 26. emeleten lakni. 


Csajok a másik kérdésem babakocsi nektek milyen lesz ? 


Láttom a babaszoba lassan mindenki összeáll . Nekünk még szerencse, hogy nem festettem ki . De ha meg költözünk akkor meg mindegy. 


Most épp a földön ülök és a ma kapott dokitól sok baba cuccot nézegettem . 


Maximiláno Maximiláno
anyuci1990
Spanyolország
 
 


@barbi1983:
Huha! Én biztos rosszul lettem volna.Így se voltam jól utána, mert kb. 5 kémcsővel vettek, az utolsóba már nagyon lassan folyt. 2 csővel át kellet vinni a véradóba. Laboráns nő mondta, hogy ígyak sok vízet, de semmi cukrosat. Nem is lett volna kedvem édeshez, de olyan éhes voltam valami sósra.Kibírtam valahogy azt a 2 órát. 4,5 indult 5,8 lett a vége.
vilus2010
Esztergom
 
 


De jó neked vilus2010, hogy túl vagy már rajta :) . Ez az 5 kémcső tényleg nagyon durva. A párom azt ígérte eljön velem, hogy legyen aki összekapar ha rosszul lennék.
Anyuci1990 mi a 20. héten vettük meg a babakocsit, egy ABC Design Cobrát.
Mivel sajnos mi még mingig nem tudjuk, hogy fiú vagy lány a pocaklakó, ezért beige színűt választottunk. Amúgy a babakocsi 3 kerekű (kifejezetten nagy kerekekkel), nagyon jól alkalmazkodik a terepviszonyokhoz, hatalmas a bevásárlókosara, két irányból tehető rá a sportrész és Maxi Cosi Cabriofix hordozó csatlakoztatható hozzá. De ugye mindenkinek mások az igényei, más terepen használja, vagy más összeget szán rá, stb. szóval csak azt mondhatom, hogy nekünk ezvolt a jó választás.
barbi1983
Tatabánya
 
 


Nálunk is a vérvétel után keverik be a cukros löttyöt, ezért viszem mindig kis edénykében a citromlevet. Az alján nekem is ott marad a cukor, bár én nem szoktam kikanalazni, inkább gyorsan kidobom a poharat Igaz én időnként itthon is szoktam mérni a cukrom, szóval dupla a kontroll Nekem a 12. héten vettek le 5 kémcsővel, a 24.hetit megcsináltatta a dokim a 20. héten, akkor már csak 2-vel vettek le, ha jól emlékszem.

Kösz a kiságyas válaszokat, azt hiszem, hogy a kombinált formánál maradunk, kinéztem egyet a Brendonban, amit később 2 polccá és egy gyerekággyá lehet alakítani. 

Neva16:
Ne félj a barna színtől, tavaly festettük a szobánkat, két fal habos kakaó, két fal fahéj színű lett. Nagyon szép a kakaó és a fahéj egymás mellett, és nem nyomja össze a szobát. Főleg ha világos bútort raksz mellé, akkor nagyon szépen mutatnak egymás mellett. Ráadásul ez a kakaó szín olyan középbarna, nem túl sötét, tudom ajánlani. Mivel maradt jócskán festékünk, így a babaszoba is fahéj színű lesz majd.

Anyuci1990:
Hát ez tényleg meglepő De azért örültök a fiúnak is???

Nekünk eddig az orvos 3x mondta, hogy kislány, nem bírtuk ki, már vettünk is neki néhány rózsaszín rucit. (A barátnőm is kislánnyal pocakos, ha mégis fiú, akkor lesz helye a ruháknak.) 3 hét múlva megyünk legközelebb, utána hamarosan 4D-re, remélem már nem változik. Utána akarunk mi is igazán nekiállni vásárolni. Ezért egyelőre a nagyobb dolgok közül még csak a babakocsit vettük meg, ami semleges (beige/barna) színű, és multifunkciós. Giraffe club Mama Love a márkája, bébihordót, mózeskosarat, és sportrészt is minden irányban fel lehet rakni rá. Majd használat közben kiderül, hogy jó választás volt-e.

Én a meleget egyelőre jól bírom, és a pici is nagyon szereti, nekem egész nap ficánkol
Amint felébredek reggel beindul, és sokszor még jövés-menés közben is érzem, hogy mocorog.
Nekem a múlt heti hidegfront volt nagyon kellemetlen, egész nap keményedett a hasam, a bébi alig mozgott nappal, hajnali 4-kor meg úgy beindult, hogy fel is ébredtem rá. A vérnyomásom is nagyon alacsony volt, egész nap szédelegtem, és semmihez nem volt kedvem. Csak reménykedtem, hogy a hidegfront az oka... De ahogy a hidegfront távozott, szerencsére a kellemetlenségek is eltűntek...

Jó hétvégét mindenkinek!!!

 
 


Sziasztok

Szerintetek hogy hangzik ez a név?


A hamarosan születendö kislányomnak Gyorsok Loretta lesz a neve. 
Szerintetek hogy hangzik? Miként vélekedtek e névről?
botaene11
Tolna
 
 


Sziasztok ! 


Na végre megtaláltuk a tökéletes házat számunkra egy gyors festés bútor vásárlás és költözhető  


Mi a hétvégén megvettük a babakocsit Bugaboo 


Nagyon szép név 

anyuci1990
Spanyolország
 
 


Sziasztok! 

Hogy vagytok? Bírjátok ezt a nagy meleget? Én igen, jobban mint a hideget, bár a meleg hatására már dagad a kezem és a lábam is :( Zétivel csak 35 hetesen kezdödött a vizesedés .

Júniusban kezdjük a lakás festését, nagy melő lesz, az egész házat csináljuk.  El tart pár hétig, mert ablak csere is lesz :)
Ráadásul Zéti sem lesz már oviban, így lassabban fogunk tudni haladni.

Egy kérés csajok: Nektek melyik név tettszik jobban?   Zamira vagy Zille ????  Vezetéknév: Milu-Kiss 

szép napot nektek 
anikis
4244 Újfehértó
 
 


@botaene11:


Szép a név :) Nekem tettszik...
anikis
4244 Újfehértó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron