Új privát üzeneted érkezett!

Angolna! Gratulalok!! :-) Te tervezel valamilye tesztet,szuro vizsgalatot csinaltatni?

 
 


Angolna! Gratulalok!! :-) Te tervezel valamilye tesztet,szuro vizsgalatot csinaltatni?

 
 


Itt Angliában máshogy mennek a dolgok, a down-t természetesen szűrik, meg a nyitott gerincet is, de itt két uh van az egész terhesség alatt (ha nem fáj semmi és nem vérzel) össz-vissz. :( Magánakciót egyelőre nem tervezünk.

 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 

 
 

Vagy te milyen tesztre, szürővizsgálatra gondoltál, Fannics?


 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 


Sziasztok Lányok! Gratulálok mindenkinek!
Bepofátlankodhatok?
Ma voltam dokinál, van egy 8 CLR bébim. Jövő pénteken derül ki, hogy szívhang is van-e.
Ő már a negyedik terhességem, a másodikból született egy kisfiam.
Röviden ennyi.

Lilypie Kids Birthday tickers
csodabogyo
Dunaharaszti
 
 


@csodabogyo:


szia ! Gratulálok!! 
akkor te is a 4. babádat várod!!! Én is!!!  Én jovőhét pénteken megyek előszőr dokihoz,mert szabin volt idáig!! Remélem minden rendben lesz velünk!!!
Gyere át a zárt topicba..kérvényt kel írnod és az Admin bevesz téged is!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Kedves Kismamatársak!

Szeretnék csatlakozni ehhez a jó kis csapathoz. Én most 7 hetes várandós vagyok, legutóbbi ultrahangon 3 mm-es volt a kis babám. Már van egy hat éves nagy fiam. Több mint egy éve vártunk erre a kistesóra, közben volt egy vetélésem, ami nagyon megviselt. Sajnos Pcos-m van, így nem volt egyszerű, de remélem minden rendben lesz. Most bizakodom, és remélem, hogy erős és ügyes baba lakik a pociban.Bocs, ha hosszúra sikerült.

Mindenkinek gratulálok a kis jövevényhez, és boldog, együtt izgulós várakozást kívánok!

Kép
pancsika81
Kisvárda
 
 


@pancsika81:


szia!! 
Üdvözöllek!!!Minden rendben lesz!!!
Gyere át a zárt topicba...írj egy kérvényt és akkor a modi felvesz téged is!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a csoporthoz! Harmadik babánkat várom március közepére. Jelentkeztem a zárt csoportba, örülnék a felvételnek! Köszi!

Dóra
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


@moly:


szia... az Admin tuti felfog venni!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

első babánkat várom március elejére, most 8 hét 6 napnál tartunk, és szeretnénk csatlakozni Hozzátok, ha lehet.

Mindenkinek gratulálok és boldog babavárást kívánok!


 
 


Szia Anni, udv itt es gratula! :) Kattints a marciusi zart topikra, es fel fogja dobni a lehetoseget, hogy jelentkezz oda. Isa rovid idon belul jova fogja hagyni neked!

Kép
 
 


Sziasztok :)
Az első babánkat várom , március 27-re adta meg a kalkulátor
39 éves vagyok, természetes úton nem lehet gyerekünk, ez a kis " pötty" az 5.lombikra sikerült :)
Mindjárt jelentkezem a zárt topikba, remélem felvesztek :)
Szép napot !
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Most, hogy ma betöltöttem a 11. hetet, már én is merek jelentkezni a csoportba. Eddig annyira féltem, első babát várjuk, és elsőre összejött hál istennek, úgyhogy még nagyon járatlan vagyok a témában és felkészülni sem nagyon volt még időm, szóval jó olvasgatni a rutinosokat!
Ki hol tart jelenleg? Én múlt héten voltam uh-n, akkor voltam 10+ 3-as és akkor 27 mm volt a kicsike. Erre azt mondta a doki, hogy megfelelő. Nálatok mekkora volt ennyi idősen? Bár igaz, hogy ilyenkor néhány nap alatt óriásit tud nőni, de érdekelne hasonló korú eredmény! :)
szandra88
Pápa
 
 


Sziasztok!

2. babámat várom, elvileg március 27 a dátumunk!Orvoshoz sajnos még nem jutottam el, mert immáron 3 hete szabin van a dokim, de holnap végre "találkozunk" a legkisebbünkkel! :) Van már egy kislányom, Ő most 9,5 hónapos!
Jelentkeztem a zárt topikba, remélem, hogy visszaigazoltok!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok,

Mi az első babánkat várjuk - Pöttynek hívjuk egyelőre - 2015.március 17.a kitűzött napunk.

Cincinetti

Kép
cincinetti
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! Március 27.-ére vagyok kiírva a kis csöppségemmel! Kerestem a zárt topicot, de nem találtam, még új vagyok ezen az oldalon, de szívesen csatlakoznék. Segítene valaki? Köszi előre is! 9hkm

Babi


Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Mi Március 31.-ére várjuk a második babánkat.Kicsit nehezen tudok eligazodni ezen az oldalon,szivesen beszélgetnék kismamákkal.8hkm.



Lilypie Waiting to Adopt tickers
 
 


Szia! Először Én is bonyolultnak találtam az oldalt, de már kezdem átlátni! A zárt topicot is megtaláltam már, igaz még nem vettek be de jelentkeztem, jelentkezz te is! Itt tudsz: viewforum.php?f=405590# Erre kattints és ott van hogy 2015. márciusi babák zárt topik
Jó babavárást! Remélem még beszélünk!
9hkm

Babi


Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Nóri vagyok. Első babámat várom. Most találtam rá a csopotra. 12. héten járok, 2015 márciusra 16-ra vagyok kiírva. Holnap megyek down szűrésren Nagyon izgulok! :)
 
 


ANIKÓ!!??!! :D Ikertesó! Most látom, hogy te vagy! Ez mekkora!! :DDD
 
 


Jajjjj Ikertesóóóóm! :) Jajjj de szupi itt vagy te is köztünk. És mi tényleg ikertesók vagyunk még szülni is majdnem egyszerre szülünk. Gyere át a zárt topicba jó csapat verődött össze!

Babi


Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. A babámat 2015. március 26.-ra varom. Ő már a második lesz, van egy 12 éves nagyfiam. Annyi idő telt el már azóta, hogy szinte mindent elfelejtettem azóta. Páromon, anyukámon kívül még senki nem tudja. Mivel korábban voltak gondjaim (vetélés, méhen kívüli ) nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, és a nagy hírrel mindenképpen várok az ultrahang vizsgálatig+ genetika. (17.-e)
evita77
Pécs
 
 


Sziasztok!

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani kismamaruha hirdetésemet.  
Még szeptemberben ingyen posta! :)

http://www.jofogas.hu/budapest/Kismama_ ... 3.htm?ma=1
 
 


@fannics: "Angolna! Gratulalok!! Te tervezel valamilye tesztet,szuro vizsgalatot csinaltatni?"


sziasztok hogy lehet ide csatlakozni ?
roxyika
Pilisvörösvár
 
 


@roxyika:


szia...ez már nem él ez a Topic...gyere a zártba!!! ott jelentkezz!!
Sajnos Angolnának nincsen baba!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Újra itt vagyok! Végre elmúlt a hányásom:-) :-) Most.a 18. Hét végén járok...végre élvezhetem a.napokat:-) 
 


sziasztok.szeretnék csatlakozni.segitenétek?most vagyok a 18.hét végén.köszi...
lukrecia58
Miskolc
 
 


@lukrecia58:


szia....
Jelentkezz a Márciusi babák zárt topicba!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


sziasztok!


3. gyermekünket várjuk. március végére vagyok kiírva. szeretnék csatlakozni a topichoz, de jelentkezni sajnos nem lehet. fogadtok még ?

balintnelara1
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a zárt csoporthoz, de jelentekzni én sem tudok. Március közepére várjuk a babót! Köszi előre is!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: