Új privát üzeneted érkezett!

@isa80:


bizony a 4. bébi,de olyan mintha az elsőt várnám!!! Sőt rosszabb..sokkal jobban aggódom !!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


:-) Látom kiírhatjuk, hogy: "Nem naposcsibék társasága":-))))
Üdv mindenkinek, Isa tuti meglesznek a pöttyöcskéid:-)
Én szívem szerint lányt szeretnék, de érzésre fiúcska lakozik bennem:-) Egyébként mindegy is, mert van egy lányunk, csak azt gondolom könnyebb lenne, mert egy lánnyal már végigcsináltam, nincs fitymaszűkület, meg hasonlók:-) Én csütörtökön remélem végre hallhatom a szivecskét... Olyan mérges vagyok magamra, a doki azt mondta menjek vissza két hét múlva, én meg becsületesen pont 2 hétre kértem időpontot. Csalhattam volna két napot, akkor már holnap mehetnék:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


 Fiúval sincsen több gond mint egy lánnyal! A fitymaszűkület nem mindenkinél okoz gondot...ha nem húzgálod csak éppen amennyit enged fürdésnél akkor nem lesz visszanövés,és lehet magától lehúzódik 2-3 éves korára..ha nem akkor sincsen semmi probléma egy pillanat alatt emgcsinálják!! egy a lényeg,ha fiú lesz,hogy ne engedd idő előtt lehúzni orvosnak,mert visszanőhet!!! Bár ezt úgy is te fogod eldönteni..én csak tapasztalatom írtam le!  Na de ne rohanjunk ennyire előre 
Tuti minden rendben lesz csütörtökön !!! Nekem augusztus 8-ra van időpontom ,addigra begolyózom,hog yminden rendben van-e??? 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 

 
 

@kriszti77:


Neked tünetek alapján meglehetett saccolni,hogy milyen nemű lesz a baba?Szokták mondani,hogy ha sokat van rosszul az ember akkor lány lehet,fiúnál meg alig van tünet. Neked volt különbség vagy ez hülyeség?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@maju:


Annyit tudok mondani,hogy a lányoknál tényleg erősebbek voltak a hányingerek és nem múltak el az első trimeszter végére!!! fiúnál jobban kívántam pl a savanyút,kukoricát,de nála is voltak rosszúllétek..ez nem a nemtől függ szerintem,de van,hogy "ráfogják,hogy édeset,kívántam akkor lány lesz..savanyút akkor fiú... nálam ez igaz volt de nem kel mérget venni rá!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Szépjóreggelt Kislányok!
Ma délután megyek dokinénihez remélem jó hírekkel és szép képekkel szolgál majd 
De jó hogy ennyi vén nyanya van itt     , mert pl a volt kolléganőm az én koromban már anyós volt 
Az érzelmi hullámvasút már jár vagy csak én vettem rá hamarabb jegyet?!

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Hja, én valamiért tudom, hogy kiscsaj lesz  és tegnap a banya barátnőm is megerősítette. Mondjuk szinte csak lány névben gondolkodom, szóval ha mgis fiúcska lesz rosszul jár a lányvévvel.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Én is 34 éves vagyok már, tehát tényleg egy kicsit már benne vagyunk  a korban! A harmadikat várjuk, és tényleg igaz, ugyanúgy izgul vagy még jobban az ember... Nagy várom a híreket kinek mit mondanak, én hétfőn megyek először orvoshoz...
naturland12
Hatvan
 
 


A rosszullétek kontra nemhez nem tudok érdemlegesen hozzászólni, a lányomnál szinte semmi émelygés, a fiamnál csak ha nagyon koncentráltam akkor fedeztem fel némi émelygést.
Most viszont erősen émelygek szinte minden kedvenc étel-ital után.

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e odabent 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Rendben lesz minden mindenkinél!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Tudja esetleg valaki, hogy GYED-en levő kismama ha újabb babát vár, hogy jár jobban anyagilag? Mikor hová mit jelentsen?

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Nalam van egy 5mm-es picuri, eros szivhanggal! :D

Hany orara mesz, lili? Ne aggodj, biztos minden rendben lesz! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@zsu0626:


Gratulálok!!!!!!  Mekkora is Ő? Mármint korra. Csak, hogy tudjam mire számíthatok.
Azér egy ekkora valaki már most hogy fölbolygatja minimum a mama életét.
Én bérletet vettem a öröm-hisztivasútra 
Majd 5re megyek, úgyhog - mivel az otthoni gépem bekakukkolt és most adtam be egy informatikus havernak  - majd holnap beszámolok, hogy mi mit produkáltunk. Bár olyan "nagy munkával"  csak egy rizsszemet...     



Sajnos a GYES/GYED-es jogszabályok annyira változtak, hogy most nem tudok benne segíteni. szerintem fordulj szagértőhöz.

A szagokról jut eszembe, tömegközlekedem, és mindíg van legalább egy büdös a buszon 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Koszi lili, korra 6+4-re mondta a doki. :)
Amugy hihetetlen dolog ez, en meg sem tudtam szolalni percekig...pedig ez nem jellemzo ram :D

Kaptam beutalot vervetelre, es igazolast is, amivel mehetek a vedonohoz. Dokihoz majd 3-4 het mulva kell visszamennem.

Lili, te hol tartasz sajat szamitas szerint?

GYED/GYES-ben sajnos en sem vagyok jartas.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Zsu! Jaj de jó hírek!!!
Lili minden rendben lesz!

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


@zsu0626:


A saját számítás az utolsó menstuáció első napjától eltelt hetek száma+napok száma? Igen amatőr vagyok ebben a műfajban  Saját számítás szerint így én is 6+4. A kalkulátorok 2015.03.06-ra hozzák a befutót.

Köszi, de azért drukkoljatok 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Annyira szűz vagyok ilyen szempontból , hogy én még életembe nem tettem tisztába gyereket és a kezemben töltött idejük is percekben mérhető. Az első üvöltésnél elkezdtem pánikszerűen körbenézni, mintha egy kibiztosított kéázigránát volna. szerencsére a barátnők/rokonok mint anyák a kellő pillanatban kiragadták a kezemből.

Szerintetek a sajáttal másképp lesz, vagy eleve hátrányból indulunk. 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Lili, az elsőnél én is így voltam, meg mindig azon paráztam, hogy nem fogok éjjel felébredni, mert nagy alvó vagyok, de amikor megszületett, akkor már  minden rendben volt.... Nem lesz gond hidd el...

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Jó reggelt!

Úgy döntöttem, hogy itthon maradok a héten... Eddig hiányoltam a kismamás tüneteket, most megkaptam
Folyamatosan fáradt vagyok, még a különböző szagok, illatok gondolatától is öklendezem

Rosszullét/baba neme
Barátnőm 4 fiút szült. Mindeggyikkel úgy félidőig szarul volt...  Másik barátnőmnek lányai vannak, semmi baja nem volt... Akkor most hogy is van ez?


Kép
 
 



Sziasztok! Szeretnék csatlakozni, ha lehet :) Gratulálok Mindenkinek! :) akinek nem sikerült, nektek drukk, hogy a következő hónap már a Tiétek legyen! 5. hét körül járok a legkisebbel :) Van egy nemsokára 5 éves lányunk és egy 2 éves fiúnk.  Május elején volt egy korai spontán vetélésem, így örülni még nem merek/tudok, csak reménykedni.  Egy hét múlva megyek uh-ra, még csak 9 db ( )pozi teszt bizonyítja, hogy valami elkezdődött.

Kriszta nekem is 27-én volt pém, szóval nagyon egyformán állunk :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat, egy 4,7mm nagyságú dobogó szívű foltom van  és a laborom is hibátlan.
A dokinéni azt mondta, hogy 4 hét múlva vár ha addig semmi probléma. Meg a 12. hétig nem terhes az ember lánya csak úgy gondolja  Végül is egy köménymag boldog hordozója vagyok 
Nos én úgy gondolom, hogy én fogom eltartani a Sió-t, HohesC-t és a fornettit mert más sem kell 
Én a jövő hétre tervezem az otthonülést. Azaz fűnyírás, pakolászás, kertezés persze csak light üzemmódban.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Szia :) Gratulálok a kis köménymagodhoz :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Juhuu, gratulalok lili! :) Akartam is irni meg tegnap, hogy ugy nez ki, hasonloak a datumaink, es hat ugy tunik, a mereteink is! ;)

Otthon pihenoknek uzenem, hogy en is gondolok majd rajuk jovo heten, amikor nem csinalok SEMMIT, csak pihenek!! :D

Udv Zsumidesz, mikor mesz orvoshoz?

En penteken reggel mar repulok is a vedonohoz, aki telefonon nagyon szimpinek tunt. Felhivtam tegnap, hogy kerjek elore idopontot itt a nagy nyaralasok kozepette, es penteken mar mehetek is! :) Kerdeztem, hogy nem korai-e, de azt mondta, ha van igazolasom, akkor nem.

En egyebkent folyamatosan erzem, hogy tortenik bent valami. Huzodik, szurkal, eg az alhasam. Mas tunetem annyira nincs, ja, a jo kis cickokat leszamitva. :P A tobbi tenlyeg elenyeszo, nagy ritkan egy kis emelyges, vagy etvagytalansag, de semmi komoly. Bar lehet, en is ugy jarok majd, mint te, Isa. :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Reméljük nem jársz úgy:-) Vannak szerencsés kismamák:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Gratula lili és a többi köménymagosnak is kik már látták.Nekem még várnom kell hétfőig,már nagyon kíváncsi vagyok. Reggel csináltam megint tesztet,hogy ott van e még Nekünk majd jön egy kis kertészkedés,akkor megyek majd táppénzre,a férjem nem bánná ha már kiíratnám magam mert veszélyeztett vagyok. Még mindig semmi tünet,csak nagyon puffadok,néha érzek kis szurka,húzódást meg majd el alszok.Ennyi

Hogy kell kedvenc topiknak beállítani és hogy kell a vonalzót ide tenni?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Maju alul van ez a hozzászólás a topikhoz rész, ha még az alá legördíted a lapot, akkor ott van apró betűkkel, hogy Társalgó főoldal, leiratkozás a topikból és kedvenc topik, ott tudod beállítani :)
Egyébként moki-kopi vagyok a hoxáról, ez egy ezer éves regisztrációm, azért ezzel vagyok :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


@zsu0626:


Zsu jövő hét kedden elmegyek este uh-ra, és ha addig nem lesz gond, akkor dokihoz csak a 8. hét környékén mennék. Sajnos egész augusztusban szabin szokott lenni, de majd az apukájához kérek időpontot. A kisfiammal is pont így kezdtem a pocakosságot :) Vele július 11-én teszteltem három éve,  most is így terveztem, de csak 9-ig bírtam várni :)


Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Köszönöm a drukkokat  hallottam a kis szivét, nagyon érdekes volt.

Én is érzem - vagy beképzelem - a belső történéseket. Nekem is szúrkál kicsit meg húzódik ja és viszket a bal oldalon és ha eszem akkor nagyobb a hasam. Őőőőőő vagy az mindenkinek  köménytelenül is.

Igen Zsu, de méretben te vezetsz 

Méretekről jut eszembe, remélem nem az apjára fog hasonlítani, mert szép nagydarab ember, jó nagy fejjel. Ha belegondolok a szülésbe, nem ragaszkodom a hasonlósághoz

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


@zsumidesz: Köszi moki,rá nem jöttem volna


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@lilili:



Haha, lili egyezzunk meg abban, hogy nem versenyzunk, jo? :D Egyebkent csak ketto tized mm a kulonbseg, mivel a gep 4,8-at mutatott, de a doki azt mondta, legyen 5mm...szoval ugy latszik, o ilyen kerekitgetos fajta. :)

Jot nevettem az utolso mondataidon is. :) En meg remelem, hogy nalunk apukara utes lesz, es ugyanolyan helyes, sportos, okos es ugyes lesz! ;)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@zsu0626:


Hja kérem, ha az ember alapszakmája az állattenyésztés akkor gondol ilyenekre  A genetika mindenhol genetika.
Erről jut eszembe, mondta dokinéni, hogy majd elküld a legközelebbi randinkon genetikushoz is, lévén vén vagyok és szurkálni is fognak all in 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


@zsumidesz:


szió! Üdv itt!! Igen nagyon hasonló időben járunk!!! Gratulálok neked!!! 
Sajnálom a májusi vetélést,de most hidd el minden rendben lesz!!!

Én is be vagyok rosálva,de rendesen!! Nekem eddig semmi problémám nem volt egyik terhességemmel sem,most is annyi a bajom,hogy van egy kis sárgás,tejszerű nyákás valami néha amikor pisilek..a WC papíron!!! tisztasági betéten csak a megszokott,,,ami eddig is volt  Nagyon remélem,hogy ez nem jelent semmi gondot!! hányinger/émelygés nagyon sokszor rámtőr napközben is,de inkább reggel és este jellemzőbb!!! Mellem ég ,és szépen megnőtt! 

lili:Gratulálok a szívecskéhez!!!!  Bár már ott tartanánk mi is,de csak augusztus 8.án megyek dokihoz!! Addig szét izgulom magam!!! Félek,hogy méhen kívül van /amit nem hiszek,mert már sztem jelentkezett volna ,hogy gond van sztem/  aztán félek,hogy ne,hogy ne fejlődjön és idő előtti vetélésem legyen...áááááá tiszta papa vagyok!! Na mindegy...örüljünk nektek is és ne gondoljunk rosszra!!! 



Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Köménymag szívvel  olyan mint egy recept a nők lapjából.

Ma körülnézek parketta fronton, mert a padlószőnyeg finoman szólva is kutyás. Csak az a baj, hogy a szoba q*va nagy és rossz a kihasználtsága: az én kihúzhatós ágyam, szekrények (azt is jó lenne lecserélni mert kevés benne a hely, vagy a ruhám sok) stb-stb. Na és a kutyákat is rá kéne venni, hogy ne jöjjenek be.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Lili, nagyon jó, köméynmag szívvel, mi rizsszemnek hívjuk...
Én is be vagyok tojva, mert ma van a 2. menses napja, és délelőtt barnáztam, azóta pihenek, de nem sok  kellett, hogy ne rohanjak dokihoz... Aztán meggyőztem magam, hogy holnap úgyis megyek...

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


ezek a legrosszabb hetek.... lányomnál én is barnáztam 8-10 hetesen,de épp akkor amikor eleve megkellett volna jönnie! Állitólag ezek tök normális jelenségek ilyenkor,de akkor is olyan ilyesztőek!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Walley hogy vagy? remélem azóta nem volt barnázás.


Tegnap este dinnyét ettünk, a férjem szerint nagyon finom volt, de szerintem nyers tök ízű és majdnem kidobtam a taccsot.

Ma egész nap az állatkertben leszünk, a gyerekek annyira imádják :)

Szép napot Nektek!

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Jó reggelt  lányok! Mi a fenét lehet kezdeni a székrekedéssel? Már nagyon unom amióta visszajöttem dolgozni és mióta a femibiont szedem baromira meg sem mozdul hiába eszem a rostosat. Lehet valami hashajtót? Az uram tegnap pálinkát ivott és utána almát evett,hát tiszta ananász  szaga lett és nagyon nem tetszett az orromnak.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok,

Zsumidesz, allatkert, de jo!! :) Jo szorakozast!

Maju, en is kuzdok hasonlo problemaval. Hetente max ketszer sikerul vmit produkalnom. Emiatt akkora a hasam, hogy mar mult heten megkerdeztek az irodaban, hogy nem vagyok-e kismama... Szoval puffadok nagyon, de nem hiszem, hogy ezzel lehet barmit kezdeni, max tenyleg sok gyumolcs, zoldseg, teljeskiorlesu dolgok, es rengeteg viz. Aztan lesz, ami lesz. ;)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Walley, en is remelem, hogy jobban vagy! Biztosan rendben lesz ma minden a dokinal! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Jó reggelt Kislányok!

Próbáltátok a klasszikusokat? Mondjuk narancslé tejjel vagy szilvalekvár (olyan házi féle) meg ilyenek. Már ha nem hánytok tőle hamarabb. Én ezen meg sem lepődöm, mert állati keveset eszem a zsiráf magasságomhoz és nagyon jól hasznosítom a tápanyagot, úgyhogy minden rámrakódik és kevés jön ki. Szerintem állati jó tenyészanyag lennék tehénben/disznóban, mert jó a takarmányhasznosító képességem  
Én az ivással küzdök. No nem az alkohollal, mert attól sugárban tudnék hányni. Hanem a víz/lé stb, mert régen sem ittam sok folyadékot max 1L össz-vissz kv-val, teával mindennel együtt.

Ti már kaptatok valami bogyót? Én az örömhír/ürömhír hallatán vettem egy doboz Gravidát preventíve, a dokinéni meg a LadeeVit-et ajánlotta.

Tudom, itt mindenki rutinos játékos  de el szoktátok képzelni milyen lesz? Én mivel "tudom" hogy lányka lesz, valamiért egy barna, csigáshajú bestiát képzelek el. Apja is és én is barna hajúak vagyunk - bár náluk sok a szőke - és kiskorunkban göndörek. Nekem sajna kiegyenesedett és olyan kopottpocok barna lett, de az övé még mindíg, ha megnövesztené. a bestia meg adott, mert enyhén szólva sem voltam egy angyal kicsinek (se). Bár beparáztam, hogy halak lesz  és én mint nyilas, hogy a búbánatba fogom kezelni. Az Apja meg bika classic  Szóval meg vagyok áldva. Van valaki a horoszkópus????? Készüljek a harakirire?

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Lilili, ez jo! :D Ne feledjuk, hogy sajat bebivel meg nekem sincs tapasztalatom. ;) En egyebkent egy 'alighajú', szoke kislanyt latok magam elott, amikor ra gondolok. :)

En Femibiont kezdtem el szedni par hete. Ugy olvastam korabban, hogy vannak olyan vitaminok, amiket erdemes kipotolni egy kis folsavval, de a fene se tudja. Tapasztaltabbak?

En masodik napja kuzdok eleg durva fejfajassal... Sok folyadekot iszok, legalabb 3 litert, aminek nagy resze viz, a tobbi kakao. :) Meg nem is vagyok kint a melegben, bent ucsorgok egy 24 fokos irodaban, es megis. En lehet, lassan besorolom magam a fej- es derekfajos kismamik koze! Kar, hogy nem lehet valogatni a tunetek kozott. :D

Csillagjegyekben annyira nem vagyok jartas, en vizonto vagyok, a parom rak. Apukam es sogornom is halak, es nagggyon jo a viszonyunk mindkettojukkel. :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Zsu, akkor a lelkes/pánikos kezdők csoportját gazdagítjuk  Én ezt ciklikusan kb 10-120 percenként tudom változtatni. Hja kérem, nekem bérletem van a hiszti/pánik/öröm hullámvasútra.
Horoszpókilag mind levegő meg víz vagytok, úgyhogy király! Nnnna én tűz, olyan igazin és nagyon. Az Ember föld és agylobot kap az én csattogásomtól. Nnna erre még jön egy víz. remek! 
Mondjuk ha a földet+vizet+tüzet összeadod abból jó dolog is lehet, pl tégla, cserép, edény, korsó stb.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Beebédeltem. Sokat!!!!! Mákosgubából 

Most legszivesebben csatlakoznék Zsumideszhez az állatkertbe. Ülni az árnyas fák alatt, nézni a madarakat a tavon, vagy az oroszlán babákat. 
Itt is van rács, de az ablakon, mivel földszinten van az iroda  és állat is van bőven     

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a klubhoz.:-) A mensi szerint február 27-re ír a kalkulátor, de a hosszabb ciklus, ergo későbbi pé miatt én olyan március 4-5-re saccolom, ha pontos lesz a bébi.
Ma voltam másodjára dokinál, láttunk szívhangot is, ez megnyugtatott:-) 4 mm a kis minimanó, második baba lesz. 31 éves vagyok.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@ti0marti0:


Szia! Üdv itt  Akkor te is március nagyon elejére számolsz.
Mennyi halacska 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


@lilili:


haha hát igen  nem hinném hogy befutna február 27-re, ahogy a kalkulátor írja, na de ki tudja. Úgy érzem márciusi lesz már, de így is úgyis pici halacska ahogy mondod 

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Voltunk Uh-n CTR:14mm pos szívműködés 7+5 naposnak felel meg a nagysága. Jövőhéten megyek a védőnőhöz. eszerint a nagyság szerint 2015 február 27.

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


Gratulálok!!!!!! 
A 14mm-rel nagyon vezetésben vagy 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: