Új privát üzeneted érkezett!

@moroccoja:


Szia! Üdvözlet közöttünk!
manocska20100801
Budapest
 
 


Üdv.minden kismamának!
Kb 7 hete derűlt ki nekem is,h várandós vagyok, 3 pozitiv teszt,és egy pozitiv labor teszt után A terhességi kalkulátorok május 30 -át igérnek a pocaklakónak! Első babóca lenne  Habár nálam úgytünik ennek is meg van az ára, a folytonos intenzív émelygések,a minap reggel a meló helyemen hánytam is,a gyakori vizelésekről nem is beszélek,de ennek ellenére örvendünk nagyon! Jövő héten megyek a nulladik UH-ra ,nagyon izgulok

amera
Budapest IV. kerület
 
 


...és amúgy ki szűl vagy szűlne sztk- ban? Meg ha igen,akkor ti milyen orvost hívtok fel ( nem nagyon vagyok témában) ha netán valami baj  történne?
amera
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

@amera:


Gratulálok! :)
A sok kellemetlenség ellenére hatalmas élmény!
Az orvossal kapcsolatban... Nekem van magán dokim, de SZTK-s rendelésen is jártam már, semmi rosszat nem tudtam mondani. Ellenben voltam olyan magándokinál, aki bunkó volt. Szóval, az én tapasztalatom szerint nem attól lesz jó/rossz orvos valaki, hogy magánpraxison látod, vagy SZTK-ban. Mivel a magánorvosom már nagyon idős, gondolkodom, hogy a szimpatikus SZTKs orvoshoz fogok járni inkább.

Amúgy meg semmi baj nem lesz, mindjárt itt az UH-d és meg fogsz nyugodni ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zorro01
Budapest
 
 


Szia! Én magándokihoz járok, velem Ő nagyon rendes, s ezért kitartok mellette.
manocska20100801
Budapest
 
 


Én magándoki párti vagyok, az enyém már régóta megvan, műtött petefészekcisztával anno, ill. nála szültem a kisfiamat is. Engem ez nyugtat meg, ha bármi van felhívhatom, az asszisztensét is lehet zaklatni kisebb problémákkal. Nálam mondjuk főnyeremény a védőnő is, nagyon sokat segített az első terhességem alatt is, lelkileg is jó volt, hogy őt minden nyűggel nyaggathattam, mert elég parás vagyok, meg volt is idegeskedés az első terhességem alatt.

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Köszi a bíztatásod Zorro01! Igen majd csütörtökön többet fogok tudni,meg nyugodtabb leszek is
Amúgy Ti milyen kismama vitamint szedtek?Én 4 napja szedem a Gravidát és nem igazán vagyok jól,eddig sem voltam,de mostmár gyenge is vagyok ,és még enni sem tudok nagyon.Amúgy az első 6 hétben 5 kilót híztam,és a közérzetem is jó volt Írjatok ha Ti is Gravidát szedtek!
amera
Budapest IV. kerület
 
 


Szintén Gravida :)
Múlt héten nekem is alig ment le valami kaja, de most szerencsére kicsit stabilizálódott. Nálam most a fejfájás jelent meg újabban, pedig soha nem voltam fejfájós...


Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zorro01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jelentkezek én is... Szombaton voltunk dokinál és láttuk a picurt, szívhang is volt, minden oké Elmondtuk a kisfiunknak is, hát látni kellett volna, annyira boldog volt.
Engem a doki nyugtatgatott, hogy egyszerűbb lett a terhesgondozás, és majd a védőnő adja a beutalókat, hát majd meglátjuk... Vitaminra folsavat modott, meg 2×500 mg C-vitamint, ez utóbbi a vérzés és kilökődés megelőzésére. Na ilyet 5 éve még nem mondott.

szösz

Kép


A mi gyerekünk is májusra van ígérve. Mivel nem lehet tudni a teherbeesés idejét, ezért csak tippelve hó közepére.
Jelenleg ettől a hirtől depressziós vagyok, és nem látom, hogy a továbbiakban teljes életem lehetne.
Amúgy az inkontinenciát és mellfeszülést leszámítva semmilyen tünetem nincs.
deBella
 
 


Szisaztok!

Én is magándoki híve vagyok, bármikor el tudom érni, telefont felveszi. Segít ahol tud, tényleg pozitív a tapasztalatom.

deBella: miért vagy depressziós, úgyis akkor fog születni, amikor úgy gondolja. A lányommal voltunk ugyanígy. Délelőtt 11-kor dokim, szülőszoba vezető közölte, hogy itt bizony baba nem lesz, menjek haza nyugodtan. Délután 16,42-kor megszületett. Egyébként ciklus végén a vérzés környékén fogant, s még volt másfél hét a 12. heti uh alapján történt terminushoz. 

Lányok túl vagyok a vérvételen, remélem most már simábban fognak menni a dolgok.

A 12. heti ultrahangra november 3-án fogok menni. Már nagyon várom, hogy megnézzük a babánkat. Jönnek a gyerkőcök és a férjem is. A fiam már nagyon kíváncsi a tesóra :)

Szép napot, boldog babavárást!
manocska20100801
Budapest
 
 


Azért vagyok depis, mert gyereket várok. Sőt, ennél jóval többet érzek iránta, és nem szeretetre gondolok.
 
 


deBella! Mi a baj? Nem jókor jön, vagy nem jó embertől? Megtartod azért? Mi terveztük mindkét gyerkőcöt, de a szülés után depressziós lettem, és nagyon csúnya gondolataim is voltak. Utána azonban kiegyenesedtek a dolgok, és most utólag azt gondolom, ő a legjobb dolog az életemben. Most remélem nem lesz semmi ilyesmi…


szösz

Kép


szia deBella! Ne szomorkodj ,ha a baba jó embertől fogant meg,akkor Neked kellene a legboldogabbanak lenned!
A többi az jön magátol,és ha van szeretet minden lesz meglátod!  Ez egy áldás egy nő életében!(nekem pl 15 év telt el,hogy ez végre megtörténjen)
Nálunk sem a legjobbkor fogant meg ,de nagyon örvendünk Neki,és nagyon várjuk már,h többet megtudhassunk a pocaklakórol És ez a pocaklakó tudja ,h miért pont most akart meg foganni !
Írj bátran,ha bármi kérdésed van!

amera
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok! 3. babámat várom, van egy 6 éves Gergőm és egy 10 éves Levim. 8 hetes+ pár napos vagyok, hetek óta szenvedek a hányingertől, hányástól. Már többször láttam Őt ultrahangon, eleinte hetente, mert először az SZTK-ban méhen kívülinek diagnosztizálták. :D Azóta megtalàltam AZ orvosomat. ;) Ma először nagyon rossz érzéseim vannak, ezért is döntöttem úgy, hogy írok. Szúrkál a pocim, és ez nem tetszik. Félek, pedig nekem nem is első terhesség. :(

Remélem mindenki jól van! Legyen szép napotok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Szia Virgike!

Eszel magnéziumot? Az Nekem szokott segíteni! A dokim szerint Magnerot a legjobb, napi 6 db nyugodtan mehet. ÉN kettesével eszem :)
manocska20100801
Budapest
 
 


@manocska20100801:
Még nem. Most egy picit megnyugodtam, ugyanis épp most hánytam a munkahelyemen. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Virgike, én is magnéziumot szedek a hasszurka ellen, segít.

Voltam védőnőnél, vérvételen, és már a fogorvoson is túl vagyok. Ez utóbbihoz februárban megyek legközelebb, mert a fogaim rendben vannak. Ellátott szájápolási tanácsokkal, hogy így is maradjon. :)
Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, és egy kismama nadrágot is beszerzek, mert látványosan nő a pocim, kezd szűk lenni a nadrágom, pedig csak 1 Kg-ot híztam.

Debella, sajnálom, hogy nem tudsz örülni a picidnek, de remélhetőleg ez megváltozik. Én 41 éves elmúltam, és csak lombikkal lehetett gyermekünk, nagyon sokat vártunk rá. Ha fiatal vagy, ha a körülményeid nem megfelelőek, akkor is biztos van megoldás. Próbáld szeretni azt a picit, mert bármennyire is furcsa, ő érzi azt, amit te érzel. Fel a fejjel, biztos, hogy minden megoldódik!

Üdvözlök Mindenkit!


Köszi a biztatásokat.
Ma kicsit jobb a kedvem, már majdnem örülök.
Egyébként tudom, hogy érez, és minden vonatkozó dolgot, de sajnos a reménytelen kilátáson, hogy házioasszonyként kell megpenészednem otthon, sokat nem dob ez a dolog. 
Bár ma már reménykedtem, hogy talán be tudjuk adni legalább egy román bölcsibe, oszt majd lesz valami.
 
 


Sziasztok, 
Szeretnek csatlakozni a csapathoz; bar junius 4-re vagyok kiirva, de mivel korai ciklusom volt, igy majusi baba varhato :)
mar van egy kisfiam, aki holnaputan lesz 2.5 eves; es novelem a nemzetkozi tabort, most egy evet Indiaban toltunk, jovo aprilisban van a terv hazautazni (az Angliat jelenti) es szules utan egy ev Magyarorszag kovetkezik :) de majd kiderul minden 5-6 het mulva esedekes ultrahang utan, mert eselyes nalam is a tobbes baba (csaladilag is) 
itt is ket ultrahang van, de a terhesellatas valahol Anglia es Magyarorszag kozott (fiammal Angliaban voltam varandos, ott is szultem)
en mar nagyon korantol rosszul vagyok (beagyazodastol), ami a heten odaig fokozodott, hogy 24 oraban vagyok rosszul; gyumolcson, piritoson es fott krumplin, rizsen kivul semmit nem tudok megenni, ezek tobbsege sem mindig marad meg bennem; 
nekem ez furcsa volt, mert fiammal semmi tunetem nem volt;

neela
Anglia
 
 


Sziasztok Csajok!

Rég nem voltam itt valamiért nem tudtam íde írni, beléptem és állandóan azt írta ki hogy jelentkezz be
Hogy vagytok? Mi egészen jól, jövő kedden végre utazom haza és megnézik a kicsikénket :)Semmi extra nem történik velünk, csak szédülök, hányingerem van és a többi finomság :D :D

 
 


Sziasztok!

Én még mindig jól vagyok a reggeli/délelőtti émelygést kivéve. Szerencsére a WC-s buli eddig kimaradt. Lehet, hogy lány lesz, vagy már hozzászokott a szervezetem a várandóssághoz?
Megvolt kedden a vérvételem, jövő héten szerdán lesz benn a dokim, s akkor kihozza az eredményt. Úgy beszéltük meg, ha gond van, hív. Remélem nem fog, de ezen most nem is izgulok.
Nagyon várom már a november 3-át, hogy megnézzük pocaklakót, minden rendben van-e vele, olyan kíváncsi vagyok rá .... 
Tegnap mintha ..., ici pici pillangó rezegtette volna meg szárnyait a pocakomban. Talán, de lehet, hogy még korai ..., nem tudom.
manocska20100801
Budapest
 
 


@manocska20100801:Nekem kezdetektől "csak" inkontinenciám van meg a mell minimális érzékenysége, és semmi más, úgyhogy nem tudom, hogy van ez a "hozzászokik a szervezet a várandóssághoz".  Van, aki így van kódolva tán.

 
 


Figyeljetek, LányokAsszonyok!
szerintetek miért van az, hogy ahány netes oldal, annyi adat van a terhesnaplóban a magzat méreteit illetően? Azon szórakoztam fél napig (...), hogy megnéztem több ilyet, és azon kacarásztam, hogy a 11. hetes magzat egyiken pár milliméter, másikon meg majdnem 10 cm :-))

 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék én is, május 5-ére várjuk a két picinket.


Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok!

Én is itt újra! Minden rendben, időnként kicsit émelygek, ennyi. Orvoshoz csak kedden megyek végül is, már jó rég láttam a picúrkámat. Remélem csinál Uh-t, ha nem, akkor majd okt. 27-én a genetikai uh-n láthatom. Utazás jó volt, a repülés nem tetszett annyira  hasamnak, a fel és leszállásnál fognom kellett, mert kicsit fájdogált....

Látom szépen megszaporodtunk, helyes, helyes gyertek csak, üdv. minden új topiktagnak! :)

Virgike, akkor 2 fiú után ti is gondolom lányt várnátok inkább, igaz?

Neela, Indiában merre vagytok? Sógorom is épp ott, Jabalpur környékén.

leia, 2 baba, nem semmi, grat. hozzájuk!

debella, néha az embernek még akkor is lehetnek  furcsa hangulatai a babával kapcsolatban, ha amúgy még akarta is:) Aztán az idő megoldja. :)

szöszmöszke, aranyos lehetett a kisfiad! :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok!  én a 9. hetet kezdem épp! Sajnos a munkám miatt már nem dolgozhatom, elég megterhelő fizikai munka volt, és nagyon nehzen megy az idő  ezért is csatlakoztam ide! Viszont lenne egy kérdésem is, ha valaki válaszolna nekem azt megköszöném! Tegnap este elég hosszú ideig, kb. 1- 1 1/2 órán át érzeztem ezt a menstuáció előtti hasfájást, nem volt elviselhetetlen, lehet csak megijedtem és ezért tűnt olyan rossznak, de már elsírtam magam, mert arra gondoltam baj lehet! Vérzés, barnázás nincs, nem is volt! Szerintetek ez normális?  korábban is volt de csak pár percig tartott aztán elmúlt!

Lilypie Pregnancy tickers
beus1204
Vecsés
 
 


Szia beus!

Eszed a magnéziumot? Nem voltál valami miatt feszültebb esetleg? De ha nincs vérzés, barnázás, akkor nagyon nem kell aggódni szerintem! :) Biztos nől a méhed:)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@gerika:


Szia gerika! 
Igen szedem a magnéziumot, orvos javaslatára napi 2, és terhesvitaminból a dr. czeizel magzatvédőt, meg már a 6.héttől utrogestan hüvelygolyót esténként. Van itt minden, csak hogy semmi baj ne legyen! Te hány hetes terhes vagy? Első babád?  én nagyon figyelem a testem jelzéseit, lehet ezért is parázom túl  te miket vettél észre magadon?

Lilypie Pregnancy tickers
beus1204
Vecsés
 
 


@beus1204:


Szia!

A magnéziumból több is lehet, mint kettő, melyik fajtát eszed? Nekem a Magnerotot ajánlotta az orvosom, abból napi 6 db mehet. Én napi 3x szedem az utrogestant, s a 12. hét betöltése után napi 2 míg el nem fogy.

Egyébként üdvözlet az újaknak!

Én jól vagyok, fáradt, s alvászavaros, sokszor, ha így hajnalban felébredek, nem tudok visszaaludni.

Mi november 3-án megyünk családostul ultrahangra, kíváncsi vagyok, hogy a gyerekeim mit fognak szólni. :)


manocska20100801
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kérdésem lenne.aki túl van a 12 heti vérvételen: étlen,szomjan mentetek?(elfelejtettem megkérdezni az orvost)
a másik:ki mivel fürdeni illetve fogja fürdetni a babát?és mosni öbliteni?
Rólunk: nagyon jól vagyok,de tegnap előtt ettem savanyú káposztát magába,és rosszul lettem.émelyegtem a pocakom buborékolt.azt hiszem a gyermekem nem szereti. :lol:
ez volt az első ilyen helyzet.kedden megyünk a genetikai új ra

Kép


Folyt köv.genetikai ultrahangra és terhes laborba.remélem minden rendben lesz.Ti hogy vagytok sorstársak??

Kép


@manocska20100801:


Szió!
MagneB6-ot szedek! Neked miért írta fel az utrogestant? Nálam volt egy kis gubanc, de azóta se tudni valós probléma volt, vagy sem, mindenesetre jól megijesztett a doki! Első uh-t kb. a 4.héten csinálta, akkor még nem volt semmi gáz 7mm-es petezsák, következő uh. rá 2 hétre, azt mondta nincs minden rendben, 8mm-es petezsákot lát, embrióval, de ez nagyon kevés, és szív puzálás nincs...ez itt a lakóhelyemen Vecsésen volt, kaptam beutalót a SOTE 1.sz klinikára, mert ott modernebb gép, lehet többet megtudunk, (megjegyzem a beutalón missed ab? ) már másnap mehettem, ott látták a 8mm-es embriót,és szív pulzálást is!  vissza vittem a leletet a vecsési dokinak, azt mondta, hát sajnálja, hogy így megijesztett, az ő gépe már 13 éves és nem a leg jobb!  (Köszi  ) 
Azóta egyébként nem hozzá járok, van egy pesti doki aki nagyon segítőkész, úgy kezeli a kismamákat mintha a saját lányuk lenne! 

Manócska, te hányadik héten voltál elsőnek vérvételen? 
Illetve akkor kérdezem mindenkitől, ki mikor ment elsőnek?

Lilypie Pregnancy tickers
beus1204
Vecsés
 
 


Én nem vagyok mérvadó, mert mi lombikprogrammal sikerültünk, nekem 8. héten volt vérvétel, de általában hamarabb van. Nekem ebben reggeli éhgyomri cukor volt, meg kalcium, vas, ilyesmik, plusz vizelet és vércsoport.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok!

Beus, én már az 5.-et várom! :) Csütörtökön töltöm a 12.hetet. A hozzászólás alján láthatod a vonalzót, azon kijelzi, épp mennyi idős terhes valaki. :) De jó, hogy minden rendben, de azért kimaradhatott volna ez a dolog, igaz?...
Én még nem voltam vérvételen, mert a védőnő azt mondta, megvárhatom nyugodtan a 12. hetet.

Kisgengszter,  eddig mindig éhgyomorra kellett menni ezekre a vérvételekre, úgy emlékszem.
Én sima gyógyszertári fürdetővel tervezem a fürdetést. A ruhákat meg amúgy is bio mosószerrel mosom.

Manócska, én is sokszor rosszul alszok sajnos. Én napi 1 magnéziumot szedek, de ez jó nagy adag, mióta este veszem be, azóta jobban alszok kicsit.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Köszi Gerika!
milyen az a bio mososzer?

Kép


Sziasztok! Próbálok mindenkinek írni, de ez telefonon nem egyszerű. Ha nem sikerül, ne haragudjatok, nem bunkóságból hagyok ki valakit, előre is elnézést kérek! :)
Amera: én magándokihoz járok az Uzsokiba, ott fogad amikor ügyeletes. Ez azért jó, mert nem kell annyit fizetnem mint egy magánrendelésen, pluz ott az uh, szóval eddig kb kérhetente kukkoltuk a Kicsit. :)

Gerika: 5! Gratulálok, szép nagy család! :) Igen, kislányt szeretnénk. :) Igyekeztünk úgy tervezni is, Pé előtt 3 nappal voltunk együtt, össze is jött elsőre. Ha így nézem, jó esély van a kislányra, de ki tudja...:)

Beus: a mi Mazsolánkra az Örsön mondták, hogy méhen kívül van, aztán kiderült, hogy nagyon is méhen belül...Szörnyű érzés volt! Örülök, hogy minden ok!

Kisgengszter: de irigyellek, hogy már mész a genetikai uh-ra! Bár ott tartanánk! Ja, és amiatt is, hogy jól vagy! Én folyton hányok, a doki meg azt mondta erre, hogy örüljek neki! Hát kösz! :)

Manocska: családi ultrahang. :) Biztos aranyosan reagálnak majd!

Leia: azta, ikrek?! Hű, de jó Neked, hogy egyszerre két csodát kapsz! :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


virgike, gondolj arra, hogy a hányás jó jel, azt jelzi, nőnek, fejlődnek. MI 6 évet vártunk rájuk. Nekem lassan letelik az egy harmada a várandósságnak és csak hetente 1x-2x volt hányingerem...aggódtam is. Ha jött viszont, mindig megköszöntem nekik a jelet:-)  Bio mosószer általában mosódióalapú gél vagy por esetleg. Én az előbbit használom, sodasant.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Leila:És bevált neked?színes ruháknál is?kevered valamivel?

Virgike: annak én is örülök,hogy jól vagyok.a holnap miatt izgulok kicsit!remélem minden rendben lesz a kis szarossal :-D

Kép


Én igyekszem már évek óta bionom életmódot folytatni, a bionom webáruházból vásárolok már jóideje. nekem bevált, a koszosabb ruhákat előtte mosószappannal mosom át, és a foltok tuti kijönnek.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@beus1204:


Sziasztok!

Barnázás miatt kaptam, s a 12. hétig kell szednem. Lassan most már letelik.

Fürdetés: patikai fürdetőkrémmel, a gyerekorvos írja fel receptre, s nagyon olcsó.

Mosás: mi ugyanazzal mostuk a ruhákat, sőt együtt a miénkkel. A védőnő azt mondta, hogy úgyis érintkezik a mi ruháinkkal is. Egyébként mikor befekszik a baba a szülői ágyba, akkor is mindennel érintkezik. Mivel anyatejesek voltak, így pici korukban nem is voltak betegek.
manocska20100801
Budapest
 
 


Azt tudod pontosan, mi van a patikai fürdetőkrémben?

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Kisgengszter, Ecover mosószert és öblítőt. a DM-ben veszem.

Virgike, reméljük sikerült, ha tényleg 3 nap múlva volt a peteérés, akkor nagy az esély rá. :) Mi is félidő előtt voltunk együtt, de nem tudom, nem jött-e előrébb a peteérésem is... A nagyfiaim is a 11. nap körül fogantak, pedig nem voltak rövid ciklusaim. Majd meglátjuk. Lehet, már a genetikai uh-n is rákérdezek, hátha lát valamit.

Leia, a tubusra nincs ráírva, mi van benne, de pl.illatanyag ,ilyesmi nincs benne. Én is szeretem használni, most is van a fürdőben egy. Jobb, mint a szappan, az biztos.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Én tartózkodó vagyok ilyen téren, attól, hogy valami gyógyszertári, engem nem győz meg. Azért kérdeztem. Én magam jobb szeretem tudni, mit kenek magamra, nomeg majd a gyerekekre is.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok!

Leila8207, gratulálok a két picurhoz! Mi is két embriót kaptunk vissza, egyikük növekszik a pocakomban, már 32,5 mm! :) Minden rendben van vele, a szívhangját hallhattam is. :) Hétfőn megyek genetikai vizsgálatra. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy a genetikai vérvételre éhgyomorra kell menni?
Harmadik hete kínlódom egy makacs felfázással, amire a háziorvos felírt egy antibiotikumot, amiről ma kiderült, hogy nem jó felfázásra...:( Most újabb antibiotikumot kell beszednem emiatt. :(
Beus1204, én a 9. héten voltam vérvételen.

Üdvözlök Mindenkit!


De sokat írtatok :) 
Gerika: 5. gyerkőc? Az igen! Gratulálok!  Te már akkor sok mindent átéltél, mondjuk azt hallottam nincs 2 egyforma terhesség...időközben sikerült nekem is megcsinálni ezt a kis terhességi hét számoló vonalzót, vagy mi ez, nem volt egyszerű 

Virgike: Na az sem lehetett semmi, hogy azt mondták méhen kívűl van...de örülök, hogy ott is a gép tévedett! 

Leia: Neked gratulálok a 2 babához!  Egyébként nekem is nagyon ritkán van/volt hányingerem, inkább ez a másnaposság érzés amit gyakran érzek  szédülés, fejfájás.

Eszterandris: Csináltak nálad vizelet tenyésztést? Milyen baktérium van a vizeletben? Ebben a témában sajnos nagyon otthon vagyok, mert nekem sajnos 8 éve nem lehet a coli baktériumiot a vizeletemből 100% kiírtani. És az orvosok sem tudtak már mit mondani, van hogy negatív volt a tenyésztés eredménye, de a pisilés csíp  most is, sajnos! Milyen antibiotikumot kaptál?

Lilypie Pregnancy tickers
beus1204
Vecsés
 
 


Beus1204!
A háziorvos Sumamedet írt fel, 6 db-ot kellett beszedni. Kérdeztem tőle, ha beszedtem, nem kell-e egy újabb vizsgálat, hogy minden rendben van-e, de azt mondta, hogy nem kell. Ma mentem a nőgyógyászhoz vizsgálatra, és szóltam neki, hogy tegnap óta véreset pisilek, és fáj a hasam alja bal oldalon. Megkérdezte, hogy miért nincs kontroll a gyógyszer beszedése után, és azt mondta, hogy az a gyógyszer nem jó a hólyaggyulladásra. Felírt Xorimaxot, ebből 10db-ot kell beszednem, majd hétfőn kontroll vizelet vizsgálat. De el ne felejtsem ezt is. Ekkor mondtam neki, hogy ezt beszélje meg a háziorvosommal, mert én direkt rákérdeztem...
A legszebb az egészben, hogy nekem soha nem volt még hólyaggyulladásom, és felfázva sem voltam. A lombik előtt pedig mindent kivizsgáltak, és negatív lett az összes leletem.
Most féltem a babánkat a sok antibiotikum miatt, és nagyon fájt, hogy hanyagnak nézett az orvos.
Már jól kibőgtem magam, és túl is léptem rajta, de megnyugodni még nem sikerült. A tízpercenkénti fürdőszoba látogatások és a fájdalom emlékeztet rá. Legalább már nem véres (1tabletta után).


@eszterandris:


A legfontosabb tényleg, hogy ne idegeskedj feleslegesen! Tök jó, hogy már nem véres a vizelet! Úgy tudom egy csomó gyógyszer van, ami nem ártalmas a magzatra, amit felírtak neked tuti ez is közéjük tartozik! Igyál nagyon nagyon nagyon sokat! Bubimentes víztől lehet pisilni a legtöbbet szerintem  akkor már a pisilés sem fáj. Kamilla teát terhesen is lehet inni úgy tudom, én szoktam is napi 1 bögrével.
Viszont én most a helyedbe az urológust látogatnám meg, ők azért több mintent tudnak ezekről a hólyaggyulladásról!
Egyébként teljesen átérzem a gondod, hogy még hanyagnak is néznek!
Én már tényleg minden higéniai szabályt betartok, tanga kizárva, max. francia bugyi, külön türcsi oda lentre, párommal az együttlétek előtt-után is pisilek, akkor is járok pisilni ha nem kell, hogy ne pangjon az a kevés vizelet sem a hólyagba, akkor jobban terjednek a bacik.  Lehet ezeket már te is tudod, nem akarok én itt okoskodni  hátha hasznosak ezek az infók! Mindenesetre mielőbbi gyógyulást! Biztos minden oké lesz, csak kezelni kell mielőbb a problémát!

Lilypie Pregnancy tickers
beus1204
Vecsés
 
 


Sziasztok :)


Ti elmondtátok már munkahelyen? Ha igen akkor kb miket mondtatok, még mindig írásban kell, vagy az idei évtől már nem?


Mindenkinek boldog babavárást.


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Jó reggelt!

Eszterandris: nyugi, unkább a bogyó, mint a felfázás! A babának nem lesz semmi baja! Gyors gyógyulást!

Munkahely: én csak a 12. héten mondom el. Most kerültem be az irodába, tuti ki lesznek akadva, de muszáj most magunkra gondolnom, és valahogy el kell engednem azt, hogx ki mit szólsz hozzá. Lehet, hogy elküldenek a francba...meglátjuk! Naponta gondolok rá, hogy hogxan fogom megmondani, de még nem tudom. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron