Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

10. napja nem jött meg, tegnap észlelte a párom, hogy sötét lett a bimbóudvarom. Ezt én nem észlelem magamon tükör előtt, de végül is ő lát külső szemmel. Mielőtt meg kellett volna jönnie, fájdogált az alhasam. Tegnap szúrdogált a jobb petefészkem. Kicsit furcsán érzem magam, mintha terhes lennék, de az is lehet, csak beképzelem. Elég gyakran érzem úgy, hogy megjött, de téves. Rettegek tesztet csinálni, fél évvel ezelőtt már mutatott negatívat, elég szörnyű érzés. (De hát muszáj lesz, még ha csalódunk is...)

Ui.: nagyon szeretnénk kisbabát! Vigyor
 


Szia, attól, hogy nem veszel tesztet, ha terhes vagy, akkor terhes vagy, ha pedig nem sikerült, akkor sikerülni fog hamarosan. Essetek túl rajta, a tünetek stimmelnek ;) én drukkolok, hogy baba legyen :). Sok sikert!!!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


@jadeybenyjaz: "Szia, attól, hogy nem veszel tesztet, ha terhes vagy, akkor terhes vagy, ha pedig nem sikerült, akkor sikerülni fog hamarosan. Essetek túl rajta, a tünetek stimmelnek én drukkolok, hogy baba legyen . Sok sikert!!!"




Köszönöm, de sajnos megjött, bár csak 1,5 napot volt meg 
 

 
 

@esther28:
Ha még olvasod: sajnálom. Nagyon drukkolok, hogy hamarosan összejöjjön Nektek is! Majd jelentkezz priviben, ha gondolod és segíthetek bármiben.

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok. Véleményetekre lennék kíváncsi. Egyszer már voltam terhes amit március 8. Án elvesztettem. Most a párommal szeptember 12 13 14 én voltunk együtt az utolsó menstruáció első napja szeptember 4 volt. Azóta ugyanazok a tünetek jelentkeznek mint mikor terhes voltam. Feszül a mellem érzékeny a mellbimbom ami nem szokott. Néha szédölgök. És mikor elvileg beagyazodas volt olyan érzésem volt minhalációs megjonne. Voltam dokinal uh. Mivel augusztus. 5 én Ki vették a jobboldali petefészkem. Ő az ultrahangon egy megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Csináltam teszteket amik negativak. Nem tudom mi lehet. Ha nem jön meg 15 én kell visszamennenk uh.ra
heni1129
Győr
 
 


Sziasztok!
En meg új vagyok az oldalon :) ma találtam ra es hat elég "nehézkesen"mozgok meg..-
15honapos kislany anyukája vagyok es mar a második babát tervezzük (próbálkozunk)
Fogamzásgátlót szedtem idáig, es hat az októberi a gyógyszer szedése mellett kimaradt a menszeszem..furcsalottam is hisz eddig mindig pontosan meg jött..
Elég furcsán is érzem magam..- néha szédülés,emelyges es igazából a has meg növekedése es az a fura "telt/puffadt/nehéz" érzés miatt gondolhatok terhesség re??
2tesztet is csináltam de mind2 negatív lett.
Aztan a novemberi menszeszem megjött,de ezek a fura hasi érzések megmaradtak sőt egyre jobban "terhesnek"érzem magam..
Ti mit gondoltok a tünetek alapján? Bar fogamzásgátló mellett lehetek az?
Már abba hagytam a gyógyszer szedését november elején, de a tünetek október óta vannak,es azelőtt folyamatosan szedtem..
Előre is koszonom valaszaitokat


Sziasztok :-)
A segítségeteket szeretném kérni...Az elmúlt pár napban úgy érzem, hogy terhes vagyok..a párommal nem védekezünk a "kiszállásos "módszert alkalmazzuk,, a peteérés napjaiban voltunk együtt de fájt szúrt a jobb petefészkem a következő napon nekiláttunk mégegyszer de akkor már annyira szúrt, hogy abba kellett hagynunk...reggelente ég a gyomrom bár máskor is szokott, nincs kedvem enni, elég sűrűn rámtör a hányinger is de hányni nem hányok, tegnapi naptól alhasi görcseim vannak a köldököm alatti és melletti.tájékon.. ma csináltam ttesztet de negatív lett...9nap múlva kellene megjönnie.. szerintetek lehetek terhes? Köszönöm a válaszokat előre is ☺
jinone21
Harrogate
 
 


Sziasztok!




 




Egy kis segítségre lenne szükségem. Megpróbálok rövid és lényegre törő lenni :)




Szóval e hónapban (május) a feltételezett peteér előtt 1-2 nappal voltunk együtt a párommal,ez kb négy és fél hete történt. Ezt követően 12 napos napos késéssel jött meg a menzeszem ami 3 napig tartott (május 11-13) 
a maradék minimális barna valami :)
Szóval ma (május 14.én) csináltam egy tesztett ami negatív lett... a tünetek közül csak annyit tudok megemlíteni,hogy kis alhasi görcsöket érzek időnként illetve kicsit be van dagadva a mellem és kicsit érzékeny érintésre vagy bizonyos fekvés pózra. (illetve még annyi,hogy arcom elég szépen le tisztul,általában elég miteszeres. Lehet enni semmi köze hozzá azért említettem csak így ) Szóval a kérdésem csak annyi lenne,hogy lehet e esélyem a terhességre a leírtak alapján? 




További szép napot mindenkinek!




Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)

 


Sziasztok :) lehet nem épp ide tartozik de valakitől muszáj segítséget kérnem... a mensimmel mindig bajlodtam hol megjött hol nem..most február óta késik,áprilisban voltam először együtt a barátommal(legeslegelső alkalommal voltam férfival..) megszakitással védekeztünk,azóta sem jött meg.. csináltam terhességi tesztet negativ lett,május közepén volt uh de ott sem láttak semmit.. lehetséges hogy terhes vagyok..? Kérlek segítsetek ! :(
 
 


Sziasztok :) lehet nem épp ide tartozik de valakitől muszáj segítséget kérnem... a mensimmel mindig bajlodtam hol megjött hol nem..most február óta késik,áprilisban voltam először együtt a barátommal(legeslegelső alkalommal voltam férfival..) megszakitással védekeztünk,azóta sem jött meg.. csináltam terhességi tesztet negativ lett,május közepén volt uh de ott sem láttak semmit.. lehetséges hogy terhes vagyok..? Kérlek segítsetek ! :(
 
 


Sziasztok
berni19
Abaújszántó
 
 


Sziasztok a velemenyetekre lennek kíváncsi. . Februarba mutottek mehenkivulivel es kivettek a jobboldali petevezetekemet ami altal a bal mukodik csak . Azota probalkozunk babaval hatha osze jon mostanaba roszul leteim vannak fajnak a melleim kihanytam a reggeli kavemat szedulok alandoan aludnek viazont nincsenek
szabinanyari
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok a velemenyetekre lennek kíváncsi. . Februarba mutottek mehenkivulivel es kivettek a jobboldali petevezetekemet ami altal a bal mukodik csak . Azota probalkozunk babaval hatha osze jon mostanaba roszul leteim vannak fajnak a melleim kihanytam a reggeli kavemat szedulok alandoan aludnek viazont nincsenek alhasi gorcseim se...ezert vettem egy tesztet 4 napja ami halcanyan pozitiv lett vettem ma egyet ami negativ lett viszont ezt delutan csinaltam meg lehetek terhes mit gondoltok irjatok legyszi koszonom
szabinanyari
Szigetszentmiklós
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: